|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
05.04.2010 19:16:21
|
|
|
WindWalks, Loodan, et ikka magada saad ja lõpuks kooli jõuad.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirigon
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2007
|
05.04.2010 20:17:33
|
|
|
Ja jah ... ega siis BC2 killide eest sa head tööd ei saa kuid haridus viib edasi
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
05.04.2010 20:22:38
|
|
|
Nii sain BC2 kätte. Odav ja inglise keelne
Nüüd läheb killimiseks
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
05.04.2010 20:28:15
|
|
|
kellelgi elioni digitv kasutajaist veel nett ära läheb, kui bc2 pelada ja samal ajal telksu vaadata?
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
05.04.2010 20:54:58
|
|
|
| marex kirjutas: |
| AT4 on kõige võimsam tehnika vastu |
palju see explosive upgrade võiks juurde anda?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
05.04.2010 21:01:47
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| marex kirjutas: |
| AT4 on kõige võimsam tehnika vastu |
palju see explosive upgrade võiks juurde anda? |
oli vist 1.25x
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marex
HV kasutaja
liitunud: 23.06.2007
|
05.04.2010 21:02:31
|
|
|
| 420 * 1,25 on 525
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monty11
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2006
|
05.04.2010 21:56:25
|
|
|
| Matti kirjutas: |
kellelgi elioni digitv kasutajaist veel nett ära läheb, kui bc2 pelada ja samal ajal telksu vaadata?  |
Eip, pole mingit probleemi olnud. Mul see 12megane ühendus.
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
05.04.2010 22:03:09
|
|
|
| Ruuter teeb restardi endale?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
05.04.2010 22:57:44
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
| Ruuter teeb restardi endale? |
Mul viimased 3-4 päeva ruuter restardib jah ennast.Selline asi kaa veel, et kui keegi tavatelefonile helistab siis nett kaob.
Ajab harja punaseks küll kui mängid ja äkki nett läinud.Eile just seline situatsioon oli , et kopter tiirutas ja no ei saand rpg-ga talle pihta ja äkki vaatan, kopter jäi ilusti paigale õhus, mõtlesin, ahhaa panen kohe puraka ära, rpg välja, sihin, vajutan päästikut.... ja alles siis sain aru miks kopter ilusti kohapeale jäi.Nett lännu raisk, mehed teevad ümber- ringi moonwalki.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
05.04.2010 23:08:32
|
|
|
| jeanman, kontrolli liinid üle. Vajadusel väike kõne elioni.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
05.04.2010 23:20:45
|
|
|
Olen poolpäeva madistanud ja ei tea kumba valida.
Assault, Medic või Engineer
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
05.04.2010 23:22:34
|
|
|
| Mercury, igal kitil oma + ja -
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
05.04.2010 23:33:45
|
|
|
| Jah sellepärast ei jõuagi otsustada. Enamus jooksevad Assaultidena ringi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pumppüss
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2010
|
05.04.2010 23:36:03
|
|
|
Võimalik, et täitsa oma eesti serverid tulemas kui kõik planeeritult läheb.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
05.04.2010 23:50:23
|
|
|
| jeanman kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
| Ruuter teeb restardi endale? |
Mul viimased 3-4 päeva ruuter restardib jah ennast.Selline asi kaa veel, et kui keegi tavatelefonile helistab siis nett kaob.
Ajab harja punaseks küll kui mängid ja äkki nett läinud.Eile just seline situatsioon oli , et kopter tiirutas ja no ei saand rpg-ga talle pihta ja äkki vaatan, kopter jäi ilusti paigale õhus, mõtlesin, ahhaa panen kohe puraka ära, rpg välja, sihin, vajutan päästikut.... ja alles siis sain aru miks kopter ilusti kohapeale jäi.Nett lännu raisk, mehed teevad ümber- ringi moonwalki. |
ise kahtlustan (ka) ruuterit, kuna utorrent teeb ka viimasel ajal trikke
vb tekib kusagil mingi ülekoormus ja aitaks mingite (mulle tundmatute ) seadete muutmine
xp-ga oli korras, jama tekkis alles win7-ga
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
06.04.2010 00:06:08
|
|
|
Tegin singleplayeri normali peal läbi. Peab tõdema, et BC2 on täielik pettumus.
Minu jaoks on BC2 järg BF saagale, aga EA poisid vist nii ei mõelnud, vähemalt välja see küll ei tulnud.
