Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 208, 209, 210  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor?
10-15"
0%
 0%  [ 3 ]
15-20"
2%
 2%  [ 7 ]
20-25"
17%
 17%  [ 56 ]
25-30"
40%
 40%  [ 129 ]
30-35"
25%
 25%  [ 80 ]
35" või suurem
12%
 12%  [ 40 ]
hääli kokku : 315

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 22:07:36 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Sai siis täna selline asi ligi võetud.
http://uk.asus.com/product.aspx?P_ID=Dtx0yYJeqFRsulIz&content=overview
Ikka väga rahul selle pildiga thumbs_up.gif


Pildi pealt tundub, et kukub kohe ümber?
Väriseb siis ka kui korra vastu lähed?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 11.04.2010 22:49:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sai siis ostetud
Spoiler Spoiler Spoiler


Ainuke mõttetu asi on sel monitoril kõlar icon_lol.gif
2wx1 icon_lol.gif , oleks selle võinud panemata jätta, niikuinii ei kasuta seda icon_wink.gif
Tundub väga norm olevat thumbs_up.gif


Kui vaadata spetsi siis seal kirjas "MTBF Hours - 15000hr/25°C", kuidagi kõhedalt vähevõitu mis?
http://www.acer-ee.com/acer/product.do?link=oln85e.redirect&changedAlts=&kcond48e.c2att101=-1&CRC=2759084358#wrAjaxHistory=0

Eraldi teema on et see "a high end LED display" on vaid TN paneeliga. Muidu ju täitsa huvitav sellise imeliku jalaga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 23:37:07 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
sai siis ostetud
Spoiler Spoiler Spoiler


Ainuke mõttetu asi on sel monitoril kõlar icon_lol.gif
2wx1 icon_lol.gif , oleks selle võinud panemata jätta, niikuinii ei kasuta seda icon_wink.gif
Tundub väga norm olevat thumbs_up.gif


Kui vaadata spetsi siis seal kirjas "MTBF Hours - 15000hr/25°C", kuidagi kõhedalt vähevõitu mis?
http://www.acer-ee.com/acer/product.do?link=oln85e.redirect&changedAlts=&kcond48e.c2att101=-1&CRC=2759084358#wrAjaxHistory=0

Eraldi teema on et see "a high end LED display" on vaid TN paneeliga. Muidu ju täitsa huvitav sellise imeliku jalaga.


see kasutus aeg on suhteline, sest 24h ma ei hoia seda ealeski sees, max 6-8h ja pealegi kui lahkun laua juurest, siis 10 min hiljem monitorist saab uinuv kaunitar icon_smile.gif
kui 4-5 a vastu peaks oleks norm, selleks ajaks midagi muud saab osta

Pigem hetkel muu probleem. Hdmi-dvi ühendusega on reso küll 1920x1080, aga millegi pärast pilt 2 cm igast küljest väiksem. Vga-dvi sama reso aga probleemi pole, täisekraanil kõik näha.
Mülemal juhul kasutasin juhet, mitte adapteritMilles võiks asi olla?
videokaardiks on 4870x2 club3d oma
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 11.04.2010 23:52:23 vasta tsitaadiga

Olen näinud seda 2cm teemat NV8500GT peal, seal sai panna kuskil overlay ette linnuke ja korralikult üleni hakkas katma. Oli sama lugu - VGA oli korras, HDMi aga väiksem. Oli küll läbi DVI-to HDMI klotsi kuid see ei tohiks midag muuta - seal ju vaid karvad õigetesse soontesse seatud. Mõtlen et see võib olla kasulik kui monitori ääred pole ühtlase taustavalgusega, siis oleks sellest kasu isegi. Muud seletust pole keegi pakkunud, pole muidugi vajadust ka otsida olnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 23:58:18 vasta tsitaadiga

homme uurin seda, kus ma seda linnukest peaks otsima kas catalystis või win 7-s
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 12.04.2010 00:04:59 vasta tsitaadiga

Pakun Catalysti. Minu nähtu oli MacPro ja Leo10.5.8, seega täpsustada mul ei õnnestu. Ja tegelikult mitte overlay vaid overscan oli seal, meenus.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 19:47:34 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Pakun Catalysti. Minu nähtu oli MacPro ja Leo10.5.8, seega täpsustada mul ei õnnestu. Ja tegelikult mitte overlay vaid overscan oli seal, meenus.


sai selle overscaniga asja paika, aga ma ei saa aru miks seda nagu vaja on eusa_think.gif
Kui monitor on 24" ja 1920x1080, siis ma tahaks nagu terve ekraani peal seda näha mitte väiksemana icon_rolleyes.gif

Aga tänud abi eest thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 15:12:56 vasta tsitaadiga

OT

jeesus188, kust su wallpaperit saada?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 20:07:33 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
OT

jeesus188, kust su wallpaperit saada?

