|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.03.2010 23:38:17
|
|
|
| KuriVaiM1, loo nime küsiti mitte trailerit uuesti näha
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
07.03.2010 23:42:06
|
|
|
Laulu nimi siis:
John Lee Hooker - Boom Boom
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
10.03.2010 20:36:53
|
|
|
mnjaa, tundub "maitsev"
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
10.03.2010 20:46:29
|
|
|
Päris hea. See cover system tundub hästi töötavat.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.03.2010 20:50:36
|
|
|
auto hääled olid vägevad, meenutas siksi kui mul sumps alt ära lendas
Vaate kaugus tundub kah hea... konsooli versiooniga vist tegemist kuna sihik liikus kahtlaselt? Ainuke asi mis silma riivas oli see kui kiiresti seal auto plahvatas... loodan et on mingi " teatud kogus, teatud kohta" plahvatused muidu ei saa klassikalist mustrit enam autole teha või siis kui tina antakse ei sõida enam kaua selle masinaga edasi. Mafia 1 jooksis enamasti selle peale benz paagist minema ja vsio.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
10.03.2010 20:58:13
|
|
|
auto ei tohiks üldse plahvatada kui bensiinipaaki tulistada
Müüdimurdjates testiti jägi et ei juhtu midagi.
aga jah ikka vaja ju seda ameerikalikku tulemöllu lisada.
võiks lihtsalt kütusest tühjaks joosta ja vsjo.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.03.2010 21:03:07
|
|
|
läbi mämmutatud teema ja tõesti, kui just mingi "eri juhus" või siis aurud sädet ei saa.. samas on olemas kuulid mis sellist asja teevad ja nagunii on juhuseid kus iga asi plahvatada võib.
Endale oleks meelt mööda see, et paagist valgub benz laiali... ja siis kui tina anda ja mingi "säde" tekib siis lähevad benzu aurud põlema ja siis on selline tule rodu paagi poole järgi... nu siis võiks väike plahvatus olla vms
Mafia 1 minuteada plahvatas auto siis kui mingid kogused tina mootorisse lasid... vähemalt mäletan et sedasi vist sain seal kõige paremini autod plahvatama. Loodetavasti on ka see asi alles et kui autoga katusele käid siis saab mees viga vms matsu paned. Mäletan, et mafia 1 sellepärast ei tahtnud eriti lahtise katusega autoga sõita... katusele käisid siis olid kutu kah.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
viimati muutis angel 10.03.2010 21:04:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
10.03.2010 21:03:18
|
|
|
Mu pärast lennaku kasvõi klaase tulistades õhku.
Andke mängu juba
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
10.03.2010 21:03:59
|
|
|
xpander, mafioosod kasutavad äkki lõhkepeadega kuule ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
10.03.2010 21:08:11
|
|
|
| Cracker kirjutas: |
xpander, mafioosod kasutavad äkki lõhkepeadega kuule ? |
tuleb nii välja.
ma ei saanud lihtsalt mainimata jätta. Ega selle pärast mäng halb kohe pole.
üldiselt nõustun Angel 'i jutuga.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.03.2010 21:17:04
|
|
|
plahvatused plahvatuseks... klassika võib jääda samas et mingi "punased paagid = plahvatus" aga mafia oli ikka reaalsuse poole peale mäng. tsirkust ja nalja pakkus GTA seeria. Igaüks võiks oma liistude juurde jääda. Mafia 2 ootaks rohkem 1 osa järge kui mingit "wannabe gta'd". Ehk siis mingid elementaarsed liiklus eeskirjad, kiiruse limiidi nupp etc.
Kõige suuremat huvi aga pakub AI ja just võmmide AI. Mafia 1 minuarust oli asi suht arukalt lahendatud. Sellist piix festi nagu GTA's tehakse ei sooviks. Ehk siis selja pöörad siis spawnib võmm end sinu taha või siis "ilmub äkki autoga kohale" (näilik AI ehk siis reaalselt AI suht olematu). Mafia 1 oli olemas lahendus, et kui keegi ei näinud siis ei olnud ka probleemi.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
10.03.2010 21:26:05
|
|
|
Eino, Mafia's ka polnud asi nii ilus, politsei autod said vahepeal pärapõrgust imekiirenduse, tõmbasid su kõrvale, kõrvaljuht toppis pumba sulle nina alla ja gg.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.03.2010 21:30:32
|
|
|
mafia 1 üks suur ämber - vastaste autod olid ütleme massiga 4 tonni ja sinu masin oli massiga 200 kg. Alati kui vastane rammis olid sa seinas. Tee mis tahad aga vastu ei saanud. Ja tõesti kohati oli mingi "über" kiirendus. Aga kui võmm tahtis trahvi teha ja kedagi lähedal ei olnud tõmbasid pumba välja ja... sõitsid rahus minema. Ei lennanud sulle mingit swati peale nurgatagant. Ootaks mafia 2 edasi aretust mitte same shit all over again (kuigi mafia 1 vaadates ei oleks see isegi halb, vaadates tänapäeva mänge ) või mingi arcade käkk mis üritab massidele meelepärane olla ja lõpetab suht kiirelt ajaloo prükkaris.
