Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 284, 285, 286 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 09.04.2010 12:41:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
And with the fall of the Lich King, the last great threat to the citizens of Azeroth, the chance of any cataclysmic event taking place in the foreseeable future is "less than 12.7%," Mekkatorque's leading combat medical advisor Doc Cogspin purported.


Muhaha. Eriti kui juba maavärinad käivad icon_smile.gif

Pakuks, et järgmine reset saab nomeregani tagasi võtta icon_razz1.gif

Ega trollisaarte lahingu kohta midagi kuulda poleolnud? Õnneks olemas ka max level horde niiet saab mõlemas evendis kaasalüüa.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.04.2010 12:44:00 vasta tsitaadiga

Trollidest pole midagi räägitud kuid pakun et küll varsti on midagi ka neilt kuulda. Lahinguks läheb tõenäoliselt ikka rohkem, kui nädala pärast. Ise oletan, et esimesi evente saab tegema hakata koos ruby sanctumiga 3.3.5's ning see peaks tulema kusagil mai alguse-keskpaiga kanti.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 09.04.2010 13:56:12 vasta tsitaadiga

hiiemae kirjutas:
Vaadake:

South Park: Make Love, Not Warcraft

Ikka nii reaalne:P icon_lol.gif


Alles nüüd avastasid?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 14:15:18 vasta tsitaadiga

Kui keegi tähele pani, või kui ma just valesti aru ei saanud siis uues FlashForwardi osas oli ka üks naljakas lõik wow i kohta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
combo
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2009




sõnum 09.04.2010 14:46:31 vasta tsitaadiga

See on täiesti reaalne et ICC 25-30% kandis juba Cata talentidega seal lammutame. Kuigi ma pakun et Selle Ruby Sanctumi ja Gnomeri tagasivõtmiseni on ikka veel aega kuu+ kindlasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.04.2010 22:02:08 vasta tsitaadiga

Mai keskpaik ongi suts enam kui kuu pärast icon_smile.gif

[edit]
LK25 maas ja staff minu icon_smile.gif
[edit2]
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 00:59:23 vasta tsitaadiga

heh, HoHo,
teil progression nagu meiega koos, meil ka said täna LK25 maha icon_smile.gif
ise kahjuks ei saanud kaasa lüüa, pole arvutit hetkel millega korralikult raidida icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 05:32:48 vasta tsitaadiga

Hordil on ikka kohutavalt lihtne epic geme saada. Queued paarile suvalisele sõjatandrile ja ongi juba käputäis olemas. Alliance poolel näed ainult kas mingeid äsja 80 dinginud algajaid, või siis keyboardturnereid või derivaate.

peale seda viskas kopa ette, ja "peeveepeen" niimoodi
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 08:48:22 vasta tsitaadiga

painkillah jutt meenutab seda, kui ise wowi mängisin ja liikus legend, et alliance ei oska pvpd teha. ikka oskas küll icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 12.04.2010 08:50:05 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Hordil on ikka kohutavalt lihtne epic geme saada. Queued paarile suvalisele sõjatandrile ja ongi juba käputäis olemas. Alliance poolel näed ainult kas mingeid äsja 80 dinginud algajaid, või siis keyboardturnereid või derivaate.

peale seda viskas kopa ette, ja "peeveepeen" niimoodi
Spoiler Spoiler Spoiler


Riiight.. Kõik BG'd horde paneb sitta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.04.2010 09:31:33 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Hordil on ikka kohutavalt lihtne epic geme saada. Queued paarile suvalisele sõjatandrile ja ongi juba käputäis olemas. Alliance poolel näed ainult kas mingeid äsja 80 dinginud algajaid, või siis keyboardturnereid või derivaate.
Naljakas, pigem ütleks et enamus BG'sid kus ma osa võtan kas enda horde või alliance charidega kaotavad. Samas võibolla on viga minus endas icon_razz.gif


Muidu LK peal oli suts naljakas see, et umbes ~15-10% tegime ära ainult poole raidiga kuna ülejäänud suutsid järjest kõiksugu sodi peale ära surra, enne 10% oli kokku 18 surma ning 3 rebirth'i, neist kaks healeril ja üks MT'l. Umbes 15 peal hetkel otsustasime ka vile spiriteid ignoreerida ja lihtsalt LKd nukeda. See küll tähendas, et iga wave'i peal suri veel 1-2 inimest kuid läbi häda saime siiski 10% välja punnitatud icon_smile.gif

