Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 11:45:18 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus wow installerite kohta, kui tõmmata None → 3.0.1 (Full, ~7.3 GiB) , kas siis on veel vaja tõmmata BC ja LK lisad ka? Ning kas LK lisaga saab teha BC chare või on vaja osta bc key kah. Ühesõnaga keegi võiks seletada mida täpselt vaja et asuda mängima. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 13.03.2010 11:54:59 vasta tsitaadiga

Ostad CLASSIC key, et mängida CLASSIC karakteriga CLASSIC maailmas 1-60 (Classicul puuduvad Blood Elfid ja Draeneid). Siis ostad BC key, et mängida BC karakteritega ja arendada oma karakterit 60-70 (BC lisab Blood Elf ja Draeneid mängu). Siis ostad WOTLK key, et mängida WOTLK maailmas 70-80 ja saad ka teha Death Knight karakteri. Ainult siis on sul vaja BC ja WOTLK clienti juurde kui sul on accountile pandud nende CD-key'd sisse.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 13.03.2010 12:40:24 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:

Tom Cruise pajatab bladestormi kohta icon_smile.gif

Link


Okei, see on nagu tõsiselt hea icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 12:44:38 vasta tsitaadiga

Veso jutt õige. Ise lisaksin soovituse, et kui nt draeneid või belfid meeldivad, võta ka burning crusade mängulisa. Olen ise korduvalt selle reha otsa astunud, et teen valest rassist või vale soenguga tegelase ning paari nädala pärast mõistan - "shiiiijat, no ei istu see tegelane. mul on vaja rammusat draeneid vms" icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 13.03.2010 13:18:02 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
mis charid sul seal kõik on?

80 resto sham, 51 pala ja 40 warlock ja siis poolvalmis twink rogue. ;p
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 13:43:42 vasta tsitaadiga

Praegu ei edene eestlaste vahel accountide müük üldse, välismaa saitidel toimuvat müüki ei oska kommenteerida (üldiselt ostavad accounte hiinlased, kes on mõne ameeriklase paypali ära varastanud). Kõik see masu jms sitt ei tekita tahet accounti osta (kui sa just tõesti 100'ga ära ei anna seda).
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 13.03.2010 13:58:16 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
Praegu ei edene eestlaste vahel accountide müük üldse, välismaa saitidel toimuvat müüki ei oska kommenteerida (üldiselt ostavad accounte hiinlased, kes on mõne ameeriklase paypali ära varastanud). Kõik see masu jms sitt ei tekita tahet accounti osta (kui sa just tõesti 100'ga ära ei anna seda).

Noo, 100.- jah päris see loodetav summa polnud, aga üle 1000.- ei küsi nkn, ei saagi. icon_smile.gif
Masu on jah selle majanduslikud olud nii peesse keeranud, et jah..
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 14:01:10 vasta tsitaadiga

HVs tarkvara müügi foorum olemas. Tee sinna kuulutus. Enne kuulutuse tegemist viska pilk peale tarkvara müügi reeglitele. Mängufoorum ei ole müügifoorum.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 14:08:53 vasta tsitaadiga

Krt ma mõtlesin vahepeal ka müüa, aga ei taha ikka. Nii palju vaeva nähtud ja lõbustatud ennast wowiga, et see kopikas, mis müügist saaks, ei ole seda väärt.
Üleeile dingis mu 5s lvl80 char. gnome rogue. thumbs_up.gif

Vahepeal ikka pooleaastaseid pause ka mängimisest sisse tulnud. Taasavastamise rõõm on ka rõõm icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
combo
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2009




sõnum 14.03.2010 23:44:02 vasta tsitaadiga

Hüljatute 10man tegi siis maailmas 65. ära Glory of the Icecrown Raideri

Lisaks otsime Coresse ühte väga aktiivset Resto Druidi ja ühte Feral Druidi - info foorumis või ingame whisper mulle Combodancer

ICC25 HC seis atm 8/12


viimati muutis combo 16.03.2010 04:32:26, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 15.03.2010 11:37:42 vasta tsitaadiga

