Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Fotoaparaatide remonditeema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 13:40:17 vasta tsitaadiga

Oli kuulda jah,et lamellide jama.
Kas keegi võtaks remondi ette ja mis hinnaga?
Kui leiab inimese,siis palun PS hinnaga ja telefoninumber!

Karta on,et esindus lööb kirve selga icon_cry.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 15:57:04 vasta tsitaadiga

http://www.fotoremont.ee/ Tiit - varem remontis ta fotomeistris, nüüd tegutseb iseseisvalt.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 14.04.2010 19:02:55 vasta tsitaadiga

Autor: Märten Niinemägi (---.overall.ee)
Kuupäev: 30.12.09 14:14

Tere

Kui lahendust veel ei ole, siis võin diafragma korda teha.


5624 2727
marten.lill&mail.ee

PS
Paar varasemat tööd

http://picasaweb.google.com/martenniinemagi

Ehk saab sind aidata. Arvan, et see pole keelatud, kui omavoliliselt selle kontakti teisest foorumist siia kleebin.

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidot
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2006




sõnum 26.04.2010 20:01:27 vasta tsitaadiga

Tere, huvitaks palju läheks maksma sellise aparaadi display vahetus
Pilt:
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 26.04.2010 21:36:17 vasta tsitaadiga

raidot kirjutas:
Tere, huvitaks palju läheks maksma sellise aparaadi display vahetus
Pilt:
http://www.dcviews.com/press/images/Olympus-FE-230.jpg
Olympus Eesti vahetab selle kaamera ekraani hirmuäratava 999.- eest...
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidot
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2006




sõnum 26.04.2010 23:23:16 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
raidot kirjutas:
Tere, huvitaks palju läheks maksma sellise aparaadi display vahetus
Pilt:
http://www.dcviews.com/press/images/Olympus-FE-230.jpg
Olympus Eesti vahetab selle kaamera ekraani hirmuäratava 999.- eest...

Saan selle eest uue digika juba ju:D Kuskilt odavamalt ei saaks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
misssss
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2010




sõnum 23.05.2010 17:30:25 vasta tsitaadiga

Tere, kas keegi oskab öelda miks peegelkaamera, olympus, ekraan on udune ja kui vaatan sealt väikeset silmaaugust on too ka udune?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2010 17:34:31 vasta tsitaadiga

misssss kirjutas:
Tere, kas keegi oskab öelda miks peegelkaamera, olympus, ekraan on udune ja kui vaatan sealt väikeset silmaaugust on too ka udune?


Objektiiv sitane?! icon_cool.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
misssss
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2010




sõnum 23.05.2010 17:56:22 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
misssss kirjutas:
Tere, kas keegi oskab öelda miks peegelkaamera, olympus, ekraan on udune ja kui vaatan sealt väikeset silmaaugust on too ka udune?


Objektiiv sitane?! icon_cool.gif


jah oligi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harri
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 16.09.2010 17:04:10 vasta tsitaadiga

Tere, juba juulist saati on Canon EOS 400D-ga järgmine probleem olnud. Äkki keegi oskab pakkuda, milles viga - ehk pääseb kaameraga "arsti juurde" minemast! icon_smile.gif

Suvel päris mitmel korral läks kaameral lihtsalt pilt eest ära pildistamise ajal ja mõnda aega ON/OFF nupp ei töötanud. Kindlat mustrit pole siiani veel välja tulnud, mida tehes kaamera jälle tööle hakkaks, aga järgnevad punktid teen tavaliselt enne läbi (korduvalt) kui kaamera uuesti tööle hakkab:
* võtan aku välja, puhastan klemmid ära, vaatan kas aku on kontaktis kaameraga
* kontrollin, kas mälukaardi avas pinnid on sirged, logistan natuke mälukaardi luuki, kuna seal peaks olema üks andur, mis kaamera välja lülitab kui luuk lahti on.
* klõpsutan ON/OFF nuppu mitu korda (äkki lihtsalt see nupp vigane?!).
* olen proovinud ka nii tööle panna kaamerat, et võtan objektiivi eest ära ja mälukaardi välja, aga kasu ei miskit.

