Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Erinevad pulgad: MiNT, Kõu jne? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xCeeder
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2008




sõnum 17.03.2010 14:08:42 Erinevad pulgad: MiNT, Kõu jne? vasta tsitaadiga

Tere!

Kindlasti on seda varem küsitud ja arutatud nii üksjagu, aga mõtlesin selle teema, et teilt nii-öelda konkreetseid vastuseid ja/või punkte ühe plussi v miinuse kohta saada.

Nimelt sõbranna elab Selistes (Pärnust ~15-20 km Tõstamaa poole), kus tal internet puudub. Seega on tal huvi tekkinud ühe neist pulkade vastu. Kuna ei tema ega ka mina neist suurt midagi ei tea, siis küsikski siit.

"Kriteeriumid" oleks:
-talutav levi (ei oleks palju katkestusi)
-odav!

Aitäh!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 14:19:53 vasta tsitaadiga

esiteks nende mobiilioperaatorite (ka Mint) asjad on enamjaolt piiratud andmeedastusmahuga...nt 1GB kuus
kallimatel pakettidel vist küll pole
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 14:49:18 vasta tsitaadiga

Kõu on maal kõige mõistlikum icon_wink.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 14:53:12 vasta tsitaadiga

aga enne peaks ikkagi proovima, kuidas miski sinna levib

KÕU'l peaks saama vajadusel eraldi antenni ka külge pista
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 17.03.2010 15:28:05 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
esiteks nende mobiilioperaatorite (ka Mint) asjad on enamjaolt piiratud andmeedastusmahuga...nt 1GB kuus
kallimatel pakettidel vist küll pole


MiNT Light on 1 GB mahu ja piiratud kiirusega 500 kbit/s.
MiNT Extra Strong andmeside edastamise kiirus on piiramata (3,5 G levialades kuni 14,4 Mbit/s) ning mahtu 7 GB (ja see 7 Giga on ikka enam kui küll).
Sama suurt andmemahtu (7 GB) saab kasutada ka piiratud kiirusel 500 kbit/ MiNT Strong paketiga, see on ka parim valik, kui 3,5G levi ei ole.

Allikas: ELISA MINT
Praegu ka 2 nädalat tasuta proovimist. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 15:37:20 vasta tsitaadiga

täiesti oleneb...mul isiklikult igapäevaseks kasutamiseks küll ei piisaks

youtube ja muud videod...mitme MB'sed pildid
suva veebilehed flashi pasaga võtavad üsna palju juba

niisama msni, meilide ja uudiste lugemiseks piisab muidugi...see oleneb inimesest
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 15:42:24 vasta tsitaadiga

Nii EMT kui ka Elisa levialakaartide järgi on Seliste nibin-nabin 3,5G piiril või piirilt väljas. Praegu jah ideaalne võtta prooviks mõlema teenusepakkuja pulgad ja ära testida kas 3,5G üldse ulatub sinnani.
EDGE on ikka masendavalt aeglane, et igapäevaselt kasutada. Vahe harva ekstreemoludes sobib ta küll.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 17.03.2010 15:42:33 vasta tsitaadiga

see tasuta prooviperiood ongi minu arvates üks hea moodus ka enda vajadustest ja netimahtudest paremat pilti saada. 2 nädalaga saab selgeks küll, kui suur 1 kuu piires see maht kokku tuleks. Kui ei sobi, viid pulga tagasi, keegi raha selle eest ei küsi õnneks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 16:00:01 vasta tsitaadiga

ongi nii?...midagi maksma ei pea, kui ei kõlba?
ei oska ise seda välja lugeda kuskilt
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 17.03.2010 16:01:24 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
ongi nii?...midagi maksma ei pea, kui ei kõlba?
Täpselt nii.
loe lisa: http://www.elisa.ee/mint/ -> Proovi tasuta
14 päeva jooksul võid loobuda ilma igasuguse tasu- ja liitumiskohustuseta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccayser
Kreisi kasutaja
ccayser

liitunud: 27.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 16:23:24 vasta tsitaadiga

