Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 277, 278, 279 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 10:39:11 vasta tsitaadiga

Vahelehõikena ütleks siiski, et GOW on liiga lineaarne ja suureks miinuseks minu jaoks on kaamera vaatevälja piiratus. Zelda fänn nagu ma olen icon_razz1.gif Aga niisama pasunasse andmiseks käib küll.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 09.03.2010 11:32:06 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

calling all cars
fat princess

calling all carsi ja fat princessi jätaks ostmata kuni critter crunch, pixeljunk eden/shooter, super stardust hd, high velocity bownling ostetud (häid psn mänge tegelikult palju aga nimetasin praegu siis neid mida ma co-opis lasknud olen mänginud olen.
agajah, unchartedid osta, pole küll mingit co-opi varianti aga suht kohustuslikud mängud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 18:45:48 vasta tsitaadiga

Ma olen võimas. Tartu Onoffis oli müügil soul calibur 4 (299) ja bad company 2 (599), ostsin ära icon_razz.gif Rohkem neid seal ei näinud. Kui keegi plaanib osta, siis helistage kindlasti ette.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 23:39:33 vasta tsitaadiga

uus CECH-2100A mudel vanast 200g kergem... eusa_think.gif
http://www.andriasang.com/e/blog/2010/03/10/ps3_model_change/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 00:41:34 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
uus CECH-2100A mudel vanast 200g kergem... eusa_think.gif
http://www.andriasang.com/e/blog/2010/03/10/ps3_model_change/


ps3 puhul kehtib see sama skeem mis hummeriga, et iga järgmine mudel on lahjem icon_biggrin.gif
ise olen enda 60gb väga rahul icon_razz.gif kütet sööb küll rohkem, aga asi on seda väärt icon_wink.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 11.03.2010 03:37:20 vasta tsitaadiga

10 minuti pärast Sony GDC konverents - (video) : http://www.ustream.tv/channel/playstation-gdc-press-conference-2010

- Ahahaha .. niipalju siis Arc'ist. Asjal nimeks "Playstation Move".
- GT5 will ship this year. icon_lol.gif
- PS Move tutvustusvideo oli küll päris pro. Hind [Mäng+EyeToy+PS Move = alla $100]
- Demoti mingisuguseid lastemänge..
- Socom 4 ja EyePet tulevad motion-controlleri toega.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 03:40:30 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
10 minuti pärast Sony GDC konverents - (video) : http://www.ustream.tv/channel/playstation-gdc-press-conference-2010

- Ahahaha .. niipalju siis Arc'ist. Asjal nimeks "Playstation Move".
- GT5 will ship this year. icon_lol.gif
- PS Move tutvustusvideo oli küll päris pro. Hind [Mäng+EyeToy+PS Move = alla $100]
- Demoti mingisuguseid lastemänge..
- Socom 4 ja EyePet tulevad motion-controlleri toega.


Toredad kommentaarid iga sekundiga seal icon_lol.gif
ala see:
tsitaat:
At the end of God of War III They reveal Kratos is gay

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 07:31:18 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
ps3 puhul kehtib see sama skeem mis hummeriga, et iga järgmine mudel on lahjem icon_biggrin.gif
ise olen enda 60gb väga rahul icon_razz.gif kütet sööb küll rohkem, aga asi on seda väärt icon_wink.gif


Hea on kui korraliku mudeli otsa sattusid, muidu kipuvad ära surema need. Ega need uuemad ka kuidagi moodi lahjemad ei ole, mälukaardilugejad ja lisa USB pesad (mida uuematel pole) mängudele midagi juurde ei anna ju. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 10:10:06 vasta tsitaadiga

Tom-D, ära nüd nii kah ütle... muidu järgmisena võetakse wifi kah seest välja! thumbs_down.gif
Fat 60gb ps3 ftw! icon_cool.gif (ainult üks miinus on asja juures jah icon_sad.gif)
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 11:22:30 vasta tsitaadiga

Playstation Move... You wanted Wii HD? There you have it - Playstation 3. icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 11.03.2010 11:44:10 vasta tsitaadiga

