Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2009 19:34:03 vasta tsitaadiga

marco, ei oskanud koju minnagi ja ootasid ilma selginemist? icon_razz.gif
GPS-i tööd peaks idee poolest segama kõik kõrgemad objektid, majad, mäed jne. Äkki olid kõrgemate majade läheduses?
Kommentaarid: 790 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 641
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2009 19:34:34 vasta tsitaadiga

AGPS oli ka kasutuses? See kiirendab asukoha lukustamist omajagu. Mis seadet kasutad?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 16.03.2009 19:50:16 vasta tsitaadiga

T2nel, vahepeal otsisin spetsiaalselt lagedaid platse, et testida ning koju jõudsin ka ilma selleta.
rex, Mudel Holux M-1200. Kui selle indikaatorit uskuda siis täna ta ühendust ei saanud ja E51'e gps ja nokia maps väitsid et gps pole kasutatav. aGPS'i kohta tean vaid selle lühendi tähendust.
Alates sellest esimesest päiksekiirest praeguseni töötab korralikult.

_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 16.03.2009 20:59:46 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
vaegkuulja kirjutas:
Ära pea iseennast ka nüüd suureks osaks kohe veel. Tahaks näha kuidas sa näiteks Indiasse autoga sõitma hakkad?
Enda külavahel tiirutamiseks poleks mul üldse mingit kaarti tarvis.

Tundub, et erinevalt sinust oskan ma maailma suuremas plaanis ka näha. Näen näiteks, et sajad tuhanded eestlased sõidavad pidevalt autodega. Kümned tuhanded neist ka üle piiri. Indiasse suundujaid on nende seas ehk tõesti suht vähe. Neid aga, kes Skandivaaniasse või Kesk- ja Lääne-Euroopasse omal käel sõidavad, on kindlasti kõvasti rohkem kui jala Indiasse minejaid.

Oma külas saad ehk jah kaardita hakkama. Tule aga maakana Tallinna või Tartusse, ma pakun, et jääd hätta, kui pead omal käel kesklinnast veidi eemale minema.

Üldiselt - sina näed hetkel GPS'i kasutamisvõimalust suht kitsas valdkonnas. Kuna sa ei ole autoinimene, siis pole see ka ime. Mina kasutan GPS'i vajadusel nii jala kui ka autoga liikumisel. Seega on minu kogemus tahes-tahtmata sinu omast laiahaardelisem. Suudad sa selle alla neelata või ei, see on juba sinu teha. Selles, et sa toatingimustes (või ka lähiümbruse metsas luusides) teoreetiliselt rohkem GPS-softe läbi proovinud oled, ma ei kahtlegi. Püüa nüüd see kõik testkeskkonnast praktilisse kasutusse ka viia.

PS. Ma olen vabalt valmis vajadusel autoga Indiasse sõitma. Isegi vajaduseta, kui keegi kulud kinni maksaks.


Aga mina arvan hoopis seda, et autopedendus pole päris normaalne nähtus. Sama hästi võiksid osta mingi rallimängu ja navigeerida ja sõtkuda seda, saades sama rahulduse. Küsimus pole ju vajaduses vaid sõltuvuses kõige suhtes mis seostub autoga. Ütle et see pole nii.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2009 21:50:12 vasta tsitaadiga

marco kirjutas:
rex, Mudel Holux M-1200. Kui selle indikaatorit uskuda siis täna ta ühendust ei saanud ja E51'e gps ja nokia maps väitsid et gps pole kasutatav. aGPS'i kohta tean vaid selle lühendi tähendust.
Alates sellest esimesest päiksekiirest praeguseni töötab korralikult.

M-1200 oli mul endal ka olemas. Kasutasin samamoodi E51-ga ja ka läpakaga. Võttis samamoodi ilusti läbi paneellae ja polnud ka pilved probleemiks. Praegu on mul läpaka jaoks Qstarz Q-816, toimib samuti ilusti. 5-kordse paneelmaja ülemine korrus, aknani on oma 5m ehk see sektor jääb selgelt liiga väikeseks, et sealt midagi saada, laual on hetkel sisemise GPS'iga iPhone ja Qstarz, mõlemaga hea signaal olemas. Taevas on suht pilvine. icon_biggrin.gif

AGPS'i funktsiooni saad telefoni positsioneerimise seadete alt sisse lülitada. Tekitab ühendust otsides mõne kB jagu liiklust, mille eesmärk on kiiremini umbkaudne asukoht paika panna. Pärast seda on GPS-signaali abil täpse asukoha lukustamine palju kiirem. Roamingvõrgus oleks soovitatav välja lülitada, kuna esiteks on seal MB hind tavaliselt kirves ja teiseks võib miinimumseansiks olla seatud näiteks 200 kB...

vaegkuulja kirjutas:

Aga mina arvan hoopis seda, et autopedendus pole päris normaalne nähtus. Sama hästi võiksid osta mingi rallimängu ja navigeerida ja sõtkuda seda, saades sama rahulduse. Küsimus pole ju vajaduses vaid sõltuvuses kõige suhtes mis seostub autoga. Ütle et see pole nii.

