Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 06.04.2010 17:57:39 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
monty11, hashid on GameSettings failis icon_smile.gif


No shit, Sherlock!
Et kui Server Browser ei tööta, siis kust neid võetakse? Või mõnel laseb üht serverit lisada ja teisel teist?

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 18:04:24 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:


Keegi võiks vahelduseks oma lemmikute listi siia uuesti panna.


FavoriteGames=
1198067295,8211e5cb-1fb4-474d-ae18-0d06860eafe5,TNT and EST hardcore mixed;
413090552,3d3bc095-08e5-4dff-9811-a5cfd039b24f,wedontcare.org;
1258697387,f1790b3f-1ff1-440f-ae52-f463ae36e420,EST.GT :: HARDCORE :: RANKED SERVER ::;
1307846864,b3b1e413-3fa2-44a4-8d12-7491a41ada12,Estonian Community Server - #bfbc2.ee @ Qnet;
3440784535,e856d56f-c6f3-4d76-a4ab-771129eaf41f,[JOPE] Bad Company 2 HARDCORE [MixedModes];


Mul neid suht vähe seal, aga enamasti mängin naguinii meie enda serveris, muud on seal pigem nii "igaks juhuks" icon_wink.gif

monty11 kirjutas:
pents kirjutas:
monty11, hashid on GameSettings failis icon_smile.gif


No shit, Sherlock!
Et kui Server Browser ei tööta, siis kust neid võetakse? Või mõnel laseb üht serverit lisada ja teisel teist?


Nii paraku kipub olema jahh...
Samas meid oma "kommuunis" hulgim, nii et kamba peale saame igaühte meist rahuldava listi kokku icon_razz.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 18:14:30 vasta tsitaadiga

Numnuts kirjutas:
sain äsja teada, et wedontcare koostöös koffer'i ja upload.ee'iga plaanivad avada järgmise hulluse - http://www.bfbc2.ee/

Koostöös?
Kas mitte nende kõigi omanik ei ole mitte siinne kasutaja "pumppüss" (kofferis oli vanasti pumpclub, pole ammu käinud seal)?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 18:22:12 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
Njaa, varem taidlesin kõigi teste klassidega peale Medicu... nüüd vaatasin et teistel juba pea kõik relvad ja jubinad lahti, et teeb siis mediucut ka natukene edasi.. tänaseks M60 avastatud ja teisi klasse enam näha ei taha icon_lol.gif Rõõmsalt saab ikka punkte teha.

Sinusuguste pärast ma suitsupause teengi.
Räige lihtsalt kui haige relv see on icon_mad.gif Nopib paremini kaugemalt kui snaiper icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 18:28:56 vasta tsitaadiga

xxlmaster, mine siis osta paar pakki pläru juurde, sest ma mängima.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.04.2010 18:47:15 vasta tsitaadiga

Imelik on see,et mind absull ei häiri see M60 icon_rolleyes.gif Enamjaolt on M60 mehed lambist spray mehed,seega väheke hüpled ja sihid pähe ja vsjo icon_smile.gif Ise kasutasin ka vahepeal seda,kuid kaunis ebamugav tundus,läksin oma lemmiku M249 peale tagasi icon_cool.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 18:50:09 vasta tsitaadiga

Mind häirib selle pärast, et teisi relvi ei kasutata peaaegu üldse. 10'st surmast 4 M60, 4 CG või nuubtuub, 1 mõne teise klassi primary ja 1 suicide.. Ära tüütab see. icon_sad.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 18:53:46 vasta tsitaadiga

mind ka ei häiri üldse ja kasutada ka ei viitsi. M416 ikka käepärasem.

XATM092 kirjutas:
10'st surmast .... ja 1 suicide.. Ära tüütab see. icon_sad.gif

mis sa lased ennast õhku koguaeg? sihi kaugemale icon_lol.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss


viimati muutis Nu 06.04.2010 18:57:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 06.04.2010 18:54:50 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Mind häirib selle pärast, et teisi relvi ei kasutata peaaegu üldse. 10'st surmast 4 M60, 4 CG või nuubtuub, 1 mõne teise klassi primary ja 1 suicide.. Ära tüütab see. icon_sad.gif

100% word.

