|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
17.03.2010 15:43:15
|
|
|
| pkr klient on blokeeritud. Kohe tegelen sellega.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
17.03.2010 15:53:01
|
|
|
| Niih enda ühendusel muutsin DNSid ära ja kõik töötab kenasti. Ausaltöeldes tegelikult ei mängi online kasiinodes ja üleüldiselt kasiinodes aga ma ei salli, et mind piiratakse... Tere tulemast rahvavabariiki =)
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
17.03.2010 16:11:31
|
|
|
| Kes ei oska ega taha igaks juhuks süüvida, kuidas käsitsi muutmine käib, võib kasutada kerget tarkvara nagu HotspotShield - pmst installi ja on/off.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
17.03.2010 20:32:09
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Kes ei oska ega taha igaks juhuks süüvida, kuidas käsitsi muutmine käib, võib kasutada kerget tarkvara nagu HotspotShield - pmst installi ja on/off. |
mine google.com otsingusse kirjuta "change dns win xp/vista/7" os süsteemi vali ise millele otsid ma panin lihtsalt win 7 ja mingi kolmas vms oli olemas kõik kuidas teha piltidega ette toodud
sama oli ka win xp-le sest oli vaja ühele tuttavale leida kes ise selle peale ei tule
milleks mingi program kui kõik on olemas ja lihtne muuta ja pole vaja seda uuesti näppida
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
18.03.2010 01:50:30
|
|
|
Võimalik et eksin, aga kas HotSpotShield ei kasutanud VPNi teise otsana mingit USA serverit, s.o. selle kasutamisel kunstlikult piiratakse kogu oma liiklust vastaspoole läbilaskekiirusega (mis tasuta pakutava teenuse puhul ilmselt suurem asi ei ole)? WiFi turvamisel kannatatav miinus, kaabli korral aga ilmselge kilplus. Eriti kui arvestada et DNSi muutmine on (sõrmede nobedusest sõltuvalt) tõenäoliselt kiiremgi kui proge install. Kui panna juurde tõsiasi et uuemates Winnides on DNSi cache juba sisse ehitatud ja kui alternatiivsed serverid ka juhtuvad aeglasemad olema kui ISPi masinad siis on seda tunda ainult esimese päringu ajal.
Kokku võttes: HotSpotShield ja kõikvõimalikud proxyd on kõige viimane lahendus mille poole maksaks alles siis vaadata kui DNS serverite muutmine võimalik ei ole.
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
18.03.2010 11:47:47
|
|
|
"Häkkisin" ka lahti omal ja nüüd töötab kõik
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matsu
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2008
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.03.2010 18:36:13
|
|
|
eee jäi selline jutt silma et eesti pangad on moneybookersi ära blokkinud... Keegi kinnitaks?
See ei aita muhvigi ju.
Ainuke asi mis ehk aitaks oleks korralik mäss.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
18.03.2010 18:39:17
|
|
|
Asjad vist liikuma hakanud.
Koht, kus ise muheda seltskonnaga oma lõbuks toksin tasuta http://www.firstrealpoker.com oli hommikul veel koos triobet ja unibetiga bannitud nimekirjas, kuid praegu kõik taas avatud.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fatal1ty
HV kasutaja
liitunud: 01.04.2006
|
18.03.2010 19:18:32
|
|
|
nagu mu s6ber ütles kenasti see blockimine on ainult tõsise dumbuseri tasandil, iga mees kes tahab saa oma pokkerit edasi mängida kui viitsib kirjutada paar lauset googlisse
_________________ jou mis värk on |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
18.03.2010 19:39:57
|
|
|
Ma panin juba alguses enda hääle sinna kirja, pange kõik.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arlequin
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2004
|
18.03.2010 19:48:09
|
|
|
| kas pokkerikohad PayPal-i tunnistavad?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maailm
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
18.03.2010 22:29:03
|
|
|
Tea kas siin see reeglite vastane otseselt reklaamida, aga sellest piirangust aitab kõige lihtsamini mööda, ühe kohaliku väga levinud netiteenuste pakkuja proxy aadress. Paned selle peale ja kõik listis keelatud saidid avanevad, kui nõiaväel
Juhuslik avastus, kuna ühes masinas oli see kogemata peale jäänud, teises mitte. Sellest ka segadus mu eelmise postiga, kui arvasin, et see tsirkus läbi juba, aga oh ei
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
19.03.2010 12:54:12
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
19.03.2010 18:47:52
|
|
|
| tegelt võiks keegi selle seaduse kaitsja siin üldse seletada, mismoodi saab üldse pokerstari lehte online kasiinoks nimetada? Mis ajast alates on Tournament Pokker hasartmäng?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.03.2010 20:36:56
|
|
|
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
20.03.2010 00:40:57
|
|
|
Nägin täna siis kah selle blokeeringu tulemuse ära - depositfiles kasutamisel avaneb pop-under aken mingi partypoker reklaamiga ja selle asemel ilutses teade, et lehekülg on blokeeritud bla-bla-bla.
