|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
23.04.2010 21:14:28
Ülevaade : Samsung S5620 Monte |
|
|
Viimased paar kuud hakkas poeg peale käima, et müügu ma sümboolse hinnaga oma Nokia E51 talle, olin nõus ning paar nädalat tagasi saigi tehing teoks, olingi telefonita.
Järgmine päev läksin Elioni esintusse ja soetasin Samsung S5620 Monte, kampaania hinnaga 2890.-
Pole miski keele-friik, ega suurem asi ülevaate kirjutaja
Loomulikult ei ostnud ma seda telefoni huupi, eelnevalt oli loetud palju ülevaateid, üks paremaid oli gsmarena.com oma.
Et selle vajamineva telefonini jõuda oli vaja kuidagi mittevajalikud telefonid välja praakida, parimaks lahenduseks osutus sõna WLAN
Kõigil oli midagi puudu, polnud raadiot, või samas hinnaklassis puudus GPS, samuti pidasin oluliseks, et kõrvaklappide ühendus pesa oleks standardne 3.5mm, sai ka esinduses telefone võrreldud ja suurim konkurent Sony Ericsson Elm langes välja, kuna ei leitud funktsiooni kuidas suuremat kella ekraanile kuvada, samuti puudus standardne peakomplekti pesa.
Ja muidugi see teema: Aastal 2012 laeb kõiki telefone üks laadija
Konkurentsitult võitja parima hinna - omaduste suhtes oligi selgunud, Samsung S5620 Monte tundus ideaal võrdkuju, mingeid olulisi puudusi pole ja pole ka kasutamise käigus avastanud.
Lülitasin 3,5G välja ja suhteliselt tiheda kasutamise juures pidas minul selle telefoni aku 7 päeva vastu.
Pilte teeb hea valguse juures suhteliselt talutavaid, mida kannataks isegi fotodele trükkida, välk puudub
Minu jaoks oli oluline, et saaks paela külge panna, koht paela kinnituseks kenasti olemas.
Kaasas olevad kõrvaklapid mugavad, kuid heli kvaliteet keskmine, proovisin mingite teiste kõrvaklappidega ja madalam heli kostus tunduvalt paremini, heli parameetreid on võimalik muuta endale meelepäraseks.
Telefonil hea tundlikkusega suurde klahvidega klaviatuur, selge suur kiri, ainult väljas ereda valgusega võib ekraanil loetavusega probleeme tekkida.
Helistamise kvaliteet hea, kuuldavus suurepärane, leviga esialgu pole probleeme olnud
Akut laeb 2 tundi ja 40 minutit, E51 laadis 50 minutiga aku täis, laadija ise sama väike kui E51 oma
Arvutiga ühendamiseks on microUSB kaabel kaasas ja kui valikust panna massmälu siis saab ilma midagi installimatta alates Windows XP`st mälu kaardile ligi ja panna sinna mida iganes, andmevahetus toimub kiirelt, minu meelest isegi kiiremini kui USB pulgale, mälukaardiks valisin traxdata 4GB clas 6.
Kui telefoni põhimälule ligi saada vaja, siis tuleb kasutada Samsung Kies programmi, suure pusimise peale sain ka XP peal tööle, Windows 7 puhul mingeid ühilduvus probleeme polnud, lisaks näitas Windows 7 ka seda mälu osa mida kasutas telefoni OS, seega kokku 330MB.
Veel üks tähele-panek, ma pole omast arust mobiil telefoni kiirguse suhtes tundlik, kuid siiski, aeg ajalt andis rinnataskus olev Nokia E51 oma olemusest tunda, selline võdin, imelik surin nagu käis südame kohalt läbi, S5620 puhul midagi sellist kogenud ei ole, telefon jääb täiesti märkamatuks.
Tänaseks vast piisab, julgen soovitada, kui sellel telefonil ongi miski puudus siis hind, alati võiks odavam olla, veel parem kui ilma jagataks ja peale makstaks
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
23.04.2010 21:27:56
|
|
|
Kuidas muidu kasutuslahendus?
On kasutajasõbralik, või peaks ikka samsungi menüüsid põhjalikult tundma,et normaalselt selle funktsioneerima saaks?
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
23.04.2010 21:42:48
|
|
|
GTS5230 on ka endal kasutusel olnud.
Meeletult kasutajasõbralik.
järgmine on kas siis see sama samsung või Nokia C6:D
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
23.04.2010 22:32:59
|
|
|
Tänud ülevaate eest, otsin parasjagu sarnast telefoni, kuid see oli kuidagi kahe silma vahele jäänud.
