Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.03.2010 20:24:50 vasta tsitaadiga

Avastasin hea varustuse väiksemate mapide jaoks (nt Scrapyard):

UMP + RDS/Holo
Striker+Grip
Semtex
Marathon
Lightweight
Ninja

Ülelahe on alguses kohe vaenlaste keskele joosta ja rapsima hakata icon_biggrin.gif
Need vennad, kes GLide ja nugadega ringi jooksevad lähevad eriti närvi kui lähedalt näkku lasta ja naerda.

Keskmine skoor Scrapyardil on 50-70 kanti, olenevalt vastastest (Demolitionis).

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 20:36:29 vasta tsitaadiga

softis, lowbob icon_rolleyes.gif , RDS/Holo on mõttetu, eriti nii väikses mapis , pane FMJ peale. ironsight FTW
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 20:41:48 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
softis, lowbob icon_rolleyes.gif , RDS/Holo on mõttetu, eriti nii väikses mapis , pane FMJ peale. ironsight FTW


täitsa nõus
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 05.03.2010 21:23:42 vasta tsitaadiga

dnl kirjutas:
Uusi map-e tutvustav video (võidakse varsti maha võtta) :
Spoiler Spoiler Spoiler


Screenshot-id siin:
Spoiler Spoiler Spoiler
Täitsa huvitav, aga kui peaks tõsi olema see, et need mapid ainult konsoolide peal, siis mingu ***** ja siis vist ma ka varsti BC2 peale üle. Hind on raudselt rämedalt kallis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 21:33:21 vasta tsitaadiga

Ma pakuks, et hind ~$15.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 21:40:39 vasta tsitaadiga

miski 2 sotti võiks visata, arvestades et mängu sain nagunii kolmandiku hinnaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2010 00:07:28 vasta tsitaadiga

Sorry kui juba läbi käinud seed uudis.

Fired Infinity Ward execs sue Activision
http://www.gamespot.com/pc/action/modernwarfare2/news.html?sid=6252851
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 06.03.2010 00:40:26 vasta tsitaadiga

_Knight_ kirjutas:
Sorry kui juba läbi käinud seed uudis.

Fired Infinity Ward execs sue Activision
http://www.gamespot.com/pc/action/modernwarfare2/news.html?sid=6252851
See on jah huvitav teema. Tasub veel jälgida, kuidas siis asi lõpeb. Kuid ma ei saa ikka täpselt aru, et miks Activision ikkagi need 2 nii suure tähtsusega töötajat vallandas? icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.03.2010 15:08:51 vasta tsitaadiga

sessa kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
softis, lowbob icon_rolleyes.gif , RDS/Holo on mõttetu, eriti nii väikses mapis , pane FMJ peale. ironsight FTW


täitsa nõus


Mul suva see sight tegelt. Enamuse ajast rapsin niikuinii Strikeriga icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 09:54:26 vasta tsitaadiga

Kuulasin hiljaaegu ühte raadiosaadet ja seal mainiti ära, et 2010 sügis on kindlasti uus cod tulemas ning aastaks 2011 on valmimas lausa kaks cod-i seeria mängu. Üks neist on midagi uuematlaadi katsetus, öeldi et Action/Adventure zanris.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:06:17 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Kuulasin hiljaaegu ühte raadiosaadet ja seal mainiti ära, et 2010 sügis on kindlasti uus cod tulemas ning aastaks 2011 on valmimas lausa kaks cod-i seeria mängu. Üks neist on midagi uuematlaadi katsetus, öeldi et Action/Adventure zanris.

Vana uudis juba. Vietnami teemaline tuleb see aasta.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2010 11:31:04 vasta tsitaadiga

DICE: BF:BC2 NOT Competing With MW2
tsitaat:

Patrick Bach, a DICE representative, stated recently that BF:BC2 is not trying to compete with the popular CoD:MW2 game released in Novemeber, 2009. But instead, he states, "To me it's not beating, it's showing that you can do things differently and to a high quality while delivering both a single-player and multiplayer game." And that EA sees it as a goal to beat out Activision's popular game and take back the FPS world with BF:BC2 and the newest entry into the popular Medal of Honor series. Read more here: http://www.gamerzines.com/ps3/news/ea-goal-to-beat-modern-warfare.html

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dnl
HV vaatleja
dnl

liitunud: 15.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 01:33:38 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on plaanis oma MW2 maha müüa mingi odava raha eest?? BC2-le üle minejaid, kes enam MW2 pelada ei lubanud ikka oli omajagu ju.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 07:57:41 vasta tsitaadiga

dnl kirjutas:
Kas kellelgi on plaanis oma MW2 maha müüa mingi odava raha eest?? BC2-le üle minejaid, kes enam MW2 pelada ei lubanud ikka oli omajagu ju.