Ennast õnneks ei aja üldse need motion sensori vidinad märjaks. Ei kujutaks ette, et peaks toas ringi vehkima millegagi. Lisaks olen ma selline pudrunäpp, et suudan väga kergelt asju lõhkuda. Täna hommikulgi lõhkusin õlle klaas vastu kapi äärt ära...mis ma selle Movega veel kõike korda suudaks saata... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 11:47:05 vasta tsitaadiga

mnjah siis enam "alukate" väel mängida ei saagi... kaamera jälgib igat liigutust icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 12:13:21 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
mnjah siis enam "alukate" väel mängida ei saagi... kaamera jälgib igat liigutust icon_lol.gif

hint: Burnout Paradise icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 11.03.2010 13:35:20 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
mnjah siis enam "alukate" väel mängida ei saagi... kaamera jälgib igat liigutust icon_lol.gif
kolme käega mängimise eest saab laksust bänni.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 13:42:25 vasta tsitaadiga

palju kenasi Move pilte: http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=238590


a miks see "pall" seal otsas peab olema. disainielement või sel ka mingi funktsioon? tbh, veidi kentsakas näeb välja. ma arvasin, et tegu on prototüübiga, kuid tundub, et lõplik toode jäigi sama välimusega...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 13:45:58 vasta tsitaadiga

burnout ei olnud päris see, kaamera ei olnud kohustuslik.

Vaadates neid uue "jublakate" pilte on näha et trigerid on ümber tehtud... ehk siis vist võeti kuulda, et need mis praegast ei kõlba eriti hästi. Kas mitte see pall ei ole selleks, et kaamera aru saaks mida teed? Ma oletan et see värviline pall on seal üleval kaamera jaoks ning sony kaamera mis su teleka peale läheb jälgib seda kuulikest. Ehk siis selle järgi saab ta aru kus kohas ruumis pult asub, et siis vastavalt asjad paika panna mängus... Või on see selleks et need kes mängivad näeks totrad välja icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 14:26:38 vasta tsitaadiga

kui poksida nii nagu tutvustavas videos näitas siis need kerad murduvad vist küll kohe esimesel päeval ära.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 14:33:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

a miks see "pall" seal otsas peab olema. disainielement või sel ka mingi funktsioon?

Vähemalt prototüübil muutis see värvi (nt. punane - mõõk tule elemendiga; sinine - mõõk jää elemendiga)...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 14:43:16 vasta tsitaadiga

Huvitav kui kiire reaksiooniga need "fight" mängud tulevad... mõni kellel kiirem löök etc saab siis mängus eelise? Pangu juba sony poksikott kah töösse... nii kõvasti kui litri annad kotti nii kõvasti mäng ka selle registreerib icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 15:42:23 vasta tsitaadiga

ereda värviga "pall" eralub paremini taustalt motion tracking kaamera jaoks. vot siis.
tsitaat:
The key thing here is that the ball changes colour. When activated the PSEye scans the room for colour – the Move’s ball then changes to whatever colour it decides will offer the highest contrast against the ambient surroundings, thus improving the accuracy of the motion tracking.

http://www.mcvuk.com/news/37949/The-tech-behind-PlayStation-Move
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 11.03.2010 16:12:44 vasta tsitaadiga

Xbox Mii ja nüüd Playstation Nunchuck icon_neutral.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 16:17:11 vasta tsitaadiga

Sony üks USA bosse, Jack Tretton, laseb lendu siis järgneva lause:

""There's going to be a pretty good translation here. If you're good at fighting or swinging weapons you're probably going to be pretty good at our motion gaming.""

Nooojah... mis ma ikka öelda oskan icon_smile.gif

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=238654

Aga muidu, kui Sony suudab selle PSThriimote'i toe edukalt suunata näiteks Heavy Raini järge või mingisse Zack & Wiki sarnasesse puzzlemängu, siis on instabuy.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 11.03.2010 16:48:25 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Huvitav kui kiire reaksiooniga need "fight" mängud tulevad... mõni kellel kiirem löök etc saab siis mängus eelise? Pangu juba sony poksikott kah töösse... nii kõvasti kui litri annad kotti nii kõvasti mäng ka selle registreerib icon_lol.gif
milleks? accelerometer teeb ju selle ära?
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 12.03.2010 14:28:06 vasta tsitaadiga

Paistab et Playstation Move'i toega mänge saab ikka korralikult tulema. Loodetavasti on ka lauchi ajaks miskit normaalselt olemas.
These Companies Are Making Games For The PlayStation Move
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 19:15:33 vasta tsitaadiga

Olen seda Move'i uurinud. Kuigi asi ise tundub täpne ja Ps3 võimsus, online jms on Wii'st üle, siis osad asjad on ikka väga kahtlased.

