Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 11:20:30 vasta tsitaadiga

Ega nad seal suurriigis meie, väikeste täpitähelistega, tõesti arvestanud pole. See oau klahvide all hoidmine ja täpiliste valimine ongi üks suurimaid kiiresti kirjutamise pidureid. Muidu aga läheb kirjutamine ka iPhone'il vaid kahe pöidla abil vähemalt sama kiirelt kui mõne muu smartphone'i pisikesel füüsilisel klaveril.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 20:08:39 vasta tsitaadiga

awww

Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 09.04.2010 19:41:42 vasta tsitaadiga

ootan hoopis 3g ära...

viimati muutis earthbeat 10.04.2010 09:24:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allstar
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 01:42:23 vasta tsitaadiga

Vaadates seda pilti, siis peab ikka nentima, et Apple suudab jätkuvalt müüa positiivseid emotsioone ja sellega kaasnevat heaolu. Ilmselt suurema osa nende toodede hinnast moodustabki see rahulolu garantii. Hämmastav ikka... arvestades millise kriitika osaliseks iPad langes.
_________________
Allstar
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 09:29:18 vasta tsitaadiga

VIDEO: Windows 95 Running On the iPad


Link

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 13:18:05 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allstar
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 00:54:48 vasta tsitaadiga

I dont get it.
icon_question.gif

_________________
Allstar
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 01:22:48 vasta tsitaadiga

Allstar, mees toetab iPadi läppari peale. Kui tal see läppar seal juba on, mis on igatepidi funktsionaalsem, siis milleks kasutada iPadi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 20:06:57 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Allstar, mees toetab iPadi läppari peale. Kui tal see läppar seal juba on, mis on igatepidi funktsionaalsem, siis milleks kasutada iPadi.

Ja istudes laua taga. icon_biggrin.gif iPadi võtaks siis kätte, kui oleks kuskil bussis, lamaks voodil, diivanil vms

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 12.04.2010 10:58:30 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
woo456 kirjutas:
Allstar, mees toetab iPadi läppari peale. Kui tal see läppar seal juba on, mis on igatepidi funktsionaalsem, siis milleks kasutada iPadi.

Ja istudes laua taga. icon_biggrin.gif iPadi võtaks siis kätte, kui oleks kuskil bussis, lamaks voodil, diivanil vms
äh. kadetsejad. pigem on ikkagi doublewin, sest mehel on nii palju krõppi, et ostab ipadi toetamiseks macbook-i. :p
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 11:51:11 vasta tsitaadiga

huvitav kas kõu neti saaks selle iPadiga tööle?
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 13:02:07 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
huvitav kas kõu neti saaks selle iPadiga tööle?

Ikka, kõu koduseade (see wifiruuteriga) püsti ja iPad hakkab WiFi külge nagu naksti. icon_cool.gif

Kui sa aga USB pulka mõtled, siis no mõtle ise - miks ta peaks, kui ei saa isegi suvalist moblat kaabliga või üle BT modemina kasutada?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 13:19:22 vasta tsitaadiga

muidu tundub kobe asi aga nu, kui selline asi puudu no ma ei tea siis jääb ikka ostmata.
ma usun, et mõni tootja tuleb varsti säärase leluga välja, kus juba on usb olemas.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 14:07:45 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
muidu tundub kobe asi aga nu, kui selline asi puudu no ma ei tea siis jääb ikka ostmata.

niu niu niu
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 15:52:16 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
muidu tundub kobe asi aga nu, kui selline asi puudu no ma ei tea siis jääb ikka ostmata.
ma usun, et mõni tootja tuleb varsti säärase leluga välja, kus juba on usb olemas.

Neid tootjaid on juba mitmeid

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 17:25:44 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
ärihai kirjutas:
muidu tundub kobe asi aga nu, kui selline asi puudu no ma ei tea siis jääb ikka ostmata.
ma usun, et mõni tootja tuleb varsti säärase leluga välja, kus juba on usb olemas.

Neid tootjaid on juba mitmeid


Eestis küll pole nagu müügil näinud icon_rolleyes.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proff123
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 12.04.2010 17:30:47 vasta tsitaadiga

Tellisin endale ka ipad-i aga lugedes artikleid selle kohta tundub, et tegin vea. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_neutral.gif icon_lol.gif

viimati muutis proff123 12.04.2010 17:34:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 17:33:10 vasta tsitaadiga

Tõsiselt? Loll tegu tõesti.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 18:42:38 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
ma usun, et mõni tootja tuleb varsti säärase leluga välja, kus juba on usb olemas.