Sain vist kõige idiootsema WoW-scam kirja ever:
tsitaat:

***Notice of Account Will Closure***
Reason for Closure: Terms of Use Violation -- Exploitative Activity: Unauthorized Cheat Programs ("Hacks")
This account Will closed because one or more characters were identified using an unauthorized cheat program, also known as a "hack." These programs provide


"Unauthorized cheat program" ??? Kas on siis autoriseeritud cheat programme ka:D? thumbs_up.gif
tsitaat:

you should immediately verify that you are the original owner of the account.
To verify your identity please visit the following webpage: http://worldofwabrcraft.com/



Sorry aga ma ei mängi "Wabcrafti" beer_yum.gif
tsitaat:

please review this article:
http://www.worldofwarcraft.com/info/basics/antigold.html


Hypocrite much? Ei tea küll, mis nende varastatud kontodega tehakse..."Hi sir, r u interested in buying our gold?"


Einoh, huumorit kui palju imo beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 12:26:14 vasta tsitaadiga

Blizz on mingil hetkel ära häkitud või siis on mõni töötaja lekitanud kontodega seotud kontaktandmed kusagile. Mul peale battlenetiga mergemist on pidevalt tulnud neid scamkirju. Rääkisin ka vanade gildikaaslastega ja paistab, et paljudele tuleb täpselt samasugust "las ma varastan su konto ära" spämmi.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.03.2010 12:31:10 vasta tsitaadiga

Pole rohkemat tarvis, kui lihtsalt mõnest wow'iga seotud foorumist üle käia ning sealt mailid kokku korjata.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 15.03.2010 16:33:49 vasta tsitaadiga

Mulle tuleb neid nädalas 2-5 tükki. Käib üsna pinda juba. xD
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 17:43:03 vasta tsitaadiga

Linky kirjutas:
Mulle tuleb neid nädalas 2-5 tükki. Käib üsna pinda juba. xD


sama siin, kuigi ei mängi enam aasta algusest peale
naljakas lugeda sellegipoolest icon_lol.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.03.2010 17:53:03 vasta tsitaadiga

Mulle pole ühtki tulnud siiani ning spammin üsna paljudes foorumites icon_sad.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 18:01:05 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mulle pole ühtki tulnud siiani ning spammin üsna paljudes foorumites icon_sad.gif


Mul liiguvad need üldiselt kõik 'Spam'i alla juba, äkki sealt leiad mõne, mul seal mingi 30+ sellist kirja juba icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.03.2010 01:02:00 vasta tsitaadiga

10-man heroic saurfang maas. Suht jõhker värk.

Setupiks oli warr/druid tankid, pala+druid healer. DPS oli UH dk, retri, roog, ele shaman, arcane mage ja spriest. Warr ja retri stunnisid kordamööda ühe addi ning melee zergis tolle maha, ranged nukes teist. Oli kaks 2% wipe'i, ühe puhul druid ei suutnud ennast spamhealiga elus hoida kui sai bloodboili, teise puhul osad ignoreerisid addi ja lootsid bossi maha saada. Kolmanda puhul saime ~3% juures kolmanda mark'i, pala spamhealis kaht marki ja druid iseennast ning tankid surid kusagil 200k hp peal ning ülejäänud suutsid mingi ime läbi bossi maha saada ilma, et ta oleks kedagi teist tapnud. Suht eepiline võitlus icon_biggrin.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2010 11:29:54 vasta tsitaadiga

wohoo, sai siis eile õhta LK 10 man maha

jaja aega võttis aga tehtud sai.
konkreetse teamiga oli esimene õhtu kui proovisime., enamus olid ühe raid õhtu enne ka saand fighti katsuda.
seekord siis sai tehtud, ,
clean kill,, vist ühtegi combat ressi ei olnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.03.2010 17:48:05 vasta tsitaadiga

http://www.ted.com/talks/jane_mcgonigal_gaming_can_make_a_better_world.html

Veidi juttu miks wow'i (ja teiste mängude) mängimine inimkonnale hädavajalik on icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 17.03.2010 18:09:45 vasta tsitaadiga

natuke infot vaja shamani heirloomide kohta.
Sai just üks (esimene shammy) kokku pandud, nüüd oleks vaja leveldamiseks heriloomid külge kruttida. Kahel mainil on sadades mõttetuid triumphe, mõtlesin,et võiks neid ka milleks normaalseks kasutada.
Eks sellest üks healer tuleb, aga alguses on vist etem natuke ench'na ringi tuisata