Graafikaga on muidu väga hästi hakkama saadud. Isegi low seadetel nägi maailm väga hea, särav ja detailirohke välja. Võrdluseks Crysis sama kompotiga ei olnud pooltki nii ilus - maapind oli erinevalt BC2 sile ja tekstuurid hädised. Väga huvitav uuendus on ka hävitatav maailm, kuigi see on kohati veits harjumatu, kui ei saa hoonetes varjuda kuna need tehakse lihtsalt maatasa.
Kuigi silmailu oli hea, siis leidsin oma mõistuse korduvalt nurisemast. Eriti häiris mind autode ja atvde liikumine. Täitsa lõpp, kui kontrollimatud need masinad on. Lihtsalt vingerdad teel ühest aiast teise, ümberringi suur tolmupilv, ja väga raske on midagi aru saada, eriti kui veel kerge jõnksutamine käib. Ei mäleta, et varasemates osades midagi nii jubedat oleks olnud. BF2 küll liikusid masinad väga palju ka külgsuunas, aga vähemalt oli kõik selge ja reeglipärane ning mis põhiline, fun-factor oli kõrge nagu alati.
Selles mängus puudub BF seeria isikupära, mis varasemates osades veel tugevalt kohal oli. Lõbusast ja straight-on shuuterist on saanud fancy süžeega kesk-taseme mäng. Praktiliselt terve stoori vältel jäi mulje, et mängin hoopis muud mängu, metsas Crysist ja linnas Call of Dutyt. Mängu loojad on keskendunud wow-effektile, proovides teha hea stoori ja graafikaga mängu, mis meeldiks mainstreamile, jättes lihvimata ülejäänud poole.
5/10 - meelt ta ikkagi mõnevõrra lahutas, aga oodatust jäi ta lahjaks ja kaugeks
/me vana BF2 fänn ja ega see 2142 ka nüüd nigel polnud
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
06.04.2010 00:37:19
|
|
|
riaak BC2 on järg BC1'le. BF3 on järg BF saagale.
Masinate kohta ei olnud mul sittagi halba öelda. Olen mänginud nii klaver+hiire kui puldiga, mõlemaga liikusid ilusti. Äkki sul asi promillis?
REäägi sellest lihvimata poolest, mis see ülejäänud puudjääv sitt oli?
singleplayer 7/10
multiuplayer 7/10
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.04.2010 03:44:47
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
| Jah sellepärast ei jõuagi otsustada. Enamus jooksevad Assaultidena ringi. |
Eesmärk ei ole valida ühte klassi, millega koguaeg mängid, vaid mängida selle klassiga, mida su tiimil ja squadil konkreetsel hetkel vaja läheb. Näiteks kui sul on Squadis Medic'ud ja Assault'id, siis reeglina on soovitatav valida Engineer, sest keegi peab ju vastaste tanke ka maha võtma. Kuid kui squadis on olemas kõik klassid peale Medic'u või ühest Medic'ust jääb väheks, siis tasub jällegi see klass valida.
Lisaks sellele on arukas ka vajadusel maast klasse "üles korjata". Näiteks kui mängid Medic'uga ja vastased üritavad tankiga su lippu ära võtta ning läheduses pole ühtegi AT (anti-tank) tiimi kaaslast, siis selle asemel, et peitu pugeda, püüa maast mõni AT kit üles leida, sellega tank maha võtta ning hiljem võid vajadusel oma default kiti peale tagasi vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
06.04.2010 07:22:29
|
|
|
| jeanman kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
| Ruuter teeb restardi endale? |
Mul viimased 3-4 päeva ruuter restardib jah ennast.Selline asi kaa veel, et kui keegi tavatelefonile helistab siis nett kaob.
Ajab harja punaseks küll kui mängid ja äkki nett läinud.Eile just seline situatsioon oli , et kopter tiirutas ja no ei saand rpg-ga talle pihta ja äkki vaatan, kopter jäi ilusti paigale õhus, mõtlesin, ahhaa panen kohe puraka ära, rpg välja, sihin, vajutan päästikut.... ja alles siis sain aru miks kopter ilusti kohapeale jäi.Nett lännu raisk, mehed teevad ümber- ringi moonwalki. |
| ot: |
Mul oli sama teema kunagi ruuteri resade vastu aitas uus ruuter See kui keegi helistas ajas ka mul asja kotti,vahetati neid filtreid ja tehti 100 imet veel 4 kuu jooksul,kuid lõpuks oli lahenduseks see,et vahetasin trepikojast tuppa tuleva juhtme ära Lihtsalt juhe oli väsinud,kuid nedel see mõõtmine seda nagu ei tuvastanud,lihtsalt üks targem vana soovitas proovida sedasi
Nüüdseks mingi 6-7 kuud juba ei ühtegi probleemi |
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
06.04.2010 07:57:33
|
|
|
| Kuidas siis mäng läheb? Uusi patche on viimastel päevadel tulnud? Peaks varsti uue videokaardi sisse saama ja siis omame edasi :]
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6mmikiisu
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2009
|
06.04.2010 08:50:07
|
|
|
| Matti kirjutas: |
| jeanman kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
| Ruuter teeb restardi endale? |
Spoiler 
Mul viimased 3-4 päeva ruuter restardib jah ennast.Selline asi kaa veel, et kui keegi tavatelefonile helistab siis nett kaob.