Täna on 10-man hardmoded ootamas, eks näis kas ehk saab kaugemale, kui 8 hardmodet.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 11:23:23 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas on mõtet vahetada üks ilvl 264 asi t10 ilvl251 vastu, et saada 4p set bonus kätte? Hunterist siis juttu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.04.2010 11:30:16 vasta tsitaadiga

Eeldusel, et hunteri 4p on sama hea kui priestil ja enamust teistel siis loomulikut on. Ise jooksen siiani ringi 2x264+2x251 tieriga ning passin kõik 264 vidinad kuna downgrade oleks suts liiga suur isegi arvestades, et tier omab 2 socketit vs non-tier'i 3 icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 11:43:15 vasta tsitaadiga

No hunteri t10 4p set bonus on iseenest see, et kui target'il on serpent sting peal, on 5% võimalus saada +20%AP 10 sekundiks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abazel
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 12.04.2010 12:02:39 vasta tsitaadiga

FR3AK kirjutas:
Selline küsimus, et kas on mõtet vahetada üks ilvl 264 asi t10 ilvl251 vastu, et saada 4p set bonus kätte? Hunterist siis juttu.

Gearscore on raudselt kõige tähtsam, sitta see set bonus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 12.04.2010 12:12:30 vasta tsitaadiga

Heh, küll üks tier allpool, kuid samasse teemasse küsiks, kui kaua oleks väärt hoida kinni hunteri t9 2-tüki boonusest (serpent sting critib), sest juba näitkes ilvl 264 logsplitterid, mida EoF'ide eest saaks osta, on muude statside poolest ikka peajagu üle.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 12:21:58 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:


Muidu LK peal oli suts naljakas see, et umbes ~15-10% tegime ära ainult poole raidiga kuna ülejäänud suutsid järjest kõiksugu sodi peale ära surra, enne 10% oli kokku 18 surma ning 3 rebirth'i, neist kaks healeril ja üks MT'l. Umbes 15 peal hetkel otsustasime ka vile spiriteid ignoreerida ja lihtsalt LKd nukeda. See küll tähendas, et iga wave'i peal suri veel 1-2 inimest kuid läbi häda saime siiski 10% välja punnitatud icon_smile.gif

Täna on 10-man hardmoded ootamas, eks näis kas ehk saab kaugemale, kui 8 hardmodet.


heh neil oli midagi sarnast, viimased % oli 1 tank ja 1 tank healer veel elus, jne icon_smile.gif

10hc on hetke progress 9/12, veel tegemata professor, Sindy, LK
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 12.04.2010 12:50:27 vasta tsitaadiga

Kuda te kõik nii kaugele jõuate ma ei saa aru? Me veel siiamaani vaevleme oma tiimiga 10man normali lõpetamisega, teil juba hc 9/12!
Ja rääkides siin 25 man pugidest... eile oli meie serveris näiteks nii tore päev, et noobid ei suutnud 5h jooksul icc25man normalis esimest bossugi maha saada.
Samal ajal teine 25 man bug sai ToC faction championite käest 2 tundi järjest tappa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 14:26:56 vasta tsitaadiga

siis oleks nagu aeg serverit vahetada 10/12 25 man ICC ei tohiks ühelegi pugile normaalses gearis üle jõu käia kus inimesed päris debiilikud ei ole
aga paraku 90% playeritest on täieliku puudega siis mis teha igal bossil on paar abilitit mida jälgida vaja ja thats to hard i quess
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 14:40:37 vasta tsitaadiga

Abazel kirjutas:
FR3AK kirjutas:
Selline küsimus, et kas on mõtet vahetada üks ilvl 264 asi t10 ilvl251 vastu, et saada 4p set bonus kätte? Hunterist siis juttu.

Gearscore on raudselt kõige tähtsam, sitta see set bonus.

See gs nii väga ei kõigutagi, lihtsalt tahtsin üle küsida, kas see t10 4p bonus on parem või mitte.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 14:45:30 vasta tsitaadiga

FR3AK kirjutas:
Abazel kirjutas:
FR3AK kirjutas:
Selline küsimus, et kas on mõtet vahetada üks ilvl 264 asi t10 ilvl251 vastu, et saada 4p set bonus kätte? Hunterist siis juttu.