_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 19:09:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Mis selle favoritsi faili nimi on?

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 19:15:27 vasta tsitaadiga

yodalr kirjutas:
Mis selle favoritsi faili nimi on?

Gamesettings.ini. Leiad My Documents\BFBC2 kaustast.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 19:23:08 vasta tsitaadiga

Ära hakkab tüütama see respawn time. Seda kuidagi lühemaks ei saa keerata. Vahi mokk töllakil 10-12 sek.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 19:25:53 vasta tsitaadiga

yodalr kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis selle favoritsi faili nimi on?


Gamesettings.ini
Rida mis hakkab "FavoriteGames=" sinna siis pasted enda soovitud serverid koos hashidega, ühte ritta... eraldajaks semikoolon ehk siis; icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 06.04.2010 20:09:45 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Mind häirib selle pärast, et teisi relvi ei kasutata peaaegu üldse. 10'st surmast 4 M60, 4 CG või nuubtuub, 1 mõne teise klassi primary ja 1 suicide.. Ära tüütab see. icon_sad.gif


Ma Lausa vihkan seda M60 häält juba. Robi maik tuleb suhu kui ma seda läristamist kuulen. Olen näinud selle relvaga sellist seika et mingi jorss tõmbas 3 venda 1 valanguga maha olles ise vastastest ikka päris päris kaugel. valang oli nii ca 25 - 30 lasku pikk icon_confused.gif ise sain marksman HS'iga sellelt distantsilt 253 piontsa (senine rekord kaa) Palju üldse keegi kuguse boonust saand on?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 20:18:30 vasta tsitaadiga

Mirigon kirjutas:
XATM092 kirjutas:
Mind häirib selle pärast, et teisi relvi ei kasutata peaaegu üldse. 10'st surmast 4 M60, 4 CG või nuubtuub, 1 mõne teise klassi primary ja 1 suicide.. Ära tüütab see. icon_sad.gif


Ma Lausa vihkan seda M60 häält juba. Robi maik tuleb suhu kui ma seda läristamist kuulen. Olen näinud selle relvaga sellist seika et mingi jorss tõmbas 3 venda 1 valanguga maha olles ise vastastest ikka päris päris kaugel. valang oli nii ca 25 - 30 lasku pikk icon_confused.gif ise sain marksman HS'iga sellelt distantsilt 253 piontsa (senine rekord kaa) Palju üldse keegi kuguse boonust saand on?


Kusjuures MG3 on kah päris tõhus icon_lol.gif
Muidugi nii-palju "läristada" ei saa... kuna fire-rate on suurem...ja kuulid lõppevad kiirelt...

Niidab aga pea samahästi...

Ise pean tunnistama, haaran kah viimasel ajal M60 kätte, kuna muude relvadega neid M60 vendi väga ei "niida" ...
Siiski ise eeilstan siiski Engineerina ringi lasta nagu ka BF2`es icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 20:23:46 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Masinate kohta ei olnud mul sittagi halba öelda. Olen mänginud nii klaver+hiire kui puldiga, mõlemaga liikusid ilusti. Äkki sul asi promillis?
REäägi sellest lihvimata poolest, mis see ülejäänud puudjääv sitt oli?
Kui tõesti peab joobes olema, et mängida hea oleks, siis kahju.
Tooreks jäi minu arust (nagu eelnevalt mainitud) eriti see autode juhitavuse osa. Lisaks nii mõnigi kord sattusin mõne bugi otsa.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 20:32:41 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Timberg kirjutas:
Masinate kohta ei olnud mul sittagi halba öelda. Olen mänginud nii klaver+hiire kui puldiga, mõlemaga liikusid ilusti. Äkki sul asi promillis?
REäägi sellest lihvimata poolest, mis see ülejäänud puudjääv sitt oli?
Kui tõesti peab joobes olema, et mängida hea oleks, siis kahju.
Tooreks jäi minu arust (nagu eelnevalt mainitud) eriti see autode juhitavuse osa. Lisaks nii mõnigi kord sattusin mõne bugi otsa.


