Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Internetiühenduse pakkujad said esimese nimekirja keelatud netikasiinodest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 15:43:15 vasta tsitaadiga

pkr klient on blokeeritud. Kohe tegelen sellega.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 15:53:01 vasta tsitaadiga

Niih enda ühendusel muutsin DNSid ära ja kõik töötab kenasti. Ausaltöeldes tegelikult ei mängi online kasiinodes ja üleüldiselt kasiinodes aga ma ei salli, et mind piiratakse... Tere tulemast rahvavabariiki =)
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 16:11:31 vasta tsitaadiga

Kes ei oska ega taha igaks juhuks süüvida, kuidas käsitsi muutmine käib, võib kasutada kerget tarkvara nagu HotspotShield - pmst installi ja on/off.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.03.2010 20:32:09 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Kes ei oska ega taha igaks juhuks süüvida, kuidas käsitsi muutmine käib, võib kasutada kerget tarkvara nagu HotspotShield - pmst installi ja on/off.


mine google.com otsingusse kirjuta "change dns win xp/vista/7" os süsteemi vali ise millele otsid ma panin lihtsalt win 7 ja mingi kolmas vms oli olemas kõik kuidas teha piltidega ette toodud
sama oli ka win xp-le sest oli vaja ühele tuttavale leida kes ise selle peale ei tule

milleks mingi program kui kõik on olemas ja lihtne muuta ja pole vaja seda uuesti näppida
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 18.03.2010 01:50:30 vasta tsitaadiga

Võimalik et eksin, aga kas HotSpotShield ei kasutanud VPNi teise otsana mingit USA serverit, s.o. selle kasutamisel kunstlikult piiratakse kogu oma liiklust vastaspoole läbilaskekiirusega (mis tasuta pakutava teenuse puhul ilmselt suurem asi ei ole)? WiFi turvamisel kannatatav miinus, kaabli korral aga ilmselge kilplus. Eriti kui arvestada et DNSi muutmine on (sõrmede nobedusest sõltuvalt) tõenäoliselt kiiremgi kui proge install. Kui panna juurde tõsiasi et uuemates Winnides on DNSi cache juba sisse ehitatud ja kui alternatiivsed serverid ka juhtuvad aeglasemad olema kui ISPi masinad siis on seda tunda ainult esimese päringu ajal.
Kokku võttes: HotSpotShield ja kõikvõimalikud proxyd on kõige viimane lahendus mille poole maksaks alles siis vaadata kui DNS serverite muutmine võimalik ei ole.

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 11:47:47 vasta tsitaadiga

"Häkkisin" ka lahti omal ja nüüd töötab kõik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matsu
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2008




sõnum 18.03.2010 14:54:41 vasta tsitaadiga

http://petitsioon.ee/internetikasiinod-vabaks

Kutsin siis kõiki hääletama, et internetikasiinod tehtaks lahti.

_________________
To start press any key. Where is the any key?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 18:36:13 vasta tsitaadiga

eee jäi selline jutt silma et eesti pangad on moneybookersi ära blokkinud... Keegi kinnitaks?

Matsu kirjutas:
http://petitsioon.ee/internetikasiinod-vabaks

Kutsin siis kõiki hääletama, et internetikasiinod tehtaks lahti.
See ei aita muhvigi ju.
Ainuke asi mis ehk aitaks oleks korralik mäss.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 18.03.2010 18:39:17 vasta tsitaadiga

Asjad vist liikuma hakanud.

Koht, kus ise muheda seltskonnaga oma lõbuks toksin tasuta http://www.firstrealpoker.com oli hommikul veel koos triobet ja unibetiga bannitud nimekirjas, kuid praegu kõik taas avatud.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 18.03.2010 19:18:32 vasta tsitaadiga

nagu mu s6ber ütles kenasti icon_biggrin.gif see blockimine on ainult tõsise dumbuseri tasandil, iga mees kes tahab saa oma pokkerit edasi mängida kui viitsib kirjutada paar lauset googlisse
_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 19:39:57 vasta tsitaadiga

Matsu kirjutas:
http://petitsioon.ee/internetikasiinod-vabaks

Kutsin siis kõiki hääletama, et internetikasiinod tehtaks lahti.


