Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
firesucker
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 08.03.2010 16:09:01 vasta tsitaadiga

link :: http://www.upload.ee/files/433446/jajaa.rar.html

probleem järgmine, et kui tüübiga suhtlema hakata, jookseb mäng kokku. panen save kaasa, keegi võiks proovida, kas kordub sama jama? või saab edasi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.03.2010 16:21:13 vasta tsitaadiga

firesucker, töötab, saab ilusti "gauntiga" kontakti, mingi side mission - maggie pooleli
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008




sõnum 09.03.2010 15:24:22 vasta tsitaadiga

tere kuhu save game tuleb panna oskab keegi öelda
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 09.03.2010 20:59:08 vasta tsitaadiga

kasutaja10 kirjutas:
tere kuhu save game tuleb panna oskab keegi öelda


C:\Users\Public\Documents (win7)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2010 13:31:41 Lqpp vasta tsitaadiga

Mis asja peaks tegema, et saada Pripyati kohta see hea lõpp? No olen seal ringi tuustinud ja kõik monoliidid maha löönud, aga lõpus saan ikka et Garry ajab hirmu ja õuduse jutte ja Pripyat on ohtlik koht.
Ahjaaa, ma olen hakanud mingeid Strolik stashe leidma. Kas sellest hargneb ka lõpuks mingi sidequest või on see lihtsalt "unmarked quest" ja saab ainult nodi.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!


viimati muutis OFFF 27.03.2010 20:48:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2010 14:22:03 vasta tsitaadiga

seal on mingid erinevad lõpud ka või? icon_rolleyes.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."


viimati muutis Wiltz 27.03.2010 16:44:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2010 14:28:25 vasta tsitaadiga

Wiltz, spoiler icon_wink.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2010 16:45:13 vasta tsitaadiga

sry, removed!
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 04.04.2010 22:50:20 vasta tsitaadiga

tegin läbi, kohati jäid osad asjad kahtlemata tegemata. ma ei saanud relvadel 3 upgrade ja skeletiga vormil ei saanud mitte ühtegi upgrade teha.
lõpus lendas kopteriga ära ja rääkis mis neist tegelastest edasi sai. mis erinevad lõpud seal on?

vaatasin õpetust, aaaaaahhhhh, peab uuesti mängima icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 23:06:01 vasta tsitaadiga

3x läbi pelanud.Väga hea mulje jäi küll.Kuid lõpus iga pildi kohta on oma niiöelda stoory neil rääkida sõltuvalt sellest ,mida ja kui palju sa seal mängus ära tegid.Proovisin nii ,et rushisin mängus läbi, side-queste ei teinud vist ühtegi ,et saaks free-roamiga ringi tuiata ja oleks natikene vabam see värk.Läks jutt natikene mööda ,aga kui rushides lõpetasin oli palju negatiivseid pilte tekstiga ,aga kui samast lõpust võtsin savegame'i ja ei läinud minema ning tegin kõik side-questid ,mis teha annab, ära siis oli asi kohe palju positiivsem.Nt ,et peep jäi auto alla kuna ta oli nii juua täis ,aga kui teeks mingi questi ära millega sa ta alkohoolist võõrutad ,siis peep ei jää auto alla ja teeb ilmas palju head ära.Umbes selline vahe on.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.05.2010 13:37:06 vasta tsitaadiga

Uus MP map: Close combat

tsitaat:
Here comes a good news for all the fans of S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat multiplayer gaming: we are happy to offer the players an absolutely new game map made available for download today.

The map, named 'close combat' is a compact game location featuring a warehouse of containers in the Jupiter factory locale. The map is designed for dynamic play with use of close- and medium-range weapons. An interesting touch about the map is availability of one store per two teams for selling picked-up items in TDM (team deathmatch) mode.

The map is available for free download here. To install the map, run the downloaded .exe file, then follow the automatic instructions of the installation program.

Wishing you a great fun with the new map play!


*
icon_exclaim.gif Retail versioon jõuab lõpuks eestisse 5.mail ning tundub et hinnaga polegi üle pingutatud, kõigest 359 EEK thumbs_up.gif - http://www.gamestar.ee/pood/konsool/pc/tulistamine/stalkercallofpripyatpc

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2010 18:33:41 vasta tsitaadiga

Sellele mängule mingit head graafika modi on või midagi sest puud ja rohi näevad nii okse välja kui annab.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2010 22:43:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
* Stalkerstein : Re-started the game and ...
Owl and Beard are not showing up. What gives?



