|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
19.03.2010 23:22:57
|
|
|
Reng, panid tähele mida arvas PhilipsMan? "See pildivõrdlus ei ole midagi väärt kuniks telekad ei ole kalibreeritud ISF standardile vastvalt."
Et ma siin AUO'st rääkisin - AUO HW02 matriitse kasutavad 37PFL9604 ja (VR53, pane tähele) 37PFL8404. Kood 161.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.03.2010 00:19:17
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Reng, panid tähele mida arvas PhilipsMan? "See pildivõrdlus ei ole midagi väärt kuniks telekad ei ole kalibreeritud ISF standardile vastvalt."
Et ma siin AUO'st rääkisin - AUO HW02 matriitse kasutavad 37PFL9604 ja (VR53, pane tähele) 37PFL8404. Kood 161. |
ma muidugi ei saa mainimata jätta, et Reng ei pannud midagi tähele, Renq aga küll.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
20.03.2010 00:41:08
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Sõltub ka suurusest, näiteks 37" on mõõt mida Sharp ei valmista (jutt 8. põlvkonnast), siin on siis tegu LG'ga, näiteks 37PFL5604H on ainult kas 201 või 215 matriitsiga, mõlemad tootnud LGPD.
|
Kuidas sellest nüüd aru saada, 37´´ korral on tegemist kindla peale minekuga?
Mida Samsung oma 37´´ kasutab, B650 ja näiteks uus C630?
Selle mõõdu juures, kummas parem matriits on Samsungis või Philipsis?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
20.03.2010 02:03:16
|
|
|
| a1 kirjutas: |
| Maldur kirjutas: |
Sõltub ka suurusest, näiteks 37" on mõõt mida Sharp ei valmista (jutt 8. põlvkonnast), siin on siis tegu LG'ga, näiteks 37PFL5604H on ainult kas 201 või 215 matriitsiga, mõlemad tootnud LGPD.
|
Kuidas sellest nüüd aru saada, 37´´ korral on tegemist kindla peale minekuga?
Mida Samsung oma 37´´ kasutab, B650 ja näiteks uus C630?
Selle mõõdu juures, kummas parem matriits on Samsungis või Philipsis? |
37PFL5604H kohta tõesti muid andmeid pole. Järgmiseks on suhteliselt turvaline mõõt 42" 5604,5624,5704,7404,7674,7864,8404,9664. 52" on kõik Sharp.
Samsa kohta on raske midagi kindlat öelda, pandud on sinna AUO, CMO (Chi Mei), CPT (Chungwa Picture Tubes) asju, natuke ka Samsungi enda matriitse. Kuid Samsung üritab kasutada rohkem S-PVA või A-MVA tüüpe. Kuskil küljel peab olema kleeps kolme rea numbritega - seal viimane rida kirjeldab matriitsi tootjat: näiteks AA02 on AUO A-MVA, SS08 või SQ01/02/03 näitab et on Samsa enda S-PVA, I102 või I203 märgivad et tegu IPS-alfa maatriksiga.
Loterii.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
20.03.2010 15:50:34
|
|
|
Kurram küll. Ajate jälle asja segaseks. Raiusin juba kindlalt äiapapale, et parim telks kuni 15 000.- 42" on philipsi 7404, kuna tal pole lan-i ega ambilighti vaja. Nüüd tuleb välja, et saadaolevad 7404-d on kõik Sharp, mis kehvem, kui LG
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
20.03.2010 16:22:36
|
|
|
| Kui plaanisid poest osta siis pole ju miskit hullu - teleka all paremal äärel on must kleeps kus kirjas "model nr", omakorda kleepsu ülal paremas nurgas on kolmekohaline number. Vaatad seda ja kui on kood 183 siis on LG (42PFL7404H korral).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
20.03.2010 16:46:33
|
|
|
| Kui kiire eriti pole siis käi mõnes onoffis ära ja vaata seda kleepsu. Anna siia teada siis. Kui on kood 183 = LG. võid ära osta. Kui on miskit muud, tuleb uurida mis täpselt on. Fakt aga Philips eksperimenteerib 2009 aasta seeriates hoolega Sharpi kasutamisega.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uus kasuta
HV vaatleja
liitunud: 16.03.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
20.03.2010 22:11:53
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| Kui kiire eriti pole siis käi mõnes onoffis ära ja vaata seda kleepsu. Anna siia teada siis. Kui on kood 183 = LG. võid ära osta. Kui on miskit muud, tuleb uurida mis täpselt on. Fakt aga Philips eksperimenteerib 2009 aasta seeriates hoolega Sharpi kasutamisega. |
Tartus oli igatahes model nr 222
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
20.03.2010 22:36:47
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Kui rääkida just 8404 ja 7404 teemast siis praegu on kahjuks saada vaid Sharbi matriitsiga isendeid, see et neid eelmisel suvel (kuni septembrini 2009) koostati LGPD'ga ei oma tänaseks enam peale nostalgilise meenutuse muud väärtust - neid ju pole enam ladudes/poodides et osta saaks.