Ma panin juba alguses enda hääle sinna kirja, pange kõik.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arlequin
HV kasutaja
Arlequin

liitunud: 21.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 19:48:09 vasta tsitaadiga

kas pokkerikohad PayPal-i tunnistavad?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadMan
Kreisi kasutaja
MadMan

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.03.2010 21:40:01 vasta tsitaadiga

EMTA Grand Delusion jätkub. Viimased kasiinod pannakse kinni homme - no tule taevas appi! Kui ikka silmad kõvasti-kõvasti kinni pigistada, siis kaovad kõik mured iseenesest.
http://www.delfi.ee/news/majandus/majandus/maksuamet-blokeerib-homseks-koik-loata-netikasiinod.d?id=29868981

_________________
Ikka Saab
~~NetMusique~~
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 18.03.2010 21:58:10 vasta tsitaadiga

Naljamehed icon_biggrin.gif
_________________
Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 18.03.2010 22:29:03 vasta tsitaadiga

Tea kas siin see reeglite vastane otseselt reklaamida, aga sellest piirangust aitab kõige lihtsamini mööda, ühe kohaliku väga levinud netiteenuste pakkuja proxy aadress. Paned selle peale ja kõik listis keelatud saidid avanevad, kui nõiaväel icon_wink.gif

Juhuslik avastus, kuna ühes masinas oli see kogemata peale jäänud, teises mitte. Sellest ka segadus mu eelmise postiga, kui arvasin, et see tsirkus läbi juba, aga oh ei icon_wink.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 18.03.2010 22:33:29 vasta tsitaadiga

http://www.hidemyass.com/ ajab vast ka asja ära kenasti.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 19.03.2010 12:54:12 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 18:47:52 vasta tsitaadiga

tegelt võiks keegi selle seaduse kaitsja siin üldse seletada, mismoodi saab üldse pokerstari lehte online kasiinoks nimetada? Mis ajast alates on Tournament Pokker hasartmäng?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.03.2010 20:36:56 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2010 00:40:57 vasta tsitaadiga

Nägin täna siis kah selle blokeeringu tulemuse ära - depositfiles kasutamisel avaneb pop-under aken mingi partypoker reklaamiga ja selle asemel ilutses teade, et lehekülg on blokeeritud bla-bla-bla.
Nii et midagi ka positiivset - veebireklaami on vähem. Samas midagi ju ei blokeeritud tegelikult.

Mis mind ärritab, on muidugi see, et asja algatajaks on päris ilmselt üksainus teada-tuntud eraettevõtja, kelle pilli järgi riik tantsib seda mõttetut kaerajaani.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 20.03.2010 20:02:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.03.2010 10:14:18 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Mis mind ärritab, on muidugi see, et asja algatajaks on päris ilmselt üksainus teada-tuntud eraettevõtja, kelle pilli järgi riik tantsib seda mõttetut kaerajaani.
Teine koomika on see, et playtech ütles, et siseturule nad tarkvara ei tee icon_biggrin.gif Sähh sulle eetikat... samas firma ka ju börsil ja omanikele on vaja kasumit näidata.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 02:36:26 vasta tsitaadiga

Eesti maksuametil pidavad üldse kummalised mõttemaailmad olema. Näide: Lastakse tallinnas rahvas töölt lahti, läheb natuke aega mööda, jõutakse järeldusele et krt meil ikka neid inimesi vaja, leitakse asendajad mujalt eestist, läheb mingi aeg mööda ja kordub sama ring...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 21.03.2010 11:37:36 vasta tsitaadiga

Mind paneb selle pressiteate puhul imestama EMTA "loogika":

tsitaat:
Veebilehtede blokeerimine võib kaasa tuua mängija virtuaalkontol olevate summade kadumise. Raha tagastamist saab taotleda ainult hasartmängukorraldajalt, kellele on vastav ülekanne tehtud. Maksu- ja Tolliamet ei saa kliendile raha tagastada, kui see on blokeeritud ebaseadusliku kaughasartmängu veebilehel, kuna amet ei halda kaughasartmängu mängukeskkonna virtuaalkontot.