Mis navigeerimistarkvara selle telefoniga kasutada saab?
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
23.04.2010 23:06:57
|
|
|
| Mõttetu mees kirjutas: |
......
Mis navigeerimistarkvara selle telefoniga kasutada saab? |
Mingit Google oma olen katsetanud, seda mida üle WLAN`i kasutada sai, õige GPS tarkvara tahab EMT võrku ronida ja sealt andmeid alla tirima hakata, esialgu olen sellest hoidunud, kui seenemetsa ära eksin, eks siis katsetan, seega jään vastuse võlgu
Leidsin muidu näidis video kuidas GPS töötab, panin igaks juhuks spoilerisse
Spoiler 
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.04.2010 06:12:19
|
|
|
| Muutsin ülevaate alguse osa avalehele söödavamaks
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
24.04.2010 08:21:00
|
|
|
| Kuidas selle telefoni korpus kriimustustele vastu peab? Enda s5230 jubedalt vananeb väliselt, nagu iseenesest tulevad kriibud-kraabud peale.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawry
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2006
|
27.04.2010 18:30:19
|
|
|
| Oman ka nüüd sellist, kust oleks võimalik mingit ekraani kaitsekile saada?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
29.04.2010 00:36:43
|
|
|
| lawry kirjutas: |
| Oman ka nüüd sellist, kust oleks võimalik mingit ekraani kaitsekile saada? |
Kasutaja [VaHuR] müüb kaitsekilesid. Vaatasin kodulehelt(ZAGG), et selle telefoni jaoks täitsa olemas. Veits kallis on võibolla see kaitsekile, aga väga head. Soovitan!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
29.04.2010 00:48:26
|
|
|
Varsti saab kolm nädalat täis, ei mingeid kriime, kaitsekilet ekraanil pole, mobiil telefon on suhtlemiseks mitte pähklite purustamiseks, ega naelakasti loopimiseks.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
29.04.2010 00:52:38
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| Varsti saab kolm nädalat täis, ei mingeid kriime, kaitsekilet ekraanil pole, mobiil telefon on suhtlemiseks mitte pähklite purustamiseks, ega naelakasti loopimiseks. |
No vahest ikka tuleb mingi kriim kui taskus midagi veel on vms. Ega mul ka mingeid kriime NOKIA 5530-l pole, kile ostsin selleks, et neid ei tulekski.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
08.05.2010 23:25:06
|
|
|
| Läbi une nägin telekas mingit reklaami, kus see telefon oli umbes 1800.- Oli see unes või ilmsi? Kammisin mobiilifirmade lehed läbi, sellist pakkumist küll ei leidnud....
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
09.05.2010 00:47:39
|
|
|
| ära enam peale võta, hetkel maksab ca. 3000 see telefon. mis pole tegelt üldse palju
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
09.05.2010 10:38:21
|
|
|
| Muidugi kui tahad EMT nuumsiga olla siis saad mõne nikeridse päris ilma rahata.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
09.05.2010 11:41:21
|
|
|
Nojah, aga ega seda reklaamis ei mainitud, et pead kedagi nuumama hakkama Reklaam(või uni) oli nagu paradiis... päike, poolpaljad plikad edvistamas, Samsung Monte
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spekti
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
11.05.2010 16:08:37
|
|
|
| Kas sellel QWERTY on?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
11.05.2010 16:13:49
|
|
|
| Stakeknife kirjutas: |
| Kas sellel QWERTY on? |
Ei ole vist, softi uuendusega pidi tulema, lugesin kusagilt. Ei tea ainult, kas see kuulujutt või tõsi.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
11.05.2010 19:22:58
|
|
|
| Stakeknife kirjutas: |
| Kas sellel QWERTY on? |
on küll kohe vaikimisi peal olemas ja aktiivne, lisaks saab veel valida Eesti, Vene, Leedu, Läti, Ukraina tähestikku
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
11.05.2010 20:15:41
|
|
|
| Siis on tore, mina lähtusin netist leitud andmetest, kuna endale seda telefoni (veel) pole. Ehk on praegu müügil juba uuendatud tarkvaraga telefonid. Vabandust segaduse tekitamise pärast.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spekti
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
11.05.2010 20:37:03
|
|
|
| Ka minu küsimus oli ajendatud reviewdest + sellest, et need mis emtis näppimiseks on, seal vaikimise seda peal pole ja kerge näppimise peale ei leidnud ka kuskilt kohta, et kust saaks peale panna. Samas ma arvan, et need mis emtis väljas on erinevad siis retailist ja on nö demomudelid. Kui qwerty on olemas, siis võtaks selle isendi ligi küll, ilma aga mitte.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
11.05.2010 20:47:30
|
|
|
Varsti saab kuu aega kasutusaega täis, siia maani pole veel kriime ega muid kulumisjälgi tekkinud, lisaks teiste analoogsete telefonidega on Samsung S5620 Monte välimus ka kuidagi kenam.
