|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
firesucker
HV vaatleja
liitunud: 15.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja10
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2008
|
09.03.2010 15:24:22
|
|
|
tere kuhu save game tuleb panna oskab keegi öelda
_________________ good day |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
09.03.2010 20:59:08
|
|
|
| kasutaja10 kirjutas: |
| tere kuhu save game tuleb panna oskab keegi öelda |
C:\Users\Public\Documents (win7)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OFFF
HV veteran

liitunud: 29.07.2004
|
27.03.2010 13:31:41
Lqpp |
|
|
Mis asja peaks tegema, et saada Pripyati kohta see hea lõpp? No olen seal ringi tuustinud ja kõik monoliidid maha löönud, aga lõpus saan ikka et Garry ajab hirmu ja õuduse jutte ja Pripyat on ohtlik koht.
Ahjaaa, ma olen hakanud mingeid Strolik stashe leidma. Kas sellest hargneb ka lõpuks mingi sidequest või on see lihtsalt "unmarked quest" ja saab ainult nodi.
_________________ Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
viimati muutis OFFF 27.03.2010 20:48:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
27.03.2010 14:22:03
|
|
|
seal on mingid erinevad lõpud ka või?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
viimati muutis Wiltz 27.03.2010 16:44:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
27.03.2010 16:45:13
|
|
|
sry, removed!
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
04.04.2010 22:50:20
|
|
|
tegin läbi, kohati jäid osad asjad kahtlemata tegemata. ma ei saanud relvadel 3 upgrade ja skeletiga vormil ei saanud mitte ühtegi upgrade teha.
lõpus lendas kopteriga ära ja rääkis mis neist tegelastest edasi sai. mis erinevad lõpud seal on?
vaatasin õpetust, aaaaaahhhhh, peab uuesti mängima
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PVAliim
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2009
|
10.04.2010 23:06:01
|
|
|
| 3x läbi pelanud.Väga hea mulje jäi küll.Kuid lõpus iga pildi kohta on oma niiöelda stoory neil rääkida sõltuvalt sellest ,mida ja kui palju sa seal mängus ära tegid.Proovisin nii ,et rushisin mängus läbi, side-queste ei teinud vist ühtegi ,et saaks free-roamiga ringi tuiata ja oleks natikene vabam see värk.Läks jutt natikene mööda ,aga kui rushides lõpetasin oli palju negatiivseid pilte tekstiga ,aga kui samast lõpust võtsin savegame'i ja ei läinud minema ning tegin kõik side-questid ,mis teha annab, ära siis oli asi kohe palju positiivsem.Nt ,et peep jäi auto alla kuna ta oli nii juua täis ,aga kui teeks mingi questi ära millega sa ta alkohoolist võõrutad ,siis peep ei jää auto alla ja teeb ilmas palju head ära.Umbes selline vahe on.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
02.05.2010 13:37:06
|
|
|
Uus MP map: Close combat
| tsitaat: |
Here comes a good news for all the fans of S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat multiplayer gaming: we are happy to offer the players an absolutely new game map made available for download today.
The map, named 'close combat' is a compact game location featuring a warehouse of containers in the Jupiter factory locale. The map is designed for dynamic play with use of close- and medium-range weapons. An interesting touch about the map is availability of one store per two teams for selling picked-up items in TDM (team deathmatch) mode.
The map is available for free download here. To install the map, run the downloaded .exe file, then follow the automatic instructions of the installation program.
Wishing you a great fun with the new map play! |
* Retail versioon jõuab lõpuks eestisse 5.mail ning tundub et hinnaga polegi üle pingutatud, kõigest 359 EEK - http://www.gamestar.ee/pood/konsool/pc/tulistamine/stalkercallofpripyatpc
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
13.05.2010 18:33:41
|
|
|
| Sellele mängule mingit head graafika modi on või midagi sest puud ja rohi näevad nii okse välja kui annab.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
27.05.2010 22:43:27
|
|
|
| tsitaat: |
* Stalkerstein : Re-started the game and ...
