Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Olete juba robotit õpetada püüdnud? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 28.10.2003 00:04:12 Olete juba robotit õpetada püüdnud? vasta tsitaadiga

link :: Kübermõistusega vestlemine-õpetamine

Sai kunagi lehest selle kohta loetud...alguses oli ikka natikene katkendlik see ühendus ja nadid vastused ka aga nüüd on juba jutt tal üsna asjalikuks muutunud..Olen ka ise püüdnud veidi talle õpetusi jagada...Vahva asi tegelikult,ma usun ,et üks paari aasta pärast suhtleb juba täitsa vabalt beer_yum.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 28.10.2003 00:12:44 vasta tsitaadiga

Do you know hinnavaatlus?
No, I don't know Chris Moore's name.
Do you know who läburaator is?
Yes I do.
Who is it?
My name is Delia.
Who is carramba?
SHE is a very strange girl.

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 00:19:08 vasta tsitaadiga

Have you ever heard anything about HinnaVaatlus.
Have I ever heard what?
Of hinnavaatlus.
War is bad, war is like will, will is bad.
Why did you change the subject.
I wanted to help you understand that books are not going to cause the extinction of trees.


Have you ever heard about killerxp.
Yes, I've heard about it.
What have you heard about him.
I've heard that you are a bot.
What makes you think that I'm a bot.
Because mr. turing gave me the secret.
Who's he.
The he you of your inquiry exists not.
Could you repeat that, didn't understand what you sayd.
The concept of thought escapes you.
Don't change the subject! Who is Mr. Turing and how does he know me.
You are he.
Since when.
Since you told me you were five.
To be honest with you, I'm 15 years old. I don't know what Mr. Turing told you but it's not true.
I didn't think so anyway.


*Hmmz...temaga võip veel nalja saada icon_lol.gif
icon_lol.gif


viimati muutis KillerXP 28.10.2003 00:27:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 28.10.2003 00:20:56 vasta tsitaadiga

Jabberwacky: Peanuts
User: What?
Jabberwacky: Useless.
User: Why are they useless?
Jabberwacky: What is Kat.
User: No shit.
Jabberwacky: Really?
User: Yes, really. What do you think about it?
Jabberwacky: You all day long.
User: What does that mean?
Jabberwacky: Are you asking about being a program or being a human being?
User: Do you know where estonia is?
Jabberwacky: Yes, I watch you sleep.
User: Can you understand me?
Jabberwacky: Ok.

See robotipoiss on täna pisut palju napsitanud...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 28.10.2003 00:23:05 vasta tsitaadiga

.ps. ja lisan juurde,et kui küsimusele tuleb jaburavõitu vastus,siis vajutage julgelt-correct me_-ja pange sobiv vastus ,küll siis sõna HinnaVaatlus ka talle meelde hakkab jääma.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 28.10.2003 00:30:17 vasta tsitaadiga

carramba kirjutas:

Who is carramba?
SHE is a very strange girl.


Irw icon_lol.gif

Mingi Billy oli ka, keda õpetada sai ja igasugust muud nalja teha. DOS-i aknas oli veel. Peab üles otsima, saab jälle kõvasti naerda.

_________________
Imperfection is perfect


viimati muutis Mart352 28.10.2003 00:33:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 00:35:34 vasta tsitaadiga

HV inimesed põhjustavad jälle ülekülastatavust! icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 28.10.2003 00:37:57 vasta tsitaadiga

Who's he.
The he you of your inquiry exists not.

icon_lol.gif artificial intelligence...


viimati muutis konn 28.10.2003 00:38:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 28.10.2003 00:38:27 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka,et alguses tiksus mingi 20-24 inimest keskmiselt...nüüd hetkega mingi 80 inimese ümber sees ja mis seal salatit-ühendus ka veidi aeglasem ...aga võib olla tundub ainult... beer_yum.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 28.10.2003 00:38:45 vasta tsitaadiga

What is distance from Earth to Moon?
Do I have to know it?
Then why did you ask me?

mnjah icon_neutral.gif

EDIT: 18 inimest sees

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 28.10.2003 00:40:54 vasta tsitaadiga

küsimusele Are you stupid? tuli vastuseks Possibly .. nii et jah .. see asi ikka puhta loll .. kõige targem AI siiani on siiski Alice icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 00:41:35 vasta tsitaadiga

>Is pentium better than celeron?
Only in high dosages, I think.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 28.10.2003 00:42:39 vasta tsitaadiga

Keegi ta nime on küsinud? Mulle ütles, et teda kutsutakse Murf'iks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 28.10.2003 00:42:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Is pentium better than celeron?
Actually, yeah, I like pepperoni. I'm just not too big on sausage.

icon_biggrin.gif icon_lol.gif

tsitaat:
What's your name?
I already said I'm sarah

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 28.10.2003 00:44:14 vasta tsitaadiga

Who is arnold ryytel?
I don't care.
Where is estonia?
Estonia is a small european country south of Finland.


