Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade : Samsung S5620 Monte märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 23.04.2010 21:14:28 Ülevaade : Samsung S5620 Monte vasta tsitaadiga


Viimased paar kuud hakkas poeg peale käima, et müügu ma sümboolse hinnaga oma Nokia E51 talle, olin nõus ning paar nädalat tagasi saigi tehing teoks, olingi telefonita.
Järgmine päev läksin Elioni esintusse ja soetasin Samsung S5620 Monte, kampaania hinnaga 2890.-


Pole miski keele-friik, ega suurem asi ülevaate kirjutaja icon_redface.gif
Loomulikult ei ostnud ma seda telefoni huupi, eelnevalt oli loetud palju ülevaateid, üks paremaid oli gsmarena.com oma.
Et selle vajamineva telefonini jõuda oli vaja kuidagi mittevajalikud telefonid välja praakida, parimaks lahenduseks osutus sõna WLAN
Kõigil oli midagi puudu, polnud raadiot, või samas hinnaklassis puudus GPS, samuti pidasin oluliseks, et kõrvaklappide ühendus pesa oleks standardne 3.5mm, sai ka esinduses telefone võrreldud ja suurim konkurent Sony Ericsson Elm langes välja, kuna ei leitud funktsiooni kuidas suuremat kella ekraanile kuvada, samuti puudus standardne peakomplekti pesa.
Ja muidugi see teema: Aastal 2012 laeb kõiki telefone üks laadija icon_razz1.gif

Konkurentsitult võitja parima hinna - omaduste suhtes oligi selgunud, Samsung S5620 Monte tundus ideaal võrdkuju, mingeid olulisi puudusi pole ja pole ka kasutamise käigus avastanud.
Lülitasin 3,5G välja ja suhteliselt tiheda kasutamise juures pidas minul selle telefoni aku 7 päeva vastu.
Pilte teeb hea valguse juures suhteliselt talutavaid, mida kannataks isegi fotodele trükkida, välk puudub
Minu jaoks oli oluline, et saaks paela külge panna, koht paela kinnituseks kenasti olemas.
Kaasas olevad kõrvaklapid mugavad, kuid heli kvaliteet keskmine, proovisin mingite teiste kõrvaklappidega ja madalam heli kostus tunduvalt paremini, heli parameetreid on võimalik muuta endale meelepäraseks.
Telefonil hea tundlikkusega suurde klahvidega klaviatuur, selge suur kiri, ainult väljas ereda valgusega võib ekraanil loetavusega probleeme tekkida.
Helistamise kvaliteet hea, kuuldavus suurepärane, leviga esialgu pole probleeme olnud
Akut laeb 2 tundi ja 40 minutit, E51 laadis 50 minutiga aku täis, laadija ise sama väike kui E51 oma thumbs_up.gif
Arvutiga ühendamiseks on microUSB kaabel kaasas ja kui valikust panna massmälu siis saab ilma midagi installimatta alates Windows XP`st mälu kaardile ligi ja panna sinna mida iganes, andmevahetus toimub kiirelt, minu meelest isegi kiiremini kui USB pulgale, mälukaardiks valisin traxdata 4GB clas 6.
Kui telefoni põhimälule ligi saada vaja, siis tuleb kasutada Samsung Kies programmi, suure pusimise peale sain ka XP peal tööle, Windows 7 puhul mingeid ühilduvus probleeme polnud, lisaks näitas Windows 7 ka seda mälu osa mida kasutas telefoni OS, seega kokku 330MB.
Veel üks tähele-panek, ma pole omast arust mobiil telefoni kiirguse suhtes tundlik, kuid siiski, aeg ajalt andis rinnataskus olev Nokia E51 oma olemusest tunda, selline võdin, imelik surin nagu käis südame kohalt läbi, S5620 puhul midagi sellist kogenud ei ole, telefon jääb täiesti märkamatuks.
Tänaseks vast piisab, julgen soovitada, kui sellel telefonil ongi miski puudus siis hind, alati võiks odavam olla, veel parem kui ilma jagataks ja peale makstaks icon_razz.gif

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2010 21:27:56 vasta tsitaadiga

Kuidas muidu kasutuslahendus?

