|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
05.03.2010 20:24:50
|
|
|
Avastasin hea varustuse väiksemate mapide jaoks (nt Scrapyard):
UMP + RDS/Holo
Striker+Grip
Semtex
Marathon
Lightweight
Ninja
Ülelahe on alguses kohe vaenlaste keskele joosta ja rapsima hakata
Need vennad, kes GLide ja nugadega ringi jooksevad lähevad eriti närvi kui lähedalt näkku lasta ja naerda.
Keskmine skoor Scrapyardil on 50-70 kanti, olenevalt vastastest (Demolitionis).
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
05.03.2010 20:36:29
|
|
|
softis, lowbob , RDS/Holo on mõttetu, eriti nii väikses mapis , pane FMJ peale. ironsight FTW
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
05.03.2010 20:41:48
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
softis, lowbob , RDS/Holo on mõttetu, eriti nii väikses mapis , pane FMJ peale. ironsight FTW |
täitsa nõus
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
05.03.2010 21:23:42
|
|
|
|
Täitsa huvitav, aga kui peaks tõsi olema see, et need mapid ainult konsoolide peal, siis mingu ***** ja siis vist ma ka varsti BC2 peale üle. Hind on raudselt rämedalt kallis.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
05.03.2010 21:33:21
|
|
|
| Ma pakuks, et hind ~$15.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
05.03.2010 21:40:39
|
|
|
miski 2 sotti võiks visata, arvestades et mängu sain nagunii kolmandiku hinnaga
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_Knight_
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
06.03.2010 00:40:26
|
|
|
See on jah huvitav teema. Tasub veel jälgida, kuidas siis asi lõpeb. Kuid ma ei saa ikka täpselt aru, et miks Activision ikkagi need 2 nii suure tähtsusega töötajat vallandas?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.03.2010 15:08:51
|
|
|
| sessa kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
softis, lowbob , RDS/Holo on mõttetu, eriti nii väikses mapis , pane FMJ peale. ironsight FTW |
täitsa nõus |
Mul suva see sight tegelt. Enamuse ajast rapsin niikuinii Strikeriga
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
07.03.2010 09:54:26
|
|
|
| Kuulasin hiljaaegu ühte raadiosaadet ja seal mainiti ära, et 2010 sügis on kindlasti uus cod tulemas ning aastaks 2011 on valmimas lausa kaks cod-i seeria mängu. Üks neist on midagi uuematlaadi katsetus, öeldi et Action/Adventure zanris.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
07.03.2010 11:06:17
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
| Kuulasin hiljaaegu ühte raadiosaadet ja seal mainiti ära, et 2010 sügis on kindlasti uus cod tulemas ning aastaks 2011 on valmimas lausa kaks cod-i seeria mängu. Üks neist on midagi uuematlaadi katsetus, öeldi et Action/Adventure zanris. |
Vana uudis juba. Vietnami teemaline tuleb see aasta.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
07.03.2010 11:31:04
|
|
|
DICE: BF:BC2 NOT Competing With MW2
| tsitaat: |
Patrick Bach, a DICE representative, stated recently that BF:BC2 is not trying to compete with the popular CoD:MW2 game released in Novemeber, 2009. But instead, he states, "To me it's not beating, it's showing that you can do things differently and to a high quality while delivering both a single-player and multiplayer game." And that EA sees it as a goal to beat out Activision's popular game and take back the FPS world with BF:BC2 and the newest entry into the popular Medal of Honor series. Read more here: http://www.gamerzines.com/ps3/news/ea-goal-to-beat-modern-warfare.html |
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dnl
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2010
|
09.03.2010 01:33:38
|
|
|
| Kas kellelgi on plaanis oma MW2 maha müüa mingi odava raha eest?? BC2-le üle minejaid, kes enam MW2 pelada ei lubanud ikka oli omajagu ju.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
