|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
30.03.2010 20:15:16
|
|
|
Eks ma homme muudan siis tellimust ja võtan selle reservuaariga Laing DDC-Pump 12V Pro AGB Tänud
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taimps
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2004
|
30.03.2010 21:37:25
|
|
|
Hei !
Soov profiilis olevale arvutile vesijahutus külge pookida, algatuseks prosele ja videole. Kas on kellelgi kohe mingit komplekti pakkuda või oskate soovitada, et milliseid komponente kasutada ja kus neid Eestis saada on? Tänud ette !
_________________ The Power of Dreams |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
30.03.2010 22:54:35
|
|
|
mina müüsin gtx-le plokke
üks läinud, teine mineku äärel
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
31.03.2010 00:24:12
|
|
|
| Taimps, Eestis põhiliselt second hand kraam on päris karm. Viimasel ajal on ka AK tootevalikusse ühtteist lisanud.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
31.03.2010 23:26:10
|
|
|
Okei, suht offtopic, aga kuidas on lood selle veepumba müraga? Kas samas toas elada - magada kõlbab?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
31.03.2010 23:35:20
|
|
|
| otty kirjutas: |
Okei, suht offtopic, aga kuidas on lood selle veepumba müraga? Kas samas toas elada - magada kõlbab?  |
korralik veepump ei tee üldse häält... vähemalt minu vesijahutuse pump on küll hääletu
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
01.04.2010 01:29:16
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
| otty kirjutas: |
Okei, suht offtopic, aga kuidas on lood selle veepumba müraga? Kas samas toas elada - magada kõlbab?  |
korralik veepump ei tee üldse häält... vähemalt minu vesijahutuse pump on küll hääletu  |
Sõbral ka vesijahutus ja väga vaikne, kui mitte hääletu.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
01.04.2010 01:40:48
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
| Creat_1 kirjutas: |
| otty kirjutas: |
Okei, suht offtopic, aga kuidas on lood selle veepumba müraga? Kas samas toas elada - magada kõlbab?  |
korralik veepump ei tee üldse häält... vähemalt minu vesijahutuse pump on küll hääletu  |
Sõbral ka vesijahutus ja väga vaikne, kui mitte hääletu. |
Enda pump on ka väga vaikne
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
02.04.2010 13:26:37
|
|
|
ma panin endale nüüd Laing DDC-Pump 12V Pro AGB
ja häästi vaikset vurinat teeb
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
02.04.2010 21:08:14
|
|
|
| otty kirjutas: |
Okei, suht offtopic, aga kuidas on lood selle veepumba müraga? Kas samas toas elada - magada kõlbab?  |
Magad, siis pissihäda koguaeg peal, veesulin.
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
02.04.2010 21:16:56
|
|
|
| tonu89 kirjutas: |
| otty kirjutas: |
Okei, suht offtopic, aga kuidas on lood selle veepumba müraga? Kas samas toas elada - magada kõlbab?  |
Magad, siis pissihäda koguaeg peal, veesulin.  |
Täielik vaikus masinas väääga vaikset surinat kuuleb
väga rahulikult saab magada
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
04.04.2010 14:37:04
|
|
|
kaks loop'i tähendab üldjuhul kahte radikat ja kahte pumpa, seega ei näe mingit pointi vett kokku lasta
esimese variandi võtaks siis
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
05.04.2010 07:02:27
|
|
|
Ausalt öeldes ei näe mina ka kahel Loop´l mõtet. Kui ühest pumbast jääb tõesti väheks, siis tuleks panna teine järjestikku.
2 Loopi, 2 radikat pole jahutuse seisukohalt parim idee, kuna ühed proged koormavad vaid CPU ja teised vaid GPU´d. Seega tihti jääks ühe radiaatori jahutuspotensiaal kasutamata.
Ühe Loop´i põhjal tuleks muidugi vaadata, et kõik jahutuselemendid on sarnase läbilaske võimega. Et ei tekiks kuskil liiga suurt pidurit.
Üheks võimaluseks oleks jah, nagu sa juba mainisid, jahutusvedeliku kokku laskmine radiaatoritesse ja sealt edasi reservuaari. Viimasest jälle eraldi teid pidi edasi. Kuna radiaatoritel läbilaske võime on suur, siis ei oleks kahe vooliku toomine ühte radikasse probleemiks. Vajaksid Y kululisi jagajaid.
Reservuaaris soovitaks võtta 2 väljavõtet. "Y" jagaja kasutamine oleks kindlasti pumpadele lisakoormuseks ja ei ole jahutusvedeliku ringlemise koha pealt kasulik.
chulo, kui sul on suure läbilaske võimega plokid, siis võid vedeliku kokku lasta ainult reservuaari. Kiire ringlusvoolu puhul ei tohiks plokist tulev vee temp oluliselt erineda plokki mineva vee temp´iga ja niimoodi pääseksid ringluse tekitamisel Y jagaja kasutamisest.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
05.04.2010 19:32:00
|
|
|
Kristoferr, esialgne plaan selline.