On kasutajasõbralik, või peaks ikka samsungi menüüsid põhjalikult tundma,et normaalselt selle funktsioneerima saaks?

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 23.04.2010 21:41:29 vasta tsitaadiga

Minu meelest küll igati lihtne ja kasutaja sõbralik, kasutamis juhendit pole praktiliselt sirvida vaja olnud, menüü kiire, ei uima, videosid näitab ilma jõnksutamatta, palju abi ja ühist leidsin sellest Samsung GT-S5230 mobiiltelefoni teemast
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2010 21:42:48 vasta tsitaadiga

GTS5230 on ka endal kasutusel olnud.

Meeletult kasutajasõbralik.

järgmine on kas siis see sama samsung või Nokia C6:D

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2010 22:32:59 vasta tsitaadiga

Tänud ülevaate eest, otsin parasjagu sarnast telefoni, kuid see oli kuidagi kahe silma vahele jäänud.

Mis navigeerimistarkvara selle telefoniga kasutada saab?
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 23.04.2010 23:06:57 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
......

Mis navigeerimistarkvara selle telefoniga kasutada saab?

Mingit Google oma olen katsetanud, seda mida üle WLAN`i kasutada sai, õige GPS tarkvara tahab EMT võrku ronida ja sealt andmeid alla tirima hakata, esialgu olen sellest hoidunud, kui seenemetsa ära eksin, eks siis katsetan, seega jään vastuse võlgu
Leidsin muidu näidis video kuidas GPS töötab, panin igaks juhuks spoilerisse
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2010 23:55:08 vasta tsitaadiga

Ülevaadet tehes oleks kasulik esimesed paar rida muust tekstist eraldada icon_wink.gif
Hetkel näeb suht jube välja avalehel icon_confused.gif

Ühtlasi ka, et tekst poleks üks pikk jutt järjest vaid ikka eraldi osad kah mida meeldivam lugeda ja lõpus mingi kokkuvõte plussidest ja miinustest.
Toon ühe enda oma näiteks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=381897

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2010 06:12:19 vasta tsitaadiga

Muutsin ülevaate alguse osa avalehele söödavamaks
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2010 08:21:00 vasta tsitaadiga

Kuidas selle telefoni korpus kriimustustele vastu peab? Enda s5230 jubedalt vananeb väliselt, nagu iseenesest tulevad kriibud-kraabud peale.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawry
HV vaatleja
lawry

liitunud: 05.04.2006




sõnum 27.04.2010 18:30:19 vasta tsitaadiga

Oman ka nüüd sellist, kust oleks võimalik mingit ekraani kaitsekile saada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 00:36:43 vasta tsitaadiga

lawry kirjutas:
Oman ka nüüd sellist, kust oleks võimalik mingit ekraani kaitsekile saada?


Kasutaja [VaHuR] müüb kaitsekilesid. Vaatasin kodulehelt(ZAGG), et selle telefoni jaoks täitsa olemas. Veits kallis on võibolla see kaitsekile, aga väga head. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 29.04.2010 00:48:26 vasta tsitaadiga

Varsti saab kolm nädalat täis, ei mingeid kriime, kaitsekilet ekraanil pole, mobiil telefon on suhtlemiseks mitte pähklite purustamiseks, ega naelakasti loopimiseks.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 00:52:38 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Varsti saab kolm nädalat täis, ei mingeid kriime, kaitsekilet ekraanil pole, mobiil telefon on suhtlemiseks mitte pähklite purustamiseks, ega naelakasti loopimiseks.


