|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
09.04.2010 12:41:27
|
|
|
| tsitaat: |
| And with the fall of the Lich King, the last great threat to the citizens of Azeroth, the chance of any cataclysmic event taking place in the foreseeable future is "less than 12.7%," Mekkatorque's leading combat medical advisor Doc Cogspin purported. |
Muhaha. Eriti kui juba maavärinad käivad
Pakuks, et järgmine reset saab nomeregani tagasi võtta
Ega trollisaarte lahingu kohta midagi kuulda poleolnud? Õnneks olemas ka max level horde niiet saab mõlemas evendis kaasalüüa.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.04.2010 12:44:00
|
|
|
Trollidest pole midagi räägitud kuid pakun et küll varsti on midagi ka neilt kuulda. Lahinguks läheb tõenäoliselt ikka rohkem, kui nädala pärast. Ise oletan, et esimesi evente saab tegema hakata koos ruby sanctumiga 3.3.5's ning see peaks tulema kusagil mai alguse-keskpaiga kanti.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
09.04.2010 13:56:12
|
|
|
| hiiemae kirjutas: |
Vaadake:
South Park: Make Love, Not Warcraft
Ikka nii reaalne:P  |
Alles nüüd avastasid?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
09.04.2010 14:15:18
|
|
|
| Kui keegi tähele pani, või kui ma just valesti aru ei saanud siis uues FlashForwardi osas oli ka üks naljakas lõik wow i kohta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
combo
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2009
|
09.04.2010 14:46:31
|
|
|
| See on täiesti reaalne et ICC 25-30% kandis juba Cata talentidega seal lammutame. Kuigi ma pakun et Selle Ruby Sanctumi ja Gnomeri tagasivõtmiseni on ikka veel aega kuu+ kindlasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
11.04.2010 22:02:08
|
|
|
Mai keskpaik ongi suts enam kui kuu pärast
[edit]
LK25 maas ja staff minu
[edit2]
Spoiler 
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
12.04.2010 00:59:23
|
|
|
heh, HoHo,
teil progression nagu meiega koos, meil ka said täna LK25 maha
ise kahjuks ei saanud kaasa lüüa, pole arvutit hetkel millega korralikult raidida
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
12.04.2010 05:32:48
|
|
|
Hordil on ikka kohutavalt lihtne epic geme saada. Queued paarile suvalisele sõjatandrile ja ongi juba käputäis olemas. Alliance poolel näed ainult kas mingeid äsja 80 dinginud algajaid, või siis keyboardturnereid või derivaate.
peale seda viskas kopa ette, ja "peeveepeen" niimoodi
Spoiler 
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.04.2010 08:48:22
|
|
|
painkillah jutt meenutab seda, kui ise wowi mängisin ja liikus legend, et alliance ei oska pvpd teha. ikka oskas küll
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
12.04.2010 08:50:05
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
Hordil on ikka kohutavalt lihtne epic geme saada. Queued paarile suvalisele sõjatandrile ja ongi juba käputäis olemas. Alliance poolel näed ainult kas mingeid äsja 80 dinginud algajaid, või siis keyboardturnereid või derivaate.