Nii stiilse välimusega seadme külge mingi USB-pulga külge töllerdama torkaja tuleks vangi panna. icon_razz.gif Eks Apple just seepärast ongi standartsete pesade kasutamist meelega vältinud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 12.04.2010 19:32:48 vasta tsitaadiga

Ja kuidas oleks LAN? Airi tulekul mindi täitsa jaburaks sellel teemal.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 19:37:20 vasta tsitaadiga

Tead, ega see polegi enam suur probleem. Traadita võrk on nii loomulik juba ja harva annab teenuspakkuja sulle tavalise ruuteri/modemi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 12.04.2010 19:47:42 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Tead, ega see polegi enam suur probleem. Traadita võrk on nii loomulik juba ja harva annab teenuspakkuja sulle tavalise ruuteri/modemi.

See oli sarkasmina mõeldud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 19:50:39 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
ärihai kirjutas:
ma usun, et mõni tootja tuleb varsti säärase leluga välja, kus juba on usb olemas.

Nii stiilse välimusega seadme külge mingi USB-pulga külge töllerdama torkaja tuleks vangi panna. icon_razz.gif Eks Apple just seepärast ongi standartsete pesade kasutamist meelega vältinud.

minu arvamus on see, et see seade pole päris liikuvale inimesele mõeldud.
kuna ei saa ühtegi välist modemit kasutada ja pool elu on nagunii juba netis.
tal pole ju ka sim kaardi tuge, et saaks mobiilset netti kasutada?

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 19:51:31 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
ärihai kirjutas:
ma usun, et mõni tootja tuleb varsti säärase leluga välja, kus juba on usb olemas.

Nii stiilse välimusega seadme külge mingi USB-pulga külge töllerdama torkaja tuleks vangi panna. icon_razz.gif Eks Apple just seepärast ongi standartsete pesade kasutamist meelega vältinud.

Ja kui nii on, et pole ühtegi teist arvutit läheduses ja sõber tahab saada mälupulgale pilte?!?

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 20:31:03 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
rex kirjutas:
ärihai kirjutas:
ma usun, et mõni tootja tuleb varsti säärase leluga välja, kus juba on usb olemas.

Nii stiilse välimusega seadme külge mingi USB-pulga külge töllerdama torkaja tuleks vangi panna. icon_razz.gif Eks Apple just seepärast ongi standartsete pesade kasutamist meelega vältinud.

minu arvamus on see, et see seade pole päris liikuvale inimesele mõeldud.
kuna ei saa ühtegi välist modemit kasutada ja pool elu on nagunii juba netis.
tal pole ju ka sim kaardi tuge, et saaks mobiilset netti kasutada?


Olid ju nii ainult wifi, kui ka wifi ja 3G mudelid...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 12.04.2010 22:08:17 vasta tsitaadiga

nagu lugesin venekeelsest webist.. tõsta kass akvaariumi ette ja ütle talle, et see on interaktiivne 3d televiisor. laksust usub.

täpselt sama on selle ipad-iga. usb-d pole? pole vaja. multitassimist pole? pole vaja. flashi pole? homseks sureb välja. mälumahtu ei saa suurendada? 640k should be enough for everyone.. jne. ja kõik jüngrid noogutavad.

isiklikult ei jaksa ära oodata, kuidas suvel, +25 kraadi varjus, mõnes tänavakohvikus mõni stiilivend sundimatult ipad-i rinnataskust välja tõmbab..

_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 22:21:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:


isiklikult ei jaksa ära oodata, kuidas suvel, +25 kraadi varjus, mõnes tänavakohvikus mõni stiilivend sundimatult ipad-i rinnataskust välja tõmbab..

2. generatsiooni iPad on volditav icon_lol.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 22:25:20 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
ärihai kirjutas:
rex kirjutas:
ärihai kirjutas:
ma usun, et mõni tootja tuleb varsti säärase leluga välja, kus juba on usb olemas.

Nii stiilse välimusega seadme külge mingi USB-pulga külge töllerdama torkaja tuleks vangi panna. icon_razz.gif Eks Apple just seepärast ongi standartsete pesade kasutamist meelega vältinud.

minu arvamus on see, et see seade pole päris liikuvale inimesele mõeldud.
kuna ei saa ühtegi välist modemit kasutada ja pool elu on nagunii juba netis.
tal pole ju ka sim kaardi tuge, et saaks mobiilset netti kasutada?