Tea kuidas nad uue mootoriga toime tulevad... tänapäeval juba kombeks, et esimene mäng uue mootori peal on tech demo ja siis alles 2 või 3'as mäng sama mootori peal on heal juhul mängimist väärt. Samas trailerid ja videod mis netis levivad on palju lubavad.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
10.03.2010 21:43:21
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
Laulu nimi siis:
John Lee Hooker - Boom Boom |
Loo nimi meentuab kohe ühe totra laulu refrääni
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
10.03.2010 21:52:30
|
|
|
heretic666, 
Üldiselt senised gameplay videod on väga head olnud.
Eriti oli viimane, kus demos rohkem auto juhitavust ja füüsikat. Senini on kõik hea
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
10.03.2010 21:57:09
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| DefXtreme kirjutas: |
Laulu nimi siis:
John Lee Hooker - Boom Boom |
Loo nimi meentuab kohe ühe totra laulu refrääni
Spoiler 
|
Trumpame kohe veel totrama lauluga üle:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Totzzzz
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2008
|
10.03.2010 22:11:11
|
|
|
Lahedad vennad tunduvad need, kes mafia I tegid
http://www.mafia-game.de/pc/ ("team" all pildid)
Ei tahaks uskuda, et sealt kambast mingi gta-käkk välja lastakse.
Aga ma vist panen täiega puusse ja need vennad pole mafia II-ga kuidagi seotud ?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
10.03.2010 22:11:49
|
|
|
lol nostalgia laul.
| Totzzzz kirjutas: |
| Aga ma vist panen täiega puusse ja need vennad pole mafia II-ga kuidagi seotud ? |
Seotud ikka. 2K Czech on endine Illusion Softworks (Mafia developer). Ma küll ei anna pead, kas kõik need samad vennad seal alles on.
viimati muutis LightsabeR 10.03.2010 22:16:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
10.03.2010 22:12:10
|
|
|
oot misasja neil lugudel viga on minuarust jummala normaalsed
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
10.03.2010 22:15:31
|
|
|
| Totzzzz kirjutas: |
Lahedad vennad tunduvad need, kes mafia I tegid
http://www.mafia-game.de/pc/ ("team" all pildid)
Ei tahaks uskuda, et sealt kambast mingi gta-käkk välja lastakse.
Aga ma vist panen täiega puusse ja need vennad pole mafia II-ga kuidagi seotud ? |
Need vennad ON Mafia II'ga seotud
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
13.03.2010 02:21:04
|
|
|
A news from the GDC 10:
Looks like Mafia II will allow the player to choose between two different driving models (arcade and simulative).
Source (itaaliakeelne, tõlgitud google translaatoriga )
Edit: Ametlikus foorumis ka sellest juttu: http://forums.2kgames.com/forums/showthread.php?t=64044
| tsitaat: |
Grace said that the team also took into consideration different player styles, and decided to incorporate two different driving modes. One for those who like authenticity when it comes to cars, and others who just want to go really-really fast.
“The driving has been revised a lot too and while our cars behave realistically to the 40s and 50s, we have two different driving modes,” said Grace. “Simulation mode which is absolutely authentic, and a more assisted mode -which you played today- so that it’s a bit more fun and a lot more exciting.
“With the last game, we went fully simulation with the 1920s cars and some people absolutely loved it and other people were like ‘the cars are really slow, they accelerate really slow, the steering is poor’, but that was a 1920s car for you.
