|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
14.04.2010 13:40:17
|
|
|
Oli kuulda jah,et lamellide jama.
Kas keegi võtaks remondi ette ja mis hinnaga?
Kui leiab inimese,siis palun PS hinnaga ja telefoninumber!
Karta on,et esindus lööb kirve selga
_________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
| Kommentaarid: 625 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
6 :: |
456 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vallo
HV veteran

liitunud: 27.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
14.04.2010 19:02:55
|
|
|
Autor: Märten Niinemägi (---.overall.ee)
Kuupäev: 30.12.09 14:14
Tere
Kui lahendust veel ei ole, siis võin diafragma korda teha.
5624 2727
marten.lill&mail.ee
PS
Paar varasemat tööd
http://picasaweb.google.com/martenniinemagi
Ehk saab sind aidata. Arvan, et see pole keelatud, kui omavoliliselt selle kontakti teisest foorumist siia kleebin.
_________________ Cert85 @ flickr.com |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidot
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2006
|
26.04.2010 20:01:27
|
|
|
Tere, huvitaks palju läheks maksma sellise aparaadi display vahetus
Pilt:
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
26.04.2010 21:36:17
|
|
|
|
Olympus Eesti vahetab selle kaamera ekraani hirmuäratava 999.- eest...
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidot
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2006
|
26.04.2010 23:23:16
|
|
|
| zorten22 kirjutas: |
|
Olympus Eesti vahetab selle kaamera ekraani hirmuäratava 999.- eest... |
Saan selle eest uue digika juba ju:D Kuskilt odavamalt ei saaks?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
misssss
HV vaatleja
liitunud: 23.05.2010
|
23.05.2010 17:30:25
|
|
|
| Tere, kas keegi oskab öelda miks peegelkaamera, olympus, ekraan on udune ja kui vaatan sealt väikeset silmaaugust on too ka udune?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
23.05.2010 17:34:31
|
|
|
| misssss kirjutas: |
| Tere, kas keegi oskab öelda miks peegelkaamera, olympus, ekraan on udune ja kui vaatan sealt väikeset silmaaugust on too ka udune? |
Objektiiv sitane?!
_________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
| Kommentaarid: 625 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
6 :: |
456 |
|
| tagasi üles |
|
 |
misssss
HV vaatleja
liitunud: 23.05.2010
|
23.05.2010 17:56:22
|
|
|
| vipi666 kirjutas: |
| misssss kirjutas: |
| Tere, kas keegi oskab öelda miks peegelkaamera, olympus, ekraan on udune ja kui vaatan sealt väikeset silmaaugust on too ka udune? |
Objektiiv sitane?!  |
jah oligi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
harri
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2003
|
16.09.2010 17:04:10
|
|
|
Tere, juba juulist saati on Canon EOS 400D-ga järgmine probleem olnud. Äkki keegi oskab pakkuda, milles viga - ehk pääseb kaameraga "arsti juurde" minemast!
Suvel päris mitmel korral läks kaameral lihtsalt pilt eest ära pildistamise ajal ja mõnda aega ON/OFF nupp ei töötanud. Kindlat mustrit pole siiani veel välja tulnud, mida tehes kaamera jälle tööle hakkaks, aga järgnevad punktid teen tavaliselt enne läbi (korduvalt) kui kaamera uuesti tööle hakkab:
* võtan aku välja, puhastan klemmid ära, vaatan kas aku on kontaktis kaameraga
* kontrollin, kas mälukaardi avas pinnid on sirged, logistan natuke mälukaardi luuki, kuna seal peaks olema üks andur, mis kaamera välja lülitab kui luuk lahti on.
* klõpsutan ON/OFF nuppu mitu korda (äkki lihtsalt see nupp vigane?!).
* olen proovinud ka nii tööle panna kaamerat, et võtan objektiivi eest ära ja mälukaardi välja, aga kasu ei miskit.
Lõpuks hakkab ikkagi kaamera tavaliselt siis uuesti tööle kui ta ise seda heaks arvab. Kas äkki keegi oskab soovitada veel miskit, mida veel kontrollida võiks?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.09.2010 17:11:08
|
|
|
| Objektiivi ja mount'i klemme võib ka puhastada. Kas oled mitme objektiiviga proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harri
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2003
|
16.09.2010 17:50:02
|
|
|
Puhastasin objektiivi&mounti klemmid ära, proovisin kahe erineva objektiivita ja ilma objektiivita, aga endiselt ei lähe tööle.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
17.09.2010 00:59:28
|
|
|
Proovida teise akuga, ilma mälukaardita, usb juhtmega, üldse mitte välja lülitada.
