Tekkis küsimus wow installerite kohta, kui tõmmata None → 3.0.1 (Full, ~7.3 GiB) , kas siis on veel vaja tõmmata BC ja LK lisad ka? Ning kas LK lisaga saab teha BC chare või on vaja osta bc key kah. Ühesõnaga keegi võiks seletada mida täpselt vaja et asuda mängima.
Ostad CLASSIC key, et mängida CLASSIC karakteriga CLASSIC maailmas 1-60 (Classicul puuduvad Blood Elfid ja Draeneid). Siis ostad BC key, et mängida BC karakteritega ja arendada oma karakterit 60-70 (BC lisab Blood Elf ja Draeneid mängu). Siis ostad WOTLK key, et mängida WOTLK maailmas 70-80 ja saad ka teha Death Knight karakteri. Ainult siis on sul vaja BC ja WOTLK clienti juurde kui sul on accountile pandud nende CD-key'd sisse.
Veso jutt õige. Ise lisaksin soovituse, et kui nt draeneid või belfid meeldivad, võta ka burning crusade mängulisa. Olen ise korduvalt selle reha otsa astunud, et teen valest rassist või vale soenguga tegelase ning paari nädala pärast mõistan - "shiiiijat, no ei istu see tegelane. mul on vaja rammusat draeneid vms"
Praegu ei edene eestlaste vahel accountide müük üldse, välismaa saitidel toimuvat müüki ei oska kommenteerida (üldiselt ostavad accounte hiinlased, kes on mõne ameeriklase paypali ära varastanud). Kõik see masu jms sitt ei tekita tahet accounti osta (kui sa just tõesti 100'ga ära ei anna seda).
Praegu ei edene eestlaste vahel accountide müük üldse, välismaa saitidel toimuvat müüki ei oska kommenteerida (üldiselt ostavad accounte hiinlased, kes on mõne ameeriklase paypali ära varastanud). Kõik see masu jms sitt ei tekita tahet accounti osta (kui sa just tõesti 100'ga ära ei anna seda).
Noo, 100.- jah päris see loodetav summa polnud, aga üle 1000.- ei küsi nkn, ei saagi.
Masu on jah selle majanduslikud olud nii peesse keeranud, et jah..
HVs tarkvara müügi foorum olemas. Tee sinna kuulutus. Enne kuulutuse tegemist viska pilk peale tarkvara müügi reeglitele. Mängufoorum ei ole müügifoorum.
Krt ma mõtlesin vahepeal ka müüa, aga ei taha ikka. Nii palju vaeva nähtud ja lõbustatud ennast wowiga, et see kopikas, mis müügist saaks, ei ole seda väärt.
Üleeile dingis mu 5s lvl80 char. gnome rogue.
***Notice of Account Will Closure***
Reason for Closure: Terms of Use Violation -- Exploitative Activity: Unauthorized Cheat Programs ("Hacks")
This account Will closed because one or more characters were identified using an unauthorized cheat program, also known as a "hack." These programs provide
"Unauthorized cheat program" ??? Kas on siis autoriseeritud cheat programme ka:D?
tsitaat:
you should immediately verify that you are the original owner of the account.
To verify your identity please visit the following webpage: http://worldofwabrcraft.com/
Blizz on mingil hetkel ära häkitud või siis on mõni töötaja lekitanud kontodega seotud kontaktandmed kusagile. Mul peale battlenetiga mergemist on pidevalt tulnud neid scamkirju. Rääkisin ka vanade gildikaaslastega ja paistab, et paljudele tuleb täpselt samasugust "las ma varastan su konto ära" spämmi.
