Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 23:31:11 vasta tsitaadiga

puik17, Boom Boom Trailer


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 23:38:17 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1, loo nime küsiti mitte trailerit uuesti näha
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 23:42:06 vasta tsitaadiga

Laulu nimi siis:
John Lee Hooker - Boom Boom
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 23:44:03 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Boom Boom - peaaegu icon_biggrin.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 10.03.2010 20:31:16 vasta tsitaadiga

GDC 2010

New Gameplay: http://www.joystiq.com/2010/03/10/hands-on-mafia-ii/

Hands On/Interview: http://gdc.gamespot.com/story/6253242/mafia-ii-exclusive-hands-on-driving-open-world-exploration-and-cover-to-cover-shooting-?tag=topslot;thumb;1

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 20:36:53 vasta tsitaadiga

mnjaa, tundub "maitsev" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 20:46:29 vasta tsitaadiga

Päris hea. See cover system tundub hästi töötavat. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 20:50:36 vasta tsitaadiga

auto hääled olid vägevad, meenutas siksi kui mul sumps alt ära lendas icon_lol.gif

Vaate kaugus tundub kah hea... konsooli versiooniga vist tegemist kuna sihik liikus kahtlaselt? Ainuke asi mis silma riivas oli see kui kiiresti seal auto plahvatas... loodan et on mingi " teatud kogus, teatud kohta" plahvatused muidu ei saa klassikalist mustrit enam autole teha või siis kui tina antakse ei sõida enam kaua selle masinaga edasi. Mafia 1 jooksis enamasti selle peale benz paagist minema ja vsio.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 20:58:13 vasta tsitaadiga

auto ei tohiks üldse plahvatada kui bensiinipaaki tulistada icon_smile.gif
Müüdimurdjates testiti jägi et ei juhtu midagi.
aga jah ikka vaja ju seda ameerikalikku tulemöllu lisada. icon_confused.gif
võiks lihtsalt kütusest tühjaks joosta ja vsjo.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 21:03:07 vasta tsitaadiga

läbi mämmutatud teema ja tõesti, kui just mingi "eri juhus" või siis aurud sädet ei saa.. samas on olemas kuulid mis sellist asja teevad ja nagunii on juhuseid kus iga asi plahvatada võib.

Endale oleks meelt mööda see, et paagist valgub benz laiali... ja siis kui tina anda ja mingi "säde" tekib siis lähevad benzu aurud põlema ja siis on selline tule rodu paagi poole järgi... nu siis võiks väike plahvatus olla vms icon_lol.gif

Mafia 1 minuteada plahvatas auto siis kui mingid kogused tina mootorisse lasid... vähemalt mäletan et sedasi vist sain seal kõige paremini autod plahvatama. Loodetavasti on ka see asi alles et kui autoga katusele käid siis saab mees viga vms matsu paned. Mäletan, et mafia 1 sellepärast ei tahtnud eriti lahtise katusega autoga sõita... katusele käisid siis olid kutu kah.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 10.03.2010 21:04:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 21:03:18 vasta tsitaadiga

Mu pärast lennaku kasvõi klaase tulistades õhku.
Andke mängu juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 10.03.2010 21:03:59 vasta tsitaadiga

xpander, mafioosod kasutavad äkki lõhkepeadega kuule icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 21:08:11 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
xpander, mafioosod kasutavad äkki lõhkepeadega kuule icon_biggrin.gif?

tuleb nii välja.
ma ei saanud lihtsalt mainimata jätta. Ega selle pärast mäng halb kohe pole.
üldiselt nõustun Angel 'i jutuga.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 21:17:04 vasta tsitaadiga

plahvatused plahvatuseks... klassika võib jääda samas et mingi "punased paagid = plahvatus" aga mafia oli ikka reaalsuse poole peale mäng. tsirkust ja nalja pakkus GTA seeria. Igaüks võiks oma liistude juurde jääda. Mafia 2 ootaks rohkem 1 osa järge kui mingit "wannabe gta'd". Ehk siis mingid elementaarsed liiklus eeskirjad, kiiruse limiidi nupp etc.