Sai ühe tuttava Nokia 5230 näpitud, see oli nagu miniatuurne tellis käes, tundetu ekraaniga, raske, kole ja ei meeldinud ka selle menüü
Eelnevale, kus kohapeal sul seda tähestikku vaja läks, kui näiteks tahad inimese nime telefoni raamatusse panna siis vaikimisi on QWERTY ja Eesti täpi tähti kui tahad kirjutada pead Eesti tähestiku sisse lülitama, samuti märkmiku või veebi aatressi, kõik on vaikimisi ( EN ) need QWERTY tähed olemas
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spekti
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
11.05.2010 20:55:39
|
|
|
| Mis mõttes qwerty tähed? Mõtlesin ikkagi keyboardi näiteks sõnumi kirjutamisel või veebi kasutades.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
11.05.2010 21:01:56
|
|
|
| Stakeknife kirjutas: |
| Mis mõttes qwerty tähed? Mõtlesin ikkagi keyboardi näiteks sõnumi kirjutamisel või veebi kasutades. |
Mõtled, et kogu klaviatuur oleks korraga ekraanil, igal klahvil üks täht või, sellist lahendust sellel telefonil ei ole, ega ole mõtet ka, klahvid läheksid nii pisikeseks, et neid ei saaks näpuga tabada ja tuleks kasutada mingit pulka
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spekti
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
11.05.2010 21:08:34
|
|
|
| Seda mõtlesin jah ja ma arvan, et saaks hakkama küll.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.05.2010 23:43:32
|
|
|
Nokial on püstipidi täitsa kasutatav Mini-QWERTY klaviatuur.
Spoiler 
Lisaks on veel Full-QWERTY versioon
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
15.05.2010 23:55:21
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| Stakeknife kirjutas: |
| Mis mõttes qwerty tähed? Mõtlesin ikkagi keyboardi näiteks sõnumi kirjutamisel või veebi kasutades. |
Mõtled, et kogu klaviatuur oleks korraga ekraanil, igal klahvil üks täht või, sellist lahendust sellel telefonil ei ole, ega ole mõtet ka, klahvid läheksid nii pisikeseks, et neid ei saaks näpuga tabada ja tuleks kasutada mingit pulka |
Enda S5230 puhul peab lihtsalt telefoni külili keerama, siis ilmub täissuuruses qwerty ekraanile. Kuna Montel on sama suur ekraan, siis miks küll tal sellist asja pole?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhko
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2005
|
24.05.2010 19:09:40
|
|
|
palun ütle mulle, kuidas sa montel 3g välja lülitasid.. no ma olen terve telefoni enda arust läbi tuhlanud.. aga ei leia
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
24.05.2010 19:14:08
|
|
|
| Juhko kirjutas: |
palun ütle mulle, kuidas sa montel 3g välja lülitasid.. no ma olen terve telefoni enda arust läbi tuhlanud.. aga ei leia  |
Menüü >> Seaded >> Võrguseaded >> Võrgurežiim >> vali GSM 900/1800 >> vajuta vali ja nii lihtne oligi
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhko
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2005
|
24.05.2010 19:27:19
|
|
|
aitäh
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maximus_991
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2002
|
25.05.2010 15:34:39
|
|
|
Kas keegi on Montel kasutanud ka seda U-Talk varianti, mis peaks asendama MSN-i ? See tundub läbinisti venekeelne ja keerulise ülesehitusega.
Kui ma lähen telefoniga interneti, kuidas ma saan aru, et hetkel kasutan just WiFi-d, mitte 3G võrku ? Mõlemad ikoonid on üleval ribal olemas.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
25.05.2010 15:42:28
|
|
|
| Maximus_991 kirjutas: |
.....