Ajab harja punaseks küll kui mängid ja äkki nett läinud.Eile just seline situatsioon oli , et kopter tiirutas ja no ei saand rpg-ga talle pihta ja äkki vaatan, kopter jäi ilusti paigale õhus, mõtlesin, ahhaa panen kohe puraka ära, rpg välja, sihin, vajutan päästikut.... ja alles siis sain aru miks kopter ilusti kohapeale jäi.Nett lännu raisk, mehed teevad ümber- ringi moonwalki. |
ise kahtlustan (ka) ruuterit, kuna utorrent teeb ka viimasel ajal trikke
vb tekib kusagil mingi ülekoormus ja aitaks mingite (mulle tundmatute ) seadete muutmine
xp-ga oli korras, jama tekkis alles win7-ga |
Mul ka ruuteer restartis pidevalt (ST780) kui BFBC2 mängisin või siis õde uploadis midagi.
Mängu ajal juhtus seda vahest iga 5 min tagant. Samas helistamine nagu netti ei katkestanud.
Aitas ruuteri vahetus TG784 vastu
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
06.04.2010 09:23:21
|
|
|
Ruuteri restart ja win7
electronicarts.co.uk foorumist leiate õpetuse mis tuleb w7-ga ette võtta, et ta BC2 ja ka mõnede teiste võrgumängude puhul vanemaid ruutereid pange ei ajaks.
Mingi mõttetu service tuli kinni panna, mis ruuteri läbu portide/trafficuga üle koormas.
Samas leiate õpetuse kuidas w7 soundi kala ära fixida.. kes on tähele pannud lagi ja imelikku jõnksamist kui mängus toimub palju helieffekte ühel ajal siis ka selle vatu on fix olemas.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
06.04.2010 09:24:31
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Eesmärk ei ole valida ühte klassi, millega koguaeg mängid, vaid mängida selle klassiga, mida su tiimil ja squadil konkreetsel hetkel vaja läheb. |
Damn, I've been doin' it wrong the whole time
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
06.04.2010 09:34:07
|
|
|
| xenover kirjutas: |
| LightsabeR kirjutas: |
| Eesmärk ei ole valida ühte klassi, millega koguaeg mängid, vaid mängida selle klassiga, mida su tiimil ja squadil konkreetsel hetkel vaja läheb. |
Damn, I've been doin' it wrong the whole time  |
Paistab, et pub serveris on enamustel jumalast pohh teamworkist.
Iga mats töllerdab kus tahab ja kui nuiad ammot või healthi siis vahivad otsa... "mida loll silkad siin".
On olnud ka super häid squade, tdm-is tegime vastastele a´la 50-10-8-8.
Tõeliselt nauditav round oli.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
06.04.2010 11:48:04
|
|
|
Keegi teab kuidas lisada servereid. Ma küll panin new server name lahtrisse IP-d ja serveri nimed, kuid ikkagi ei saanud asja tööle. Või te kasutate serveri browsemiseks mingit välist programmi ala xfire vms? Ja peale selle favoriitidesse lisamine kah ei tööta??
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
06.04.2010 12:04:51
|
|
|
| Tahaks siis täpsemaid viiteid selle ruuteri teema kohta, kena oleks kui ka ruuter kokku ei jookse, et mingit pakettide spammi ei toimuks. Samuti see soundi teema, üleüldse on BF-il peale HIFI veel mõned soundi settingud ja väga pole selle kohta infot leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
06.04.2010 12:16:03
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Mercury kirjutas: |
| Jah sellepärast ei jõuagi otsustada. Enamus jooksevad Assaultidena ringi. |
Eesmärk ei ole valida ühte klassi, millega koguaeg mängid, vaid mängida selle klassiga, mida su tiimil ja squadil konkreetsel hetkel vaja läheb. Näiteks kui sul on Squadis Medic'ud ja Assault'id, siis reeglina on soovitatav valida Engineer, sest keegi peab ju vastaste tanke ka maha võtma. Kuid kui squadis on olemas kõik klassid peale Medic'u või ühest Medic'ust jääb väheks, siis tasub jällegi see klass valida.