Kõige suuremat huvi aga pakub AI ja just võmmide AI. Mafia 1 minuarust oli asi suht arukalt lahendatud. Sellist piix festi nagu GTA's tehakse ei sooviks. Ehk siis selja pöörad siis spawnib võmm end sinu taha või siis "ilmub äkki autoga kohale" (näilik AI ehk siis reaalselt AI suht olematu). Mafia 1 oli olemas lahendus, et kui keegi ei näinud siis ei olnud ka probleemi.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 21:26:05 vasta tsitaadiga

Eino, Mafia's ka polnud asi nii ilus, politsei autod said vahepeal pärapõrgust imekiirenduse, tõmbasid su kõrvale, kõrvaljuht toppis pumba sulle nina alla ja gg. icon_cry.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 21:30:32 vasta tsitaadiga

mafia 1 üks suur ämber - vastaste autod olid ütleme massiga 4 tonni ja sinu masin oli massiga 200 kg. Alati kui vastane rammis olid sa seinas. Tee mis tahad aga vastu ei saanud. Ja tõesti kohati oli mingi "über" kiirendus. Aga kui võmm tahtis trahvi teha ja kedagi lähedal ei olnud tõmbasid pumba välja ja... sõitsid rahus minema. Ei lennanud sulle mingit swati peale nurgatagant. Ootaks mafia 2 edasi aretust mitte same shit all over again (kuigi mafia 1 vaadates ei oleks see isegi halb, vaadates tänapäeva mänge icon_lol.gif ) või mingi arcade käkk mis üritab massidele meelepärane olla ja lõpetab suht kiirelt ajaloo prükkaris.

Tea kuidas nad uue mootoriga toime tulevad... tänapäeval juba kombeks, et esimene mäng uue mootori peal on tech demo ja siis alles 2 või 3'as mäng sama mootori peal on heal juhul mängimist väärt. Samas trailerid ja videod mis netis levivad on palju lubavad.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.03.2010 21:43:21 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Laulu nimi siis:
John Lee Hooker - Boom Boom

Loo nimi meentuab kohe ühe totra laulu refrääni
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 21:52:30 vasta tsitaadiga

heretic666, icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Üldiselt senised gameplay videod on väga head olnud.
Eriti oli viimane, kus demos rohkem auto juhitavust ja füüsikat. Senini on kõik hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 21:57:09 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Laulu nimi siis:
John Lee Hooker - Boom Boom

Loo nimi meentuab kohe ühe totra laulu refrääni
Spoiler Spoiler Spoiler

Trumpame kohe veel totrama lauluga üle:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 22:06:49 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=WqHQ_wWbG9Y bananadance2.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Totzzzz
HV kasutaja
Totzzzz

liitunud: 09.04.2008




sõnum 10.03.2010 22:11:11 vasta tsitaadiga

Lahedad vennad tunduvad need, kes mafia I tegid icon_smile.gif
http://www.mafia-game.de/pc/ ("team" all pildid)

Ei tahaks uskuda, et sealt kambast mingi gta-käkk välja lastakse.
Aga ma vist panen täiega puusse ja need vennad pole mafia II-ga kuidagi seotud ?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 22:11:49 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=WqHQ_wWbG9Y bananadance2.gif

lol icon_biggrin.gif nostalgia laul. icon_biggrin.gif
Totzzzz kirjutas:
Aga ma vist panen täiega puusse ja need vennad pole mafia II-ga kuidagi seotud ?

Seotud ikka. 2K Czech on endine Illusion Softworks (Mafia developer). Ma küll ei anna pead, kas kõik need samad vennad seal alles on.


viimati muutis LightsabeR 10.03.2010 22:16:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 22:12:10 vasta tsitaadiga

oot misasja neil lugudel viga on icon_biggrin.gif minuarust jummala normaalsed icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 10.03.2010 22:15:31 vasta tsitaadiga

Totzzzz kirjutas:
Lahedad vennad tunduvad need, kes mafia I tegid icon_smile.gif
http://www.mafia-game.de/pc/ ("team" all pildid)

Ei tahaks uskuda, et sealt kambast mingi gta-käkk välja lastakse.
Aga ma vist panen täiega puusse ja need vennad pole mafia II-ga kuidagi seotud ?

Need vennad ON Mafia II'ga seotud icon_biggrin.gif

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 13.03.2010 02:21:04 vasta tsitaadiga

A news from the GDC 10:

Looks like Mafia II will allow the player to choose between two different driving models (arcade and simulative).
Source (itaaliakeelne, tõlgitud google translaatoriga icon_biggrin.gif)
icon_eek.gif

Edit: Ametlikus foorumis ka sellest juttu: http://forums.2kgames.com/forums/showthread.php?t=64044
tsitaat:

Grace said that the team also took into consideration different player styles, and decided to incorporate two different driving modes. One for those who like authenticity when it comes to cars, and others who just want to go really-really fast.

“The driving has been revised a lot too and while our cars behave realistically to the 40s and 50s, we have two different driving modes,” said Grace. “Simulation mode which is absolutely authentic, and a more assisted mode -which you played today- so that it’s a bit more fun and a lot more exciting.

“With the last game, we went fully simulation with the 1920s cars and some people absolutely loved it and other people were like ‘the cars are really slow, they accelerate really slow, the steering is poor’, but that was a 1920s car for you.

“So, we’ve still got that authenticity for the people that really want it, but we’ve provided another mode that we really spent a lot of time on, by looking at other driving games and looking at how to make the driving really thrilling.

