Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Street Legal: Racing Redline märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
org340
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2003




sõnum 23.10.2003 21:17:58 vasta tsitaadiga

palju keegi super duty-st kätte on saanud hp-sid?ma 862hp lippab suurepäraselt ainult et juhitavus s... et soovitage nagu mingi rõhu ja kummide setinguid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2003 12:54:05 vasta tsitaadiga

Aidake palun...pidin mängu maha laskma...nüüd panin tagasi peale ja pachi ei lase peale panna enam... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 24.10.2003 12:54:50 vasta tsitaadiga

2.1.4 peal ja mis errori ta annab?
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2003 12:58:13 vasta tsitaadiga

Check...
Error in check crc.
Cancel install...
Install aborted.
Error code: -5


error selline...ja ei lase seda 2.1.4 ka panna..see nimelt selle pachi error
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 11:55:10 vasta tsitaadiga

einwagenist miskine 728 heppa, k6ikidest kahexa silindr´ilistest 904hp, kuue silindrilistest 796hp ja duhenist 896hp
vaadake, save game-i saate www.zone.ee/karrfilescomp/save.zip


viimati muutis Karr000 25.10.2003 21:05:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 25.10.2003 11:58:59 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
einwagenist miskine 728 heppa, k6ikidest kahexa silindr´ilistest 904hp, kuue silindrilistest 796hp ja duhenist 896hp
vaadake, save game-i saate www.zone.ee/save.zip


äkki paned kasutajanime ka vahele?!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 12:02:58 vasta tsitaadiga

Mul Baiern devilsport 712 heppat, 0-100 1,497 , 0-200 3,700 , 1mile 19,700 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 12:41:13 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi NOS pudeleid rohkem ei saaks panna?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 12:49:08 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/karrfilescomp/save.zip

see oleks õige Karr000-i aadress icon_wink.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 12:52:01 vasta tsitaadiga

TNX see õige jah icon_wink.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 14:00:05 vasta tsitaadiga

mul tarvis uuesti pachid tõmmata...aga ie-ga katkeb ära see värk vahest....ja lambist lõpetab ära nagu oleks juba downloaditud...mis progega oleks hea tõmmata...kunagi oli midagi taolist Go zilla...aga nüüd kindlasti midagi uut...aga milline sis....sry for OT
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 14:09:19 vasta tsitaadiga

Mina kasutan Download Acceleratorit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 15:13:57 vasta tsitaadiga

sai kah asja proovitud... kas asi on minus, või on tegemist tõsiselt mõttetu üllitisega? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 15:32:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sai kah asja proovitud... kas asi on minus

Pigem on asi sinus icon_neutral.gif Aga patchid panid ikka peale?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 15:39:12 vasta tsitaadiga

mul ikka midagi viga krt....ei lase pache peale panna ja kõik...tõmbasin uued pachid ka...ikka see error...10x juba uuesti installinud ja ei miskit

Check...
Error in check crc.
Cancel install...
Install aborted.
Error code: -5


selline error siis... icon_sad.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 16:30:03 vasta tsitaadiga

malcom kirjutas:
tsitaat:

sai kah asja proovitud... kas asi on minus

Pigem on asi sinus icon_neutral.gif Aga patchid panid ikka peale?


muig, ütleme nii et asi jookseb nagu siidi... otse plaadilt... 1024x768@32 + 6fsaa & 4 aa... nigu roogitav lumi icon_smile.gif

mängu mõte jääb arusaamatuks, auto juhtimine on veel debiilsem kui see wannabe kiired ja vihased, õige nimi ei tule meelde, tõsine value segment icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 17:14:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

muig, ütleme nii et asi jookseb nagu siidi... otse plaadilt... 1024x768@32 + 6fsaa & 4 aa... nigu roogitav lumi

mängu mõte jääb arusaamatuks, auto juhtimine on veel debiilsem kui see wannabe kiired ja vihased, õige nimi ei tule meelde, tõsine value segment

Otse plaadilt jookseb icon_eek.gif Päris norm siis ja juhtimise saad siis normaalseks kui paned patchid peale thumbs_up.gif Need patchid teevad mängu ikka palju paremaks(y)
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 17:17:48 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
malcom kirjutas:
tsitaat:

sai kah asja proovitud... kas asi on minus

Pigem on asi sinus icon_neutral.gif Aga patchid panid ikka peale?


muig, ütleme nii et asi jookseb nagu siidi... otse plaadilt... 1024x768@32 + 6fsaa & 4 aa... nigu roogitav lumi icon_smile.gif

mängu mõte jääb arusaamatuks, auto juhtimine on veel debiilsem kui see wannabe kiired ja vihased, õige nimi ei tule meelde, tõsine value segment icon_lol.gif



ma väga kahtlen et sul jooxeb see nagu siid...ilma pachidetta...khm khm seal eespool on nagu mainitud paarilt kasutajalt et r9500 ka ei jooxuta seda puhtalt ja r9700...mis sa siin tahad tõestada oma r9600-ga et 6xfsaa &4xaa peal ja ilma pachidetta nagu siidi v? ja 256mb mälu....ÄRA AJA SOGA... icon_mad.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 17:25:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ma väga kahtlen et sul jooxeb see nagu siid...ilma pachidetta...khm khm seal eespool on nagu mainitud paarilt kasutajalt et r9500 ka ei jooxuta seda puhtalt ja r9700...mis sa siin tahad tõestada oma r9600-ga et 6xfsaa &4xaa peal ja ilma pachidetta nagu siidi v? ja 256mb mälu....ÄRA AJA SOGA...