KÕU-l on neti kvaliteet suuresti sõltuv kasutajate arvust ja asukohast. Netti saaab see, kes kõige kõvemini karjub. Toon näite: Kasutaja 1 elab mastist 3km kaugusel, kasutaja 2 elab 5km kaugusel. Parema neti saab kasutaja 1, sest tema asub mastile lähemal ja karjub kõvemini. Nt kui kaks inimest elavad samal kaugusel, kuid üks kasutab nt antenni, siis parema neti saab see, kellel antenn on. MINT kohta ei oska kommenteerida.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xCeeder
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2008




sõnum 17.03.2010 16:27:09 vasta tsitaadiga

Kas teistel peab ka "seadmete" eest niimodi plekkima?

http://www.kou.ee/index.php?id=182

Selle tavalise pulgaga:
erinevad seadmed 1498-3998 krooni, järelmaksu võimalus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 18:00:48 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
HA kirjutas:
ongi nii?...midagi maksma ei pea, kui ei kõlba?
Täpselt nii.
loe lisa: http://www.elisa.ee/mint/ -> Proovi tasuta
14 päeva jooksul võid loobuda ilma igasuguse tasu- ja liitumiskohustuseta.


EMT-l on prooviperiood isegi pikem - kuni aprilli lõpuni absoluutselt tasuta. (pulk peab muidugi endal olemas olema, need liiguvad foorumis näiteks 300-500 eek ringis)
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 18:14:58 vasta tsitaadiga

_marek, telefoni võid ka kasutada ju?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 20:06:11 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
_marek, telefoni võid ka kasutada ju?

Jah, muidugi.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xCeeder
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2008




sõnum 18.03.2010 11:49:40 vasta tsitaadiga

Mismoodi telefoniga seda kautada saab? Bluetoothiga? Kas siis peab ka see pulk olemas olema?

Keegi võiks selgitada täpsemalt icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 11:57:09 vasta tsitaadiga

Oleneb telefonist. Nokiat saab nii BT kui kaabliga ühendada netti. Uuemaid saab kasutada ka wifi AP-na.

Üldiselt koduühendusena eelistaks siiski KÕU-d. Seadmeid liigub ka second handis ja puudub igasugune mahupiirang.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 18.03.2010 12:00:49 vasta tsitaadiga

On need pulgad ainult Eesti sisesed või kannatab ka välismaal kasutada?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 12:07:52 vasta tsitaadiga

Isegi kui kannatab välismaal kasutada maksad iga MB eest (ja palju).
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 12:13:07 vasta tsitaadiga

siis ei ole pulka vaja ju...telefoni sisse pistad kaarti, kasutad seal netti või usb/bt kaudu peaks enamus telefone saama kasutada modemina

aga kas helistada ka saab sellise sim-kaardiga, ei tea

edit: unustasin postitamise nuppu vajutada ja 77 korda jõuti ette icon_smile.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 13:53:49 vasta tsitaadiga

EMTi selle Äri/Koduinternet SIMiga helistada ei saa. Tele2-lt on mul võetud kõige odavam Hinnaliider10 pakett, seda SIMi kasutan vajadusel 15 eek päevapiletiga ja sellega loomulikult saab helistada ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 17:08:48 vasta tsitaadiga

võtsin ka selle MINT'i nüüd...ei lastud midagi proovida, aeti kohe 2aastane tähtajaline leping välja
eelnevalt Tartu Kaubamajas küsisin, öeldi et modemid on otsas seal ja ilma modemita ei saagi

seega, isegi kui oleks saanud selle 14päeva teenust tasuta proovida, 2aastane leping seadmele ikka oleks jäänud...ära lõpetada tahad, siis pead kilo raha välja ajama

vähemalt niimoodi mina sain aru
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 17:23:53 vasta tsitaadiga

Siis sa said valesti aru, kui sulle asi ei meeldi, saad pulga tasuta tagasi anda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 00:30:18 vasta tsitaadiga

edit: vabandan, ei tea miks enne ei näinud...on jah kaasas "Garantiikiri" et 14 päeva jooksul võib seadme tagasi viia ja lepingu lõpetada
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 00:44:12 vasta tsitaadiga

