Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 19:46:48 AMD HD 6000 teema vasta tsitaadiga

Juba selle aasta algusest saadik on liikunud jutud ATi uutest graafikakaartidest, nimelt HD6000 mudelitest.
Eriti infot veel liikvel pole, kuid arvatakse, et tehakse kas 32nm või 28nm tehnoloogias ja oodata võib neid 2011 aasta esimeses kvartalis (samuti kinnituseta info).

Võiks siis juba teada anda enda ootustest uue seeria alal.

Postitused teistest foorumitest:
techfuels.com
Spoiler Spoiler Spoiler


xbitlabs.com
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis pohmakas, 30.08.2010 16:44:31, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.04.2010 21:05:34 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
ATI to Build 28nm Graphics Chips at Globalfoundries.
http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20100419141543_ATI_to_Build_28nm_Graphics_Chips_at_Globalfoundries.html
Spoiler Spoiler Spoiler


ki55eLL, sellest juba päris palju linke/artikleid HV-s. Üks nendest oli hea pikk analüüsiv artikkel teemal kas 32nm või 28nm ja kus tootma hakatakse. Kahjuks ei tea selle linki. Hea lugemine oli.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 21:37:37 vasta tsitaadiga

32nm on tsmc-l ja gf-il juba ammu canceldatud ja hd6 seeria tuleb 28nm-i peal ning arvatavasti gf-ist.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 21:48:32 vasta tsitaadiga

Ei kujuta seda 28nm ettegi, vahe 40nm-ga ikka päris suur vast.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 22:02:35 vasta tsitaadiga

Charlie D. : "ATI's Southern Islands tapes out, Game over for Nvidia".

http://www.semiaccurate.com/2010/04/21/atis-southern-islands-tapes-out/

tsitaat:
ATI IS ON A ROLL, having taped out its next generation GPU family called Southern Islands. ATI might call it the HD6xxx series, and it could be out before Nvidia gets its GTX4xx line of GPUs fully fleshed out and to market.
The news is straightforward enough. Southern Islands (SI) taped out recently, and is now moving through TSMC. Although the schedule is very tight, if all goes really well we could see a demo or two at Computex in just over a month. This puts SI slightly behind where Evergreen was a year ago, but not by much.
Southern Islands is said to be a hybrid between the all new Northern Islands (NI) and the current HD5xxx Evergreen family. Those in the loop say that Northern Islands was meant to be on TSMC 32nm before that process was killed. Due to the ever-slipping nature of TSMC's 28nm high-K metal gate node, the SI hybrid GPU was slapped together to be fabbed on TSMC's current 40nm process.
Sources tell SemiAccurate that SI uses some of the NI uncore (unshader?), and wraps that around a mildly updated Evergreen shader. RAM is more of an open question. NI was set to use GDDR5+, but since DRAM makers might not be ready, we may end up with only GDDR5 on SI.
In any case, Nvidia has come out fighting with its GTX470 and GTX480, shipping hundreds, some say thousands, of units since ATI shipped Evergreen last September. If all goes well, and it appears to be doing just that, ATI might have Southern Islands on sale before Nvidia gets all of the GTX4xx variants out the door. The end of 2010 will see Nvidia fighting a new ATI line with a year late part that doesn't work within the promised specs, and can't be manufactured.

By the time Nvidia gets to 28nm next year, or possibly in 'GTX480' quantities this year, it is going to be fighting yet another new generation of ATI parts, Northern Islands. If the rumors are true, and the upcoming Fermi II is on TSMC's 28nm bulk process, and NI comes out on GloFo's 28nm high-K metal gate process, Nvidia won't even be in the game.

At this point, you really have to ask yourself if Nvidia will survive. Its chipset business is gone because it didn't understand Moore's law. Its GPU business is like a floating goldfish circling the drain. Its GPU compute business is wounded. And Tegra is being laughed out the door. Meanwhile, ATI is on a roll.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 22:12:03 vasta tsitaadiga

nVidia-le pandi ära praegu. icon_lol.gif

viimati muutis KrisVr 21.04.2010 22:20:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.04.2010 22:40:30 vasta tsitaadiga

Ehk sügisel näeb neid 28nm kaarte. icon_razz.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 21.04.2010 22:45:32 vasta tsitaadiga

Ootame siis HD6970't icon_biggrin.gif
DX12?

samas märgin end teemasse

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 21.04.2010 22:49:23 vasta tsitaadiga

Krt, ei jõua HD5 seeriatki osta kui juba uudis.
Mudugi need kaardid ei tule homme aga hetkel pole nagu vajagi vahepealset seljuhul.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 22:50:05 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
Ootame siis HD6970't icon_biggrin.gif
DX12?

samas märgin end teemasse
'

Vaevalt DX12 tuleb, kui üldse siis DX11.1 vms. icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 22:50:40 vasta tsitaadiga

Otot kas ma ei oska lugeda või milles asi aga Southern Island ehk HD6xxx tuleb ikka 40nm omab mingeid featuure mis pidid algselt olema kui seda 32nm peale kavandati...kuna see aga obsolete, siis NI tuleb 28nm ja see alles kunagi tulevikus.

