Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 13:44:06 HTC Desire (HD, Z, S) vasta tsitaadiga

Barcelonas neli päeva kestev Mobile World Congress 2010 tutvustas HTC oma uut telefoni. Asi paistab olevat väga kuri.



In terms of specs, the Desire, like the Nexus One, includes a 3.7-inch multi-touch screen, a 1GHz Snapdragon processor, and the Android 2.1 operating system . It comes with 512 megabyte ROM and 576 megabyte RAM (the Nexus One has 512 megabyte RAM).

The Desire won’t be available in the U.S. anytime soon. It will, however, be launched through T-Mobile, a unit of Deutsche Telekom, in Europe and Asia in the second quarter.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 16:23:50 vasta tsitaadiga

kahju et android
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 19:04:13 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas on kahju. Võimekam pill WM-ile ju HD2-e näol täitsa olemas. Ma vist ei üritagi WM peale kolida. Ei tunne kustumatut kihku registrit sorkida. Kui kännukasse tekib, siis võtan selle imelooma ligi igatahes. Kui muidugi Apple ei üllata.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 20:10:14 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/htc_desire-3077.php
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 20:18:52 vasta tsitaadiga

Väga tõsine pretendent minu järgmise telefoni kohale.
Kummalisel kombel näib tulevat odavam kui Nexus One.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 10:53:56 vasta tsitaadiga

Mis tal siis hinnaks ka ennustatakse? Selline asi võiks ju täitsa olla küll icon_cool.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 10:58:52 vasta tsitaadiga

HD2 on imho liiga suur, 3.7'' oleks paras,
HD2 puhul ka nõrk aku
endal D2, kuid ekraan võiks olla veits suurem icon_smile.gif
inca kirjutas:
Ma ei tea kas on kahju. Võimekam pill WM-ile ju HD2-e näol täitsa olemas. Ma vist ei üritagi WM peale kolida. Ei tunne kustumatut kihku registrit sorkida. Kui kännukasse tekib, siis võtan selle imelooma ligi igatahes. Kui muidugi Apple ei üllata.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 11:01:14 vasta tsitaadiga

Siit peaks saama mõned vastused teemal: Nexus One vs Desire

http://www.slashgear.com/htc-desire-vs-google-nexus-one-2074966/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+slashgear+%28SlashGear%29

Vahe on 3G sagedustes, teoreetilises aku pidamises, juhtmunas/juhtplaadis, Nexus One müraeemalduses teise mikrofoni abil... Võimalik, et midagi oli veel...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 12:01:37 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Mis tal siis hinnaks ka ennustatakse?

Expansys pakub ettetellimise hinnaks 439.99£
Amazon.de 499.99€

Harilikult kui reaalselt müügile jõuab siis hinnad ka natuke kukuvad.
Tahaks loota et 449€ võiks olla reaalne hind aprillis.

http://www.expansys.com/d.aspx?i=196001
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 15:19:11 vasta tsitaadiga

Oskad sa öelda kaua kaup sealt expansys.com Eestisse liigub?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 15:44:08 vasta tsitaadiga

1-2 päeva harilikult.
TNT või DHL´ga
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 17:42:38 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga sama hind, nagu HD2. Mis on ikka üks kopsakas hind...
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 19:05:03 vasta tsitaadiga

Füüsilised nupud tunduvad õnneks "not cheap" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2010 23:34:13 vasta tsitaadiga

Slashgear ülevaade aparaadist:
http://www.slashgear.com/htc-desire-review-2979500/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 00:26:24 vasta tsitaadiga

Retaili enne seitsmendat ei jõua. Ja millal meie kolkasse saabub... Photopoint küll lubas aprilli alguseks ehk paar eksemplari, aga eks näis. Käin Kännukast ka mingi hetk läbi ja vaatan mis härrad räägivad. Kahtlustan, et läheb clove'st tellimiseks. 7k eest tuleb kohale väidetavalt.
Paneks kah ühe review: http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/htc-desire-679515/review
Ja kuigi neil brändikatel speech2text puudub, peaks HTC sõnul valge inimese variantidel see siiski olema. Iseasi palju kohalikest keegi seda kasutada viitsib millekski. Tore featuur, aga mõnusalt tarbitav ainult mikimaal vist.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 00:37:27 vasta tsitaadiga

Soovis keegi pakub mõnda aega Nexus One 6k-ga, see vist sama asi?
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 01:00:06 vasta tsitaadiga

Teip kirjutas:
Soovis keegi pakub mõnda aega Nexus One 6k-ga, see vist sama asi?


