Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 19:16:21 vasta tsitaadiga

WindWalks, icon_lol.gif Loodan, et ikka magada saad ja lõpuks kooli jõuad. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 05.04.2010 20:17:33 vasta tsitaadiga

Ja jah ... ega siis BC2 killide eest sa head tööd ei saa kuid haridus viib edasi icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 20:22:38 vasta tsitaadiga

Nii sain BC2 kätte. Odav ja inglise keelne thumbs_up.gif
Nüüd läheb killimiseks icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 20:28:15 vasta tsitaadiga

kellelgi elioni digitv kasutajaist veel nett ära läheb, kui bc2 pelada ja samal ajal telksu vaadata? icon_eek.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 20:54:58 vasta tsitaadiga

marex kirjutas:
AT4 on kõige võimsam tehnika vastu

palju see explosive upgrade võiks juurde anda?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 21:01:47 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
marex kirjutas:
AT4 on kõige võimsam tehnika vastu

palju see explosive upgrade võiks juurde anda?

oli vist 1.25x
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marex
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 21:02:31 vasta tsitaadiga

420 * 1,25 on 525
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 05.04.2010 21:56:25 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
kellelgi elioni digitv kasutajaist veel nett ära läheb, kui bc2 pelada ja samal ajal telksu vaadata? icon_eek.gif


Eip, pole mingit probleemi olnud. Mul see 12megane ühendus.

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.04.2010 22:03:09 vasta tsitaadiga

Ruuter teeb restardi endale?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 22:57:44 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Ruuter teeb restardi endale?


Mul viimased 3-4 päeva ruuter restardib jah ennast.Selline asi kaa veel, et kui keegi tavatelefonile helistab siis nett kaob.

Ajab harja punaseks küll kui mängid ja äkki nett läinud.Eile just seline situatsioon oli , et kopter tiirutas ja no ei saand rpg-ga talle pihta ja äkki vaatan, kopter jäi ilusti paigale õhus, mõtlesin, ahhaa panen kohe puraka ära, rpg välja, sihin, vajutan päästikut.... ja alles siis sain aru miks kopter ilusti kohapeale jäi.Nett lännu raisk, mehed teevad ümber- ringi moonwalki.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 23:08:32 vasta tsitaadiga

jeanman, kontrolli liinid üle. Vajadusel väike kõne elioni.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 05.04.2010 23:20:24 vasta tsitaadiga

On siin mõni Eesti clan ,kes CW-ed tahaks?

http://webchat.quakenet.org/

#bfbc2.ee
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 23:20:45 vasta tsitaadiga

Olen poolpäeva madistanud ja ei tea kumba valida.
Assault, Medic või Engineer
icon_question.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 23:22:34 vasta tsitaadiga

Mercury, igal kitil oma + ja -
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 23:33:45 vasta tsitaadiga

Jah sellepärast ei jõuagi otsustada. Enamus jooksevad Assaultidena ringi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 23:34:15 vasta tsitaadiga

sain äsja teada, et wedontcare koostöös koffer'i ja upload.ee'iga plaanivad avada järgmise hulluse - http://www.bfbc2.ee/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumppüss
HV vaatleja
pumppüss

liitunud: 27.03.2010




sõnum 05.04.2010 23:36:03 vasta tsitaadiga

Numnuts kirjutas:
sain äsja teada, et wedontcare koostöös koffer'i ja upload.ee'iga plaanivad avada järgmise hulluse - http://www.bfbc2.ee/


Võimalik, et täitsa oma eesti serverid tulemas kui kõik planeeritult läheb.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 23:50:23 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Ruuter teeb restardi endale?


Mul viimased 3-4 päeva ruuter restardib jah ennast.Selline asi kaa veel, et kui keegi tavatelefonile helistab siis nett kaob.

Ajab harja punaseks küll kui mängid ja äkki nett läinud.Eile just seline situatsioon oli , et kopter tiirutas ja no ei saand rpg-ga talle pihta ja äkki vaatan, kopter jäi ilusti paigale õhus, mõtlesin, ahhaa panen kohe puraka ära, rpg välja, sihin, vajutan päästikut.... ja alles siis sain aru miks kopter ilusti kohapeale jäi.Nett lännu raisk, mehed teevad ümber- ringi moonwalki.
ise kahtlustan (ka) ruuterit, kuna utorrent teeb ka viimasel ajal trikke
vb tekib kusagil mingi ülekoormus ja aitaks mingite (mulle tundmatute icon_lol.gif) seadete muutmine
xp-ga oli korras, jama tekkis alles win7-ga

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 00:06:08 vasta tsitaadiga

Tegin singleplayeri normali peal läbi. Peab tõdema, et BC2 on täielik pettumus.