Gearscore on raudselt kõige tähtsam, sitta see set bonus.

See gs nii väga ei kõigutagi, lihtsalt tahtsin üle küsida, kas see t10 4p bonus on parem või mitte.


http://elitistjerks.com/f74/t30710-wotlk_dps_spreadsheet/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 15:05:37 vasta tsitaadiga

oma küsimuste kõrvale võiksite kasutada paraleelselt RawR programmi + elitistjerks foorumit.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 15:12:07 vasta tsitaadiga

Krt jõudsin oma hunteriga 10/12 maha, aga eile jäin kahjuks reservi ja Sindragosat ei saanudki kolkida. Täna saab äkki LK-d näha icon_razz.gif

tsitaat:

Heh, küll üks tier allpool, kuid samasse teemasse küsiks, kui kaua oleks väärt hoida kinni hunteri t9 2-tüki boonusest (serpent sting critib), sest juba näitkes ilvl 264 logsplitterid, mida EoF'ide eest saaks osta, on muude statside poolest ikka peajagu üle.
See sõltub väga paljudest faktoritest. Soovitan tõmmata Rawr ning sellel lasta otsustada. Reeglina ikka hoitakse päris kaua 2pT9 boonusest kinni.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.04.2010 15:17:48 vasta tsitaadiga

Rawriga on paraku see jama, et üsna mitme klassi-speci kohta paneb ta üpriski pambusesse ja teeb muidu lollakaid otsuseid icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 15:34:51 vasta tsitaadiga

alatest hetkest mil EJ spreedsheet pakkus hunter survival specile agi gemmi asemel arp gemme, pole ma seda vaadanud icon_biggrin.gif

paberil tabeliga on paljud asjad üle pakutud.

näiteks ei ole võimalik lisada paberile liikumisfaktorit, v teisi asju, mis playeri taha jäävad,, st Skill.

kuigi mu hunter ei ole enam main raid tool, sikutan tast viisaka deepeeessi välja, st ka damage done, mitte ainult burst dps

ja seda just survival specis, mitte nagu kõik MM specis
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 16:04:00 vasta tsitaadiga

Loogiline, et kõike ei saa pimesi ka uskuda. Samas on rawr ja Ej foorum suht asendamatud tööriistad - aga ei tähenda seda, et sa oma peaga mõtlemise välja lülitama peaks.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 00:52:22 vasta tsitaadiga

100% tõe pähe muidugi ei tasu võtta, kuid siiski on väga adekvaatsed graafikud (stat weights), optimizerid ja muud jubinad sinna külge poogitud. Minu druiidi, hunteri ja paladini kohta andis väga adekvaatset infot. Mõne patchwerk-tüüpi bossu peal sain isegi Rawri pakutud dpsile suht ligi. Kõik rotationid, buffid ja talentid peavad paika pandud olema, siis saad ka tarka juttu sealt.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.04.2010 09:16:02 vasta tsitaadiga

Shadowpriesti kohta aga paneb rawr nii puusse kui pusse annab panna. Simulationcraft annab märksa täpsema tulemuse. Võid seda ka oma hunteri peal proovida, mine tea mis räägib icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 13:01:43 vasta tsitaadiga

mnjah, nagu ma juba mainisin, need programmid näitavad enamasti burst dps-i.
ja mis kõige tähsa, nad ei näita damage done,for overall., that counts at the end.

vast kõige paremini oskavad need programmid inimese asemel arvutada talentite vahetusest tulenevat dps kõikumist

kunagi oli väga hea abimees spreesheat, aga, tänaseks usaladan oma pead juba rohkem. thumbs_up.gif

ja lisaks, parim abimees on teiste sama class playeritega erinevate aspectide arutamine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.04.2010 13:06:34 vasta tsitaadiga

Simulationcraft näitab täpselt seda, mida ta käest küsid. Kui vaja torkad siisse, et fight kestab 30min ning selle jooksul on 3x bloodlust ja 10x cooldownid ning näitab ilusti ära palju dammi teed. Ainus asi mis hetkel veel mõne koha pealt puudulik on addide, phase changede ja liikumise simulatsioon kuid päris olematud pole noodki.

