|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
09.03.2010 10:39:11
|
|
|
Vahelehõikena ütleks siiski, et GOW on liiga lineaarne ja suureks miinuseks minu jaoks on kaamera vaatevälja piiratus. Zelda fänn nagu ma olen Aga niisama pasunasse andmiseks käib küll.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
09.03.2010 11:32:06
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
calling all cars
fat princess
|
calling all carsi ja fat princessi jätaks ostmata kuni critter crunch, pixeljunk eden/shooter, super stardust hd, high velocity bownling ostetud (häid psn mänge tegelikult palju aga nimetasin praegu siis neid mida ma co-opis lasknud olen mänginud olen.
agajah, unchartedid osta, pole küll mingit co-opi varianti aga suht kohustuslikud mängud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.03.2010 18:45:48
|
|
|
Ma olen võimas. Tartu Onoffis oli müügil soul calibur 4 (299) ja bad company 2 (599), ostsin ära Rohkem neid seal ei näinud. Kui keegi plaanib osta, siis helistage kindlasti ette.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
11.03.2010 00:41:34
|
|
|
ps3 puhul kehtib see sama skeem mis hummeriga, et iga järgmine mudel on lahjem
ise olen enda 60gb väga rahul kütet sööb küll rohkem, aga asi on seda väärt
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
11.03.2010 03:37:20
|
|
|
10 minuti pärast Sony GDC konverents - (video) : http://www.ustream.tv/channel/playstation-gdc-press-conference-2010
- Ahahaha .. niipalju siis Arc'ist. Asjal nimeks "Playstation Move".
- GT5 will ship this year.
- PS Move tutvustusvideo oli küll päris pro. Hind [Mäng+EyeToy+PS Move = alla $100]
- Demoti mingisuguseid lastemänge..
- Socom 4 ja EyePet tulevad motion-controlleri toega.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
11.03.2010 03:40:30
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
10 minuti pärast Sony GDC konverents - (video) : http://www.ustream.tv/channel/playstation-gdc-press-conference-2010
- Ahahaha .. niipalju siis Arc'ist. Asjal nimeks "Playstation Move".
- GT5 will ship this year.
- PS Move tutvustusvideo oli küll päris pro. Hind [Mäng+EyeToy+PS Move = alla $100]
- Demoti mingisuguseid lastemänge..
- Socom 4 ja EyePet tulevad motion-controlleri toega. |
Toredad kommentaarid iga sekundiga seal
ala see:
| tsitaat: |
| At the end of God of War III They reveal Kratos is gay |
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
11.03.2010 07:31:18
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
ps3 puhul kehtib see sama skeem mis hummeriga, et iga järgmine mudel on lahjem
ise olen enda 60gb väga rahul kütet sööb küll rohkem, aga asi on seda väärt  |
Hea on kui korraliku mudeli otsa sattusid, muidu kipuvad ära surema need. Ega need uuemad ka kuidagi moodi lahjemad ei ole, mälukaardilugejad ja lisa USB pesad (mida uuematel pole) mängudele midagi juurde ei anna ju.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
11.03.2010 10:10:06
|
|
|
Tom-D, ära nüd nii kah ütle... muidu järgmisena võetakse wifi kah seest välja!
Fat 60gb ps3 ftw! (ainult üks miinus on asja juures jah )
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.03.2010 11:22:30
|
|
|
Playstation Move... You wanted Wii HD? There you have it - Playstation 3.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
11.03.2010 11:44:10
|
|
|
Ennast õnneks ei aja üldse need motion sensori vidinad märjaks. Ei kujutaks ette, et peaks toas ringi vehkima millegagi. Lisaks olen ma selline pudrunäpp, et suudan väga kergelt asju lõhkuda. Täna hommikulgi lõhkusin õlle klaas vastu kapi äärt ära...mis ma selle Movega veel kõike korda suudaks saata...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.03.2010 11:47:05
|
|
|
mnjah siis enam "alukate" väel mängida ei saagi... kaamera jälgib igat liigutust
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.03.2010 12:13:21
|
|
|
| angel kirjutas: |
mnjah siis enam "alukate" väel mängida ei saagi... kaamera jälgib igat liigutust  |
hint: Burnout Paradise
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
11.03.2010 13:35:20
|
|
|
| angel kirjutas: |
mnjah siis enam "alukate" väel mängida ei saagi... kaamera jälgib igat liigutust  |
kolme käega mängimise eest saab laksust bänni.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.03.2010 13:42:25
|
|
|
palju kenasi Move pilte: http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=238590
a miks see "pall" seal otsas peab olema. disainielement või sel ka mingi funktsioon? tbh, veidi kentsakas näeb välja. ma arvasin, et tegu on prototüübiga, kuid tundub, et lõplik toode jäigi sama välimusega...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.03.2010 13:45:58
|
|
|
burnout ei olnud päris see, kaamera ei olnud kohustuslik.