Minu jaoks on BC2 järg BF saagale, aga EA poisid vist nii ei mõelnud, vähemalt välja see küll ei tulnud.
Graafikaga on muidu väga hästi hakkama saadud. Isegi low seadetel nägi maailm väga hea, särav ja detailirohke välja. Võrdluseks Crysis sama kompotiga ei olnud pooltki nii ilus - maapind oli erinevalt BC2 sile ja tekstuurid hädised. Väga huvitav uuendus on ka hävitatav maailm, kuigi see on kohati veits harjumatu, kui ei saa hoonetes varjuda kuna need tehakse lihtsalt maatasa.
Kuigi silmailu oli hea, siis leidsin oma mõistuse korduvalt nurisemast. Eriti häiris mind autode ja atvde liikumine. Täitsa lõpp, kui kontrollimatud need masinad on. Lihtsalt vingerdad teel ühest aiast teise, ümberringi suur tolmupilv, ja väga raske on midagi aru saada, eriti kui veel kerge jõnksutamine käib. Ei mäleta, et varasemates osades midagi nii jubedat oleks olnud. BF2 küll liikusid masinad väga palju ka külgsuunas, aga vähemalt oli kõik selge ja reeglipärane ning mis põhiline, fun-factor oli kõrge nagu alati.
Selles mängus puudub BF seeria isikupära, mis varasemates osades veel tugevalt kohal oli. Lõbusast ja straight-on shuuterist on saanud fancy süžeega kesk-taseme mäng. Praktiliselt terve stoori vältel jäi mulje, et mängin hoopis muud mängu, metsas Crysist ja linnas Call of Dutyt. Mängu loojad on keskendunud wow-effektile, proovides teha hea stoori ja graafikaga mängu, mis meeldiks mainstreamile, jättes lihvimata ülejäänud poole.

5/10 - meelt ta ikkagi mõnevõrra lahutas, aga oodatust jäi ta lahjaks ja kaugeks
/me vana BF2 fänn ja ega see 2142 ka nüüd nigel polnud

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 00:37:19 vasta tsitaadiga

riaak BC2 on järg BC1'le. BF3 on järg BF saagale.

Masinate kohta ei olnud mul sittagi halba öelda. Olen mänginud nii klaver+hiire kui puldiga, mõlemaga liikusid ilusti. Äkki sul asi promillis?
REäägi sellest lihvimata poolest, mis see ülejäänud puudjääv sitt oli?

singleplayer 7/10
multiuplayer 7/10
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 03:44:47 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Jah sellepärast ei jõuagi otsustada. Enamus jooksevad Assaultidena ringi.

Eesmärk ei ole valida ühte klassi, millega koguaeg mängid, vaid mängida selle klassiga, mida su tiimil ja squadil konkreetsel hetkel vaja läheb. Näiteks kui sul on Squadis Medic'ud ja Assault'id, siis reeglina on soovitatav valida Engineer, sest keegi peab ju vastaste tanke ka maha võtma. Kuid kui squadis on olemas kõik klassid peale Medic'u või ühest Medic'ust jääb väheks, siis tasub jällegi see klass valida.

Lisaks sellele on arukas ka vajadusel maast klasse "üles korjata". Näiteks kui mängid Medic'uga ja vastased üritavad tankiga su lippu ära võtta ning läheduses pole ühtegi AT (anti-tank) tiimi kaaslast, siis selle asemel, et peitu pugeda, püüa maast mõni AT kit üles leida, sellega tank maha võtta ning hiljem võid vajadusel oma default kiti peale tagasi vahetada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.04.2010 07:22:29 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Ruuter teeb restardi endale?


Mul viimased 3-4 päeva ruuter restardib jah ennast.Selline asi kaa veel, et kui keegi tavatelefonile helistab siis nett kaob.