Lõpuks hakkab ikkagi kaamera tavaliselt siis uuesti tööle kui ta ise seda heaks arvab. Kas äkki keegi oskab soovitada veel miskit, mida veel kontrollida võiks?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 17:11:08 vasta tsitaadiga

Objektiivi ja mount'i klemme võib ka puhastada. Kas oled mitme objektiiviga proovinud?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harri
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 16.09.2010 17:50:02 vasta tsitaadiga

Puhastasin objektiivi&mounti klemmid ära, proovisin kahe erineva objektiivita ja ilma objektiivita, aga endiselt ei lähe tööle. icon_confused.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 00:59:28 vasta tsitaadiga

Proovida teise akuga, ilma mälukaardita, usb juhtmega, üldse mitte välja lülitada.
Ise lülitan väga harva fotokat välja. Mõõtsin huvi pärast 450D ära, et palju võtab lüliti OFF asendis ja palju siis kui ise standby-sse läheb. Tulemus oli sama: 38 mikroamprit. Nii võib vähese kasutuse puhul fotokas mitu kuud ühe akutäiega seista lüliti ON asendis.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 16:49:32 vasta tsitaadiga

ega keegi juhuslikult ei oska ütleda, kas 350D välk võiks sobida ka 400Dle?
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 17:10:04 vasta tsitaadiga

Muidugi icon_smile.gif
Ands kirjutas:
ega keegi juhuslikult ei oska ütleda, kas 350D välk võiks sobida ka 400Dle?
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 17:20:56 vasta tsitaadiga

Jaanus, ma kardan, et mõeldakse kaamerasisest välku. Või see sobib samamoodi kindlalt?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 17:37:16 vasta tsitaadiga

kaamerasisest mõtlen ikka jah.

tuttavav suutis 400D välguga midagi teha(ei avane enam nii, nagu peaks) ja kui lahti tuleb, siis välku ei tee.
Overall keevitaks ilmselt mõnuga selle remondi eest(ehk et ilmselt poleks mõttekas teha), samas mul on üks vigane 350D riiulis, ehk mõni osavnäpp suudaks selle abil asja korda ajada....
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 17:41:45 vasta tsitaadiga

Saada sellele mehele küsiv mail:

http://www.fotoremont.ee/

Mina igatahes sain tema kaudu oma obje korda, mille muret siin eelnevalt kurtsin! thumbs_up.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tengelbach
HV vaatleja
tengelbach

liitunud: 22.03.2010




sõnum 29.11.2010 23:09:23 vasta tsitaadiga

Kaamera sai matsu ja nüüd teeb piltidele kahte ülemisse nurka sellise tumeda vinjeti, lisaks on kadreerimine ka kuidagi paigast, kadreerib veerandi jagu ülespoole kui pildiotsijast paistab. Teab keegi arvata, milles asi?
_________________
Raamatud -- www.kentraju.com
Kõik grillimisest -- www.tuleroog.ee
Dokumendihaldus -- www.folderit.com/et
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 23:39:29 vasta tsitaadiga

tengelbach kirjutas:
Kaamera sai matsu ja nüüd teeb piltidele kahte ülemisse nurka sellise tumeda vinjeti, lisaks on kadreerimine ka kuidagi paigast, kadreerib veerandi jagu ülespoole kui pildiotsijast paistab. Teab keegi arvata, milles asi?

Ei, kui sa ei kirjelda, konkreetselt millisest kaamerast ja millisest matsust jutt käib, ei tea keegi midagi arvata. Peale selle, et ta on katki.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 09:47:51 vasta tsitaadiga

tengelbach, Mõni pilt oleks ka abiks ja ka näiteks viksite mainida, mis kaameraga on tegu, kuidas kukkus jne jne
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tengelbach
HV vaatleja
tengelbach

liitunud: 22.03.2010




sõnum 30.11.2010 23:54:03 vasta tsitaadiga

Tänud. Kaamera on Sony a350, kukkus konkreetselt maha. Oli naise käekotis, nii et koos sellega, st kott veidi pehmendas, aga siiski 1m kõrguselt kiviplaatidele. Vahepeal proovisin ja paistab, et vinjetti põhjustab mingi jama objektiivis, teise objektiiviga seda ei paistnud (ehkki endiselt huvitun objektiivi võimalikust diagnoosist ka). Küll aga jäi püsima kadreerimise jama.
_________________
Raamatud -- www.kentraju.com
Kõik grillimisest -- www.tuleroog.ee
Dokumendihaldus -- www.folderit.com/et
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 00:52:26 vasta tsitaadiga

No kui ta sul pilti teeb siis tõenäoliselt bajonet, peeglimehhanism ja katik on korras. Pildiotsijas ja kaadris nähtav erinevus viitaks loogiliselt võttes nagu prisma nihkele. Vinjetijama võib olla tingitud paigastnihkunud läätsedest. Kas fookuskauguse ja fokuseerimisrõngad liiguvad sellel kukkunud objektiivil vabalt?
Ühesõnaga, vii remonti. Teemat tundmata ise seda tõenäoliselt korda ei tee.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WarrenDen
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 14:23:47 vasta tsitaadiga

Tere. Kas saab keegi öelda, kuidas meilt Canoni rahvusvahelisega garantiiga on? Kuidas aru saada kas Canonil 500D on see või ei ole? Iseennast aparaat on tulnud Europast.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 20:06:01 vasta tsitaadiga