Ma ei mäleta, vahetasin juba ära icon_redface.gif

http://www.ewallpapers.eu/Nature/all/
siit vist võtsin

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2010 15:15:04 vasta tsitaadiga

Seisan väikse 24" 1920x1200 valiku ees: Dell U2410 või HP ZR24w. Mis teie arvate? Kasutusalaks Photoshop/Illustrator ja vahel ka mängud. Sisenditest kasutaks ainult ühte digitaalset(DVI/HDMI/DisplayPort).
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2010 17:37:43 vasta tsitaadiga

U2410 on päris rohkelt erinevaid häirivaid vigu, netis ringi vaadates näed. HP üldiselt kasutajad kiidavad, aga eks ta nooreke ka veel... samas nende kiitjate seas ka U2410 omanikke. HP kasuks räägib ka veel hind.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2010 18:06:52 vasta tsitaadiga

http://www.ox.ee/est/product/210180 siin on kirjas et 1920x1080 reso on zr24w-l.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2010 18:08:31 vasta tsitaadiga

Tehakse ainult 1920x1200 neid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2010 19:15:56 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
http://www.ox.ee/est/product/210180 siin on kirjas et 1920x1080 reso on zr24w-l.

Vaata uuesti... icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2010 19:23:50 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
denis28 kirjutas:
http://www.ox.ee/est/product/210180 siin on kirjas et 1920x1080 reso on zr24w-l.

Vaata uuesti... icon_smile.gif


üleval kirjelduses on tõesti kirjas, et 1920x1080 aga allpool on soovitav reso ja max reso siiski 1920x1200.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2010 22:21:28 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
Seisan väikse 24" 1920x1200 valiku ees: Dell U2410 või HP ZR24w. Mis teie arvate? Kasutusalaks Photoshop/Illustrator ja vahel ka mängud. Sisenditest kasutaks ainult ühte digitaalset(DVI/HDMI/DisplayPort).

Täna just keegi eestifoto foorumis tõi välja, et Dell on wide-gamut ja HP ei ole. Sellest lähtuvalt saad ilmselt ka valiku teha.
Kui Dellist kõvemat püssi tahad, siis NEC'il on uus monitor väljas PA241W
Ox.ee müüb ka juba http://www.ox.ee/est/product/206378
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2010 22:32:31 vasta tsitaadiga

Tänud, erko. Oleks juba enne pidanud lisama, et ootan ka muid soovitusi icon_wink.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 18:37:53 vasta tsitaadiga

Nonii, minu ZR24W jõudis nüüd DPD kätte. Kas nad laupäeviti ka kohale toimetavad või tuleb kauem oodata?


edit: erko, miks sa wide gamutit eeliseks pead?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 19:56:20 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
Nonii, minu ZR24W jõudis nüüd DPD kätte. Kas nad laupäeviti ka kohale toimetavad või tuleb kauem oodata?


edit: erko, miks sa wide gamutit eeliseks pead?


mul üks tuttav dpd kuller, kui olen tellinud, siis laupäeval ta on paki extra minu jaoks sealt kaasa võtnud. Igatahes "mingeid" pakke nad ei toimeta nädalavahetusel. Kui ma just väga puuse ei pane, siis selleks oli ka OX thumbs_down.gif (kui sa sealt just tellisid selle kuvari )

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2010 00:11:06 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
Nonii, minu ZR24W jõudis nüüd DPD kätte. Kas nad laupäeviti ka kohale toimetavad või tuleb kauem oodata?


edit: erko, miks sa wide gamutit eeliseks pead?