Ajab harja punaseks küll kui mängid ja äkki nett läinud.Eile just seline situatsioon oli , et kopter tiirutas ja no ei saand rpg-ga talle pihta ja äkki vaatan, kopter jäi ilusti paigale õhus, mõtlesin, ahhaa panen kohe puraka ära, rpg välja, sihin, vajutan päästikut.... ja alles siis sain aru miks kopter ilusti kohapeale jäi.Nett lännu raisk, mehed teevad ümber- ringi moonwalki.

ot:

Mul oli sama teema kunagi icon_wink.gif ruuteri resade vastu aitas uus ruuter thumbs_up.gif See kui keegi helistas ajas ka mul asja kotti,vahetati neid filtreid ja tehti 100 imet veel 4 kuu jooksul,kuid lõpuks oli lahenduseks see,et vahetasin trepikojast tuppa tuleva juhtme ära icon_smile.gif Lihtsalt juhe oli väsinud,kuid nedel see mõõtmine seda nagu ei tuvastanud,lihtsalt üks targem vana soovitas proovida sedasi icon_razz1.gif
Nüüdseks mingi 6-7 kuud juba ei ühtegi probleemi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 07:57:33 vasta tsitaadiga

Kuidas siis mäng läheb? Uusi patche on viimastel päevadel tulnud? Peaks varsti uue videokaardi sisse saama ja siis omame edasi :]
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 08:50:07 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
jeanman kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Ruuter teeb restardi endale?


Spoiler Spoiler Spoiler


ise kahtlustan (ka) ruuterit, kuna utorrent teeb ka viimasel ajal trikke
vb tekib kusagil mingi ülekoormus ja aitaks mingite (mulle tundmatute icon_lol.gif) seadete muutmine
xp-ga oli korras, jama tekkis alles win7-ga


Mul ka ruuteer restartis pidevalt (ST780) kui BFBC2 mängisin või siis õde uploadis midagi.
Mängu ajal juhtus seda vahest iga 5 min tagant. Samas helistamine nagu netti ei katkestanud.
Aitas ruuteri vahetus TG784 vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 06.04.2010 09:23:21 vasta tsitaadiga

Ruuteri restart ja win7

electronicarts.co.uk foorumist leiate õpetuse mis tuleb w7-ga ette võtta, et ta BC2 ja ka mõnede teiste võrgumängude puhul vanemaid ruutereid pange ei ajaks.
Mingi mõttetu service tuli kinni panna, mis ruuteri läbu portide/trafficuga üle koormas.

Samas leiate õpetuse kuidas w7 soundi kala ära fixida.. kes on tähele pannud lagi ja imelikku jõnksamist kui mängus toimub palju helieffekte ühel ajal siis ka selle vatu on fix olemas.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 06.04.2010 09:24:31 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Eesmärk ei ole valida ühte klassi, millega koguaeg mängid, vaid mängida selle klassiga, mida su tiimil ja squadil konkreetsel hetkel vaja läheb.


Damn, I've been doin' it wrong the whole time icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 09:34:07 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
Eesmärk ei ole valida ühte klassi, millega koguaeg mängid, vaid mängida selle klassiga, mida su tiimil ja squadil konkreetsel hetkel vaja läheb.


Damn, I've been doin' it wrong the whole time icon_biggrin.gif

Paistab, et pub serveris on enamustel jumalast pohh teamworkist.
Iga mats töllerdab kus tahab ja kui nuiad ammot või healthi siis vahivad otsa... "mida loll silkad siin".

On olnud ka super häid squade, tdm-is tegime vastastele a´la 50-10-8-8.
Tõeliselt nauditav round oli. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 11:48:04 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas lisada servereid. Ma küll panin new server name lahtrisse IP-d ja serveri nimed, kuid ikkagi ei saanud asja tööle. Või te kasutate serveri browsemiseks mingit välist programmi ala xfire vms? Ja peale selle favoriitidesse lisamine kah ei tööta??
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 12:04:51 vasta tsitaadiga

Tahaks siis täpsemaid viiteid selle ruuteri teema kohta, kena oleks kui ka ruuter kokku ei jookse, et mingit pakettide spammi ei toimuks. Samuti see soundi teema, üleüldse on BF-il peale HIFI veel mõned soundi settingud ja väga pole selle kohta infot leidnud.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 12:16:03 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Mercury kirjutas:
Jah sellepärast ei jõuagi otsustada. Enamus jooksevad Assaultidena ringi.

Eesmärk ei ole valida ühte klassi, millega koguaeg mängid, vaid mängida selle klassiga, mida su tiimil ja squadil konkreetsel hetkel vaja läheb. Näiteks kui sul on Squadis Medic'ud ja Assault'id, siis reeglina on soovitatav valida Engineer, sest keegi peab ju vastaste tanke ka maha võtma. Kuid kui squadis on olemas kõik klassid peale Medic'u või ühest Medic'ust jääb väheks, siis tasub jällegi see klass valida.

