|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
01.04.2010 06:50:15
|
|
|
| Väga hea. Mul on mängijatest kahju, aga muidu, väga hea!
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
01.04.2010 21:55:55
|
|
|
Varsti peaks vist teema nime ära muutma. Paremini sobiks: Ubisoft keerab mängu ostnutel kraanid kinni
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.04.2010 15:37:28
|
|
|
| Taaskord meeldiv nähtus.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.04.2010 15:42:15
|
|
|
| Üks kord käis autentimisserver maha ja nüüd lihtsalt ubisofti avaleht..
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
09.04.2010 09:32:39
|
|
|
Heh, päris tore tunne, et ise praktiliselt ei mängi arvutiga. Pole probleemi mingite koopiakaitsetega ega piramisega vähemalt Aga Ubisoft tegelikult peedistab küll sellega jah. Päris mitmel lehel olen kolades näinud seda servu emulaatorit ja paigaldamine ei paistnud küll väga raske olevat. Ühesõnaga, piraatija tõmbab mängu, paneb mängu peale, crackib asja ära ja mängib rõõmsalt. Aus ostja läheb ostab, avastab, et DRM laseb üle ta ja alati mängida ei saagi, siis veel pluss need kes ei ela pideva neti levialas/saadavuses peavad ostu hakkama kahetsema. Aus ostja saab seega siis odavalt üle, on nii?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
09.04.2010 17:14:55
|
|
|
| Kui pirajad rõõmsalt mängiks siis ei oleks vaja hackeritel ubi servereid nus*ida. Tehaske seda sellepärast, et ei suudeta asja ära crackida korralikult ja siis loodetakse sellele, et kui servereid huiata ja ka ausad mängjad mängida ei saa siis ausad mängjad on niilollid, et hauguvad ubi puuall.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
09.04.2010 21:58:07
|
|
|
| Auron, serverite pommitamisega tegelevad mõned üksikud ekstremistid.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
11.04.2010 16:30:51
|
|
|
Kui ubisofti servu juba need ekstremistid suudavad ära häkkida, siis minu meelest pole midagi head loota sealt ubisofti mängu kaitsetest.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
24.04.2010 00:11:09
|
|
|
SKIDROW keeras kraanid jälle lahti.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.04.2010 11:54:59
|
|
|
... tjah, eks see oligi vaid aja küsimus paraku ei saada siiski vihjest kohe üldse aru ja raisatakse raha arenduste peale, mis pole tegelikult mängude endiga kuidagi seotud vaid teevad nende tarbimise üha ebamugavamaks. Teatud grupeeringute nimed on juba üle 2 aastakümne vanad aga ikka üritatakse suisa masohhistliku järjekindlusega jalgratast leiutada, masendav ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
24.04.2010 22:40:16
|
|
|
"Attached to the "readme" file that comes with the hacked content (which can be found here), Skid Row alerted other hackers that the group's methods were safeguarded against reverse-engineering in order to fend off competing hacking groups and Ubisoft itself."
Njah, piramaailmas valitsev silmakirjalikkus taaskord peamine. Kui mängutootja rakendab vahendeid mis "konkurente" takistab siis on see paha, kui piraat täpselt sedasama teeb siis on nad õiged mehed.
Õiged häkkerid oleks kogu info Võrku paisanud nii et igaüks kel tahtmist saaks ise murda (ning murdmismeetodit edasi arendada kui Ubisoft oma kaitset täiustama peaks), mitte ei ajaks seda "ainult meie oskame" möga
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
25.04.2010 11:27:07
|
|
|
| tsitaat: |
| Skid Row also left a note for Ubisoft, which read, "Thank you Ubisoft, this was quiete [sic] a challenge for us, but nothing stops the leading force from doing what we do. Next time focus on the game and not on the DRM. It was probably horrible for all legit users. We just make their lifes [sic] easier." |
Ubisoft's DRM for Assassin's Creed II is Cracked
http://www.tomshardware.co.uk/assassins-creed-crack-hack-drm-ac2,news-33333.html
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
25.04.2010 12:06:49
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
AJ, tomorrow juba postitas analoogse uudise  |
Analoogse jah
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
26.04.2010 01:43:47
|
|
|
Kui nüüd väga mööda ei pane, siis DRM on endiselt crackimata, konkreetselt leiti workaround ainult AC2-le. Teistes mängudes pidavat auk juba lapitud olema.
Ahjaa, skidrow ise ei crackinud sittagi sisuliselt ning seoses sellega liikusid ka mõned hammasrattad nende suhtes eile/yleeile:)
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.05.2010 10:56:55
|
|
|
Splinteriga läks küll kaua
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
01.05.2010 11:43:49
|
|
|
Poistel asi selge nüüd
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
01.05.2010 12:45:41
|
|
|
Splinter Celli DRM ka nüüd lahti crackitud? 4 päeva
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
04.05.2010 18:17:26
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
Splinter Celli DRM ka nüüd lahti crackitud? 4 päeva  |
Hea töö, Ubisoft. At least you tried...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
04.05.2010 20:23:55
|
|
|
Tõesti, teevad ausatele inimestele ainult elu keerulisemaks. Ma võin kihla vedada, et kui mäng ära installida, siis on pirajal 1mint lisa tööd, et mäng käima saada, peale mida ei pea enam DRMi jamasi taluma. DRM puhul tiriksin isegi originaal mängule cracki peale ja seda lihtsalt mugavuse pärast.