Lisaks sellele on arukas ka vajadusel maast klasse "üles korjata". Näiteks kui mängid Medic'uga ja vastased üritavad tankiga su lippu ära võtta ning läheduses pole ühtegi AT (anti-tank) tiimi kaaslast, siis selle asemel, et peitu pugeda, püüa maast mõni AT kit üles leida, sellega tank maha võtta ning hiljem võid vajadusel oma default kiti peale tagasi vahetada. |
Probleem ongi selles, et kui oled squadis. Siis ei ole ei mingit meeskonnatööd. Kõik jooksevad laiali nagu rambod
Või satun ma alati halvadesse serveritesse.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
06.04.2010 12:27:37
|
|
|
| Kas Soomest või Rootsist saab servereid tellida?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spiderman
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2007
|
06.04.2010 13:53:20
|
|
|
| ottf kirjutas: |
Ruuteri restart ja win7
electronicarts.co.uk foorumist leiate õpetuse mis tuleb w7-ga ette võtta, et ta BC2 ja ka mõnede teiste võrgumängude puhul vanemaid ruutereid pange ei ajaks.
Mingi mõttetu service tuli kinni panna, mis ruuteri läbu portide/trafficuga üle koormas.
Samas leiate õpetuse kuidas w7 soundi kala ära fixida.. kes on tähele pannud lagi ja imelikku jõnksamist kui mängus toimub palju helieffekte ühel ajal siis ka selle vatu on fix olemas. |
http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/959986-potential-server-disconnect-fix.html
Sõbral aitas neti kadumise vastu ruuteri firmware uuendamine
Ja tiimi kaaslane on teinud selle UPnP keelamise läbi ja tal ei löö enam neti kinni
_________________ http://www.HellsHammers.net |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
06.04.2010 14:07:02
|
|
|
| Matti kirjutas: |
kellelgi elioni digitv kasutajaist veel nett ära läheb, kui bc2 pelada ja samal ajal telksu vaadata?  |
mul ütleb üpriski tihti "disconnected due to connection problems, check your internet connection " või midagi sellist, kuigi nett iseenesest nagu paistab töötavat korralikult ja allalaadimiskiirus jääb kuskile 8-10mb/sec. Olen tähele pannud, et mõnes serveris juhtub seda sagedamini kui teistes, näiteks wedontcare serveris juhtub peaaegu, et alati ning mõnes teises serveris võin terve päeva sees olla.
Ei teagi milles probleem...
EDIT:
Okei sain upni maha võetud, nagu õpetatakse siin lehel http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/959986-potential-server-disconnect-fix.html
Muidu endal ka mingi thompsoni speedtouch ruuter on siin seineküljes ja loodan et upni maha võtmine aitab
_________________ "Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
viimati muutis WindWalks 06.04.2010 14:22:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
06.04.2010 14:11:00
|
|
|
| WindWalks kirjutas: |
| Matti kirjutas: |
kellelgi elioni digitv kasutajaist veel nett ära läheb, kui bc2 pelada ja samal ajal telksu vaadata?  |
mul ütleb üpriski tihti "disconnected due to connection problems, check your internet connection " või midagi sellist, kuigi nett iseenesest nagu paistab töötavat korralikult ja allalaadimiskiirus jääb kuskile 8-10mb/sec. Olen tähele pannud, et mõnes serveris juhtub seda sagedamini kui teistes, näiteks wedontcare serveris juhtub peaaegu, et alati ning mõnes teises serveris võin terve päeva sees olla.
Ei teagi milles probleem...  |
Ei ole probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
06.04.2010 14:59:29
|
|
|
proovisin eile ka uuesti, lootuses, et äkki imekombel ära paranenud see crashimine. a ei midagi, masin 5-10 minuti jooksul kotis.
tubli dice, tubli.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
06.04.2010 15:01:09
|
|
|
| pumppüss kirjutas: |
Võimalik, et täitsa oma eesti serverid tulemas kui kõik planeeritult läheb. |
Sweeeeet
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
06.04.2010 15:02:22
|
|
|
Pole veel ühtegi freezi ega CTD näinud.