Olid ju nii ainult wifi, kui ka wifi ja 3G mudelid...


palju on näiteks: Eestis väljaspool Tallinnat wifit ja 3G-d icon_lol.gif päris suvalises kohas sa netti ei lähe ikka icon_lol.gif ok Sebe bussides saab ka nüüd kasutada thumbs_up.gif
MarioA., asi naljast kaugel, selline asi peaaegu ju juba olemas.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 22:34:19 vasta tsitaadiga

ärihai, Haapsalus on suht igal pool 3G olemas (EMTl vähemalt). Wifit leiab ka, kui vaja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 22:48:33 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
ärihai, Haapsalus on suht igal pool 3G olemas (EMTl vähemalt). Wifit leiab ka, kui vaja. thumbs_up.gif


nu selle asjaga ikka suvalises kohas ei saa netti kasutada nagu kõuga, näiteks linnast väljas.
aga ok ma rohkem ei vingu ootan kunis sellest tuleb mingi parem variant.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 10:43:18 vasta tsitaadiga

üthe ma tean - Ostan! icon_wink.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 01:31:40 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
Ja kui nii on, et pole ühtegi teist arvutit läheduses ja sõber tahab saada mälupulgale pilte?!?

Saadad üle võrgu? Aga võibolla tahab flopile? icon_cool.gif

47th ronin kirjutas:
nagu lugesin venekeelsest webist.. tõsta kass akvaariumi ette ja ütle talle, et see on interaktiivne 3d televiisor. laksust usub.

täpselt sama on selle ipad-iga.

Noh, Jobs'il on arenenud visioneerimisoskus, on neid, kes usuvad pimesi, on neid, kes mõistavad ja oskavad kaasa mõelda. icon_wink.gif Ja on neid, kes vaid trotsist mõista ei taha, kuna cool on mainstreamist erineda ja tuua teravmeelseid võrdlusi a'la kass ja akvaarium. Et pööbel vaataks - vohh, see on mees, toob võrdlusi a'la kass ja akvaarium!

47th ronin kirjutas:
usb-d pole? pole vaja.

See on kompaktseade (tead, mida tähendab sõna "kompaktne"?) ja hunnik USB-kaableid ja pulki selle servadest välja turritamas näeks üsna nõme välja.

47th ronin kirjutas:
multitassimist pole? pole vaja.

On vaja. Tuleb peagi.

47th ronin kirjutas:
flashi pole? homseks sureb välja.

Minul isiklikult pole vaja. Parem on, kui veebis reklaamid ei vilgu ja mingid tobedad flash-mängud... milleks mulle need? Pole PC peal ka aastaid enam ühtki mänginud. Viimati oli vist pingu ja helikopter. Ei tunne sellistest puudust.

47th ronin kirjutas:
mälumahtu ei saa suurendada? 640k should be enough for everyone.. jne. ja kõik jüngrid noogutavad.

Ma arvan küll, et 16-64GB on sellisele seadmele enough. Kui palju ja mis hinnaga neid suuremaid mälukaarte müügil liigub, mida sinna torgata?

47th ronin kirjutas:
isiklikult ei jaksa ära oodata, kuidas suvel, +25 kraadi varjus, mõnes tänavakohvikus mõni stiilivend sundimatult ipad-i rinnataskust välja tõmbab..

Ja mida sina see aeg teed? Loobid tuvidele küpsisetükke? icon_cool.gif


viimati muutis rex 14.04.2010 01:36:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.04.2010 01:37:35 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
47th ronin kirjutas:
usb-d pole? pole vaja.
See on kompaktseade (tead, mida tähendab sõna "kompaktne"?) ja hunnik USB-kaableid ja pulki selle servadest välja turritamas näeks üsna nõme välja.
Mu mobla on kordades kompaktsem kuid omab nii USB kui videoväljundit. Igati mõnus on selle kaudu asju liigutada, kui ei ole võimalust/viitsimist wifiga jamada
rex kirjutas:
47th ronin kirjutas:
multitassimist pole? pole vaja.
On vaja. Tuleb peagi.
Tõsi, samas on naljakas kerida paar lehekülge tagasi ja lugeda kus see on täiesti mõttetu featuur icon_razz.gif
rex kirjutas:
47th ronin kirjutas:
mälumahtu ei saa suurendada? 640k should be enough for everyone.. jne. ja kõik jüngrid noogutavad.