peale seda viskas kopa ette, ja "peeveepeen" niimoodi
Spoiler 
|
Riiight.. Kõik BG'd horde paneb sitta.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.04.2010 09:31:33
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Hordil on ikka kohutavalt lihtne epic geme saada. Queued paarile suvalisele sõjatandrile ja ongi juba käputäis olemas. Alliance poolel näed ainult kas mingeid äsja 80 dinginud algajaid, või siis keyboardturnereid või derivaate. |
Naljakas, pigem ütleks et enamus BG'sid kus ma osa võtan kas enda horde või alliance charidega kaotavad. Samas võibolla on viga minus endas
Muidu LK peal oli suts naljakas see, et umbes ~15-10% tegime ära ainult poole raidiga kuna ülejäänud suutsid järjest kõiksugu sodi peale ära surra, enne 10% oli kokku 18 surma ning 3 rebirth'i, neist kaks healeril ja üks MT'l. Umbes 15 peal hetkel otsustasime ka vile spiriteid ignoreerida ja lihtsalt LKd nukeda. See küll tähendas, et iga wave'i peal suri veel 1-2 inimest kuid läbi häda saime siiski 10% välja punnitatud
Täna on 10-man hardmoded ootamas, eks näis kas ehk saab kaugemale, kui 8 hardmodet.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
12.04.2010 11:23:23
|
|
|
| Selline küsimus, et kas on mõtet vahetada üks ilvl 264 asi t10 ilvl251 vastu, et saada 4p set bonus kätte? Hunterist siis juttu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.04.2010 11:30:16
|
|
|
Eeldusel, et hunteri 4p on sama hea kui priestil ja enamust teistel siis loomulikut on. Ise jooksen siiani ringi 2x264+2x251 tieriga ning passin kõik 264 vidinad kuna downgrade oleks suts liiga suur isegi arvestades, et tier omab 2 socketit vs non-tier'i 3
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
12.04.2010 11:43:15
|
|
|
| No hunteri t10 4p set bonus on iseenest see, et kui target'il on serpent sting peal, on 5% võimalus saada +20%AP 10 sekundiks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
12.04.2010 12:02:39
|
|
|
| FR3AK kirjutas: |
| Selline küsimus, et kas on mõtet vahetada üks ilvl 264 asi t10 ilvl251 vastu, et saada 4p set bonus kätte? Hunterist siis juttu. |
Gearscore on raudselt kõige tähtsam, sitta see set bonus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
12.04.2010 12:12:30
|
|
|
Heh, küll üks tier allpool, kuid samasse teemasse küsiks, kui kaua oleks väärt hoida kinni hunteri t9 2-tüki boonusest (serpent sting critib), sest juba näitkes ilvl 264 logsplitterid, mida EoF'ide eest saaks osta, on muude statside poolest ikka peajagu üle.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
12.04.2010 12:21:58
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Muidu LK peal oli suts naljakas see, et umbes ~15-10% tegime ära ainult poole raidiga kuna ülejäänud suutsid järjest kõiksugu sodi peale ära surra, enne 10% oli kokku 18 surma ning 3 rebirth'i, neist kaks healeril ja üks MT'l. Umbes 15 peal hetkel otsustasime ka vile spiriteid ignoreerida ja lihtsalt LKd nukeda. See küll tähendas, et iga wave'i peal suri veel 1-2 inimest kuid läbi häda saime siiski 10% välja punnitatud
Täna on 10-man hardmoded ootamas, eks näis kas ehk saab kaugemale, kui 8 hardmodet. |
heh neil oli midagi sarnast, viimased % oli 1 tank ja 1 tank healer veel elus, jne
10hc on hetke progress 9/12, veel tegemata professor, Sindy, LK
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
12.04.2010 12:50:27
|
|
|
Kuda te kõik nii kaugele jõuate ma ei saa aru? Me veel siiamaani vaevleme oma tiimiga 10man normali lõpetamisega, teil juba hc 9/12!
Ja rääkides siin 25 man pugidest... eile oli meie serveris näiteks nii tore päev, et noobid ei suutnud 5h jooksul icc25man normalis esimest bossugi maha saada.
Samal ajal teine 25 man bug sai ToC faction championite käest 2 tundi järjest tappa.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
12.04.2010 14:26:56
|
|
|
siis oleks nagu aeg serverit vahetada 10/12 25 man ICC ei tohiks ühelegi pugile normaalses gearis üle jõu käia kus inimesed päris debiilikud ei ole
aga paraku 90% playeritest on täieliku puudega siis mis teha igal bossil on paar abilitit mida jälgida vaja ja thats to hard i quess
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
12.04.2010 14:40:37
|
|
|
| Abazel kirjutas: |
| FR3AK kirjutas: |
| Selline küsimus, et kas on mõtet vahetada üks ilvl 264 asi t10 ilvl251 vastu, et saada 4p set bonus kätte? Hunterist siis juttu. |
Gearscore on raudselt kõige tähtsam, sitta see set bonus. |
See gs nii väga ei kõigutagi, lihtsalt tahtsin üle küsida, kas see t10 4p bonus on parem või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
12.04.2010 14:45:30
|
|
|
| FR3AK kirjutas: |
| Abazel kirjutas: |
| FR3AK kirjutas: |
| Selline küsimus, et kas on mõtet vahetada üks ilvl 264 asi t10 ilvl251 vastu, et saada 4p set bonus kätte? Hunterist siis juttu. |
Gearscore on raudselt kõige tähtsam, sitta see set bonus. |
See gs nii väga ei kõigutagi, lihtsalt tahtsin üle küsida, kas see t10 4p bonus on parem või mitte. |
http://elitistjerks.com/f74/t30710-wotlk_dps_spreadsheet/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
12.04.2010 15:05:37
|
|
|
oma küsimuste kõrvale võiksite kasutada paraleelselt RawR programmi + elitistjerks foorumit.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
12.04.2010 15:12:07
|
|
|
Krt jõudsin oma hunteriga 10/12 maha, aga eile jäin kahjuks reservi ja Sindragosat ei saanudki kolkida. Täna saab äkki LK-d näha
| tsitaat: |
Heh, küll üks tier allpool, kuid samasse teemasse küsiks, kui kaua oleks väärt hoida kinni hunteri t9 2-tüki boonusest (serpent sting critib), sest juba näitkes ilvl 264 logsplitterid, mida EoF'ide eest saaks osta, on muude statside poolest ikka peajagu üle.