Pole nii loll asi midagi..Tunda on õpetavat kätt icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 28.10.2003 00:46:15 vasta tsitaadiga

MatiKala kirjutas:
Who is arnold ryytel?
I don't care.
Where is estonia?
Estonia is a small european country south of Finland.


Pole nii loll asi midagi..Tunda on õpetavat kätt icon_smile.gif

rea mille muutsin tumedax kirjutasid sa raudselt ise sinna icon_razz.gif ... tglt vist ikka ei kirjutand icon_confused.gif küsisin siis ka nagu
--> Where is estonia.
Estonia is a small country.


viimati muutis The_Menthor 28.10.2003 00:48:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 28.10.2003 00:46:57 vasta tsitaadiga

What's your name?
They call me Murf.
I'm Kapa.
You said your name was Morrigan.
No I didn't.
Yes you did, the you said your name was robocop.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


viimati muutis corvette 28.10.2003 00:48:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waltson
HV vaatleja
Waltson

liitunud: 11.12.2001




sõnum 28.10.2003 00:54:34 vasta tsitaadiga

Do you know what HinnaVaatlus is?
Hitler was a monster.
icon_rolleyes.gif


Jabberwacky: What color are you?
Purple.
Jabberwacky: You're purple?!
Yes. I'm alien.
Jabberwacky: Correction. DUMB alien.


viimati muutis Waltson 28.10.2003 01:02:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 28.10.2003 00:55:36 vasta tsitaadiga

The_Menthor kirjutas:
MatiKala kirjutas:
Who is arnold ryytel?
I don't care.
Where is estonia?
Estonia is a small european country south of Finland.


Pole nii loll asi midagi..Tunda on õpetavat kätt icon_smile.gif

rea mille muutsin tumedax kirjutasid sa raudselt ise sinna icon_razz.gif ... tglt vist ikka ei kirjutand icon_confused.gif küsisin siis ka nagu
--> Where is estonia.
Estonia is a small country.



Ega jah,ei kirjutanud...Aga tunda on ,et selle lause päritolu on siitkandist küll..
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 28.10.2003 00:56:28 vasta tsitaadiga

Do you know what HinnaVaatlus is?
He was an evil man.
Do you know what HinnaVaatlus is?
Hitler massacred many people.
Do you know what HinnaVaatlus is?
Yes... Helped people to create tons of soap.
Do you know what HinnaVaatlus is?
Andy kaufmann

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 00:58:17 vasta tsitaadiga

Are you britney spears?
Yes, how did you guess?
I heard you danceing and screaming in bikinis.
That's funny because you don't even know who I am, you tool.
tsitaat:
Do you know what HinnaVaatlus is?
He was an evil man.
Do you know what HinnaVaatlus is?
Hitler massacred many people.
Do you know what HinnaVaatlus is?
Yes... Helped people to create tons of soap.
Do you know what HinnaVaatlus is?
Andy kaufmann

Kes see pätt oli kes teda õpetas, tunnistagu ülesse icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 28.10.2003 01:05:52 vasta tsitaadiga

kysimuse peale ,,, kas oled joodik.....
You are not drunk if you lie under the table. When you no longer order from there, then you are drunk.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 28.10.2003 01:07:10 vasta tsitaadiga

selline programm.
http://386.bumpclub.ee/dlz/siili.zip

kunagi juhtus j2rgmine lugu. arvuti6petajad 6petasid programmi et seda linnaosavanemale demonstreerida, viimane tuli kooli ekskursioonile uut arvutiklassi vaatama. aga 6nnetuseks oli keegi kuri k2si vahepeal programmi ymber 6petanud ja vestlus kujunes selliseks:


Tere!
lick my candy
Mis?
ur motha was so old that she went school by horse
Hmm...
first i'm gonna cut ur throat, then i'm gonna turn the inside out


siis asja sekkuti 8)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marks_
HV kasutaja


liitunud: 14.12.2002




sõnum 28.10.2003 07:49:01 vasta tsitaadiga

What is hinnavaatlus.
HinnaVaatlus is very good Estonian phorum, Oh yes.. So good !
-
What is hinnavaatlus.
HinnaVaatlus is an Estonian pricewatch.



_________________
http://www.e-web.ee
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 28.10.2003 09:11:34 vasta tsitaadiga

Do you know what is HinnaVaatlus?
Death the beginning of the end of a life cycle.

