Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 11.05.2010 15:59:49 vasta tsitaadiga

Mu beta konto UserID on 87, tähendab, et 87's konto ever tehtud. Kui see nüüd peaks peale retaili samaks jääma (eg. userid ei saa resetti), siis peaks selle eest vist päris head pappi saama fanaatikute käest?
_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 11.05.2010 16:16:53 vasta tsitaadiga

See on vast kõige väiksem faktor mis sellise mängu juures kasutaja hinda määrama hakkab.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 11.05.2010 16:16:58 vasta tsitaadiga

m1co kirjutas:
Mu beta konto UserID on 87, tähendab, et 87's konto ever tehtud. Kui see nüüd peaks peale retaili samaks jääma (eg. userid ei saa resetti), siis peaks selle eest vist päris head pappi saama fanaatikute käest?


Wai? Mille jaoks see user ID vajalik/hea on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 11.05.2010 16:19:06 vasta tsitaadiga

Hei. Keegi saab anda linki kus infot kahe uue hero kohta
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 13.05.2010 22:42:14 vasta tsitaadiga

Läks nüüd reaalselt paremaks ka kui asi tasuliseks läks ?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 13.05.2010 22:59:12 vasta tsitaadiga

Mis siin reaalselt paremaks veel minna saab ühe ööga?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 13.05.2010 23:10:28 vasta tsitaadiga

No P2P ongi reaalselt parem mäng juba. Kui raha on mängus on ka mäng magusam.. Mmmmmmm. Või no seda P2P'ks nimetada ei saa tegelikult, ühe korra aint maksad aga ikka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 00:18:16 vasta tsitaadiga

Kui enne oli mingi 40-60k inimesi, siis palju nüüd keskmiselt rahvast sees on?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 14.05.2010 06:16:27 vasta tsitaadiga

Praegu 16k
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 14.05.2010 08:02:47 vasta tsitaadiga

Eile õhtul oli 26k.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 14.05.2010 20:01:59 vasta tsitaadiga

Üks parimaid uuendusi on see, et Matchmaking tehti Banning Draftiks. See Banning pick oli nii mõttetu. Pooled vennad mängisid ainult ühte herot ja koguaeg banninti ka ainult samad heroed. Nüüd on endlagi vaheldust mis heroga mängida. See dev heroes mode on ka suht normaalne. Saab uusi heroesi proovida. Hardcore modet pole veel proovind, aga seda mängitakse küll.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdanx
HV kasutaja
djdanx

liitunud: 12.08.2004




sõnum 16.05.2010 16:24:06 vasta tsitaadiga

see kes ei taha veel osta, on olemas mingi free variant ka - hon extreme

google abiks icon_smile.gif

_________________
teostan töid : magento
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 04:00:22 vasta tsitaadiga

djdanx kirjutas:
see kes ei taha veel osta, on olemas mingi free variant ka - hon extreme

google abiks icon_smile.gif

Jep, soovitan ka, saate kõigest mitu korda rohkem noobe ja ragequittereid kogeda, kui betas oli. thumbs_up.gif
Ise kavatsen orika mingi aeg ära osta.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 27.05.2010 16:34:52 vasta tsitaadiga

mis HoNis yldse toimub? Palju rahvast? Kas uusi Herosi on ja kui on siis õelge kes. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2010 16:46:15 vasta tsitaadiga

3 uut on seni.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 27.05.2010 17:07:41 vasta tsitaadiga

Mikkvirk kirjutas:
mis HoNis yldse toimub? Palju rahvast? Kas uusi Herosi on ja kui on siis õelge kes. icon_biggrin.gif

www.heroesofnewerth.com
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 27.05.2010 19:32:20 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Mikkvirk kirjutas:
mis HoNis yldse toimub? Palju rahvast? Kas uusi Herosi on ja kui on siis õelge kes. icon_biggrin.gif

http://forums.heroesofnewerth.com


fixt

_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 28.05.2010 08:47:04 vasta tsitaadiga

Vahepeal oli HoNi mingisugune db vigane ja said maksmata endale retail kasutaja teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 28.05.2010 11:23:50 vasta tsitaadiga

Jaan700 kirjutas:
Vahepeal oli HoNi mingisugune db vigane ja said maksmata endale retail kasutaja teha icon_biggrin.gif