Nii et midagi ka positiivset - veebireklaami on vähem. Samas midagi ju ei blokeeritud tegelikult.
Mis mind ärritab, on muidugi see, et asja algatajaks on päris ilmselt üksainus teada-tuntud eraettevõtja, kelle pilli järgi riik tantsib seda mõttetut kaerajaani.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 20.03.2010 20:02:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.03.2010 10:14:18
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Mis mind ärritab, on muidugi see, et asja algatajaks on päris ilmselt üksainus teada-tuntud eraettevõtja, kelle pilli järgi riik tantsib seda mõttetut kaerajaani. |
Teine koomika on see, et playtech ütles, et siseturule nad tarkvara ei tee Sähh sulle eetikat... samas firma ka ju börsil ja omanikele on vaja kasumit näidata.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.03.2010 02:36:26
|
|
|
Eesti maksuametil pidavad üldse kummalised mõttemaailmad olema. Näide: Lastakse tallinnas rahvas töölt lahti, läheb natuke aega mööda, jõutakse järeldusele et krt meil ikka neid inimesi vaja, leitakse asendajad mujalt eestist, läheb mingi aeg mööda ja kordub sama ring...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
21.03.2010 11:37:36
|
|
|
Mind paneb selle pressiteate puhul imestama EMTA "loogika":
| tsitaat: |
| Veebilehtede blokeerimine võib kaasa tuua mängija virtuaalkontol olevate summade kadumise. Raha tagastamist saab taotleda ainult hasartmängukorraldajalt, kellele on vastav ülekanne tehtud. Maksu- ja Tolliamet ei saa kliendile raha tagastada, kui see on blokeeritud ebaseadusliku kaughasartmängu veebilehel, kuna amet ei halda kaughasartmängu mängukeskkonna virtuaalkontot. |
Mis mõttes?
Et keelame inimesel ligipääsu oma rahale, ning see võib ka üldse ära kaduda, aga see pole meie mure, ega meie käest meie põhjustatud rahakaotuse hüvitamist ei saa.
| tsitaat: |
| Uue hasartmänguseaduse peamine eesmärk on korrastada Eesti hasartmänguturgu ning kaasajastada hasartmängude korraldamisele esitatavaid nõudeid. Korraldajatele kõrgemate nõuete esitamise ning järelevalve tõhustamise eesmärgiks on parandada hasartmänguteenuste kvaliteeti ja selle kaudu hasartmängusektori üldist mainet ning usaldusväärsust nii Eesti kui ka rahvusvahelise avalikkuse silmis. |
EMTA poolt ainsana aksepteeritud Karu Kontor on üleilmse kvaliteedi absoluutne tipp nende meelest väää
| tsitaat: |
| Amet juhib tähelepanu, et ebaseaduslikus kaughasartmängus osalemisel ei ole tagatud hasartmängu mängimisega saavutatud võitude väljamaksmine. |
Ja sellist juttu ajab tegelane kes oma blocki-üritusega ütleb ausalt välja, et "mitt-sobilikes" kohtades mängijad jäävad tõenäoliselt oma virtuaalkonodel olevast rahast ilma...
HAIGE !
viimati muutis batman 21.03.2010 11:47:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
21.03.2010 11:47:59
|
|
|
Mitte mingit pidi ei kao sinu rahad netikasiino arvelt. EMTA ainult üritas blokeerida ligipääsu meie riigist nendele saitidele, kuid nad ei saa nõuda Eesti päritoluga kasutajakontode sulgemist. - nagu näha, siis batman`i esimene tsiteeritud lõik on umbes sellise mõttega inimestele, kes ei oska "blokeeringu" vastu midagi ette võtta ja nad eeldavad, et siis tuldakse neilt abi paluma. Küll nad on oma lolluses ikka kindlad
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
21.03.2010 11:55:11
|
|
|
Ei. See oli tsiteeritud sellise mõttega, mida EMTA üritab oma poliitikaga. Eeldades, et on mõned tegelased, kes piirangust mööda ei oska minna ja kellel rahad mitte-karu-koopas, siis selle loogika järgi jäävad nad ilma.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
21.03.2010 17:23:03
|
|
|
The Future for Online Poker Players?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maailm
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.10.2009
|
21.03.2010 22:25:39
|
|
|
| Ra* kirjutas: |
The Future for Online Poker Players?