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 17.03.2010 18:28:32 vasta tsitaadiga

noonius kirjutas:
natuke infot vaja shamani heirloomide kohta.
Sai just üks (esimene shammy) kokku pandud, nüüd oleks vaja leveldamiseks heriloomid külge kruttida. Kahel mainil on sadades mõttetuid triumphe, mõtlesin,et võiks neid ka milleks normaalseks kasutada.
Eks sellest üks healer tuleb, aga alguses on vist etem natuke ench'na ringi tuisata

Paljud enhanced jooksevad arcanite reaperiga ringi, kuid võid võtta ka 2x1h wepid ja siis melee dpsi õlad/chesti.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 17.03.2010 18:45:30 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
http://www.ted.com/talks/jane_mcgonigal_gaming_can_make_a_better_world.html

Veidi juttu miks wow'i (ja teiste mängude) mängimine inimkonnale hädavajalik on icon_smile.gif


Ma olen isegi mõelnud, kui saaks hardmodesid tegeva guildi 25man raidi midagi muud tegema panna, mis sealt siis välja tuleks.

Nt 4 tunnine raidiõhtu on kõvasti kurnavam ja nõuab rohkem individuaalselt, kui mingi munade laiaksistumise töö kontoris.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.03.2010 19:06:03 vasta tsitaadiga

noonius kirjutas:
Eks sellest üks healer tuleb, aga alguses on vist etem natuke ench'na ringi tuisata
Esimesed 30-40 levelit on suth kama mis specis ringi jooksed, damm on ikka enam-vähem sama. Näiteks healisin kuni ~35'ni instasid full melee gearis arcanite reaperiga autoattackides ning sel viisil teistele dammis ära teha. Mana regen käis enamasti mobe agrodes et nood su manashieldi maha toksiks icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
combo
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2009




sõnum 18.03.2010 06:28:07 vasta tsitaadiga

Saime eelmine nädal siis Lady Deathwhisperi ja Saurfangi 25 hc maha. 9/12 Heroic: ICC 25 ning viimased kolm "suurt poissi" (kellest üks on küll tüdruk) on ees ootamas!

Lisaks tekkis meil paar tühja auku ühele-kahele väga skilled ranged dpsile (maag/lock/balance eelistusega) - kui keegi on huvitatud siis andke teada ingame või foorumis. Vaja enne mätta kuivamist ja rannahooaja algust WotLKile joon alla tõmmata icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 18.03.2010 10:46:01 vasta tsitaadiga

Linky kirjutas:
noonius kirjutas:
natuke infot vaja shamani heirloomide kohta.
Sai just üks (esimene shammy) kokku pandud, nüüd oleks vaja leveldamiseks heriloomid külge kruttida. Kahel mainil on sadades mõttetuid triumphe, mõtlesin,et võiks neid ka milleks normaalseks kasutada.
Eks sellest üks healer tuleb, aga alguses on vist etem natuke ench'na ringi tuisata

Paljud enhanced jooksevad arcanite reaperiga ringi, kuid võid võtta ka 2x1h wepid ja siis melee dpsi õlad/chesti.


ma leveldasin alguses oma shamaani elementalina.. ja kasutasin hoopis staff-i.. sellega oligi hea kui 1 mob siis oli see piisavalt palju dmg saand, et kui minuni jõudis siis virutasin korra staffiga ja oligi surnd.
aga siis tüdinesin ära.. ja leveldasin enchantment specis ~30 kuni 80-ni.. kasutasin kahte heirloom haamrit ja need toimisid imehästi
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 18.03.2010 22:07:31 vasta tsitaadiga