Vaadates neid uue "jublakate" pilte on näha et trigerid on ümber tehtud... ehk siis vist võeti kuulda, et need mis praegast ei kõlba eriti hästi. Kas mitte see pall ei ole selleks, et kaamera aru saaks mida teed? Ma oletan et see värviline pall on seal üleval kaamera jaoks ning sony kaamera mis su teleka peale läheb jälgib seda kuulikest. Ehk siis selle järgi saab ta aru kus kohas ruumis pult asub, et siis vastavalt asjad paika panna mängus... Või on see selleks et need kes mängivad näeks totrad välja
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
11.03.2010 14:26:38
|
|
|
| kui poksida nii nagu tutvustavas videos näitas siis need kerad murduvad vist küll kohe esimesel päeval ära.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
11.03.2010 14:33:23
|
|
|
| tsitaat: |
a miks see "pall" seal otsas peab olema. disainielement või sel ka mingi funktsioon?
|
Vähemalt prototüübil muutis see värvi (nt. punane - mõõk tule elemendiga; sinine - mõõk jää elemendiga)...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.03.2010 14:43:16
|
|
|
Huvitav kui kiire reaksiooniga need "fight" mängud tulevad... mõni kellel kiirem löök etc saab siis mängus eelise? Pangu juba sony poksikott kah töösse... nii kõvasti kui litri annad kotti nii kõvasti mäng ka selle registreerib
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.03.2010 15:42:23
|
|
|
ereda värviga "pall" eralub paremini taustalt motion tracking kaamera jaoks. vot siis.
| tsitaat: |
| The key thing here is that the ball changes colour. When activated the PSEye scans the room for colour – the Move’s ball then changes to whatever colour it decides will offer the highest contrast against the ambient surroundings, thus improving the accuracy of the motion tracking. |
http://www.mcvuk.com/news/37949/The-tech-behind-PlayStation-Move
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
11.03.2010 16:12:44
|
|
|
Xbox Mii ja nüüd Playstation Nunchuck .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
11.03.2010 16:17:11
|
|
|
Sony üks USA bosse, Jack Tretton, laseb lendu siis järgneva lause:
""There's going to be a pretty good translation here. If you're good at fighting or swinging weapons you're probably going to be pretty good at our motion gaming.""
Nooojah... mis ma ikka öelda oskan
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=238654
Aga muidu, kui Sony suudab selle PSThriimote'i toe edukalt suunata näiteks Heavy Raini järge või mingisse Zack & Wiki sarnasesse puzzlemängu, siis on instabuy.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
11.03.2010 16:48:25
|
|
|
| angel kirjutas: |
Huvitav kui kiire reaksiooniga need "fight" mängud tulevad... mõni kellel kiirem löök etc saab siis mängus eelise? Pangu juba sony poksikott kah töösse... nii kõvasti kui litri annad kotti nii kõvasti mäng ka selle registreerib  |
milleks? accelerometer teeb ju selle ära?
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
12.03.2010 14:28:06
|
|
|
Paistab et Playstation Move'i toega mänge saab ikka korralikult tulema. Loodetavasti on ka lauchi ajaks miskit normaalselt olemas.
These Companies Are Making Games For The PlayStation Move
Spoiler 
* 505 Games U.S.
* Activision Publishing, Inc.
* AQ INTERACTIVE Inc.
* ARC SYSTEMS WORK CO.,LTD
* ATLUS Co., LTD.
* Bigben Interactive
* CAPCOM CO., LTD.
* CCP
* Crave Entertainment
* CYBERFRONT Corporation
* Disney Interactive Studios
* Electronic Arts Inc.