DrSwizz :
---QUOTATION---
Re-started the game and ...
Owl and Beard are not showing up. What gives?
---END QUOTATION---
Post a bug report and start yet another new game?


Delta30
:
---QUOTATION---
Re-started the game and ...
Owl and Beard are not showing up. What gives?
---END QUOTATION---
Thats funny!


Kane4 :
Indeed. What crazy mods are you using?


Koki :
You don't need these old farts anyway!


Tejas Stalker
:
Would you settle for Treebeard?

icon_biggrin.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 07.06.2010 17:41:11 vasta tsitaadiga

SOS!

mõtlesin üle pika aja taas pripjattida aga mäng ei taha enam käima minna.

küsib mult igasugu koode-värke (cd-keyd ja plaadivaba aktiveerimiskoodi, aga see viimane on mul kahjuks ära aegunud) ning teatab siis pärast mõningast keerutamist:

tsitaat:
Attempt of using emulation software has been detected. Please, insert the licensed disc, deactivate emulation software and try again.
If the error recurs, press "Error report" and send the report to product technical support.


mul oli küll mingi daemon tools installitud (püha taevas, kas pripjatimeeste arvates ei tohi mul mängu mängimiseks mingit emut arvutis ollagi??) ja võtsin maha, aga kisab ikka edasi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 14:37:07 vasta tsitaadiga

Kuidagi oodatust lühemaks jäi see mäng (2 päevaga läbitud). Mõni üksik kõrvalülesanne jäi tegemata.

Hea mäng on. thumbs_up.gif
Atmosfäär ja ilmastikuolud meeldisid.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 14:41:58 vasta tsitaadiga

Mängus on maapind nii krdi ala-arenenud. Kas miski trikiga seda mõistlikumaks ei saa?
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 08.06.2010 15:06:39 vasta tsitaadiga

palju huvitavam, kas mingi mõistliku trikiga mängu taas käima panna saaks?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 15:20:37 vasta tsitaadiga

Pane nõ. "NO dvd .exe" originaali asemele!
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 08.06.2010 21:05:58 vasta tsitaadiga

krt pb'st ei leidnudki seda ja ülejäänud sealsed abivahendid kah ei toimi. äkki on reinstallist kasu...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 06:41:52 vasta tsitaadiga

Otsi gamecopyworldist , seal pea iga mängu jaoks miski no-dvd olemas .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 09.06.2010 11:24:57 vasta tsitaadiga

tänud, ma juba leidsid. saab taas kaifima asuda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2010 20:11:46 vasta tsitaadiga

icon_exclaim.gif Klopsisin kokku COP -i jaoks SOC-i stiilis keele/vokaali pakki : inglise keelne tekst ning ainult vene keelsed vokaalid (väljaarvatud vahetseenid mis on inglise keeles, nt alustades uut mängu)

Torrent - link
HTTP: http://www.2shared.com/file/Ea5zv2yL/Stalker_call_of_pripyat_englis.html
276 mb

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.06.2010 21:57:34 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
icon_exclaim.gif Klopsisin kokku COP -i jaoks SOC-i stiilis keele/vokaali pakki : inglise keelne tekst ning ainult vene keelsed vokaalid (väljaarvatud vahetseenid mis on inglise keeles, nt alustades uut mängu)

Torrent - link
HTTP: http://www.2shared.com/file/Ea5zv2yL/Stalker_call_of_pripyat_englis.html
276 mb

Oppa, kuidas viitsisid?
Peaks ka vist uuesti peale panema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 22.06.2010 10:26:53 vasta tsitaadiga

Polnud ju midagi klopsida, sikutad lihtsalt venekeelse voice'i ja kõik.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.06.2010 13:29:45 vasta tsitaadiga

tegin Shadow of Chernobyl uuesti läbi selle hea lõpuga kus on lisa missioon.
nüüd clear sky uuesti käsil. no pribat on tehniliselt kõige parem ja kõige vähem on buge, sisu on ka hea, aga natuke igav.
niisama nottimist on seal väga vähe. shadows oli lõbusam.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.06.2010 12:24:07 vasta tsitaadiga

Jaan700, missugust "venekeelset voice-i" silmas pead? vene "xrussian.db" faili asendamisest localization folderi alla EU versiooni puhul pole tolku, isegi DB fail lahtipakkides jääb tekst vene keelseks, kõik peale "characters_voice" läheb julmalt maha, ning jääb lahtiselt gamedata folderisse, "fsgame.ltx" üks false vaja "true"-ks muuta ning ülejäänud vajalikud inglise keelsed soundid (nt vahetseen - alustades uut mäng loeb inglise keeles peale) ning tekst tuleb nagu algselt ettenähtud "localization" folderist
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 28.07.2010 13:47:32 vasta tsitaadiga