Appi! Aidake! Tegin level 63 ära ja ei viitsi edasi grindida:D Mis oleks alternatiiv quest-kill expile:(
_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.03.2010 22:08:22 vasta tsitaadiga

instance'd ja battlegroundid? Mõlemast saab enam-vähem asjalikku XP'd, ehkki questides saab kõige kiiremini kui neid efektiivselt teha oskad
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 22:10:25 vasta tsitaadiga

m1co kirjutas:
Appi! Aidake! Tegin level 63 ära ja ei viitsi edasi grindida:D Mis oleks alternatiiv quest-kill expile:(


Kannata Outland ära. NE on jälle põnevam minumeelest. Kuidagi valutum ka.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 23:41:03 vasta tsitaadiga

Krt wowi mängivad ikka rõvedad nubid. Sain siis oma värskelt dingitud magega 25 man toc. Gs mul atm siis 4900 ja oh jeee, stabiilselt olin seal top3 oma kakase geeriga ja teine mage, kelle gs oli 5600 sai mult pika puuga üle icon_razz.gif. Muidugi seal oli mingi vingatsist lock kah, kes mölilses, et fafafa mul sitt geer, aga selle venna ma lasin ka pika puuga üle icon_razz.gif.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 23:49:01 vasta tsitaadiga

See on mäng mitte reaalne elu, mis vahet seal on kui kõva seal oled. Üldiselt gs ja isegi Achievementid on tõelised mängu tapjad. Alati imestanud et miks suurem enamus nõuab kuhugi raidi saamiseks achivi olemasolu kui tegelikult piiab ka sellest kui raidis on paar inimest kes taktikat teavad ja seda teistega jagavad. Üldiselt sain toreda guildiga liituda kus võid gs küsimise eest isegi guildist välja lennata. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 00:13:43 vasta tsitaadiga

MatchMaker wtf? wow on elu.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 19.03.2010 01:33:46 vasta tsitaadiga

logitech13 kirjutas:
Krt wowi mängivad ikka rõvedad nubid. Sain siis oma värskelt dingitud magega 25 man toc. Gs mul atm siis 4900 ja oh jeee, stabiilselt olin seal top3 oma kakase geeriga ja teine mage, kelle gs oli 5600 sai mult pika puuga üle icon_razz.gif. Muidugi seal oli mingi vingatsist lock kah, kes mölilses, et fafafa mul sitt geer, aga selle venna ma lasin ka pika puuga üle icon_razz.gif.

see on juba gs-i algusest saati nii olnud, et vingutakse madalama gs-iga tüüpide kallal, aga kui nad näevad low gs-iga tegelast ntks. dps topis, siis on küll suumulk kinni. wannabe-d imo. icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.03.2010 02:07:22 vasta tsitaadiga

GS on lihtsalt üks number mis näitab inimeste teoreetilist potentsiaali.

GS ja achievementid ei ole mängu oluliselt muutnud, tbc lõpus karasse või dailysse ilma BT gearita polnud just lihtne saada.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 06:27:05 vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi küsiti anub rekhani nädala questi GS. Ütlesin vastu WTF??? icon_eek.gif Its Nax10 FFS! Kohe sain kutse. icon_biggrin.gif
Isiklikult väldin üleüldse GS kasutamist ja enamasti väldin ka neid raidleadereid, kes weekly jaoks seda nõuavad. GS ei välista totaalsete nuubide sattumist raidi vaid välistab "skilled player´i shitty geared alt"i sattumist raidi. Kahjuks.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 19.03.2010 09:07:31 vasta tsitaadiga

Ma isegi ei tea palju mu ühegi karakteri gs on. Lihtsalt ei huvita.

Kui keegi nõuab gs-i vms siis lingin LK25/togc25/1light achievmenti ja olemas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 09:14:21 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Ma isegi ei tea palju mu ühegi karakteri gs on. Lihtsalt ei huvita.

