Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 89, 90, 91  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2003 17:28:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ca 3 aastat tagasi sai linuxiruuter tehtud ning siis seda 486-t kliendile viies ei pannud autojuht asfaldist tehtud lamavat pollarit tähele ja kerge hüppega üle sealt Arvuti taga pirukakuudis tegi ka ise väikese hüppe paraja kolksuga. Mõtlesin et nüüd on aamen, aga pärast kontrollides leidsin, et ainult videokaart oli natu lahti pesast. Igaks juhuks vajutasin kõik kaardid-pistikud üle ja käima ta läks ning käib siiani


Sul siis päris palju vedas icon_biggrin.gif

_________________
{ Talu/suvila blogi }
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
throt
HV kasutaja
throt

liitunud: 15.05.2003




sõnum 22.09.2003 17:39:36 vasta tsitaadiga

juhtunud om nii mõndagi... kunagi kui ma puht pisike ja loll olin, tahtsin kõlariga arvuti lpt pordist heli kätte saada icon_razz.gif
kui ma juba siba targemaks sain, siis avastasin klokkamise maailma thumbs_up.gif nu sai siis oma 486 25Mhz 33 pääle pandud - kõik ok , edasi 50 pääle vaikus... 25 pääle tagasi - ikka vaikus... ostsin siis uue mobo koos uue prosega 486 dx2-80 aj krt näed suutsin toitejuhtmed tagurpidi pääle panna icon_biggrin.gif
viimane suurem laks oli see, kui kogemata arvutile vinti tagasi pannes kruvikeerajaga vastu mobot lajatasin... ega see just head ei teinud
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2003 18:39:30 vasta tsitaadiga

niih, mul oli siis nii...

Nimelt, see piiksumiskõlar(mis emaplaati on ühendatud), selle ma kakkusin ära ja juhtmed jäid lahtiselt.Kleeplinti polnud ka käepärast, ja jäigi niisama.A ükskord liigutasin korpust ja see juhe läks vastu korpuse raami.Vendid kakkusid tuurid üles(maeiteamiks) ja see juhe hakkas tossama, sädemeid ka pilduma.Käpla toitejuhe välja ja mõtlesin, oijeerum, mobo nüüd lännu.Võtsin juhtme ära, isolatsioon oli nagu "ära põlenud".Aga pärast mõtlesin, et ah, proovin, äkki võtab veel tuure.Janäed, kõik töötas! Ilgelt häppi olin siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muda
HV kasutaja
muda

liitunud: 11.11.2002




sõnum 22.09.2003 22:36:02 vasta tsitaadiga

Nüüd, see suvi ole selline asi. et tulen koju ka kuulen et midagi piiksub toas , mõtlesin et masin, ilgelt palav oli see suvi. Ikka piiks ja piiks. Arvasin et masin kuumeneb üle ja kõik. võtsin kesta lahti ja hakkasin puhastama. Siis kuulen et ikka piiks kuskil. Krt ühel vanal Ericsonil oli aku taha jäänud ja see piiksus icon_biggrin.gif . Aga masin sai selle eest puhtaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meix
HV vaatleja
Meix

liitunud: 26.07.2003




sõnum 27.09.2003 23:01:19 vasta tsitaadiga

See juhtus siis kui ma veel päris väike olin.
Üritades 286-e peale panna windows 3.11-te lasin ma oma 30megase kõvaketta tühjaks, sest lootsin et siis mahub 32megane windows ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003




sõnum 21.10.2003 16:58:08 vasta tsitaadiga

olen vendi juhtmeid ümber tõstes toite juhtme ära lühistanud - saäde - laks - pilt taskus nii umbes 3 korda (rsk ei õpi ka) siiani pole toitekaga midagi veel juhtunud. samuti oli selline juhus, et proset paigaldades surus vend mobo pooleks icon_lol.gif ja siis venti õlitades lasin kogemata WD asemel vaseliini - teadagi see ju juhib hästi elektrit. panen siis masina käima ja vent ei läinudki käima (videol) siis uuesti vent maha ja WD40'ga "ära uputatud" masinasse tegasi ja siiamaani töötab.