Kuidas aga viimatises viites kommenteeriti ASV ja IPS matriitsi vahet?
PhilipsMan: "I'm sorry but I'm not buying this. How easy is it to just turn the color down a bit?
This means nothing unless the TVs have been calibrated to ISF standards!" |
Jaanuaris oli veel 8404 LG paneeliga saadaval, ilmselt nüüd tunduvalt vähem.
Keda see ISF standard kotib, oluline on reaalselt kalibreeritud pilt. Default seadetega on pilt nagunii väga vilets kõikidel telekatel. Kui mõlemal maatritsil panna paika parimad seaded ja endiselt üks on teisest parem, siis on see maatrits teisest etem.
Rohkem infot Philipsi mudelite ja koodide kohta siit: postitus 28.12.2008 02:39
http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:14399-4
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
20.03.2010 23:27:56
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
Tartus oli igatahes model nr 222 |
Tjah, see on paraku Sharp.
VR53, tõepoolest, 8404 hakkas Sharbile üle minema detsembris 2009. Päris kähku on siis siia jõudnud, kui praeguseks enam ei leia LG'd.
Need kes viimased 37PFL5604H'd AK'st ära veeretasid on ilmselt või sees. Rääkides p3000ga telefonis siis ta arvas et neid on praegu väga raske leida.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.03.2010 23:29:14
|
|
|
Kas siin on mingi philipsi ja lg foorum?
Olge head ja pange samsungi pilt kõrvale ja siis näete pildi vahet
Ei reklaami simsangi halligi, aga kurb ja tõsi............lg ja philipi pilt jääb kaugele maha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
21.03.2010 00:16:20
|
|
|
ma sellest uuemat mõtlesingi.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
21.03.2010 00:22:57
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| Kui kiire eriti pole siis käi mõnes onoffis ära ja vaata seda kleepsu. Anna siia teada siis. Kui on kood 183 = LG. võid ära osta. Kui on miskit muud, tuleb uurida mis täpselt on. Fakt aga Philips eksperimenteerib 2009 aasta seeriates hoolega Sharpi kasutamisega. |
42pfl7404- 235 ka olemas.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
21.03.2010 00:47:37
|
|
|
Ei, siin ei ole Philipsi ega LG foorum (LG telekate kohta ma pole siin kõssanudki).
Kuid ignoreerida ei saa fakti et Philips on võitnud oma telekatega EISA 2009-2010 hooaja auhinnad nii LCD kui innovatsiooni kategoorias. Samsung on esitatud aga ühe telekaga webmedia (twitter, koogiretseptid, võimlemisharjutused jms) auhinnale, LG omakorda aga Best Value auhinnale...
Maailm meenutab hea sõnaga Pioneer KURO plasmatelekaid, kuid näiteks Philips 46PFL9704H suudab näidata samasugust musta nagu KURO plasma, mõõtmistel jäi enne ette aparatuuri võimekus üldse mõõta musta taset - http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1264591408
Samsungi S-PVA on küll tuntud korraliku musta poolest kuid pole kuulda olnud et teda keegi üldse hakkaks KURO plasmaga võrdlema. Ja palju meile müüki satub üldse S-PVA matriitsiga telekaid? Rohkm on seal AUO ja CMO matriitsid.
235 - Sharp
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.03.2010 01:00:29
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Ei, siin ei ole Philipsi ega LG foorum (LG telekate kohta ma pole siin kõssanudki).