|
See sõltub väga paljudest faktoritest. Soovitan tõmmata Rawr ning sellel lasta otsustada. Reeglina ikka hoitakse päris kaua 2pT9 boonusest kinni.
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.04.2010 15:17:48
|
|
|
Rawriga on paraku see jama, et üsna mitme klassi-speci kohta paneb ta üpriski pambusesse ja teeb muidu lollakaid otsuseid
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
12.04.2010 15:34:51
|
|
|
alatest hetkest mil EJ spreedsheet pakkus hunter survival specile agi gemmi asemel arp gemme, pole ma seda vaadanud
paberil tabeliga on paljud asjad üle pakutud.
näiteks ei ole võimalik lisada paberile liikumisfaktorit, v teisi asju, mis playeri taha jäävad,, st Skill.
kuigi mu hunter ei ole enam main raid tool, sikutan tast viisaka deepeeessi välja, st ka damage done, mitte ainult burst dps
ja seda just survival specis, mitte nagu kõik MM specis
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
12.04.2010 16:04:00
|
|
|
Loogiline, et kõike ei saa pimesi ka uskuda. Samas on rawr ja Ej foorum suht asendamatud tööriistad - aga ei tähenda seda, et sa oma peaga mõtlemise välja lülitama peaks.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
13.04.2010 00:52:22
|
|
|
100% tõe pähe muidugi ei tasu võtta, kuid siiski on väga adekvaatsed graafikud (stat weights), optimizerid ja muud jubinad sinna külge poogitud. Minu druiidi, hunteri ja paladini kohta andis väga adekvaatset infot. Mõne patchwerk-tüüpi bossu peal sain isegi Rawri pakutud dpsile suht ligi. Kõik rotationid, buffid ja talentid peavad paika pandud olema, siis saad ka tarka juttu sealt.
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.04.2010 09:16:02
|
|
|
Shadowpriesti kohta aga paneb rawr nii puusse kui pusse annab panna. Simulationcraft annab märksa täpsema tulemuse. Võid seda ka oma hunteri peal proovida, mine tea mis räägib
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
13.04.2010 13:01:43
|
|
|
mnjah, nagu ma juba mainisin, need programmid näitavad enamasti burst dps-i.
ja mis kõige tähsa, nad ei näita damage done,for overall., that counts at the end.
vast kõige paremini oskavad need programmid inimese asemel arvutada talentite vahetusest tulenevat dps kõikumist
kunagi oli väga hea abimees spreesheat, aga, tänaseks usaladan oma pead juba rohkem.
ja lisaks, parim abimees on teiste sama class playeritega erinevate aspectide arutamine
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.04.2010 13:06:34
|
|
|
Simulationcraft näitab täpselt seda, mida ta käest küsid. Kui vaja torkad siisse, et fight kestab 30min ning selle jooksul on 3x bloodlust ja 10x cooldownid ning näitab ilusti ära palju dammi teed. Ainus asi mis hetkel veel mõne koha pealt puudulik on addide, phase changede ja liikumise simulatsioon kuid päris olematud pole noodki.