Kui keegi nõuab gs-i vms siis lingin LK25/togc25/1light achievmenti ja olemas.

Ju siis nad vaatavad sinu eest kuidagi su gsi icon_razz.gif Sind ei huvita, aga neid ei huvita. "SA EI OLE PAREM KUI SU GS" icon_razz.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.03.2010 11:00:35 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Oli ka aeg icon_razz.gif

Hetkel peaks gildis ~3-4 liikme vahel laiali jagatuna olema veel ~40-50 fragmentit, eks üritab tasapisi ka nood kokku panna. Mis parata kui gild koosneb umbkaudu neljast lagunenud gildist icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 19.03.2010 11:44:11 vasta tsitaadiga

gs ei näita mitte midagi.. kui inimene alles otsib/sobitab omale juppe selga. shamaani pean vist downgearima natuke... et set boonust saada.
mul priest teeb vanades 226 level asjades paremat dammi.. kui nendes uutes 232 badge gearis, sest mul osad üksikud asjad 245 ja paremad ning ma ei saa sobitata neid eriti omavahel veel.

pealegi on mul tekkind küsimus.. ToC.5 normal, ühtegi trinketit ei ole näinud droppimas pärast viimast pachi.. bad luck või ei olegi neid seal enam?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 17:05:26 vasta tsitaadiga

logitech13 kirjutas:
Krt wowi mängivad ikka rõvedad nubid. Sain siis oma värskelt dingitud magega 25 man toc. Gs mul atm siis 4900 ja oh jeee, stabiilselt olin seal top3 oma kakase geeriga ja teine mage, kelle gs oli 5600 sai mult pika puuga üle icon_razz.gif. Muidugi seal oli mingi vingatsist lock kah, kes mölilses, et fafafa mul sitt geer, aga selle venna ma lasin ka pika puuga üle icon_razz.gif.

Värskelt dinginud maag sul essugi kohe gs4900 on... Njuub selline icon_razz.gif

_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.03.2010 17:06:28 vasta tsitaadiga

Kui too värskelt dinginu üle külvata emblem ja crafted stuffiga pole sinna 5k ligidale saamine eriline probleem icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 17:21:02 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kui too värskelt dinginu üle külvata emblem ja crafted stuffiga pole sinna 5k ligidale saamine eriline probleem icon_smile.gif


kui ma viimati mängisin, siis embleme veel ei saanud ühelt charilt teisele anda. ja värskelt dinginu on reeglina pigem sinna 3.5k gs kanti:P

ja 4900gs tuleb siis kui sul on 90% asjadest 232 level icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 17:23:34 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Kui too värskelt dinginu üle külvata emblem ja crafted stuffiga pole sinna 5k ligidale saamine eriline probleem icon_smile.gif


kui ma viimati mängisin, siis embleme veel ei saanud ühelt charilt teisele anda. ja värskelt dinginu on reeglina pigem sinna 3.5k gs kanti:P

ja 4900gs tuleb siis kui sul on 90% asjadest 232 level icon_razz.gif



Te vabsjee ei taju matsu icon_smile.gif. Muidugi saab badge/hc geeriga endale 5k geerscoori hankida.

Kes väitis, et ma kohe dingides gs 4900 olin ? Mul võttis ikka terve nädal, et see saavutada.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.03.2010 17:26:27 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
kui ma viimati mängisin, siis embleme veel ei saanud ühelt charilt teisele anda.
Üks korralik 8h päev heroicuid joosta ning sul on olemas kõik mida triumph ja madalamate emblemite eest hankida saab. Warriga tankides tuli ~6h jooksul epic achievement ning sai totc10't tankitud. Sai seda küll sinise questikirvega tehtud kuid pole hullu, warri threat on enam kui piisav icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 17:33:03 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
etc_Shelob kirjutas:
kui ma viimati mängisin, siis embleme veel ei saanud ühelt charilt teisele anda.
Üks korralik 8h päev heroicuid joosta ning sul on olemas kõik mida triumph ja madalamate emblemite eest hankida saab. Warriga tankides tuli ~6h jooksul epic achievement ning sai totc10't tankitud. Sai seda küll sinise questikirvega tehtud kuid pole hullu, warri threat on enam kui piisav icon_smile.gif


hoho ära aja paska. warrioriga lasin ca 13h jutti. instant queue oli ja sain sedasi 130 badge. 130 badge'ga ei saad sa 2-3 set itemit kui hästi läheb.