Kui ma lähen telefoniga interneti, kuidas ma saan aru, et hetkel kasutan just WiFi-d, mitte 3G võrku ? Mõlemad ikoonid on üleval ribal olemas. |
aktiivne Wifi on roheline ja kui 3G kaudu internetti lähed siis värvus 3G ikoon vist punaseks, samuti hakkab 3G kaudu internetis käimisel >> Logid >> Andmeloendur -> saadetud ja vastuvõetud andmete üle arvet pidama, Wifi puhul andme mahtude kohta mingit statistikat ei peeta
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VWman
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2004
|
29.05.2010 20:26:39
|
|
|
Saan ma õieti aru, et GPS navigeerimine toimub ainult läbi neti ?
Kas sinna mingeid kaarte ei anna alla laadida( osta ), mis ka offline navigeerimist toetaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
30.05.2010 13:06:11
|
|
|
| VWman kirjutas: |
Saan ma õieti aru, et GPS navigeerimine toimub ainult läbi neti ?
Kas sinna mingeid kaarte ei anna alla laadida( osta ), mis ka offline navigeerimist toetaks? |
Eespool on juba video toodud, kus asjal jookseb offline Google Maps.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
30.05.2010 19:17:11
|
|
|
Sai ka eile soetatud....tundub päris asjalik ja üsna hea puuteekraan tundub olevat. Reaageerib ikka normaalselt, ainult harjuda vaja
EDIT: Et mingi deskdopilt ei saa muusikapleieri vidinat ära. Tahaks mingeid teisi asetada sinna asemele. Ja mis põhimõte sellel kolmel tnö töölaual on? Kas seda deaktiveerida ka saab või peaksin ma hoopis selle plusse avastama?
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
30.05.2010 19:32:11
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
.....
EDIT: Et mingi deskdopilt ei saa muusikapleieri vidinat ära. Tahaks mingeid teisi asetada sinna asemele. Ja mis põhimõte sellel kolmel tnö töölaual on? Kas seda deaktiveerida ka saab või peaksin ma hoopis selle plusse avastama?  |
üleval vasakus nurgas on sõna vidin, vajuta sinna peale, seejärel vajuta ja hoija all seda muusikapleieri vidinat ja lohista alla kasti, igale töölauale saad eraldi vidinaid alt üles uuesti vedada, loomulikult on kolm erinevat töölauda ainult kasuks, töölaua pind on siiski väike ja eraldi töölauad mahutavad väljaveetud vidinaid rohkem, endal esimesel töölaual suurelt kell ja kuupäev, teisel kalender, kolmandal kasutatav teenuse pakkuja ja võrguala masti nimi
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
31.05.2010 12:09:44
|
|
|
Sihukene huvitav asi nagu GPS ei taha funkseerida . Positsioneerin ennast ära seal seadete all, avan google mapsi ja siis tekkivad jamad. Esiteks on mul mingi teine versioon erinevalt videost mis siin on, ja pealegi üritab EDGE kaudu andmeid alla laadida mis mulle just huvi ei paku. Et nõuandeid kellelgi?
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
12.06.2010 14:57:38
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
Sihukene huvitav asi nagu GPS ei taha funkseerida . Positsioneerin ennast ära seal seadete all, avan google mapsi ja siis tekivad jamad. Esiteks on mul mingi teine versioon erinevalt videost mis siin on, ja pealegi üritab EDGE kaudu andmeid alla laadida mis mulle just huvi ei paku. Et nõuandeid kellelgi? |
Ühenda ennast wifi'sse ja tuld!
Tele2 on hetkel kerge soodukas: 2160kr
http://www.tele2.ee/pood.html#p_805
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
13.06.2010 15:51:17
|
|
|
| Marie kirjutas: |
Ainuke millega pügada sain on hind, see aina langeb, kahjuks polnud aega oodata, muus osas tundub valik igati korda läinud olevat |
Teretulemast klubisse
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
14.06.2010 21:40:25
|
|
|
| Maximus_991 kirjutas: |
| Kas keegi on Montel kasutanud ka seda U-Talk varianti, mis peaks asendama MSN-i ? See tundub läbinisti venekeelne ja keerulise ülesehitusega. |
Kui sa uTalki käima paned, siis Menu->Nastroiki->Obcie->Jasõk->Jenglish
| Mõttetu mees kirjutas: |
| VWman kirjutas: |
Saan ma õieti aru, et GPS navigeerimine toimub ainult läbi neti ?
Kas sinna mingeid kaarte ei anna alla laadida( osta ), mis ka offline navigeerimist toetaks? |
Eespool on juba video toodud, kus asjal jookseb offline Google Maps. |
Minu arust küll google maps offline panna ei saa! Küll aga saab läbi vihvi seda jooksutada.