EDIT: assa rsk, ei märganudki, kui vana teema

_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2003 17:14:31 vasta tsitaadiga

tenkiller kirjutas:
EDIT: assa rsk, ei märganudki, kui vana teema


Sulle saab veel andeks anda, kuna sa ei teind posti a'la: lol ja irwe... icon_smile.gif. Lihtsalt huvi pärast küsiks, kuda te leiate nii vanu teemasi? icon_confused.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003




sõnum 21.10.2003 17:21:18 vasta tsitaadiga

a, ma otsisin seda bootscreen'i teemat ja otsingus tuli ka see teema, seega vaatasin, et loeks läbi ...
_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 21.10.2003 19:27:14 vasta tsitaadiga

Noh, kui õnnetus see on, aga ikkagi.
Proovisin siis enda vanal arvutil windowsi üle lasta, aga enne oli vaja vana windows maha lasta. No ja mina oma rumala ajuga võtsin siis WINDOWSI kausta lahti ja hakkasin sealt asju kustutama. Kõiki ta muidugi ei lasknud ära kustutada, aga ma mõtlesin, et pohh, küll nii ka saab. Aga võta näpust, kui arvutile restardi tegin, siis enam tööle ei läinud icon_sad.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
i-squad
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2003




sõnum 22.10.2003 19:06:05 vasta tsitaadiga

sõber vaatas ka, et mis asjad need siin windowsi all on. mingid mõttetud asjad - kustutan ära. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krisx
HV kasutaja
Krisx

liitunud: 03.12.2001




sõnum 22.10.2003 19:45:44 vasta tsitaadiga

Vaatan rahulikult filmi ja äkki tunned hullu kärsahaisu. Vaatan laua alla tossu tuleb. Käbe tõmbasin kõik juhtmed välja. Arvuti ikka tossab. Viskasin teki peale ja ootasin.
Põhimõtteliselt enamus arvutist põles maha.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhatu
HV vaatleja
Muhatu

liitunud: 27.02.2003




sõnum 22.10.2003 22:08:43 vasta tsitaadiga

Kui endale uus arvuti sai muretsetud, tekkisid kohe alguses jamad võrgukaardiga...
Oli siis vaja ta välja võtta ja kontrollida, kas kõik korras, kuid kastil oli eriti tobe kaartide kinnitus, kus kõike hoiab kinni üks lahmakas plaat...
Ühesõnaga sai see plaat ära võetud ja võrgukaarti kontrollitud... Panin kaardi tagasi, kuid kinnitus plaati mitte... Hakkasin siis masinat proovimiseks tööle panema ja pilti ette ei võta, teeb koledat pininat ja kõik. Peale korduvaid proovimisi selgus, et nüüd on kõik, midagi on õhtal. Algul ei saa asjast üldse aru, mis sai valesti minna...
Pärast selgus, et videokaart oli iseenesest pesast välja hüpanud, osaliselt loomulikult, ja tekitanud mul sellise lühise, et nii emaplaat, kui ka video olid mõlemad õhtal..
Kusjuures ma läksin kastiga garantiisse ja mul vahetati kogu kupatus välja... icon_biggrin.gif


viimati muutis Muhatu 22.10.2003 22:12:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 22.10.2003 22:11:18 vasta tsitaadiga

Lasin eila õhtul kogemata kokku GNDi ja +5V - tulemus: 3,3V asemel on 2,8V ja mitte ükski 3d application ei tööta.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
segusilm
HV veteran
segusilm

liitunud: 20.03.2003




sõnum 22.10.2003 22:19:08 vasta tsitaadiga

kõvakettal vahetasin voolupistikus 5V ja 12V ära, esimese hooga läks käima küll, aga bios üles ei leidnud.
teise ja ka kolmanda hooga jäi vagusi( ise ennem veel panin teibi peale, et sinna pistikusse midagi ei topiks, aga nii ahvatlev oli ja rohkem vabu otsasi polnud kah)
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 22.10.2003 22:21:21 vasta tsitaadiga

m6ned spetsialistid lykkavad regulaarselt seda 115/230V lylitit toitekal 115 peale. m6ned topivad reset switchi connectori mobo peal t2iesti valesse kohta ja siis keevitavad. m6ned armastavad elekrtoonikat m2ssida igasugu villaste asjade sisse. m6ned tavatsevad hoida oma mobiiltelefoni k6vaketta v6i floppyde hunniku otsas, m6ned lylitavad oma ATX toitega arvuti nupust v2lja ja siis sygavad m6nuga kruvikaga l2bi siinide nii et hele leek taga jne jne jne.

t6si on ikka see et elementeersed teadmised fyysikast kuluvad 2ra.
aga mul on omal ikka igasugu juhtumisi. sai tina aetud 386 prose jalgadele, faxiaparaat k2est visatud, yks kobeda hinnaga TTL kivi 2ra n2perdatud, USB ja LPT porte liigsuure vooluga k6rvetatud hulgi, bioseid on flashimisel l2inud jne.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 23.10.2003 00:34:43 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
m6ned lylitavad oma ATX toitega arvuti nupust v2lja ja siis sygavad m6nuga kruvikaga l2bi siinide nii et hele leek taga jne jne jne.