Loop 1: Laing DDC 18w -> Radikas -> Watercool Heatkiller -> EK-FB RE2 Rampage II Extreme -> EK-Mosfet ASUS X58 KIT
Loop2: Laing DDC 18w -> Radikas-> EK-FC5870 5870 CF -> EK-FC5870 5870 CF
Kuna emaplaadis veel kindel pole, siis võib selles osas veel muudatusi tulla. Enne pole küll vesijahutusega kogemust olnud, aga mingi maamehe loogika ütleb, et tuleks ikkagi kaks loopi teha. Ma siin mõtlen, et kas oleks mõeldav panna radikas jadas viimaseks ja lasta jahutusvedelikud peale mõlemat radikat reservuaaris kokku, kus temperatuur ühtlustuks. Sellisel juhul mõjutaks aga ühe loopi temperatuurid ka teist loopi.
Radika valikul paluks abi, kuna ei oska lihtsalt valida. Oskab keegi pakkuda mõnd muud kohta kust sellist nänni tellida kui chilledpc?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
05.04.2010 19:52:38
|
|
|
Dual loopi põhimõte on ikkagi kahel eraldi seisval süsteemil...
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
05.04.2010 20:02:13
|
|
|
| effektiivsuse tarvis eraldataksegi see vähene 300.- teisele reservile...
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
05.04.2010 20:34:31
|
|
|
tegelikult selle süsteemi puhul annaks see efekti
sest radeonid on parajad ahjud, neid prose ja emaplaadiga kokku panna ei julgeks, vesi hakkab mullitama
radikaks võtaks swiftech mcr320
ja kui nüüd aus olla, siis mosfettide vesijahutamisel ma mõtet ei näe, vaikne vent peale puhuma ja kärab küll
...aga mida mina ka tean, enda vesijahutus ammu maha müüdud
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
05.04.2010 20:45:02
|
|
|
Need radeonid vist ei pidanud enam ahjud olema
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
08.04.2010 10:44:51
|
|
|
kellelgi seda hirmu pole, et kuskilt väike tilk lekkima hakkab ja siis suitsu kastist välja lendama hakkab?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
08.04.2010 10:50:25
|
|
|
| Sellepärast tulebki aeg-ajalt hooldada/kontrollida vesijahutust, et seda ei juhtuks.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
08.04.2010 12:46:52
|
|
|
Üldjuhul ei kasuta keegi tavalist kraanivett oma süsteemides jahutusvedelikuna.
Tavaliselt kooslus: testileeritudvesi, alkohol ja mingid korrodeerumist peletavad lisandid.
Teadaolevalt testileeritudvesi elektrit ei juhi.
Et kui isegi midagi kuskilt peaks natuke lekkima, ei tohiks see kahju teha arvutile.
_________________ Just see vidin, mida sa oled otsinud... |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
08.04.2010 17:44:32
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| kellelgi seda hirmu pole, et kuskilt väike tilk lekkima hakkab ja siis suitsu kastist välja lendama hakkab? |
kui jupid korralikud, siis probleeme tekkida ei tohiks
~2 aastat tagasi, kui veel TT bigwater vesijahutust kasutasin hakkas cpu plokk lekkima (pleksile olid suured mõrad sisse tulnud). Ükspäev viskas arvuti pildi tasku ja kui uurima hakkasin oli näha et videokaart pealt märg . Tulemus oli see, et pidin uue video ostma. Peale seda pole enam neid pleks kattega plokke ostnud
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare2
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003

|
12.04.2010 10:00:06
|
|
|
Oskab keegi aidata miks uus pump vett ringi ajama ei hakka,
Välja sai vahetatud Big Water 745 jahutus süsteemi pump.
Lisan pildi, vaadake üle kas ühendused on õieti?
PS.
Uue pumba kõrval on süsteemi vana pump.
Peab ehk mingi parema vee reservuaari ostma?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
12.04.2010 11:12:25
|
|
|
Miks sa pumba välja vahetasid üldse? Kas vana on päris läbi või töötab veel? Vana pumba andmeid paluks.
Vaata, kas pump saab korralikult vett peale ikka. Too uus pump on keerleva tiivikuga. Vajab ilmselt korralikku käivitusvoolu. Kas ta ikka ringi käib sul normaalselt?
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
12.04.2010 13:06:21
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Miks sa pumba välja vahetasid üldse? Kas vana on päris läbi või töötab veel? Vana pumba andmeid paluks.
Vaata, kas pump saab korralikult vett peale ikka. Too uus pump on keerleva tiivikuga. Vajab ilmselt korralikku käivitusvoolu. Kas ta ikka ringi käib sul normaalselt? |
Pump peka solema 400l/h, aga vee-samaba kõrgust ei tea. Endal oli kunagi sama pump.
Andmete järgi ütleks, et ei oleks pidanud pumpa vahetama, suht sarnased andmed.
_________________ Just see vidin, mida sa oled otsinud... |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare2
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003

|
12.04.2010 16:12:50
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Miks sa pumba välja vahetasid üldse? Kas vana on päris läbi või töötab veel? Vana pumba andmeid paluks.
