|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
overgrow
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2005
|
21.02.2010 13:44:06
HTC Desire (HD, Z, S) |
|
|
Barcelonas neli päeva kestev Mobile World Congress 2010 tutvustas HTC oma uut telefoni. Asi paistab olevat väga kuri.
In terms of specs, the Desire, like the Nexus One, includes a 3.7-inch multi-touch screen, a 1GHz Snapdragon processor, and the Android 2.1 operating system . It comes with 512 megabyte ROM and 576 megabyte RAM (the Nexus One has 512 megabyte RAM).
The Desire won’t be available in the U.S. anytime soon. It will, however, be launched through T-Mobile, a unit of Deutsche Telekom, in Europe and Asia in the second quarter.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
21.02.2010 16:23:50
|
|
|
kahju et android
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
21.02.2010 19:04:13
|
|
|
Ma ei tea kas on kahju. Võimekam pill WM-ile ju HD2-e näol täitsa olemas. Ma vist ei üritagi WM peale kolida. Ei tunne kustumatut kihku registrit sorkida. Kui kännukasse tekib, siis võtan selle imelooma ligi igatahes. Kui muidugi Apple ei üllata.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
21.02.2010 20:18:52
|
|
|
Väga tõsine pretendent minu järgmise telefoni kohale.
Kummalisel kombel näib tulevat odavam kui Nexus One.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
22.02.2010 10:53:56
|
|
|
Mis tal siis hinnaks ka ennustatakse? Selline asi võiks ju täitsa olla küll
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
22.02.2010 10:58:52
|
|
|
HD2 on imho liiga suur, 3.7'' oleks paras,
HD2 puhul ka nõrk aku
endal D2, kuid ekraan võiks olla veits suurem
| inca kirjutas: |
| Ma ei tea kas on kahju. Võimekam pill WM-ile ju HD2-e näol täitsa olemas. Ma vist ei üritagi WM peale kolida. Ei tunne kustumatut kihku registrit sorkida. Kui kännukasse tekib, siis võtan selle imelooma ligi igatahes. Kui muidugi Apple ei üllata. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
22.02.2010 12:01:37
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| Mis tal siis hinnaks ka ennustatakse? |
Expansys pakub ettetellimise hinnaks 439.99£
Amazon.de 499.99€
Harilikult kui reaalselt müügile jõuab siis hinnad ka natuke kukuvad.
Tahaks loota et 449€ võiks olla reaalne hind aprillis.
http://www.expansys.com/d.aspx?i=196001
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
overgrow
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2005
|
22.02.2010 15:19:11
|
|
|
| Oskad sa öelda kaua kaup sealt expansys.com Eestisse liigub?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
22.02.2010 15:44:08
|
|
|
1-2 päeva harilikult.
TNT või DHL´ga
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
22.02.2010 17:42:38
|
|
|
Ühesõnaga sama hind, nagu HD2. Mis on ikka üks kopsakas hind...
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
22.02.2010 19:05:03
|
|
|
Füüsilised nupud tunduvad õnneks "not cheap"
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
30.03.2010 00:26:24
|
|
|
Retaili enne seitsmendat ei jõua. Ja millal meie kolkasse saabub... Photopoint küll lubas aprilli alguseks ehk paar eksemplari, aga eks näis. Käin Kännukast ka mingi hetk läbi ja vaatan mis härrad räägivad. Kahtlustan, et läheb clove'st tellimiseks. 7k eest tuleb kohale väidetavalt.
Paneks kah ühe review: http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/htc-desire-679515/review
Ja kuigi neil brändikatel speech2text puudub, peaks HTC sõnul valge inimese variantidel see siiski olema. Iseasi palju kohalikest keegi seda kasutada viitsib millekski. Tore featuur, aga mõnusalt tarbitav ainult mikimaal vist.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
30.03.2010 00:37:27
|
|
|
| Soovis keegi pakub mõnda aega Nexus One 6k-ga, see vist sama asi?