Tra, seda vaatepilti tahaks vaadata icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.10.2003 00:44:43 vasta tsitaadiga

1. Ok ükspäev tegin hommikul kohvi ning loomulikult kallasin suurema osa sellest klaviatuurile - klaviatuuril toss väljas, lahenduseks siis klave sees olev leht ära kuivatada ning pliidi kohale hetkeks kuivama panna.
2. HDD'd on ikka vaja arvutist välja katkuda kui vaja muu arvuti pealt asju üle kantida. Võtan siis ükspäev välja, panen ta ilusti laua peale, et jope selga ajada ja tolle taskusse toppida. Jope paigaldamisel sai natuke tollele andmehoiustajale vastu mindud ning suure kolinaga põrandale aetud, paanika missugune (laud ju ligi 75cm kõrge) topin arvutisse tagasi - pistab teine möirgama nagu puhitusega konn, vaatan, mida ta siis teeb - tööle läheb teine, jookseb nagu ikka mis sellest et plärisedes/möirates. Lõpp hea - kõik hea
P.S. Kas keegi sooviks osta 30GB seagate ketast.
3. Sain endale koju päris oma nunnu - 386SX (oli vist). Esimene päris oma kompuuter. Töötab ilusti teine (Ega ise aru poleks saanud kui ka poleks korralikult töötanud), saab teisega isegi "Stunts"'i mängida. Ainuke viga, pole teisel värve, ainult mustvalge. Ühel päeval käivitan stuntsi kataloogi all oleva 'com faili ning ennäe, ekraan on järsku täis imelisi värve, kogu vikerkaare skaalast. Panen midagi muud tööle, ikka must/valge, mingi jama icon_neutral.gif. Ei saa veel ise arvutist mõhkugi aru, aga ikkagi peab kõik asjad läbi proovima, äkki saab arvuti kuskilt vikerkaarevärve näitama. Odüsseia lõpuks (aega kulus 3 kuni 4 päeva) suudan ma lõpuks BIOS'is panna monochrome'i asemel colour'i ja kui ma surnud pole siis elan õnnelikult surmani ...
P.S. Panin tähele, et kasutasin väljendit "puhitusega konn" alles pärast seda märkasin, et kasutaja konn on paar postitust enne mind teinud oma postituse, palun mitte väljendit "puhitusega konn" seostada kasutajaga konn. Lollakas kokkusattumus lihtsalt.
4. Uuemast ajast. Teen mina siis jällegi reboot'i ... laseb kenasti BIOS'ist mööda - win ei jookse üles enam, vaatan mina siis BIOS'i. Vahepeal minu 30GB'sest kettast u 40TB ketas saanud. Tundub mulle järsku siis, et asi pole päris õige, teen autodetect'i ikka sama jama, kohendan siis ka kaablit - tohhoo jälle korras.
Möödub natukene aega - jälle vaja reboot teha ... kulgeb teine ilusti aegamööda - jälle ei tule too aknad üles. Vaatan BIOS'i - ketast põle ollagi, see äratas kahtlust ning ma otsustasin oma kahtluste tekitajale jälile saada. Proovides erinevaid meetodeid tulin lõpuks ainuõigele otsusele IDE kaabel on omadega õhtal. Lähemal vaatlusel nimelt selgus, et üks kiud oli va IDE kaablil purunenud. Ent iseeneset töötas kui kasutada ühte otsikut. Sai siis ka seda tehtud.
Voolas siis veel vett merre ... otsustasin soetada endale uue IDE kaabli, et saaks korraga kasutada CD-ROM'i ning HDD'd. Sai asi muretsetud ent läks mööda paar kuu'kest ning nida ma järsku näen pärast reboot'i - jälle mulle 40TB'ne ketas siginenud ning aknad ei jookse. Jälle sama kiud IDE kaablil pooleks.älle kaablil vaid üks otsik kasutada.
Pole teile lugejatele muud öelda, et ettevaatust pideva HDD katkumisega. Tegemist ei olnud nüüd küll huumoriga vaid õppetunniga elust enesest.