Muidugi BUG`e jätkub...
Samas tegu siiski "konsooli pordiga" , mõni ime et PC peal on siis probleeme kordades rohkem...

FrostBite on ju siiski eelkõige Konsooli GFX mootor, mitte PC... icon_wink.gif

Mõnesmõttes oma destruktiivse keskkoannaga on see mäng ka teerajaja...
(kiputakse unustama, et PS3 Cell prose on teatud asjades kordades võimakam, kui PC Quadid, samas teistes kordades aeglasem jälle, sõltub "arvutuste" hulgast ja tüübist)

Ühtegi static objektidega shuuterit küll enam mängida väga ei taha... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 21:17:02 vasta tsitaadiga

Tulge gather mängima !!!icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Munapea
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 06.04.2010 21:29:20 vasta tsitaadiga

Pufff...tuleb välja, et nüüd saan ma iga kord CTD kui ma UAV kasutan. icon_sad.gif Enne sellist kala ei olnud, dno mis juhtus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 21:35:47 vasta tsitaadiga

full refresh server browseris ei pingi ühtegi serverit
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 21:39:16 vasta tsitaadiga

[quote="Etz]Ühtegi static objektidega shuuterit küll enam mängida väga ei taha... icon_wink.gif[/quote]
icon_cool.gif Sama siin. BC2 selles mõttes muutis kohutavalt minu jaoks seda, millist shuuterit ise mängida viitsiksin.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 21:40:12 vasta tsitaadiga

Ei ole väga kursis ja küsin, et kas wedontcare.org serveri mängijad ka mõnda teamspeak programmi või laadset kasutavad regulaarselt? Et kui selline koht olemas, siis ehk tuleks uudistaks ka ise...ehk annab mängule vürtsi juurde.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 06.04.2010 21:58:44 vasta tsitaadiga

Eriti lahe, sellist asja pole ennem juhtunudki.
Enne kui bf crashis, tekkisid ekraanile imelikud moodustised mis virvendasid ja nüüd näeb kõik selline välja icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


edit :
wdf, enne olid minu pildi peal olid igalpool valged täpid ning tundub et screenshot ei salvestanud seda icon_biggrin.gif

tegin just restarti ja enam pole midagi ^^

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"


viimati muutis WindWalks 06.04.2010 22:09:22, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 22:00:18 vasta tsitaadiga

ot:
Täpikesed icon_eek.gif ?? Ei näe.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.04.2010 22:02:53 vasta tsitaadiga

Et siis, milles probleem seisneb?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 22:04:11 vasta tsitaadiga

Pilves selgimisteta.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 22:15:38 vasta tsitaadiga

WindWalks, hilinenud aprillnali? icon_biggrin.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 06.04.2010 22:19:20 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
WindWalks, hilinenud aprillnali? icon_biggrin.gif


tegelt mitte, ma lisasin väikese muutuse oma posti lõppu .
Tegelt oli point selles, et kogu ekraan oli valgeid täppe täis peale crashi ja neid tekkis koguaeg juurde ka icon_biggrin.gif
Ning miskipärast screenshot ei salvestanud sellist asja, kuid nüüd peale restarti on kõik korras.

Siis kui selle postituse tegin enne restarti, olid veel täpid ees ja pilti vaadates ju ei olnud võimalik sellist asja arvatagi, et screenshot ei salvesta täpikesi icon_biggrin.gif
alles hiljem märkasin, et screenshotil pole midagi icon_wink.gif

Igatahes imelik ! icon_biggrin.gif icon_redface.gif icon_razz.gif

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.04.2010 23:12:54 vasta tsitaadiga

Ju siis videokaart kuumenes üle...
Kuigi ei oska täpsemalt pakkuda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 23:21:28 vasta tsitaadiga

Endale see M60 ei meeldi kah. Kuid HC.s on asi ikka pain in the ass.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 06.04.2010 23:30:20 vasta tsitaadiga

eesti919 kirjutas:
Ju siis videokaart kuumenes üle...
Kuigi ei oska täpsemalt pakkuda.


