Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 30.03.2010 20:15:16 vasta tsitaadiga

Eks ma homme muudan siis tellimust ja võtan selle reservuaariga thumbs_up.gif Laing DDC-Pump 12V Pro AGB thumbs_up.gif beer_yum.gif Tänud beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taimps
HV vaatleja
Taimps

liitunud: 17.12.2004




sõnum 30.03.2010 21:37:25 vasta tsitaadiga

Hei !
Soov profiilis olevale arvutile vesijahutus külge pookida, algatuseks prosele ja videole. Kas on kellelgi kohe mingit komplekti pakkuda või oskate soovitada, et milliseid komponente kasutada ja kus neid Eestis saada on? Tänud ette ! beer_yum.gif

_________________
The Power of Dreams
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 22:24:56 vasta tsitaadiga

8800gtx veeplokki müüs keegi foorumis. Minu käest võid saada CPU ploki, otsikuid, radikad jms. Vaata eelmiselt lehelt pilti.
Kui tahad uusi asju, siis arvesta u 3500eek miinimum.

http://www.aquatuning.de/index.php/language/en

Suurepärane vesijahutus juppide pood. Soodne ka. Eesti poodidest pole miskit eriti võtta. Turg nende jaoks liiga väike, et juppe sisse osta.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 22:54:35 vasta tsitaadiga

mina müüsin gtx-le plokke
üks läinud, teine mineku äärel

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 00:24:12 vasta tsitaadiga

Taimps, Eestis põhiliselt second hand kraam on päris karm. Viimasel ajal on ka AK tootevalikusse ühtteist lisanud.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 23:26:10 vasta tsitaadiga

Okei, suht offtopic, aga kuidas on lood selle veepumba müraga? Kas samas toas elada - magada kõlbab? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 23:35:20 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Okei, suht offtopic, aga kuidas on lood selle veepumba müraga? Kas samas toas elada - magada kõlbab? icon_biggrin.gif

icon_eek.gif korralik veepump ei tee üldse häält... vähemalt minu vesijahutuse pump on küll hääletu icon_razz1.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 01:29:16 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
otty kirjutas:
Okei, suht offtopic, aga kuidas on lood selle veepumba müraga? Kas samas toas elada - magada kõlbab? icon_biggrin.gif

icon_eek.gif korralik veepump ei tee üldse häält... vähemalt minu vesijahutuse pump on küll hääletu icon_razz1.gif


Sõbral ka vesijahutus ja väga vaikne, kui mitte hääletu.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 01:40:48 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Creat_1 kirjutas:
otty kirjutas:
Okei, suht offtopic, aga kuidas on lood selle veepumba müraga? Kas samas toas elada - magada kõlbab? icon_biggrin.gif

icon_eek.gif korralik veepump ei tee üldse häält... vähemalt minu vesijahutuse pump on küll hääletu icon_razz1.gif


Sõbral ka vesijahutus ja väga vaikne, kui mitte hääletu.


Enda pump on ka väga vaikne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 02.04.2010 13:26:37 vasta tsitaadiga

ma panin endale nüüd Laing DDC-Pump 12V Pro AGB
ja häästi vaikset vurinat teeb beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 02.04.2010 21:08:14 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Okei, suht offtopic, aga kuidas on lood selle veepumba müraga? Kas samas toas elada - magada kõlbab? icon_biggrin.gif

Magad, siis pissihäda koguaeg peal, veesulin. icon_biggrin.gif

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 02.04.2010 21:16:56 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:
otty kirjutas:
Okei, suht offtopic, aga kuidas on lood selle veepumba müraga? Kas samas toas elada - magada kõlbab? icon_biggrin.gif

Magad, siis pissihäda koguaeg peal, veesulin. icon_biggrin.gif


Täielik vaikus masinas thumbs_up.gif väääga vaikset surinat kuuleb beer_yum.gif
väga rahulikult saab magada beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 04.04.2010 12:01:37 vasta tsitaadiga

Tervitused.

Kuidas tasuks kahe loop-iga vesijahutus lahendada? Kas mõlemale loop-ile eraldi reservuaar, või lasta vahepeal jahutusvedelikel seguneda ja temperatuur ühtlustada?

Ehk siis http://www.xspc.biz/ddcdualbayrestwo.php vs. http://www.xspc.biz/ddcdualbayres.php

Ja mõnda head radiaatorit võite ka soovitada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2010 14:37:04 vasta tsitaadiga

kaks loop'i tähendab üldjuhul kahte radikat ja kahte pumpa, seega ei näe mingit pointi vett kokku lasta thumbs_up.gif
esimese variandi võtaks siis

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 07:02:27 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes ei näe mina ka kahel Loop´l mõtet. Kui ühest pumbast jääb tõesti väheks, siis tuleks panna teine järjestikku.
2 Loopi, 2 radikat pole jahutuse seisukohalt parim idee, kuna ühed proged koormavad vaid CPU ja teised vaid GPU´d. Seega tihti jääks ühe radiaatori jahutuspotensiaal kasutamata.
Ühe Loop´i põhjal tuleks muidugi vaadata, et kõik jahutuselemendid on sarnase läbilaske võimega. Et ei tekiks kuskil liiga suurt pidurit.