Vaata linki mu 22.02 postitusest, seal peaks olema selgelt välja toodud erinevused, niipalju kui neid on.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 01:27:58 vasta tsitaadiga

No näiteks tundub HTC olevat saanud omale esimese normaalse kaamera, mis mingitki kriitikat kannatab. Sense on veel suur vahe, trackpad, heli igas mõttes ja klienditugi. Ülejäänud erinevused on marginaalsed. Ja osasid ehk veel tuvastatakse.
Lisaks ei ole niipea veel võimalik Desire'it pooleks häkkida erinevalt N1-st.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 13:08:47 vasta tsitaadiga

Ei saanud päris hästi aru kummal siis parem helikvaliteet on?
Desirel?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 13:57:24 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Ei saanud päris hästi aru kummal siis parem helikvaliteet on?
Desirel?


Helistamisel peaks olema N1 helikvaliteet parem, kuna tal on see müra-eemaldus-mikrofon.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 14:33:18 vasta tsitaadiga

Ma ei teadnud kas peaks tegema kuskile oma teema aga neid Andusid tuleb nagu seeni aga enne kui ma HTC kasuks otsustaksin ootaks selle ülevaated ära.
http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-3115.php
i9000
Nagu ma aru sain kui ta Eestisse jõuab siis ta pidi esimesena minu lauale prantsatama thumbs_up.gif
Tundub korraölik konkurent kõigile highend Androididele.
HTC,SE X10,N1
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 14:43:12 vasta tsitaadiga

Galaxy S tõotab jah midad üsna head olla thumbs_up.gif seda pole mainitud millal ta sinuni jõuda võiks? suve lõpuks ehk peaks juba müügis olema.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 14:44:26 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Galaxy S tõotab jah midad üsna head olla thumbs_up.gif seda pole mainitud millal ta sinuni jõuda võiks? suve lõpuks ehk peaks juba müügis olema.

Asi pidi uksetaga olema icon_rolleyes.gif väidetavalt,kuna suvemüüki peab ta juba mõjutama Samsungi statistikas.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 16:06:28 vasta tsitaadiga

Galaxy S on huvitav jah.

Draqula kirjutas:
Helistamisel peaks olema N1 helikvaliteet parem, kuna tal on see müra-eemaldus-mikrofon.


Mind huvitaks just helikvaliteet muusikat kuulates.

Peale GSMArena teised nähtavasti ülevaadetes sellele rõhku ei pööra.
Vaikimisi pole Androidi pleieril ekvalaiserit, aga Sensel on oma pleier, ja Dolby Mobile ehk mõjutab ka positiivselt.

Imselt peab GSMArena ülevaate ära ootama, Nexus One ülevaade on neil olemas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 16:12:42 vasta tsitaadiga

Ja mina plaanisin Xperia X10'e ära osta, kuid kui nüüd siuke telefon ka tulemas on... Segaseks ajab kõik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 16:19:01 vasta tsitaadiga

Desire'i kohta üldse juba vähe infot, mingeid erilisi videosid ka pole, ainult hands-on videod.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 16:34:42 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Desire'i kohta üldse juba vähe infot, mingeid erilisi videosid ka pole, ainult hands-on videod.


Eelmisele leheküljele postitasin suhtkoht korraliku ülevaate lingi...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 16:41:09 vasta tsitaadiga

Lugesin GSMArenast Xperia X10 ülevaadet, jättis üsna kehva mulje.
Pool aastat turule hiljaks jäänud telefon, väga hea potentsiaal oli kunagi, enam mitte.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 17:22:33 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Desire'i kohta üldse juba vähe infot, mingeid erilisi videosid ka pole, ainult hands-on videod.

http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/htc-desire-679515/review
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 17:22:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lugesin GSMArenast Xperia X10 ülevaadet, jättis üsna kehva mulje.