Mul on mängus kerge fps probleem, kuna monitor hetkel jama, siis jookustan native resoga 1024x768. Fraps näitab fpsi 130 ringis kogu aeg ja siis kukub asi kuskil pooleks sekundiks 10 peale ning läheb jälle 130 peale tagasi.
E6420 prose, 4gb ram, hd 4850 video. Kuskil nii 20-30 sekundi tagant käivad need jõnksud. Graafika paremaks / halvemaks muutmine ei paista probleemi muutvat.

Metro 2033 ja muud mängud jooksevad ilusti ja ilma jõnksutamiseta.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.07.2010 14:18:47 vasta tsitaadiga

eastsider, see probleem esineb juba SOC-st peale, "stutter" - kinnikiilumise aega saab märgatavalt vähendada kruttides Textures Detailid alla ning Vertical sync optionsist peale, rohu tiheduse vähendamine aitab samuti mingil määral kinnijäämise aega vähendada icon_biggrin.gif

http://www.tweakguides.com/STALKER_10.html

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 07.08.2010 23:24:12 vasta tsitaadiga

Kasutan 22" LG monitori. HDMI sisendi kaudu. Selline mure selle mänguga et videokaart arvab selle mängu puhul et mul telekas taga ja paneb automaatselt 1080i peale asjad. Ehk siis mäng ei ole full screenis vaid mustad ääred Full HD reso puhul ja räigelt hakib. Kellelgi veel sellist muret? Äkki keegi oskab midagi soovitada mida sellisel puhul peale hakata.
Videokaardil kõige viimased draiverid. Kaardiks HD4850x2.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 10:48:25 vasta tsitaadiga

Pane DVI kaabliga doh.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.08.2010 11:10:40 vasta tsitaadiga

High DX10, Ultra DX10 ja Ultra DX11 testi miskipärast teha ei lase, Advanced DX10 test on kõige kobedam icon_biggrin.gif




_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 13:51:44 vasta tsitaadiga

in-sane kirjutas:
Kasutan 22" LG monitori. HDMI sisendi kaudu. Selline mure selle mänguga et videokaart arvab selle mängu puhul et mul telekas taga ja paneb automaatselt 1080i peale asjad. Ehk siis mäng ei ole full screenis vaid mustad ääred Full HD reso puhul ja räigelt hakib. Kellelgi veel sellist muret? Äkki keegi oskab midagi soovitada mida sellisel puhul peale hakata.
Videokaardil kõige viimased draiverid. Kaardiks HD4850x2.
Catalysti alt Desktop & Displays ja seal Configure teleka peal. Scaling Options overscan.
Aga see, et pilt hakib on ehk seetõttu, et suurel resol surub madalamad Hz peale?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.08.2010 21:23:08 vasta tsitaadiga

Streami COP, Päris krõbeda hinnaga - 218 eeki icon_eek.gif thumbs_up.gif , ise sai ostetud retail ver 2x kallimalt võrreldes selle hinnaga icon_biggrin.gif http://www.g2play.net/store/Stalker-Call-of-Pripyat-Steam-Key.html
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2010 02:07:29 vasta tsitaadiga

Steamis weekend deal. Seitsme ja poole eest saate nii CoPi, kui ka Shadow of Chernobyli.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vallo.K
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2010




sõnum 24.08.2010 11:44:21 vasta tsitaadiga

Kas neid tööriistu ongi aint 4 või ma pole lihtsalt rohkem leidnud ?
_________________
Kõik, mis on maas, tuleb õhku lasta ja kõik, mis on õhus, tuleb alla lasta!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 15:29:03 vasta tsitaadiga

2x tava riistad + 2x täppisriistad + 2x kalibreerimis komplekti
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 07.09.2010 10:24:46 vasta tsitaadiga

pidasin vajalikuks ära märkida, et kõik on p***sses! ükski teine mäng pole enam mängitav ja kui enam rohkem stalkereid juurde ei tule, nagu lubati, peab hakkama nööri otsima.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2010 10:29:34 vasta tsitaadiga

Satakas, icon_lol.gif rahu, Stalker 2 on tuleb 2012
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 08.09.2010 12:52:26 vasta tsitaadiga

nöögid või? 2012??? mõtled sa ka, kui pikaks nöör mu raskuse all selle ajaga venib?