Ma oma arvates ei andnud küll mõista, et ma wide gamut'i tõttu üht või teist eelistaks. See on minu arvates selle konkreetse Dell'i ja HP vahel valimisel argument, mille põhjal eelistuse tegemine sõltub peamiselt kasutuseesmärgist. KUI eesmärk on fototöötlus ja trükiettevalmistus, näen ma kindlalt eelist wide-gamut monitoril. Kui aga vajatakse tavatarbeks heade vaatenurkadega ja täpse värviedastustega monitori, siis tõesti pigem tava-gamut'iga monitor.
Sellel minu viidatud NEC'il on aga lisaks wide gamut'ile ka 10bit sisend (küll ainult läbi DisplayPort ühenduse), 10bit paneel ja 14bit LUT pluss Spectraview II kalibreerimishaldur, mis teeb sellest monitorist antud hinna juures väga hea monitori. Kui ma nüüd väga mööda ei pane, siis praegused IPS monitoride hinnahitid U2410, LP2475 ja üks Philips (mudel ei meenu) peaksid olema 8bit/8bit/10(12)bit.
Lisaks on NEC'il väidetavalt reaalselt töötav sRGB Mode, mis laseb ilma ülesatureeritud värvideta ka väljaspool Photoshopi tööd teha.
Mina olen üsna vähe oma fotosid paberile pannud. Kui mul näiteks aga oleks wide gamut monitor ning ma näeksin ekraanil neid värve, mida saaks paberile panna, võibolla ma trükiks pilte hoopis rohkem icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 17.04.2010 11:22:47 vasta tsitaadiga

Nec'il on ilusad bitid küll. Kuid kas mõni korraliku paneeliga telekas mis samade bittidega, 4:4:4 RGB läbi VGA ja HDMI (10bit/12bit input) ja kolmandiku Neci hinnaga ei ole vaadeldav monitori ülesandes?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2010 11:27:46 vasta tsitaadiga

Eks raha on, siis sooviataksin ka julgelt seda NECi, aga HP on lihtsalt pea 3x odavam, olles samas väga korralik IPS monitor.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 17.04.2010 11:52:04 vasta tsitaadiga

Kui rahast mööda vaadata siis soovitaksin ka seda näiteks - http://www.quato.de/english/IP240LED.php
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2010 15:49:37 vasta tsitaadiga

erko kirjutas:
Ma oma arvates ei andnud küll mõista, et ma wide gamut'i tõttu üht või teist eelistaks. See on minu arvates selle konkreetse Dell'i ja HP vahel valimisel argument, mille põhjal eelistuse tegemine sõltub peamiselt kasutuseesmärgist.


Eks ma lugesin su jutust midagi välja, mida seal ei olnud ("Kui Dellist kõvemat püssi tahad") icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2010 18:15:25 vasta tsitaadiga

Aa icon_smile.gif
Nojah, seda mainisin juhuks kui otsus langetada wide gamuti kasuks, siis miks U2410 juurde pidama jääda icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.04.2010 20:22:24 vasta tsitaadiga

Asus MS238H LCD Monitor Review
http://hothardware.com/Articles/Asus-MS238H-LCD-Monitor-Review/

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2010 20:09:08 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Asus MS238H LCD Monitor Review
http://hothardware.com/Articles/Asus-MS238H-LCD-Monitor-Review/

Oman seda monitori. Väga rahul ikka icon_cool.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.05.2010 22:51:14 vasta tsitaadiga

Dell G2410H Review: A Green 24" LCD
http://www.anandtech.com/show/3703/dell-g2410h-review-a-green-24-lcd

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 02.06.2010 00:59:44 vasta tsitaadiga

Millest võib tulla see kui LCD ekraanil pilt lainetab?
Desktopil siis ja filmide vaatamisel, näha kui taust ühte värvi on.
EDIT: virvendus tekib ainult siis kui lapaka juhtmega töötab, aku peal probleemi ei ole.
EDIT2: võtsin juhtme mitu korda sisse/välja, ajutiselt virvendus kadunud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 11:37:16 vasta tsitaadiga

w00t
http://www.anandtech.com/show/3754/a-new-30-contender-hp-zr30w-review

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 12:13:58 vasta tsitaadiga

sisendeid ainult näruselt vähe... thumbs_down.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 12:17:51 vasta tsitaadiga

lighT, ei hakka ümber jutustama. Võtmesõnaks on ground loop.
link
link
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoax
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 08.06.2010 19:35:31 vasta tsitaadiga

Uus Nec PA271W ja hinnavahemik orienteeruvalt 1350-1399.- respectfully. icon_wink.gif

Tasub mõelda, kas on mõtet osta 30 tollist kui resolutsioon on tähtsas ulatuses sama ka Nec-il, küll natuke kõrguses vähem aga selle eest kompaktsem, konkureeriva hinna juures.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2010 02:04:22 vasta tsitaadiga