Kuid ignoreerida ei saa fakti et Philips on võitnud oma telekatega EISA 2009-2010 hooaja auhinnad nii LCD kui innovatsiooni kategoorias. Samsung on esitatud aga ühe telekaga webmedia (twitter, koogiretseptid, võimlemisharjutused jms) auhinnale, LG omakorda aga Best Value auhinnale...
Maailm meenutab hea sõnaga Pioneer KURO plasmatelekaid, kuid näiteks Philips 46PFL9704H suudab näidata samasugust musta nagu KURO plasma, mõõtmistel jäi enne ette aparatuuri võimekus üldse mõõta musta taset - http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1264591408
Samsungi S-PVA on küll tuntud korraliku musta poolest kuid pole kuulda olnud et teda keegi üldse hakkaks KURO plasmaga võrdlema. Ja palju meile müüki satub üldse S-PVA matriitsiga telekaid? Rohkm on seal AUO ja CMO matriitsid.
235 - Sharp |
KÄI JALA
Thursday, August 27, 2009
Samsung Wins 5 European EISA Awards for LED TV, Home Theatre, Mobile Phone and Compact Camera 2009-2010
ma ei hakka kogu artiklit copy/paste panema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
21.03.2010 01:46:12
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
KÄI JALA
Thursday, August 27, 2009
Samsung Wins 5 European EISA Awards for LED TV, Home Theatre, Mobile Phone and Compact Camera 2009-2010
ma ei hakka kogu artiklit copy/paste panema  |
noh, iseenesest ma 9704-st nii vaimustatud pole, aga tuleb tõdeda, et malduri jutt pidas eisa suhtes paika - samsung sai telerite eest 2 auhinda: rohelisuse ja veebmeedia eest. Üks mudel võtab siis vähem voolu, teisel on kokaraamatud sees.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
21.03.2010 01:51:28
|
|
|
Läks vist hästi et ei kirjutanud näiteks veel samsa pesukonedest ja külmkappidest...
Aga jah, üks TELEVIISOR tõesti sai auhinna nagu ka enne mainisin:
" European Webmedia-TV 2009-2010 -> Samsung UE46B8000
Television enters new dimensions of entertainment with Samsung’s ultra-slim UE46B8000 edge-lit LED-backlight LCD display. Today’s customers look for high grade picture quality and stylish design, but they also want the options and benefits of web services and home networks. The UE46B8000 offers it all, with easy access to Flickr, YouTube, Twitter and various news services, by wired or wireless Internet. Its USB and DLNA connectivity allows it to handle any kind of media from streaming home servers, camcorders, portable music players, and external FAT or NTFS drives, covering most sound and video formats, even in High Definition. Meanwhile, the UE46B8000’s own on-board content library offers an exciting collection of games, fitness exercises, cooking recipes, art gallery and much more."
http://www.eisa.eu/awards/video
Me siin nagu telekatest räägime, jätaks seekord igasugu kaamerad ja kaelakellad kõrvale. Küll BR mängijale ka teema leidub...
Btw, ma käin meelsasti jala, see on päris tervislik. Tänud soovitamast.
Sorry seda Green telekat ma ei arvestanud, minu viga.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.03.2010 01:57:55
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Läks vist hästi et ei kirjutanud näiteks veel samsa pesukonedest ja külmkappidest...
Aga jah, üks TELEVIISOR tõesti sai auhinna nagu ka enne mainisin:
" European Webmedia-TV 2009-2010 -> Samsung UE46B8000
Television enters new dimensions of entertainment with Samsung’s ultra-slim UE46B8000 edge-lit LED-backlight LCD display. Today’s customers look for high grade picture quality and stylish design, but they also want the options and benefits of web services and home networks. The UE46B8000 offers it all, with easy access to Flickr, YouTube, Twitter and various news services, by wired or wireless Internet. Its USB and DLNA connectivity allows it to handle any kind of media from streaming home servers, camcorders, portable music players, and external FAT or NTFS drives, covering most sound and video formats, even in High Definition. Meanwhile, the UE46B8000’s own on-board content library offers an exciting collection of games, fitness exercises, cooking recipes, art gallery and much more."
http://www.eisa.eu/awards/video
Me siin nagu telekatest räägime, jätaks seekord igasugu kaamerad ja kaelakellad kõrvale. Küll BR mängijale ka teema leidub...