Kui mobiilset andmesidet rohkem kasutada siis polegi vast mõtet lepingut võtta. Tele2 puhul on kõige mõistlikum võtta Smart kõnekaart millel maksab päev 15.-(kuigi samas nende nn. interneti kaardil on päeva hinnaks 25.- kuigi tegemist on täpselt sama asjaga) ning pileti tellib ta automaatselt, seega jääb ära risk saada ulmeline arve(Parem karta kui kahetseda, sain ise seda korra tunda, rohkem ei soovi).
Muidugi kui 3.5G sinna ei levi siis see pulk on suhteliselt kasutu igapäevaseks kasutamiseks, sest nii EDGE kui ka 3G on tegelikult ikka kuradi aeglased..
Kui võimalik on siis esimese hooga tasub vast kelleltki laenata KÕU seadet ning vaadata mis kiirused seal kätte saab(maakohas on tihti just kõu parim valik).

Aga nagu eelkõnelejad ütlesid on parim viis kõik ära proovida, sest asukoht on ikkagi väga määrav ning ilma testimata on võimatu öelda mis on parim, mis mitte.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 00:44:39 vasta tsitaadiga

TaaviS, 15kr päev...mingeid mahu- või kiirusepiiranguid pole?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 00:48:27 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
TaaviS, 15kr päev...mingeid mahu- või kiirusepiiranguid pole?

Pole ühtegi piirangut Smardil. icon_biggrin.gif
Olen seda kasutanud juba võrdlemisi pikalt kuna elan isegi sellises kohas kuhu kaablit ei tule ning see on parim lahendus mulle.
Seega kuu tuleb kuskil 450.- mis on umbes samas hinnaklassis kõige kangemate andmeside pakettidega kuid piiranguid pole.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 01:14:50 vasta tsitaadiga

njah...miski USB modem oleks vaja sebida kuskilt siis

selle minti viin tagasi 2 nädala pärast siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleeper1
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 23:14:31 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
võtsin ka selle MINT'i nüüd...ei lastud midagi proovida, aeti kohe 2aastane tähtajaline leping välja
eelnevalt Tartu Kaubamajas küsisin, öeldi et modemid on otsas seal ja ilma modemita ei saagi

seega, isegi kui oleks saanud selle 14päeva teenust tasuta proovida, 2aastane leping seadmele ikka oleks jäänud...ära lõpetada tahad, siis pead kilo raha välja ajama

vähemalt niimoodi mina sain aru



proovisin ka Mint-i nädala, nüüd tuli arve, kus soovitakse lisaks liitumisele ja andmemahu summadele saada veel ka käitlustasu 1000.-
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 12.04.2010 11:49:40 vasta tsitaadiga

sleeper1 kirjutas:
proovisin ka Mint-i nädala, nüüd tuli arve, kus soovitakse lisaks liitumisele ja andmemahu summadele saada veel ka käitlustasu 1000.-

See ei vasta tõele, sest 7 päeva jooksul võid loobuda lepingust ILMA IGASUGUSE TASU- ja LIITUMISKOHUSTUSETA.
See on ka pakkumises kirjas ja juhul, kui sa tagastasid asjad 7 päeva jooksul, ei saa sinult keegi ka mingit 1000-kroonist käitlustasu küsida icon_rolleyes.gif
http://www.elisa.ee/mint/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.04.2010 12:03:56 vasta tsitaadiga

Uhh ärge hirmutage mind niivisi, ma võtan ka testiks seda pulka testida 7 päeva, tglt lollisti tegin et vastu võtsin pakkumise icon_sad.gif. Ma kunagi ei suuda ei ütelda kui keegi midagi pakub, mingi kiiks et pahandan inimesi kui ütlen ei ja siis nad lähevad kurvaks. Peaks selle junniga maal ära käima ja uurima.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 12.04.2010 13:35:10 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
sleeper1 kirjutas:
proovisin ka Mint-i nädala, nüüd tuli arve, kus soovitakse lisaks liitumisele ja andmemahu summadele saada veel ka käitlustasu 1000.-

