|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
28.10.2003 00:04:12
Olete juba robotit õpetada püüdnud? |
|
|
link :: Kübermõistusega vestlemine-õpetamine
Sai kunagi lehest selle kohta loetud...alguses oli ikka natikene katkendlik see ühendus ja nadid vastused ka aga nüüd on juba jutt tal üsna asjalikuks muutunud..Olen ka ise püüdnud veidi talle õpetusi jagada...Vahva asi tegelikult,ma usun ,et üks paari aasta pärast suhtleb juba täitsa vabalt
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
28.10.2003 00:12:44
|
|
|
Do you know hinnavaatlus?
No, I don't know Chris Moore's name.
Do you know who läburaator is?
Yes I do.
Who is it?
My name is Delia.
Who is carramba?
SHE is a very strange girl.
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
28.10.2003 00:19:08
|
|
|
Have you ever heard anything about HinnaVaatlus.
Have I ever heard what?
Of hinnavaatlus.
War is bad, war is like will, will is bad.
Why did you change the subject.
I wanted to help you understand that books are not going to cause the extinction of trees. |
Have you ever heard about killerxp.
Yes, I've heard about it.
What have you heard about him.
I've heard that you are a bot.
What makes you think that I'm a bot.
Because mr. turing gave me the secret.
Who's he.
The he you of your inquiry exists not.
Could you repeat that, didn't understand what you sayd.
The concept of thought escapes you.
Don't change the subject! Who is Mr. Turing and how does he know me.
You are he.
Since when.
Since you told me you were five.
To be honest with you, I'm 15 years old. I don't know what Mr. Turing told you but it's not true.
I didn't think so anyway.
|
*Hmmz...temaga võip veel nalja saada
viimati muutis KillerXP 28.10.2003 00:27:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
28.10.2003 00:20:56
|
|
|
Jabberwacky: Peanuts
User: What?
Jabberwacky: Useless.
User: Why are they useless?
Jabberwacky: What is Kat.
User: No shit.
Jabberwacky: Really?
User: Yes, really. What do you think about it?
Jabberwacky: You all day long.
User: What does that mean?
Jabberwacky: Are you asking about being a program or being a human being?
User: Do you know where estonia is?
Jabberwacky: Yes, I watch you sleep.
User: Can you understand me?
Jabberwacky: Ok.
See robotipoiss on täna pisut palju napsitanud...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
28.10.2003 00:23:05
|
|
|
.ps. ja lisan juurde,et kui küsimusele tuleb jaburavõitu vastus,siis vajutage julgelt-correct me_-ja pange sobiv vastus ,küll siis sõna HinnaVaatlus ka talle meelde hakkab jääma..
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
28.10.2003 00:30:17
|
|
|
| carramba kirjutas: |
Who is carramba?
SHE is a very strange girl. |
Irw
Mingi Billy oli ka, keda õpetada sai ja igasugust muud nalja teha. DOS-i aknas oli veel. Peab üles otsima, saab jälle kõvasti naerda.
_________________ Imperfection is perfect
viimati muutis Mart352 28.10.2003 00:33:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
28.10.2003 00:37:57
|
|
|
Who's he.
The he you of your inquiry exists not.
artificial intelligence...
viimati muutis konn 28.10.2003 00:38:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
28.10.2003 00:38:27
|
|
|
Vaatasin ka,et alguses tiksus mingi 20-24 inimest keskmiselt...nüüd hetkega mingi 80 inimese ümber sees ja mis seal salatit-ühendus ka veidi aeglasem ...aga võib olla tundub ainult...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
28.10.2003 00:38:45
|
|
|
What is distance from Earth to Moon?
Do I have to know it?
Then why did you ask me?
mnjah
EDIT: 18 inimest sees
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Menthor
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2003
|
28.10.2003 00:40:54
|
|
|
küsimusele Are you stupid? tuli vastuseks Possibly .. nii et jah .. see asi ikka puhta loll .. kõige targem AI siiani on siiski Alice
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
28.10.2003 00:42:39
|
|
|
| Keegi ta nime on küsinud? Mulle ütles, et teda kutsutakse Murf'iks.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
28.10.2003 00:42:53
|
|
|
| tsitaat: |
Is pentium better than celeron?