aga noh...vähemalt hea uudis seegi. mis siis muud kui lootkem ääretuid kaarte ja lõputuid missioone.

ja natuke lohutab ka peatselt tulev fallout. mine tea, äkki veabki kuidagi 2012'ni välja?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 19:55:57 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
nöögid või? 2012??? mõtled sa ka, kui pikaks nöör mu raskuse all selle ajaga venib?

aga noh...vähemalt hea uudis seegi. mis siis muud kui lootkem ääretuid kaarte ja lõputuid missioone.

ja natuke lohutab ka peatselt tulev fallout. mine tea, äkki veabki kuidagi 2012'ni välja?


väga hea, et niipea ei tule, mul veel teine ja kolmas mängimata :S hoolimata sellest, et mulle need mängud nii väga meeldivad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 12.09.2010 22:57:51 vasta tsitaadiga

olen COP'i siin mingite (peamiselt raskendavate) modidega mänginud ja avastasin kummalise asja: kui olen just jupiteri tehasest väljumas sealt uksest, mis on veoautoga blokeeritud, siis seal koridoris on mingi anomaalia, millesse astudes sattusin selle pripjatti viiva tunneli algusse. seega siis mängus jupp maad edasi (mul polnud selleks hetkeks seda tunnelimeeskonda koos ega vist isegi nende kokkuajamise ülesannet antud) ja üks kaaslane oli kah kaasas. Kahjuks ei taibanud vaadata, kes see tüüp oli vaid võtsin varasema save lahti. millalgi hiljem proovin uuesti, kas see koht samamoodi toimib või oli tegu mingi veaga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 13.09.2010 10:38:20 vasta tsitaadiga

sa oleks saanud sealt tunnelist vist need relva kalibeerimise vidinad kui ma õigesti mäletan.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 13.09.2010 10:42:20 vasta tsitaadiga

võimalik, aga:
1) ma ei teadnud praeguseni, et tunnelis on vidinad.
2) ainus tee oleks olnud edasi pripjatti aga selle raskusastmega poleks ma sinnani ühe kaaslasega ja alarelvastatult/alavarustatult + ilma sobiliku ülikonnata läbi murdnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 16:47:00 vasta tsitaadiga

Soovitage lehekülge mis oleks parim selle mänguga seoses, infot vaja ja nõu aegajalt.

Näiteks mis need numbrid ja värvid ja muud viled seal HUD-il ja kompassil tähendavad icon_redface.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2010 17:04:46 vasta tsitaadiga

jeanman, link thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 12:22:58 vasta tsitaadiga

irw - kas mängu manuaalis siis ei ole kirjas? icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 14:35:09 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
irw - kas mängu manuaalis siis ei ole kirjas? icon_lol.gif icon_rolleyes.gif


Mul miskine 2-1 mäng(vend Soomest tõi thumbs_up.gif )

Seal ainult karp, 2 plaati ja cd-key

Aga järgmine mure, nimelt kuda ma saaks relvale scope ja silenceri külge keevitada?Tehnik ei paku sellist teenust ja ise ka ei saa panna.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.09.2010 15:24:31 vasta tsitaadiga

tehniku juurest peaks saama upgradeda mingisuguse rail'i, mille külge saab siis vastavalt NATO (lääne tehnika) või Varrsavi paktiga (vene) seotud optikat juurde keerata.
Optika lisamiseks tõmba näiteks V.pakti optika lihtsalt näiteks AK peale ja see peaks automaatselt sinna lisanduma.

Vähemalt nii mäletan mina icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 19.09.2010 17:55:21 vasta tsitaadiga

sinine läks vene tehnikale ja roheline lääne omale, oli vist nii. summuti sai panna ainult nendele relvadele, millel näitas toru otsas noole märki. ega see sumps selle mängus suurt midagi anna. seal ainult üks nato relv oligi mida tasus upgrade teha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 13:33:58 vasta tsitaadiga

Mul vist mäng bugged.

Gouse pole seal kraana all kus pean temaga kohtuma.Cooling planti juures peab olema anomaalia taevas ja laipu kukkuma sealt, mul on seal koguaeg ilus ilm kasuta määnest scannerit tahad

Stingray 3 juurde ka ei pääse kuidagi icon_redface.gif

Edit. 3 kopteri juurde sain, Gouse leidsin aga cooling planti juures ei ole jätkuvalt anomaaliat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.