Btw, ma käin meelsasti jala, see on päris tervislik. Tänud soovitamast.
Sorry seda Green telekat ma ei arvestanud, minu viga. |
muideks 7 seeria oli ka mainitud, ma lihtsalt ei hakanud kopeerima erinevaid lehti.
see selleks, aga point selles, et ei tasu ettevõtteid maha kanda kui ei tea asjast midagi
philips, sanyo, sorry, soni. Peale neid on ka olemas midagi paremat
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
21.03.2010 03:01:24
|
|
|
| Kindlasti on midagi paremat olemas, alati on. Iseasi kas seda on tänase kuupäevaga poest võtta ja kas hinnalipik peab meenutama kodulaenu...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
21.03.2010 04:22:10
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Need kes viimased 37PFL5604H'd AK'st ära veeretasid on ilmselt või sees. Rääkides p3000ga telefonis siis ta arvas et neid on praegu väga raske leida. |
Praegu on saada kõiki ,37"-52" PFL5604.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.03.2010 12:40:32
|
|
|
All dark colours are simply reproduced as black on 9704H. This is critical and means that you lose all details in dark movies scenes, games etc.
I was able to improve shadow detailing on 9704H after calibration but not by much. The wrong gamma curve and too aggressive local dimming system means that you get very deep blacks but very bad shadow detailing.
Viewing angles are not perfect. Colours look dull and dead from the sides. Contrast is also reduced from angles.
You need to sit in front of the 9704H in order to get the optimal picture.
No comments... Philips jäägu endiselt pardlite ja triikraudade juurde.
Eestis on üldse mingi imelik Philipsi vaimustus, mujal ringi vaadates, siis saavad nad peamiselt kiruda (peetakse ülehinnatuks).
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
21.03.2010 13:10:15
|
|
|
See musta detailide kadu kummitab ka S-PVA ja MVA matriitse, sellest on mõneski Samsa revüüs juttu olnud. Lisaks hakkab nn local dimming "halo" tekitama väikeste eredate objektide ümber (kui tegu fullLED'iga).
Vaatenurkde asi on ju selge, Sharp tegi sellise matriitsi, 176kraadise. Kuid olgem ausad, kes ikka vaatab süvenenult filmi kuskilt nurga tagant? Võtate oma õlle ja popkorni ja istute ikka kõige paremale kohale "kinos". Korraliku helielamuse saamiseks istute samuti "magusas kohas", pole veel kuulnud et keegi vinguma oleks hakanud - kööginurgast kinoeffekti ei hooma. Ei peagi ju.
Minu meelest on Eestis LG ja siis Samsungi vaimustus, pärast neid hakkavad teised juurde tulema.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
21.03.2010 13:15:04
|
|
|
Ideaalset asja pole olemas, on olemas optimaalse(ma)d.
Eks siis LG ja Samsungi tooted on Eesti rahvale optimaalse(i)mad valikud
Sitta ju ei ostaks (ja üle oma rahaliste võimete ka ju ei elaks)
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
21.03.2010 13:55:25
|
|
|
Average Consumer ostab just seda mida parasjagu on vaja maha müüa, sest imekombel muutuvad just need mudelid siis eriti headeks ja "optimaalseteks" Pilt või toode muutub heaks või sitaks siis kui tekib võrdlusmoment. Paljudel on adekvaatse võrdluse momente ette tulnud poodides? Paljud üldse selleni ostmisel lähevad et midagi võrrelda? Ja mis kasu on võrdlusest kui näiteks 8404 näidatakse sisselülitatud NaturalMotioniga ning kõrval seisev 7404 näitab seda sama pilti väljalülitatud NaturalMotioniga, videoks näiteks mingi sujuv küljele või üles/alla liikuv pilt? Muidugi on 8404 võimalik paremini näitavaks tunnistada kuid... nad on ju sisuliselt üks ja sama teler erineva hinnaga 8404 ja kaupmehe kasuks (Ambilight on siiski lisafeatuur mida ei saa arvestada võrdluseks).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
21.03.2010 18:40:33
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| ...on mõneski Samsa revüüs juttu olnud. |
veidi ot: kriibib silma - revüü on mitmeosaline meelelahutusetendus, mis kombineerib tantsu, muusikat ja sketše.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmopts
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2010
|
21.03.2010 18:51:45
|
|
|
Kas keegi oskab öelda kuidas saaks LG LH5000 telekal energjasäästu reziimi koefitsenti tõsta?