No vahest ikka tuleb mingi kriim kui taskus midagi veel on vms. Ega mul ka mingeid kriime NOKIA 5530-l pole, kile ostsin selleks, et neid ei tulekski.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2010 23:25:06 vasta tsitaadiga

Läbi une nägin telekas mingit reklaami, kus see telefon oli umbes 1800.- Oli see unes või ilmsi? Kammisin mobiilifirmade lehed läbi, sellist pakkumist küll ei leidnud....
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2010 00:47:39 vasta tsitaadiga

ära enam peale võta, hetkel maksab ca. 3000 see telefon. mis pole tegelt üldse palju
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2010 10:22:19 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
ära enam peale võta, hetkel maksab ca. 3000 see telefon. mis pole tegelt üldse palju


Pole eriline võtu mees ja lõpuks leidsin


http://www.emt.ee/pakkumised/2010-mai-samsung-monte
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2010 10:38:21 vasta tsitaadiga

Muidugi kui tahad EMT nuumsiga olla siis saad mõne nikeridse päris ilma rahata.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2010 11:41:21 vasta tsitaadiga

Nojah, aga ega seda reklaamis ei mainitud, et pead kedagi nuumama hakkama icon_biggrin.gif Reklaam(või uni) oli nagu paradiis... päike, poolpaljad plikad edvistamas, Samsung Monte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2010 16:08:37 vasta tsitaadiga

Kas sellel QWERTY on?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2010 16:13:49 vasta tsitaadiga

Stakeknife kirjutas:
Kas sellel QWERTY on?


Ei ole vist, softi uuendusega pidi tulema, lugesin kusagilt. Ei tea ainult, kas see kuulujutt või tõsi.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 11.05.2010 19:22:58 vasta tsitaadiga

Stakeknife kirjutas:
Kas sellel QWERTY on?

on küll kohe vaikimisi peal olemas ja aktiivne, lisaks saab veel valida Eesti, Vene, Leedu, Läti, Ukraina tähestikku

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2010 20:15:41 vasta tsitaadiga

Siis on tore, mina lähtusin netist leitud andmetest, kuna endale seda telefoni (veel) pole. Ehk on praegu müügil juba uuendatud tarkvaraga telefonid. Vabandust segaduse tekitamise pärast.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2010 20:37:03 vasta tsitaadiga

Ka minu küsimus oli ajendatud reviewdest + sellest, et need mis emtis näppimiseks on, seal vaikimise seda peal pole ja kerge näppimise peale ei leidnud ka kuskilt kohta, et kust saaks peale panna. Samas ma arvan, et need mis emtis väljas on erinevad siis retailist ja on nö demomudelid. Kui qwerty on olemas, siis võtaks selle isendi ligi küll, ilma aga mitte.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 11.05.2010 20:47:30 vasta tsitaadiga

Varsti saab kuu aega kasutusaega täis, siia maani pole veel kriime ega muid kulumisjälgi tekkinud, lisaks teiste analoogsete telefonidega on Samsung S5620 Monte välimus ka kuidagi kenam.
Sai ühe tuttava Nokia 5230 näpitud, see oli nagu miniatuurne tellis käes, tundetu ekraaniga, raske, kole ja ei meeldinud ka selle menüü
Eelnevale, kus kohapeal sul seda tähestikku vaja läks, kui näiteks tahad inimese nime telefoni raamatusse panna siis vaikimisi on QWERTY ja Eesti täpi tähti kui tahad kirjutada pead Eesti tähestiku sisse lülitama, samuti märkmiku või veebi aatressi, kõik on vaikimisi ( EN ) need QWERTY tähed olemas

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2010 20:55:39 vasta tsitaadiga

Mis mõttes qwerty tähed? Mõtlesin ikkagi keyboardi näiteks sõnumi kirjutamisel või veebi kasutades.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 11.05.2010 21:01:56 vasta tsitaadiga

Stakeknife kirjutas:
Mis mõttes qwerty tähed? Mõtlesin ikkagi keyboardi näiteks sõnumi kirjutamisel või veebi kasutades.

Mõtled, et kogu klaviatuur oleks korraga ekraanil, igal klahvil üks täht või, sellist lahendust sellel telefonil ei ole, ega ole mõtet ka, klahvid läheksid nii pisikeseks, et neid ei saaks näpuga tabada ja tuleks kasutada mingit pulka

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2010 21:08:34 vasta tsitaadiga

Seda mõtlesin jah ja ma arvan, et saaks hakkama küll.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.05.2010 23:43:32 vasta tsitaadiga

Nokial on püstipidi täitsa kasutatav Mini-QWERTY klaviatuur.
Spoiler Spoiler Spoiler
Lisaks on veel Full-QWERTY versioon
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2010 23:55:21 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Stakeknife kirjutas:
Mis mõttes qwerty tähed? Mõtlesin ikkagi keyboardi näiteks sõnumi kirjutamisel või veebi kasutades.