* FromSoftware, Inc.
* Game Republic, Inc.
* GUST CO., LTD.
* HUDSON SOFT CO., LTD.
* IREM SOFTWARE ENGINEERING INC.
* Koei Co., Ltd.
* Konami Digital Entertainment Co., Ltd.
* Majesco Entertainment
* Marvelous Entertainment Inc.
* NAMCO BANDAI Games Inc.
* ONGAKUKAN Co., Ltd.
* Oxygen Games
* PAON CORPORATION
* Q Entertainment Inc.
* Q-GAMES, LTD.
* SEGA CORPORATION
* Sony Online Entertainment
* Spike Co., Ltd.
* SQUARE ENIX GROUP
* TECMO, LTD.
* THQ Inc.
* UBISOFT
* Warner Bros. Interactive Entertainment
* Zoo Entertainment, Inc.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
12.03.2010 19:15:33
|
|
|
Olen seda Move'i uurinud. Kuigi asi ise tundub täpne ja Ps3 võimsus, online jms on Wii'st üle, siis osad asjad on ikka väga kahtlased.
Esiteks on pultide rohkus. Nagu mina aru saan, siis on vaja kolme pulti, et kõiki mänge normaalselt mängida. Mõnel vb piisab ühest main puldist. FPS'id jms vajavad seda subcontrollerit veel, seega main + sub. Osad neist vb lubavad kasutada DS3'e teise puldina, aga see on vast ebamugav. Ja siis paljud mängud tahavad kahte main controllerit (näidati juba eilegi kaklusmänge, võitlusmänge, vibuga tulistamist jne). Ja nüüd kui tahad, et sõbra omad oleks kah igaksjuhuks olemas, siis peab sul kahe inimese jaoks pulte olema vähemalt kuus. Ning kuna puldid ei ole ühendatud, siis peab neid eraldi laadima (ja arvatavasti ei saa eriti mängida samalajal kui juhe taga on, ei ole vast hea seda pulti sedasi sikutada). Ning nagu peab olema kaamera samuti koguaeg tööl seega tuleb tõsine clusterfuck nende USB portidega.
Lisaks on siis see fakt, et palju mängjaid ei saa korraga mängida, sest Ps3 ei suuda arvatavasti kõiki pulte registreerida.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.03.2010 19:15:41
|
|
|
Dude ., mis kolm pulti Ikka kaks, nagu WII'lgi...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
12.03.2010 19:16:49
|
|
|
beastbeats, subcontrolleril ei ole selliseid motion omadusi nagu main puldil. Seega korraga ei kasutada, aga osad tahavad main+sub, osad main+main.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.03.2010 19:17:57
|
|
|
Dude ., viidet paluks...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
12.03.2010 19:18:55
|
|
|
beastbeats, Sony ise ei ole ju midagi asjalikku öelda. Aga vaata ise, isegi videodes kasutavad osades kahte main'i ja seal shooteris main'i ja sub'i. Sub'il ei olegi neid tracking asju, sest see pall puudub.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
12.03.2010 19:24:46
|
|
|
iDemon, oeh, kui teevad midagi 100% järgi, siis tehku korralikult. Pult ise ja sellega mängimine võib mugav olla, aga kui sõpradega normaalselt mängida ja ei saa ja kui tahad isegi kahekisi mängida, siis igaksjuhuks oleks vaja 6 pulti, mida laadida on suht n*ss.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
12.03.2010 19:28:19
|
|
|
See jääb juba developeritele otsustamiseks. Arvatavasti enamik mänge mis on Move'i toega on ikka Move+Sub.