Njaa-jahh, las need kõvad mehed siis annavad oma key-konto sulle, neid laululinde ikka oli kes paukusid kui kähku nad mw2 uninstall tegid.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 08:21:46 vasta tsitaadiga

Ma annaks..a mul stiimis teisi pelsi ka
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 08:24:38 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
Ma annaks..a mul stiimis teisi pelsi ka

aaa mis teist korda nagu aktiveerida ei saa siis, kui nt. aint key müüd? Siis ikka päris jama ju.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dnl
HV vaatleja
dnl

liitunud: 15.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 10:11:37 vasta tsitaadiga

Muidu endal olemas, a üks tuttav oleks huvitatud. Niiet, kellel isu täis ja teisi mänge selle steam-i kasutaja all pole andku märku icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 11:16:00 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
pents kirjutas:
Ma annaks..a mul stiimis teisi pelsi ka

aaa mis teist korda nagu aktiveerida ei saa siis, kui nt. aint key müüd? Siis ikka päris jama ju.

Mäng peaks olema sinu steam kontoga seotud jah
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 17:38:52 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
pents kirjutas:
Ma annaks..a mul stiimis teisi pelsi ka

aaa mis teist korda nagu aktiveerida ei saa siis, kui nt. aint key müüd? Siis ikka päris jama ju.

Kui sa saadad neile karbist ja keyst pildi, siis on võimalik mäng eemaldada kontolt ja siis võid müüa kuidas tahad.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 09.03.2010 18:36:44 vasta tsitaadiga

kui keegi huvitatud odavalt saama mw2+ warsi siis huvi korral ps icon_wink.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 10.03.2010 19:19:11 vasta tsitaadiga

http://www.mapathy.com/

tsitaat:
Both PS3 and PC will receive the DLC at a -- yet to be announced -- later date.

https://twitter.com/fourzerotwo/status/10246851297
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 19:23:14 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
http://www.mapathy.com/

tsitaat:
Both PS3 and PC will receive the DLC at a -- yet to be announced -- later date.

https://twitter.com/fourzerotwo/status/10246851297


Mis siis täpsemalt toimumas on?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 19:27:43 vasta tsitaadiga

Räägiti siin sellest ju juba. Mingid mapid jne... raha eest muidugi.

Edit:
http://www.thetechgame.com/News/file=article/sid=619.html
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 10.03.2010 21:50:26 vasta tsitaadiga

Kõlakas mille ma teisest foorumist leidsin..
tsitaat:
http://callofduty.wikia.com/wiki/Stimulus_Package

There are six maps in total in the map pack. The first three maps are from Call of Duty 4: Modern Warfare, while the other three are new.

* Crash
* Overgrown
* Shipment
* Complex
* Compact
* Storm

Challenges, Titles and Emblems

It is currently unknown what Challenges, Titles, and Emblems there are, only how many of each. There are 20 new Challenges, 10 Titles, and 10 Emblems.

Perks

Perks are going to be added in the map pack. The first two are new, while the third is from previous games.

* Quickhands (allows the player to switch weapons faster)
* Heterochromaniac (allows the player to toggle thermal vision)
* Overkill (allows the player to equip two primary weapons)

Weapons

There are three new weapons to be added in the map pack.

* Dragunov - A semi-automatic sniper rifle.
* Skorpion - A submachine gun
* Unknown weapon

Special Ops

There are five new Spec Ops missions in the new section, "Foxtrot".


viimati muutis Sprocket 10.03.2010 23:58:53, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 21:51:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Dragunov - A semi-automatic sniper rifle.

thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 10.03.2010 22:20:31 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Dragunov - A semi-automatic sniper rifle.

thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Njaa, esimeses MW-s sai seda päris tihti kasutatud teatud mappides icon_smile.gif

Overkill + Quickhands oleks päris hea we. Kuigi ma pole päris kindel, kas see ikka praeguseid MW2 perke asendab. Quickhands mulle küll meeldiks, sest alati jääb tunne, et kuidagi väga-väga aeglaselt vahetab MW2-s relvi, just kiiret mängutempot arvestades ei teeks see perk paha.

