|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
monty11
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2006
|
06.04.2010 17:57:39
|
|
|
| pents kirjutas: |
monty11, hashid on GameSettings failis  |
No shit, Sherlock!
Et kui Server Browser ei tööta, siis kust neid võetakse? Või mõnel laseb üht serverit lisada ja teisel teist?
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.04.2010 18:04:24
|
|
|
| monty11 kirjutas: |
Keegi võiks vahelduseks oma lemmikute listi siia uuesti panna. |
FavoriteGames=
1198067295,8211e5cb-1fb4-474d-ae18-0d06860eafe5,TNT and EST hardcore mixed;
413090552,3d3bc095-08e5-4dff-9811-a5cfd039b24f,wedontcare.org;
1258697387,f1790b3f-1ff1-440f-ae52-f463ae36e420,EST.GT :: HARDCORE :: RANKED SERVER ::;
1307846864,b3b1e413-3fa2-44a4-8d12-7491a41ada12,Estonian Community Server - #bfbc2.ee @ Qnet;
3440784535,e856d56f-c6f3-4d76-a4ab-771129eaf41f,[JOPE] Bad Company 2 HARDCORE [MixedModes]; |
Mul neid suht vähe seal, aga enamasti mängin naguinii meie enda serveris, muud on seal pigem nii "igaks juhuks"
| monty11 kirjutas: |
| pents kirjutas: |
monty11, hashid on GameSettings failis  |
No shit, Sherlock!
Et kui Server Browser ei tööta, siis kust neid võetakse? Või mõnel laseb üht serverit lisada ja teisel teist? |
Nii paraku kipub olema jahh...
Samas meid oma "kommuunis" hulgim, nii et kamba peale saame igaühte meist rahuldava listi kokku
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
06.04.2010 18:14:30
|
|
|
Koostöös?
Kas mitte nende kõigi omanik ei ole mitte siinne kasutaja "pumppüss" (kofferis oli vanasti pumpclub, pole ammu käinud seal)?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
06.04.2010 18:22:12
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
Njaa, varem taidlesin kõigi teste klassidega peale Medicu... nüüd vaatasin et teistel juba pea kõik relvad ja jubinad lahti, et teeb siis mediucut ka natukene edasi.. tänaseks M60 avastatud ja teisi klasse enam näha ei taha Rõõmsalt saab ikka punkte teha. |
Sinusuguste pärast ma suitsupause teengi.
Räige lihtsalt kui haige relv see on Nopib paremini kaugemalt kui snaiper
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
06.04.2010 18:28:56
|
|
|
| xxlmaster, mine siis osta paar pakki pläru juurde, sest ma mängima.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
06.04.2010 18:47:15
|
|
|
Imelik on see,et mind absull ei häiri see M60 Enamjaolt on M60 mehed lambist spray mehed,seega väheke hüpled ja sihid pähe ja vsjo Ise kasutasin ka vahepeal seda,kuid kaunis ebamugav tundus,läksin oma lemmiku M249 peale tagasi
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
06.04.2010 18:50:09
|
|
|
Mind häirib selle pärast, et teisi relvi ei kasutata peaaegu üldse. 10'st surmast 4 M60, 4 CG või nuubtuub, 1 mõne teise klassi primary ja 1 suicide.. Ära tüütab see.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
06.04.2010 18:53:46
|
|
|
mind ka ei häiri üldse ja kasutada ka ei viitsi. M416 ikka käepärasem.
| XATM092 kirjutas: |
10'st surmast .... ja 1 suicide.. Ära tüütab see.  |
mis sa lased ennast õhku koguaeg? sihi kaugemale
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
viimati muutis Nu 06.04.2010 18:57:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kethmar
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2006
|
06.04.2010 18:54:50
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
Mind häirib selle pärast, et teisi relvi ei kasutata peaaegu üldse. 10'st surmast 4 M60, 4 CG või nuubtuub, 1 mõne teise klassi primary ja 1 suicide.. Ära tüütab see.  |
100% word.