kahtlen selles, alles hiljuti lisasin oma gts250nele uue termopasta ja ka 2 ventikat korpusesse, et õhk paremini liiguks.
kuid ainuke viga seostub mänguga, sest ta crashis... Igatahes jah, nagu ütlesin kahtlane icon_biggrin.gif

M60 on pain in the ass indeed, kuid sellest halamine siin foorumis ei muuda mitte midagi beer_yum.gif

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 23:44:02 vasta tsitaadiga

WindWalks, termopasta vahetamine võib ka olla raketiteadus, kui sellega pole varem kokku puutunud, eeldan et panid õige koguse, mitte terve tuubi sinna vahele ? icon_biggrin.gif

Või jookseb ebastabiilse kella all ehk ?
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 06.04.2010 23:45:13 vasta tsitaadiga

No see pole ka normaalne, et skoor oli 31:10. Surmadest 7 oli M60-ga...Pärast seda mõtlesin, et prooviks seda armor perki vms...No tegi ikka paremaks küll icon_biggrin.gif, enam ei luckita m60-ga ära.
_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 23:51:54 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
yodalr kirjutas:
Mis selle favoritsi faili nimi on?

Gamesettings.ini. Leiad My Documents\BFBC2 kaustast.


ok, tnx

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 07.04.2010 00:24:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
from a post on overclockers.co.uk forums:

Quote:
Just noticed these on the interwebs!

Newest 2d and 3d drivers by a country mile to every previous catalyst driver and they appear to be the first build of the catalyst 10.5 drivers (yes, 10.5, not 10.4)

http://www.megaupload.com/?d=WH2U3WZG

Download is 380mb as its all version in a .rar file

Early reports say they solve the xfire flicker in BFBC2

To compare driver version with the opengl 4.0 (29th march beta)

Opengl is NEWER on the 4.0 drivers - 6.14.10.9392 (new) vs 6.14.10.9826

but

2D and 3D are newer on these by a large gap (15 builds or so lol)

8.14.10.0735 (ogl 4) vs 8.14.10.0750 (new) for 3D
8.01.01.1010 (ogl 4) vs 8.01.01.1024 (new) for 2D

Enjoy
Who's feeling brave enough to try these out?
Map load time pidi ka poole võrra vähenema.

Edit. Lahe sain kõik relvade pronks tähed aga tänu m1-le ei saa neid insignasi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 07.04.2010 07:18:53 vasta tsitaadiga

Killzone88, mul sama jama, ainult et mul m1 olemas. Aga m2ng ei v6ta M1 kille arvesse, mingi kala. >_<
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pojeng
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2010




sõnum 07.04.2010 10:24:11 vasta tsitaadiga

Ühinen pronksmeeste klubiga. Olemas kõikidele relvadele pronks (v.a. M1) ja insignasi pole. Kunagi pätsasin laibalt M1 ja sain 5 killi kirja. Statisikas see ei kajastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 10:59:33 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
tsitaat:
from a post on overclockers.co.uk forums:

Quote:
Just noticed these on the interwebs!

Newest 2d and 3d drivers by a country mile to every previous catalyst driver and they appear to be the first build of the catalyst 10.5 drivers (yes, 10.5, not 10.4)

http://www.megaupload.com/?d=WH2U3WZG

Download is 380mb as its all version in a .rar file

Early reports say they solve the xfire flicker in BFBC2

To compare driver version with the opengl 4.0 (29th march beta)

Opengl is NEWER on the 4.0 drivers - 6.14.10.9392 (new) vs 6.14.10.9826

but

2D and 3D are newer on these by a large gap (15 builds or so lol)

8.14.10.0735 (ogl 4) vs 8.14.10.0750 (new) for 3D
8.01.01.1010 (ogl 4) vs 8.01.01.1024 (new) for 2D

Enjoy
Who's feeling brave enough to try these out?
Map load time pidi ka poole võrra vähenema.