Pole rohkemat tarvis, kui lihtsalt mõnest wow'iga seotud foorumist üle käia ning sealt mailid kokku korjata. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Mulle pole ühtki tulnud siiani ning spammin üsna paljudes foorumites _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Setupiks oli warr/druid tankid, pala+druid healer. DPS oli UH dk, retri, roog, ele shaman, arcane mage ja spriest. Warr ja retri stunnisid kordamööda ühe addi ning melee zergis tolle maha, ranged nukes teist. Oli kaks 2% wipe'i, ühe puhul druid ei suutnud ennast spamhealiga elus hoida kui sai bloodboili, teise puhul osad ignoreerisid addi ja lootsid bossi maha saada. Kolmanda puhul saime ~3% juures kolmanda mark'i, pala spamhealis kaht marki ja druid iseennast ning tankid surid kusagil 200k hp peal ning ülejäänud suutsid mingi ime läbi bossi maha saada ilma, et ta oleks kedagi teist tapnud. Suht eepiline võitlus _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
jaja aega võttis aga tehtud sai.
konkreetse teamiga oli esimene õhtu kui proovisime., enamus olid ühe raid õhtu enne ka saand fighti katsuda.
seekord siis sai tehtud, ,
clean kill,, vist ühtegi combat ressi ei olnud
Veidi juttu miks wow'i (ja teiste mängude) mängimine inimkonnale hädavajalik on _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
natuke infot vaja shamani heirloomide kohta.
Sai just üks (esimene shammy) kokku pandud, nüüd oleks vaja leveldamiseks heriloomid külge kruttida. Kahel mainil on sadades mõttetuid triumphe, mõtlesin,et võiks neid ka milleks normaalseks kasutada.
Eks sellest üks healer tuleb, aga alguses on vist etem natuke ench'na ringi tuisata _________________
natuke infot vaja shamani heirloomide kohta.
Sai just üks (esimene shammy) kokku pandud, nüüd oleks vaja leveldamiseks heriloomid külge kruttida. Kahel mainil on sadades mõttetuid triumphe, mõtlesin,et võiks neid ka milleks normaalseks kasutada.
Eks sellest üks healer tuleb, aga alguses on vist etem natuke ench'na ringi tuisata
Paljud enhanced jooksevad arcanite reaperiga ringi, kuid võid võtta ka 2x1h wepid ja siis melee dpsi õlad/chesti.
Eks sellest üks healer tuleb, aga alguses on vist etem natuke ench'na ringi tuisata
Esimesed 30-40 levelit on suth kama mis specis ringi jooksed, damm on ikka enam-vähem sama. Näiteks healisin kuni ~35'ni instasid full melee gearis arcanite reaperiga autoattackides ning sel viisil teistele dammis ära teha. Mana regen käis enamasti mobe agrodes et nood su manashieldi maha toksiks _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Saime eelmine nädal siis Lady Deathwhisperi ja Saurfangi 25 hc maha. 9/12 Heroic: ICC 25 ning viimased kolm "suurt poissi" (kellest üks on küll tüdruk) on ees ootamas!
Lisaks tekkis meil paar tühja auku ühele-kahele väga skilled ranged dpsile (maag/lock/balance eelistusega) - kui keegi on huvitatud siis andke teada ingame või foorumis. Vaja enne mätta kuivamist ja rannahooaja algust WotLKile joon alla tõmmata
natuke infot vaja shamani heirloomide kohta.
Sai just üks (esimene shammy) kokku pandud, nüüd oleks vaja leveldamiseks heriloomid külge kruttida. Kahel mainil on sadades mõttetuid triumphe, mõtlesin,et võiks neid ka milleks normaalseks kasutada.
Eks sellest üks healer tuleb, aga alguses on vist etem natuke ench'na ringi tuisata
Paljud enhanced jooksevad arcanite reaperiga ringi, kuid võid võtta ka 2x1h wepid ja siis melee dpsi õlad/chesti.
ma leveldasin alguses oma shamaani elementalina.. ja kasutasin hoopis staff-i.. sellega oligi hea kui 1 mob siis oli see piisavalt palju dmg saand, et kui minuni jõudis siis virutasin korra staffiga ja oligi surnd.
aga siis tüdinesin ära.. ja leveldasin enchantment specis ~30 kuni 80-ni.. kasutasin kahte heirloom haamrit ja need toimisid imehästi
instance'd ja battlegroundid? Mõlemast saab enam-vähem asjalikku XP'd, ehkki questides saab kõige kiiremini kui neid efektiivselt teha oskad _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Krt wowi mängivad ikka rõvedad nubid. Sain siis oma värskelt dingitud magega 25 man toc. Gs mul atm siis 4900 ja oh jeee, stabiilselt olin seal top3 oma kakase geeriga ja teine mage, kelle gs oli 5600 sai mult pika puuga üle . Muidugi seal oli mingi vingatsist lock kah, kes mölilses, et fafafa mul sitt geer, aga selle venna ma lasin ka pika puuga üle .