See ei vasta tõele, sest 7 päeva jooksul võid loobuda lepingust ILMA IGASUGUSE TASU- ja LIITUMISKOHUSTUSETA.
See on ka pakkumises kirjas ja juhul, kui sa tagastasid asjad 7 päeva jooksul, ei saa sinult keegi ka mingit 1000-kroonist käitlustasu küsida icon_rolleyes.gif
http://www.elisa.ee/mint/
Ma kontrollisin oma väited üle ja uurisin Elisast veelkord järgi. Mingit 1000-kroonist käitlustasu ei ole olemas, eeldusel et lepingust loobumine on toimunud tähtaegselt ja tagastatud seade on samas korras, nagu antud. Seega nii seadme rendi kaheaastane kohustus kui 1000-kroonine trahv vms ei vasta tõele ja kui kellelgi selline case tõesti ette tuleb, siis pöörduge Elisa esindusse ja saate oma asjad korda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurask
Kreisi kasutaja


liitunud: 07.11.2003




sõnum 27.04.2010 23:34:22 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
AKE kirjutas:
sleeper1 kirjutas:
proovisin ka Mint-i nädala, nüüd tuli arve, kus soovitakse lisaks liitumisele ja andmemahu summadele saada veel ka käitlustasu 1000.-

See ei vasta tõele, sest 7 päeva jooksul võid loobuda lepingust ILMA IGASUGUSE TASU- ja LIITUMISKOHUSTUSETA.
See on ka pakkumises kirjas ja juhul, kui sa tagastasid asjad 7 päeva jooksul, ei saa sinult keegi ka mingit 1000-kroonist käitlustasu küsida icon_rolleyes.gif
http://www.elisa.ee/mint/
Ma kontrollisin oma väited üle ja uurisin Elisast veelkord järgi. Mingit 1000-kroonist käitlustasu ei ole olemas, eeldusel et lepingust loobumine on toimunud tähtaegselt ja tagastatud seade on samas korras, nagu antud. Seega nii seadme rendi kaheaastane kohustus kui 1000-kroonine trahv vms ei vasta tõele ja kui kellelgi selline case tõesti ette tuleb, siis pöörduge Elisa esindusse ja saate oma asjad korda.


ma ka kinnitan seda juttu,
Tuhat krooni lisandub siis kui sa pärast tahad olla mindiga edasi aga vahetad paketti, paketivahetuse hind on tuhat eeki.
Ning kui lähed selle 7 päeva jooksul üle 7 GB siis maksad ka ilmselgelt.

Mina näiteks arvutasin, et minule sobivad päevapiletid kõige rohkem, 12 tunni jooksul piiramatult maksimumkiirusel ehk siis minul Tartu kesklinnas ~5 mbit/s tuleb 12 tunniga umbes 27 Gigabaiti ära^^, teoreetiliselt muidugi.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2010 02:57:16 vasta tsitaadiga

2 nädalat pidi saama tasuta proovida ju...aga see kehtib vist ainult seadmele

viisin tagasi 13'ndal päeval, kilo maksma ei pidanud, mitte midagi ei pidanud maksma...aga miski nädala pärast tuli meili peale arve, 45kr icon_smile.gif

paketivahetuse hind on ainult siis, kui väiksemaks vahetad...sessuhtes tasub alguses odavam (isegi võibolla kõige odavam) võtta ja vaadata kui palju kulub

mina näiteks oleks 1GB/kuus hakkama saanud...meili lugemiseks ja netist info/ajalehe lugemiseks piisab...mängida, videosid vaadata jms. saab kodus kiire/piiranguta neti otsas teha (eeldusel, et on see võimalus)

praegu mõtlen seda, et EMT pakub kliendile 290kr eest modemit...aga see töötab ilmselt ainult EMT võrgus?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kysija
HV vaatleja
kysija