Actually, yeah, I like pepperoni. I'm just not too big on sausage.
|
| tsitaat: |
What's your name?
I already said I'm sarah |
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
28.10.2003 00:44:14
|
|
|
Who is arnold ryytel?
I don't care.
Where is estonia?
Estonia is a small european country south of Finland.
Pole nii loll asi midagi..Tunda on õpetavat kätt
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Menthor
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2003
|
28.10.2003 00:46:15
|
|
|
| MatiKala kirjutas: |
Who is arnold ryytel?
I don't care.
Where is estonia?
Estonia is a small european country south of Finland.
Pole nii loll asi midagi..Tunda on õpetavat kätt  |
rea mille muutsin tumedax kirjutasid sa raudselt ise sinna ... tglt vist ikka ei kirjutand küsisin siis ka nagu
--> Where is estonia.
Estonia is a small country.
viimati muutis The_Menthor 28.10.2003 00:48:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
28.10.2003 00:46:57
|
|
|
What's your name?
They call me Murf.
I'm Kapa.
You said your name was Morrigan.
No I didn't.
Yes you did, the you said your name was robocop.
viimati muutis corvette 28.10.2003 00:48:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Waltson
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2001
|
28.10.2003 00:54:34
|
|
|
Do you know what HinnaVaatlus is?
Hitler was a monster.
Jabberwacky: What color are you?
Purple.
Jabberwacky: You're purple?!
Yes. I'm alien.
Jabberwacky: Correction. DUMB alien.
viimati muutis Waltson 28.10.2003 01:02:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
28.10.2003 00:55:36
|
|
|
| The_Menthor kirjutas: |
| MatiKala kirjutas: |
Who is arnold ryytel?
I don't care.
Where is estonia?
Estonia is a small european country south of Finland.
Pole nii loll asi midagi..Tunda on õpetavat kätt  |
rea mille muutsin tumedax kirjutasid sa raudselt ise sinna ... tglt vist ikka ei kirjutand küsisin siis ka nagu
--> Where is estonia.
Estonia is a small country. |
Ega jah,ei kirjutanud...Aga tunda on ,et selle lause päritolu on siitkandist küll..
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
28.10.2003 00:56:28
|
|
|
Do you know what HinnaVaatlus is?
He was an evil man.
Do you know what HinnaVaatlus is?
Hitler massacred many people.
Do you know what HinnaVaatlus is?
Yes... Helped people to create tons of soap.
Do you know what HinnaVaatlus is?
Andy kaufmann
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
28.10.2003 00:58:17
|
|
|
Are you britney spears?
Yes, how did you guess?
I heard you danceing and screaming in bikinis.
That's funny because you don't even know who I am, you tool.
| tsitaat: |
Do you know what HinnaVaatlus is?
He was an evil man.
Do you know what HinnaVaatlus is?
Hitler massacred many people.
Do you know what HinnaVaatlus is?
Yes... Helped people to create tons of soap.
Do you know what HinnaVaatlus is?
Andy kaufmann |
Kes see pätt oli kes teda õpetas, tunnistagu ülesse
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
28.10.2003 01:05:52
|
|
|
kysimuse peale ,,, kas oled joodik.....
You are not drunk if you lie under the table. When you no longer order from there, then you are drunk.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
28.10.2003 01:07:10
|
|
|
selline programm.
http://386.bumpclub.ee/dlz/siili.zip
kunagi juhtus j2rgmine lugu. arvuti6petajad 6petasid programmi et seda linnaosavanemale demonstreerida, viimane tuli kooli ekskursioonile uut arvutiklassi vaatama. aga 6nnetuseks oli keegi kuri k2si vahepeal programmi ymber 6petanud ja vestlus kujunes selliseks:
Tere!
lick my candy
Mis?
ur motha was so old that she went school by horse
Hmm...
first i'm gonna cut ur throat, then i'm gonna turn the inside out
|
siis asja sekkuti 8)
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marks_
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
28.10.2003 09:11:34
|
|
|
Do you know what is HinnaVaatlus?
Death the beginning of the end of a life cycle.
Naera herneks...