Mõtled, et kogu klaviatuur oleks korraga ekraanil, igal klahvil üks täht või, sellist lahendust sellel telefonil ei ole, ega ole mõtet ka, klahvid läheksid nii pisikeseks, et neid ei saaks näpuga tabada ja tuleks kasutada mingit pulka

Enda S5230 puhul peab lihtsalt telefoni külili keerama, siis ilmub täissuuruses qwerty ekraanile. Kuna Montel on sama suur ekraan, siis miks küll tal sellist asja pole?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhko
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2005




sõnum 24.05.2010 19:09:40 vasta tsitaadiga

palun ütle mulle, kuidas sa montel 3g välja lülitasid.. no ma olen terve telefoni enda arust läbi tuhlanud.. aga ei leia icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.05.2010 19:14:08 vasta tsitaadiga

Juhko kirjutas:
palun ütle mulle, kuidas sa montel 3g välja lülitasid.. no ma olen terve telefoni enda arust läbi tuhlanud.. aga ei leia icon_smile.gif

Menüü >> Seaded >> Võrguseaded >> Võrgurežiim >> vali GSM 900/1800 >> vajuta vali ja nii lihtne oligi

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhko
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2005




sõnum 24.05.2010 19:27:19 vasta tsitaadiga

aitähicon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maximus_991
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2002




sõnum 25.05.2010 15:34:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi on Montel kasutanud ka seda U-Talk varianti, mis peaks asendama MSN-i ? See tundub läbinisti venekeelne ja keerulise ülesehitusega.

Kui ma lähen telefoniga interneti, kuidas ma saan aru, et hetkel kasutan just WiFi-d, mitte 3G võrku ? Mõlemad ikoonid on üleval ribal olemas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 25.05.2010 15:42:28 vasta tsitaadiga

Maximus_991 kirjutas:
.....
Kui ma lähen telefoniga interneti, kuidas ma saan aru, et hetkel kasutan just WiFi-d, mitte 3G võrku ? Mõlemad ikoonid on üleval ribal olemas.

aktiivne Wifi on roheline ja kui 3G kaudu internetti lähed siis värvus 3G ikoon vist punaseks, samuti hakkab 3G kaudu internetis käimisel >> Logid >> Andmeloendur -> saadetud ja vastuvõetud andmete üle arvet pidama, Wifi puhul andme mahtude kohta mingit statistikat ei peeta

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VWman
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2004




sõnum 29.05.2010 20:26:39 vasta tsitaadiga

Saan ma õieti aru, et GPS navigeerimine toimub ainult läbi neti ?
Kas sinna mingeid kaarte ei anna alla laadida( osta ), mis ka offline navigeerimist toetaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 13:06:11 vasta tsitaadiga

VWman kirjutas:
Saan ma õieti aru, et GPS navigeerimine toimub ainult läbi neti ?
Kas sinna mingeid kaarte ei anna alla laadida( osta ), mis ka offline navigeerimist toetaks?


Eespool on juba video toodud, kus asjal jookseb offline Google Maps.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 30.05.2010 19:17:11 vasta tsitaadiga

Sai ka eile soetatud....tundub päris asjalik ja üsna hea puuteekraan tundub olevat. Reaageerib ikka normaalselt, ainult harjuda vaja icon_smile.gif thumbs_up.gif
EDIT: Et mingi deskdopilt ei saa muusikapleieri vidinat ära. Tahaks mingeid teisi asetada sinna asemele. Ja mis põhimõte sellel kolmel tnö töölaual on? Kas seda deaktiveerida ka saab või peaksin ma hoopis selle plusse avastama? icon_neutral.gif