Mul oli paar päeva peale live-i vastupidine kogemus - üritasin registreerida, see ei õnnestunud ja väitis et maksega on mingi probleem, aga raha võeti krediitkaardilt ikka. Panka helistamine aitas õnneks kiirelt.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 10:51:03 vasta tsitaadiga

Match Makingut on nüüd vähemalt korras, varemalt oli ikka puhta vigane. Pakub rohkem pinget ka kui public.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 11.06.2010 11:24:09 vasta tsitaadiga

Lõpuks sai endalegi retail muretsetud ning peaks ütlema, et see Matchmaking on suhteliselt mugav, ei pea lillegi liigutama, kuigi sinna ikka taunosi satub päris tihti. Aga järsku keegi oskab soovitada mõnda kohta(inhouse, pickup etc), kus inimesed ei purskaks tatti ja suudaks mõelda paar sammu ette. Ma mäletan, et beta ajal oli hon.gc suhteliselt aktiivne, kuid nüüd kui vaatasin, siis oli ainult käputäis inimesi mIRCis. beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 11.06.2010 11:31:08 vasta tsitaadiga

MM sakib jah alguses, väga palju kõntsa on low SRiga pelades ja kõrgele raske saada nii.
Mina kui support pelaja hakkasin carryma ja nii see SR koos mängude kvaliteediga tõusebki.
Jube lihtne on nuube tappa seal

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 11.06.2010 22:01:14 vasta tsitaadiga

Noh ikka eriti sitaks raske on kõntsast kõrgemale jälle tõusta kui kord juba sinna langenud oled..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 11.06.2010 22:29:58 vasta tsitaadiga

Kribu kirjutas:
Lõpuks sai endalegi retail muretsetud ning peaks ütlema, et see Matchmaking on suhteliselt mugav, ei pea lillegi liigutama, kuigi sinna ikka taunosi satub päris tihti. Aga järsku keegi oskab soovitada mõnda kohta(inhouse, pickup etc), kus inimesed ei purskaks tatti ja suudaks mõelda paar sammu ette. Ma mäletan, et beta ajal oli hon.gc suhteliselt aktiivne, kuid nüüd kui vaatasin, siis oli ainult käputäis inimesi mIRCis. beer_yum.gif
#honpickup.eu sama rahvas mis hon.gc oli.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 28.06.2010 19:54:37 vasta tsitaadiga

This Friday we have a great patch coming to HoN with a full Rampage rework, new hero Gladiator, Report A Player functionality, new item, and a bunch of balance tweaks. To celebrate this excellent patch we are giving all old, non purchased beta accounts a Free2Play weekend. Starting Friday at noon EST and ending Sunday 11:59pm EST anyone can login with their old beta account and enjoy HoN once again
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 28.06.2010 20:51:49 vasta tsitaadiga

Eeeiiiiii, mitte full rework...Talle oli lihtsalt buffe vaja icon_sad.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 28.06.2010 20:55:52 vasta tsitaadiga

Kuidas sa kavatsed Rampage buffida, et see oleks viable compeditive scenes?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 28.06.2010 22:31:15 vasta tsitaadiga

Noh, igast tsirkust annab korraldada icon_biggrin.gif
Ulti oleks küll muutnud jah...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 29.06.2010 11:50:10 vasta tsitaadiga

Uus Rampage on päris lahe. Ultimatega saab vaenlase kinni krabada ja ninasarviku taga lohistada endale sobivas suunas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 00:03:53 vasta tsitaadiga

kas keegi veel mängib ka peale retaili välja laskmist, võiks mingise tiimi teha vms kopp ees noobidega mängimisest kes ei jaga üldse matsu :S
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 30.06.2010 12:40:57 vasta tsitaadiga

Oleks kah huvitatud paarist mängust hilisõhtuti õlle kõrvale. IGN Khandi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 30.06.2010 20:02:19 vasta tsitaadiga

soovin ka seltsi

nick SarinEke

mängin 1650+ mänge

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 20:37:47 vasta tsitaadiga

Mul hetkel PSR: 1593 pole eriti pubi pelanud rohkem MM kuna pole kellegagi koos mängida, saaks 5 inimest kokku võiks täna mõne mängu teha!
IGN: Hiireke
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdanx
HV kasutaja
djdanx

liitunud: 12.08.2004




sõnum 01.07.2010 16:47:34 vasta tsitaadiga

Starting at 12:00 PM(EST) on Friday, all beta accounts that have not pre-purchased will be able to play all weekend for free!
Along with a brand new hero, Gladiator, there are several new and updated heroes to try out for free all weekend.