See on mäng mitte reaalne elu, mis vahet seal on kui kõva seal oled. Üldiselt gs ja isegi Achievementid on tõelised mängu tapjad. Alati imestanud et miks suurem enamus nõuab kuhugi raidi saamiseks achivi olemasolu kui tegelikult piiab ka sellest kui raidis on paar inimest kes taktikat teavad ja seda teistega jagavad. Üldiselt sain toreda guildiga liituda kus võid gs küsimise eest isegi guildist välja lennata.
Krt wowi mängivad ikka rõvedad nubid. Sain siis oma värskelt dingitud magega 25 man toc. Gs mul atm siis 4900 ja oh jeee, stabiilselt olin seal top3 oma kakase geeriga ja teine mage, kelle gs oli 5600 sai mult pika puuga üle . Muidugi seal oli mingi vingatsist lock kah, kes mölilses, et fafafa mul sitt geer, aga selle venna ma lasin ka pika puuga üle .
see on juba gs-i algusest saati nii olnud, et vingutakse madalama gs-iga tüüpide kallal, aga kui nad näevad low gs-iga tegelast ntks. dps topis, siis on küll suumulk kinni. wannabe-d imo.
GS on lihtsalt üks number mis näitab inimeste teoreetilist potentsiaali.
GS ja achievementid ei ole mängu oluliselt muutnud, tbc lõpus karasse või dailysse ilma BT gearita polnud just lihtne saada. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Paar päeva tagasi küsiti anub rekhani nädala questi GS. Ütlesin vastu WTF??? Its Nax10 FFS! Kohe sain kutse.
Isiklikult väldin üleüldse GS kasutamist ja enamasti väldin ka neid raidleadereid, kes weekly jaoks seda nõuavad. GS ei välista totaalsete nuubide sattumist raidi vaid välistab "skilled player´i shitty geared alt"i sattumist raidi. Kahjuks. _________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust! Liitu Wise'ga!
Hetkel peaks gildis ~3-4 liikme vahel laiali jagatuna olema veel ~40-50 fragmentit, eks üritab tasapisi ka nood kokku panna. Mis parata kui gild koosneb umbkaudu neljast lagunenud gildist _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
gs ei näita mitte midagi.. kui inimene alles otsib/sobitab omale juppe selga. shamaani pean vist downgearima natuke... et set boonust saada.
mul priest teeb vanades 226 level asjades paremat dammi.. kui nendes uutes 232 badge gearis, sest mul osad üksikud asjad 245 ja paremad ning ma ei saa sobitata neid eriti omavahel veel.
pealegi on mul tekkind küsimus.. ToC.5 normal, ühtegi trinketit ei ole näinud droppimas pärast viimast pachi.. bad luck või ei olegi neid seal enam?
Krt wowi mängivad ikka rõvedad nubid. Sain siis oma värskelt dingitud magega 25 man toc. Gs mul atm siis 4900 ja oh jeee, stabiilselt olin seal top3 oma kakase geeriga ja teine mage, kelle gs oli 5600 sai mult pika puuga üle . Muidugi seal oli mingi vingatsist lock kah, kes mölilses, et fafafa mul sitt geer, aga selle venna ma lasin ka pika puuga üle .
Värskelt dinginud maag sul essugi kohe gs4900 on... Njuub selline _________________ --
Kui too värskelt dinginu üle külvata emblem ja crafted stuffiga pole sinna 5k ligidale saamine eriline probleem _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
kui ma viimati mängisin, siis embleme veel ei saanud ühelt charilt teisele anda.
