Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Ubisoft keerab piraatidel kraanid kinni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 06:50:15 vasta tsitaadiga

Väga hea. Mul on mängijatest kahju, aga muidu, väga hea!
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 01.04.2010 21:55:55 vasta tsitaadiga

Varsti peaks vist teema nime ära muutma. Paremini sobiks: Ubisoft keerab mängu ostnutel kraanid kinni
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 08.04.2010 15:34:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Getting what you deserve: Ubisoft's site hacked by disgruntled gamers!

Rumour is the ubisoft front page was hacked by "Skidrow", a group who are notorious for cracking PC games. The hackers left a message letting anyone who visited the site know that a crack is coming soon.



http://img393.imageshack.us/img393/5971/fuykpd.jpg
http://i40.tinypic.com/9693dl.jpg



http://www.n4g.com/ps3/News-491962.aspx
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 15:37:28 vasta tsitaadiga

Taaskord meeldiv nähtus.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.04.2010 15:41:14 vasta tsitaadiga

See uudis oli juba nädalapäevad tagasi.Või oli häkk #2 nüüd? icon_razz.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 15:42:15 vasta tsitaadiga

Üks kord käis autentimisserver maha ja nüüd lihtsalt ubisofti avaleht..
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 09:32:39 vasta tsitaadiga

Heh, päris tore tunne, et ise praktiliselt ei mängi arvutiga. Pole probleemi mingite koopiakaitsetega ega piramisega vähemalt icon_biggrin.gif Aga Ubisoft tegelikult peedistab küll sellega jah. Päris mitmel lehel olen kolades näinud seda servu emulaatorit ja paigaldamine ei paistnud küll väga raske olevat. Ühesõnaga, piraatija tõmbab mängu, paneb mängu peale, crackib asja ära ja mängib rõõmsalt. Aus ostja läheb ostab, avastab, et DRM laseb üle ta ja alati mängida ei saagi, siis veel pluss need kes ei ela pideva neti levialas/saadavuses peavad ostu hakkama kahetsema. Aus ostja saab seega siis odavalt üle, on nii?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 17:14:55 vasta tsitaadiga

Kui pirajad rõõmsalt mängiks siis ei oleks vaja hackeritel ubi servereid nus*ida. Tehaske seda sellepärast, et ei suudeta asja ära crackida korralikult ja siis loodetakse sellele, et kui servereid huiata ja ka ausad mängjad mängida ei saa siis ausad mängjad on niilollid, et hauguvad ubi puuall.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.04.2010 21:58:07 vasta tsitaadiga

Auron, serverite pommitamisega tegelevad mõned üksikud ekstremistid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 16:30:51 vasta tsitaadiga

Kui ubisofti servu juba need ekstremistid suudavad ära häkkida, siis minu meelest pole midagi head loota sealt ubisofti mängu kaitsetest.
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.04.2010 00:08:47 vasta tsitaadiga

Ubisoft DRM Completely Cracked
http://www.guru3d.com/news/ubisoft-drm-completely-cracked/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2010 00:11:09 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ubisoft DRM Completely Cracked
http://www.guru3d.com/news/ubisoft-drm-completely-cracked/


SKIDROW keeras kraanid jälle lahti. icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2010 11:54:59 vasta tsitaadiga

... tjah, eks see oligi vaid aja küsimus icon_rolleyes.gif paraku ei saada siiski vihjest kohe üldse aru ja raisatakse raha arenduste peale, mis pole tegelikult mängude endiga kuidagi seotud vaid teevad nende tarbimise üha ebamugavamaks. Teatud grupeeringute nimed on juba üle 2 aastakümne vanad aga ikka üritatakse suisa masohhistliku järjekindlusega jalgratast leiutada, masendav ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 24.04.2010 22:40:16 vasta tsitaadiga

"Attached to the "readme" file that comes with the hacked content (which can be found here), Skid Row alerted other hackers that the group's methods were safeguarded against reverse-engineering in order to fend off competing hacking groups and Ubisoft itself."

Njah, piramaailmas valitsev silmakirjalikkus taaskord peamine. Kui mängutootja rakendab vahendeid mis "konkurente" takistab siis on see paha, kui piraat täpselt sedasama teeb siis on nad õiged mehed.
Õiged häkkerid oleks kogu info Võrku paisanud nii et igaüks kel tahtmist saaks ise murda (ning murdmismeetodit edasi arendada kui Ubisoft oma kaitset täiustama peaks), mitte ei ajaks seda "ainult meie oskame" möga thumbs_down.gif

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.04.2010 11:27:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Skid Row also left a note for Ubisoft, which read, "Thank you Ubisoft, this was quiete [sic] a challenge for us, but nothing stops the leading force from doing what we do. Next time focus on the game and not on the DRM. It was probably horrible for all legit users. We just make their lifes [sic] easier."