liitunud: 30.09.2003




sõnum 28.04.2010 09:44:25 vasta tsitaadiga

Ma kasutan EMT 3,5G netipulka, millel on 9 GB mahupiirang kuus. Pole viga, töötab täitsa hästi. Kiirust on piisavalt. Levi on siiani väga hea olnud. Paar korda on maha kukkunud, aga EMT sai asja kohe korda. Mahtu pole ühelgi korral täis saanud, ma muidugi mingit porri ei sikuta ka. Kuumakse on nats üle pingutatud - 399 kr. Kokkuvõttes olen küll rahul. Mine kuhu tahad, võta pulk kaasa ja veeb on lahti.
_________________
"ma ütlen ühe lause veel ka ära ansip sinu sellest avaldusest et kõik on kadunud ja kaotatud praegu tänase peaministrina samuti selle jutuajamise sellise avalduse tõttu" A.R.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2010 23:42:43 vasta tsitaadiga

TELE2-el ei ole enam mahupiirangut! icon_cool.gif
Kui 3G ei levi siis 99kr kuu 256kbit/s ja tuld.
Smardiga proovi ennem järgi, kas on üldse mõtet 3g pakette vaadata jne.
Modemi peaks saama kasutatud ~300kr eest icon_wink.gif
Mida kõrgemale suudad modemi paigutada seda parem levi.
Mul 45m usb kaabli pikendusega masti otsas ja EDGE tulemus smardiga selline -
Spoiler Spoiler Spoiler

Toas ~56kbit kanti.

Elisa on toas 0, masti otsas ~150kbit/s
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 11:51:17 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
TELE2-el ei ole enam mahupiirangut! icon_cool.gif
Kui 3G ei levi siis 99kr kuu 256kbit/s ja tuld.
Smardiga proovi ennem järgi, kas on üldse mõtet 3g pakette vaadata jne.
Modemi peaks saama kasutatud ~300kr eest icon_wink.gif
Mida kõrgemale suudad modemi paigutada seda parem levi.
Mul 45m usb kaabli pikendusega masti otsas ja EDGE tulemus smardiga selline -
Spoiler Spoiler Spoiler

Toas ~56kbit kanti.

Elisa on toas 0, masti otsas ~150kbit/s

wtf...miski keerupaari extenderiga?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 13:55:31 vasta tsitaadiga

Jah.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 19:32:12 vasta tsitaadiga

ma mõtlesin, et see tahab teises otsas ka toidet saada
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 21:34:32 vasta tsitaadiga

Teises otsas ei ole vaja toidet jah. Arvutipoolses otsas tõstetakse pinget 12V-ni. Modemipoolses jälle 5V tagasi. Kasutatkse ära kõik keerupaari paarid.
Peab jägima, et Crossover kaablit ei pane - laseb seadme läbi. Pole veel sellist usb seadet leidnud, mis sellega ei töötaks. HV-st ostetud 250kr thumbs_up.gif

Võtsin sell Tele2 99kr/kuu paketi ära. Testisin kiirus on ikka HSDPA 7mbit/s.
Einoh mulle sobib: 99kr kuu, max kiirus ja piiramatu andmemaht. Kaebama pole mõtet ka minna, et miks kiirus on 10x suurem kui lubatud icon_lol.gif

Kõik teised paketid kaotavad ju absoluutselt oma mõtte. icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mortiir
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 12:24:57 vasta tsitaadiga

Huvi pärast proovisin ka Tele2 99 kr paketti. Tõsi, esimesed 5-6 h oli kiirus piiranguteta 4-5 Mbit/s maja sees, peale seda läks 256/256 kbit/s. Niisiis täna poodi tagastama icon_smile.gif .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 22:30:33 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Teises otsas ei ole vaja toidet jah. Arvutipoolses otsas tõstetakse pinget 12V-ni. Modemipoolses jälle 5V

Võtsin sell Tele2 99kr/kuu paketi ära. Testisin kiirus on ikka HSDPA 7mbit/s.
Einoh mulle sobib: 99kr kuu, max kiirus ja piiramatu andmemaht. Kaebama pole mõtet ka minna, et miks kiirus on 10x suurem kui lubatud icon_lol.gif