Üheks võimaluseks oleks jah, nagu sa juba mainisid, jahutusvedeliku kokku laskmine radiaatoritesse ja sealt edasi reservuaari. Viimasest jälle eraldi teid pidi edasi. Kuna radiaatoritel läbilaske võime on suur, siis ei oleks kahe vooliku toomine ühte radikasse probleemiks. Vajaksid Y kululisi jagajaid.
Reservuaaris soovitaks võtta 2 väljavõtet. "Y" jagaja kasutamine oleks kindlasti pumpadele lisakoormuseks ja ei ole jahutusvedeliku ringlemise koha pealt kasulik.



chulo, kui sul on suure läbilaske võimega plokid, siis võid vedeliku kokku lasta ainult reservuaari. Kiire ringlusvoolu puhul ei tohiks plokist tulev vee temp oluliselt erineda plokki mineva vee temp´iga ja niimoodi pääseksid ringluse tekitamisel Y jagaja kasutamisest. icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 05.04.2010 19:32:00 vasta tsitaadiga

Kristoferr, esialgne plaan selline.

Loop 1: Laing DDC 18w -> Radikas -> Watercool Heatkiller -> EK-FB RE2 Rampage II Extreme -> EK-Mosfet ASUS X58 KIT
Loop2: Laing DDC 18w -> Radikas-> EK-FC5870 5870 CF -> EK-FC5870 5870 CF

Kuna emaplaadis veel kindel pole, siis võib selles osas veel muudatusi tulla. Enne pole küll vesijahutusega kogemust olnud, aga mingi maamehe loogika ütleb, et tuleks ikkagi kaks loopi teha. Ma siin mõtlen, et kas oleks mõeldav panna radikas jadas viimaseks ja lasta jahutusvedelikud peale mõlemat radikat reservuaaris kokku, kus temperatuur ühtlustuks. Sellisel juhul mõjutaks aga ühe loopi temperatuurid ka teist loopi.

Radika valikul paluks abi, kuna ei oska lihtsalt valida. Oskab keegi pakkuda mõnd muud kohta kust sellist nänni tellida kui chilledpc?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 19:52:38 vasta tsitaadiga

Dual loopi põhimõte on ikkagi kahel eraldi seisval süsteemil... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 19:54:59 vasta tsitaadiga

Vahet ju pole, kuidas üht või teist asja nimetada. chulo, seletas ju oma plaani ära. Peaasi, et lõpptulemus efektiivne on. On see siis feking dual loop või mitte. icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 20:02:13 vasta tsitaadiga

effektiivsuse tarvis eraldataksegi see vähene 300.- teisele reservile...
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 20:06:50 vasta tsitaadiga

krusu70, põhjendad ka miks 2 suletud loopi on parem, kui see variant, mida me arutame? icon_rolleyes.gif
Ma olen vesijahutusega 7a tegelenud ja ei leia mitte ühtegi põhjust. Vastupidi.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 20:34:31 vasta tsitaadiga

tegelikult selle süsteemi puhul annaks see efekti
sest radeonid on parajad ahjud, neid prose ja emaplaadiga kokku panna ei julgeks, vesi hakkab mullitama icon_razz.gif
radikaks võtaks swiftech mcr320
ja kui nüüd aus olla, siis mosfettide vesijahutamisel ma mõtet ei näe, vaikne vent peale puhuma ja kärab küll

...aga mida mina ka tean, enda vesijahutus ammu maha müüdud icon_lol.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.04.2010 20:45:02 vasta tsitaadiga

Need radeonid vist ei pidanud enam ahjud olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 10:44:51 vasta tsitaadiga

kellelgi seda hirmu pole, et kuskilt väike tilk lekkima hakkab ja siis suitsu kastist välja lendama hakkab?
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 10:50:25 vasta tsitaadiga

Sellepärast tulebki aeg-ajalt hooldada/kontrollida vesijahutust, et seda ei juhtuks.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 12:46:52 vasta tsitaadiga

Üldjuhul ei kasuta keegi tavalist kraanivett oma süsteemides jahutusvedelikuna.
Tavaliselt kooslus: testileeritudvesi, alkohol ja mingid korrodeerumist peletavad lisandid.