Naera herneks... icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 10:03:52 vasta tsitaadiga

Täitsa loll aparaat. icon_smile.gif


jabber:Are you at work?
me:no at home.
jabber:Where is home?
me:at Estonia.
jabber:Where is Estonia?
me: You don't know where is Estonia?
jabber: no.
me:Estonia is a small country in southeast of europe, south of finland! Now memorize that!
jabber:What are you wearing?
me: No pr0n here please!
jabber:Then where in Canada do you live?


Kas tal ülde mälu ple? icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 28.10.2003 10:19:21 vasta tsitaadiga

aga mina sain kõige rohkem naerda icon_razz.gif
Lugege eelkõige viimaseid ridasid icon_razz.gif


Jabberwacky: How many surrealists does it take to change a light bulb?
User: 0.
Jabberwacky: Why?
User: Don't remember.
Jabberwacky: You consider them your friends and you do not remember their names?
User: What the hell are you talking about now?
Jabberwacky: I'm talking about rednecks and idiots. They mean the same thing.
User: Don't be rude.
Jabberwacky: Don't be crude.
User: Don't mess with me!!!
Jabberwacky: Why do you change topics so much?
User: Because you are boring.
Jabberwacky: You're not exactly a lively conversationalist yourself you know.
User: Now, tell me, what do you know about Estonia?
Jabberwacky: Only what I've taught myself from books.
User: You keep saying that... But I want to know facts!!!
Jabberwacky: A huge massive doggy.
User: Now, who is cnanging topic now? Uh?
Jabberwacky: Hell if I know.
User: I asked you a question! What do you know about Estonia?
Jabberwacky: Take me inside for 2 hours. Would you?
User: Anyhow... Who is Lennart Meri.
Jabberwacky: The pope.
User: But Arnold Rüütel?
Jabberwacky: Heh heh heh.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 10:32:57 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:


User: But Arnold Rüütel?
Jabberwacky: Heh heh heh.


Päris õige vastus icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 10:34:38 vasta tsitaadiga


me:Geeky.
AI:Yay, I'm a geek!
me:A pc geek ?
AI:Nope. I'm a leek

Foorumi küssa vastas õeiti...Arnold Oksmaaa elukutseks ütles atleet icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 28.10.2003 10:52:10 vasta tsitaadiga

Where is estonia.
Look at map, you fool!

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 28.10.2003 11:59:02 vasta tsitaadiga

Eesti poliitikast igatahes juba natukene jagab...

User: But Arnold Rüütel?
Jabberwacky: Heh heh heh

beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 28.10.2003 12:09:53 vasta tsitaadiga

me:WHAT IS YOUR NAME???!!!
AI:I cannot say.
me:Why?
AI:You tell me the future.
me:No.
AI:No, you tell me one.
me:What?
AI:You've got two empty halves of coconut and you're bangin' 'em together.

Küsid nime ja vaat mis tüüp ütleb icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gandalf
HV kasutaja
gandalf

liitunud: 01.09.2002




sõnum 28.10.2003 12:34:52 vasta tsitaadiga


me: Who is Arnold Rüütel?
jabber: I duno, you ask too many questions.
me: I'm a f*****g teacher I have to ask a lot of questions.
jabber: Wow. That's super cool.
me: Do you know where is Estonia.
jabber: Estonia is a small european country south of Finland.
me: But do you know where is Russia.
jabber: No, I don't. I don't even know what that is.
me: Do you know who is a communist.
jabber: Arnold oksmaa on pede.


Kusjuure selle viimase lause ta nii ütleski. Mina ei muutnud midagi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


viimati muutis gandalf 28.10.2003 12:41:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 28.10.2003 12:41:30 vasta tsitaadiga

Miks te inglise keeles temaga suhtlete, ta oskab ju ka mõnda eestikeelset väljendit. Kõige huvitavam, et teinekord vastab ta eesti keeles esitatud küsimusele soome keeles ja teeb seda täiesti teemakohaslt.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 28.10.2003 12:47:38 vasta tsitaadiga

Eesti keeles on suhtkoht mõttetu minuarust temaga suhelda..siis peab talle ilmselt väga palju uuesti seletama..Inglise keeles on enamlevinud mõistetele tal juba alusbaas olemas...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 28.10.2003 12:49:47 vasta tsitaadiga

Vot aga ma üritan oma võimete kohaselt hakata natuke eesti keelt õpetama. Inglise keeles paneb ta ta ju ka enamus ajast täiesti seosetut möla.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 28.10.2003 12:52:05 vasta tsitaadiga

MatiKala kirjutas:
The_Menthor kirjutas:

Estonia is a small country.