Kõik teised paketid kaotavad ju absoluutselt oma mõtte. icon_wink.gif


kiirus lepitakse kokku jah 7mb peale, ehk niipalju kui pulk võimaldab, kuid tegelik kiirus on ikka 256/256 nagu seda ka statistika näitab, ehk 30 reaalset kilo sekundis. ja kui vahest jukerdama hakkab langeb gprsi peale 60-70 kilobitti , mis on tõsiselt aeglane. aga kui 3g leviala on tagatud on tast 99 + renditasu netis surfiks ja ehk ma mõne filmi laadimiseks juba peaaegu küll. kuigi 400 või 500 kilobitti ajaks juba asja rahulikult ära

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 19:41:14 vasta tsitaadiga

võtsin selle 99.- tele2 pakkumise ja siiamaani ainult pettumused. 3G levi nagu näitab 48-68% aga läbi ei tule mitte tilkagi. linnast väljas muidugi, 5km kaugusel on mast ja teisele poole on kah 5km kaugusel mast ja mitte midagi läbi ei tule. statistikat jälgides vahest ta suudab oma lubatud 250kbit kiiruse saavutada aga see kestab mingi pool sekundit, mitte rohkem. isegi teisel korrusel katuse all proovides ei tulnud stabiilsemat kiirust.
kui seda leviala kaarti vaadata ( http://www.tele2.ee/files/regio_eesti_A4_t2style_est.pdf ) siis olen ilusti 3G levialas ja GPRS auku lähedal pole, ilm on kah ilus praegu. pidin käsitsi GPRS peale seadistama vastuvõtja, kuna see on hetkel kõige stabiilsem režiim - 3G ja Turbo 3G kumbki ei suuda ühendust üleval hoida, veebilehtede laadimisest rääkimata. GPRS on paraku aga sigaaeglane - isegi dial-up tundus omalajal kiirem icon_lol.gif .

kohe käega ei tahaks lüüa kuna nöörisid mult 125.- liitumistasu tele2'es. kui raipe 3G ilusti tööle saaks siis oleks maal hea kasutada, 256kbit täitsa piisav siin.
muide, tegu on Huawei E1752 USB pulgaga, panin ta allameetrise USB pikenduse otsa ja akna külge rippuma, niisama läpaka küljes olles ei suuda ta GPRS levigi püüda. maja pommiaugus ei asu, künka peal ilusti.

kuidas seda levi parandada saaks? seda modemit ju õue ei saaks riputada, pole tegu just ilmastikukindla jubinaga icon_eek.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 19:47:28 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., antennipesa pole?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.05.2010 20:01:22 vasta tsitaadiga

Huaweidel on traditsiooniliselt väliantennipesa täiesti olemas. Ja toodetakse ka antenne, millel on ka kohe vastav pistik küljes olemas.

Endal on Huawei E156G - kah Tele2-st ja sellel on "luugi" all see pesa täiesti olemas.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 21:10:11 vasta tsitaadiga

E1752 on selline. väljaspool auke ei ole, ainult usb ots.

Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 21:15:13 vasta tsitaadiga

Kas see 99eek pakett siis peaks ka 3G-d sisaldama? Mina sain aru, et 99eek eest saad ainult EDGE/GPRS ühenduse...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 21:21:33 vasta tsitaadiga

see töötabki 3g võrgus
kuidas sa muidu selle 256 kilobitti kätte saaksid, lihtsalt kui levi vilets läheb gprs´i peale ja siis on küll nöök, kuna iga veebileht on ju nii täis aetud et kole

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 13:08:23 vasta tsitaadiga

Ok, my bad - EDGE võimaldab kuni 236,8kbit, arvasin, et see 256kbit pakett ongi EDGEpõhine, aga järelikult on 3G ka...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 16:45:10 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. ennem Smardiga ei viitsind proovida? icon_rolleyes.gif

DeTHiCa. kirjutas:
kuidas seda levi parandada saaks? seda modemit ju õue ei saaks riputada, pole tegu just ilmastikukindla jubinaga icon_eek.gif

Antenn ei pidavat eriti aitama, vaja lihtsalt modem mastiotsa panna, eriti hea pidi olema veel kui lisaks parabooli fookusesse panna.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Erinevad pulgad: MiNT, Kõu jne? mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.