Kas keegi tark oskab öelda, mis see põhjus on, et ps3 peal nii palju sitem graafika...
Suht masendav ikka
Kohe huviga ja kriitilse pilguga just vaatasin firstplay uut episoodi, kus on RDRi preview, ja need sõnad: "ps3 peal nii palju sitem graafika" ei pea kohe mitte kuidagi paika, marston kõndis nt kõrtsis ringi, kõik oli suht ilus, ja detailne (täiesti kindlasti näeb gta IVst parem välja), kõik metsas tulevahetused, ümbruskond, hobused, maru äge, aga see, et 360st sipa kehvem on, on vist ansipi süü, või mis sa arvad?
Kas keegi tark oskab öelda, mis see põhjus on, et ps3 peal nii palju sitem graafika...
Suht masendav ikka
Kohe huviga ja kriitilse pilguga just vaatasin firstplay uut episoodi, kus on RDRi preview, ja need sõnad: "ps3 peal nii palju sitem graafika" ei pea kohe mitte kuidagi paika, marston kõndis nt kõrtsis ringi, kõik oli suht ilus, ja detailne (täiesti kindlasti näeb gta IVst parem välja), kõik metsas tulevahetused, ümbruskond, hobused, maru äge, aga see, et 360st sipa kehvem on, on vist ansipi süü, või mis sa arvad?
kiire, Ei tea mida sina vaatasid?
Ühte ülevaadet mida nägin siis toodi kohe SUURE miinusena välja madal fps ja
tsitaat:
LOD is a lot more aggressive on PS3, change in geometry and object pop etc are a lot more noticeable.
The frame rate is much worse on PS3 too.
It is definitely NOT better than GTA4.
It's just that the nature of game makes frame rate issues less noticeable.
(You drive 200MPH in middle of crowded city in GTA, where you ride horse on barren wasteland in RDR)
Probably one of the worst port ever.
paneb kirsi koogile
Ehk siis kui JUBA on madal fps siis mida see PS3me versioon endast kujutama hakkab. lagfest?
nojah, sa loed sealt mingi 360e fänboy kirju
the game's average framerate is said to be better than Grand Theft Auto IV and from hands-on reports and reviews, the PS3 version is incredibly playable.
ja miks sa sealt edasi ei loe?? teised ütlevad ka talle, et ta reageerib üle!! samuti on siin ka fänboyed reageerivad üle
mis vingud siin selle üle et teised vinguvad ma saa aru...
Tuleb PS3 versioon välja reedel siis näis mis värk taga on... _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
angel, Kuna oma jao kätte saad?
Hetkel tühistasin ära aga kuulan teiste osapoolte arvamuse ära ja võin siit iga kell uuesti soetada(ja odavamalt kui praegult oleks)
nu loodaks et järgmiseks nädalaks tuleb kohale. Seniste kogemuste põhjal on sedasi läinud... kuigi uk vist arvab et juba reedel mul pakk käes. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
mis teha... Xbox 'i omad taovad mängu ja PS3 omanikud imevad käppa ja vaatavad kuidas R* neid kohtleb _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Ma ei saa aru miks peaks PS3 omad käppa imema? Mäng on teil ju olemas, lihtsalt kui mõned vinguvad siin mingi tühise asja pärast, siis ei tähenda see ju seda, et keegi PS3 omanikest seda mängu endale ei soeta.
On küll arusaadav, et enne ostmist tahetakse teada et ämbrisse ei astuks, kuid olgem ausad - nõrk graafika (niivõrd kui seda vahet siin üldse märgata on) ei riku ega mõjuta gameplayd ning üldist mänguelamust karvavõrdki. Võib mõjutada fps dropid, kuid 3rd person shooteris kus primaarne on sp ei saa see fps alla standardite mängule rusuvalt mõjuda kummalgi konsoolil - muidu lihtsalt poleks selline suur developer nagu Rockstar toodet letilegi lasnud.
Enne neid suursuguseid fanboy spekulatsioone võiks ära oodata korraliku digitalfoundry rage mootori uuenduste analüüsi. Ise ei usu küll, et R* San diego (kui selline 'sekudaarne' dev) millegi revolutsioonilisega seal hiilgab, kuid kindlasti on surutud kogu mänguelamus standardite piiresse. Sellega peab arvestama, et 90% mängijatest ei saa mängides aru, et midagi nende versiooniga viga oleks (pole adekvaatset võrdlusmomenti).