Kui tuba on pime siis võiks taustavalgust sellest natuke rohkem olla kui ta automaatselt sätb.
Või peab service menüüs midagi tegema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
21.03.2010 19:23:36
|
|
|
| pealuu kirjutas: |
| Maldur kirjutas: |
| ...on mõneski Samsa revüüs juttu olnud. |
veidi ot: kriibib silma - revüü on mitmeosaline meelelahutusetendus, mis kombineerib tantsu, muusikat ja sketše. |
Sorry jah, vabandused et läksin meelevaldselt eestindama sõna "review", kusagil siin hiljuti just keegi nii samamoodi seda sõna kasutas ja tundus mullegi mugav...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
22.03.2010 12:31:29
|
|
|
Ega seda sagedust vahepeal ei ole muudetud ja üle eesti on see ikka sama sagedusega?
| Kopz kirjutas: |
| vortex kirjutas: |
Riigiks tuleks valida Soome. Aga väga oluline on muuta ära muuta symbolrate. Ma ei mäleta praegu peast kuskohast see täpselt käis, kuskil installi menüü all on. Vist midagi sellisr et valid installi, siis kaabli, ja edasi on all ääres seaded, aga võin ka eksida...
Vaikimisi on symbolrate 6900, Starmani kaabeldigi puhul tuleb see muuta 6875 peale. Kui see on tehtud siis peaks automaatotsing ilusti kõik kanalid üles leidma |
Suurimad tänud! Sain sinu õpetuse järgi teleka tööle. Minu jaok on täiesti arusaamatu, kuidas peaks tavakasutaja sellise teleka häälestamisega hakkama saama.
_marek tänud ka sulle nõande eest. |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
22.03.2010 13:08:44
|
|
|
Kas keegi oskab kommenteerida, kuidas dvb-c kanalitse sortimine käib (starmani puhul.
Boxiga tulevad otsingutulemused suht loogiliselt sordituna (eestikeelsed esimestena jne)
LG 42lh5000 aga on digikanalid harjumuspärase asemel suht kaootilises järjestuses,
mingit automaagilise sortimise võimalust ka menüüdest ei leidnud.
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
22.03.2010 14:40:49
|
|
|
Suur mure, oleks vaja sel nädalal telekas (32") osta, aga ei oska valida.
Endal jäi silma Samsung LE32B650 Pixmania
Või oskab keegi midagi paremat soovitada sellisest hinnaklassist (üle 10000 ei tahaks maksta)
PALUN ABI:)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
22.03.2010 18:06:52
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Miks mitte Sony |
Sony vist ei oska eesti keelt!?
PIP?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmopts
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2010
|
22.03.2010 18:13:59
|
|
|
| blas kirjutas: |
Kas keegi oskab kommenteerida, kuidas dvb-c kanalitse sortimine käib (starmani puhul.
Boxiga tulevad otsingutulemused suht loogiliselt sordituna (eestikeelsed esimestena jne)
LG 42lh5000 aga on digikanalid harjumuspärase asemel suht kaootilises järjestuses,
mingit automaagilise sortimise võimalust ka menüüdest ei leidnud. |
Tee kanalitele uus otsing. Enne otsima panekut võta linnuke ära Automaatne nummerdus eest. Siis ilmub Progr.redigeerimine menüüsse Liiguta
Kuidas sa oled rahul Energy Saving automaatse reziimiga?
Kui tuba pime, siis minul võiks taustavalgust veits rohkem olla, aga muidu hea asi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
22.03.2010 18:14:53
|
|
|
| a1 kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| Miks mitte Sony |
Sony vist ei oska eesti keelt!? |
tänavused räägivad eesti keeles küll.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
22.03.2010 18:21:08
|
|
|
Kas Sony on lisa 1000eeku väärt? Mille poolest ta parem on?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MENACE
HV vaatleja
liitunud: 14.01.2006
|
22.03.2010 23:15:20
|
|
|
soovitage Plazma telekas 42-50*. Hind kuni 16k.