Sama speci/klassi tegelastega arutlemine on kohati keerukas, üsna tihti olen kohanud täielikke võhikuid kes siiski usuvad, et nad teavad kõike icon_razz.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
combo
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2009




sõnum 13.04.2010 13:10:20 vasta tsitaadiga

Eile jõudsime ka 11/12 hc ja saime esimese maitse hc LKst suhu ... peale proovimist tundub Paragoni 5% kill veel enam muljetavaldavam. See mismoodi seal tuleb igas valdkonnas pingutada ja täpselt tegutseda paneb eelmised encounterid täielikult kahvatuma.

Lisaks saime ka oma esimese Shadowmourne'i kokku!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 13:12:42 vasta tsitaadiga

combo kirjutas:
Eile jõudsime ka 11/12 hc ja saime esimese maitse hc LKst suhu ... peale proovimist tundub Paragoni 5% kill veel enam muljetavaldavam. See mismoodi seal tuleb igas valdkonnas pingutada ja täpselt tegutseda paneb eelmised encounterid täielikult kahvatuma.

Lisaks saime ka oma esimese Shadowmourne'i kokku!


kes selle sai?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 13.04.2010 13:53:14 vasta tsitaadiga

Saime ke eile peale 14 attempti putricide maha, nüüd siis LK jäänud ainult heroicus icon_lol.gif LK10 parim katse 10%, aga seda sai ka ainult 5%ga proovitud kuna inimesed ei viitsi välja ilmuda nonraidipäevadel.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 14:21:11 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
combo kirjutas:
Eile jõudsime ka 11/12 hc ja saime esimese maitse hc LKst suhu ... peale proovimist tundub Paragoni 5% kill veel enam muljetavaldavam. See mismoodi seal tuleb igas valdkonnas pingutada ja täpselt tegutseda paneb eelmised encounterid täielikult kahvatuma.

Lisaks saime ka oma esimese Shadowmourne'i kokku!


kes selle sai?

Dremmons
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.04.2010 23:09:05 vasta tsitaadiga

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=24262359494&sid=1

Pure win icon_lol.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 23:56:35 vasta tsitaadiga

Mõtlesime tuttavaga proovida, et kuidas on lvldada kui mina olen tank ja tema hiiler. Ainus point on see, et me ei questi vaid teeme ainult random dungeone. Hetkel oleme lvl 28 ja peab tõdema, et päris lõbus on, sest que on max 10 sec ja xp tuleb kiirelt.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 07:15:55 vasta tsitaadiga

kus see point on iga nädal mingit uut mõttetut junni leveldada ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 08:56:58 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kus see point on iga nädal mingit uut mõttetut junni leveldada ?



Iga nädal ?
Mõttetu ?

Mine kogu oma postituste arvu mujal.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 14.04.2010 09:49:13 vasta tsitaadiga

logitech13 kirjutas:
Mõtlesime tuttavaga proovida, et kuidas on lvldada kui mina olen tank ja tema hiiler. Ainus point on see, et me ei questi vaid teeme ainult random dungeone. Hetkel oleme lvl 28 ja peab tõdema, et päris lõbus on, sest que on max 10 sec ja xp tuleb kiirelt.

Ma leveldasin prot pala niimoodi. XP tuli kähku ja lõbus oli. Rahvas oli kah enamjaolt vinge, kui välja arvata shadowpriestid ja feral droodid healimas, kes koguaeg oomimist vingusid. Aga kui hiiler oli norm, siis oli jah super.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 14.04.2010 10:05:03 vasta tsitaadiga

viimane char - warlock sai just northerendis peaaegu ainult instasid joostes leveldatud. Vahepeal toimetad main charridega ja lased restedi 150% peal ja siis lased RDF maha.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.04.2010 10:08:48 vasta tsitaadiga

Shadowpriest oom? Oma hetke alt priesti leveldan shadowna ning tihtipeale healin just shadowna kuna siis on regen rämedalt parem, eriti alates L50/64 kanti kui tulevad dispersion ja shadowfiend. Lisaks kui tank on asjalik saan ka korralikku dammi teha icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cityboy
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2003




sõnum 14.04.2010 10:58:33 vasta tsitaadiga

Linky kirjutas:
välja arvata shadowpriestid ja feral droodid healimas, kes koguaeg oomimist vingusid

Ma leveldan ka oma 2 charri põhiliselt random dungeone tehes. Juhtumisi just need samad 2 spec'i, keda sa siin mainid icon_smile.gif Feral druidiga õpin tankimist, aga shadow priestiga healides küll mana probleeme pole. Tähendab, siis, kui healimisele keskendun. Kui üritan samal ajal damaget ka teha, siis kipub küll vahel mana otsa saama.