Ise lülitan väga harva fotokat välja. Mõõtsin huvi pärast 450D ära, et palju võtab lüliti OFF asendis ja palju siis kui ise standby-sse läheb. Tulemus oli sama: 38 mikroamprit. Nii võib vähese kasutuse puhul fotokas mitu kuud ühe akutäiega seista lüliti ON asendis.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
08.11.2010 16:49:32
|
|
|
| ega keegi juhuslikult ei oska ütleda, kas 350D välk võiks sobida ka 400Dle?
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.11.2010 17:10:04
|
|
|
Muidugi
| Ands kirjutas: |
| ega keegi juhuslikult ei oska ütleda, kas 350D välk võiks sobida ka 400Dle? |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
08.11.2010 17:20:56
|
|
|
| Jaanus, ma kardan, et mõeldakse kaamerasisest välku. Või see sobib samamoodi kindlalt?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
08.11.2010 17:37:16
|
|
|
kaamerasisest mõtlen ikka jah.
tuttavav suutis 400D välguga midagi teha(ei avane enam nii, nagu peaks) ja kui lahti tuleb, siis välku ei tee.
Overall keevitaks ilmselt mõnuga selle remondi eest(ehk et ilmselt poleks mõttekas teha), samas mul on üks vigane 350D riiulis, ehk mõni osavnäpp suudaks selle abil asja korda ajada....
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
08.11.2010 17:41:45
|
|
|
Saada sellele mehele küsiv mail:
http://www.fotoremont.ee/
Mina igatahes sain tema kaudu oma obje korda, mille muret siin eelnevalt kurtsin!
_________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
| Kommentaarid: 625 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
6 :: |
456 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tengelbach
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2010
|
29.11.2010 23:09:23
|
|
|
Kaamera sai matsu ja nüüd teeb piltidele kahte ülemisse nurka sellise tumeda vinjeti, lisaks on kadreerimine ka kuidagi paigast, kadreerib veerandi jagu ülespoole kui pildiotsijast paistab. Teab keegi arvata, milles asi?
_________________ Raamatud -- www.kentraju.com
Kõik grillimisest -- www.tuleroog.ee
Dokumendihaldus -- www.folderit.com/et |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
29.11.2010 23:39:29
|
|
|
| tengelbach kirjutas: |
| Kaamera sai matsu ja nüüd teeb piltidele kahte ülemisse nurka sellise tumeda vinjeti, lisaks on kadreerimine ka kuidagi paigast, kadreerib veerandi jagu ülespoole kui pildiotsijast paistab. Teab keegi arvata, milles asi? |
Ei, kui sa ei kirjelda, konkreetselt millisest kaamerast ja millisest matsust jutt käib, ei tea keegi midagi arvata. Peale selle, et ta on katki.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
30.11.2010 09:47:51
|
|
|
tengelbach, Mõni pilt oleks ka abiks ja ka näiteks viksite mainida, mis kaameraga on tegu, kuidas kukkus jne jne
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tengelbach
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2010
|
30.11.2010 23:54:03
|
|
|
Tänud. Kaamera on Sony a350, kukkus konkreetselt maha. Oli naise käekotis, nii et koos sellega, st kott veidi pehmendas, aga siiski 1m kõrguselt kiviplaatidele. Vahepeal proovisin ja paistab, et vinjetti põhjustab mingi jama objektiivis, teise objektiiviga seda ei paistnud (ehkki endiselt huvitun objektiivi võimalikust diagnoosist ka). Küll aga jäi püsima kadreerimise jama.
_________________ Raamatud -- www.kentraju.com
Kõik grillimisest -- www.tuleroog.ee
Dokumendihaldus -- www.folderit.com/et |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
01.12.2010 00:52:26
|
|
|
No kui ta sul pilti teeb siis tõenäoliselt bajonet, peeglimehhanism ja katik on korras. Pildiotsijas ja kaadris nähtav erinevus viitaks loogiliselt võttes nagu prisma nihkele. Vinjetijama võib olla tingitud paigastnihkunud läätsedest. Kas fookuskauguse ja fokuseerimisrõngad liiguvad sellel kukkunud objektiivil vabalt?
Ühesõnaga, vii remonti. Teemat tundmata ise seda tõenäoliselt korda ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WarrenDen
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2006
|
14.12.2010 14:23:47
|
|
|
| Tere. Kas saab keegi öelda, kuidas meilt Canoni rahvusvahelisega garantiiga on? Kuidas aru saada kas Canonil 500D on see või ei ole? Iseennast aparaat on tulnud Europast.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
16.12.2010 20:06:01
|
|
|
Overall teeb seda asja ostudokumendi alusel.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tim
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
26.01.2011 11:08:58
|
|
|
Kas casiote kohta on teada parandajaid Tallinnas?