see = 10 badge tunnis, ehk siis 2-3 heroicut tunnis, mis on suht keskmine. arvestades, et sa ei saa valida endale 7minuti DTK'd alati vaid saad ka occulust, HoS, HoL jne
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.03.2010 17:43:37 vasta tsitaadiga

Occulus on ~15-20min ning vist oli 7 emblemi, per-hour kõige kiirem emblemi teenimise insta mis mängus eksisteerib. Teised loetletud kohad on samuti üsna kiirelt joostavad, eriti kui HoS'is ebavajalikud bossid vahele jätta.
Iga random annab lisaks veel kaks boonusembleemi. Eeldades ~4 emblemit per insta+2 boonuseks siis jooksid nende 13h jooksul kõigest ~21 instat ehk ~38min per insta. Pagana viletsa õnnega oled siis kui su grupid nii viletsad olid icon_smile.gif

Mu warr sai hakata icc heroicuid dungeonfinderiga jooksma peale umbes 4-5h ning sain sealt terve posu upgradesid. Ühtlasi annavad ICC normalid nii korralikku geari kui ka emblemeid ning noid saab hakata juba tükk maad varem jooksma hakata.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 19.03.2010 18:17:09 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Occulus on ~15-20min ning vist oli 7 emblemi, per-hour kõige kiirem emblemi teenimise insta mis mängus eksisteerib. Teised loetletud kohad on samuti üsna kiirelt joostavad, eriti kui HoS'is ebavajalikud bossid vahele jätta.
Iga random annab lisaks veel kaks boonusembleemi. Eeldades ~4 emblemit per insta+2 boonuseks siis jooksid nende 13h jooksul kõigest ~21 instat ehk ~38min per insta. Pagana viletsa õnnega oled siis kui su grupid nii viletsad olid icon_smile.gif

Mu warr sai hakata icc heroicuid dungeonfinderiga jooksma peale umbes 4-5h ning sain sealt terve posu upgradesid. Ühtlasi annavad ICC normalid nii korralikku geari kui ka emblemeid ning noid saab hakata juba tükk maad varem jooksma hakata.


ok, tunnista üles, oled robot... ja jeesus programmeeris su? (ei tegelt kah ma olen suht hämmingus kuidas hoho suudab kõik nii õlitatult, teoreetilise piiri peal asju ajada, et see lausa faktiliseks reaalsuseks temajaoks muutub, nuh ma saan mängimisest aru, et oskab... aga juhuslikult kohatavad teised inimesed...inimfaktor!... neid ei saa ju kontrollida)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.03.2010 18:27:42 vasta tsitaadiga

Nii palju tõesti võin tunnistada, et peale kõigi kolme icc insta normalis+heroicus läbi joostes olin saanud sealt kõik upgraded peale asjaliku relva, seega õnnega on seal üsna kõvasti pistmist, muus osas eriti vahet polnud. 35min+ keskmiselt per instance on ikka pisut paljuvõitu icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 19.03.2010 18:38:04 vasta tsitaadiga

Pigem tangi feil, kes ei oska korralikult chainpullida see 38 minta per erotic.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.03.2010 18:46:09 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Pigem tangi feil, kes ei oska korralikult chainpullida see 38 minta per erotic.
Nii mina kui Schelob olime nähtavasti tankid icon_razz.gif

Warrior on suht OP 5-man'ides. Cooldowne korralikult chainides annab teha trikke, mida näiteks pala või druid eales teha ei suudaks, charge/intercept teevad asjad samuti jupp maad kiiremaks icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.