Edit: samas mõned allikad väidavad ikka et tegu NI-ga ja 28nm.

Eks ootame kinnitust. icon_rolleyes.gif


viimati muutis Killerwave 21.04.2010 23:08:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 22:59:09 vasta tsitaadiga

mul kuskilt kõrva jäänud et dx12 tuleb Win8'ga mis on 128bitine, vastab tõele ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 21.04.2010 23:07:07 vasta tsitaadiga

kuna dx11 ja 64bitine arhitektuur pole kumbki veel nn mainstream'iks saanud, siis ennustan veel pikka iga olemasolevatele tehnoloogiatele.

edit: typo

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 23:12:42 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
mul kuskilt kõrva jäänud et dx12 tuleb Win8'ga mis on 128bitine, vastab tõele ? icon_biggrin.gif


Täitsa võimalik, et DX12 tuleb koos Windows 8-ga, olen isegi midagi lugenud. Esimene DX12 GPU, HD7870? 8870? icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 21.04.2010 23:16:14 vasta tsitaadiga

4+ gpu tugi võiks ka tulla thumbs_up.gif
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2010 23:32:35 vasta tsitaadiga

ei oskagi enam midagi öelda....
vihaselt lajatab ikka ATI thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 00:38:03 vasta tsitaadiga

Jätan endale ka märgi maha.
Liiga kiiresti uuenevad need vidinad icon_biggrin.gif

Nagu ,et vana s..t ei jõua veel ära jahtudagi, kui juba uus laadung tulmas.

Eks saab näha, mis 2 giganti jälle välja mõtlevad icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 02:00:07 vasta tsitaadiga

Kuna nvidia 480 mainstreami peaks minema?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 06:59:39 vasta tsitaadiga

Vale teema!
Pealegi tipu kaardid ei saagi eriti "meinstriimi minna".

Teema märgitud

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.04.2010 07:21:35 vasta tsitaadiga

No ei kao see Nvidia kuskile. See on tugevalt meie huvides. Seis turuosas võib tugevalt muutuda. icon_rolleyes.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 08:22:09 vasta tsitaadiga

On varem muutunud ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.04.2010 08:27:19 vasta tsitaadiga

Estnx kirjutas:
Jätan endale ka märgi maha.
Liiga kiiresti uuenevad need vidinad icon_biggrin.gif

Nagu ,et vana s..t ei jõua veel ära jahtudagi, kui juba uus laadung tulmas.

Eks saab näha, mis 2 giganti jälle välja mõtlevad icon_biggrin.gif

Aasta tagant ikka uued kaardid välja lastud. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 15:39:11 vasta tsitaadiga

Panen ka märgi maha .
Huvitav kui suur HD6K seeria tuleb ? Eeldatavasti topitakse SP-sid juurde tiba .
Vast tuleb jahedam ja energiat säästvam ka ( mitte et HD 5K seeria ahi või vooluõgardid oleks olnud ) .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 22.04.2010 15:42:05 vasta tsitaadiga

seda öko varianti lausa ootaks ise ka juba icon_biggrin.gif 6670 icon_cool.gifthumbs_up.gif Või see seeria peaks hakkama HD 6000 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDumbass
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2009




sõnum 22.04.2010 16:04:25 vasta tsitaadiga

Küll tehnika areneb kiiresti. Mul alles nvidia 8600 ja ei jõua sedagi uuendada kui juba tuleb uudis et ati hd 6xxx seeriat tehakse .
_________________
shit happens
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 16:17:54 vasta tsitaadiga

TheDumbass kirjutas:
Küll tehnika areneb kiiresti. Mul alles nvidia 8600 ja ei jõua sedagi uuendada kui juba tuleb uudis et ati hd 6xxx seeriat tehakse .