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TGBCriss
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2008
|
27.01.2011 20:24:00
ufo |
|
|
Mure selline, et täna pöörduti minu poole küsimusega, et millega tegu ja kas pean kaamera minema viskama.
Kaameraks on Canon DIGITAL IXUS 100 IS. Piltidele peale vaadates tundub mulle, et tegemist on mustusega kuskil objektiivil. Kuna välisel läätsel midagi näha ei ole siis arvasin, et kuskil klaaside vahel. Kaugusesse zoomides muutub lärakas detailsemaks. Küsimus siis selline, et kui tegemist on mustusega, kus kohas Tartus kaameraid puhastatakse ja kas nn seebikarpe üldse lahti monteeritakse ja palju selline asi üldse maksma võiks minna?
Lingil on näidispilt sellest lärakast:
http://lh6.ggpht.com/_F6mQ2T783A0/TUGnI5ZFE3I/AAAAAAAAGLA/_qB-c9BRxGg/s800/IMG_2912.JPG
|
|
| tagasi üles |
|
 |
monty11
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2006
|
28.01.2011 01:37:15
|
|
|
Kas seda torust sisse vaadates näha pole? See peaks silmaga ikka nähtav olema.
Kõige mõttekam oleks Overalliga ühendust võtta ja nende käest seda küsida, kui nemad seda lahti ei kanguta, siis vaevalt, et keegi teine seda teeb. Kas kaameral on äkki veel kehtiv garantii? Sellist asja ei anna ise sinna ikka mingi valemiga tekitada, kui teda esiläätsel ei ole.
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teitur
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007
|
09.02.2011 15:52:07
Re: ufo |
|
|
| TGBCriss kirjutas: |
Mure selline, et täna pöörduti minu poole küsimusega, et millega tegu ja kas pean kaamera minema viskama.
Kaameraks on Canon DIGITAL IXUS 100 IS. Piltidele peale vaadates tundub mulle, et tegemist on mustusega kuskil objektiivil. Kuna välisel läätsel midagi näha ei ole siis arvasin, et kuskil klaaside vahel. Kaugusesse zoomides muutub lärakas detailsemaks. Küsimus siis selline, et kui tegemist on mustusega, kus kohas Tartus kaameraid puhastatakse ja kas nn seebikarpe üldse lahti monteeritakse ja palju selline asi üldse maksma võiks minna?
Lingil on näidispilt sellest lärakast:
http://lh6.ggpht.com/_F6mQ2T783A0/TUGnI5ZFE3I/AAAAAAAAGLA/_qB-c9BRxGg/s800/IMG_2912.JPG |
http://afotar.ee/ võid ka sealt nõu küsida.
E: Kas on võimalik ka kusagilt tellida varuosi Canon L seeria ojektiividele? EF 70-200 L f2.8 IS siis vajaks remonti.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red evil
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2003
|
17.03.2011 01:48:20
|
|
|
Probleem Nikon D40-ga, ees kiri "press shutter release button again" ja ilmselt siis katikut liigutavad hammasratas kinni kiilunud. Mis võimalused oleks selle remondiks, tean et mõni on ise lahti võtnud ja wd40-ga saanud tööle ja siis ca 1000 kaadri pärast sama probleem.
Nikoni esindus pakkus vanas rahas ca 3000kr maksvat remonti, mida ei näe mõtet teha. Kaamera samas vähe kasutatud ja seda riiulisse jätta ei näe mõtet.
Tiiduga ühendust enne ei saanud, aga võimalik et mul oli ka vana e-mail.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
17.03.2011 09:33:29
|
|
|
| red evil kirjutas: |
Tiiduga ühendust enne ei saanud, aga võimalik et mul oli ka vana e-mail. |
http://www.fotoremont.ee/
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver3x
HV vaatleja
liitunud: 15.07.2008
|
24.03.2011 17:03:51
|
|
|
| PROBLEEM OLYMPUS fotkaga: Menüü pilti ja pildi seadistusi näen aga ei näe pilti kui miskit pildistama hakkan kõik muud märgid olemad displayl aga pilti ennast ple.KAS ON MÕNI SENSOR LEIDNUD KABELISSE TEE?vana seebikarp on 3,2MP
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.03.2011 17:12:19
|
|
|
silver3x, kõige lihtsam oleks vast küsida et kas objektiivilt kate on eest?