09.03.2010 07:57:41
|
|
|
| dnl kirjutas: |
| Kas kellelgi on plaanis oma MW2 maha müüa mingi odava raha eest?? BC2-le üle minejaid, kes enam MW2 pelada ei lubanud ikka oli omajagu ju. |
Njaa-jahh, las need kõvad mehed siis annavad oma key-konto sulle, neid laululinde ikka oli kes paukusid kui kähku nad mw2 uninstall tegid.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
09.03.2010 08:21:46
|
|
|
| Ma annaks..a mul stiimis teisi pelsi ka
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
09.03.2010 08:24:38
|
|
|
| pents kirjutas: |
| Ma annaks..a mul stiimis teisi pelsi ka |
aaa mis teist korda nagu aktiveerida ei saa siis, kui nt. aint key müüd? Siis ikka päris jama ju.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dnl
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2010
|
09.03.2010 10:11:37
|
|
|
Muidu endal olemas, a üks tuttav oleks huvitatud. Niiet, kellel isu täis ja teisi mänge selle steam-i kasutaja all pole andku märku
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
09.03.2010 11:16:00
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| pents kirjutas: |
| Ma annaks..a mul stiimis teisi pelsi ka |
aaa mis teist korda nagu aktiveerida ei saa siis, kui nt. aint key müüd? Siis ikka päris jama ju. |
Mäng peaks olema sinu steam kontoga seotud jah
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
09.03.2010 17:38:52
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| pents kirjutas: |
| Ma annaks..a mul stiimis teisi pelsi ka |
aaa mis teist korda nagu aktiveerida ei saa siis, kui nt. aint key müüd? Siis ikka päris jama ju. |
Kui sa saadad neile karbist ja keyst pildi, siis on võimalik mäng eemaldada kontolt ja siis võid müüa kuidas tahad.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
09.03.2010 18:36:44
|
|
|
kui keegi huvitatud odavalt saama mw2+ warsi siis huvi korral ps
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
10.03.2010 19:23:14
|
|
|
Mis siis täpsemalt toimumas on?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
10.03.2010 21:50:26
|
|
|
Kõlakas mille ma teisest foorumist leidsin..
| tsitaat: |
http://callofduty.wikia.com/wiki/Stimulus_Package
There are six maps in total in the map pack. The first three maps are from Call of Duty 4: Modern Warfare, while the other three are new.
* Crash
* Overgrown
* Shipment
* Complex
* Compact
* Storm
Challenges, Titles and Emblems
It is currently unknown what Challenges, Titles, and Emblems there are, only how many of each. There are 20 new Challenges, 10 Titles, and 10 Emblems.
Perks
Perks are going to be added in the map pack. The first two are new, while the third is from previous games.
* Quickhands (allows the player to switch weapons faster)
* Heterochromaniac (allows the player to toggle thermal vision)
* Overkill (allows the player to equip two primary weapons)
Weapons
There are three new weapons to be added in the map pack.
* Dragunov - A semi-automatic sniper rifle.
* Skorpion - A submachine gun
* Unknown weapon
Special Ops
There are five new Spec Ops missions in the new section, "Foxtrot".
|
viimati muutis Sprocket 10.03.2010 23:58:53, muudetud 6 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.03.2010 21:51:04
|
|
|
| tsitaat: |
Dragunov - A semi-automatic sniper rifle.
|
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
10.03.2010 22:20:31
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
Dragunov - A semi-automatic sniper rifle.
|
 |
Njaa, esimeses MW-s sai seda päris tihti kasutatud teatud mappides
Overkill + Quickhands oleks päris hea we. Kuigi ma pole päris kindel, kas see ikka praeguseid MW2 perke asendab. Quickhands mulle küll meeldiks, sest alati jääb tunne, et kuidagi väga-väga aeglaselt vahetab MW2-s relvi, just kiiret mängutempot arvestades ei teeks see perk paha.