Spoiler 
|
Eestis kindlasti tulevik selline
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
21.03.2010 23:42:43
|
|
|
| Maailm kirjutas: |
| Ra* kirjutas: |
The Future for Online Poker Players?
Spoiler 
|
Eestis kindlasti tulevik selline  |
Word on that
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
22.03.2010 00:32:00
|
|
|
Eestit ähvardab netikasiinode pärast kohus
http://uudised.err.ee/index.php?06197971
| tsitaat: |
| Heiti Riisberg ütles saates "Aeg luubis", et ta konsulteeris rahvusvahelise advokaadibürooga - nende arvates on maksutulu kogumine selgelt EL-i asutamiselepinguga vastuolus. "Advokaatidele on teada, et mitmed rahvusvahelised teenusepakkujad juba konsulteerivad juristidega ning tahavad Eestit anda Euroopa kohtusse," märkis Riisberg. |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.03.2010 07:28:27
|
|
|
| Väga hea.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
22.03.2010 08:19:54
|
|
|
Jama mõlemal juhul. Nende lollus, meie (maksumaksjad) plekime selle kohtujama ja võimaliku trahvi kinni. Või keegi sinisilmne naiiv arvab, et EMTA idee ja seaduse väljakäija seda omast taskust maksma hakkab?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.03.2010 08:20:18
|
|
|
Niipalju lisaks, et "Aeg luubis" saates n2idati seda ka kuidas Google DNS-ide abil mo"o"da hiilida saab.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
22.03.2010 08:27:14
|
|
|
Üks riikilk asutus demob avalikult, kuidas teise "geniaalsele ideele" vesi peale tõmmata
Suur kaka muidugi see kohtujama - kurat seda teab, millist aktsiisi nüüd jälle tõstetakse, et selle värgi jaoks raha saada.
Miski allkirjade kogumise peaks orgunnima, et trahvinõu pööratkse otseselt selle idiootsuse väljamõtleja(te) vastu, mitte maksumaksja rahakoti.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
22.03.2010 09:39:19
|
|
|
| batman kirjutas: |
Jama mõlemal juhul. Nende lollus, meie (maksumaksjad) plekime selle kohtujama ja võimaliku trahvi kinni. Või keegi sinisilmne naiiv arvab, et EMTA idee ja seaduse väljakäija seda omast taskust maksma hakkab?  |
+1
Vean kihla et pärast veel hädaldavad kuidas ikka rahadega on s_tasti ja tuleb tulumaksu ja pensioniiga tõsta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
22.03.2010 09:59:26
|
|
|
irw, nüüd jah tõstavad makse ja jääme kogu maailma ees lollideks kah tagatipuks welcometoidiocy
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
22.03.2010 10:14:19
|
|
|
Ärge nüüd üle pingutage.
Kui ka tuleb mingi paari (kümne) miljoniline nõue, siis keegi ei hakka seepärast makse või pensioniiga tõstma, see makstakse valitsuse reservidest või siis vähendatakse muid kulutusi.
Umbes sarnaselt, nagu Sylvesteri maksujuhtum või suhkrutrahv. Viimase küll kompenseeris raha suur sissevool riiki ja sellele kogunenud riiklikud reservid.
Loll juhtum aga sellegipoolest ja riigil oleks kõige targem piirangud koheselt eemaldada, mitte jääda kohtutes protsessima, sest tõenäoliselt kaotab riik need vaidlused.
Rääkimata rikutud mainest internetivabaduse kontekstis.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
22.03.2010 11:34:39
|
|
|
Ikkagi jääb kripeldama, et kas see tegelane, kes idee välja käis ja teine, kes seadustas, kas need tegelased võetakse vastutusele ka pärast trahvi saamist, või läheb nagu ikka, et trahv riigi rahakotist ja puhtad poisid saavad veel aurahad innovatiivsete arenduste eest.
Hetkel on maksumaksja rahaga kordi hädalisemaid asju vaja korda ajada, kui kellegi vaimusünnituse eest EL lõivu maksta Parandage, kui eksin.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
22.03.2010 11:50:50
|
|
|
Seaduse loomisel tegutseti "rahva huvides" ja "parimate kavatsustega" ning seetõttu ei saa trahvimisest eriti rääkida, aga eelnõu selgituses on kirjas, et aluseks võeti Itaalia samasugune seadus (2006) ning Eurokohtu lahend. Mul on kuri kahtlus, et seda kohtulahendit tõlgendati valesti või puudulikult ja löödi labidaga, kui oleks pidanud lähenema skalpelliga. Lahend annab õiguse asukohariigi kohtule otsustada selle üle, kas kellegi õigusi piiratakse või mitte. Eestis selliseid kohtuasju veel pole, kuid on näha, et neid tuleb ja mitte vähe.