icon_wink.gif

_________________
teostan töid : magento
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 17:22:30 vasta tsitaadiga

Võiks mingi tiimi kokku vorpida

viimati muutis Stabby 09.05.2021 13:54:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 19:15:29 vasta tsitaadiga

Võiks HV hon tiimi teha naljapärast icon_wink.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 06.07.2010 10:57:42 vasta tsitaadiga

Tuleks ka sinna tiimi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 19:00:53 vasta tsitaadiga

Keegi oma kontot ei tahaks shareda nii päeavaks 2 icon_biggrin.gif ? Betas mängisin, aga seal olid tegelased väga unbalanced. Tahaks osta, aga ennem nüüd prooviks uuesti üle, et kas on ikka mõtet. Tartu AHVIDELE võib mõne õlle selle eest välja teha icon_smile.gif.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2010 10:28:04 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas HoNi EULAs on säärane kontode jagamine lubatud?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2010 11:38:32 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Huvitav, kas HoNi EULAs on säärane kontode jagamine lubatud?

Mis sa arvad, et keegi kontrollib?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2010 14:57:36 vasta tsitaadiga

Ei arva, ent nimet' punkt on seal kindlasti mingi pointi pärast. Näiteks, et su kontot ära ei scammitaks.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 01:23:27 vasta tsitaadiga

ai raisk mis matš praegu oli, põhimõtteliselt mõlemal teamil selline korralik mitmekesine lineup ja mõlemas üks carry, vastastel siis chronos ja mul wildsoul.
Põhimõtteliselt esimesed 50 minutit oli küll täielik concede tunne, aga ma ei lasknud concede hääletust läbi, ei andnud niimoodi kergesti alla.

Terve tiim vingus mu kallal, et üldse esimesed 25 minutit metsas passisin ja ülejäänud 25 minutit enamvähem tegin (kõik sellepärast et chronos oma kahe core itemi elder parasite ja savage macega tappis kõik mullis ära).
Meie õnneks tulid meil head gankid välja hiljem, nagu näiteks chronose avastasime kongorit solomas, pärast neid väikseid ganke hakkas kergem.
Peale enda savage mace kokkusaamist läks asjad vähe kergemalt. nüüd ma ikka hoidsin mõnuga teamfightide algusest kaugemale, ootasin kuni chronos oma mulli ära paneb icon_biggrin.gif

See taktika oli jah mängupäästev, sest siis ma dps-isin ikka korralikult ja kuna chronosel teadagi väga vähe elusi, siis kukkus ta kiiresti ja ülejäänud tiim polnud juba probleem.

wildsoul oma 2.5 attacks per secondiga on ikka kõva hero, lihtsalt peab alguses jätma mulje et sind ei ole teamfightides kohal ja äkki hüppad välja ja hakkad lammutama.
pushisime mega creepideni ja võit käes kah...76 minutit pikk, väga hull tunne ikka pärast pikka ja pingelist matši.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 14:42:48 vasta tsitaadiga

wildsoul on just selline pointless overpowered hero, kes istub metsas pool mängu ja siis tuleb hacknslasi ja tormihaamriga välja ja kõik saavad surma. teda on masendavalt igav ja monotonne mängida... enamsti on teamis suht ludrid ka kes alguses kohe metsa ei wardi ja siis pärast irisevad imba imba... zephy on samasugune suht, aga endgame'is on ta vasupidiselt wildsoulile suht useless...

üks viimaseid mänge mis ma tegin oli selline, kus tüüp tegi karule radi kiiresti ja siis hakkas inte tapma lihtsalt nii ,et natuke surkis neid ja siis lasi karul kõrval jalutada kuni surma sai. ofc keegi portaali ei ostnud... duh..