Aga kas neid perke ja relvi saavad siis ainult kasutada need, kes DLC ostnud on? Selles mõttes, et see oleks ju unfair, kui mingi Dragunoviga vend sind maha võtab ja sina seda relva kasutada ei saa, kuigi mäng on ostetud, aga DLC-d pole endale hankinud...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
10.03.2010 22:44:43
|
|
|
Ei kujutagi ette kuidas see saab olema. Arvatavasti siis DLC vennad on ikka omaette.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
10.03.2010 23:03:32
|
|
|
aiai krt huvitavax läheb selle uue patchiga . Nüüd võiks nad selle mw2-s oleva ak47 ka tagasi muuta nagu mw1 oli.
_________________ eGun ftw |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
10.03.2010 23:22:47
|
|
|
miski ei teeks mind õnnelikumaks kui mini-ak ehk siis ak-47u
siis võiks isegi tõsisemalt seda mängu mängima hakata, praegu olen isegi pubist loobunud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
10.03.2010 23:52:36
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Ei kujutagi ette kuidas see saab olema. Arvatavasti siis DLC vennad on ikka omaette.  |
No loodame jah, vbla neid uusi perke ja relvi saab kasutada ainult DLC mappides. Kuigi no arvestades IW rahaahnust ei imestaks ma üldse, kui mingid väga kõvad perkid, relvad ja callsign-id mängu tuuakse ning neid igal pool ja kõigi vastu kasutada saab. Aga no eks seda ole siis näha
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
11.03.2010 12:28:32
|
|
|
| Viimase nädala jookusl on mäng väga laggiseks muutunud. Varem seda probleemi eriti ei täheldanud :S
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
11.03.2010 12:43:23
|
|
|
| ottf kirjutas: |
| palju see mappack maksab või on tasuta? |
Maksab loomulikult. Ma pakuks $15.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
11.03.2010 12:45:54
|
|
|
| BanTIIT kirjutas: |
| Viimase nädala jookusl on mäng väga laggiseks muutunud. Varem seda probleemi eriti ei täheldanud :S |
noh eks kõik on BC2-te jooksnud kellel vähegi hea masin ja nett
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
11.03.2010 17:30:25
|
|
|
| ottf kirjutas: |
| BanTIIT kirjutas: |
| Viimase nädala jookusl on mäng väga laggiseks muutunud. Varem seda probleemi eriti ei täheldanud :S |
noh eks kõik on BC2-te jooksnud kellel vähegi hea masin ja nett  |
irw, mis pidi ma seda ka ei mõtleks... sellel võib omamoodi tõepõhi all olla:D
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
11.03.2010 17:33:53
|
|
|
nuh.. MW2 player count on praeguseks langenud meeletult
Mida vähem playereid seda vähem shanssi hea hosti otsa sattuda
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
11.03.2010 18:07:49
|
|
|
| Kuulge ära hakake siin teemas jälle õrritama MW2 mängijaid, muidu jälle mitu lehekülge MW2 vs BC2 juttu. :p
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
11.03.2010 18:55:56
|
|
|
| BC2 vs MW2 jaoks on eraldi teema, pole mõtet siin selle jutuga läbustada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.03.2010 19:29:49
|
|
|
| tsitaat: |
Viimase nädala jookusl on mäng väga laggiseks muutunud. Varem seda probleemi eriti ei täheldanud :S
|
ei ole nagu aru saanud, tavaline keiss on see et login sisse ja saan teha 1-2 map siis olen ise õhtuläbi host kuni viitsin mängida.