Aga kas neid perke ja relvi saavad siis ainult kasutada need, kes DLC ostnud on? Selles mõttes, et see oleks ju unfair, kui mingi Dragunoviga vend sind maha võtab ja sina seda relva kasutada ei saa, kuigi mäng on ostetud, aga DLC-d pole endale hankinud...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 22:44:43 vasta tsitaadiga

Ei kujutagi ette kuidas see saab olema. Arvatavasti siis DLC vennad on ikka omaette. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 10.03.2010 23:03:32 vasta tsitaadiga

aiai krt huvitavax läheb selle uue patchiga icon_biggrin.gif . Nüüd võiks nad selle mw2-s oleva ak47 ka tagasi muuta nagu mw1 oli.
_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 23:22:47 vasta tsitaadiga

miski ei teeks mind õnnelikumaks kui mini-ak ehk siis ak-47u
siis võiks isegi tõsisemalt seda mängu mängima hakata, praegu olen isegi pubist loobunud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 10.03.2010 23:52:36 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Ei kujutagi ette kuidas see saab olema. Arvatavasti siis DLC vennad on ikka omaette. icon_rolleyes.gif
No loodame jah, vbla neid uusi perke ja relvi saab kasutada ainult DLC mappides. Kuigi no arvestades IW rahaahnust ei imestaks ma üldse, kui mingid väga kõvad perkid, relvad ja callsign-id mängu tuuakse ning neid igal pool ja kõigi vastu kasutada saab. Aga no eks seda ole siis näha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.03.2010 10:44:46 vasta tsitaadiga

palju see mappack maksab või on tasuta?
_________________
[img:3cf457d246]http://bfbc2.elxx.net/sig/clean8/pc/Tankisti.png[/img:3cf457d246]
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 11.03.2010 12:28:32 vasta tsitaadiga

Viimase nädala jookusl on mäng väga laggiseks muutunud. Varem seda probleemi eriti ei täheldanud :S
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 12:43:23 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
palju see mappack maksab või on tasuta?

Maksab loomulikult. Ma pakuks $15.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.03.2010 12:45:54 vasta tsitaadiga

BanTIIT kirjutas:
Viimase nädala jookusl on mäng väga laggiseks muutunud. Varem seda probleemi eriti ei täheldanud :S


noh eks kõik on BC2-te jooksnud kellel vähegi hea masin ja nett icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 17:30:25 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
BanTIIT kirjutas:
Viimase nädala jookusl on mäng väga laggiseks muutunud. Varem seda probleemi eriti ei täheldanud :S


noh eks kõik on BC2-te jooksnud kellel vähegi hea masin ja nett icon_biggrin.gif


irw, mis pidi ma seda ka ei mõtleks... sellel võib omamoodi tõepõhi all olla:D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.03.2010 17:33:53 vasta tsitaadiga

nuh.. MW2 player count on praeguseks langenud meeletult icon_smile.gif

Mida vähem playereid seda vähem shanssi hea hosti otsa sattuda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 18:07:49 vasta tsitaadiga

Kuulge ära hakake siin teemas jälle õrritama MW2 mängijaid, muidu jälle mitu lehekülge MW2 vs BC2 juttu. :p
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 11.03.2010 18:55:56 vasta tsitaadiga

BC2 vs MW2 jaoks on eraldi teema, pole mõtet siin selle jutuga läbustada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 19:29:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Viimase nädala jookusl on mäng väga laggiseks muutunud. Varem seda probleemi eriti ei täheldanud :S

ei ole nagu aru saanud, tavaline keiss on see et login sisse ja saan teha 1-2 map siis olen ise õhtuläbi host kuni viitsin mängida.
Vahepel külam õlle varu täiendus või väike suits ja sama tsenaaruim jätkub thumbs_up.gif
Seega ma pole kurta saanud pea kordagi alates reliisist.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 21:01:33 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
palju see mappack maksab või on tasuta?