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 09.07.2010 15:24:24 vasta tsitaadiga

Mulle just meeldib Wildsouli juures, et farmid omas tempos nii kuidas oskad ja jaksad, mitte ei pea sõltuma sageli idiootlikest babysitteritest. Ning ei ütleks üldse et monotoonne on teda mängida, kuna erinevaid equipmendi variante on palju, samuti saab temana olla nii melee kui ranged ning tank, carry ja pusher ühekorraga. Mõni mäng ehitad mocki karule, teinekord võtad 2x brutalizer ja lööd vastaseid imba stuniga mättasse jne icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 09.07.2010 15:27:22 vasta tsitaadiga

No see metsas farmimine läheb siis ainult läbi kui vastased on algajad ja sinu tiim tomineerib neljakesi mängu umbes 25 min.
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 09.07.2010 16:13:23 vasta tsitaadiga

sigakoer, mis sa nende kahe basheriga teed kui nad on shared cd peal?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 16:26:35 vasta tsitaadiga

Sarin ei pea domineeima, vaja top'i/boti lihtsalt ühte pusherit, kes hoiab creepid eemale ning ei saa surma. Mina mängisin tihti archeiga bot'i üksi (kuigi ta pole parim pusher), saab korralikult expi, ei konkureeri kreepidele allyga ning on igati mõnus. Parima variant sel puhul on see, kui metsas on tempest, sel juhul on lvl6 double kill pmt või siis lvl3, saab ühe vähemalt, kui eidonitega tulla... üldiselt archeri ja tempestiga on lvl6 alates bot/top lane väääga lihtne täielikult peeti keerata vastastele ja suht palju sõltub siis mid'i mängust. Kui ta ei aita, siis polegi midagi teha. 11-12 minutiga on tempestil portal stone ka ja siis peab juba olema mets warditud, muidu pole üldse lootust...

Tulles wildsouli juurde, siis sa ei sõltu babysitteritest anyway, lane'il suksid oma karuga ja hoiad neid eemale ning ise range'id pickid creep kille. Pärst mingi hetke on karul 202022020 elusid ja siis on täitsa pointless teda rünnata ja saab palju tasuta hitte. Kui slow on käes (slash vist), siis on karu kohe 2x tugevam veel - idiootne hero. Siis võid juba osasid heroesid attack move'ida surnuks...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 16:46:39 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Sarin ei pea domineeima, vaja top'i/boti lihtsalt ühte pusherit, kes hoiab creepid eemale ning ei saa surma. Mina mängisin tihti archeiga bot'i üksi (kuigi ta pole parim pusher), saab korralikult expi, ei konkureeri kreepidele allyga ning on igati mõnus. Parima variant sel puhul on see, kui metsas on tempest, sel juhul on lvl6 double kill pmt või siis lvl3, saab ühe vähemalt, kui eidonitega tulla... üldiselt archeri ja tempestiga on lvl6 alates bot/top lane väääga lihtne täielikult peeti keerata vastastele ja suht palju sõltub siis mid'i mängust. Kui ta ei aita, siis polegi midagi teha. 11-12 minutiga on tempestil portal stone ka ja siis peab juba olema mets warditud, muidu pole üldse lootust...

Tulles wildsouli juurde, siis sa ei sõltu babysitteritest anyway, lane'il suksid oma karuga ja hoiad neid eemale ning ise range'id pickid creep kille. Pärst mingi hetke on karul 202022020 elusid ja siis on täitsa pointless teda rünnata ja saab palju tasuta hitte. Kui slow on käes (slash vist), siis on karu kohe 2x tugevam veel - idiootne hero. Siis võid juba osasid heroesid attack move'ida surnuks...



'Ütleme nii, et väga üle dramatiseeritud icon_biggrin.gif. Wildsoul on väga katki löödav.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 16:54:26 vasta tsitaadiga

Kui saad õigel ajal jaole jah. Lihtsalt public mängudes tähendab see seda, et pead ikka ise minema metsa teda otsima, sest keegi teine ei tee ju seda. Ise wardid ise jahid. Raske on siis, kui ws mängija on normaalne mängija, endal ka mets warditud ja näeb ära...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 17:19:20 vasta tsitaadiga

Mm, sõber suvel eemal, kasutan tema acci, võiks midagi koos teha - RaZr
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.