Edit. Lahe sain kõik relvade pronks tähed aga tänu m1-le ei saa neid insignasi.


Paddides pole see vast ka väga keeruline...
Sorry, harjutades... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 07.04.2010 11:20:03 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Ära hakkab tüütama see respawn time. Seda kuidagi lühemaks ei saa keerata. Vahi mokk töllakil 10-12 sek.


Sure vähem siis icon_lol.gif Kõige magusam on muidugi, kui selle aja lpus tuleb abivalmis meedik, kes jookseb sust pedaalidega üle ja vaenlane sulle kohe uuesti kuuli annab. Olen pidanud ise mitmel korral karjuma, et STOP BLOODY REVIVING ME, eriti kui relval salv ka tühi veel.

BF2-s oli see aeg 15 sekundit ja mõnedes mod-ides veel pikem. Ole õnnelik, et pole seda 1x per round spawnimist.

@Etz, harjutamine teeb meistriks!

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 12:46:40 vasta tsitaadiga

mul on kõigil relvadel pronks ammu olemas, lihtsalt iga relvaga sai kohe peale unlocki 25 killi täis tehtud. hetkel juba enamusel esimene kuldki käes. ainuke viis levelit tõsta. muidugi m1 ja tommy stat-bug ei lase kahte insigiat saada.

respawn time ei ole mu meelest fixed, vaid oleneb kuidas ja kus surma saad... suicide eest olen kauem ootama pidanud. samuti kiire järjestikuse surma eest.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3rT6699
HV kasutaja
K3rT6699

liitunud: 01.04.2008




sõnum 07.04.2010 13:27:59 vasta tsitaadiga

Munapea kirjutas:
Pufff...tuleb välja, et nüüd saan ma iga kord CTD kui ma UAV kasutan. icon_sad.gif Enne sellist kala ei olnud, dno mis juhtus.

Mul täpselt sama jama, enamuse ajast CTD...kahju muidu, UAV on hea.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 07.04.2010 15:10:55 vasta tsitaadiga

On kellelgi peal need ATi 10.5 BETA driverid? Kuidas mäng jookseb?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 15:21:37 vasta tsitaadiga

Killzone88,
10.3 vilgub kohati 10.5 oli nii jube et ei jõudnud katsetadagi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 15:39:41 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Killzone88,
10.3 vilgub kohati 10.5 oli nii jube et ei jõudnud katsetadagi icon_neutral.gif

Mingi anomaalia on jahh, käib aeg-ajalt mingigi sekundimurdosa jooksul vilksatus..... 3*3 cm lööb kas valgeks-kollaseks-lillaks.
Õnneks väga ei häiri. Roundi jooksul 3-4 korda ehk ilmutab ennast...... pohh.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 15:50:16 vasta tsitaadiga

10.5 juba väljas w ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 15:53:35 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
10.5 juba väljas w ?

mingi üüber beta fucked up buugine vist jah icon_cool.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 07.04.2010 15:57:03 vasta tsitaadiga

Mina ei ole Pronkssõdurite klubis (;D) mul k6ik v2hemalt silver, suurem osa kullad icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 12:48:54 vasta tsitaadiga

Ma ei ole see nädal mitte ühtegi matši vist võitnud. Sai just mängitud eepiline Atacama tiir, kus kaheksast mehest neli olid reckonid, kaks olid meedikud ja üks oli soldier, kes ei andnud ammot. Ning yours truly oli siis see ainus idioot, kes jooksis ringi Gustaviga, et meie tiimi ääsreipivaid Abramseid nottida. Täiesti fucking võrratu. Mängu installile peaks eelnema IQ test ning kohustuslik video vaatamine sellest, kuidas mitte olla noob icon_evil.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 13:01:19 vasta tsitaadiga

atacamas AT'ta tõesti pole kohe mitte midagi teha + helikad. CG tankide vastu veidi lahja ainult...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 13:04:28 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
atacamas AT'ta tõesti pole kohe mitte midagi teha + helikad. CG tankide vastu veidi lahja ainult...

C4 FTW
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.