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
28.10.2003 10:03:52
|
|
|
Täitsa loll aparaat.
jabber:Are you at work?
me:no at home.
jabber:Where is home?
me:at Estonia.
jabber:Where is Estonia?
me: You don't know where is Estonia?
jabber: no.
me:Estonia is a small country in southeast of europe, south of finland! Now memorize that!
jabber:What are you wearing?
me: No pr0n here please!
jabber:Then where in Canada do you live? |
Kas tal ülde mälu ple?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
28.10.2003 10:19:21
|
|
|
aga mina sain kõige rohkem naerda
Lugege eelkõige viimaseid ridasid
Jabberwacky: How many surrealists does it take to change a light bulb?
User: 0.
Jabberwacky: Why?
User: Don't remember.
Jabberwacky: You consider them your friends and you do not remember their names?
User: What the hell are you talking about now?
Jabberwacky: I'm talking about rednecks and idiots. They mean the same thing.
User: Don't be rude.
Jabberwacky: Don't be crude.
User: Don't mess with me!!!
Jabberwacky: Why do you change topics so much?
User: Because you are boring.
Jabberwacky: You're not exactly a lively conversationalist yourself you know.
User: Now, tell me, what do you know about Estonia?
Jabberwacky: Only what I've taught myself from books.
User: You keep saying that... But I want to know facts!!!
Jabberwacky: A huge massive doggy.
User: Now, who is cnanging topic now? Uh?
Jabberwacky: Hell if I know.
User: I asked you a question! What do you know about Estonia?
Jabberwacky: Take me inside for 2 hours. Would you?
User: Anyhow... Who is Lennart Meri.
Jabberwacky: The pope.
User: But Arnold Rüütel?
Jabberwacky: Heh heh heh. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
28.10.2003 10:32:57
|
|
|
| Aq kirjutas: |
User: But Arnold Rüütel?
Jabberwacky: Heh heh heh. |
|
Päris õige vastus
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
28.10.2003 10:34:38
|
|
|
me:Geeky.
AI:Yay, I'm a geek!
me:A pc geek ?
AI:Nope. I'm a leek
|
Foorumi küssa vastas õeiti...Arnold Oksmaaa elukutseks ütles atleet
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
28.10.2003 10:52:10
|
|
|
Where is estonia.
Look at map, you fool!
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
28.10.2003 11:59:02
|
|
|
Eesti poliitikast igatahes juba natukene jagab...
User: But Arnold Rüütel?
Jabberwacky: Heh heh heh
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
28.10.2003 12:09:53
|
|
|
me:WHAT IS YOUR NAME???!!!
AI:I cannot say.
me:Why?
AI:You tell me the future.
me:No.
AI:No, you tell me one.
me:What?
AI:You've got two empty halves of coconut and you're bangin' 'em together.
|
Küsid nime ja vaat mis tüüp ütleb
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gandalf
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
28.10.2003 12:34:52
|
|
|
me: Who is Arnold Rüütel?
jabber: I duno, you ask too many questions.
me: I'm a f*****g teacher I have to ask a lot of questions.
jabber: Wow. That's super cool.
me: Do you know where is Estonia.
jabber: Estonia is a small european country south of Finland.
me: But do you know where is Russia.
jabber: No, I don't. I don't even know what that is.
me: Do you know who is a communist.
jabber: Arnold oksmaa on pede.
|
Kusjuure selle viimase lause ta nii ütleski. Mina ei muutnud midagi
viimati muutis gandalf 28.10.2003 12:41:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
28.10.2003 12:41:30
|
|
|
| Miks te inglise keeles temaga suhtlete, ta oskab ju ka mõnda eestikeelset väljendit. Kõige huvitavam, et teinekord vastab ta eesti keeles esitatud küsimusele soome keeles ja teeb seda täiesti teemakohaslt.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
28.10.2003 12:47:38
|
|
|
| Eesti keeles on suhtkoht mõttetu minuarust temaga suhelda..siis peab talle ilmselt väga palju uuesti seletama..Inglise keeles on enamlevinud mõistetele tal juba alusbaas olemas...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
28.10.2003 12:49:47
|
|
|
| Vot aga ma üritan oma võimete kohaselt hakata natuke eesti keelt õpetama. Inglise keeles paneb ta ta ju ka enamus ajast täiesti seosetut möla.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
28.10.2003 12:52:05
|
|
|
| MatiKala kirjutas: |
| The_Menthor kirjutas: |
Estonia is a small country. |
Ega jah,ei kirjutanud...Aga tunda on ,et selle lause päritolu on siitkandist küll.. |
minu klaviaatuurilt pärineb see lause. Õpetasin talle eile päris palju asju ära...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
28.10.2003 12:52:36
|
|
|
to Elof : Päris mitte minuarust...kui ta vastust mingil põhjusel ei leia siis ajab küll segast aga talle on võimalik ju-correct me- abil vastus ette anda..Mõne aja pärast võtab ta need kasutusele...minu eilased ja teiste foorumlaste õpetused on ta küll kenasti meelde jätnud..