Lisaks sellele on arukas ka vajadusel maast klasse "üles korjata". Näiteks kui mängid Medic'uga ja vastased üritavad tankiga su lippu ära võtta ning läheduses pole ühtegi AT (anti-tank) tiimi kaaslast, siis selle asemel, et peitu pugeda, püüa maast mõni AT kit üles leida, sellega tank maha võtta ning hiljem võid vajadusel oma default kiti peale tagasi vahetada.

Probleem ongi selles, et kui oled squadis. Siis ei ole ei mingit meeskonnatööd. Kõik jooksevad laiali nagu rambod icon_neutral.gif
Või satun ma alati halvadesse serveritesse.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 06.04.2010 12:27:37 vasta tsitaadiga

Kas Soomest või Rootsist saab servereid tellida?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spiderman
HV kasutaja
spiderman

liitunud: 24.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 13:53:20 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
Ruuteri restart ja win7

electronicarts.co.uk foorumist leiate õpetuse mis tuleb w7-ga ette võtta, et ta BC2 ja ka mõnede teiste võrgumängude puhul vanemaid ruutereid pange ei ajaks.
Mingi mõttetu service tuli kinni panna, mis ruuteri läbu portide/trafficuga üle koormas.

Samas leiate õpetuse kuidas w7 soundi kala ära fixida.. kes on tähele pannud lagi ja imelikku jõnksamist kui mängus toimub palju helieffekte ühel ajal siis ka selle vatu on fix olemas.


http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/959986-potential-server-disconnect-fix.html

Sõbral aitas neti kadumise vastu ruuteri firmware uuendamine icon_smile.gif
Ja tiimi kaaslane on teinud selle UPnP keelamise läbi ja tal ei löö enam neti kinni thumbs_up.gif

_________________
http://www.HellsHammers.net
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 06.04.2010 14:07:02 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
kellelgi elioni digitv kasutajaist veel nett ära läheb, kui bc2 pelada ja samal ajal telksu vaadata? icon_eek.gif


mul ütleb üpriski tihti "disconnected due to connection problems, check your internet connection " või midagi sellist, kuigi nett iseenesest nagu paistab töötavat korralikult ja allalaadimiskiirus jääb kuskile 8-10mb/sec. Olen tähele pannud, et mõnes serveris juhtub seda sagedamini kui teistes, näiteks wedontcare serveris juhtub peaaegu, et alati ning mõnes teises serveris võin terve päeva sees olla.

Ei teagi milles probleem... icon_neutral.gif


EDIT:

Okei sain upni maha võetud, nagu õpetatakse siin lehel http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/959986-potential-server-disconnect-fix.html

Muidu endal ka mingi thompsoni speedtouch ruuter on siin seineküljes ja loodan et upni maha võtmine aitab thumbs_up.gif

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"


viimati muutis WindWalks 06.04.2010 14:22:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 06.04.2010 14:11:00 vasta tsitaadiga

WindWalks kirjutas:
Matti kirjutas:
kellelgi elioni digitv kasutajaist veel nett ära läheb, kui bc2 pelada ja samal ajal telksu vaadata? icon_eek.gif


mul ütleb üpriski tihti "disconnected due to connection problems, check your internet connection " või midagi sellist, kuigi nett iseenesest nagu paistab töötavat korralikult ja allalaadimiskiirus jääb kuskile 8-10mb/sec. Olen tähele pannud, et mõnes serveris juhtub seda sagedamini kui teistes, näiteks wedontcare serveris juhtub peaaegu, et alati ning mõnes teises serveris võin terve päeva sees olla.

Ei teagi milles probleem... icon_neutral.gif
Ei ole probleeme.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 14:59:29 vasta tsitaadiga

proovisin eile ka uuesti, lootuses, et äkki imekombel ära paranenud see crashimine. a ei midagi, masin 5-10 minuti jooksul kotis.
tubli dice, tubli.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 15:01:09 vasta tsitaadiga

pumppüss kirjutas:
Numnuts kirjutas:
sain äsja teada, et wedontcare koostöös koffer'i ja upload.ee'iga plaanivad avada järgmise hulluse - http://www.bfbc2.ee/


Võimalik, et täitsa oma eesti serverid tulemas kui kõik planeeritult läheb.