Overall teeb seda asja ostudokumendi alusel.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tim
HV kasutaja
tim

liitunud: 06.10.2002




sõnum 26.01.2011 11:08:58 vasta tsitaadiga

Kas casiote kohta on teada parandajaid Tallinnas?
_________________
---
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TGBCriss
HV vaatleja
TGBCriss

liitunud: 16.06.2008




sõnum 27.01.2011 20:24:00 ufo vasta tsitaadiga

Mure selline, et täna pöörduti minu poole küsimusega, et millega tegu ja kas pean kaamera minema viskama.
Kaameraks on Canon DIGITAL IXUS 100 IS. Piltidele peale vaadates tundub mulle, et tegemist on mustusega kuskil objektiivil. Kuna välisel läätsel midagi näha ei ole siis arvasin, et kuskil klaaside vahel. Kaugusesse zoomides muutub lärakas detailsemaks. Küsimus siis selline, et kui tegemist on mustusega, kus kohas Tartus kaameraid puhastatakse ja kas nn seebikarpe üldse lahti monteeritakse ja palju selline asi üldse maksma võiks minna?

Lingil on näidispilt sellest lärakast:

http://lh6.ggpht.com/_F6mQ2T783A0/TUGnI5ZFE3I/AAAAAAAAGLA/_qB-c9BRxGg/s800/IMG_2912.JPG
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 28.01.2011 01:37:15 vasta tsitaadiga

Kas seda torust sisse vaadates näha pole? See peaks silmaga ikka nähtav olema.
Kõige mõttekam oleks Overalliga ühendust võtta ja nende käest seda küsida, kui nemad seda lahti ei kanguta, siis vaevalt, et keegi teine seda teeb. Kas kaameral on äkki veel kehtiv garantii? Sellist asja ei anna ise sinna ikka mingi valemiga tekitada, kui teda esiläätsel ei ole.

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 09.02.2011 15:52:07 Re: ufo vasta tsitaadiga

TGBCriss kirjutas:
Mure selline, et täna pöörduti minu poole küsimusega, et millega tegu ja kas pean kaamera minema viskama.
Kaameraks on Canon DIGITAL IXUS 100 IS. Piltidele peale vaadates tundub mulle, et tegemist on mustusega kuskil objektiivil. Kuna välisel läätsel midagi näha ei ole siis arvasin, et kuskil klaaside vahel. Kaugusesse zoomides muutub lärakas detailsemaks. Küsimus siis selline, et kui tegemist on mustusega, kus kohas Tartus kaameraid puhastatakse ja kas nn seebikarpe üldse lahti monteeritakse ja palju selline asi üldse maksma võiks minna?

Lingil on näidispilt sellest lärakast:

http://lh6.ggpht.com/_F6mQ2T783A0/TUGnI5ZFE3I/AAAAAAAAGLA/_qB-c9BRxGg/s800/IMG_2912.JPG


http://afotar.ee/ võid ka sealt nõu küsida.

E: Kas on võimalik ka kusagilt tellida varuosi Canon L seeria ojektiividele? EF 70-200 L f2.8 IS siis vajaks remonti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red evil
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2003




sõnum 17.03.2011 01:48:20 vasta tsitaadiga

Probleem Nikon D40-ga, ees kiri "press shutter release button again" ja ilmselt siis katikut liigutavad hammasratas kinni kiilunud. Mis võimalused oleks selle remondiks, tean et mõni on ise lahti võtnud ja wd40-ga saanud tööle ja siis ca 1000 kaadri pärast sama probleem.
Nikoni esindus pakkus vanas rahas ca 3000kr maksvat remonti, mida ei näe mõtet teha. Kaamera samas vähe kasutatud ja seda riiulisse jätta ei näe mõtet.
Tiiduga ühendust enne ei saanud, aga võimalik et mul oli ka vana e-mail.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 09:33:29 vasta tsitaadiga

red evil kirjutas:

Tiiduga ühendust enne ei saanud, aga võimalik et mul oli ka vana e-mail.
http://www.fotoremont.ee/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver3x
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2008




sõnum 24.03.2011 17:03:51 vasta tsitaadiga

PROBLEEM OLYMPUS fotkaga: Menüü pilti ja pildi seadistusi näen aga ei näe pilti kui miskit pildistama hakkan kõik muud märgid olemad displayl aga pilti ennast ple.KAS ON MÕNI SENSOR LEIDNUD KABELISSE TEE?vana seebikarp on 3,2MP
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2011 17:12:19 vasta tsitaadiga

silver3x, kõige lihtsam oleks vast küsida et kas objektiivilt kate on eest?
A kui tõsisemalt rääkida.. Pilte teeb?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver3x
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2008




sõnum 25.03.2011 11:08:38 vasta tsitaadiga

tere! objektiivikate läheb nagu eest ära kui eestpoolt sisse piiluda. ja proovisin ka vastu lampi sest kunagi mul ühel oli see viga et kui valgus otse sisse paistis siis tegi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 25.03.2011 14:23:28 vasta tsitaadiga