Vaata, kas pump saab korralikult vett peale ikka. Too uus pump on keerleva tiivikuga. Vajab ilmselt korralikku käivitusvoolu. Kas ta ikka ringi käib sul normaalselt? |
Minu viga oli
Korras nagu Norras!
Küsimus suurele ringile, mis on eelnevalt postitatud pildil valesti
Vanale pumbale tekkis mingi kõrin sisse, ja pump ei tahtnud koos arvutiga käivituda (pidi liigutama siis hakkas tööle).
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
12.04.2010 16:16:36
|
|
|
| aare2 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Miks sa pumba välja vahetasid üldse? Kas vana on päris läbi või töötab veel? Vana pumba andmeid paluks.
Vaata, kas pump saab korralikult vett peale ikka. Too uus pump on keerleva tiivikuga. Vajab ilmselt korralikku käivitusvoolu. Kas ta ikka ringi käib sul normaalselt? |
Minu viga oli
Korras nagu Norras!
Küsimus suurele ringile, mis on eelnevalt postitatud pildil valesti
Vanale pumbale tekkis mingi kõrin sisse, ja pump ei tahtnud koos arvutiga käivituda (pidi liigutama siis hakkas tööle). |
Mis prose sul on? Ja kas nüüd prose jahedam ka? old vs new temp ?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare2
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003

|
12.04.2010 16:55:53
|
|
|
Nokia, Q9400 @ 3600GHz
Jahutus omaduselt läheb samase auku (tühi käigul 31 full load 60)
Aga vaiksem on ta küll.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
12.04.2010 17:35:18
|
|
|
| aare2 kirjutas: |
Nokia, Q9400 @ 3600GHz
Jahutus omaduselt läheb samase auku (tühi käigul 31 full load 60)
Aga vaiksem on ta küll. |
Mis sul maksma läks see värgendus?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
30.04.2010 08:54:17
|
|
|
| Keegi minu profiilisüsteemile oskab vett soovitada? Mis hinnaga tuleks?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
01.05.2010 11:51:30
|
|
|
| ki55eLL kirjutas: |
| Keegi minu profiilisüsteemile oskab vett soovitada? Mis hinnaga tuleks? |
mul endal selline http://www.jimmspc-store.fi/tuote/18379?t=false
ei korrosiooni ja mingi bakterite vastane aine on sees
UV sinine veel--- eesti rahas umbes 190 eeku aga sellest liitrist kulus mul 350 ml. ja ylegi on 2/3 pudelit
ma ei tea kas kuskil eestis ka sellist myygil on
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.05.2010 11:55:50
|
|
|
väga huvitava kujuga pudel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
01.05.2010 14:12:18
|
|
|
Silt ja tume taust loovad sellise omapärase kuju asjale,tegelt vist ikka suht tavaline pudel
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
01.05.2010 16:18:38
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Silt ja tume taust loovad sellise omapärase kuju asjale,tegelt vist ikka suht tavaline pudel  |
Iseenesest täitsa tavaline pudel ligtsalt foto jätab imeliku mulje
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
02.05.2010 09:20:47
|
|
|
| /ot/: Eelmise postituse sisu oli kehv. Nimelt siis, vesijahutust ikka sooviks.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
02.05.2010 09:54:05
|
|
|
vesijahutusest tunned ikka rõõmu siis kui ise kokku paned see kallim variant minu arust korralik õhk on parem kui odav vesi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
02.05.2010 10:12:01
|
|
|
| janek5 kirjutas: |
vesijahutusest tunned ikka rõõmu siis kui ise kokku paned see kallim <b>variant</b> minu arust korralik õhk on parem kui odav vesi  |
arvan sama
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
02.05.2010 15:36:09
|
|
|
| Kallim jahutab paremini arvatavasti, H50 Modikompis odavam ka muidu kui Ordis.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
02.05.2010 16:59:43
|
|
|
Mul oleks pakkuda üks tuliuus FuzionV2 ja nozzle kit Kiirkinnitus 775 jaoks ja samuti vajalikud kinnitused AM2 jaoks.
Lisaks veel modditud FuzionGFX V1, Swiftteki Microres ja Zalmani G200 coolant.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
03.05.2010 16:26:45
|
|
|
Viska PS-i pilte mulle ja hinnasoov
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
07.05.2010 17:20:48
|
|
|
Ehk keegi oskab öelda, kas on ka hea asi: http://www.corsair.com/products/h50/default.aspx
Paistab küll tempide poole pealt nunu olevat, et isegi mõeldav osta selline asi, kui asi vastab ka oma näitudele. Või mida keegi arvab antud tootest?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
07.05.2010 17:58:21
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
Ehk keegi oskab öelda, kas on ka hea asi: http://www.corsair.com/products/h50/default.aspx
Paistab küll tempide poole pealt nunu olevat, et isegi mõeldav osta selline asi, kui asi vastab ka oma näitudele. Või mida keegi arvab antud tootest? |
Noo igalpool soovitatakse seda jahutust kui odavat vesijahutust tahad. Nii ,et juu ta siis on hea.
Modikompis suht hea hinnaga ka.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
07.05.2010 23:33:24
|
|
|
kusjuures modikompis on mega hea hinnaga!
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|