Üks korralik 8h päev heroicuid joosta ning sul on olemas kõik mida triumph ja madalamate emblemite eest hankida saab. Warriga tankides tuli ~6h jooksul epic achievement ning sai totc10't tankitud. Sai seda küll sinise questikirvega tehtud kuid pole hullu, warri threat on enam kui piisav _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
kui ma viimati mängisin, siis embleme veel ei saanud ühelt charilt teisele anda.
Üks korralik 8h päev heroicuid joosta ning sul on olemas kõik mida triumph ja madalamate emblemite eest hankida saab. Warriga tankides tuli ~6h jooksul epic achievement ning sai totc10't tankitud. Sai seda küll sinise questikirvega tehtud kuid pole hullu, warri threat on enam kui piisav
hoho ära aja paska. warrioriga lasin ca 13h jutti. instant queue oli ja sain sedasi 130 badge. 130 badge'ga ei saad sa 2-3 set itemit kui hästi läheb.
see = 10 badge tunnis, ehk siis 2-3 heroicut tunnis, mis on suht keskmine. arvestades, et sa ei saa valida endale 7minuti DTK'd alati vaid saad ka occulust, HoS, HoL jne
Occulus on ~15-20min ning vist oli 7 emblemi, per-hour kõige kiirem emblemi teenimise insta mis mängus eksisteerib. Teised loetletud kohad on samuti üsna kiirelt joostavad, eriti kui HoS'is ebavajalikud bossid vahele jätta.
Iga random annab lisaks veel kaks boonusembleemi. Eeldades ~4 emblemit per insta+2 boonuseks siis jooksid nende 13h jooksul kõigest ~21 instat ehk ~38min per insta. Pagana viletsa õnnega oled siis kui su grupid nii viletsad olid
Mu warr sai hakata icc heroicuid dungeonfinderiga jooksma peale umbes 4-5h ning sain sealt terve posu upgradesid. Ühtlasi annavad ICC normalid nii korralikku geari kui ka emblemeid ning noid saab hakata juba tükk maad varem jooksma hakata. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Occulus on ~15-20min ning vist oli 7 emblemi, per-hour kõige kiirem emblemi teenimise insta mis mängus eksisteerib. Teised loetletud kohad on samuti üsna kiirelt joostavad, eriti kui HoS'is ebavajalikud bossid vahele jätta.
Iga random annab lisaks veel kaks boonusembleemi. Eeldades ~4 emblemit per insta+2 boonuseks siis jooksid nende 13h jooksul kõigest ~21 instat ehk ~38min per insta. Pagana viletsa õnnega oled siis kui su grupid nii viletsad olid
Mu warr sai hakata icc heroicuid dungeonfinderiga jooksma peale umbes 4-5h ning sain sealt terve posu upgradesid. Ühtlasi annavad ICC normalid nii korralikku geari kui ka emblemeid ning noid saab hakata juba tükk maad varem jooksma hakata.
ok, tunnista üles, oled robot... ja jeesus programmeeris su? (ei tegelt kah ma olen suht hämmingus kuidas hoho suudab kõik nii õlitatult, teoreetilise piiri peal asju ajada, et see lausa faktiliseks reaalsuseks temajaoks muutub, nuh ma saan mängimisest aru, et oskab... aga juhuslikult kohatavad teised inimesed...inimfaktor!... neid ei saa ju kontrollida)
Nii palju tõesti võin tunnistada, et peale kõigi kolme icc insta normalis+heroicus läbi joostes olin saanud sealt kõik upgraded peale asjaliku relva, seega õnnega on seal üsna kõvasti pistmist, muus osas eriti vahet polnud. 35min+ keskmiselt per instance on ikka pisut paljuvõitu _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Pigem tangi feil, kes ei oska korralikult chainpullida see 38 minta per erotic.
Nii mina kui Schelob olime nähtavasti tankid
Warrior on suht OP 5-man'ides. Cooldowne korralikult chainides annab teha trikke, mida näiteks pala või druid eales teha ei suudaks, charge/intercept teevad asjad samuti jupp maad kiiremaks _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.