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 30.05.2010 19:32:11 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
.....
EDIT: Et mingi deskdopilt ei saa muusikapleieri vidinat ära. Tahaks mingeid teisi asetada sinna asemele. Ja mis põhimõte sellel kolmel tnö töölaual on? Kas seda deaktiveerida ka saab või peaksin ma hoopis selle plusse avastama? icon_neutral.gif

üleval vasakus nurgas on sõna vidin, vajuta sinna peale, seejärel vajuta ja hoija all seda muusikapleieri vidinat ja lohista alla kasti, igale töölauale saad eraldi vidinaid alt üles uuesti vedada, loomulikult on kolm erinevat töölauda ainult kasuks, töölaua pind on siiski väike ja eraldi töölauad mahutavad väljaveetud vidinaid rohkem, endal esimesel töölaual suurelt kell ja kuupäev, teisel kalender, kolmandal kasutatav teenuse pakkuja ja võrguala masti nimi

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 31.05.2010 12:09:44 vasta tsitaadiga

Sihukene huvitav asi nagu GPS ei taha funkseerida icon_cry.gif . Positsioneerin ennast ära seal seadete all, avan google mapsi ja siis tekkivad jamad. Esiteks on mul mingi teine versioon erinevalt videost mis siin on, ja pealegi üritab EDGE kaudu andmeid alla laadida mis mulle just huvi ei paku. Et nõuandeid kellelgi?
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 12.06.2010 14:57:38 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Sihukene huvitav asi nagu GPS ei taha funkseerida icon_cry.gif . Positsioneerin ennast ära seal seadete all, avan google mapsi ja siis tekivad jamad. Esiteks on mul mingi teine versioon erinevalt videost mis siin on, ja pealegi üritab EDGE kaudu andmeid alla laadida mis mulle just huvi ei paku. Et nõuandeid kellelgi?

Ühenda ennast wifi'sse ja tuld!

Tele2 on hetkel kerge soodukas: 2160kr
http://www.tele2.ee/pood.html#p_805
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 12.06.2010 15:03:39 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
........

Tele2 on hetkel kerge soodukas: 2160kr
http://www.tele2.ee/pood.html#p_805

Ainuke millega pügada sain on hind, see aina langeb, kahjuks polnud aega oodata, muus osas tundub valik igati korda läinud olevat

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 13.06.2010 15:51:17 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Vidget kirjutas:
........

Tele2 on hetkel kerge soodukas: 2160kr
http://www.tele2.ee/pood.html#p_805

Ainuke millega pügada sain on hind, see aina langeb, kahjuks polnud aega oodata, muus osas tundub valik igati korda läinud olevat
Teretulemast klubisse icon_razz.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 14.06.2010 21:40:25 vasta tsitaadiga

Maximus_991 kirjutas:
Kas keegi on Montel kasutanud ka seda U-Talk varianti, mis peaks asendama MSN-i ? See tundub läbinisti venekeelne ja keerulise ülesehitusega.

Kui sa uTalki käima paned, siis Menu->Nastroiki->Obcie->Jasõk->Jenglish
Mõttetu mees kirjutas:
VWman kirjutas:
Saan ma õieti aru, et GPS navigeerimine toimub ainult läbi neti ?
Kas sinna mingeid kaarte ei anna alla laadida( osta ), mis ka offline navigeerimist toetaks?

Eespool on juba video toodud, kus asjal jookseb offline Google Maps.

Minu arust küll google maps offline panna ei saa! Küll aga saab läbi vihvi seda jooksutada.