Teadaolevalt testileeritudvesi elektrit ei juhi.
Et kui isegi midagi kuskilt peaks natuke lekkima, ei tohiks see kahju teha arvutile.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 17:44:32 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
kellelgi seda hirmu pole, et kuskilt väike tilk lekkima hakkab ja siis suitsu kastist välja lendama hakkab?


kui jupid korralikud, siis probleeme tekkida ei tohiks icon_razz1.gif

~2 aastat tagasi, kui veel TT bigwater vesijahutust kasutasin hakkas cpu plokk lekkima (pleksile olid suured mõrad sisse tulnud). Ükspäev viskas arvuti pildi tasku ja kui uurima hakkasin oli näha et videokaart pealt märg icon_confused.gif . Tulemus oli see, et pidin uue video ostma. Peale seda pole enam neid pleks kattega plokke ostnud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003



Online
sõnum 12.04.2010 10:00:06 vasta tsitaadiga

Oskab keegi aidata miks uus pump vett ringi ajama ei hakka,
Välja sai vahetatud Big Water 745 jahutus süsteemi pump.

Lisan pildi, vaadake üle kas ühendused on õieti?

PS.
Uue pumba kõrval on süsteemi vana pump.

Peab ehk mingi parema vee reservuaari ostma?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 11:12:25 vasta tsitaadiga

Miks sa pumba välja vahetasid üldse? Kas vana on päris läbi või töötab veel? Vana pumba andmeid paluks. icon_smile.gif

Vaata, kas pump saab korralikult vett peale ikka. Too uus pump on keerleva tiivikuga. Vajab ilmselt korralikku käivitusvoolu. Kas ta ikka ringi käib sul normaalselt?

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 13:06:21 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Miks sa pumba välja vahetasid üldse? Kas vana on päris läbi või töötab veel? Vana pumba andmeid paluks. icon_smile.gif

Vaata, kas pump saab korralikult vett peale ikka. Too uus pump on keerleva tiivikuga. Vajab ilmselt korralikku käivitusvoolu. Kas ta ikka ringi käib sul normaalselt?


Pump peka solema 400l/h, aga vee-samaba kõrgust ei tea. Endal oli kunagi sama pump.
Andmete järgi ütleks, et ei oleks pidanud pumpa vahetama, suht sarnased andmed.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003



Online
sõnum 12.04.2010 16:12:50 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Miks sa pumba välja vahetasid üldse? Kas vana on päris läbi või töötab veel? Vana pumba andmeid paluks. icon_smile.gif

Vaata, kas pump saab korralikult vett peale ikka. Too uus pump on keerleva tiivikuga. Vajab ilmselt korralikku käivitusvoolu. Kas ta ikka ringi käib sul normaalselt?
Minu viga oli icon_redface.gif
Korras nagu Norras!

Küsimus suurele ringile, mis on eelnevalt postitatud pildil valesti icon_question.gif

Vanale pumbale tekkis mingi kõrin sisse, ja pump ei tahtnud koos arvutiga käivituda (pidi liigutama siis hakkas tööle).
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 16:16:36 vasta tsitaadiga

aare2 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Miks sa pumba välja vahetasid üldse? Kas vana on päris läbi või töötab veel? Vana pumba andmeid paluks. icon_smile.gif

Vaata, kas pump saab korralikult vett peale ikka. Too uus pump on keerleva tiivikuga. Vajab ilmselt korralikku käivitusvoolu. Kas ta ikka ringi käib sul normaalselt?
Minu viga oli icon_redface.gif
Korras nagu Norras!

Küsimus suurele ringile, mis on eelnevalt postitatud pildil valesti icon_question.gif

Vanale pumbale tekkis mingi kõrin sisse, ja pump ei tahtnud koos arvutiga käivituda (pidi liigutama siis hakkas tööle).


Mis prose sul on? Ja kas nüüd prose jahedam ka? old vs new temp ?

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003



Online
sõnum 12.04.2010 16:55:53 vasta tsitaadiga

Nokia, Q9400 @ 3600GHz
Jahutus omaduselt läheb samase auku (tühi käigul 31 full load 60)

Aga vaiksem on ta küll.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 17:35:18 vasta tsitaadiga

aare2 kirjutas:
Nokia, Q9400 @ 3600GHz
Jahutus omaduselt läheb samase auku (tühi käigul 31 full load 60)

Aga vaiksem on ta küll.


Mis sul maksma läks see värgendus?