Mis mõttes? icon_evil.gif icon_evil.gif

Et keelame inimesel ligipääsu oma rahale, ning see võib ka üldse ära kaduda, aga see pole meie mure, ega meie käest meie põhjustatud rahakaotuse hüvitamist ei saa.


tsitaat:
Uue hasartmänguseaduse peamine eesmärk on korrastada Eesti hasartmänguturgu ning kaasajastada hasartmängude korraldamisele esitatavaid nõudeid. Korraldajatele kõrgemate nõuete esitamise ning järelevalve tõhustamise eesmärgiks on parandada hasartmänguteenuste kvaliteeti ja selle kaudu hasartmängusektori üldist mainet ning usaldusväärsust nii Eesti kui ka rahvusvahelise avalikkuse silmis.


EMTA poolt ainsana aksepteeritud Karu Kontor on üleilmse kvaliteedi absoluutne tipp nende meelest väää thumbs_up.gif icon_lol.gif


tsitaat:
Amet juhib tähelepanu, et ebaseaduslikus kaughasartmängus osalemisel ei ole tagatud hasartmängu mängimisega saavutatud võitude väljamaksmine.


Ja sellist juttu ajab tegelane kes oma blocki-üritusega ütleb ausalt välja, et "mitt-sobilikes" kohtades mängijad jäävad tõenäoliselt oma virtuaalkonodel olevast rahast ilma...

HAIGE !


viimati muutis batman 21.03.2010 11:47:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 11:47:59 vasta tsitaadiga

Mitte mingit pidi ei kao sinu rahad netikasiino arvelt. EMTA ainult üritas blokeerida ligipääsu meie riigist nendele saitidele, kuid nad ei saa nõuda Eesti päritoluga kasutajakontode sulgemist. - nagu näha, siis batman`i esimene tsiteeritud lõik on umbes sellise mõttega inimestele, kes ei oska "blokeeringu" vastu midagi ette võtta ja nad eeldavad, et siis tuldakse neilt abi paluma. Küll nad on oma lolluses ikka kindlad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 21.03.2010 11:55:11 vasta tsitaadiga

Ei. See oli tsiteeritud sellise mõttega, mida EMTA üritab oma poliitikaga. Eeldades, et on mõned tegelased, kes piirangust mööda ei oska minna ja kellel rahad mitte-karu-koopas, siis selle loogika järgi jäävad nad ilma.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 21.03.2010 17:23:03 vasta tsitaadiga

The Future for Online Poker Players?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 21.03.2010 22:25:39 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
The Future for Online Poker Players?
Spoiler Spoiler Spoiler


Eestis kindlasti tulevik selline thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 23:42:43 vasta tsitaadiga

Maailm kirjutas:
Ra* kirjutas:
The Future for Online Poker Players?
Spoiler Spoiler Spoiler


Eestis kindlasti tulevik selline thumbs_up.gif

Word on that thumbs_up.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 22.03.2010 00:32:00 vasta tsitaadiga

Eestit ähvardab netikasiinode pärast kohus
http://uudised.err.ee/index.php?06197971
tsitaat:
Heiti Riisberg ütles saates "Aeg luubis", et ta konsulteeris rahvusvahelise advokaadibürooga - nende arvates on maksutulu kogumine selgelt EL-i asutamiselepinguga vastuolus. "Advokaatidele on teada, et mitmed rahvusvahelised teenusepakkujad juba konsulteerivad juristidega ning tahavad Eestit anda Euroopa kohtusse," märkis Riisberg.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 07:28:27 vasta tsitaadiga

Väga hea.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 22.03.2010 08:19:54 vasta tsitaadiga

Jama mõlemal juhul. Nende lollus, meie (maksumaksjad) plekime selle kohtujama ja võimaliku trahvi kinni. Või keegi sinisilmne naiiv arvab, et EMTA idee ja seaduse väljakäija seda omast taskust maksma hakkab? icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.03.2010 08:20:18 vasta tsitaadiga