Tegelt kes teab mul sõbral Cellu 1,7 ,384 rammi ja 64 geforce 2 mx ja paneb puhtalt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 25.10.2003 18:06:43 vasta tsitaadiga

kas keegi ei tahaks sellist faili nagu String.java kuhugi üles panna
peaks asuma C:\Program Files\Activision Value\Street Legal Racing\Data\Script\src\String.java

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 19:36:32 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Scart kirjutas:
malcom kirjutas:
tsitaat:

sai kah asja proovitud... kas asi on minus

Pigem on asi sinus icon_neutral.gif Aga patchid panid ikka peale?


muig, ütleme nii et asi jookseb nagu siidi... otse plaadilt... 1024x768@32 + 6fsaa & 4 aa... nigu roogitav lumi icon_smile.gif

mängu mõte jääb arusaamatuks, auto juhtimine on veel debiilsem kui see wannabe kiired ja vihased, õige nimi ei tule meelde, tõsine value segment icon_lol.gif



ma väga kahtlen et sul jooxeb see nagu siid...ilma pachidetta...khm khm seal eespool on nagu mainitud paarilt kasutajalt et r9500 ka ei jooxuta seda puhtalt ja r9700...mis sa siin tahad tõestada oma r9600-ga et 6xfsaa &4xaa peal ja ilma pachidetta nagu siidi v? ja 256mb mälu....ÄRA AJA SOGA... icon_mad.gif


just, ma võtan selleks sõna 9 lehekylge pikas threadis, et soga ajada, kallis mees, on sul paranoia?

ahjaa, ma mängin igat asja oma 256 ddr 400'ga nagu siidi, see et sa oma masinat konfida ei oska, ei ole nüüd küll minu probleem icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 21:08:31 vasta tsitaadiga

malcom kirjutas:
Kas kuidagi NOS pudeleid rohkem ei saaks panna?

6igete oskustega saab KÕIKE teha... Minu super-dutyl oli näiteks 8 NOS-i pudelit mis andsid juurde ~140kph
Täpselt ei oska ise seletada, aga pikk jutt scriptimsest on www.street-legal.tk foorumis problems v6i discuss teema all.. See on yleyldiselt ka väärt lehekylg mdx
Kui keegi tahab v6in seletada, kuidas yleskäivaid uksi scriptida..
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 22:15:50 vasta tsitaadiga

et need ka siis ei oskand konfida kellel r9500 &r9700 icon_question.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zender
Kreisi kasutaja
Zender

liitunud: 05.04.2003




sõnum 25.10.2003 22:34:15 vasta tsitaadiga

Ei viitsi teemat otsast lõpuni läbi lugeda , mul selline k[simus et kust ma saan kõik crackid ja patchid
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 22:36:03 vasta tsitaadiga

cracist ei tohi siin nagu juttu olla, aga pachid saad siit :

http://www.invictus.hu/
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 25.10.2003 22:36:07 vasta tsitaadiga

Zender kirjutas:
Ei viitsi teemat otsast lõpuni läbi lugeda , mul selline k[simus et kust ma saan kõik crackid ja patchid


irww, selle võiks ikka läbi lugeda: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=16527

patchid on www.invictus.hu
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 22:37:29 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
et need ka siis ei oskand konfida kellel r9500 &r9700 icon_question.gif icon_lol.gif


no mina ei tea mida nemad tegid, kordan vaid seda, et mul jookseb asi eelnevalt mainitud settungidega väga hästi, mäng ise on mõttetu
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 22:39:57 vasta tsitaadiga

okok jooxeb siis jooxeb...asi selles ka kui hästi on kellegijaoks hästi...ok las jääb...ja mäng on maitse asi...näiteks mulle sellise põhimõttega mäng väga meeldib...
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 22:40:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mäng ise on mõttetu

No kui sa autot kokku ei oska panna siis on jah mõttetu, aga tegelt igaüks ise arvab mis ta sellest mängust arvab icon_wink.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 22:43:25 vasta tsitaadiga

mäng on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 22:45:34 vasta tsitaadiga

Mulle ka mäng meeldib icon_wink.gif 8) A muidu mis teil 0-100 rekord on ? Endal 1,497
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 22:55:06 vasta tsitaadiga

mul golfiga 2.3s icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 23:00:13 vasta tsitaadiga

Mul rekord tehtud Baiern Devilspordiga icon_wink.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.10.2003 23:41:46 vasta tsitaadiga