Sama speci/klassi tegelastega arutlemine on kohati keerukas, üsna tihti olen kohanud täielikke võhikuid kes siiski usuvad, et nad teavad kõike
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
combo
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2009
|
13.04.2010 13:10:20
|
|
|
Eile jõudsime ka 11/12 hc ja saime esimese maitse hc LKst suhu ... peale proovimist tundub Paragoni 5% kill veel enam muljetavaldavam. See mismoodi seal tuleb igas valdkonnas pingutada ja täpselt tegutseda paneb eelmised encounterid täielikult kahvatuma.
Lisaks saime ka oma esimese Shadowmourne'i kokku!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
13.04.2010 13:12:42
|
|
|
| combo kirjutas: |
Eile jõudsime ka 11/12 hc ja saime esimese maitse hc LKst suhu ... peale proovimist tundub Paragoni 5% kill veel enam muljetavaldavam. See mismoodi seal tuleb igas valdkonnas pingutada ja täpselt tegutseda paneb eelmised encounterid täielikult kahvatuma.
Lisaks saime ka oma esimese Shadowmourne'i kokku! |
kes selle sai?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
13.04.2010 13:53:14
|
|
|
Saime ke eile peale 14 attempti putricide maha, nüüd siis LK jäänud ainult heroicus LK10 parim katse 10%, aga seda sai ka ainult 5%ga proovitud kuna inimesed ei viitsi välja ilmuda nonraidipäevadel.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
13.04.2010 14:21:11
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| combo kirjutas: |
Eile jõudsime ka 11/12 hc ja saime esimese maitse hc LKst suhu ... peale proovimist tundub Paragoni 5% kill veel enam muljetavaldavam. See mismoodi seal tuleb igas valdkonnas pingutada ja täpselt tegutseda paneb eelmised encounterid täielikult kahvatuma.
Lisaks saime ka oma esimese Shadowmourne'i kokku! |
kes selle sai? |
Dremmons
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
13.04.2010 23:56:35
|
|
|
| Mõtlesime tuttavaga proovida, et kuidas on lvldada kui mina olen tank ja tema hiiler. Ainus point on see, et me ei questi vaid teeme ainult random dungeone. Hetkel oleme lvl 28 ja peab tõdema, et päris lõbus on, sest que on max 10 sec ja xp tuleb kiirelt.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
14.04.2010 07:15:55
|
|
|
| kus see point on iga nädal mingit uut mõttetut junni leveldada ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
14.04.2010 08:56:58
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| kus see point on iga nädal mingit uut mõttetut junni leveldada ? |
Iga nädal ?
Mõttetu ?
Mine kogu oma postituste arvu mujal.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confector
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2009
|
14.04.2010 09:49:13
|
|
|
| logitech13 kirjutas: |
| Mõtlesime tuttavaga proovida, et kuidas on lvldada kui mina olen tank ja tema hiiler. Ainus point on see, et me ei questi vaid teeme ainult random dungeone. Hetkel oleme lvl 28 ja peab tõdema, et päris lõbus on, sest que on max 10 sec ja xp tuleb kiirelt. |
Ma leveldasin prot pala niimoodi. XP tuli kähku ja lõbus oli. Rahvas oli kah enamjaolt vinge, kui välja arvata shadowpriestid ja feral droodid healimas, kes koguaeg oomimist vingusid. Aga kui hiiler oli norm, siis oli jah super.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
14.04.2010 10:05:03
|
|
|
| viimane char - warlock sai just northerendis peaaegu ainult instasid joostes leveldatud. Vahepeal toimetad main charridega ja lased restedi 150% peal ja siis lased RDF maha.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.04.2010 10:08:48
|
|
|
Shadowpriest oom? Oma hetke alt priesti leveldan shadowna ning tihtipeale healin just shadowna kuna siis on regen rämedalt parem, eriti alates L50/64 kanti kui tulevad dispersion ja shadowfiend. Lisaks kui tank on asjalik saan ka korralikku dammi teha
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cityboy
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2003
|
14.04.2010 10:58:33
|
|
|
| Linky kirjutas: |
| välja arvata shadowpriestid ja feral droodid healimas, kes koguaeg oomimist vingusid |
Ma leveldan ka oma 2 charri põhiliselt random dungeone tehes. Juhtumisi just need samad 2 spec'i, keda sa siin mainid Feral druidiga õpin tankimist, aga shadow priestiga healides küll mana probleeme pole. Tähendab, siis, kui healimisele keskendun. Kui üritan samal ajal damaget ka teha, siis kipub küll vahel mana otsa saama.