“So, we’ve still got that authenticity for the people that really want it, but we’ve provided another mode that we really spent a lot of time on, by looking at other driving games and looking at how to make the driving really thrilling. |
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
13.03.2010 02:23:43
|
|
|
| omg naisss , simu FTW
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.03.2010 02:51:21
|
|
|
... kui mängija saab endale "mäest ülesse minev masin sureb välja" süsteemi siis võiks ka sama reegel AI kohta kehtida. Mafia 1 ei tundunud see üldse nõnda olevat
Mafia 1 oli juba suht "simu"... teatud masinaid ei tasunud üldse käppida kuna venisid ja ägisesid... eriti mäest ülesse minnes.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
13.03.2010 02:55:42
|
|
|
| Mulle kohutavalt meeldis, kuidas Mafias autosõit oli tehtud ning see, et pidi isegi liikluseeskirjadest kinni pidama. Kuid nagu näha, mida aeg edasi, seda rohkem tehakse mänge ikka selle suunitlusega, et oleks lihtne ja "fun" ning et iga idioot saaks asjaga hakkama. No vähemalt on nad jätnud võimaluse valida simu ja arcade vahel, kuigi minu silmis oleks võinud selle arcade autosõidu lihvimise asemel millegi olulisema kallal töötada.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
13.03.2010 03:14:00
|
|
|
Selles suhtes, et ajad on muutunud pärast Mafia-t. Selle driving modeli üle oli ikka tublisti vingumist... seega suht kindel oli ,et Mafia II tuleb asi arcaadim. Muidugi, see et nüüd lastakse nö. Hardcore fanidel valida ka Mafia I sarnast driving modelit on minu arust küll väga supper
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Totzzzz
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2008
|
13.03.2010 09:42:49
|
|
|
| Ainult positiivne. 1 võimalus vähem, millega mängu annaks perse keerata.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
13.03.2010 13:46:19
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Mulle kohutavalt meeldis, kuidas Mafias autosõit oli tehtud ning see, et pidi isegi liikluseeskirjadest kinni pidama. |
Pole teemat jälginud, aga teises osas pole liikluseeskirju?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
13.03.2010 15:20:58
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| LightsabeR kirjutas: |
| Mulle kohutavalt meeldis, kuidas Mafias autosõit oli tehtud ning see, et pidi isegi liikluseeskirjadest kinni pidama. |
Pole teemat jälginud, aga teises osas pole liikluseeskirju?  |
Siiani tundub niipalju, et kiirust ei või ületada. Selle eest saad kohe.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
13.03.2010 18:19:50
|
|
|
| Klaveriklahviga hea gaasi anda küll, kui püsivat kiirust vaja.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
13.03.2010 18:30:59
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Klaveriklahviga hea gaasi anda küll, kui püsivat kiirust vaja. |
Selleks oligi ju Mafias kiirusepiiraja
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Totzzzz
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2008
|
13.03.2010 18:35:33
|
|
|
| Tener kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| Klaveriklahviga hea gaasi anda küll, kui püsivat kiirust vaja. |
Selleks oligi ju Mafias kiirusepiiraja |
Sellega pole põnev
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
13.03.2010 18:58:21
|
|
|
| Keegi ei keela pulti kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006

|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ElDiablo
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2006
|
15.03.2010 01:22:28
|
|
|
Treilerite põhjal näeb see auto juhitavus ju väga nilbe välja :S. Meenutab kohutavalt GTA III või Vice City ... suht, mage. Auto keerab jube järsult, ei mingit kõikumist ega dünaamilisust.
_________________ Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu ! |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
15.03.2010 01:42:29
|
|
|
| ElDiablo kirjutas: |
| Treilerite põhjal näeb see auto juhitavus ju väga nilbe välja :S. Meenutab kohutavalt GTA III või Vice City ... suht, mage. Auto keerab jube järsult, ei mingit kõikumist ega dünaamilisust. |
Sa isegi ei vaevu seda lehekülge lugema...
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
15.03.2010 05:09:00
|
|
|
| ElDiablo kirjutas: |
| Treilerite põhjal näeb see auto juhitavus ju väga nilbe välja :S. Meenutab kohutavalt GTA III või Vice City ... suht, mage. Auto keerab jube järsult, ei mingit kõikumist ega dünaamilisust. |
wtf mees mõtle enne millega võrdled, GTA III ja Vice City-s oli ülimalt hea füüsika autode jaoks. Ma pigem võrdleks Mafia II juhitavust sellise MÄSTERpissiga nagu TrueCrime Vot see oli julm ja tundub, et Mafia II ka taoline
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
15.03.2010 09:23:33
|
|
|
No anna andeks, aga Mafia's oli juhitavus ikka jupp maad reaalsem, kui GTAIII'es, VC's ja SA's. Autode füüsika oli enne GTA4'ja selles seerias täiesti olematu.