Ma arvan küll, et 16-64GB on sellisele seadmele enough. Kui palju ja mis hinnaga neid suuremaid mälukaarte müügil liigub, mida sinna torgata?
16G kaardid olid vist max mida toetatakse. Samas pigem muretseks ma RAM'i pärast mis multitaskimisel üsnagi kitsaks võib jääma hakata. Ka mobla 256M jääb kohati puudulikuks

[edit]
Nvm, ipad ei toeta mitte mingisugust lisamälu. Kaardilugeja saab külge pookida ainult kaamera lisaga ning sellel saab ainult tehtud pilte-videod hoida. Ehk siis ei ole võimalik andmevahetust ka mälukaardi kaudu korraldada

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 09:13:58 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mu mobla on kordades kompaktsem kuid omab nii USB kui videoväljundit. Igati mõnus on selle kaudu asju liigutada, kui ei ole võimalust/viitsimist wifiga jamada

Sul oli N900 vist? Saad sellele traditsioonilise mälupulga külge torgata? Või USB printeri vms? iPad omab ju ka tegelikult USB pesa, lihtsalt pistik on erinev. Saad vabalt ta arvuti külge ühendada ja asju siia-sinna liigutada. See, et muusikat ja videoid päris suvaliselt siia-sinna kopeerida ei saa, on tahtlik piirang piraatluse pidurdamiseks.

BTW, sõna "kompaktne" ei tähenda "väike". Just seepärast ma ülespoole selle küsimuse lisasin.

Ho Ho kirjutas:
Samas pigem muretseks ma RAM'i pärast mis multitaskimisel üsnagi kitsaks võib jääma hakata. Ka mobla 256M jääb kohati puudulikuks

Võib jääda küll. Samas iPhone OS on suht hästi optimeeritud. Mul on hetkel iPhone 3G (ma olin enne Nokia leeris - E51; N95 8GB ja arvuti poolest siiani PC peal) ja ma uimasuse üle ei kurda. iPad pidavat sellega võrreldes välgukiirune olema. Juu siis saab hakkama selle gigase prose ja 256 rammuga. Ma ei kujuta hetkel eriti ette pilti, kus tädi Susan või onu James seda lahti kangutaks, et mõned SO-DIMM'id lisada.

Ho Ho kirjutas:
[edit]
Nvm, ipad ei toeta mitte mingisugust lisamälu. Kaardilugeja saab külge pookida ainult kaamera lisaga ning sellel saab ainult tehtud pilte-videod hoida. Ehk siis ei ole võimalik andmevahetust ka mälukaardi kaudu korraldada

64GB on ikkagi vähe või? Mida konkreetselt te sinna ladustada sooviks?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.04.2010 10:19:06 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Saad sellele traditsioonilise mälupulga külge torgata?
Väikse üleminekuga peaks võimalik olema. Samas lihtsam oleks vast kasutada microSD kaarti ja seda söövaid mälupulki.
rex kirjutas:
iPad omab ju ka tegelikult USB pesa, lihtsalt pistik on erinev
... ning vajas vist dock'i olemasolu. Ehk siis on-the-go võib selle ära unustada.
rex kirjutas:
See, et muusikat ja videoid päris suvaliselt siia-sinna kopeerida ei saa, on tahtlik piirang piraatluse pidurdamiseks.
Loll kes vabandust ei leia ütles selle kohta.
rex kirjutas:
64GB on ikkagi vähe või? Mida konkreetselt te sinna ladustada sooviks?
Hetkel istub mu moblas paar hooaega seriaale mida aeg-ajalt vaatan, ~30h muusikat ja terve koorem õige fotokaga tehtud pilte (jpeg+raw, ehk ~20M per pilt) ning 32G on pilgeni täis. Ruumiga on alati see, et üskõik kui palju seda on, alati jääb puudu icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 14.04.2010 10:56:04 vasta tsitaadiga

arrr. arrrrr. arrrrr. icon_smile.gif koomikud. ainuke kord, kus jobs omapead midagi visioneeris, läks samasuguse meediakäraga lahti nagu praegused iwidinad ning hiljem vaikselt müüki (ning ei ole tänaseni surnud, muide). visioon seisnes firma struktuuri kardinaalses muudatuses, mis kardetavasti lihtsalt ei toiminud, vähemalt mitte ootuspäraselt. tõsi, ilma selleta ei oleks meil osx-i, tõenäoliselt üldse mitte, kohe mitte mingil kujul. ja sihuke kallis business nagu trükkimine ja trükiettevalmistus oleks v-olla arenenud teabmis suunas.

ja siis ma tahaks näha inimest, kes on võimeline tühja usb pesa otsa komistama..

_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 23:48:17 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 17.04.2010 16:32:12 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Tead, ega see polegi enam suur probleem. Traadita võrk on nii loomulik juba ja harva annab teenuspakkuja sulle tavalise ruuteri/modemi.