Kindlasti on tasuta. Eriti kui nüüd käib kogu asjandus läbi Steam'i ja iwnet'i. Tahaks loota, et päris 15$ ei ole, sest uusi mp map'e on ainult 3 väidetavalt. Mingi paar perki ja relva (millest pooled samuti on CoD4-jast üle võetud) ei huvita nii väga. Spec Opsid missioonid on ainukesed, mis hinda võivad tõsta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kemmukas
HV kasutaja
Kemmukas

liitunud: 07.06.2009




sõnum 12.03.2010 16:49:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kust osta venekeelset versiooni, sõber soovib nimelt odavalt endale key-d saada?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.03.2010 16:51:59 vasta tsitaadiga

Kemmukas kirjutas:
Kas keegi teab kust osta venekeelset versiooni, sõber soovib nimelt odavalt endale key-d saada?

Kasutaja zpsy käest
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 17:06:46 vasta tsitaadiga

Ise ostsin gamepood.ee-st aga sain vaid venekeelsena toimima. Algul regasin Steamis ära ja lasin täies mahus (3,9GB) alla tirida. Kahjuks aga käima ei läinud - kuigi enne allatirimist sai keel inglisekeeleks määratud. Peale seda panin plaadid sisse ja tegin siis reinstalli. Kopeeris venekeelsed moodulid juurde, korraks tegi ka miski update ja peale seda käivitus venekeelse variandina küll. Üritan tuttavalt saada english_localized failid ja proovin saada ikkagi inglisekeelsena tööle... Eks annan teada kuidas õnnestub...
_________________
What ever you say, I do that my way...
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 17:23:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Üritan tuttavalt saada english_localized failid ja proovin saada ikkagi inglisekeelsena tööle... Eks annan teada kuidas õnnestub...

Seal ei ole midagi teada anda,enamus AHV-e kasutab vene versiooni inglise keelsena icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.03.2010 18:11:09 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Üritan tuttavalt saada english_localized failid ja proovin saada ikkagi inglisekeelsena tööle... Eks annan teada kuidas õnnestub...

Seal ei ole midagi teada anda,enamus AHV-e kasutab vene versiooni inglise keelsena icon_idea.gif

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 21:29:03 vasta tsitaadiga

silicoid kirjutas:
Ise ostsin gamepood.ee-st aga sain vaid venekeelsena toimima. Algul regasin Steamis ära ja lasin täies mahus (3,9GB) alla tirida. Kahjuks aga käima ei läinud - kuigi enne allatirimist sai keel inglisekeeleks määratud. Peale seda panin plaadid sisse ja tegin siis reinstalli. Kopeeris venekeelsed moodulid juurde, korraks tegi ka miski update ja peale seda käivitus venekeelse variandina küll. Üritan tuttavalt saada english_localized failid ja proovin saada ikkagi inglisekeelsena tööle... Eks annan teada kuidas õnnestub...

Täies mahus on mäng 11GB, mitte 3,9. Valides stiimist mängu keeleks "English", ei hakka see mäng sul kunagi tööle (steam ei tiri vene võtmele inglise keelseid faile).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 12:56:08 vasta tsitaadiga

Päris kena thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 13:39:22 vasta tsitaadiga

Täna oli huvitav glitch mängus... Peale oli pandud Predator, Harrier ja Chopper gunner... sain predatori, siis lõi, et harrier käes, panin harrieri enda meelest peale , kuid game winning cam´is näitas, et panin precision airstrike ja sain precision airstrike challenge tehtud ning embleemid vabaks. Väga imelik, vaatasin järgi ka ning ei olnud tegelt mingit precision airstriket mul peale pandud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 13:47:58 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Täna oli huvitav glitch mängus... Peale oli pandud Predator, Harrier ja Chopper gunner... sain predatori, siis lõi, et harrier käes, panin harrieri enda meelest peale , kuid game winning cam´is näitas, et panin precision airstrike ja sain precision airstrike challenge tehtud ning embleemid vabaks. Väga imelik, vaatasin järgi ka ning ei olnud tegelt mingit precision airstriket mul peale pandud icon_biggrin.gif

Ju siis ta loeb kahte esimest pommitavat lennukit Precision Airstrike'ks, Harrieri alla lähevad peakohal lendava lennuki killid.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 21:04:20 vasta tsitaadiga

Mis täna tulid uued hackid välja v? Juba kolmas servu kus wallhackerid mängivad icon_evil.gif Kõigil seis kümne piires, ühel on mingi 40-50... närvi ajab raisk
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.