Autopede olen ma küll, aga kuidas see nüüd siit teemast välja koorus? Siin ma olen kirjeldanud vaid loomulikke transpordivajadusi. On sul ehk millelegi viidata? Ega see puukallistamine ka päris normaalne nähtus ole...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 16.03.2009 21:56:35 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:

Autopede olen ma küll, aga kuidas see nüüd siit teemast välja koorus? Siin ma olen kirjeldanud vaid loomulikke transpordivajadusi. On sul ehk millelegi viidata? Ega see puukallistamine ka päris normaalne nähtus ole...


Järeldasin sellest et kannad odavat käekella. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 09:43:26 vasta tsitaadiga

Läheb vist juba vähe teemast mööda icon_lol.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 18:20:54 vasta tsitaadiga

No aga ole siis teemas ja vasta, et milleks sulle neid kaarte seal P535 sees vaja on.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 19:32:25 vasta tsitaadiga

Äkki selleks, et teada kaada kuidas punktist A punkti B minna icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 19:52:06 vasta tsitaadiga

Mööda maanteed, metsa, põldu, merd, õhku, mägesid, jõgesid? Igaks asjaks omad vahendid. Ühte universaalset superhead ei ole. Tee ebapopulaarne otsus, tule kapist välja ja tunnista end ka auto- või vähemalt tsiklipedeks või siis maini ära, kui liikled enamjaolt jalgsi.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 20:49:10 vasta tsitaadiga

Ma liiklen igat moodi ja igal pool icon_biggrin.gif
Tuttavas kohas muidugi gps-i sisse ei lülita, kui just kiirust jälgida ei soovi icon_rolleyes.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 21.03.2009 20:07:25 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mööda maanteed, metsa, põldu, merd, õhku, mägesid, jõgesid? Igaks asjaks omad vahendid. Ühte universaalset superhead ei ole. Tee ebapopulaarne otsus, tule kapist välja ja tunnista end ka auto- või vähemalt tsiklipedeks või siis maini ära, kui liikled enamjaolt jalgsi.

Kas rahapede on ka mõistena olemas? icon_biggrin.gif Aga misk siis ei ole ühte tahket jublakat mis kõik ära teeks, triigiks ja küpsetaks pirukat. Saan aru et profitehnikas selline idee on absoluutselt võimatu ka tulevikus, kuid enamjaolt ju ikka siin tegemist kodutehnikaga millele ei tohiks küll mingeid takistusi momendi tehnika arengu poolest olla.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 25.03.2009 09:32:24 vasta tsitaadiga

Abi oleks vaja, Garmin XT kui panna rada üleval siis seal all ta küsib mitu meetrit on kaart allpool, või midagi sarnast, mis nr seal teistel on, minul kui panna väiksem nr siis ei lähe rada üleval vaid topib ikka põhja ülesse.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 27.03.2009 16:28:31 vasta tsitaadiga

nutiteqi keegi on tööle saanud windows mobile pro all üle bt gpsi? mul annab üks vanem versioon bt gpsi otsimisel veateate, et gpsi pole. samas w580i SE sai küll kunagi asjaga ilusti hakkama.

sai soetatud gps ja nüüd proovin wm all seda funkama saada. SE's oli veits lihtsam.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Liivaannus
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2005




sõnum 19.03.2010 12:41:05 vasta tsitaadiga

Tekkis nutiteqiga seoses probleem. Rippisin omale googlemapsis eesti kaardi telefoni (suur kogum väikseid faile) Kõvakettal on ruumikadu umbes 25%, failikogum 2.5G/kettal kasutab 3.14G. Kaardile tõstest muutub see vahe drastiliselt ja kasutatava ruumi hulk on tegelikust andmemahust pea 10 korda suurem. Tulemuseks on see, et 2.5 gigase reaalse andmemahuga massiiv ei mahu 8 gigase kaardi peale. Oskab keegi öelda, et kas selle vastu arstimit on?

Lisa 1: Häda siis failisüsteemis, või selle parameetrites. Kaart kasutab FAT32 ja 2,5kB fail saab ka enda alla 64 Kb ruumi. Kas kuidagi on võimalik seda muuta failisüsteemi piires, või teab keegi teisi failisüsteeme, mida telefon SE W715 toetab.
Lisa 2: Lahenduseks kaardi formaatimine ja allocation uniti suuruse muutmine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.