Siiski võib ka siin tekkida probleem- nimelt on ipad-i wifi vastuvõtja väga tuim, isegi ipod touch-st tuimem.
Üldiselt tundub, et iga asjaga on ipad-l nii- osaliselt väga hea, samas mingi lihtsa asjaga tekib ootamatu probleem.
Multimeedia poolel on helifailidega kõik ok, aga video mängimine on väga puudulik, ei DVD, ei avi-t ta normaalselt ei mängi.
Netis surfates on kõik väga ok, aga flash-i toe puudumine on tõsine miinus.
Aku kestab väga hästi, kuid 6 tundi laadimist on selgelt liiast.
Teksti editeerimine? liiga keeruline ülesanne.
Kahju kohe- muidu ilus ja stiilne, aga nagu kuidagi kiirustades väljalastud..
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2010 17:15:40 vasta tsitaadiga

Tea kas kiirustades. Mina ütlesk, et mõtlematus, kuid selgelt on see suunatud sellistele dumbujussidele - tähendab, täidab oma eesmärki.
Õnneks on teisi tooteid turul julgelt öeldes suure varbaga segada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 17.04.2010 17:46:44 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Õnneks on teisi tooteid turul julgelt öeldes suure varbaga segada thumbs_up.gif

Just... näiteks CrunchPad(JooJoo) ja siis HP Compaq Tablet PC TC1100. Need kõik killivad iPadi igas mõttes. Nende tootjad on ka võis... raha tuleb mühinal.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2010 18:39:05 vasta tsitaadiga

earthbeat kirjutas:
...ja siis HP Compaq Tablet PC TC1100. Need kõik killivad iPadi igas mõttes. Nende tootjad on ka võis... raha tuleb mühinal.

Ma olen TC1100-t kasutanud. Killib ehk paberi peal. Reaalsuses on selle spetspliiatsiga torgitav puuteekraan tõeline saast. Win ei ole ka mõeldud näpu või pliiatsiga torkimiseks. Loodame, et nende Slate tuleb vähemalt ekraani osas etem.

Teised toovad Apple'i kiiluvees sõites kindlasti palju ja toredaid (hunniku USB-de ja SD-pesade ja kaameratega jne) seadmeid (no ütleme siis otse - iPad killereid) välja, aga miks ma juba ette arvan, et Apple müüb iPad'i rohkem kui kõik teised enda omi kokku? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2010 19:13:47 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
aga miks ma juba ette arvan, et Apple müüb iPad'i rohkem kui kõik teised enda omi kokku? icon_smile.gif

Sest see on Apple.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2010 19:30:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga miks ma juba ette arvan, et Apple müüb iPad'i rohkem kui kõik teised enda omi kokku? icon_smile.gif

Kultustel on komme nõrgematele ääretult kergelt külge jääda.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 17.04.2010 20:28:58 vasta tsitaadiga

Just... Deem nõrgad.
Ma olen ka alati mõelnud, et oleks kõik inimesed sellised tugevad ja targad ja head ja muidu kõiges tegijad (nagu näiteks MarioA) siis oleks maailm üks õige koht kus elada. Praegu rikuvad igasugused Appled oma nõrkade toodetega kõik ära.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2010 21:21:45 vasta tsitaadiga

Oh mis sa nüüd icon_redface.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2010 20:29:07 vasta tsitaadiga

Krt, see ipad on ikka pull asi. Peab ka endale hankima. Ma ei tea, mis sellega peale hakata, aga see on... noh. Äge! icon_biggrin.gif

Saan ma õigesti aru, et ilma 3G-ta ipadi saab kätte igasugu lepinguid mitte sõlmimata?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 18.04.2010 22:32:36 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Krt, see ipad on ikka pull asi. Peab ka endale hankima. Ma ei tea, mis sellega peale hakata, aga see on... noh. Äge! icon_biggrin.gif

Saan ma õigesti aru, et ilma 3G-ta ipadi saab kätte igasugu lepinguid mitte sõlmimata?

Täiesti õieti oled aru saanud.

Minuteada saab ka 3G versiooni ilma lepinguta osta igalt poolt icon_cool.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2010 15:50:40 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 19.04.2010 19:40:28 vasta tsitaadiga

misse kasside ja koerte iq on protsentides inimese omaga võrreldes?
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2010 21:23:57 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
misse kasside ja koerte iq on protsentides inimese omaga võrreldes?

u. 3 aastase lapse sarnane IMHO?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPad mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.