A kui tõsisemalt rääkida.. Pilte teeb?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver3x
HV vaatleja
liitunud: 15.07.2008
|
25.03.2011 11:08:38
|
|
|
| tere! objektiivikate läheb nagu eest ära kui eestpoolt sisse piiluda. ja proovisin ka vastu lampi sest kunagi mul ühel oli see viga et kui valgus otse sisse paistis siis tegi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
25.03.2011 14:23:28
|
|
|
Aga pilti teeb? Hääl käib? Kui käib ja arvuti taha ning pilti kontrollida, siis see must?
_________________ Cert85 @ flickr.com |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver3x
HV vaatleja
liitunud: 15.07.2008
|
25.03.2011 15:43:18
|
|
|
| tere rafas! ei pilti ega mingit häält ta ei tee lihtsalt must pilt aga ikoonid näha.panin välgu ka sisse ei tee ära pilti
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
25.03.2011 18:19:16
|
|
|
Sellel masinal peaks andma softi uuendada. Aga tundub, et päästiku vajutusest saab aparaat aru?
_________________ Cert85 @ flickr.com |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver3x
HV vaatleja
liitunud: 15.07.2008
|
25.03.2011 19:19:02
|
|
|
| tere taas! VALETASIN ENNEM mälukat pold sees siis ei lasknud pilti teha aga panin mälukaardi sisse ja tegi nagu pildi välguga aga must ikka.Ikoonid kõik ekraanil OK ja näha aga siis pilti ikka mitte.Kui vaatasin peale pildistamist pilti quickview nupust siis vahtis ainult MUST pilt vastu
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
28.03.2011 22:38:26
|
|
|
| silver3x, arvutis ka must?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
03.04.2011 16:06:03
|
|
|
Mure Canoniga
1) Canon EOS 1000D - päästik ÜLIuimane ja töötab vahelduva eduga.
2) Canon EOS 350D - ekraanivahetus.
Kes soovitab head kohta?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.04.2011 17:54:59
|
|
|
| Overall ja Fotoremont.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
15.05.2011 12:55:19
|
|
|

Sony T200 - kukkus maha ja tekkis huvitav probleem.
Coveri "detection system" vms läks tuksi.
Kui katik alla libistada, siis kaamera ei lähe automaatselt tööle ning manuaalselt nupust
sisse lülitades ütleb, et lens cover on endiselt closed.
Samas optionite menüüd avades on taustal näha, et obje ja kõik on kenasti töökorras ja näitab liikuvat pilti.
Lihtsalt kaamera ise ei saa enam aru kas katik on kinni või lahti.
Et vist ei tohiks olla jube keeruline/tähtis element puruks - äkki oskab keegi tsikibriki teha või peab ikka targa onu kätte viima, kes kaamera hinda parandamise eest küsib?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
past
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
31.05.2011 17:25:25
Kaamera remont |
|
|
Tervist. Fotokaks on Canon Powershot S2 IS
Probleem on nimelt selline, et akud lähevad tühjaks. Mitte nagu kasutades, vaid seistes. Nagu koguaeg oleks tarbimine taga, ka siis kui fotokas seisab. Kust leiaks abi? Kas siin on keegi, kes teab kedagi, kes teab kedagi, kes oskab remontida? Või oskab keegi ise aidata:)?
Tõnis
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
31.05.2011 17:26:47
|
|
|
Akud tühjenevadki ise mingi aja jooksul. Kui see 2 päevaga juhtub, on kas väga nirud akud või tõesti probleem. Overall ilmselt oskab aidata.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
past
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
31.05.2011 18:44:50
|
|
|
| Ei ole nirud akud, probleem on:)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
31.05.2011 20:22:51
|
|
|
| viga on toiteahelas ja suure tõenäosusega lekkivas kondekas (kui asi muidugi vett saanud pole). omal hetkel veel aega pole kuid kui mujalt ei leia, võin juulikuus ette võtta
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyline92
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2007
|
08.07.2011 21:55:33
|
|
|
Selline mure olympus e-410, et üle kahe pildi korraga teha ei saa, jookseb kinni, ekraanilt kaob pilt eest ära ja punane tuli hakkab vilkuma tihedalt. Kui kaamera välja lülitada ja uuesti sisse siis hakkab sama pull otsast pihta. Ja kui sarivõtte peale panna siis jõuab kolmanda pildi poole peale ja jookseb kokku ning siis jääb peegel ülesse ka.
Ehk keegi oskab aidata.
Aitäh
Mihkel
_________________ Minu fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
15.07.2011 14:22:50
|
|
|
Kes Tartus puhastab Canoneid odavalt ja remondib (ixus 800 ja 950)? Väike probleem ka lensidega < ühel võib olla hammasratas katki.
_________________ ..... |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
15.07.2011 14:29:41
|
|
|
| kui mujalt ei saa, võid mulle saata
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|