Ise aravn just vastupidist, kuna olen kasutanud põgusalt.
Põhiline on kinni ikka Andu versioonis ja üsna kohatu võrrelda erienvate OS-idega telefone.
Ainult spece lugedes mingeid järeldusi teha on küll väga ebaproffesionaalne icon_neutral.gif
Peamine kitsaskoht on see et ta tuleb 1.6 versiooniga aga juuniks pidi 2.1 üdini valimis olema thumbs_up.gif
Seega ennem ma ei hakkas ennatlikke järeldusi tegema.
Arvestades et turul olevatest ainult N1 on 2.1 ametlikult.
Ülejäänud algse 1.5 peal üldse thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 17:53:54 vasta tsitaadiga

Milestone peaks ka nüüd 2.1 olema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 19:13:21 vasta tsitaadiga

ostsin HTC Legendi ja parim telefon mida kunagi omanud olen - olnud on nii n97, proovitud n900, samuti sony ericcson x10 olen näppinud ja palju muid . Soovitan - hind ka hea 7000 krooni.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 20:53:03 vasta tsitaadiga

overgrow, Kõik on ilus aga kas kohalik garantii kah on icon_question.gif icon_idea.gif
Tavatarbijale on see maailma kõige tähtsam asi.
netis seiklejale ja mobla gurule pole mureks aga lihtinimene vaatab teisest nurgast asju.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanz
HV kasutaja
hanz

liitunud: 31.03.2005




sõnum 30.03.2010 20:55:57 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Ma ei teadnud kas peaks tegema kuskile oma teema aga neid Andusid tuleb nagu seeni aga enne kui ma HTC kasuks otsustaksin ootaks selle ülevaated ära.
http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-3115.php
i9000
Nagu ma aru sain kui ta Eestisse jõuab siis ta pidi esimesena minu lauale prantsatama thumbs_up.gif
Tundub korraölik konkurent kõigile highend Androididele.
HTC,SE X10,N1

paistab täitsa huvitav, aga 4" ekraan tundub natuke ehmatav... isegi HTC Desire oma 3.7 tolliga tundub natuke palju, nii kaob ju igasugune iPadi mõte icon_lol.gif

overgrow kirjutas:
ostsin HTC Legendi ja parim telefon mida kunagi omanud olen - olnud on nii n97, proovitud n900, samuti sony ericcson x10 olen näppinud ja palju muid . Soovitan - hind ka hea 7000 krooni.

vaatasin ise ka Legendi, aga kuna on lootust, et ka Desire jõuab varsti Eestisse, siis ootan enne selle ära ja siis vaatan. Legendi unibody korpus tundub päris hea, aga Desire võimsam protsessor kutsub vist ikka rohkem.

_________________
Lahedad mängud icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 08:26:39 vasta tsitaadiga

http://www.htc.ee/htc-desire/

... ehk siis tundub et Desire on kohale jõudnud meile.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 13:19:40 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Okei, hind on normaalne. Saadavus on küll: "Saabumas". Nii et arvestades ülemaailmset Desire ikaldust, võib veel omajagu aega minna. Ma olen juba jõudnud nii palju autot remontida ja õlut juua see kuu, et enne maid ma vist osta ei jaksa enivei icon_sad.gif Ida-euroopa telefone on samas mujal saanud juba paar päeva vabalt osta. Eesti on isegi localesse pandud ja puha.
overgrow, sest see oli kohe olemas? Ja kas see on halb telefon siis? Kuigi tuleb tunnistada jah, et hinnavahe on kuidagi liiga väike. Legend võiks tonnikese odavam olla küll. Samas disain on ikka nii hea, et ehk ka mitte.


Legendi pluss on tugev ja stiilne korpus ühest alumiiniumi tükist (sobib rohkem näitamiseks kui teised HTC'd) ning tundub ka, et parem aku ja featuuride suhe (akus vurtsu küll vähem, kuid on ka väiksem ekraan nii resolt kui diagonaalilt ja aeglasem prose). Multitouch pinch-to-zoom peaks ekraani väiksust kompenseerima.

Desire plussiks on reso ja jõudlus (kõige paremini tuleb välja vast kui võrrelda brauseris flash video mängimist, mis ei ole youtube, kuna youtube jaoks on legendil oma app, mis jookseb ilusti) - Desire enamikes review'des mängib puhtalt, kuid Legend hakkab tugevalt jõnksutama, samas lihtsate animatsioonidega saab Legend kenasti hakkama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 20:28:55 vasta tsitaadiga

Leidsin väga hea apliklatsiooni telefonile - Wheres my droid, kui telefon ära kaob, siis saadad teatud märksõnaga sms telefonile ning telefon ise saadab vastu enda kordinaadid(GPS peab olema aktiveeritud) ja hakkab helisema valjult isegi kui on silent. Oskab keegi soovitada häid aplikatsioone?