_________________ Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
06.04.2010 19:09:31
|
|
|
Spoiler 
| Etz kirjutas: |
| monty11 kirjutas: |
Keegi võiks vahelduseks oma lemmikute listi siia uuesti panna. |
FavoriteGames=
1198067295,8211e5cb-1fb4-474d-ae18-0d06860eafe5,TNT and EST hardcore mixed;
413090552,3d3bc095-08e5-4dff-9811-a5cfd039b24f,wedontcare.org;
1258697387,f1790b3f-1ff1-440f-ae52-f463ae36e420,EST.GT :: HARDCORE :: RANKED SERVER ::;
1307846864,b3b1e413-3fa2-44a4-8d12-7491a41ada12,Estonian Community Server - #bfbc2.ee @ Qnet;
3440784535,e856d56f-c6f3-4d76-a4ab-771129eaf41f,[JOPE] Bad Company 2 HARDCORE [MixedModes]; |
Mul neid suht vähe seal, aga enamasti mängin naguinii meie enda serveris, muud on seal pigem nii "igaks juhuks"
| monty11 kirjutas: |
| pents kirjutas: |
monty11, hashid on GameSettings failis  |
No shit, Sherlock!
Et kui Server Browser ei tööta, siis kust neid võetakse? Või mõnel laseb üht serverit lisada ja teisel teist? |
Nii paraku kipub olema jahh...
Samas meid oma "kommuunis" hulgim, nii et kamba peale saame igaühte meist rahuldava listi kokku  |
Mis selle favoritsi faili nimi on?
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.04.2010 19:15:27
|
|
|
| yodalr kirjutas: |
| Mis selle favoritsi faili nimi on? |
Gamesettings.ini. Leiad My Documents\BFBC2 kaustast.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
06.04.2010 19:23:08
|
|
|
| Ära hakkab tüütama see respawn time. Seda kuidagi lühemaks ei saa keerata. Vahi mokk töllakil 10-12 sek.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.04.2010 19:25:53
|
|
|
| yodalr kirjutas: |
Spoiler 
| Etz kirjutas: |
| monty11 kirjutas: |
Keegi võiks vahelduseks oma lemmikute listi siia uuesti panna. |
FavoriteGames=
1198067295,8211e5cb-1fb4-474d-ae18-0d06860eafe5,TNT and EST hardcore mixed;
413090552,3d3bc095-08e5-4dff-9811-a5cfd039b24f,wedontcare.org;
1258697387,f1790b3f-1ff1-440f-ae52-f463ae36e420,EST.GT :: HARDCORE :: RANKED SERVER ::;
1307846864,b3b1e413-3fa2-44a4-8d12-7491a41ada12,Estonian Community Server - #bfbc2.ee @ Qnet;
3440784535,e856d56f-c6f3-4d76-a4ab-771129eaf41f,[JOPE] Bad Company 2 HARDCORE [MixedModes]; |
Mul neid suht vähe seal, aga enamasti mängin naguinii meie enda serveris, muud on seal pigem nii "igaks juhuks"
| monty11 kirjutas: |
| pents kirjutas: |
monty11, hashid on GameSettings failis  |
No shit, Sherlock!
Et kui Server Browser ei tööta, siis kust neid võetakse? Või mõnel laseb üht serverit lisada ja teisel teist? |
Nii paraku kipub olema jahh...
Samas meid oma "kommuunis" hulgim, nii et kamba peale saame igaühte meist rahuldava listi kokku  |
Mis selle favoritsi faili nimi on? |
Gamesettings.ini
Rida mis hakkab "FavoriteGames=" sinna siis pasted enda soovitud serverid koos hashidega, ühte ritta... eraldajaks semikoolon ehk siis;
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirigon
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2007
|
06.04.2010 20:09:45
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
Mind häirib selle pärast, et teisi relvi ei kasutata peaaegu üldse. 10'st surmast 4 M60, 4 CG või nuubtuub, 1 mõne teise klassi primary ja 1 suicide.. Ära tüütab see.  |
Ma Lausa vihkan seda M60 häält juba. Robi maik tuleb suhu kui ma seda läristamist kuulen. Olen näinud selle relvaga sellist seika et mingi jorss tõmbas 3 venda 1 valanguga maha olles ise vastastest ikka päris päris kaugel. valang oli nii ca 25 - 30 lasku pikk ise sain marksman HS'iga sellelt distantsilt 253 piontsa (senine rekord kaa) Palju üldse keegi kuguse boonust saand on?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.04.2010 20:18:30
|
|
|
| Mirigon kirjutas: |
| XATM092 kirjutas: |
Mind häirib selle pärast, et teisi relvi ei kasutata peaaegu üldse. 10'st surmast 4 M60, 4 CG või nuubtuub, 1 mõne teise klassi primary ja 1 suicide.. Ära tüütab see.  |
Ma Lausa vihkan seda M60 häält juba. Robi maik tuleb suhu kui ma seda läristamist kuulen. Olen näinud selle relvaga sellist seika et mingi jorss tõmbas 3 venda 1 valanguga maha olles ise vastastest ikka päris päris kaugel. valang oli nii ca 25 - 30 lasku pikk ise sain marksman HS'iga sellelt distantsilt 253 piontsa (senine rekord kaa) Palju üldse keegi kuguse boonust saand on? |
Kusjuures MG3 on kah päris tõhus
Muidugi nii-palju "läristada" ei saa... kuna fire-rate on suurem...ja kuulid lõppevad kiirelt...