1920*1200 resoga ja pivot ning display pordiga soodsaim monitor ongi hetkel vist HP ZR24W ?
Oleks ühte sellist vaja lähiajal.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2010 09:42:49 vasta tsitaadiga

Mina ütleks, et see HP on parem kui dell u2410. Vähemasti neid häirivaid probleeme pole nagu näiteks blacklight bleeding jne. Ise HP omanik ja väga rahul.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2010 10:08:36 vasta tsitaadiga

Kui saladus pole, siis kust sa ostsid? OX.ee näen hetkel kõige soodsam. Tavaliselt aga pole see kõige soodsam koht icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2010 10:34:43 vasta tsitaadiga

Mina ostsin ox-st. Õigesti mäletan siis maksis ~5800.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2010 10:45:39 vasta tsitaadiga

mirko27, Pigem 6800 icon_rolleyes.gif
,
http://www.ox.ee/est/search?query=ZR24W+&x=0&y=0


Igatahes. Otsin 2tk nüüd isegi. Kel pakkuda hea hinnaga, võtab ühendust thumbs_up.gif icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2010 10:56:43 vasta tsitaadiga

Vaatasin üle, siis maksis 5800 icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2010 11:00:08 vasta tsitaadiga

HV's graafik hinnamuutuste kohta:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/129202/
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2010 11:07:03 vasta tsitaadiga

dollar tõusis ju vahepeal
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2010 12:03:43 vasta tsitaadiga

Ok. Ilmselt varsti langeb jälle. Kannatan kuni saan alla 6k.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.06.2010 13:26:13 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ok. Ilmselt varsti langeb jälle. Kannatan kuni saan alla 6k.
dollar ei lange niipea icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2010 14:16:42 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Ok. Ilmselt varsti langeb jälle. Kannatan kuni saan alla 6k.
dollar ei lange niipea icon_lol.gif


Oi kui tark sa oled.
Ma tegelen 6ndat aastat valuutaturgude kauplemisega ja ma ei teadnudki. icon_biggrin.gif


Üleüldse. Dollar ei peagi langema. Monitoride hind ei sõltu ainult dollarist.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 26.06.2010 14:18:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2010 14:18:06 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
mõistliku hinna ja 20"-22" suuruse juures mitte-tn paneeliga led-molusid ka kellelgi silma jäänud on?
icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 11:19:46 vasta tsitaadiga

kas benq 24" g2420HDBL on oma raha väärt või on ta üks käkk ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 30.06.2010 15:20:01 vasta tsitaadiga

Järsku keegi oskab soovitada mingit viisakat 24" molu.

Hinnapiiriks võiks olla 3500.- eeku. Kasutan: internet, vaatan mõne filmi, PS3-e võib olla ühendan vahel taha (HDMI) võiks olla. Ehk mingi full hd. Praegu pakutakse mulle Samsung 2494 HMi 3500.- eeku. HinnaVaatlusest nagu nägin kõige odavamat hinda 3930,-. Et järsku keegi oskab öelda miks see niii kallis on (ei ole tegemist just kõuge uuema mudeliga) ja kas saaks alla 3500 eegu parema molu kui see samsung.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 15.07.2010 14:42:10 vasta tsitaadiga

Otsin ~22" full HD LCD'd pmst kõige jaoks ( disain/PS, office, filmid, game ) eelarve ~3k

Siit listist midagi ehk?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/?search=ce8bdc1b1d1d67e9fb5e873fd3d8d084#results

peamine kandidaat on hetkel Samsung 22" LCD SyncMaster P2250 ( https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/108325/ )

any tips?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2010 14:54:14 vasta tsitaadiga

odav TN 6bit paneel ja disain/photoshop ei sobi eriti hästi kokku... lisaks sellele et paneelid on alati paigast ära värvide kohapealt ei suuda TN paneel ka osasid värve kuvada.

seega tn - võta see mis ülevaadete järgi kõige asjalikum. kuid enamasti nad kõik suht koht ühte auku.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 16.07.2010 00:03:10 vasta tsitaadiga

upgrade läpakaekraanile ikkagi? ( photoshopi mõttes )
eks kui eelarve suureneb, tuleb korralikum primary monitor osta thumbs_up.gif

thx
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 208, 209, 210  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.