|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
org340
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2003
|
23.10.2003 21:17:58
|
|
|
| palju keegi super duty-st kätte on saanud hp-sid?ma 862hp lippab suurepäraselt ainult et juhitavus s... et soovitage nagu mingi rõhu ja kummide setinguid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
24.10.2003 12:54:05
|
|
|
Aidake palun...pidin mängu maha laskma...nüüd panin tagasi peale ja pachi ei lase peale panna enam...
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
24.10.2003 12:58:13
|
|
|
Check...
Error in check crc.
Cancel install...
Install aborted.
Error code: -5
error selline...ja ei lase seda 2.1.4 ka panna..see nimelt selle pachi error
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
25.10.2003 11:55:10
|
|
|
einwagenist miskine 728 heppa, k6ikidest kahexa silindr´ilistest 904hp, kuue silindrilistest 796hp ja duhenist 896hp
vaadake, save game-i saate www.zone.ee/karrfilescomp/save.zip
viimati muutis Karr000 25.10.2003 21:05:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Menthor
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2003
|
25.10.2003 11:58:59
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
einwagenist miskine 728 heppa, k6ikidest kahexa silindr´ilistest 904hp, kuue silindrilistest 796hp ja duhenist 896hp
vaadake, save game-i saate www.zone.ee/save.zip |
äkki paned kasutajanime ka vahele?!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
25.10.2003 12:02:58
|
|
|
Mul Baiern devilsport 712 heppat, 0-100 1,497 , 0-200 3,700 , 1mile 19,700
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
25.10.2003 12:41:13
|
|
|
| Kas kuidagi NOS pudeleid rohkem ei saaks panna?
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
25.10.2003 12:52:01
|
|
|
TNX see õige jah
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
25.10.2003 14:00:05
|
|
|
| mul tarvis uuesti pachid tõmmata...aga ie-ga katkeb ära see värk vahest....ja lambist lõpetab ära nagu oleks juba downloaditud...mis progega oleks hea tõmmata...kunagi oli midagi taolist Go zilla...aga nüüd kindlasti midagi uut...aga milline sis....sry for OT
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
25.10.2003 14:09:19
|
|
|
Mina kasutan Download Acceleratorit
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.10.2003 15:13:57
|
|
|
sai kah asja proovitud... kas asi on minus, või on tegemist tõsiselt mõttetu üllitisega?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
25.10.2003 15:32:26
|
|
|
| tsitaat: |
sai kah asja proovitud... kas asi on minus
|
Pigem on asi sinus Aga patchid panid ikka peale?
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
25.10.2003 15:39:12
|
|
|
mul ikka midagi viga krt....ei lase pache peale panna ja kõik...tõmbasin uued pachid ka...ikka see error...10x juba uuesti installinud ja ei miskit
Check...
Error in check crc.
Cancel install...
Install aborted.
Error code: -5
selline error siis...
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.10.2003 16:30:03
|
|
|
| malcom kirjutas: |
| tsitaat: |
sai kah asja proovitud... kas asi on minus
|
Pigem on asi sinus Aga patchid panid ikka peale? |
muig, ütleme nii et asi jookseb nagu siidi... otse plaadilt... 1024x768@32 + 6fsaa & 4 aa... nigu roogitav lumi
mängu mõte jääb arusaamatuks, auto juhtimine on veel debiilsem kui see wannabe kiired ja vihased, õige nimi ei tule meelde, tõsine value segment
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
25.10.2003 17:14:17
|
|
|
| tsitaat: |
muig, ütleme nii et asi jookseb nagu siidi... otse plaadilt... 1024x768@32 + 6fsaa & 4 aa... nigu roogitav lumi
mängu mõte jääb arusaamatuks, auto juhtimine on veel debiilsem kui see wannabe kiired ja vihased, õige nimi ei tule meelde, tõsine value segment
|
Otse plaadilt jookseb Päris norm siis ja juhtimise saad siis normaalseks kui paned patchid peale Need patchid teevad mängu ikka palju paremaks(y)
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
25.10.2003 17:17:48
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| malcom kirjutas: |
| tsitaat: |
sai kah asja proovitud... kas asi on minus
|
Pigem on asi sinus Aga patchid panid ikka peale? |
muig, ütleme nii et asi jookseb nagu siidi... otse plaadilt... 1024x768@32 + 6fsaa & 4 aa... nigu roogitav lumi
mängu mõte jääb arusaamatuks, auto juhtimine on veel debiilsem kui see wannabe kiired ja vihased, õige nimi ei tule meelde, tõsine value segment  |
ma väga kahtlen et sul jooxeb see nagu siid...ilma pachidetta...khm khm seal eespool on nagu mainitud paarilt kasutajalt et r9500 ka ei jooxuta seda puhtalt ja r9700...mis sa siin tahad tõestada oma r9600-ga et 6xfsaa &4xaa peal ja ilma pachidetta nagu siidi v? ja 256mb mälu....ÄRA AJA SOGA...