Ja see on küll tore, et sa paari lühikese autosõidu klipi põhjal, kus pole isegi öeldud, kas tegemist on arcade või simulation mode'iga, saad öelda, et Mafia II juhitavus on "MÄSTERpiss".
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
15.03.2010 11:17:45
|
|
|
| LightsabeR, sa vaidled praegu GTA fänniga.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
15.03.2010 11:29:21
|
|
|
Ma ei vaidle, ma nendin fakte.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ElDiablo
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2006
|
15.03.2010 11:31:13
|
|
|
See on küll hetkel puhas idiootsus ... GTA fänn my ass. Ma väidan lihtsalt seda, et MAFIA II auto käitumine, vähemalt treileri põhjal meenutab väga kangesti tõepoolest TrueCrime'i ja vanemate GTA'de juhitavust. Isegi kui see on arcade mode, las ta olla ... ma hindan antud momendil seda konkreetset olukorda, mida treiler kajastab.
Ma olen täiesti teadlik sellest arcade / simulator võimalusest.
_________________ Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu ! |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus645
HV veteran
liitunud: 04.01.2007
|
15.03.2010 11:46:40
|
|
|
| ah ära bläma.väga hea näeb välja nii traileris kui ka tõenäoliselt reaalselt kui pela väljas.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
15.03.2010 16:04:17
|
|
|
GTA fännid kaduge uttu. Mafia ei vääri sellise sodiga võrdlemist eriti
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
15.03.2010 16:07:15
|
|
|
| ElDiablo kirjutas: |
See on küll hetkel puhas idiootsus ... GTA fänn my ass. Ma väidan lihtsalt seda, et MAFIA II auto käitumine, vähemalt treileri põhjal meenutab väga kangesti tõepoolest TrueCrime'i ja vanemate GTA'de juhitavust. Isegi kui see on arcade mode, las ta olla ... ma hindan antud momendil seda konkreetset olukorda, mida treiler kajastab.
Ma olen täiesti teadlik sellest arcade / simulator võimalusest. |
Aga miks siis vinguda, kui tead, et on olemas ka simulator võimalus?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.03.2010 16:16:27
|
|
|
treileris tundub jah see auto värk kahtlane aga eks näis mis fullis toimuma hakkab...
gta küll sodi ei ole... aga eks rahval vaja ju kusagile ennast rühmitada muidu teagi mida peale hakata
Mafia 1 oli auto värk suht supper v.a see et vastaste autod olid kuidagi väga suure kaaluga ja sinu auto oli nendega võrreldes suht kaaluta olekus. Aga juhitavus vms "reaalsus" oli täitsa pro. Pärast kui free mode'is sai uuemaid masinaid proovida nägi ka kuidas juhitavus paranes märgatvalt.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
15.03.2010 16:25:04
|
|
|
kas ma vaatan siin mingeid teisi trailereid või milles asi, aga lühike jupp autokaamerat on ainult umbes ühes neist treiladest ju?! ja nähtu põhjal kõigub see masin kurvides üsna piisavalt...päris simulaatorlik füüsika muidugi ei tundu, aga wtf on sellisesse mängu tarvis autosimulaatori füüsikat? piisab kui see ei jäta muljet nagu juhiks mingit rööbastel asja ning samas ei ole koguaeg kiilasjää peal.
nende gta'de sõidukifüüsika, mida mina mänginud olen, oli puhas fantaasia...seos reaalsusega täpselt nii minimaalne kui olla saab. aga eks ta oligi nii mõeldud ilmselt!
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
16.03.2010 00:26:35
|
|
|
| angel kirjutas: |
... kui mängija saab endale "mäest ülesse minev masin sureb välja" süsteemi siis võiks ka sama reegel AI kohta kehtida. Mafia 1 ei tundunud see üldse nõnda olevat
Mafia 1 oli juba suht "simu"... teatud masinaid ei tasunud üldse käppida kuna venisid ja ägisesid... eriti mäest ülesse minnes. |
aga mäest alla läks see puuhobu päris väledalt
võtsid käigu välja ja vabahoog muudkui kasvas
ma enam täpselt ei mäleta, aga kas seal polnud mingi bena missioon kus pidi kuhugi jõudma tühja paagiga. ma nagu mäletan et sai käik sisse, käik välja jebitud. gaasi pealhoides sai paak enne tühjaks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|