Kokkuvõttes - alusetud vingumised. Ja ma ei saa küll aru, et RDR'is oleks midagi enneolematut valesti - on ju sellised erinevused nähtavad pea kõigis multiplatvorm portides. Old stuff.
Ma ei saa aru miks peaks PS3 omad käppa imema? Mäng on teil ju olemas, lihtsalt kui mõned vinguvad siin mingi tühise asja pärast, siis ei tähenda see ju seda, et keegi PS3 omanikest seda mängu endale ei soeta.
oeh... selles suhtes "imevad käppa" et asi ei ole minuteada veel kellelgi käes. Ametlik väljalaske kuupäev on 21.05 ehk siis reedel. Aga Xbox360 on teatavasti juba pira väljas. Vsio... jõudis kohale
Eks näis kui endale asja kätte saan aga sedasi firmale perse pugeda ja vastu võtta kõik suvalt mis ette antakse on hale. Kui suudavad teised firmad teha 1:1 pordi mõlemale konsoolile või kas või parema (PS3 omab tegelt teatud hüvesid alustades suurema andmete kandjaga - mis on vist nagu tigu aga see eest on kõvaketas @ def ning lõpetades tema võimeka riistvara iseärasusega mida osad firmad isegi suudavad arukalt kasutada) siis võiks seda ka suuta R*. Vahe ei ole mäe kõrgune aga siiski nagu näha on kisa lahti.
+ easy -> kas mitte R* ja M$ 'i vahel mingi leping vms rahad mängus pole.... Xbox versioon tundub sageli nende mängude puhul nn "parem" kuivõrd - niivõrd. Või siis hoolikamalt läbi käidud + Xkast sai endale ka toredad DLC'd mis pärast PS3 ja PC peale lasti hiljem välja. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
viimati muutis angel 19.05.2010 21:17:24, muudetud 3 korda
nah ära muretse.. ps 3 versioon vähemalt kannatas kah fps drop jms low fps 'i vigade all + graafika oli kenasti viletsam nii reso kui muude asjade poole pealt. Keera PC versioon sama graafika peale mis konsoolidel ja jookseb sul nagu nalja. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
USA reliis oli juba 18., tegelikult. Väidetavalt multiplayer freeroam on suht katki, tüübid kaovad, lambist lag jne. Aga muidu mängitavus pidi suht okidoki olema. http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=395097&page=159 _________________
"In celebration of the North American release of Red Dead Redemption, Rockstar Games is happy to announce the ‘Kill a Rockstar’ Red Dead Redemption multiplayer challenge. Beginning today through June 1"
siis saab “Red Dead Rockstar” Trophy/Achievement.
ps3e omanikud saavad oma püha viha nende peale välja elada.
Red Dead Redemption: Another reason not to trust review scores: "The image above is a horse whistling glitch where unlimited horses keep coming to the same spot. "
sellise mahuka mängu puhul pole ka ime et mingi bug sees... savi, peamine et ära fixivad.
mängu kätte saab siis on vist juba päts väljas... seega ei saagi võtta osa "bug" festist _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
endal tavaliselt kui esm-teisip uk posti paneb tuleb alles teisip või kolmapäevaks järgmine nädal kohale... ei usu et ka seekord erand tuleb. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Mina tahaks R* tänada - pikalt olin kahevahel, kas osta mäng või mitte (pooleli olevaid mänge päris palju + ilusad ilmad)...
Aga nüüd lahenes probleem "iseenesest" - oleks vaid selliseid arendajaid rohkem, oleks elu palju lihtsam _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Schwalbe G-One Allround rehvid - 2tk/30€
M: Shimano XT kiirkinnitused - 2tk/15€
Endal ka mäng käes, mängida olen jõudnud tunnike, kaks esimest missiooni tegin ära, tundus üsna tore.
MP-s ikka paar viga, aga pole hullu. Hetkel ei jaksa rohkem küll mängida, nii kehv on olla. Kõrge palavik
ning köha, nohu sellise jumaliku ilmaga. _________________ XBL: Mikuke
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.