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.03.2010 01:00:06
|
|
|
| Teip kirjutas: |
| Soovis keegi pakub mõnda aega Nexus One 6k-ga, see vist sama asi? |
Vaata linki mu 22.02 postitusest, seal peaks olema selgelt välja toodud erinevused, niipalju kui neid on.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
30.03.2010 01:27:58
|
|
|
No näiteks tundub HTC olevat saanud omale esimese normaalse kaamera, mis mingitki kriitikat kannatab. Sense on veel suur vahe, trackpad, heli igas mõttes ja klienditugi. Ülejäänud erinevused on marginaalsed. Ja osasid ehk veel tuvastatakse.
Lisaks ei ole niipea veel võimalik Desire'it pooleks häkkida erinevalt N1-st.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.03.2010 13:08:47
|
|
|
Ei saanud päris hästi aru kummal siis parem helikvaliteet on?
Desirel?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.03.2010 13:57:24
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Ei saanud päris hästi aru kummal siis parem helikvaliteet on?
Desirel? |
Helistamisel peaks olema N1 helikvaliteet parem, kuna tal on see müra-eemaldus-mikrofon.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.03.2010 14:33:18
|
|
|
Ma ei teadnud kas peaks tegema kuskile oma teema aga neid Andusid tuleb nagu seeni aga enne kui ma HTC kasuks otsustaksin ootaks selle ülevaated ära.
http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-3115.php
i9000
Nagu ma aru sain kui ta Eestisse jõuab siis ta pidi esimesena minu lauale prantsatama
Tundub korraölik konkurent kõigile highend Androididele.
HTC,SE X10,N1
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
30.03.2010 14:43:12
|
|
|
Galaxy S tõotab jah midad üsna head olla seda pole mainitud millal ta sinuni jõuda võiks? suve lõpuks ehk peaks juba müügis olema.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.03.2010 14:44:26
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
Galaxy S tõotab jah midad üsna head olla seda pole mainitud millal ta sinuni jõuda võiks? suve lõpuks ehk peaks juba müügis olema. |
Asi pidi uksetaga olema väidetavalt,kuna suvemüüki peab ta juba mõjutama Samsungi statistikas.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.03.2010 16:06:28
|
|
|
Galaxy S on huvitav jah.
| Draqula kirjutas: |
| Helistamisel peaks olema N1 helikvaliteet parem, kuna tal on see müra-eemaldus-mikrofon. |
Mind huvitaks just helikvaliteet muusikat kuulates.
Peale GSMArena teised nähtavasti ülevaadetes sellele rõhku ei pööra.
Vaikimisi pole Androidi pleieril ekvalaiserit, aga Sensel on oma pleier, ja Dolby Mobile ehk mõjutab ka positiivselt.
Imselt peab GSMArena ülevaate ära ootama, Nexus One ülevaade on neil olemas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
30.03.2010 16:12:42
|
|
|
Ja mina plaanisin Xperia X10'e ära osta, kuid kui nüüd siuke telefon ka tulemas on... Segaseks ajab kõik
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
30.03.2010 16:19:01
|
|
|
Desire'i kohta üldse juba vähe infot, mingeid erilisi videosid ka pole, ainult hands-on videod.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.03.2010 16:34:42
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| Desire'i kohta üldse juba vähe infot, mingeid erilisi videosid ka pole, ainult hands-on videod. |
Eelmisele leheküljele postitasin suhtkoht korraliku ülevaate lingi...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.03.2010 16:41:09
|
|
|
Lugesin GSMArenast Xperia X10 ülevaadet, jättis üsna kehva mulje.
Pool aastat turule hiljaks jäänud telefon, väga hea potentsiaal oli kunagi, enam mitte.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.03.2010 17:22:48
|
|
|
| tsitaat: |
Lugesin GSMArenast Xperia X10 ülevaadet, jättis üsna kehva mulje.
|
Ise aravn just vastupidist, kuna olen kasutanud põgusalt.
Põhiline on kinni ikka Andu versioonis ja üsna kohatu võrrelda erienvate OS-idega telefone.
Ainult spece lugedes mingeid järeldusi teha on küll väga ebaproffesionaalne
Peamine kitsaskoht on see et ta tuleb 1.6 versiooniga aga juuniks pidi 2.1 üdini valimis olema
Seega ennem ma ei hakkas ennatlikke järeldusi tegema.