Vahepel külam õlle varu täiendus või väike suits ja sama tsenaaruim jätkub
Seega ma pole kurta saanud pea kordagi alates reliisist.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
11.03.2010 21:01:33
|
|
|
| ottf kirjutas: |
| palju see mappack maksab või on tasuta? |
Kindlasti on tasuta. Eriti kui nüüd käib kogu asjandus läbi Steam'i ja iwnet'i. Tahaks loota, et päris 15$ ei ole, sest uusi mp map'e on ainult 3 väidetavalt. Mingi paar perki ja relva (millest pooled samuti on CoD4-jast üle võetud) ei huvita nii väga. Spec Opsid missioonid on ainukesed, mis hinda võivad tõsta.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kemmukas
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
12.03.2010 16:49:54
|
|
|
| Kas keegi teab kust osta venekeelset versiooni, sõber soovib nimelt odavalt endale key-d saada?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
12.03.2010 16:51:59
|
|
|
| Kemmukas kirjutas: |
| Kas keegi teab kust osta venekeelset versiooni, sõber soovib nimelt odavalt endale key-d saada? |
Kasutaja zpsy käest
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
12.03.2010 17:06:46
|
|
|
Ise ostsin gamepood.ee-st aga sain vaid venekeelsena toimima. Algul regasin Steamis ära ja lasin täies mahus (3,9GB) alla tirida. Kahjuks aga käima ei läinud - kuigi enne allatirimist sai keel inglisekeeleks määratud. Peale seda panin plaadid sisse ja tegin siis reinstalli. Kopeeris venekeelsed moodulid juurde, korraks tegi ka miski update ja peale seda käivitus venekeelse variandina küll. Üritan tuttavalt saada english_localized failid ja proovin saada ikkagi inglisekeelsena tööle... Eks annan teada kuidas õnnestub...
_________________ What ever you say, I do that my way... |
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.03.2010 17:23:11
|
|
|
| tsitaat: |
Üritan tuttavalt saada english_localized failid ja proovin saada ikkagi inglisekeelsena tööle... Eks annan teada kuidas õnnestub...
|
Seal ei ole midagi teada anda,enamus AHV-e kasutab vene versiooni inglise keelsena
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
12.03.2010 18:11:09
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
Üritan tuttavalt saada english_localized failid ja proovin saada ikkagi inglisekeelsena tööle... Eks annan teada kuidas õnnestub...
|
Seal ei ole midagi teada anda,enamus AHV-e kasutab vene versiooni inglise keelsena  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
12.03.2010 21:29:03
|
|
|
| silicoid kirjutas: |
| Ise ostsin gamepood.ee-st aga sain vaid venekeelsena toimima. Algul regasin Steamis ära ja lasin täies mahus (3,9GB) alla tirida. Kahjuks aga käima ei läinud - kuigi enne allatirimist sai keel inglisekeeleks määratud. Peale seda panin plaadid sisse ja tegin siis reinstalli. Kopeeris venekeelsed moodulid juurde, korraks tegi ka miski update ja peale seda käivitus venekeelse variandina küll. Üritan tuttavalt saada english_localized failid ja proovin saada ikkagi inglisekeelsena tööle... Eks annan teada kuidas õnnestub... |
Täies mahus on mäng 11GB, mitte 3,9. Valides stiimist mängu keeleks "English", ei hakka see mäng sul kunagi tööle (steam ei tiri vene võtmele inglise keelseid faile).
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
13.03.2010 12:56:08
|
|
|
Päris kena
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
13.03.2010 13:39:22
|
|
|
Täna oli huvitav glitch mängus... Peale oli pandud Predator, Harrier ja Chopper gunner... sain predatori, siis lõi, et harrier käes, panin harrieri enda meelest peale , kuid game winning cam´is näitas, et panin precision airstrike ja sain precision airstrike challenge tehtud ning embleemid vabaks. Väga imelik, vaatasin järgi ka ning ei olnud tegelt mingit precision airstriket mul peale pandud
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
13.03.2010 13:47:58
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
Täna oli huvitav glitch mängus... Peale oli pandud Predator, Harrier ja Chopper gunner... sain predatori, siis lõi, et harrier käes, panin harrieri enda meelest peale , kuid game winning cam´is näitas, et panin precision airstrike ja sain precision airstrike challenge tehtud ning embleemid vabaks. Väga imelik, vaatasin järgi ka ning ei olnud tegelt mingit precision airstriket mul peale pandud  |
Ju siis ta loeb kahte esimest pommitavat lennukit Precision Airstrike'ks, Harrieri alla lähevad peakohal lendava lennuki killid.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
15.03.2010 21:04:20
|
|
|
Mis täna tulid uued hackid välja v? Juba kolmas servu kus wallhackerid mängivad Kõigil seis kümne piires, ühel on mingi 40-50... närvi ajab raisk
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|