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2010 18:01:35 vasta tsitaadiga

http://www.techpowerup.com/120736/Aqua_Computer_Intros_AquagraFX_GeForce_GTX_480_Water-Block.html
tips tops
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2010 08:54:17 vasta tsitaadiga

Keegi minu profiilisüsteemile oskab vett soovitada? Mis hinnaga tuleks?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 01.05.2010 11:51:30 vasta tsitaadiga

ki55eLL kirjutas:
Keegi minu profiilisüsteemile oskab vett soovitada? Mis hinnaga tuleks?


mul endal selline http://www.jimmspc-store.fi/tuote/18379?t=false

ei korrosiooni ja mingi bakterite vastane aine on sees icon_rolleyes.gif
UV sinine veel--- eesti rahas umbes 190 eeku aga sellest liitrist kulus mul 350 ml. ja ylegi on 2/3 pudelit
ma ei tea kas kuskil eestis ka sellist myygil on icon_confused.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 11:55:50 vasta tsitaadiga

väga huvitava kujuga pudel icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.05.2010 14:12:18 vasta tsitaadiga

Silt ja tume taust loovad sellise omapärase kuju asjale,tegelt vist ikka suht tavaline pudel icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 01.05.2010 16:18:38 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Silt ja tume taust loovad sellise omapärase kuju asjale,tegelt vist ikka suht tavaline pudel icon_smile.gif


Iseenesest täitsa tavaline pudel ligtsalt foto jätab imeliku mulje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 09:20:47 vasta tsitaadiga

/ot/: Eelmise postituse sisu oli kehv. Nimelt siis, vesijahutust ikka sooviks.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 09:44:31 vasta tsitaadiga

ki55eLL kirjutas:
Keegi minu profiilisüsteemile oskab vett soovitada? Mis hinnaga tuleks?


Kõik oleneb palju sul raha on:
Kui ostad ordist valmis kiti, siis rahaks umbes 1400-3000.-
http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=2100&PGC=VESI&ItemID=2100-1507
http://www.corsair.com/products/h50/default.aspx


http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=2100&PGC=VESI&ItemID=2100-1458
http://www.thermaltake.com/product_info.aspx?PARENT_CID=C_00001306&id=C_00001307&name=Bigwater+780+&ovid=n


Kui aga custom-süsteemi tahad ehitama hakata, siis hinnaks nii umbes 4-5K ja ülemist piiri pole hinna suhtes.
Arvutikeskusest saad ka jupi kaupa osta kokku oma süstreemi www.ak.ee (Väga head kraami on seal)
http://www.ak.ee/index.php?pid=0&id=33&menyy_id=33&vendor=812698531

Või uurida mõnda välismaist poodi:
http://www.chilledpc.co.uk/shop/

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 02.05.2010 09:54:05 vasta tsitaadiga

vesijahutusest tunned ikka rõõmu siis kui ise kokku paned thumbs_up.gif thumbs_up.gif see kallim variant icon_confused.gif minu arust korralik õhk on parem kui odav vesi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 10:12:01 vasta tsitaadiga

janek5 kirjutas:
vesijahutusest tunned ikka rõõmu siis kui ise kokku paned thumbs_up.gif thumbs_up.gif see kallim <b>variant</b> icon_confused.gif minu arust korralik õhk on parem kui odav vesi icon_rolleyes.gif


arvan sama icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 15:17:26 vasta tsitaadiga

Mis nende ThermalTake jahutite põhilised vahed siis on?
http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=2100&PGC=VESI&ItemID=2100-1458
http://www.modikomp.ee/vesijahutused/CLW0121/

Samas, kena oleks ära jahutada ka XFX 8800GTX kaart.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 15:36:09 vasta tsitaadiga

Kallim jahutab paremini arvatavasti, H50 Modikompis odavam ka muidu kui Ordis.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 16:59:43 vasta tsitaadiga

Mul oleks pakkuda üks tuliuus FuzionV2 ja nozzle kit Kiirkinnitus 775 jaoks ja samuti vajalikud kinnitused AM2 jaoks.
Lisaks veel modditud FuzionGFX V1, Swiftteki Microres ja Zalmani G200 coolant.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2010 16:26:45 vasta tsitaadiga

Viska PS-i pilte mulle ja hinnasoov icon_wink.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 17:20:48 vasta tsitaadiga

Ehk keegi oskab öelda, kas on ka hea asi: http://www.corsair.com/products/h50/default.aspx
Paistab küll tempide poole pealt nunu olevat, et isegi mõeldav osta selline asi, kui asi vastab ka oma näitudele. Või mida keegi arvab antud tootest?

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 17:58:21 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Ehk keegi oskab öelda, kas on ka hea asi: http://www.corsair.com/products/h50/default.aspx
Paistab küll tempide poole pealt nunu olevat, et isegi mõeldav osta selline asi, kui asi vastab ka oma näitudele. Või mida keegi arvab antud tootest?


Noo igalpool soovitatakse seda jahutust kui odavat vesijahutust tahad. Nii ,et juu ta siis on hea. thumbs_up.gif
Modikompis suht hea hinnaga ka.icon_razz.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 23:33:24 vasta tsitaadiga

kusjuures modikompis on mega hea hinnaga! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.