Arvestades et turul olevatest ainult N1 on 2.1 ametlikult.
Ülejäänud algse 1.5 peal üldse
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.03.2010 17:53:54
|
|
|
| Milestone peaks ka nüüd 2.1 olema.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
overgrow
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2005
|
30.03.2010 19:13:21
|
|
|
| ostsin HTC Legendi ja parim telefon mida kunagi omanud olen - olnud on nii n97, proovitud n900, samuti sony ericcson x10 olen näppinud ja palju muid . Soovitan - hind ka hea 7000 krooni.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.03.2010 20:53:03
|
|
|
overgrow, Kõik on ilus aga kas kohalik garantii kah on
Tavatarbijale on see maailma kõige tähtsam asi.
netis seiklejale ja mobla gurule pole mureks aga lihtinimene vaatab teisest nurgast asju.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hanz
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2005
|
30.03.2010 20:55:57
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Ma ei teadnud kas peaks tegema kuskile oma teema aga neid Andusid tuleb nagu seeni aga enne kui ma HTC kasuks otsustaksin ootaks selle ülevaated ära.
http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-3115.php
i9000
Nagu ma aru sain kui ta Eestisse jõuab siis ta pidi esimesena minu lauale prantsatama
Tundub korraölik konkurent kõigile highend Androididele.
HTC,SE X10,N1 |
paistab täitsa huvitav, aga 4" ekraan tundub natuke ehmatav... isegi HTC Desire oma 3.7 tolliga tundub natuke palju, nii kaob ju igasugune iPadi mõte
| overgrow kirjutas: |
| ostsin HTC Legendi ja parim telefon mida kunagi omanud olen - olnud on nii n97, proovitud n900, samuti sony ericcson x10 olen näppinud ja palju muid . Soovitan - hind ka hea 7000 krooni. |
vaatasin ise ka Legendi, aga kuna on lootust, et ka Desire jõuab varsti Eestisse, siis ootan enne selle ära ja siis vaatan. Legendi unibody korpus tundub päris hea, aga Desire võimsam protsessor kutsub vist ikka rohkem.
_________________ Lahedad mängud  |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.04.2010 13:19:40
|
|
|
| inca kirjutas: |
Okei, hind on normaalne. Saadavus on küll: "Saabumas". Nii et arvestades ülemaailmset Desire ikaldust, võib veel omajagu aega minna. Ma olen juba jõudnud nii palju autot remontida ja õlut juua see kuu, et enne maid ma vist osta ei jaksa enivei Ida-euroopa telefone on samas mujal saanud juba paar päeva vabalt osta. Eesti on isegi localesse pandud ja puha.
overgrow, sest see oli kohe olemas? Ja kas see on halb telefon siis? Kuigi tuleb tunnistada jah, et hinnavahe on kuidagi liiga väike. Legend võiks tonnikese odavam olla küll. Samas disain on ikka nii hea, et ehk ka mitte. |
Legendi pluss on tugev ja stiilne korpus ühest alumiiniumi tükist (sobib rohkem näitamiseks kui teised HTC'd) ning tundub ka, et parem aku ja featuuride suhe (akus vurtsu küll vähem, kuid on ka väiksem ekraan nii resolt kui diagonaalilt ja aeglasem prose). Multitouch pinch-to-zoom peaks ekraani väiksust kompenseerima.
Desire plussiks on reso ja jõudlus (kõige paremini tuleb välja vast kui võrrelda brauseris flash video mängimist, mis ei ole youtube, kuna youtube jaoks on legendil oma app, mis jookseb ilusti) - Desire enamikes review'des mängib puhtalt, kuid Legend hakkab tugevalt jõnksutama, samas lihtsate animatsioonidega saab Legend kenasti hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
overgrow
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2005
|
09.04.2010 20:28:55
|
|
|
Leidsin väga hea apliklatsiooni telefonile - Wheres my droid, kui telefon ära kaob, siis saadad teatud märksõnaga sms telefonile ning telefon ise saadab vastu enda kordinaadid(GPS peab olema aktiveeritud) ja hakkab helisema valjult isegi kui on silent. Oskab keegi soovitada häid aplikatsioone?