Ega meil lihtsurelikel polegi vaja iga aasta uut kaarti osta, käib niikaua kuni too enam vajadusi ei rahulda või kuni otsad annab.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 22.04.2010 17:28:29 vasta tsitaadiga

ot:
ot märgin ka ära icon_biggrin.gif


Isiklikult ootaks ati-lt suurema mäluriba laiusega kaarti, nt 384biti kus memory bandwith võiks olla 250GB/s ja suurem!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 17:33:23 vasta tsitaadiga

Tahtsin just sama postitada.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 17:34:48 vasta tsitaadiga

Jälgin icon_biggrin.gif

Ok nali naljaks aga tõotab jälle kõva pauk tulla ATI poolt icon_razz.gif
Asgate kirjutas:
ot:
ot märgin ka ära icon_biggrin.gif


Isiklikult ootaks ati-lt suurema mäluriba laiusega kaarti, nt 384biti kus memory bandwith võiks olla 250GB/s ja suurem!

Mis kasu sellest on?.Ega bandwidth praegu ei piira midagi minuteada.Minupärast olgu pealegi 256bit aga peaasi, et kiired GDDR5 mälud peal istuksid thumbs_up.gif
Pealegi erilised 384/512bit ribalaiused tõstavad kaardi hinda.Mõttetu maksta lisa millegi eest mis jõudlusekasvu ei anna.256bit+GDDR5 on enam kui piisav.

Hoopis rohkem ootaks väiksemaid,efektiivsemaid ja suuremates numbrites shadereid mis kõrgemal kellal käivad, sest see annab tugeva kiiruseboosti ikka.
Umbes nagu prosede osas oli GHz race ja nüüd on Core race, siis graafikakaartide vallas on Shader race icon_razz1.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846


viimati muutis Tomorrow 24.04.2010 22:24:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 17:46:41 vasta tsitaadiga

Lisaks hinnale tõstavad ka pindala korralikult . Ja praegu tõesti midagi läbilaske taha ei jää õnneks .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 18:00:35 vasta tsitaadiga

Ei tea kas kõvasti kasvab 6seeria omas suuruses icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 22.04.2010 18:10:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 18:13:27 vasta tsitaadiga

Päris selline elukas vast pole, aga eks korpusesse tuleb mõni auguke juurde lõigata :]
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 18:20:51 vasta tsitaadiga

ki55eLL kirjutas:
Päris selline elukas vast pole, aga eks korpusesse tuleb mõni auguke juurde lõigata :]


Vaevalt et kaart päris esipaneelist välja ripuks omadega aga vaevalt nad väiksemaks kah lähevad. Hetkel veel pigistaks 5850 arvutisse ära aga suurematega tase kõrgema kaardiga võib probleeme tekkida ja kui 6 seeria veel kasvab siis kas mainstream(mis niikuinii väikesem...vb) või saag. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 18:59:14 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
ki55eLL kirjutas:
Päris selline elukas vast pole, aga eks korpusesse tuleb mõni auguke juurde lõigata :]


Vaevalt et kaart päris esipaneelist välja ripuks omadega aga vaevalt nad väiksemaks kah lähevad. Hetkel veel pigistaks 5850 arvutisse ära aga suurematega tase kõrgema kaardiga võib probleeme tekkida ja kui 6 seeria veel kasvab siis kas mainstream(mis niikuinii väikesem...vb) või saag. icon_rolleyes.gif

Väiksed korpused siis teil kui 5850 isegi ära ei mahu icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 19:23:52 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Killerwave kirjutas:
ki55eLL kirjutas:
Päris selline elukas vast pole, aga eks korpusesse tuleb mõni auguke juurde lõigata :]


Vaevalt et kaart päris esipaneelist välja ripuks omadega aga vaevalt nad väiksemaks kah lähevad. Hetkel veel pigistaks 5850 arvutisse ära aga suurematega tase kõrgema kaardiga võib probleeme tekkida ja kui 6 seeria veel kasvab siis kas mainstream(mis niikuinii väikesem...vb) või saag. icon_rolleyes.gif

Väiksed korpused siis teil kui 5850 isegi ära ei mahu icon_wink.gif


Ütlesin et 5850 mahub, ja täitsa normaalmõõdus kast on. Kaardi kinnitussloti ja kõvaketta racki vahel on 29 senti aga sel juhul võib mitme HDD kohad ära unustada.


viimati muutis Killerwave 22.04.2010 19:27:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 19:25:30 vasta tsitaadiga

Pigem mõeldakse GPU enda suuruse kasvu , mitte PCB .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 22.04.2010 19:27:46 vasta tsitaadiga