Niidab aga pea samahästi...
Ise pean tunnistama, haaran kah viimasel ajal M60 kätte, kuna muude relvadega neid M60 vendi väga ei "niida" ...
Siiski ise eeilstan siiski Engineerina ringi lasta nagu ka BF2`es
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
06.04.2010 20:23:46
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Masinate kohta ei olnud mul sittagi halba öelda. Olen mänginud nii klaver+hiire kui puldiga, mõlemaga liikusid ilusti. Äkki sul asi promillis?
REäägi sellest lihvimata poolest, mis see ülejäänud puudjääv sitt oli? |
Kui tõesti peab joobes olema, et mängida hea oleks, siis kahju.
Tooreks jäi minu arust (nagu eelnevalt mainitud) eriti see autode juhitavuse osa. Lisaks nii mõnigi kord sattusin mõne bugi otsa.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.04.2010 20:32:41
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
Masinate kohta ei olnud mul sittagi halba öelda. Olen mänginud nii klaver+hiire kui puldiga, mõlemaga liikusid ilusti. Äkki sul asi promillis?
REäägi sellest lihvimata poolest, mis see ülejäänud puudjääv sitt oli? |
Kui tõesti peab joobes olema, et mängida hea oleks, siis kahju.
Tooreks jäi minu arust (nagu eelnevalt mainitud) eriti see autode juhitavuse osa. Lisaks nii mõnigi kord sattusin mõne bugi otsa. |
Muidugi BUG`e jätkub...
Samas tegu siiski "konsooli pordiga" , mõni ime et PC peal on siis probleeme kordades rohkem...
FrostBite on ju siiski eelkõige Konsooli GFX mootor, mitte PC...
Mõnesmõttes oma destruktiivse keskkoannaga on see mäng ka teerajaja...
(kiputakse unustama, et PS3 Cell prose on teatud asjades kordades võimakam, kui PC Quadid, samas teistes kordades aeglasem jälle, sõltub "arvutuste" hulgast ja tüübist)
Ühtegi static objektidega shuuterit küll enam mängida väga ei taha...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
06.04.2010 21:17:02
|
|
|
Tulge gather mängima !!!
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Munapea
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2009
|
06.04.2010 21:29:20
|
|
|
Pufff...tuleb välja, et nüüd saan ma iga kord CTD kui ma UAV kasutan. Enne sellist kala ei olnud, dno mis juhtus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006

|
06.04.2010 21:35:47
|
|
|
full refresh server browseris ei pingi ühtegi serverit
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
06.04.2010 21:39:16
|
|
|
[quote="Etz]Ühtegi static objektidega shuuterit küll enam mängida väga ei taha... [/quote]
Sama siin. BC2 selles mõttes muutis kohutavalt minu jaoks seda, millist shuuterit ise mängida viitsiksin.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
06.04.2010 21:40:12
|
|
|
| Ei ole väga kursis ja küsin, et kas wedontcare.org serveri mängijad ka mõnda teamspeak programmi või laadset kasutavad regulaarselt? Et kui selline koht olemas, siis ehk tuleks uudistaks ka ise...ehk annab mängule vürtsi juurde.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
06.04.2010 22:00:18
|
|
|
| ot: |
Täpikesed ?? Ei näe. |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
06.04.2010 22:02:53
|
|
|
| Et siis, milles probleem seisneb?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
06.04.2010 22:04:11
|
|
|
| Pilves selgimisteta.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006

|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
06.04.2010 22:19:20
|
|
|
| KuriVaiM1 kirjutas: |
WindWalks, hilinenud aprillnali?  |
tegelt mitte, ma lisasin väikese muutuse oma posti lõppu .
Tegelt oli point selles, et kogu ekraan oli valgeid täppe täis peale crashi ja neid tekkis koguaeg juurde ka
Ning miskipärast screenshot ei salvestanud sellist asja, kuid nüüd peale restarti on kõik korras.