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 02:23:43 vasta tsitaadiga

omg naisss , simu FTW
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 02:51:21 vasta tsitaadiga

... kui mängija saab endale "mäest ülesse minev masin sureb välja" süsteemi siis võiks ka sama reegel AI kohta kehtida. Mafia 1 ei tundunud see üldse nõnda olevat icon_rolleyes.gif

Mafia 1 oli juba suht "simu"... teatud masinaid ei tasunud üldse käppida kuna venisid ja ägisesid... eriti mäest ülesse minnes.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 02:55:42 vasta tsitaadiga

Mulle kohutavalt meeldis, kuidas Mafias autosõit oli tehtud ning see, et pidi isegi liikluseeskirjadest kinni pidama. Kuid nagu näha, mida aeg edasi, seda rohkem tehakse mänge ikka selle suunitlusega, et oleks lihtne ja "fun" ning et iga idioot saaks asjaga hakkama. No vähemalt on nad jätnud võimaluse valida simu ja arcade vahel, kuigi minu silmis oleks võinud selle arcade autosõidu lihvimise asemel millegi olulisema kallal töötada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 13.03.2010 03:14:00 vasta tsitaadiga

Selles suhtes, et ajad on muutunud pärast Mafia-t. Selle driving modeli üle oli ikka tublisti vingumist... seega suht kindel oli ,et Mafia II tuleb asi arcaadim. Muidugi, see et nüüd lastakse nö. Hardcore fanidel valida ka Mafia I sarnast driving modelit on minu arust küll väga supper icon_smile.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Totzzzz
HV kasutaja
Totzzzz

liitunud: 09.04.2008




sõnum 13.03.2010 09:42:49 vasta tsitaadiga

Ainult positiivne. 1 võimalus vähem, millega mängu annaks perse keerata.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 13:46:19 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Mulle kohutavalt meeldis, kuidas Mafias autosõit oli tehtud ning see, et pidi isegi liikluseeskirjadest kinni pidama.

Pole teemat jälginud, aga teises osas pole liikluseeskirju? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 15:20:58 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
Mulle kohutavalt meeldis, kuidas Mafias autosõit oli tehtud ning see, et pidi isegi liikluseeskirjadest kinni pidama.

Pole teemat jälginud, aga teises osas pole liikluseeskirju? icon_neutral.gif

Siiani tundub niipalju, et kiirust ei või ületada. Selle eest saad kohe.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2010 18:19:50 vasta tsitaadiga

Klaveriklahviga hea gaasi anda küll, kui püsivat kiirust vaja.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tener
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2008




sõnum 13.03.2010 18:30:59 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Klaveriklahviga hea gaasi anda küll, kui püsivat kiirust vaja.

Selleks oligi ju Mafias kiirusepiiraja
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Totzzzz
HV kasutaja
Totzzzz

liitunud: 09.04.2008




sõnum 13.03.2010 18:35:33 vasta tsitaadiga

Tener kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Klaveriklahviga hea gaasi anda küll, kui püsivat kiirust vaja.

Selleks oligi ju Mafias kiirusepiiraja

Sellega pole põnev icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 18:58:21 vasta tsitaadiga

Keegi ei keela pulti kasutada.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 00:00:46 vasta tsitaadiga

Kõik seni ilmunud Mafia II trailerid kokku kogutult:
http://www.mammu.net/uudised/tarkvara/mangud/mafia-ii-koik-trailerid
Päris palju neid juba icon_eek.gif Esimene ilmus juba 2007 suvel. Tundub nagu see oli alles mõned kuud tagasi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 15.03.2010 01:22:28 vasta tsitaadiga

Treilerite põhjal näeb see auto juhitavus ju väga nilbe välja :S. Meenutab kohutavalt GTA III või Vice City ... suht, mage. Auto keerab jube järsult, ei mingit kõikumist ega dünaamilisust.
_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 01:42:29 vasta tsitaadiga

ElDiablo kirjutas:
Treilerite põhjal näeb see auto juhitavus ju väga nilbe välja :S. Meenutab kohutavalt GTA III või Vice City ... suht, mage. Auto keerab jube järsult, ei mingit kõikumist ega dünaamilisust.

Sa isegi ei vaevu seda lehekülge lugema... doh.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 05:09:00 vasta tsitaadiga

ElDiablo kirjutas:
Treilerite põhjal näeb see auto juhitavus ju väga nilbe välja :S. Meenutab kohutavalt GTA III või Vice City ... suht, mage. Auto keerab jube järsult, ei mingit kõikumist ega dünaamilisust.


wtf icon_lol.gif mees mõtle enne millega võrdled, GTA III ja Vice City-s oli ülimalt hea füüsika autode jaoks. Ma pigem võrdleks Mafia II juhitavust sellise MÄSTERpissiga nagu TrueCrime icon_lol.gif Vot see oli julm ja tundub, et Mafia II ka taoline thumbs_down.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 09:23:33 vasta tsitaadiga

No anna andeks, aga Mafia's oli juhitavus ikka jupp maad reaalsem, kui GTAIII'es, VC's ja SA's. Autode füüsika oli enne GTA4'ja selles seerias täiesti olematu.