Muuseas, mäng ei tööta vanemate NV detonator driveritega. Mul oli 29.42, vist sobivad kõige paremini 4*.**
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 23:43:27 vasta tsitaadiga

krt..äkki sellepärast mul enam pache ei lase peale panna...aga mul on mingi unofficaial kõige uuem driver...

aga see oi tohiks üldse tglt olla driveriga seotud ju icon_redface.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2003 23:44:59 vasta tsitaadiga

malcom kirjutas:
tsitaat:

mäng ise on mõttetu

No kui sa autot kokku ei oska panna siis on jah mõttetu, aga tegelt igaüks ise arvab mis ta sellest mängust arvab icon_wink.gif icon_rolleyes.gif


rohkem pole asi oskamises, vaid selles, et mängu esitlus on nii nigel ja andetu. võrrelge kasvõi valusa mäxiga eksole, vahe on liiga suur, et seda isegi defineerida. mis me ikka vaidleme, igal inimesel omad lemmikud... peace beer_yum.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 26.10.2003 00:15:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

krt..äkki sellepärast mul enam pache ei lase peale panna...aga mul on mingi unofficaial kõige uuem driver...

aga see oi tohiks üldse tglt olla driveriga seotud ju

Muidu, kui sa vahepeal oled uninstalli siis tsub kas : ära kustutada uninstalli poolt kustutamata jäetud patch'ide failid või tegema installi uue directory alla. Sellepärast, et kui patch scan'ib mängu faile siis ei tohi seal all olla midagi muud peale SLRRL failide.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2003 09:23:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

rohkem pole asi oskamises, vaid selles, et mängu esitlus on nii nigel ja andetu. võrrelge kasvõi valusa mäxiga eksole, vahe on liiga suur, et seda isegi defineerida. mis me ikka vaidleme, igal inimesel omad lemmikud... peace

OK kui ei meeldi siis ei meeldi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zender
Kreisi kasutaja
Zender

liitunud: 05.04.2003




sõnum 26.10.2003 21:18:35 vasta tsitaadiga

Milles mul võib viga olla patch on 2.14 aga pro tuningut ei saa teha kas patch 2.1.5 aitab
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2003 21:33:48 vasta tsitaadiga

Zender kirjutas:
Milles mul võib viga olla patch on 2.14 aga pro tuningut ei saa teha kas patch 2.1.5 aitab


minumeelest pidi see olema juba 2.14-nega...aga pane siis 2.15 ka peale...see pach tunduvalt väiksem ka 6.7mb
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 26.10.2003 22:49:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas keegi ei tahaks sellist faili nagu String.java kuhugi üles panna
peaks asuma C:\Program Files\Activision Value\Street Legal Racing\Data\Script\src\String.java

kas ei ole siis kedagi kes seda teha tahaks

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 27.10.2003 20:58:15 vasta tsitaadiga

mul igatahes on .../data/script kataloog tühi nii, et ei saa seda teha kahjuks
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.10.2003 21:12:23 vasta tsitaadiga

AMD, reinstall kõvasti lihtsam. Peale selle on võrdlemisi kindel, et kui selle faili keegi ka saadab hakkab mäng miskit järgmist tahtma mis puudu
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 27.10.2003 22:01:34 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
AMD, reinstall kõvasti lihtsam. Peale selle on võrdlemisi kindel, et kui selle faili keegi ka saadab hakkab mäng miskit järgmist tahtma mis puudu
reinstall ei aita ikka nõuab seda faili icon_cry.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2003 23:34:13 vasta tsitaadiga

malcom kirjutas:
Mulle ka mäng meeldib icon_wink.gif 8) A muidu mis teil 0-100 rekord on ? Endal 1,497

kõva, mis masinaga...
endal:
0-100: 1.679
0-200: 4.976
1/4mile: 8.206

http://www.zone.ee/tomz/data/wooot.jpg
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 28.10.2003 18:50:32 vasta tsitaadiga

paistab et kisa tekitanud patch 2.2 ja 3.0 oli valehäire..
alltoodud lingil olid nad, kuid j2rsku muutusid street legali omax mitte street legal racing redline omax icon_evil.gif
http://www.playground.ru/news/3280/

_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!


viimati muutis 4rvut 29.10.2003 00:06:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2003 19:43:12 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif kaks pachi on isegi väljas...2.2 ja 3.0 on seal
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 28.10.2003 21:20:33 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
icon_eek.gif kaks pachi on isegi väljas...2.2 ja 3.0 on seal



icon_eek.gif njah panin ka t2hele..kuid valed asjad seal icon_redface.gif

_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!


viimati muutis 4rvut 29.10.2003 00:07:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 28.10.2003 21:28:23 vasta tsitaadiga

äkki annate lingi kus tõmmata saab mu venekeel on väga paha icon_redface.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 28.10.2003 21:55:13 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
äkki annate lingi kus tõmmata saab mu venekeel on väga paha icon_redface.gif
''

pole teist enam...

_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!


viimati muutis 4rvut 29.10.2003 00:05:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Street Legal: Racing Redline mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.