Kuidas teil leviga lood on? Kuna olen Tele2 levis ja meetripaksuste seintega keldris, siis on levi sitem kui 2-seeria Nokial. Nokia näitas kaks pulka levi, Monte heal juhul 1
Kõrvaklappidega võib vist paberihunti testida, sest kõrvades nad küll ei püsi või on mul eelmise sajandi kõrvad ebastandardsed. Nädalavahetusel saab vast testida, kuidas handsfree töötab kinnise kiivri sees.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
14.06.2010 23:39:51
|
|
|
http://www.mgmaps.com/
Selle abil nagu saaks Google Maps offline kasutada ... ise pole küll proovinud. Seal eelpool antud videos sama proge.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
15.06.2010 15:09:51
|
|
|
Kuidas kurat selle gmapi saab panna nii, et ta wifit kasutab. Küll ma olen uurinud ja puurinud sealt aga sellist kohta ma ei leia....Ühendan wifiga, aga ikka kui kaarti laeb siis EDGE kaudu??? Annaks keegi nõu?
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
15.06.2010 19:51:04
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
| Kuidas kurat selle gmapi saab panna nii, et ta wifit kasutab. Küll ma olen uurinud ja puurinud sealt aga sellist kohta ma ei leia....Ühendan wifiga, aga ikka kui kaarti laeb siis EDGE kaudu??? Annaks keegi nõu? |
Menüü-Seaded-Rakenduste seaded-Internet-Internetiprofiilid-wifi ssid'le linnuke
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marius8
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
20.06.2010 18:03:42
|
|
|
Huvitav nii palju kui ma ka ei prooviks ei saa ma oma Montega wifisse, olen proovinud mitmeid wifisi. Keegi viitsiks aidata?Nagu arusaan siis siin peab vist mingi kindel seting olema?
Autentimine nurjus.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
21.06.2010 17:52:17
|
|
|
Sai ka Tele2-st tellitud, see nädal peaks kohale jõudma, kui kohale jõuab siis proovin ka oma muljeid jagada.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
21.06.2010 20:53:30
|
|
|
| marius8 kirjutas: |
Huvitav nii palju kui ma ka ei prooviks ei saa ma oma Montega wifisse, olen proovinud mitmeid wifisi. Keegi viitsiks aidata?Nagu arusaan siis siin peab vist mingi kindel seting olema?
Autentimine nurjus. |
Paned wiffi aktiivseks, siis valid sobiva modemi, klikkad peale, sisestad vajamineva koodi ja vsjo. Lisaks muidugi see teema, et rakendustel peab ära märkima mis internetiprofiili ta kasutab. Nimekirja lõpus wifi ka olemas. Õigemini mitte wifi, üheskoos vaid modemi nimi...
Natuke ebamugav süsteem, mulle tundub, et koguaeg peab vahetama ja vaatama, et kui tahad wifit, siis ikka kasutaks wifit mitte EDGET nt. Aga harjub ära!
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VWman
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2004
|
22.06.2010 02:25:54
|
|
|
vih-vih minul töötab ja google maps ka üle selle. Juhtusin netist lugema, et Tsehhid (vist olid Tsehhid ) tegid progejupi ja tsehhi kaarti saab oflines navigeerida.Jutu juurde oli ka kirjutatud, et kui Nokia ja teised suudavad teha korraliku navigeerimis tarkvara, siis meie Samsungi fännid suudame ka seda "varsti".
GPS toimib pisut imelikult mul, ei tea kas on antenn kehvavõitu või elan lihtsalt liiga metsas. Samas, 5800 Noksi GPS toimis kõrval ilusti.
Mina neid originaal klappe Nolani kiivris küll kasutada ei saa ..krdi valus on, ikka tõsiselt valus.
Ma ei räägi palju, musa ei kuula ja telefon on mul enamasti offlines, aga pagan aku ei kesta kuidagi, või olid mu ootused liiga suured? kaua teil aku kestab ? 3G lülitasin kohe välja.
Raadiot ei saa ilma klappideta kuulata nuuks
Kui keegi näeb poes kusagul silikon kesta müügis, andke teada.Ekraani kaitsekile oleks ka vaja, kui keegi on omale 5päkki soetanud, tahab äkki mulle ühe maha ärida?
Muidu ok, aga aku probleemi pean süvenema ja eks ma ootan ära selle offline navigeerimise, mis peaks tulema.
Mis asi on alarmi korduse juures 1 keer ? 2 keer ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|