Uus LG 50PK760?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
22.03.2010 23:27:58
|
|
|
| Panasonicu uus 42' G20 on ka selles hinnaklassis
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
22.03.2010 23:32:28
|
|
|
Oleks elutuppa vaja väikest (~19"-20") telekat. Peaks saama hakkama meie digitv´ga.
Midagi viisaka välimusega oleks vaja
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
23.03.2010 00:19:44
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
Oleks elutuppa vaja väikest (~19"-20") telekat. Peaks saama hakkama meie digitv´ga.
Midagi viisaka välimusega oleks vaja |
lihtne: le19b450 Samsung.
või Sony kdl-19BX200 must või valge h ca 4150.-
või Philips 19pfl3404
või ilus valge lg 19lu5000 h ca 4400.-
viimati muutis p3000 23.03.2010 00:22:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
23.03.2010 00:20:08
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
| Max Powers kirjutas: |
Oleks elutuppa vaja väikest (~19"-20") telekat. Peaks saama hakkama meie digitv´ga.
Midagi viisaka välimusega oleks vaja |
lihtne: le19b450 Samsung |
soovitus visata poes ka vaatenurkadele pilk peale. Siukesed pisemad sellega just ei hiilga. Väikestest on LG üks ainsamaid, kellel paneel sammu jagu kõrvale astudes kohe tumedaks või negatiivi ei tõmba.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
23.03.2010 00:27:29
|
|
|
mul seina peal 19b650 ja ei nurise.parem kui arvasin.
hetkel vaatasin Neloneni uudiseid (suht tundlik tüüner).
imelik,et vaatamisnurk on kehv ainult "alla"!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
23.03.2010 01:10:28
|
|
|
Midagi 22" mis suudaks 4/3 ja 16/9 vahet teha?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
23.03.2010 10:51:51
|
|
|
| rait021 kirjutas: |
Kas Sony on lisa 1000eeku väärt? Mille poolest ta parem on? |
Sony SMART mode suudab üsna normaalselt 4:3 pilti laiekraani peale näidata.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
23.03.2010 11:14:18
|
|
|
Need smardid on võta üks ja viska teist, aga 5a. garantiid on argument.
Ja 32V5500 peaks ikka veel 7790.- eest saada olema, soovitaks hoopis seda.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
23.03.2010 17:11:37
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
| Maldur kirjutas: |
| Kui kiire eriti pole siis käi mõnes onoffis ära ja vaata seda kleepsu. Anna siia teada siis. Kui on kood 183 = LG. võid ära osta. Kui on miskit muud, tuleb uurida mis täpselt on. Fakt aga Philips eksperimenteerib 2009 aasta seeriates hoolega Sharpi kasutamisega. |
Tartus oli igatahes model nr 222 |
Tallinnas Lasnamäe ONOFF-is samuti 222. Samas müügimees, kes sõbra tuttav seal, ütles, et ei maksa seda sharpi paneeli karta, et ise valiks ta enne Sharpi kui LG paneeli...mine ja võta kinni nüüd
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
23.03.2010 18:28:33
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| Vaatenurkde asi on ju selge, Sharp tegi sellise matriitsi, 176kraadise. Kuid olgem ausad, kes ikka vaatab süvenenult filmi kuskilt nurga tagant? Võtate oma õlle ja popkorni ja istute ikka kõige paremale kohale "kinos". Korraliku helielamuse saamiseks istute samuti "magusas kohas", pole veel kuulnud et keegi vinguma oleks hakanud - kööginurgast kinoeffekti ei hooma. Ei peagi ju. |
Ise vaatan igapäevaselt telekat ~45 kraadise nurga all (enamuse ajast, otse paistab voodist). Seetõttu sai ka valitud plasma ning ei kahetse mitte grammi.
Enne sai poes ka LCD'sid nurgalt piilumas käidud (philips 7.-8. ja samsa 6. seeria). Moonutasid pilti ikka piisavalt, et valikust välja visata.
Musta tase ja halltoonide sujuvus ka plasma kasuks.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|