Siis kui selle postituse tegin enne restarti, olid veel täpid ees ja pilti vaadates ju ei olnud võimalik sellist asja arvatagi, et screenshot ei salvesta täpikesi
alles hiljem märkasin, et screenshotil pole midagi
Igatahes imelik !
_________________ "Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära" |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
06.04.2010 23:12:54
|
|
|
Ju siis videokaart kuumenes üle...
Kuigi ei oska täpsemalt pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
06.04.2010 23:21:28
|
|
|
| Endale see M60 ei meeldi kah. Kuid HC.s on asi ikka pain in the ass.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
06.04.2010 23:30:20
|
|
|
| eesti919 kirjutas: |
Ju siis videokaart kuumenes üle...
Kuigi ei oska täpsemalt pakkuda. |
kahtlen selles, alles hiljuti lisasin oma gts250nele uue termopasta ja ka 2 ventikat korpusesse, et õhk paremini liiguks.
kuid ainuke viga seostub mänguga, sest ta crashis... Igatahes jah, nagu ütlesin kahtlane
M60 on pain in the ass indeed, kuid sellest halamine siin foorumis ei muuda mitte midagi
_________________ "Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära" |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
06.04.2010 23:44:02
|
|
|
WindWalks, termopasta vahetamine võib ka olla raketiteadus, kui sellega pole varem kokku puutunud, eeldan et panid õige koguse, mitte terve tuubi sinna vahele ?
Või jookseb ebastabiilse kella all ehk ?
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kethmar
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2006
|
06.04.2010 23:45:13
|
|
|
No see pole ka normaalne, et skoor oli 31:10. Surmadest 7 oli M60-ga...Pärast seda mõtlesin, et prooviks seda armor perki vms...No tegi ikka paremaks küll , enam ei luckita m60-ga ära.
_________________ Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
06.04.2010 23:51:54
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| yodalr kirjutas: |
| Mis selle favoritsi faili nimi on? |
Gamesettings.ini. Leiad My Documents\BFBC2 kaustast. |
ok, tnx
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
07.04.2010 00:24:06
|
|
|
| tsitaat: |
from a post on overclockers.co.uk forums:
Quote:
Just noticed these on the interwebs!
Newest 2d and 3d drivers by a country mile to every previous catalyst driver and they appear to be the first build of the catalyst 10.5 drivers (yes, 10.5, not 10.4)
http://www.megaupload.com/?d=WH2U3WZG
Download is 380mb as its all version in a .rar file
Early reports say they solve the xfire flicker in BFBC2
To compare driver version with the opengl 4.0 (29th march beta)
Opengl is NEWER on the 4.0 drivers - 6.14.10.9392 (new) vs 6.14.10.9826
but
2D and 3D are newer on these by a large gap (15 builds or so lol)
8.14.10.0735 (ogl 4) vs 8.14.10.0750 (new) for 3D
8.01.01.1010 (ogl 4) vs 8.01.01.1024 (new) for 2D
Enjoy
Who's feeling brave enough to try these out? |
Map load time pidi ka poole võrra vähenema.
Edit. Lahe sain kõik relvade pronks tähed aga tänu m1-le ei saa neid insignasi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
07.04.2010 07:18:53
|
|
|
| Killzone88, mul sama jama, ainult et mul m1 olemas. Aga m2ng ei v6ta M1 kille arvesse, mingi kala. >_<
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pojeng
HV vaatleja
liitunud: 22.03.2010
|
07.04.2010 10:24:11
|
|
|
| Ühinen pronksmeeste klubiga. Olemas kõikidele relvadele pronks (v.a. M1) ja insignasi pole. Kunagi pätsasin laibalt M1 ja sain 5 killi kirja. Statisikas see ei kajastu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
07.04.2010 10:59:33
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
| tsitaat: |
from a post on overclockers.co.uk forums:
Quote:
Just noticed these on the interwebs!
Newest 2d and 3d drivers by a country mile to every previous catalyst driver and they appear to be the first build of the catalyst 10.5 drivers (yes, 10.5, not 10.4)
http://www.megaupload.com/?d=WH2U3WZG
Download is 380mb as its all version in a .rar file
Early reports say they solve the xfire flicker in BFBC2
To compare driver version with the opengl 4.0 (29th march beta)
Opengl is NEWER on the 4.0 drivers - 6.14.10.9392 (new) vs 6.14.10.9826
but
2D and 3D are newer on these by a large gap (15 builds or so lol)
8.14.10.0735 (ogl 4) vs 8.14.10.0750 (new) for 3D
8.01.01.1010 (ogl 4) vs 8.01.01.1024 (new) for 2D
Enjoy
Who's feeling brave enough to try these out? |
Map load time pidi ka poole võrra vähenema.