Ja see on küll tore, et sa paari lühikese autosõidu klipi põhjal, kus pole isegi öeldud, kas tegemist on arcade või simulation mode'iga, saad öelda, et Mafia II juhitavus on "MÄSTERpiss". beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.03.2010 11:17:45 vasta tsitaadiga

LightsabeR, sa vaidled praegu GTA fänniga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 11:29:21 vasta tsitaadiga

Ma ei vaidle, ma nendin fakte. icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 15.03.2010 11:31:13 vasta tsitaadiga

See on küll hetkel puhas idiootsus ... GTA fänn my ass. Ma väidan lihtsalt seda, et MAFIA II auto käitumine, vähemalt treileri põhjal meenutab väga kangesti tõepoolest TrueCrime'i ja vanemate GTA'de juhitavust. Isegi kui see on arcade mode, las ta olla ... ma hindan antud momendil seda konkreetset olukorda, mida treiler kajastab.

Ma olen täiesti teadlik sellest arcade / simulator võimalusest.

_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margus645
HV veteran

liitunud: 04.01.2007




sõnum 15.03.2010 11:46:40 vasta tsitaadiga

ah ära bläma.väga hea näeb välja nii traileris kui ka tõenäoliselt reaalselt kui pela väljas.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 15.03.2010 16:04:17 vasta tsitaadiga

GTA fännid kaduge uttu. Mafia ei vääri sellise sodiga võrdlemist eriti icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 16:07:15 vasta tsitaadiga

ElDiablo kirjutas:
See on küll hetkel puhas idiootsus ... GTA fänn my ass. Ma väidan lihtsalt seda, et MAFIA II auto käitumine, vähemalt treileri põhjal meenutab väga kangesti tõepoolest TrueCrime'i ja vanemate GTA'de juhitavust. Isegi kui see on arcade mode, las ta olla ... ma hindan antud momendil seda konkreetset olukorda, mida treiler kajastab.

Ma olen täiesti teadlik sellest arcade / simulator võimalusest.

Aga miks siis vinguda, kui tead, et on olemas ka simulator võimalus?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 16:16:27 vasta tsitaadiga

treileris tundub jah see auto värk kahtlane aga eks näis mis fullis toimuma hakkab...

gta küll sodi ei ole... aga eks rahval vaja ju kusagile ennast rühmitada muidu teagi mida peale hakata beer_yum.gif

Mafia 1 oli auto värk suht supper v.a see et vastaste autod olid kuidagi väga suure kaaluga ja sinu auto oli nendega võrreldes suht kaaluta olekus. Aga juhitavus vms "reaalsus" oli täitsa pro. Pärast kui free mode'is sai uuemaid masinaid proovida nägi ka kuidas juhitavus paranes märgatvalt.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 16:25:04 vasta tsitaadiga

kas ma vaatan siin mingeid teisi trailereid või milles asi, aga lühike jupp autokaamerat on ainult umbes ühes neist treiladest ju?! ja nähtu põhjal kõigub see masin kurvides üsna piisavalt...päris simulaatorlik füüsika muidugi ei tundu, aga wtf on sellisesse mängu tarvis autosimulaatori füüsikat? piisab kui see ei jäta muljet nagu juhiks mingit rööbastel asja ning samas ei ole koguaeg kiilasjää peal.
nende gta'de sõidukifüüsika, mida mina mänginud olen, oli puhas fantaasia...seos reaalsusega täpselt nii minimaalne kui olla saab. aga eks ta oligi nii mõeldud ilmselt!

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 16.03.2010 00:26:35 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
... kui mängija saab endale "mäest ülesse minev masin sureb välja" süsteemi siis võiks ka sama reegel AI kohta kehtida. Mafia 1 ei tundunud see üldse nõnda olevat icon_rolleyes.gif

Mafia 1 oli juba suht "simu"... teatud masinaid ei tasunud üldse käppida kuna venisid ja ägisesid... eriti mäest ülesse minnes.


aga mäest alla läks see puuhobu päris väledalt icon_lol.gif
võtsid käigu välja ja vabahoog muudkui kasvas

ma enam täpselt ei mäleta, aga kas seal polnud mingi bena missioon kus pidi kuhugi jõudma tühja paagiga. ma nagu mäletan et sai käik sisse, käik välja jebitud. gaasi pealhoides sai paak enne tühjaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.