viimati muutis Elof 23.10.2003 02:28:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 23.10.2003 01:40:49 vasta tsitaadiga

eile võtsin kasti lcd installimiseks lahti ja vaatan, et agp siini ligidal on kruvi lahtiselt emaplaadil ja masin oli ilmselt töötanud niimoodi paar nädalat icon_razz1.gif hea, et ma kasti ei liigutanud vahepeal

minevikus on põhja lastud DFI emaplaat clear cmos'ga kui masin vooluvõrgus oli; puhastamisel kaotas 40x cdrom töövõime ja canon bjc3000 printeril on siiamaani mingised paberid kuskil vahel. kindlasti olen rohkem kahju tekitanud, a ei tule hetkel meelde

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dynamic
HV kasutaja
dynamic

liitunud: 02.12.2001




sõnum 23.10.2003 01:55:03 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
m6ned lylitavad oma ATX toitega arvuti nupust v2lja ja siis sygavad m6nuga kruvikaga l2bi siinide nii et hele leek taga jne jne jne.


Ma olen vist üks nendest vendadest. Krt, et siis tuleb juhe seinast välja tõmmata või? Sellised asjad panevad küll ennast kõige madalama dumbuserina tundma ... damn phuck

***

Üks kergelt naljakas lugu on järgmine: Mingil hetkel ei tahtnud mu creative 24x CD-ROM enam üldse CD-R plaate lugeda. Läks veel natuke aega mööda ja siis ei lugenud enam suuremat osa 'pressitud' plaate ka. Lõpuks uskusin, et see aparaat läheb niikuinii prügimäele ja silmaringi avardamise mõttes võtsin kruvikeeraja, kakkusin ta lahti ja pildusin jupid ka enam-vähem tuba mööda laiali. Juppe uurides hakkas silma pisike lääts - siis käis [bling!] icon_idea.gif - puhastasin läätse suvalise riidetükiga ära, kruvisin CDROM'i uuesti kokku ja see töötab laitmatult siiamaani.


viimati muutis dynamic 23.10.2003 02:04:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.10.2003 01:57:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma olen vist üks nendest vendadest. Krt, et siis tuleb juhe seinast välja tõmmata või? Sellised asjad panevad küll ennast kõige madalama dumbuserina tundma ... damn phuck

ja' + staatiline elekter
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 23.10.2003 15:44:10 vasta tsitaadiga

1. Lasen arvuti kenasti tööle. "Cannot find boot device"... ma nagu WTF icon_evil.gif . Kobin siis BIOS'isse... uhiuus Maxtori kettas puudub loetelust. Peale lõputuid reboote jälle olemas ja läheb isegi Winni. Siis paneb lambist jälle komp pange ja ketas puudub. Selline jama käis ~nädal aega. Lõpuks hakkas ise korralikuks ja nüüd juba pool aastat töötab probleemideta(PTÜI-PTÜI!!) icon_biggrin.gif

2. Ükskord kui ema arvutit tööle pani, karjus PC Speaker "You CPU might have a problem!" (Dr. Voice ja puha icon_razz1.gif ) Garantiisse viies tuli siis välja, et arvatavasti võrgukaablist saadud särakast põlesid maha võrkar ja prose icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnoe
HV kasutaja
arnoe

liitunud: 17.08.2003




sõnum 28.10.2003 15:27:48 vasta tsitaadiga

Olen ise ka veits lollusi teinud icon_redface.gif kui ei teadnud veel arvutitest midagi nii 3-4 aastat tagasi - olin sõbra juures ja mingi teema oli ja siis muidugi kohe korpus maha ja silm jäi kohe TOITE juhtme peale icon_razz.gif siis hakkasin emaplaadilt vaba pesa otsima ja lõpuks leidsin ja torkasin sisse.Korpus peale ja masin käima .Ja oh ime masin hakkas suitsu välja ajama icon_rolleyes.gif , kiire oli see rektsioon voolujuhe pihku haarata ja seinast välja tõmmata.Sõbra isa viis asja parandusse ja asi korras.


_____________________________________________________________________________________________
Inimene õpib vigadest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tryku
HV kasutaja
tryku

liitunud: 01.02.2003




sõnum 31.10.2003 00:11:36 vasta tsitaadiga

Monitor kohtus pesapallikurikaga kogemata aga õnnex katki ei läinud
_________________
Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 31.10.2003 01:23:36 vasta tsitaadiga

tryku kirjutas:
Monitor kohtus pesapallikurikaga kogemata aga õnnex katki ei läinud

Siis vedas! Kindlasti oli kallis kurikas 8)

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tryku
HV kasutaja
tryku

liitunud: 01.02.2003




sõnum 31.10.2003 21:29:06 vasta tsitaadiga

Monitor oli kallim ikka kuna kurikas oli isetreitud nässakas õnnex jäid jah mõlemad tervex
_________________
Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 89, 90, 91  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.