Niipalju lisaks, et "Aeg luubis" saates n2idati seda ka kuidas Google DNS-ide abil mo"o"da hiilida saab.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 22.03.2010 08:27:14 vasta tsitaadiga

Üks riikilk asutus demob avalikult, kuidas teise "geniaalsele ideele" vesi peale tõmmata icon_smile.gif

Suur kaka muidugi see kohtujama - kurat seda teab, millist aktsiisi nüüd jälle tõstetakse, et selle värgi jaoks raha saada. thumbs_down.gif

Miski allkirjade kogumise peaks orgunnima, et trahvinõu pööratkse otseselt selle idiootsuse väljamõtleja(te) vastu, mitte maksumaksja rahakoti.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 22.03.2010 09:39:19 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Jama mõlemal juhul. Nende lollus, meie (maksumaksjad) plekime selle kohtujama ja võimaliku trahvi kinni. Või keegi sinisilmne naiiv arvab, et EMTA idee ja seaduse väljakäija seda omast taskust maksma hakkab? icon_lol.gif


+1

Vean kihla et pärast veel hädaldavad kuidas ikka rahadega on s_tasti ja tuleb tulumaksu ja pensioniiga tõsta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 09:59:26 vasta tsitaadiga

irw, nüüd jah tõstavad makse ja jääme kogu maailma ees lollideks kah tagatipuks thumbs_up.gif welcometoidiocy
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 10:14:19 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd üle pingutage.
Kui ka tuleb mingi paari (kümne) miljoniline nõue, siis keegi ei hakka seepärast makse või pensioniiga tõstma, see makstakse valitsuse reservidest või siis vähendatakse muid kulutusi.
Umbes sarnaselt, nagu Sylvesteri maksujuhtum või suhkrutrahv. Viimase küll kompenseeris raha suur sissevool riiki ja sellele kogunenud riiklikud reservid.

Loll juhtum aga sellegipoolest ja riigil oleks kõige targem piirangud koheselt eemaldada, mitte jääda kohtutes protsessima, sest tõenäoliselt kaotab riik need vaidlused.
Rääkimata rikutud mainest internetivabaduse kontekstis.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 22.03.2010 11:34:39 vasta tsitaadiga

Ikkagi jääb kripeldama, et kas see tegelane, kes idee välja käis ja teine, kes seadustas, kas need tegelased võetakse vastutusele ka pärast trahvi saamist, või läheb nagu ikka, et trahv riigi rahakotist ja puhtad poisid saavad veel aurahad innovatiivsete arenduste eest. icon_mad.gif

Hetkel on maksumaksja rahaga kordi hädalisemaid asju vaja korda ajada, kui kellegi vaimusünnituse eest EL lõivu maksta thumbs_down.gif Parandage, kui eksin.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadMan
Kreisi kasutaja
MadMan

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.03.2010 11:50:50 vasta tsitaadiga

Seaduse loomisel tegutseti "rahva huvides" ja "parimate kavatsustega" ning seetõttu ei saa trahvimisest eriti rääkida, aga eelnõu selgituses on kirjas, et aluseks võeti Itaalia samasugune seadus (2006) ning Eurokohtu lahend. Mul on kuri kahtlus, et seda kohtulahendit tõlgendati valesti või puudulikult ja löödi labidaga, kui oleks pidanud lähenema skalpelliga. Lahend annab õiguse asukohariigi kohtule otsustada selle üle, kas kellegi õigusi piiratakse või mitte. Eestis selliseid kohtuasju veel pole, kuid on näha, et neid tuleb ja mitte vähe.

Gambelli case
tsitaat:
http://curia.europa.eu/en/actu/communiques/cp03/aff/cp0398en.htm

_________________
Ikka Saab
~~NetMusique~~
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sininetigu
HV vaatleja
sininetigu

liitunud: 14.07.2004




sõnum 22.03.2010 13:10:41 vasta tsitaadiga

minu 2c:

Mul suht savi maksudest ja taskutest, mis minu nuudlit keedab on see, et see on tegelt otsene inimõiguste piiramine. Minul peab olema vabadus valida kas tarbin kohalikku või välismaist toodet.
Mis õigusega seab EE piirangu minu otsustele?! Teenus mis pole eesti pinnal (või firma for that matter) ei ole ju EE seadustele alluv. Mis moodi saab riik nõuda maksu millegi pealt mis tema oma ei ole?
Varsti kehtestame õhumaksu?