Owl and Beard are not showing up. What gives?
DrSwizz :
---QUOTATION---
Re-started the game and ...
Owl and Beard are not showing up. What gives?
---END QUOTATION---
Post a bug report and start yet another new game?
Delta30 :
---QUOTATION---
Re-started the game and ...
Owl and Beard are not showing up. What gives?
---END QUOTATION---
Thats funny!
Kane4 :
Indeed. What crazy mods are you using?
Koki :
You don't need these old farts anyway!
Tejas Stalker :
Would you settle for Treebeard? |
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
07.06.2010 17:41:11
|
|
|
SOS!
mõtlesin üle pika aja taas pripjattida aga mäng ei taha enam käima minna.
küsib mult igasugu koode-värke (cd-keyd ja plaadivaba aktiveerimiskoodi, aga see viimane on mul kahjuks ära aegunud) ning teatab siis pärast mõningast keerutamist:
| tsitaat: |
Attempt of using emulation software has been detected. Please, insert the licensed disc, deactivate emulation software and try again.
If the error recurs, press "Error report" and send the report to product technical support. |
mul oli küll mingi daemon tools installitud (püha taevas, kas pripjatimeeste arvates ei tohi mul mängu mängimiseks mingit emut arvutis ollagi??) ja võtsin maha, aga kisab ikka edasi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
08.06.2010 14:37:07
|
|
|
Kuidagi oodatust lühemaks jäi see mäng (2 päevaga läbitud). Mõni üksik kõrvalülesanne jäi tegemata.
Hea mäng on.
Atmosfäär ja ilmastikuolud meeldisid.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
08.06.2010 14:41:58
|
|
|
Mängus on maapind nii krdi ala-arenenud. Kas miski trikiga seda mõistlikumaks ei saa?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
08.06.2010 15:06:39
|
|
|
| palju huvitavam, kas mingi mõistliku trikiga mängu taas käima panna saaks?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
08.06.2010 15:20:37
|
|
|
Pane nõ. "NO dvd .exe" originaali asemele!
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
08.06.2010 21:05:58
|
|
|
| krt pb'st ei leidnudki seda ja ülejäänud sealsed abivahendid kah ei toimi. äkki on reinstallist kasu...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
09.06.2010 06:41:52
|
|
|
| Otsi gamecopyworldist , seal pea iga mängu jaoks miski no-dvd olemas .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
09.06.2010 11:24:57
|
|
|
| tänud, ma juba leidsid. saab taas kaifima asuda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
20.06.2010 21:57:34
|
|
|
Oppa, kuidas viitsisid?
Peaks ka vist uuesti peale panema
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
22.06.2010 10:26:53
|
|
|
| Polnud ju midagi klopsida, sikutad lihtsalt venekeelse voice'i ja kõik.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
22.06.2010 13:29:45
|
|
|
tegin Shadow of Chernobyl uuesti läbi selle hea lõpuga kus on lisa missioon.
nüüd clear sky uuesti käsil. no pribat on tehniliselt kõige parem ja kõige vähem on buge, sisu on ka hea, aga natuke igav.
niisama nottimist on seal väga vähe. shadows oli lõbusam.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
27.06.2010 12:24:07
|
|
|
Jaan700, missugust "venekeelset voice-i" silmas pead? vene "xrussian.db" faili asendamisest localization folderi alla EU versiooni puhul pole tolku, isegi DB fail lahtipakkides jääb tekst vene keelseks, kõik peale "characters_voice" läheb julmalt maha, ning jääb lahtiselt gamedata folderisse, "fsgame.ltx" üks false vaja "true"-ks muuta ning ülejäänud vajalikud inglise keelsed soundid (nt vahetseen - alustades uut mäng loeb inglise keeles peale) ning tekst tuleb nagu algselt ettenähtud "localization" folderist
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
28.07.2010 13:47:32
|
|
|
Mul on mängus kerge fps probleem, kuna monitor hetkel jama, siis jookustan native resoga 1024x768. Fraps näitab fpsi 130 ringis kogu aeg ja siis kukub asi kuskil pooleks sekundiks 10 peale ning läheb jälle 130 peale tagasi.