Ubisoft's DRM for Assassin's Creed II is Cracked
http://www.tomshardware.co.uk/assassins-creed-crack-hack-drm-ac2,news-33333.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2010 11:57:01 vasta tsitaadiga

AJ, tomorrow juba postitas analoogse uudise icon_wink.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.04.2010 12:06:49 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
AJ, tomorrow juba postitas analoogse uudise icon_wink.gif

Analoogse jah icon_wink.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 01:43:47 vasta tsitaadiga

Kui nüüd väga mööda ei pane, siis DRM on endiselt crackimata, konkreetselt leiti workaround ainult AC2-le. Teistes mängudes pidavat auk juba lapitud olema.

Ahjaa, skidrow ise ei crackinud sittagi sisuliselt ning seoses sellega liikusid ka mõned hammasrattad nende suhtes eile/yleeile:)
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 10:56:55 vasta tsitaadiga

Splinteriga läks küll kaua icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.05.2010 11:43:49 vasta tsitaadiga

Poistel asi selge nüüd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 12:45:41 vasta tsitaadiga

Splinter Celli DRM ka nüüd lahti crackitud? icon_lol.gif 4 päeva icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 04.05.2010 18:17:26 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Splinter Celli DRM ka nüüd lahti crackitud? icon_lol.gif 4 päeva icon_lol.gif thumbs_up.gif
Hea töö, Ubisoft. At least you tried... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 04.05.2010 20:23:55 vasta tsitaadiga

Tõesti, teevad ausatele inimestele ainult elu keerulisemaks. Ma võin kihla vedada, et kui mäng ära installida, siis on pirajal 1mint lisa tööd, et mäng käima saada, peale mida ei pea enam DRMi jamasi taluma. DRM puhul tiriksin isegi originaal mängule cracki peale ja seda lihtsalt mugavuse pärast.
_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 14:33:21 vasta tsitaadiga

Kusjuures, omades originaali ACII oli ainuke probleem mängu esmasel installimisel kus jama oli, see oli võib-olla ka minu enda viga. Kuid kogu mäng sai läbi mängitud sedasi, et mitte ühte ainsat korda ei olnud probleemi DRM-iga.

Samas, ükspäev netis surfates kui nett ära kadus ja tekkis idee, et mängiks niikaua midagi, siis ACII muidugi tööle ei läinud enam....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 08:04:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuid kogu mäng sai läbi mängitud sedasi, et mitte ühte ainsat korda ei olnud probleemi DRM-iga.

Mul oli probleeme serverisse saamisega, kuna kibestunud piraadid olid ju rünnakuid teinud nendele servudele. Aga noh, vähemalt saatsid mulle kompiks selle nn deluxe editioni konteksti KEY, nii et lisa gameplayd sain icon_razz.gif.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.05.2010 12:44:00 vasta tsitaadiga

Pirast rääkides on siin üsna asjalik analüüs: http://blog.wolfire.com/2010/05/Another-view-of-game-piracy

"iPhone game developers have also found that around 80% of their users are running pirated copies of their game (using jailbroken phones)"
" I did a bit more research and found that my intuition was correct -- only 5% of iPhones in the US are jailbroken. [3] World-wide, the jailbreak statistics are highest in poor countries -- but, unsurprisingly, iPhones are also much less common there. The highest estimate I've seen is that 10% of worldwide iPhones are jailbroken. Given that there are so few jailbroken phones, how can we explain that 80% of game copies are pirated?"
"The answer is simple -- the average pirate downloads a lot more games than the average customer buys. This means that even though games see that 80% of their copies are pirated, only 10% of their potential customers are pirates, which means they are losing at most 10% of their sales"

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3or007
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2010




sõnum 10.05.2010 17:41:18 vasta tsitaadiga

Õigem pealkiri oleks, et keerab just kraanid lahti. +Kannatab legaalne kasutaja. Oman mänge mis antud koopiakaitset kasutab ja aeg-ajalt juhtub ikka, et salvestatud mängud(save game'id) kaovad ära + juhtub ka seda et server on maas ja mäng ei käivitu. Esmase probleemi saab lahendada nii, et termineerid seivide üleslaadimise UBI cloudi, UBI launcheri alt. <- See on kasulik siis, kui sa enda salvestatud mängudele mõnest teisest arvutist ligipääsu ei vaja. Teise probleemi vastumeetmeks oleks siis (censored)
_________________
Maakera populatsiooni intellekti kogusumma on konstantne, rahvastiku arv aga kasvab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 04.01.2011 22:50:39 vasta tsitaadiga

Ubisoft scales back 'always on' DRM for some titles
TechSpot

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 15:52:53 vasta tsitaadiga

DRM on tagasi. Uus Driver vajab PCl konstantset netiühendust.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 16:30:41 vasta tsitaadiga

See mäng jääb mul nagunii vahele, aga kui uus Assassins Creed tuleb ka selle DRM'iga, siis on ikka pahasti küll! icon_neutral.gif Siiani meeles milline oli Assassins Creed 2 launchi ajal ja veel mitu, mitu kuud peale launchi! thumbs_down.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Ubisoft keerab piraatidel kraanid kinni mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.