Ainukesed asjad mis tulevad ette on sõdid ringi ja järsku kõik vait ja seisavad ühe kohapeal ja natukese aja pärast DC
aga jah, kogu funi mängus rikub ära see M60
Mingeid kõlakaid ei ole liikunud kas nad "parandavad" selle relva ära?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
06.04.2010 15:22:05
|
|
|
| bush kirjutas: |
| Keegi teab kuidas lisada servereid. Ma küll panin new server name lahtrisse IP-d ja serveri nimed, kuid ikkagi ei saanud asja tööle. Või te kasutate serveri browsemiseks mingit välist programmi ala xfire vms? Ja peale selle favoriitidesse lisamine kah ei tööta?? |
????
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
06.04.2010 15:31:45
|
|
|
Ma ei tea kas siit teemast juba läbi käinud aa, nii palju kui ma mänginud olen sõpradega kipub neil kellel mängust Steami versioon rohkem kinni kiiluma kui nendel kellel EA downloaderiga tõmmatud versioon. Lahendus: Steami BC2'e keyd peaks saama kasutada EA downloaderil ka.
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
06.04.2010 15:36:37
|
|
|
| Mul on selline jama et Requestib/Refreshib neid serverid väga kaua. Ootan umbes 1 minuti, siis panen Cancel ja kohe näitab servereid.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
06.04.2010 15:37:50
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
aga jah, kogu funi mängus rikub ära see M60 |
Squad rush + HC + M60 = Mul on tunne nagu ma teeks sohki
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
06.04.2010 15:53:38
|
|
|
häbi ei ole?
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pojeng
HV vaatleja
liitunud: 22.03.2010
|
06.04.2010 16:02:52
|
|
|
Olen üle 70 tunni mängimise jõudnud järeldusele, et kõige mõttetumad relvad on optiliste sihikutega snipri relvad. Aeg oleks recon klass penionile saata.
HC modes juhtus selline lugu: olen sniper ja tulistan künka tagant, peanupp vaid paistmas. Vaenlaseni on ligemale 200m. Ei kasuta automaat snipri relvi kuna need ei ole nii täpsed. Lasen, kuram mööda. Hakkan relvale järgmist kuuli rauda seadma, kui järsku mul sussid püsti. Vend, keda sihtisin lasi mind 200m pealt AK surnuks.
M60 ja osade assault relvade täpsusest olen teadlik ja ei imestaks, kui saaksin surma just nende läbi, aga kui suren juba inseneeride SMG relvade läbi suurte vahemaade tagant, siis ei jätku lihtsalt enam sõnu.
Midagi on ikka väga korrast ära osade relvade kuulide hajuvuse ja gravitatsiooni mõjuga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
06.04.2010 16:27:12
|
|
|
Kas kellelgi veel mapid vahel "vilguvad"?
Enal üks konkreetne servu kus mänginud nüüd ja krt vilgub mis kole, teistega nii väga pole märganud.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
06.04.2010 16:28:42
|
|
|
Pojeng, ära mängi pussymode siis
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
06.04.2010 16:33:00
|
|
|
Ise olen avastanud endal selliseks mõnusaks relvask shotguni (combat vms?)+ see mõnus laskemoon perkina ja lisaks veel suurema salve perk ilgelt mõnus relv
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monty11
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2006
|
06.04.2010 16:42:29
|
|
|
| bush kirjutas: |
| bush kirjutas: |
| Keegi teab kuidas lisada servereid. Ma küll panin new server name lahtrisse IP-d ja serveri nimed, kuid ikkagi ei saanud asja tööle. Või te kasutate serveri browsemiseks mingit välist programmi ala xfire vms? Ja peale selle favoriitidesse lisamine kah ei tööta?? |
???? |
See Server Browser on vähe vildakas. Mõnikord see lemmikutesse lisamine toimib, teinekord ei toimi. Mõned on siia vahepeal kopeerinud oma lemmikutes olevaid Hash'e, kuid ma ei tea, kust neid võetakse.
Keegi võiks vahelduseks oma lemmikute listi siia uuesti panna.
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
06.04.2010 16:49:24
|
|
|
monty11, hashid on GameSettings failis
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
06.04.2010 17:10:17
|
|
|
Njaa, varem taidlesin kõigi teste klassidega peale Medicu... nüüd vaatasin et teistel juba pea kõik relvad ja jubinad lahti, et teeb siis mediucut ka natukene edasi.. tänaseks M60 avastatud ja teisi klasse enam näha ei taha Rõõmsalt saab ikka punkte teha.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006

|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|