Esiteks on pultide rohkus. Nagu mina aru saan, siis on vaja kolme pulti, et kõiki mänge normaalselt mängida. Mõnel vb piisab ühest main puldist. FPS'id jms vajavad seda subcontrollerit veel, seega main + sub. Osad neist vb lubavad kasutada DS3'e teise puldina, aga see on vast ebamugav. Ja siis paljud mängud tahavad kahte main controllerit (näidati juba eilegi kaklusmänge, võitlusmänge, vibuga tulistamist jne). Ja nüüd kui tahad, et sõbra omad oleks kah igaksjuhuks olemas, siis peab sul kahe inimese jaoks pulte olema vähemalt kuus. Ning kuna puldid ei ole ühendatud, siis peab neid eraldi laadima (ja arvatavasti ei saa eriti mängida samalajal kui juhe taga on, ei ole vast hea seda pulti sedasi sikutada). Ning nagu peab olema kaamera samuti koguaeg tööl seega tuleb tõsine clusterfuck nende USB portidega.

Lisaks on siis see fakt, et palju mängjaid ei saa korraga mängida, sest Ps3 ei suuda arvatavasti kõiki pulte registreerida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 19:15:41 vasta tsitaadiga

Dude ., mis kolm pulti icon_rolleyes.gif Ikka kaks, nagu WII'lgi...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 19:16:49 vasta tsitaadiga

beastbeats, subcontrolleril ei ole selliseid motion omadusi nagu main puldil. Seega korraga ei kasutada, aga osad tahavad main+sub, osad main+main.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 19:17:57 vasta tsitaadiga

Dude ., viidet paluks...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 19:18:55 vasta tsitaadiga

beastbeats, Sony ise ei ole ju midagi asjalikku öelda. Aga vaata ise, isegi videodes kasutavad osades kahte main'i ja seal shooteris main'i ja sub'i. Sub'il ei olegi neid tracking asju, sest see pall puudub.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 12.03.2010 19:21:29 vasta tsitaadiga

Dude ., mis siin öelda on? Uudiseid ei loe? icon_neutral.gif

PlayStation Move: Everything You Need To Know
PlayStation Move Gimps 4-Player Support
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 19:24:46 vasta tsitaadiga

iDemon, oeh, kui teevad midagi 100% järgi, siis tehku korralikult. Pult ise ja sellega mängimine võib mugav olla, aga kui sõpradega normaalselt mängida ja ei saa ja kui tahad isegi kahekisi mängida, siis igaksjuhuks oleks vaja 6 pulti, mida laadida on suht n*ss.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 12.03.2010 19:28:19 vasta tsitaadiga

See jääb juba developeritele otsustamiseks. Arvatavasti enamik mänge mis on Move'i toega on ikka Move+Sub.
Aga tõsi on see, et .. kalliks läheb kui osta kogu krempel kahele või isegi rohkematele mängijatele. : (
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 19:32:23 vasta tsitaadiga

iDemon, eks see ole vast sedasi, et tavalised täismängud, mis seda kasutavad kasutavad move+sub. Move siis ringi jooksmiseks analogika ja main sihtimiseks relvaga või siis mõõgaga peksmiseks vms (sarnaselt Zeldale). Kahte move'i kasutavad vast need mingi-game sarnased või sellised kiired mängud, kus tegelasega ringi ei pea liikuma.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 13.03.2010 14:00:56 vasta tsitaadiga

Kas mingit kvaliteedi vahet on ka kas vaadata Blu-Ray filmi ps3-ga või mingi blu-ray mängijaga?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 13.03.2010 18:12:32 vasta tsitaadiga

