Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 26.04.2010 19:56:27 vasta tsitaadiga

Truth, multishot pushib lane'i rohkem kui vaja. Ainus mille puhul see kasulik on, on manapottide jms. asjade canceldamine, kuna range ainult 300 siis ise nina-alla ei trügi ka nagu.
_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 10:30:26 vasta tsitaadiga

MQ ise kasutasin skille nii, et 1,3,ulti siis multishot. itemid panin kokku järjekorras - boots, staff, demonic. 2 mängu võitsin, 3mandas oli minu tiimikaaslasel MQ, minul DW ja saime räigelt üle, sest ühel vastasel oli see Jereziah (Protective Charm pomos MQ ulti ära). Ma ei suutnud DW-iga ära tankida ja saimegi üle, see vist oligi põhiline äpardus.
Olen alles suht algaja! icon_redface.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 27.04.2010 14:20:30 vasta tsitaadiga

Tahtsin korraliku MQ mängu lindistada, kuid hommikuti leidsin ainult venelaste servereid, lõpuks ajasid nad mu nii närvi, et lasin neile terve laulu: http://www.youtube.com/watch?v=mJBe8USljY4 läbi mic'i ja ragequittisin:D
_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 14:26:32 vasta tsitaadiga

Ei taha kedagi diskrimineerida, aga slaavlased on dota/honi katk...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 27.04.2010 15:20:47 vasta tsitaadiga

http://replays.heroesofnewerth.com/match_replay.php?mid=42431873

See on siis basic moon queeni build/mängimine, ei rushinud shroudi, ega ei viitsinud pingutada ka, suvaline 1500+ noob pela oli (non-EM muidugi).

Lõpuks ei suutnud enam retarde kannatada ja nati sõimasin ka neid, oli loll vene skaut enhanced marcheritega ja stealis mu stacked anciente ja runesid koguaeg, ajas närvi noh:P

_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 27.04.2010 15:49:31 vasta tsitaadiga

mulle meeldib teha ja .

Actionisse lennates aktiiverin ulti ja siis Shroudi. Nähtamatuna tõmban ultiga kõik low peale ja osad tapan. Siis alles välja tulla ja tappa ülejäänud. Nagu tõeline arkpüks.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 27.04.2010 17:36:05 vasta tsitaadiga

Väike 1700 psr pela, Devoureriga nomnom-lolol, denysin end 5 korda 20 minti jooksul ja ajasin vist kõik vastased kurjaks:P

http://replays.heroesofnewerth.com/match_replay.php?mid=42459499

Siin väheke nippe, kust/kuidas hookida beer_yum.gif

edit: sry, mäng oli siiski 1600+ tiitliga, millegipärast jäi meelde 1.7k:P

_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 18:27:03 vasta tsitaadiga

Sarin, sa oled valesti asjast aru saanud. Kui shroudile minna, siis kohe alguses ikka esimene päris item ja selle abiga saad palju muud. Saapad + shroud pmt (võid teha str treadsid, kui elusid vähe on - bottle on ka ok)...

m1co, sa olid pudge?

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 27.04.2010 18:30:30 vasta tsitaadiga

pudge olin jah.
_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 19:03:25 vasta tsitaadiga

Oh noes, sa oled just selline närviline ja ropp ekstsentrik, kes ropendab ja rage quitib... icon_sad.gif I guess see hind, mis tuleb maksta 74% win ratio eest...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 27.04.2010 19:51:20 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Sarin, sa oled valesti asjast aru saanud. Kui shroudile minna, siis kohe alguses ikka esimene päris item ja selle abiga saad palju muud. Saapad + shroud pmt (võid teha str treadsid, kui elusid vähe on - bottle on ka ok)...

m1co, sa olid pudge?


need on elementaarsed itemid, et ei pidanud nende mainimist vajalikuks.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 27.04.2010 20:07:47 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Oh noes, sa oled just selline närviline ja ropp ekstsentrik, kes ropendab ja rage quitib... icon_sad.gif I guess see hind, mis tuleb maksta 74% win ratio eest...


Ma ei rage quiti, ma ropendan ainult siis kui olen ülemeelik, kõik mis ma seal mängus ütlesin, oli mõeldud naljana:P

Närviline ma olen, sest idiootsed inimesed AJAVAD HULLUKS mind:D Sellised vennad, kes mängivad 1.7k+ pelades ja ei matsu ei jaga, need lihtsalt väärivad sõimu, kui nad normaalset juttu ei kuula:D

Pealegi, win ratio oli kuni 1.7k psr'ini 80% siis lihtsalt tundsin, et ma ei viitsi enam carryisid päevast päeva taguda ja läksin supporti mängima. Polnud parim idee, -50 psr kohe laksust ja 10 kaotust jutti pmst:D

_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 21:29:30 vasta tsitaadiga

Oeh, me võiks sellest isegi eraldi teema teha. Mõtlemisainet...

a) mis kasu sa saad sõimust?
b) mis kasu saab meeskond sõimust?
c) kas kellegi avalik alandamine ja sõimamine tõstab või langetab tema/meeskonna moraali?
d) kas paremini esineb kõrge või madala moraaliga meeskond?
e) kas inimeste alandamine motiveerib või demontiveerib neid?
f) kas paremini mõjub optimistlik juhendamine või agressiivne kritiseerimine?