Edit: kirjavead
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 12:32:22 vasta tsitaadiga

heh eile siis teine 10man group, võtsid Putri ja Sindy hc maha, et siis 10hc 11/12, so far so good.


homme siis vaatab mis 25hc toob, seni, marrow, gunship, rotface hc tehtud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 14.04.2010 17:55:57 vasta tsitaadiga

Heh koosleveldamine jah mõnus. Tegin üleni heirloomides druid hiileri ja leveldan koos sõbra prot-pallyga. Queue on sisuliselt hetkeline ja kui väga retard dps'e ei satu, on antud viis questimisest kordades kiirem. Eks lvl 70 kandis meie hoog vast raugeb. icon_razz.gif (Hetkel 30'ne kandis)

Hiilida väga palju pole vaja, mõni rejuvation siia sinna, enamus ajast saab lasta wrathi vms ja niimoodi kogu protsessi kiirendada.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.04.2010 18:36:24 vasta tsitaadiga

Oleks su sõber pala asemel warriori teinud oleks veel kiiremini läinud. Prot warri DPS on ülemõistuse suur. L48 ja 500+ deepsu sunken temple's ilma heirloomideta nagu nalja icon_biggrin.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 23:52:09 vasta tsitaadiga

kas mingit infi on millal see cataclysm expansion juba välja tuleb?

Kurat see "World of Roflcraft: Grind Of the Noobking" on ikka nii kuradi igavaks läinud.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.04.2010 00:40:50 vasta tsitaadiga

Viimase nädala jooksul räägiti põgusalt klasside muutustest, paarist tsoonist on juttu ametlikul kodukal.


Täna sai siis maitstud 25-man hardmodesid. Marrowgar läks maha teisel katsel, deathwisperi peale kulutasime umbes 5 katset, korra olime väga lähedal P2'le kuid otsustasime selle edasi lükata kuni foorumites strateegiaid läbi mõtleme. Gunship sai üle jala visatud ka 2s lagiga. Saurfangi saime maha neljandal pullil ilma igasugu trikke kasutamata. Samas eks me olime üsna hea õnnega saurfangil kuna kõik markid peale viimase läksid meleesse ja kaks chainheal spammerit suutsid neid peaaegu üksi üleval hoida, viimane tuli mu spriestile ning sain VE'ga ennast healida+shadowform alandab niigi dammi. Eks näis mis homme saab kui teistesse tiibadesse läheme icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2010 05:19:53 vasta tsitaadiga

WG ajab vahepeal ikka nutma. ei tea kas alliance käitub samamoodi kui plats hordi käes? 2 lehmast druiidi lendavad ringi, istuvad tornide või lampide otsas ja nukevad melee klasse. Kui neile ligidale saad, typhoonitakse sind alla. kõrgemast kohast - kutu. üks ühele või maapinnal enam vähem võrdses seisus panen tüübid põrandat lakkuma nii warriga kui paladiniga. warri logisin suht kohe välja, sest midagi teha ei saanud, tüüp lihtsalt lükkab sulle oma 2 doti selga mis viivad 50% hapsust. ja tagatipuks see kuradi instant flight form, vend hüppab katuselt alla minema, jõuab enne maandumist combatist välja ja vigastamata lendab minema.
no piix kui jabur võib süsteem olla, et selliseid sitarattaid ja nende griefimist soodustab. paladiniga (kes on engineer) oli pärast ühe teise feral druidi abiga väga rahuldav neid kahte aknalakkujast taifuunihoora kasti taguda. mängida nood rotid ei oska, vaid teavad nelja nuppu, typhoon, fairy fire, moonfire ja starfire. kalkun-druiidid põlema, ausalt.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodraven
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2003




sõnum 15.04.2010 08:05:15 vasta tsitaadiga

hehe .. tuttav tunne painkillah .. ajab leili küll jah ..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.04.2010 10:01:20 vasta tsitaadiga

Tuletan meelde, et mängu nimi on warcraft. Kui ei meeldi on sügavalt enda probleem ning tuleb otsida kaaslasi kes sind kaitsta suudavad.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 284, 285, 286 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.