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
25.10.2003 17:25:46
|
|
|
| tsitaat: |
ma väga kahtlen et sul jooxeb see nagu siid...ilma pachidetta...khm khm seal eespool on nagu mainitud paarilt kasutajalt et r9500 ka ei jooxuta seda puhtalt ja r9700...mis sa siin tahad tõestada oma r9600-ga et 6xfsaa &4xaa peal ja ilma pachidetta nagu siidi v? ja 256mb mälu....ÄRA AJA SOGA...
|
Tegelt kes teab mul sõbral Cellu 1,7 ,384 rammi ja 64 geforce 2 mx ja paneb puhtalt
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
25.10.2003 18:06:43
|
|
|
kas keegi ei tahaks sellist faili nagu String.java kuhugi üles panna
peaks asuma C:\Program Files\Activision Value\Street Legal Racing\Data\Script\src\String.java
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.10.2003 19:36:32
|
|
|
| ppg kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| malcom kirjutas: |
| tsitaat: |
sai kah asja proovitud... kas asi on minus
|
Pigem on asi sinus Aga patchid panid ikka peale? |
muig, ütleme nii et asi jookseb nagu siidi... otse plaadilt... 1024x768@32 + 6fsaa & 4 aa... nigu roogitav lumi
mängu mõte jääb arusaamatuks, auto juhtimine on veel debiilsem kui see wannabe kiired ja vihased, õige nimi ei tule meelde, tõsine value segment  |
ma väga kahtlen et sul jooxeb see nagu siid...ilma pachidetta...khm khm seal eespool on nagu mainitud paarilt kasutajalt et r9500 ka ei jooxuta seda puhtalt ja r9700...mis sa siin tahad tõestada oma r9600-ga et 6xfsaa &4xaa peal ja ilma pachidetta nagu siidi v? ja 256mb mälu....ÄRA AJA SOGA...  |
just, ma võtan selleks sõna 9 lehekylge pikas threadis, et soga ajada, kallis mees, on sul paranoia?
ahjaa, ma mängin igat asja oma 256 ddr 400'ga nagu siidi, see et sa oma masinat konfida ei oska, ei ole nüüd küll minu probleem
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
25.10.2003 21:08:31
|
|
|
| malcom kirjutas: |
| Kas kuidagi NOS pudeleid rohkem ei saaks panna? |
6igete oskustega saab KÕIKE teha... Minu super-dutyl oli näiteks 8 NOS-i pudelit mis andsid juurde ~140kph
Täpselt ei oska ise seletada, aga pikk jutt scriptimsest on www.street-legal.tk foorumis problems v6i discuss teema all.. See on yleyldiselt ka väärt lehekylg mdx
Kui keegi tahab v6in seletada, kuidas yleskäivaid uksi scriptida..
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
25.10.2003 22:15:50
|
|
|
et need ka siis ei oskand konfida kellel r9500 &r9700
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zender
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2003
|
25.10.2003 22:34:15
|
|
|
| Ei viitsi teemat otsast lõpuni läbi lugeda , mul selline k[simus et kust ma saan kõik crackid ja patchid
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.10.2003 22:37:29
|
|
|
| ppg kirjutas: |
et need ka siis ei oskand konfida kellel r9500 &r9700  |
no mina ei tea mida nemad tegid, kordan vaid seda, et mul jookseb asi eelnevalt mainitud settungidega väga hästi, mäng ise on mõttetu
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
25.10.2003 22:39:57
|
|
|
| okok jooxeb siis jooxeb...asi selles ka kui hästi on kellegijaoks hästi...ok las jääb...ja mäng on maitse asi...näiteks mulle sellise põhimõttega mäng väga meeldib...
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
25.10.2003 22:40:34
|
|
|
| tsitaat: |
mäng ise on mõttetu
|
No kui sa autot kokku ei oska panna siis on jah mõttetu, aga tegelt igaüks ise arvab mis ta sellest mängust arvab
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
25.10.2003 22:43:25
|
|
|
mäng on
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
25.10.2003 22:45:34
|
|
|
Mulle ka mäng meeldib 8) A muidu mis teil 0-100 rekord on ? Endal 1,497
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
25.10.2003 22:55:06
|
|
|
mul golfiga 2.3s
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
25.10.2003 23:00:13
|
|
|
Mul rekord tehtud Baiern Devilspordiga
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
25.10.2003 23:41:46
|
|
|
| Muuseas, mäng ei tööta vanemate NV detonator driveritega. Mul oli 29.42, vist sobivad kõige paremini 4*.**
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
25.10.2003 23:43:27
|
|
|
krt..äkki sellepärast mul enam pache ei lase peale panna...aga mul on mingi unofficaial kõige uuem driver...