Ei ole olemas sellist asja nagu sõim naljaga või optimistlik sõim või mis iganes. Oluline on silmas pidada, et tuldi kokku, et oleks tore, mitte, et keegi kedagi sõimaks ja kui keegi ei saa hakkama talle usaldatuga, siis jumal küll juhenda teda, mitte ära aja teda veel rohkem endast välja, keegi ei tule ju sinna meelega kaotama (erandied on)...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 27.04.2010 21:42:28 vasta tsitaadiga

a) Väljaelamine maandab enda pingeid.
b) Meeskond saab aru, et üks vend ei jaga matsu ja ei jää tema peale lootma.
c) Meeskond pingutab rohkem kui teab, et seis on 4v5;)
d) Moraal pole oluline, kui APM alla 50'e ja bootsid esimesed itemid.
e) Ma pigem näeks neid purulolle demotiveeritult, healjuhul niipalju, et HoNile uninstall tuleb.
f) Optimistlik juhendamine ei tööta noobide puhul (newbie = uus tulija, noob = inimene, kes arvab, et ta on niigi hea), kui ei saa heaga, siis peab halvaga saama.

Ma olen piisavalt leebe inimene ja olen aidanud uusi mängijaid palju, palju (eriti matchmakingut tehes alul), kuid kui inimene ei kuula ja meelega sulle s*tta keerab, siis ajab lihtsalt närvi mustaks.

_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 22:40:11 vasta tsitaadiga

...

Ma olen rohkem näinud selliseid olukordi, kus kõik hakkavad ühte sõimama ja pmt ta lõigatakse meeksonnast välja (vahest discib ise). Meeskond on lootusetult demoraliseeritud, sest 4v5 võite on suht suht vähe, eriti kui vastased oskavad natukenegi midagui teha....

Moraal on väga oluline, moraal paneb inimesed pingutama ja hoolima. Inimene keda ei koti mis sünnib saab surma valel ajal/kohas ja ei täida oma kohust. Isegi totudest saab asja, kui neile anda mõni konkreetne lihtne ülesanne - a la kui teambattle on, siis sina pead ainult stunima seda või teist.

Mäng on mängimiseks ja selleks, et tore oleks. Kui sinu seltsis on sinu tasemest madalama mängijad, siis mängi lihtsalt kõrgemal tasemel. Me kõik õppisime kunagi midagi.

Olgu kuidas on pole minu meelest meelelahutuslikus kontekstis kohta vaimsele vägivallale...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 27.04.2010 22:44:49 vasta tsitaadiga

Minumeelest pole tiimitöös kohta tahtlikule lauslollusele.

Sa ei saa mu poindist aru, vist oled unustanud need vennikesed, kes võtavad nighthoundi, seisavad seljataga, varastavad killi ja siis irvitavad selle üle.

_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 22:49:01 vasta tsitaadiga

Otseselt sellised tüüpe on umbes 1/10-st mängust vb... anna andeks, kui olin üldistamisel ülekohtune, aga lihtsalt sinu veidoid ja "sõnavõtte vaadates" jäi selline mulje..
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 27.04.2010 23:29:57 vasta tsitaadiga

Pead silmas seda devo replayd? Seal küll midagi hullu pole. Hommikune moonkweeni mäng ajas jah nati s*ta keema:P
_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2010 00:10:46 vasta tsitaadiga

Täna minu 3v3 MQ hea own icon_smile.gif http://replays.heroesofnewerth.com/match_replay.php?mid=42526098
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
5c0rp
HV vaatleja
5c0rp

liitunud: 31.07.2005




sõnum 28.04.2010 01:20:44 vasta tsitaadiga

jep mul ka rekord moonqueeniga.
temaga hea noobe omada
30-3-13 icon_biggrin.gif

oli ka paar päeva tagasi epic mäng. kestis üle tunni. meil hävitati pms kõik towerid ja barracksid ära, viimased 10 mintsa oli shrine ainult alles, üritati meeletult backdoorida aga ikka võitsime.
http://replays.heroesofnewerth.com/match_replay.php?mid=41479350
ma skorpa
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 28.04.2010 10:18:29 vasta tsitaadiga

m1co kirjutas:
Minumeelest pole tiimitöös kohta tahtlikule lauslollusele.