Sweeeeet
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 15:02:22 vasta tsitaadiga

Pole veel ühtegi freezi ega CTD näinud.
Ainukesed asjad mis tulevad ette on sõdid ringi ja järsku kõik vait ja seisavad ühe kohapeal ja natukese aja pärast DC icon_neutral.gif
aga jah, kogu funi mängus rikub ära see M60 icon_mad.gif
Mingeid kõlakaid ei ole liikunud kas nad "parandavad" selle relva ära?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 15:22:05 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Keegi teab kuidas lisada servereid. Ma küll panin new server name lahtrisse IP-d ja serveri nimed, kuid ikkagi ei saanud asja tööle. Või te kasutate serveri browsemiseks mingit välist programmi ala xfire vms? Ja peale selle favoriitidesse lisamine kah ei tööta??


????

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 15:31:45 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas siit teemast juba läbi käinud aa, nii palju kui ma mänginud olen sõpradega kipub neil kellel mängust Steami versioon rohkem kinni kiiluma kui nendel kellel EA downloaderiga tõmmatud versioon. Lahendus: Steami BC2'e keyd peaks saama kasutada EA downloaderil ka.
_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 15:36:37 vasta tsitaadiga

Mul on selline jama et Requestib/Refreshib neid serverid väga kaua. Ootan umbes 1 minuti, siis panen Cancel ja kohe näitab servereid.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 15:37:50 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
aga jah, kogu funi mängus rikub ära see M60 icon_mad.gif

Squad rush + HC + M60 = Mul on tunne nagu ma teeks sohki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 06.04.2010 15:53:38 vasta tsitaadiga

häbi ei ole?
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pojeng
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2010




sõnum 06.04.2010 16:02:52 vasta tsitaadiga

Olen üle 70 tunni mängimise jõudnud järeldusele, et kõige mõttetumad relvad on optiliste sihikutega snipri relvad. Aeg oleks recon klass penionile saata.
HC modes juhtus selline lugu: olen sniper ja tulistan künka tagant, peanupp vaid paistmas. Vaenlaseni on ligemale 200m. Ei kasuta automaat snipri relvi kuna need ei ole nii täpsed. Lasen, kuram mööda. Hakkan relvale järgmist kuuli rauda seadma, kui järsku mul sussid püsti. Vend, keda sihtisin lasi mind 200m pealt AK surnuks.
M60 ja osade assault relvade täpsusest olen teadlik ja ei imestaks, kui saaksin surma just nende läbi, aga kui suren juba inseneeride SMG relvade läbi suurte vahemaade tagant, siis ei jätku lihtsalt enam sõnu.
Midagi on ikka väga korrast ära osade relvade kuulide hajuvuse ja gravitatsiooni mõjuga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 16:27:12 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel mapid vahel "vilguvad"?
Enal üks konkreetne servu kus mänginud nüüd ja krt vilgub mis kole, teistega nii väga pole märganud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 16:28:42 vasta tsitaadiga

Pojeng, ära mängi pussymode siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.04.2010 16:33:00 vasta tsitaadiga

Ise olen avastanud endal selliseks mõnusaks relvask shotguni (combat vms?)+ see mõnus laskemoon perkina ja lisaks veel suurema salve perk icon_biggrin.gif ilgelt mõnus relv icon_cool.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 06.04.2010 16:42:29 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
bush kirjutas:
Keegi teab kuidas lisada servereid. Ma küll panin new server name lahtrisse IP-d ja serveri nimed, kuid ikkagi ei saanud asja tööle. Või te kasutate serveri browsemiseks mingit välist programmi ala xfire vms? Ja peale selle favoriitidesse lisamine kah ei tööta??


????


See Server Browser on vähe vildakas. Mõnikord see lemmikutesse lisamine toimib, teinekord ei toimi. Mõned on siia vahepeal kopeerinud oma lemmikutes olevaid Hash'e, kuid ma ei tea, kust neid võetakse.

Keegi võiks vahelduseks oma lemmikute listi siia uuesti panna.

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 16:49:24 vasta tsitaadiga

monty11, hashid on GameSettings failis icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 17:10:17 vasta tsitaadiga

Njaa, varem taidlesin kõigi teste klassidega peale Medicu... nüüd vaatasin et teistel juba pea kõik relvad ja jubinad lahti, et teeb siis mediucut ka natukene edasi.. tänaseks M60 avastatud ja teisi klasse enam näha ei taha icon_lol.gif Rõõmsalt saab ikka punkte teha.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 17:24:27 vasta tsitaadiga

Mercury, sa ei ole üksi icon_biggrin.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.