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
06.05.2010 14:33:21
|
|
|
Kusjuures, omades originaali ACII oli ainuke probleem mängu esmasel installimisel kus jama oli, see oli võib-olla ka minu enda viga. Kuid kogu mäng sai läbi mängitud sedasi, et mitte ühte ainsat korda ei olnud probleemi DRM-iga.
Samas, ükspäev netis surfates kui nett ära kadus ja tekkis idee, et mängiks niikaua midagi, siis ACII muidugi tööle ei läinud enam....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.05.2010 08:04:40
|
|
|
| tsitaat: |
Kuid kogu mäng sai läbi mängitud sedasi, et mitte ühte ainsat korda ei olnud probleemi DRM-iga.
|
Mul oli probleeme serverisse saamisega, kuna kibestunud piraadid olid ju rünnakuid teinud nendele servudele. Aga noh, vähemalt saatsid mulle kompiks selle nn deluxe editioni konteksti KEY, nii et lisa gameplayd sain .
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.05.2010 12:44:00
|
|
|
Pirast rääkides on siin üsna asjalik analüüs: http://blog.wolfire.com/2010/05/Another-view-of-game-piracy
"iPhone game developers have also found that around 80% of their users are running pirated copies of their game (using jailbroken phones)"
" I did a bit more research and found that my intuition was correct -- only 5% of iPhones in the US are jailbroken. [3] World-wide, the jailbreak statistics are highest in poor countries -- but, unsurprisingly, iPhones are also much less common there. The highest estimate I've seen is that 10% of worldwide iPhones are jailbroken. Given that there are so few jailbroken phones, how can we explain that 80% of game copies are pirated?"
"The answer is simple -- the average pirate downloads a lot more games than the average customer buys. This means that even though games see that 80% of their copies are pirated, only 10% of their potential customers are pirates, which means they are losing at most 10% of their sales"
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
n3or007
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2010
|
10.05.2010 17:41:18
|
|
|
Õigem pealkiri oleks, et keerab just kraanid lahti. +Kannatab legaalne kasutaja. Oman mänge mis antud koopiakaitset kasutab ja aeg-ajalt juhtub ikka, et salvestatud mängud(save game'id) kaovad ära + juhtub ka seda et server on maas ja mäng ei käivitu. Esmase probleemi saab lahendada nii, et termineerid seivide üleslaadimise UBI cloudi, UBI launcheri alt. <- See on kasulik siis, kui sa enda salvestatud mängudele mõnest teisest arvutist ligipääsu ei vaja. Teise probleemi vastumeetmeks oleks siis (censored)
_________________ Maakera populatsiooni intellekti kogusumma on konstantne, rahvastiku arv aga kasvab. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
04.01.2011 22:50:39
|
|
|
Ubisoft scales back 'always on' DRM for some titles
TechSpot
Spoiler 
| tsitaat: |
Ubisoft caught some serious flak from the gaming community last year over its controversial DRM scheme, which saw some of its titles requiring constant authentication with the company’s servers in order to play them – even in single player mode. Even more so gamers were up in arms when those servers inevitably crashed and kept many customers from playing legally purchased copies of games such as Assassin's Creed 2 and Silent Hunter 5.
Acknowledging these concerns Ubisfot scrapped the system for the release of the PC version of real-time strategy game RUSE, developed by Eugen Systems, and now it seems that they are taking some retroactive steps to scale back their anti-piracy system and make it less annoying. Although Ubisoft has not issued an official announcement, users began noticing that a constant and uninterrupted online connection was no longer necessary in Assassin's Creed 2 and Splinter Cell: Conviction after a patch was deployed over the holiday week. We’ll see if other of their PC titles follow suit.
Users are still required to have an Internet connection to authenticate when the game boots, though. Ubisoft had previously stated that its DRM would still be used most of its in-house PC games, so we’re not sure of they’re backing down on their plans or simply lowering restrictions on games that pass a certain age, as TheSixthAxis suggests. |
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.07.2011 15:52:53
|
|
|
| DRM on tagasi. Uus Driver vajab PCl konstantset netiühendust.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
27.07.2011 16:30:41
|
|
|
See mäng jääb mul nagunii vahele, aga kui uus Assassins Creed tuleb ka selle DRM'iga, siis on ikka pahasti küll! Siiani meeles milline oli Assassins Creed 2 launchi ajal ja veel mitu, mitu kuud peale launchi!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|