Aga pilti teeb? Hääl käib? Kui käib ja arvuti taha ning pilti kontrollida, siis see must?
_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver3x
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2008




sõnum 25.03.2011 15:43:18 vasta tsitaadiga

tere rafas! ei pilti ega mingit häält ta ei tee lihtsalt must pilt aga ikoonid näha.panin välgu ka sisse ei tee ära pilti
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 25.03.2011 18:19:16 vasta tsitaadiga

Sellel masinal peaks andma softi uuendada. Aga tundub, et päästiku vajutusest saab aparaat aru?
_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver3x
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2008




sõnum 25.03.2011 19:19:02 vasta tsitaadiga

tere taas! VALETASIN ENNEM mälukat pold sees siis ei lasknud pilti teha aga panin mälukaardi sisse ja tegi nagu pildi välguga aga must ikka.Ikoonid kõik ekraanil OK ja näha aga siis pilti ikka mitte.Kui vaatasin peale pildistamist pilti quickview nupust siis vahtis ainult MUST pilt vastu
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 22:38:26 vasta tsitaadiga

silver3x, arvutis ka must?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 03.04.2011 16:06:03 vasta tsitaadiga

Mure Canoniga

1) Canon EOS 1000D - päästik ÜLIuimane ja töötab vahelduva eduga.
2) Canon EOS 350D - ekraanivahetus.

Kes soovitab head kohta?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 17:54:59 vasta tsitaadiga

Overall ja Fotoremont.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 19:07:46 vasta tsitaadiga

Hunnikus Canonit remondihuvilistele: http://photography-on-the.net/forum/showthread.php?t=356679
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2011 12:55:19 vasta tsitaadiga



Sony T200 - kukkus maha ja tekkis huvitav probleem.
Coveri "detection system" vms läks tuksi.

Kui katik alla libistada, siis kaamera ei lähe automaatselt tööle ning manuaalselt nupust
sisse lülitades ütleb, et lens cover on endiselt closed.

Samas optionite menüüd avades on taustal näha, et obje ja kõik on kenasti töökorras ja näitab liikuvat pilti.

Lihtsalt kaamera ise ei saa enam aru kas katik on kinni või lahti.

Et vist ei tohiks olla jube keeruline/tähtis element puruks - äkki oskab keegi tsikibriki teha või peab ikka targa onu kätte viima, kes kaamera hinda parandamise eest küsib?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
past
HV kasutaja
past

liitunud: 21.01.2006




sõnum 31.05.2011 17:25:25 Kaamera remont vasta tsitaadiga

Tervist. Fotokaks on Canon Powershot S2 IS
Probleem on nimelt selline, et akud lähevad tühjaks. Mitte nagu kasutades, vaid seistes. Nagu koguaeg oleks tarbimine taga, ka siis kui fotokas seisab. Kust leiaks abi? Kas siin on keegi, kes teab kedagi, kes teab kedagi, kes oskab remontida? Või oskab keegi ise aidata:)?

Tõnis
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 17:26:47 vasta tsitaadiga

Akud tühjenevadki ise mingi aja jooksul. Kui see 2 päevaga juhtub, on kas väga nirud akud või tõesti probleem. Overall ilmselt oskab aidata.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
past
HV kasutaja
past

liitunud: 21.01.2006




sõnum 31.05.2011 18:44:50 vasta tsitaadiga

Ei ole nirud akud, probleem on:)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 20:22:51 vasta tsitaadiga

viga on toiteahelas ja suure tõenäosusega lekkivas kondekas (kui asi muidugi vett saanud pole). omal hetkel veel aega pole kuid kui mujalt ei leia, võin juulikuus ette võtta
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyline92
HV vaatleja
skyline92

liitunud: 25.09.2007




sõnum 08.07.2011 21:55:33 vasta tsitaadiga

Selline mure olympus e-410, et üle kahe pildi korraga teha ei saa, jookseb kinni, ekraanilt kaob pilt eest ära ja punane tuli hakkab vilkuma tihedalt. Kui kaamera välja lülitada ja uuesti sisse siis hakkab sama pull otsast pihta. Ja kui sarivõtte peale panna siis jõuab kolmanda pildi poole peale ja jookseb kokku ning siis jääb peegel ülesse ka.
Ehk keegi oskab aidata.

Aitäh

Mihkel

_________________
Minu fotoblogi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 15.07.2011 14:22:50 vasta tsitaadiga

Kes Tartus puhastab Canoneid odavalt ja remondib (ixus 800 ja 950)? Väike probleem ka lensidega < ühel võib olla hammasratas katki.
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 14:29:41 vasta tsitaadiga

kui mujalt ei saa, võid mulle saata
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Fotoaparaatide remonditeema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.