Ise siiani pannud peale
1.Wheres my droid
2. Tube downloader
3. Shazam(laulu tuvastamine)
4.Aldiko (raamatuid saab tõmmata telefoni ja lugeda)
5. Advanced task killer(vajalik kõigile, et akut säästa ja aplikatsioone mugavalt sulgeda)
6. Mängudest on Abduction
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
09.04.2010 21:20:30
|
|
|
Tre,
Kännuka valikus ka nüüdseks Desire olemas ja näitab olekut Laos. Hind sama mis HTC.ee lehel.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hanz
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2005
|
10.04.2010 21:32:35
|
|
|
| overgrow kirjutas: |
Leidsin väga hea apliklatsiooni telefonile - Wheres my droid, kui telefon ära kaob, siis saadad teatud märksõnaga sms telefonile ning telefon ise saadab vastu enda kordinaadid(GPS peab olema aktiveeritud) ja hakkab helisema valjult isegi kui on silent. Oskab keegi soovitada häid aplikatsioone?
Ise siiani pannud peale
1.Wheres my droid
2. Tube downloader
3. Shazam(laulu tuvastamine)
4.Aldiko (raamatuid saab tõmmata telefoni ja lugeda)
5. Advanced task killer(vajalik kõigile, et akut säästa ja aplikatsioone mugavalt sulgeda)
6. Mängudest on Abduction |
Ise kasutan Advanced task killer asemel Task Manager-i (Rhythm Software). Sel on Auto-Kill võimalus ja näeb parem välja. Lisaks on veel täitsa huvitav asi Google Sky Map. Mängudest on mängitav Raging Thunder Light, aga see vaid demo ja Eestis tasulisi Appe veel osta ei saa (miks? ).
_________________ Lahedad mängud  |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
12.04.2010 23:28:24
|
|
|
| EMT-s ja Photopointis nüüd siis müügil 7990 krooni eest.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
13.04.2010 11:52:37
|
|
|
| emt kliendile 7490.-
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.04.2010 12:09:13
|
|
|
| Teip kirjutas: |
| emt kliendile 7490.- |
Päris hea hind. Huvitav kuidas laoseisud on... selle hinnaga peaks olema tahtjaid palju.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vik
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2005
|
13.04.2010 14:49:31
|
|
|
| Tartu EMT- sse pole veel jõudnud. Kumb ikkagi on parem kas WM või Android , siiani WM -ga väga rahul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
13.04.2010 15:00:58
|
|
|
| WM (6.x) on praeguseks surnud platform, samas kui Android on alles poisike.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
13.04.2010 15:54:09
|
|
|
Hee, EMT pakub mulle isegi 6990.- eest seda. Vaatab, äkki mõnele tuttavale "kuldkliendile" on veel parem pakkumine.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.04.2010 16:33:15
|
|
|
| inca kirjutas: |
| Hee, EMT pakub mulle isegi 6990.- eest seda. Vaatab, äkki mõnele tuttavale "kuldkliendile" on veel parem pakkumine. |
mul sama hind (5a 9k T+)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
13.04.2010 22:58:29
|
|
|
Palju 10+ on
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
14.04.2010 00:56:40
... |
|
|
| kui see mobla osta väljaspoolt eestit siis infocare teeb ka neile garantiid..ehk siis kõik htc mobiilid saadetakse lätti remonti...vahet pole kust ostsid
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
14.04.2010 07:27:44
|
|
|
Mulle öeldi, et väljaspoolt Eestit ostetud HTC-dele garantiiremonti ei tehta. Jagati valeinfot?
Ja EMT-st soodsamalt kui 7k ei tundu saavat. Isegi kui vene ajal juba klient olid
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
14.04.2010 10:28:56
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Palju 10+ on  |
10a 4k >>> 6990 EEKi
Eestis võiks ka selliseid selliseid vahvaid pakette olla.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|