Gambelli case
_________________ Ikka Saab
~~NetMusique~~ |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sininetigu
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2004
|
22.03.2010 13:10:41
|
|
|
minu 2c:
Mul suht savi maksudest ja taskutest, mis minu nuudlit keedab on see, et see on tegelt otsene inimõiguste piiramine. Minul peab olema vabadus valida kas tarbin kohalikku või välismaist toodet.
Mis õigusega seab EE piirangu minu otsustele?! Teenus mis pole eesti pinnal (või firma for that matter) ei ole ju EE seadustele alluv. Mis moodi saab riik nõuda maksu millegi pealt mis tema oma ei ole?
Varsti kehtestame õhumaksu?
_________________ If it dun work hit it wih hammer, still dun work? hit it with sledgehammer! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
22.03.2010 13:16:32
|
|
|
Huvitav kas ASO võrgus ka neid lehti blokeerima hakatakse?
Hetkel pääseb riigi andmesidevõrgust ilusasti nendele lehtedele ligi.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.03.2010 13:27:21
|
|
|
| PCman kirjutas: |
Huvitav kas ASO võrgus ka neid lehti blokeerima hakatakse?
Hetkel pääseb riigi andmesidevõrgust ilusasti nendele lehtedele ligi. |
Blokeeringu lehekülg ("Juurdepääs on blokeeritud. Palun tutvuge blokeerimise põhjustega.") ise asub kusjuures ASO võrgus.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
22.03.2010 14:36:41
|
|
|
Kusjuures on huvitav see, et Elion laseb vabalt ligi, ilma mingit DNS muutmata. Paned ainult seadetesse cache.neti.ee ja Port 8080, või lihstalt www.neti.ee/proxy.pac
EMTA hammas Elioni peale ikka ei hakka
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
22.03.2010 14:40:36
|
|
|
| batman kirjutas: |
Kusjuures on huvitav see, et Elion laseb vabalt ligi, ilma mingit DNS muutmata. Paned ainult seadetesse cache.neti.ee ja Port 8080, või lihstalt www.neti.ee/proxy.pac
EMTA hammas Elioni peale ikka ei hakka  |
Tõsi, ise proovisin ka mõningaid "keelatud" lehti, kuid sain ilma probleemideta ligi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
22.03.2010 14:53:53
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
Huvitav kas ASO võrgus ka neid lehti blokeerima hakatakse?
Hetkel pääseb riigi andmesidevõrgust ilusasti nendele lehtedele ligi. |
Blokeeringu lehekülg ("Juurdepääs on blokeeritud. Palun tutvuge blokeerimise põhjustega.") ise asub kusjuures ASO võrgus. |
Siis küll huvitav.
Käisin läbi umbes 30 esimest kannet ja kõik töötasid.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
22.03.2010 15:07:19
|
|
|
Sa otsapidi Elionis ilmselt. Siis töötab
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
22.03.2010 15:08:11
|
|
|
| batman kirjutas: |
Sa otsapidi Elionis ilmselt. Siis töötab  |
Eip - täiesti tõupuhas ASO võrk.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
22.03.2010 15:10:24
|
|
|
Siis neid mitu, keda oma meelest ka blokeerima sunnitakse
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.03.2010 18:34:11
|
|
|
Mis järgmiseks?
Laev ületab vaikset ookeani ja eesti küsib selle eest tasu?
Hakkame lätlastelt maamaksu korjama?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.03.2010 19:11:11
|
|
|
mina olen antud seadusega täiesti rahul ja eriti kui see läbi kukub
kooliraha kulub ka valitsusele ära
ise me enamus õpime oma vigadest - kas nüüd siis on moes teisi tänitada nende tehtud vigadest
lihtsal inimesel muidugi kõik puust ja punaseks tehtud ning saab õpik käes elu elada
valitsust suudetakse iga erakonna puhul kiruda, kuid ise huvi ega soovi vastutada üles ei näidata
paistab, et näpuga näitavad kõik, aga näppu enda poole näitata kardetakse rohkem, kui tuld
julgus võrdub kauguse ruuduga
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
22.03.2010 20:42:22
|
|
|
Põhimõtteliselt ei näe ka mina siin seaduses midagi halba, muigama paneb muidugi rakendamise meetod. Sellega hoiab eemal vaid juhuslikke kliente, aga mitte neid, kes käivet teevad.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|