Edit. Lahe sain kõik relvade pronks tähed aga tänu m1-le ei saa neid insignasi. |
Paddides pole see vast ka väga keeruline...
Sorry, harjutades...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monty11
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2006
|
07.04.2010 11:20:03
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
| Ära hakkab tüütama see respawn time. Seda kuidagi lühemaks ei saa keerata. Vahi mokk töllakil 10-12 sek. |
Sure vähem siis Kõige magusam on muidugi, kui selle aja lpus tuleb abivalmis meedik, kes jookseb sust pedaalidega üle ja vaenlane sulle kohe uuesti kuuli annab. Olen pidanud ise mitmel korral karjuma, et STOP BLOODY REVIVING ME, eriti kui relval salv ka tühi veel.
BF2-s oli see aeg 15 sekundit ja mõnedes mod-ides veel pikem. Ole õnnelik, et pole seda 1x per round spawnimist.
@Etz, harjutamine teeb meistriks!
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
07.04.2010 12:46:40
|
|
|
mul on kõigil relvadel pronks ammu olemas, lihtsalt iga relvaga sai kohe peale unlocki 25 killi täis tehtud. hetkel juba enamusel esimene kuldki käes. ainuke viis levelit tõsta. muidugi m1 ja tommy stat-bug ei lase kahte insigiat saada.
respawn time ei ole mu meelest fixed, vaid oleneb kuidas ja kus surma saad... suicide eest olen kauem ootama pidanud. samuti kiire järjestikuse surma eest.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3rT6699
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2008
|
07.04.2010 13:27:59
|
|
|
| Munapea kirjutas: |
Pufff...tuleb välja, et nüüd saan ma iga kord CTD kui ma UAV kasutan. Enne sellist kala ei olnud, dno mis juhtus. |
Mul täpselt sama jama, enamuse ajast CTD...kahju muidu, UAV on hea.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
07.04.2010 15:10:55
|
|
|
| On kellelgi peal need ATi 10.5 BETA driverid? Kuidas mäng jookseb?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.04.2010 15:21:37
|
|
|
Killzone88,
10.3 vilgub kohati 10.5 oli nii jube et ei jõudnud katsetadagi
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
07.04.2010 15:39:41
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Killzone88,
10.3 vilgub kohati 10.5 oli nii jube et ei jõudnud katsetadagi  |
Mingi anomaalia on jahh, käib aeg-ajalt mingigi sekundimurdosa jooksul vilksatus..... 3*3 cm lööb kas valgeks-kollaseks-lillaks.
Õnneks väga ei häiri. Roundi jooksul 3-4 korda ehk ilmutab ennast...... pohh.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
07.04.2010 15:50:16
|
|
|
| 10.5 juba väljas w ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
07.04.2010 15:53:35
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| 10.5 juba väljas w ? |
mingi üüber beta fucked up buugine vist jah
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
07.04.2010 15:57:03
|
|
|
Mina ei ole Pronkssõdurite klubis (;D) mul k6ik v2hemalt silver, suurem osa kullad
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.04.2010 12:48:54
|
|
|
Ma ei ole see nädal mitte ühtegi matši vist võitnud. Sai just mängitud eepiline Atacama tiir, kus kaheksast mehest neli olid reckonid, kaks olid meedikud ja üks oli soldier, kes ei andnud ammot. Ning yours truly oli siis see ainus idioot, kes jooksis ringi Gustaviga, et meie tiimi ääsreipivaid Abramseid nottida. Täiesti fucking võrratu. Mängu installile peaks eelnema IQ test ning kohustuslik video vaatamine sellest, kuidas mitte olla noob
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
08.04.2010 13:01:19
|
|
|
| atacamas AT'ta tõesti pole kohe mitte midagi teha + helikad. CG tankide vastu veidi lahja ainult...
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
08.04.2010 13:04:28
|
|
|
| helga kirjutas: |
| atacamas AT'ta tõesti pole kohe mitte midagi teha + helikad. CG tankide vastu veidi lahja ainult... |
C4 FTW
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|