Sa ei saa mu poindist aru, vist oled unustanud need vennikesed, kes võtavad nighthoundi, seisavad seljataga, varastavad killi ja siis irvitavad selle üle.


Siis on väga hea kui sul nymph on. Vaatad, et tal ei oleks homecoming stone'i, teled end vastaste baasi taha, (boostitud ultiga) tema ka, naerad talle näkku ja teled ise homecoming stoniga minema.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2010 10:39:48 vasta tsitaadiga

kui sul on portal key ka, siis on veel naljakam, saad kuskile metsa sa ta tuua, kust ta ei saa välja enam kunagi ja ära tappa ka ei saa...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 28.04.2010 11:55:55 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
m1co kirjutas:
Minumeelest pole tiimitöös kohta tahtlikule lauslollusele.

Sa ei saa mu poindist aru, vist oled unustanud need vennikesed, kes võtavad nighthoundi, seisavad seljataga, varastavad killi ja siis irvitavad selle üle.


Siis on väga hea kui sul nymph on. Vaatad, et tal ei oleks homecoming stone'i, teled end vastaste baasi taha, (boostitud ultiga) tema ka, naerad talle näkku ja teled ise homecoming stoniga minema.

Aint et Nighthoundiga jookseb vabalt vaenlase baasist minema. icon_razz1.gif Vaenlase towerid isegi ei tulista NH pihta, kui ta smoke bombi sees on.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2010 12:15:04 vasta tsitaadiga

Heroes of Newerth Retail release date has been set. HoN's Open Beta will come to an end on Wednesday, May 12th @ 4:00pm EST, 2 weeks from today. It has been an amazing beta process and we appreciate the support of all our fans!

Ehk siis kuni 12. maini saab tasuta mängida icon_sad.gif Ei teagi kas nüüd osta mäng või asi ära lõpetada... Kurb kurb
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 28.04.2010 13:23:06 vasta tsitaadiga

Mina isiklikult arvatavasti lõpetan pela ja liigun WC3:DoTA peale tagasi icon_wink.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SkyHawk
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2009




sõnum 28.04.2010 15:15:41 vasta tsitaadiga

njah, muidugi ega see 30$ pole just kõige hullem hind nii toreda pela eest.
Ise pole veel otsusele jõudnud, kas tasub osta, või mitte. Arvan, et kui ei ostaks, ei oskaks midagi kõige selle vaba ajaga teha, mis mängimisest üle jääb.
Viimased päevad ikka 5+ tundi HoN-i iga päev icon_rolleyes.gif pole isegi aega tudengipäevi Tartus külastada icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2010 15:19:12 vasta tsitaadiga

Ma just sel põhjusel ei osta. Normaalne oleks ükskõik mida muud teha tegelikult ju...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2010 15:42:50 vasta tsitaadiga

Kahju küll jah, ei saa enam tasuta pelada. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 28.04.2010 15:48:11 vasta tsitaadiga

Ma ootan küll õnnejunnis seda päeva, kui kõikvõimalikud open beta leaverid ära kaovad.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 28.04.2010 15:59:56 vasta tsitaadiga

HoN ei nõua mitte mingit subscription fee'd ega midagi, ostad ära ja las vedeleb, kunagi ikka tahad pelada. Jään vana konto ikkagi alles. Kui 30$ niiväga suur väljaminek pole, siis ei näe probleemi miks kahelda?

SkyHawk mis nimega sa pelad? Ma praegu HoN'i OT foorumis busy, et lollidele selgeks teha, et EI, Sav2 ei ole parem kui Sav1 icon_biggrin.gif Aga kui servud üleval, siis võiks pelada:P

_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 28.04.2010 16:54:01 vasta tsitaadiga

Eriti jama server on hetkel maas icon_sad.gif. Tahaks m2ngida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SkyHawk
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2009




sõnum 29.04.2010 06:08:24 vasta tsitaadiga

praegu lasen Pohmakas nime all, kes soovib, see lisab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 13:49:51 vasta tsitaadiga

Nii...tahaks ka mängida icon_smile.gif kust mängu leiaks ja palju maksab või on veel beta/demo vms?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 01.05.2010 13:50:48 vasta tsitaadiga

Open Beta kestab veel 4 päeva. 5. maist saab mängida ainult ostetud ($30) mänguga.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 14:11:47 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Open Beta kestab veel 4 päeva. 5. maist saab mängida ainult ostetud ($30) mänguga.


eee... open beta kestab veel 12 päeva (12 mai läheb retaili)

Hey everyone,

I wanted to send out an email to let everyone know that HoN is going retail on Wednesday, May 12 @ 4:00pm EST (-5 GMT). Starting Wednesday, May 5 @ 4:00pm EST (-5 GMT) we will allow accounts that purchase (or have already pre-purchased) to claim nicknames of accounts that are not pre-purchased. If there is a nickname you want or if you would like to secure your own nickname, please take the time to purchase your account now instead of later.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 02.05.2010 13:41:16 vasta tsitaadiga

3.) What will happen with stats, replays, PSR, and SMR after retail?