Teine asi on see, et videokaardi enda raskus võib probleeme tekitada. Ise ootaks jahedamaid kaarte või vähemalt loogilisemalt lahendatud reference jahutust, et mälud, vrm oleks ka jahutatud.
40nm kaardid võrreldes 55nm'ga tulid mõnusalt väiksed, hd4770 oli juba nobe väike putukas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 19:40:56 vasta tsitaadiga

Ja on siiamaani, endiselt edukas kaart.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.04.2010 20:30:26 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
32nm on tsmc-l ja gf-il juba ammu canceldatud ja hd6 seeria tuleb 28nm-i peal ning arvatavasti gf-ist.

Sellest,et 32nm jäetakse vahele kirjutati tõesti juba mõnda aega tagasi.

Globalfoundries Scraps 32nm Bulk Fabrication Process.
http://www.xbitlabs.com/news/other/display/20100401144643_Globalfoundries_Scraps_32nm_Bulk_Fabrication_Process.html
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2010 18:23:36 vasta tsitaadiga

Mahe icon_smile.gif Märk maha.

Viimase kolme nädalaga proovinud nii 4870, 4870x2, 5870, 5850 ja võib julgelt väita, et viimane on hetkel parim kaart. 900/1150 on sama kiire kui 5870 ja veidi jahedam ning ruumigi natuke rohkem. Kui ATI taaskord duubeldab kõiki näitajaid peab nVidia pea p*rsest välja võtma ja kiirelt-kiirelt kiibi downsizemise peale mõtlema.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 24.04.2010 20:49:58 vasta tsitaadiga

ati paneb ikka nvidiootidele pika rauaga ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2010 21:34:27 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Mahe icon_smile.gif Märk maha.

Viimase kolme nädalaga proovinud nii 4870, 4870x2, 5870, 5850 ja võib julgelt väita, et viimane on hetkel parim kaart. 900/1150 on sama kiire kui 5870 ja veidi jahedam ning ruumigi natuke rohkem. Kui ATI taaskord duubeldab kõiki näitajaid peab nVidia pea p*rsest välja võtma ja kiirelt-kiirelt kiibi downsizemise peale mõtlema.

Ma kahtlen kas just duubeldavad ... sama protsessi peale jäädakse HD6K seeriaga , ja RV870 niigi suur võrreldes RV770-ga . Hea kui natukenegi lisatakse SP-sid juurde , kipun arvama , et pigem tõstetakse kellasid korralikult .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2010 21:58:44 vasta tsitaadiga

Kella saavad nad jah suht mõnusalt tõsta, pakun, et ca 1 GHz+ kanti. Aga loodetavasti siiski natuke SP-sid tuleb ka juurde, näiteks 1600 pealt 2000 peale kasvõi. 2000 SP @ 1050/1400 def kelladel poleks üldse paha.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2010 15:26:48 vasta tsitaadiga

Peale pisikest lugemist tundub jah, pigem tuleb sama hüpe, mis 4870 -> 4890. Aga loodame, et midagi huvitavat juurde kah pannakse.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.04.2010 15:30:08 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Peale pisikest lugemist tundub jah, pigem tuleb sama hüpe, mis 4870 -> 4890. Aga loodame, et midagi huvitavat juurde kah pannakse.

Kust seda lugesid? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2010 15:41:03 vasta tsitaadiga

Mina arvan, et see 6000 seeria tuleb ikka täiesti uus 2011. See mis natuke muudetud ja 40nm, see ikka see aasta ja mitte HD6000 nime all, vaid pigem tiba suuremad numbrid lihtsalt 5000 seeriast siis. HD6000 tuleb ikka 28nm GF-ist.
Aga mida nad seal täpselt muudavad, seda ei tea veel täpselt keegi, peale AMD muidugi.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2010 15:56:19 vasta tsitaadiga

Kui AMD-gi veel päris täpselt teab..
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.04.2010 17:21:51 vasta tsitaadiga

ki55eLL kirjutas:
Kui AMD-gi veel päris täpselt teab..

Ära tema pärast muretse, küll tema juba teab. icon_wink.gif
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2010 17:40:10 vasta tsitaadiga

Ei muretse, ära muretse icon_wink.gif (wtf)
Veidi kahju hakkab Nvidiast, jõuavad enda hilinenud kaardid välja lasta, mis paljude arvates feilivad, üritavad kasumit teenida, kuid ATI juba uute kaartiedga pmst vastas.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema mine lehele 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.