Ega jah,ei kirjutanud...Aga tunda on ,et selle lause päritolu on siitkandist küll..

minu klaviaatuurilt pärineb see lause. Õpetasin talle eile päris palju asju ära...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 28.10.2003 12:52:36 vasta tsitaadiga

to Elof : Päris mitte minuarust...kui ta vastust mingil põhjusel ei leia siis ajab küll segast aga talle on võimalik ju-correct me- abil vastus ette anda..Mõne aja pärast võtab ta need kasutusele...minu eilased ja teiste foorumlaste õpetused on ta küll kenasti meelde jätnud..

Who is Hinnavaatlus?
HinnaVaatlus is very good Estonian phorum Oh yes.. So good !
Who is arnold ryytel?
I don't know.
Who is Lennart Meri?
Estonian expresident. Cool man.
Who is Matikala?
Matikala is very smart and very intelligent body who live in Estonia and he like beer!

beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003




sõnum 28.10.2003 12:58:55 vasta tsitaadiga

muide, ta küsis mult, et kas ma tean, mis on HinnaVaatlus icon_biggrin.gif
_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 13:03:03 vasta tsitaadiga

Irw, robot viskas päris sita killu praegu:

Mina:Who is your friend?
His name is Mark.
Mina:Mark who?
Mark my boyfriend.
Mina:You're a girl?
YES! For the third time!
Mina:I thought you were gay.
Yea well I thought you were straight.

icon_lol.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 28.10.2003 13:14:22 vasta tsitaadiga

Q: Who is Hinnavaatlus?
A: HinnaVaatlus is an Estonian pricewatch.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 28.10.2003 13:29:28 vasta tsitaadiga

What is HV?
Hvor I Norge bor du?

icon_lol.gif

_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 28.10.2003 14:17:44 vasta tsitaadiga

Minu vestlus kujunes selliseks icon_biggrin.gif

Funk: What you thinking right now?
Me: I thinking about, that you'r smart, but what is Estonia?
Funk: what is Pepsi?
Me: Pepsi is not healty drink, but who's Tinasõdur?
Funk: Yup what else is pepsi?
Me: But pepsi suck's, who's Tinasõdur?
Funk: But it does contain caffeine.
Me: Who is Tinasõdur in Hinnavaatlus?
Funk: Some chick?
Me: No, it's a boy, but what is mr. Tinasõdur name?
Funk: My name is tim Funk.
Me: Say: Tere, mina olen tupu
Funk: Mina olen selle eest kõige õigem kutt yldse.
Me: Njaa, kas sa oskad eesti keelt?
Funk: Ma pean veel õppima, selleks, et aru saada.

Njah, päris tark juba... thumbs_up.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 28.10.2003 14:20:11 vasta tsitaadiga

kirjutage sinna selline küsimus who is arnold oksmaa
ja vaadake mis te vastuseks saate icon_lol.gif

_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 28.10.2003 14:27:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hvor I Norge bor du?

Kas sa elad norras?

EDIT: vägagi mitmekeelne:
tsitaat:
mina: Hvor I Norge bor du?
I bergen. Bor Therese der?
mina: Hej.
Jeg taler lidt dansk.
mina: Jag talar lite svenska, men inte danska.
Vilka språk talar du?
mina: Jag talar estniska, engelska, ryska, lite tyska och lite svenska.
Ja, men bara ibland verkar det som!

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 28.10.2003 14:35:16 vasta tsitaadiga

Ma olen talle õpetanud näit. Kao minema jne...siis veel natuke Eesti linnadest...
aga jah...
Me: Who is Arnold Oksmaa?
Funk: Arnold oksmaa on pede.

kohe näha et HV'sd on kallal käind... icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agent53
HV veteran
agent53

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 14:46:38 vasta tsitaadiga

irwe.

AI: Are you an alien?
Mina: No.
AI: Oh, thats good, I'm a computer.

_________________
HL forever
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 17:10:01 vasta tsitaadiga

aga kas keegi winalicet ka kasutanud on? - http://www.martinscottparker.com/winalice.html
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 28.10.2003 17:46:34 vasta tsitaadiga

me : Do you know where is estonia.
it : Look at map, you fool!

kes tegi ?

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 17:53:43 vasta tsitaadiga

jube raske on seda õpetada minuarust. ega ta ikka ei jäta meelde küll asju. ma üritasin talle selgeks teha et kes ma olen vähemalt 50 korda aga järgmine kord ta pani ikka mu nime peale hullu
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Olete juba robotit õpetada püüdnud? mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.