Who is Hinnavaatlus?
HinnaVaatlus is very good Estonian phorum Oh yes.. So good !
Who is arnold ryytel?
I don't know.
Who is Lennart Meri?
Estonian expresident. Cool man.
Who is Matikala?
Matikala is very smart and very intelligent body who live in Estonia and he like beer!
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ten
HV kasutaja
liitunud: 14.02.2003
|
28.10.2003 12:58:55
|
|
|
muide, ta küsis mult, et kas ma tean, mis on HinnaVaatlus
_________________ Sõida . . . aga ära mölise . . . |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
28.10.2003 13:03:03
|
|
|
Irw, robot viskas päris sita killu praegu:
Mina:Who is your friend?
His name is Mark.
Mina:Mark who?
Mark my boyfriend.
Mina:You're a girl?
YES! For the third time!
Mina:I thought you were gay.
Yea well I thought you were straight.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
28.10.2003 13:14:22
|
|
|
Q: Who is Hinnavaatlus?
A: HinnaVaatlus is an Estonian pricewatch.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sputnik
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003
|
28.10.2003 13:29:28
|
|
|
What is HV?
Hvor I Norge bor du?
_________________ deviantART |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
28.10.2003 14:17:44
|
|
|
Minu vestlus kujunes selliseks
Funk: What you thinking right now?
Me: I thinking about, that you'r smart, but what is Estonia?
Funk: what is Pepsi?
Me: Pepsi is not healty drink, but who's Tinasõdur?
Funk: Yup what else is pepsi?
Me: But pepsi suck's, who's Tinasõdur?
Funk: But it does contain caffeine.
Me: Who is Tinasõdur in Hinnavaatlus?
Funk: Some chick?
Me: No, it's a boy, but what is mr. Tinasõdur name?
Funk: My name is tim Funk.
Me: Say: Tere, mina olen tupu
Funk: Mina olen selle eest kõige õigem kutt yldse.
Me: Njaa, kas sa oskad eesti keelt?
Funk: Ma pean veel õppima, selleks, et aru saada.
|
Njah, päris tark juba...
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
28.10.2003 14:20:11
|
|
|
kirjutage sinna selline küsimus who is arnold oksmaa
ja vaadake mis te vastuseks saate
_________________ PSN: el_kapitanz |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
28.10.2003 14:27:25
|
|
|
| tsitaat: |
Hvor I Norge bor du?
|
Kas sa elad norras?
EDIT: vägagi mitmekeelne:
| tsitaat: |
mina: Hvor I Norge bor du?
I bergen. Bor Therese der?
mina: Hej.
Jeg taler lidt dansk.
mina: Jag talar lite svenska, men inte danska.
Vilka språk talar du?
mina: Jag talar estniska, engelska, ryska, lite tyska och lite svenska.
Ja, men bara ibland verkar det som! |
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
28.10.2003 14:35:16
|
|
|
Ma olen talle õpetanud näit. Kao minema jne...siis veel natuke Eesti linnadest...
aga jah...
Me: Who is Arnold Oksmaa?
Funk: Arnold oksmaa on pede.
|
kohe näha et HV'sd on kallal käind...
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agent53
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
28.10.2003 14:46:38
|
|
|
irwe.
AI: Are you an alien?
Mina: No.
AI: Oh, thats good, I'm a computer.
_________________ HL forever |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
28.10.2003 17:46:34
|
|
|
me : Do you know where is estonia.
it : Look at map, you fool!
kes tegi ?
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
28.10.2003 17:53:43
|
|
|
| jube raske on seda õpetada minuarust. ega ta ikka ei jäta meelde küll asju. ma üritasin talle selgeks teha et kes ma olen vähemalt 50 korda aga järgmine kord ta pani ikka mu nime peale hullu
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|