Kuidas teil leviga lood on? Kuna olen Tele2 levis ja meetripaksuste seintega keldris, siis on levi sitem kui 2-seeria Nokial. Nokia näitas kaks pulka levi, Monte heal juhul 1 icon_neutral.gif
Kõrvaklappidega võib vist paberihunti testida, sest kõrvades nad küll ei püsi või on mul eelmise sajandi kõrvad ebastandardsed. Nädalavahetusel saab vast testida, kuidas handsfree töötab kinnise kiivri sees.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 23:39:51 vasta tsitaadiga

http://www.mgmaps.com/

Selle abil nagu saaks Google Maps offline kasutada ... ise pole küll proovinud. Seal eelpool antud videos sama proge.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 15.06.2010 15:09:51 vasta tsitaadiga

Kuidas kurat selle gmapi saab panna nii, et ta wifit kasutab. Küll ma olen uurinud ja puurinud sealt aga sellist kohta ma ei leia....Ühendan wifiga, aga ikka kui kaarti laeb siis EDGE kaudu??? Annaks keegi nõu?
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 15.06.2010 19:51:04 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Kuidas kurat selle gmapi saab panna nii, et ta wifit kasutab. Küll ma olen uurinud ja puurinud sealt aga sellist kohta ma ei leia....Ühendan wifiga, aga ikka kui kaarti laeb siis EDGE kaudu??? Annaks keegi nõu?

Menüü-Seaded-Rakenduste seaded-Internet-Internetiprofiilid-wifi ssid'le linnuke
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marius8
HV kasutaja
marius8

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 18:03:42 vasta tsitaadiga

Huvitav nii palju kui ma ka ei prooviks ei saa ma oma Montega wifisse, olen proovinud mitmeid wifisi. Keegi viitsiks aidata?Nagu arusaan siis siin peab vist mingi kindel seting olema?
Autentimine nurjus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 17:52:17 vasta tsitaadiga

Sai ka Tele2-st tellitud, see nädal peaks kohale jõudma, kui kohale jõuab siis proovin ka oma muljeid jagada.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 21.06.2010 20:53:30 vasta tsitaadiga

marius8 kirjutas:
Huvitav nii palju kui ma ka ei prooviks ei saa ma oma Montega wifisse, olen proovinud mitmeid wifisi. Keegi viitsiks aidata?Nagu arusaan siis siin peab vist mingi kindel seting olema?
Autentimine nurjus.


Paned wiffi aktiivseks, siis valid sobiva modemi, klikkad peale, sisestad vajamineva koodi ja vsjo. Lisaks muidugi see teema, et rakendustel peab ära märkima mis internetiprofiili ta kasutab. Nimekirja lõpus wifi ka olemas. Õigemini mitte wifi, üheskoos vaid modemi nimi... icon_mad.gif
Natuke ebamugav süsteem, mulle tundub, et koguaeg peab vahetama ja vaatama, et kui tahad wifit, siis ikka kasutaks wifit mitte EDGET nt. Aga harjub ära!

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VWman
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2004




sõnum 22.06.2010 02:25:54 vasta tsitaadiga

vih-vih minul töötab ja google maps ka üle selle. Juhtusin netist lugema, et Tsehhid (vist olid Tsehhid ) tegid progejupi ja tsehhi kaarti saab oflines navigeerida.Jutu juurde oli ka kirjutatud, et kui Nokia ja teised suudavad teha korraliku navigeerimis tarkvara, siis meie Samsungi fännid suudame ka seda "varsti".

GPS toimib pisut imelikult mul, ei tea kas on antenn kehvavõitu icon_sad.gif või elan lihtsalt liiga metsas. Samas, 5800 Noksi GPS toimis kõrval ilusti.

Mina neid originaal klappe Nolani kiivris küll kasutada ei saa ..krdi valus on, ikka tõsiselt valus.

Ma ei räägi palju, musa ei kuula ja telefon on mul enamasti offlines, aga pagan aku ei kesta kuidagi, või olid mu ootused liiga suured? kaua teil aku kestab ? 3G lülitasin kohe välja.

Raadiot ei saa ilma klappideta kuulata icon_sad.gif nuuks

Kui keegi näeb poes kusagul silikon kesta müügis, andke teada.Ekraani kaitsekile oleks ka vaja, kui keegi on omale 5päkki soetanud, tahab äkki mulle ühe maha ärida?

Muidu ok, aga aku probleemi pean süvenema ja eks ma ootan ära selle offline navigeerimise, mis peaks tulema.

Mis asi on alarmi korduse juures 1 keer ? 2 keer ... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade : Samsung S5620 Monte mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.