Edit: kirjavead
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
14.04.2010 12:32:22
|
|
|
heh eile siis teine 10man group, võtsid Putri ja Sindy hc maha, et siis 10hc 11/12, so far so good.
homme siis vaatab mis 25hc toob, seni, marrow, gunship, rotface hc tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
14.04.2010 17:55:57
|
|
|
Heh koosleveldamine jah mõnus. Tegin üleni heirloomides druid hiileri ja leveldan koos sõbra prot-pallyga. Queue on sisuliselt hetkeline ja kui väga retard dps'e ei satu, on antud viis questimisest kordades kiirem. Eks lvl 70 kandis meie hoog vast raugeb. (Hetkel 30'ne kandis)
Hiilida väga palju pole vaja, mõni rejuvation siia sinna, enamus ajast saab lasta wrathi vms ja niimoodi kogu protsessi kiirendada.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.04.2010 18:36:24
|
|
|
Oleks su sõber pala asemel warriori teinud oleks veel kiiremini läinud. Prot warri DPS on ülemõistuse suur. L48 ja 500+ deepsu sunken temple's ilma heirloomideta nagu nalja
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
14.04.2010 23:52:09
|
|
|
kas mingit infi on millal see cataclysm expansion juba välja tuleb?
Kurat see "World of Roflcraft: Grind Of the Noobking" on ikka nii kuradi igavaks läinud.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.04.2010 00:40:50
|
|
|
Viimase nädala jooksul räägiti põgusalt klasside muutustest, paarist tsoonist on juttu ametlikul kodukal.
Täna sai siis maitstud 25-man hardmodesid. Marrowgar läks maha teisel katsel, deathwisperi peale kulutasime umbes 5 katset, korra olime väga lähedal P2'le kuid otsustasime selle edasi lükata kuni foorumites strateegiaid läbi mõtleme. Gunship sai üle jala visatud ka 2s lagiga. Saurfangi saime maha neljandal pullil ilma igasugu trikke kasutamata. Samas eks me olime üsna hea õnnega saurfangil kuna kõik markid peale viimase läksid meleesse ja kaks chainheal spammerit suutsid neid peaaegu üksi üleval hoida, viimane tuli mu spriestile ning sain VE'ga ennast healida+shadowform alandab niigi dammi. Eks näis mis homme saab kui teistesse tiibadesse läheme
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
15.04.2010 05:19:53
|
|
|
WG ajab vahepeal ikka nutma. ei tea kas alliance käitub samamoodi kui plats hordi käes? 2 lehmast druiidi lendavad ringi, istuvad tornide või lampide otsas ja nukevad melee klasse. Kui neile ligidale saad, typhoonitakse sind alla. kõrgemast kohast - kutu. üks ühele või maapinnal enam vähem võrdses seisus panen tüübid põrandat lakkuma nii warriga kui paladiniga. warri logisin suht kohe välja, sest midagi teha ei saanud, tüüp lihtsalt lükkab sulle oma 2 doti selga mis viivad 50% hapsust. ja tagatipuks see kuradi instant flight form, vend hüppab katuselt alla minema, jõuab enne maandumist combatist välja ja vigastamata lendab minema.
no piix kui jabur võib süsteem olla, et selliseid sitarattaid ja nende griefimist soodustab. paladiniga (kes on engineer) oli pärast ühe teise feral druidi abiga väga rahuldav neid kahte aknalakkujast taifuunihoora kasti taguda. mängida nood rotid ei oska, vaid teavad nelja nuppu, typhoon, fairy fire, moonfire ja starfire. kalkun-druiidid põlema, ausalt.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodraven
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2003
|
15.04.2010 08:05:15
|
|
|
| hehe .. tuttav tunne painkillah .. ajab leili küll jah ..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.04.2010 10:01:20
|
|
|
Tuletan meelde, et mängu nimi on warcraft. Kui ei meeldi on sügavalt enda probleem ning tuleb otsida kaaslasi kes sind kaitsta suudavad.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|