_________________
If it dun work hit it wih hammer, still dun work? hit it with sledgehammer!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 13:16:32 vasta tsitaadiga

Huvitav kas ASO võrgus ka neid lehti blokeerima hakatakse?

Hetkel pääseb riigi andmesidevõrgust ilusasti nendele lehtedele ligi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.03.2010 13:27:21 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Huvitav kas ASO võrgus ka neid lehti blokeerima hakatakse?

Hetkel pääseb riigi andmesidevõrgust ilusasti nendele lehtedele ligi.
Blokeeringu lehekülg ("Juurdepääs on blokeeritud. Palun tutvuge blokeerimise põhjustega.") ise asub kusjuures ASO võrgus.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 22.03.2010 14:36:41 vasta tsitaadiga

Kusjuures on huvitav see, et Elion laseb vabalt ligi, ilma mingit DNS muutmata. Paned ainult seadetesse cache.neti.ee ja Port 8080, või lihstalt www.neti.ee/proxy.pac


EMTA hammas Elioni peale ikka ei hakka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.03.2010 14:40:36 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Kusjuures on huvitav see, et Elion laseb vabalt ligi, ilma mingit DNS muutmata. Paned ainult seadetesse cache.neti.ee ja Port 8080, või lihstalt www.neti.ee/proxy.pac


EMTA hammas Elioni peale ikka ei hakka icon_biggrin.gif


Tõsi, ise proovisin ka mõningaid "keelatud" lehti, kuid sain ilma probleemideta ligi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 14:53:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
PCman kirjutas:
Huvitav kas ASO võrgus ka neid lehti blokeerima hakatakse?

Hetkel pääseb riigi andmesidevõrgust ilusasti nendele lehtedele ligi.
Blokeeringu lehekülg ("Juurdepääs on blokeeritud. Palun tutvuge blokeerimise põhjustega.") ise asub kusjuures ASO võrgus.

Siis küll huvitav.

Käisin läbi umbes 30 esimest kannet ja kõik töötasid.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 22.03.2010 15:07:19 vasta tsitaadiga

Sa otsapidi Elionis ilmselt. Siis töötab icon_wink.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 15:08:11 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Sa otsapidi Elionis ilmselt. Siis töötab icon_wink.gif

Eip - täiesti tõupuhas ASO võrk.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 22.03.2010 15:10:24 vasta tsitaadiga

Siis neid mitu, keda oma meelest ka blokeerima sunnitakse icon_smile.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 18:34:11 vasta tsitaadiga

Mis järgmiseks?

Laev ületab vaikset ookeani ja eesti küsib selle eest tasu?
Hakkame lätlastelt maamaksu korjama?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.03.2010 19:11:11 vasta tsitaadiga

mina olen antud seadusega täiesti rahul ja eriti kui see läbi kukub
kooliraha kulub ka valitsusele ära

ise me enamus õpime oma vigadest - kas nüüd siis on moes teisi tänitada nende tehtud vigadest icon_question.gif

lihtsal inimesel muidugi kõik puust ja punaseks tehtud ning saab õpik käes elu elada
valitsust suudetakse iga erakonna puhul kiruda, kuid ise huvi ega soovi vastutada üles ei näidata icon_rolleyes.gif

paistab, et näpuga näitavad kõik, aga näppu enda poole näitata kardetakse rohkem, kui tuld thumbs_down.gif

julgus võrdub kauguse ruuduga thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 20:42:22 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt ei näe ka mina siin seaduses midagi halba, muigama paneb muidugi rakendamise meetod. Sellega hoiab eemal vaid juhuslikke kliente, aga mitte neid, kes käivet teevad.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Internetiühenduse pakkujad said esimese nimekirja keelatud netikasiinodest mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.