Ise siiani pannud peale

1.Wheres my droid
2. Tube downloader
3. Shazam(laulu tuvastamine)
4.Aldiko (raamatuid saab tõmmata telefoni ja lugeda)
5. Advanced task killer(vajalik kõigile, et akut säästa ja aplikatsioone mugavalt sulgeda)
6. Mängudest on Abduction
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.04.2010 21:20:30 vasta tsitaadiga

Tre,

Kännuka valikus ka nüüdseks Desire olemas ja näitab olekut Laos. Hind sama mis HTC.ee lehel.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hanz
HV kasutaja
hanz

liitunud: 31.03.2005




sõnum 10.04.2010 21:32:35 vasta tsitaadiga

overgrow kirjutas:
Leidsin väga hea apliklatsiooni telefonile - Wheres my droid, kui telefon ära kaob, siis saadad teatud märksõnaga sms telefonile ning telefon ise saadab vastu enda kordinaadid(GPS peab olema aktiveeritud) ja hakkab helisema valjult isegi kui on silent. Oskab keegi soovitada häid aplikatsioone?

Ise siiani pannud peale

1.Wheres my droid
2. Tube downloader
3. Shazam(laulu tuvastamine)
4.Aldiko (raamatuid saab tõmmata telefoni ja lugeda)
5. Advanced task killer(vajalik kõigile, et akut säästa ja aplikatsioone mugavalt sulgeda)
6. Mängudest on Abduction

Ise kasutan Advanced task killer asemel Task Manager-i (Rhythm Software). Sel on Auto-Kill võimalus ja näeb parem välja. Lisaks on veel täitsa huvitav asi Google Sky Map. Mängudest on mängitav Raging Thunder Light, aga see vaid demo ja Eestis tasulisi Appe veel osta ei saa (miks? icon_rolleyes.gif ).

_________________
Lahedad mängud icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 23:28:24 vasta tsitaadiga

EMT-s ja Photopointis nüüd siis müügil 7990 krooni eest.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 11:52:37 vasta tsitaadiga

emt kliendile 7490.-
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 12:09:13 vasta tsitaadiga

Teip kirjutas:
emt kliendile 7490.-


Päris hea hind. Huvitav kuidas laoseisud on... selle hinnaga peaks olema tahtjaid palju.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vik
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2005




sõnum 13.04.2010 14:49:31 vasta tsitaadiga

Tartu EMT- sse pole veel jõudnud. Kumb ikkagi on parem kas WM või Android , siiani WM -ga väga rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 15:00:58 vasta tsitaadiga

WM (6.x) on praeguseks surnud platform, samas kui Android on alles poisike.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 15:54:09 vasta tsitaadiga

Hee, EMT pakub mulle isegi 6990.- eest seda. Vaatab, äkki mõnele tuttavale "kuldkliendile" on veel parem pakkumine.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 16:33:15 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Hee, EMT pakub mulle isegi 6990.- eest seda. Vaatab, äkki mõnele tuttavale "kuldkliendile" on veel parem pakkumine.

mul sama hind (5a 9k T+)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 22:58:29 vasta tsitaadiga

Palju 10+ on icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 14.04.2010 00:56:40 ... vasta tsitaadiga

kui see mobla osta väljaspoolt eestit siis infocare teeb ka neile garantiid..ehk siis kõik htc mobiilid saadetakse lätti remonti...vahet pole kust ostsid
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 07:27:44 vasta tsitaadiga

Mulle öeldi, et väljaspoolt Eestit ostetud HTC-dele garantiiremonti ei tehta. Jagati valeinfot?
Ja EMT-st soodsamalt kui 7k ei tundu saavat. Isegi kui vene ajal juba klient olid icon_razz1.gif

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 14.04.2010 10:28:56 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Palju 10+ on icon_question.gif

10a 4k >>> 6990 EEKi
Eestis võiks ka selliseid selliseid vahvaid pakette olla.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele 1, 2, 3 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.