Aga tõsi on see, et .. kalliks läheb kui osta kogu krempel kahele või isegi rohkematele mängijatele. : (
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
12.03.2010 19:32:23
|
|
|
iDemon, eks see ole vast sedasi, et tavalised täismängud, mis seda kasutavad kasutavad move+sub. Move siis ringi jooksmiseks analogika ja main sihtimiseks relvaga või siis mõõgaga peksmiseks vms (sarnaselt Zeldale). Kahte move'i kasutavad vast need mingi-game sarnased või sellised kiired mängud, kus tegelasega ringi ei pea liikuma.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
13.03.2010 14:00:56
|
|
|
Kas mingit kvaliteedi vahet on ka kas vaadata Blu-Ray filmi ps3-ga või mingi blu-ray mängijaga?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
13.03.2010 18:12:32
|
|
|
Mis vahet seal olema peaks Nii palju oleks küll vahet,oleneb mis telekaga vaatad kui korralik full HD telku siis kõik OK.PS 3 on vägagi korralik blu.ray mängija
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
13.03.2010 21:11:16
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| Kas mingit kvaliteedi vahet on ka kas vaadata Blu-Ray filmi ps3-ga või mingi blu-ray mängijaga? |
ma ei tea, kuidas toimib muudel mängijatel bdlive, aga ps3-l toimis küll. sai treilereid tõmmata/vaadata ja midagi nipet/näpet oli veel. eks nad alles areta ka seda kraami.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
13.03.2010 21:59:34
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| Kas mingit kvaliteedi vahet on ka kas vaadata Blu-Ray filmi ps3-ga või mingi blu-ray mängijaga? |
PS3 peetakse siiamaani üheks parimaks BR mängijaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
13.03.2010 22:06:05
|
|
|
PS3 vs tava BR mängija:
1) PS3 on tänu prosele plaadi lugemise puhul tunduvalt kiirem kui eraldi seisev BR mängija
2) hetkel ainukene BR mängija mille saab panna toetama 3D filmi softi updatega.
Kui filmi kohalt ainult vaadata siis kvaliteedi vahet ei ole.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
14.03.2010 16:28:06
|
|
|
Käisin poes ja jäi uus slim silma. No mitte ei meeldi. Vana sobib kuidagi ilusti tv ja kõlaritega kokku, selline piano black viimistlus. Et lihtsalt niisama läbustan siin
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
14.03.2010 16:48:34
|
|
|
kui kõik vastu läigib ja särab siis ikka parim Nagu kari harakaid... mis vahet sellel on mis värvi ta on... peamine et soliidne ja tagasihoidlik ning ei riiva silma (vastupidavus, töökindlus, vaikus etc peamised asjad imo).
Endal kah see vana 40g läike versioon... korraks üli pehme lappiga üli õrnalt üle tõmbasin olid kriipsud peal... tolm kriipis ära <- vastuvalgust vms näha jutte peal õrnalt. Õnneks a) ei koti b) ei sega c) who gives a F kui asi töötab.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
14.03.2010 20:34:37
|
|
|
@ angel
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.03.2010 22:12:47
|
|
|
| Mehed rääkige milline oleks parima hinna-kvaliteedi suhtega tv ps3 jaoks irw? Mul praegu siin miske 5a vanune kineskoop. Mõtlesin, et kui juba ps3 olemas, siis ostaks edeva lcd ka.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
14.03.2010 22:22:22
|
|
|
| 7 seeria 40 samsung.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
14.03.2010 22:28:34
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Mehed rääkige milline oleks parima hinna-kvaliteedi suhtega tv ps3 jaoks irw? Mul praegu siin miske 5a vanune kineskoop. Mõtlesin, et kui juba ps3 olemas, siis ostaks edeva lcd ka. |
Ma vaataks LG poole. Jäänud vähemalt mulje et oma olematu hinna eest saab midagi. Input lääg'i probleemi vist neil kah ei ole.
http://www.hdtvtest.co.uk/ http://www.trustedreviews.com/
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.03.2010 22:30:46
|
|
|
Timberg, Ostuabi ka HV's olemas
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.03.2010 23:36:26
|
|
|
| beast eks teen sinna teema. kui kellelgi mdiagi lisada, saatke ps. mõtlesin, et ehk on keegi, kes konkreetselt PS3 jaoks ka tv ostnud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.03.2010 00:59:34
|
|
|
Kas ma saan oma edevast ps3 konsoolist kuidagi vaadata ka, kui kaua ma x mängu olen mänginud? Olen üpris lähedal oma esimese ps3 mängu singleplayer (bc2) läbimisele ja kangesti tahaks teada, kui kaua see umbes aega võttis
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
15.03.2010 01:30:54
|
|
|
Ise olen leidnud LH5000 ja LH4000 seeriad. Üsna kohe ostan arvatavasti 42LH5000 ox.ee-st ära.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|