E6420 prose, 4gb ram, hd 4850 video. Kuskil nii 20-30 sekundi tagant käivad need jõnksud. Graafika paremaks / halvemaks muutmine ei paista probleemi muutvat.
Metro 2033 ja muud mängud jooksevad ilusti ja ilma jõnksutamiseta.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
28.07.2010 14:18:47
|
|
|
eastsider, see probleem esineb juba SOC-st peale, "stutter" - kinnikiilumise aega saab märgatavalt vähendada kruttides Textures Detailid alla ning Vertical sync optionsist peale, rohu tiheduse vähendamine aitab samuti mingil määral kinnijäämise aega vähendada
http://www.tweakguides.com/STALKER_10.html
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
in-sane
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2006
|
07.08.2010 23:24:12
|
|
|
Kasutan 22" LG monitori. HDMI sisendi kaudu. Selline mure selle mänguga et videokaart arvab selle mängu puhul et mul telekas taga ja paneb automaatselt 1080i peale asjad. Ehk siis mäng ei ole full screenis vaid mustad ääred Full HD reso puhul ja räigelt hakib. Kellelgi veel sellist muret? Äkki keegi oskab midagi soovitada mida sellisel puhul peale hakata.
Videokaardil kõige viimased draiverid. Kaardiks HD4850x2.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.08.2010 10:48:25
|
|
|
Pane DVI kaabliga
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
15.08.2010 11:10:40
|
|
|
High DX10, Ultra DX10 ja Ultra DX11 testi miskipärast teha ei lase, Advanced DX10 test on kõige kobedam
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
15.08.2010 13:51:44
|
|
|
| in-sane kirjutas: |
Kasutan 22" LG monitori. HDMI sisendi kaudu. Selline mure selle mänguga et videokaart arvab selle mängu puhul et mul telekas taga ja paneb automaatselt 1080i peale asjad. Ehk siis mäng ei ole full screenis vaid mustad ääred Full HD reso puhul ja räigelt hakib. Kellelgi veel sellist muret? Äkki keegi oskab midagi soovitada mida sellisel puhul peale hakata.
Videokaardil kõige viimased draiverid. Kaardiks HD4850x2. |
Catalysti alt Desktop & Displays ja seal Configure teleka peal. Scaling Options overscan.
Aga see, et pilt hakib on ehk seetõttu, et suurel resol surub madalamad Hz peale?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.08.2010 02:07:29
|
|
|
| Steamis weekend deal. Seitsme ja poole eest saate nii CoPi, kui ka Shadow of Chernobyli.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vallo.K
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2010
|
24.08.2010 11:44:21
|
|
|
Kas neid tööriistu ongi aint 4 või ma pole lihtsalt rohkem leidnud ?
_________________ Kõik, mis on maas, tuleb õhku lasta ja kõik, mis on õhus, tuleb alla lasta! |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
26.08.2010 15:29:03
|
|
|
| 2x tava riistad + 2x täppisriistad + 2x kalibreerimis komplekti
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
07.09.2010 10:24:46
|
|
|
| pidasin vajalikuks ära märkida, et kõik on p***sses! ükski teine mäng pole enam mängitav ja kui enam rohkem stalkereid juurde ei tule, nagu lubati, peab hakkama nööri otsima.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
08.09.2010 12:52:26
|
|
|
nöögid või? 2012??? mõtled sa ka, kui pikaks nöör mu raskuse all selle ajaga venib?
aga noh...vähemalt hea uudis seegi. mis siis muud kui lootkem ääretuid kaarte ja lõputuid missioone.
ja natuke lohutab ka peatselt tulev fallout. mine tea, äkki veabki kuidagi 2012'ni välja?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
08.09.2010 19:55:57
|
|
|
| Satakas kirjutas: |
nöögid või? 2012??? mõtled sa ka, kui pikaks nöör mu raskuse all selle ajaga venib?