Mis vahet seal olema peaks icon_biggrin.gif Nii palju oleks küll vahet,oleneb mis telekaga vaatad kui korralik full HD telku siis kõik OK.PS 3 on vägagi korralik blu.ray mängija
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 13.03.2010 21:11:16 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas mingit kvaliteedi vahet on ka kas vaadata Blu-Ray filmi ps3-ga või mingi blu-ray mängijaga?
ma ei tea, kuidas toimib muudel mängijatel bdlive, aga ps3-l toimis küll. sai treilereid tõmmata/vaadata ja midagi nipet/näpet oli veel. eks nad alles areta ka seda kraami.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 13.03.2010 21:59:34 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas mingit kvaliteedi vahet on ka kas vaadata Blu-Ray filmi ps3-ga või mingi blu-ray mängijaga?

PS3 peetakse siiamaani üheks parimaks BR mängijaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 22:06:05 vasta tsitaadiga

PS3 vs tava BR mängija:
1) PS3 on tänu prosele plaadi lugemise puhul tunduvalt kiirem kui eraldi seisev BR mängija
2) hetkel ainukene BR mängija mille saab panna toetama 3D filmi softi updatega.

Kui filmi kohalt ainult vaadata siis kvaliteedi vahet ei ole.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 16:28:06 vasta tsitaadiga

Käisin poes ja jäi uus slim silma. No mitte ei meeldi. icon_biggrin.gif Vana sobib kuidagi ilusti tv ja kõlaritega kokku, selline piano black viimistlus. Et lihtsalt niisama läbustan siin icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 16:48:34 vasta tsitaadiga

kui kõik vastu läigib ja särab siis ikka parim beer_yum.gif Nagu kari harakaid... mis vahet sellel on mis värvi ta on... peamine et soliidne ja tagasihoidlik ning ei riiva silma (vastupidavus, töökindlus, vaikus etc peamised asjad imo).
Endal kah see vana 40g läike versioon... korraks üli pehme lappiga üli õrnalt üle tõmbasin olid kriipsud peal... tolm kriipis ära thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_cool.gif <- vastuvalgust vms näha jutte peal õrnalt. Õnneks a) ei koti b) ei sega c) who gives a F kui asi töötab.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 20:30:19 vasta tsitaadiga

http://www.cad-comic.com/cad/20100312
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 20:34:37 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif @ angel
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 22:12:47 vasta tsitaadiga

Mehed rääkige milline oleks parima hinna-kvaliteedi suhtega tv ps3 jaoks irw? Mul praegu siin miske 5a vanune kineskoop. Mõtlesin, et kui juba ps3 olemas, siis ostaks edeva lcd ka.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 22:22:22 vasta tsitaadiga

7 seeria 40 samsung.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 22:28:34 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mehed rääkige milline oleks parima hinna-kvaliteedi suhtega tv ps3 jaoks irw? Mul praegu siin miske 5a vanune kineskoop. Mõtlesin, et kui juba ps3 olemas, siis ostaks edeva lcd ka.


Ma vaataks LG poole. Jäänud vähemalt mulje et oma olematu hinna eest saab midagi. Input lääg'i probleemi vist neil kah ei ole.

http://www.hdtvtest.co.uk/ http://www.trustedreviews.com/

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 22:30:46 vasta tsitaadiga

Timberg, Ostuabi ka HV's olemas icon_idea.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 23:36:26 vasta tsitaadiga

beast eks teen sinna teema. kui kellelgi mdiagi lisada, saatke ps. mõtlesin, et ehk on keegi, kes konkreetselt PS3 jaoks ka tv ostnud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 23:40:07 vasta tsitaadiga

vaata ka siin teemas ringi https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=264102&start=6325
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 00:59:34 vasta tsitaadiga

Kas ma saan oma edevast ps3 konsoolist kuidagi vaadata ka, kui kaua ma x mängu olen mänginud? Olen üpris lähedal oma esimese ps3 mängu singleplayer (bc2) läbimisele ja kangesti tahaks teada, kui kaua see umbes aega võttis icon_razz.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 01:30:54 vasta tsitaadiga

Ise olen leidnud LH5000 ja LH4000 seeriad. Üsna kohe ostan arvatavasti 42LH5000 ox.ee-st ära.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 277, 278, 279 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.