All stats will be reset upon release. Also all historical data of previous matches, including replays, will be purged. SMR and PSR (the ratings used for match making and public games) will be compressed, bringing all accounts closer to 1500 as we feel this will positively impact gameplay and team balances post release.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 06.05.2010 02:26:58 vasta tsitaadiga

J2in magama nime KS counteri l6ppuj6udmist oodates:D Nimi mida tahtsin v6eti 2ra aga olen rahul ka uue nimega 'Smile' icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 06.05.2010 03:24:18 vasta tsitaadiga

Ei saa aru inimestest, kes tahavad kellegi teise nime kasutada...või mingit 'generic' kangelase või mingi muu jura nime kasutada...nagu Smile :p
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 08:45:12 vasta tsitaadiga

Olen aru saanud, et tasub mängida ainult "pre made" tiimiga. beer_yum.gif
Kellel siis plaanis mäng osta?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 06.05.2010 10:18:52 vasta tsitaadiga

Solot lasta on jah kuiv ja 50/50 tavaliselt, kuid 2-3 vennaga koos suht faceroll icon_razz1.gif Ostan kindlasti.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 13:22:27 vasta tsitaadiga

Ei osta, lähen tagasi League of Legendsi peale... väike taandareng on mängimise puhul, aga elab üle icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 15:01:07 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Ei osta, lähen tagasi League of Legendsi peale... väike taandareng on mängimise puhul, aga elab üle icon_rolleyes.gif


Kas see League of Legends mägnitav üldiselt? parem kui war3 baasil dota?
Mind dotas häiris see, et ostmine suht keeruline algaja jaoks ja screen reso ebamugav
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 06.05.2010 18:02:35 vasta tsitaadiga

Mina ei osta hakkan vist priva m2ngima. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 06.05.2010 19:21:00 vasta tsitaadiga

Tuleb asi Garena'sse ? Või mismoodi sa priva kavatsed mängida ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 06.05.2010 19:43:06 vasta tsitaadiga

Jhael kirjutas:
Ei saa aru inimestest, kes tahavad kellegi teise nime kasutada...või mingit 'generic' kangelase või mingi muu jura nime kasutada...nagu Smile :p


Ei saa ise ka aru, pole kunagi yhtegi sarnast nime kasutanud. Smile sellep2rast, et see on kerge meeldej22v ja catchy:P

Eelmised nimed olid endal muidu: Kittypie, piesnatcher, mousetrap, Whorestar, Tardfarmer, Tzakrid, Traverza. Ei saa syydistada selles, et ma nüüd nime ei oska v2lja m6elda.
Ainus kangelase nimi oli 'Vanemuine' icon_biggrin.gif

Smile on lihtsalt tore ja positiivne ja universaalne:P

_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 19:52:37 vasta tsitaadiga

imo Killer, Death, Shadow, Dominator, Assassin, Slayer ja sellised on kõige paremad ja originaalsemad nimed.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 06.05.2010 21:59:29 vasta tsitaadiga

Minuteada see ei tule garenase. Sellele on tehtud priva serv. Extreme on selle nimi. Selat regad, downlodid ja siis m2ngid. Lehekülg on http://www.hon-extreme.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 23:17:04 vasta tsitaadiga

hinrek kirjutas:
t2ring kirjutas:
Ei osta, lähen tagasi League of Legendsi peale... väike taandareng on mängimise puhul, aga elab üle icon_rolleyes.gif


Kas see League of Legends mägnitav üldiselt? parem kui war3 baasil dota?
Mind dotas häiris see, et ostmine suht keeruline algaja jaoks ja screen reso ebamugav


Ostimne on kerge, asjad on jagatud erinevatesse kategooriatesee: Attack, Defence jne.
Resoga probleeme pole...

War3 dota kohta ei oska midagi öelda, minu arust on parem, aga see maitse asi... Aga keerulisuse kohta... algajale päris kerge, minu arust.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 08.05.2010 00:17:14 vasta tsitaadiga

Kaks uut herot tulemas jälle thumbs_up.gif vägev.
Tekkis väike paus sisse hon'ist nüüd mingi peaaegu kuu ei ole mänginud või nii ja ega eriti hetkel ei viitsi uuesti mängima hakata kah.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 11.05.2010 11:42:51 vasta tsitaadiga

Päris huvitav patch tuli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.