aga see oi tohiks üldse tglt olla driveriga seotud ju
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.10.2003 23:44:59
|
|
|
| malcom kirjutas: |
| tsitaat: |
mäng ise on mõttetu
|
No kui sa autot kokku ei oska panna siis on jah mõttetu, aga tegelt igaüks ise arvab mis ta sellest mängust arvab  |
rohkem pole asi oskamises, vaid selles, et mängu esitlus on nii nigel ja andetu. võrrelge kasvõi valusa mäxiga eksole, vahe on liiga suur, et seda isegi defineerida. mis me ikka vaidleme, igal inimesel omad lemmikud... peace
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
26.10.2003 00:15:18
|
|
|
| tsitaat: |
krt..äkki sellepärast mul enam pache ei lase peale panna...aga mul on mingi unofficaial kõige uuem driver...
aga see oi tohiks üldse tglt olla driveriga seotud ju
|
Muidu, kui sa vahepeal oled uninstalli siis tsub kas : ära kustutada uninstalli poolt kustutamata jäetud patch'ide failid või tegema installi uue directory alla. Sellepärast, et kui patch scan'ib mängu faile siis ei tohi seal all olla midagi muud peale SLRRL failide.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
26.10.2003 09:23:10
|
|
|
| tsitaat: |
rohkem pole asi oskamises, vaid selles, et mängu esitlus on nii nigel ja andetu. võrrelge kasvõi valusa mäxiga eksole, vahe on liiga suur, et seda isegi defineerida. mis me ikka vaidleme, igal inimesel omad lemmikud... peace
|
OK kui ei meeldi siis ei meeldi
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zender
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2003
|
26.10.2003 21:18:35
|
|
|
| Milles mul võib viga olla patch on 2.14 aga pro tuningut ei saa teha kas patch 2.1.5 aitab
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
26.10.2003 21:33:48
|
|
|
| Zender kirjutas: |
| Milles mul võib viga olla patch on 2.14 aga pro tuningut ei saa teha kas patch 2.1.5 aitab |
minumeelest pidi see olema juba 2.14-nega...aga pane siis 2.15 ka peale...see pach tunduvalt väiksem ka 6.7mb
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
26.10.2003 22:49:14
|
|
|
| tsitaat: |
kas keegi ei tahaks sellist faili nagu String.java kuhugi üles panna
peaks asuma C:\Program Files\Activision Value\Street Legal Racing\Data\Script\src\String.java
|
kas ei ole siis kedagi kes seda teha tahaks
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Menthor
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2003
|
27.10.2003 20:58:15
|
|
|
| mul igatahes on .../data/script kataloog tühi nii, et ei saa seda teha kahjuks
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.10.2003 21:12:23
|
|
|
| AMD, reinstall kõvasti lihtsam. Peale selle on võrdlemisi kindel, et kui selle faili keegi ka saadab hakkab mäng miskit järgmist tahtma mis puudu
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
27.10.2003 22:01:34
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| AMD, reinstall kõvasti lihtsam. Peale selle on võrdlemisi kindel, et kui selle faili keegi ka saadab hakkab mäng miskit järgmist tahtma mis puudu |
reinstall ei aita ikka nõuab seda faili
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
27.10.2003 23:34:13
|
|
|
| malcom kirjutas: |
Mulle ka mäng meeldib 8) A muidu mis teil 0-100 rekord on ? Endal 1,497 |
kõva, mis masinaga...
endal:
0-100: 1.679
0-200: 4.976
1/4mile: 8.206
http://www.zone.ee/tomz/data/wooot.jpg
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4rvut
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2003
|
28.10.2003 18:50:32
|
|
|
paistab et kisa tekitanud patch 2.2 ja 3.0 oli valehäire..
alltoodud lingil olid nad, kuid j2rsku muutusid street legali omax mitte street legal racing redline omax
http://www.playground.ru/news/3280/
_________________ O: a-open supertower h600A küljekaane võtta privas ühendust!
viimati muutis 4rvut 29.10.2003 00:06:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
28.10.2003 19:43:12
|
|
|
kaks pachi on isegi väljas...2.2 ja 3.0 on seal
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4rvut
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2003
|
28.10.2003 21:20:33
|
|
|
| ppg kirjutas: |
kaks pachi on isegi väljas...2.2 ja 3.0 on seal |
njah panin ka t2hele..kuid valed asjad seal
_________________ O: a-open supertower h600A küljekaane võtta privas ühendust!
viimati muutis 4rvut 29.10.2003 00:07:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
28.10.2003 21:28:23
|
|
|
äkki annate lingi kus tõmmata saab mu venekeel on väga paha
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4rvut
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2003
|
28.10.2003 21:55:13
|
|
|
| AMD kirjutas: |
äkki annate lingi kus tõmmata saab mu venekeel on väga paha  |
''
pole teist enam...
_________________ O: a-open supertower h600A küljekaane võtta privas ühendust!
viimati muutis 4rvut 29.10.2003 00:05:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|