aga noh...vähemalt hea uudis seegi. mis siis muud kui lootkem ääretuid kaarte ja lõputuid missioone.
ja natuke lohutab ka peatselt tulev fallout. mine tea, äkki veabki kuidagi 2012'ni välja? |
väga hea, et niipea ei tule, mul veel teine ja kolmas mängimata :S hoolimata sellest, et mulle need mängud nii väga meeldivad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
12.09.2010 22:57:51
|
|
|
| olen COP'i siin mingite (peamiselt raskendavate) modidega mänginud ja avastasin kummalise asja: kui olen just jupiteri tehasest väljumas sealt uksest, mis on veoautoga blokeeritud, siis seal koridoris on mingi anomaalia, millesse astudes sattusin selle pripjatti viiva tunneli algusse. seega siis mängus jupp maad edasi (mul polnud selleks hetkeks seda tunnelimeeskonda koos ega vist isegi nende kokkuajamise ülesannet antud) ja üks kaaslane oli kah kaasas. Kahjuks ei taibanud vaadata, kes see tüüp oli vaid võtsin varasema save lahti. millalgi hiljem proovin uuesti, kas see koht samamoodi toimib või oli tegu mingi veaga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
13.09.2010 10:38:20
|
|
|
| sa oleks saanud sealt tunnelist vist need relva kalibeerimise vidinad kui ma õigesti mäletan.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
13.09.2010 10:42:20
|
|
|
võimalik, aga:
1) ma ei teadnud praeguseni, et tunnelis on vidinad.
2) ainus tee oleks olnud edasi pripjatti aga selle raskusastmega poleks ma sinnani ühe kaaslasega ja alarelvastatult/alavarustatult + ilma sobiliku ülikonnata läbi murdnud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
18.09.2010 16:47:00
|
|
|
Soovitage lehekülge mis oleks parim selle mänguga seoses, infot vaja ja nõu aegajalt.
Näiteks mis need numbrid ja värvid ja muud viled seal HUD-il ja kompassil tähendavad
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
19.09.2010 12:22:58
|
|
|
irw - kas mängu manuaalis siis ei ole kirjas?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
19.09.2010 14:35:09
|
|
|
| Renka kirjutas: |
irw - kas mängu manuaalis siis ei ole kirjas?  |
Mul miskine 2-1 mäng(vend Soomest tõi )
Seal ainult karp, 2 plaati ja cd-key
Aga järgmine mure, nimelt kuda ma saaks relvale scope ja silenceri külge keevitada?Tehnik ei paku sellist teenust ja ise ka ei saa panna.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
19.09.2010 15:24:31
|
|
|
tehniku juurest peaks saama upgradeda mingisuguse rail'i, mille külge saab siis vastavalt NATO (lääne tehnika) või Varrsavi paktiga (vene) seotud optikat juurde keerata.
Optika lisamiseks tõmba näiteks V.pakti optika lihtsalt näiteks AK peale ja see peaks automaatselt sinna lisanduma.
Vähemalt nii mäletan mina
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
19.09.2010 17:55:21
|
|
|
| sinine läks vene tehnikale ja roheline lääne omale, oli vist nii. summuti sai panna ainult nendele relvadele, millel näitas toru otsas noole märki. ega see sumps selle mängus suurt midagi anna. seal ainult üks nato relv oligi mida tasus upgrade teha.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
20.09.2010 13:33:58
|
|
|
Mul vist mäng bugged.
Gouse pole seal kraana all kus pean temaga kohtuma.Cooling planti juures peab olema anomaalia taevas ja laipu kukkuma sealt, mul on seal koguaeg ilus ilm kasuta määnest scannerit tahad
Stingray 3 juurde ka ei pääse kuidagi
Edit. 3 kopteri juurde sain, Gouse leidsin aga cooling planti juures ei ole jätkuvalt anomaaliat
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|