|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.03.2010 22:54:59
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Ahh, et polegi veel lahti häkitud kräkitud - seda ma imestan jahh, et teems aint 30 uut posti mitte 300 nagu muude mängude puhul peale väljuatulekut... |
Täiesti edukalt töötab ka klaveridriverite poiste versioon. Rohkem on hetkel tegu sellega, et BC2 tõttu ei koti see mäng kedagi.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanDuuu
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2009
|
08.03.2010 15:06:17
|
|
|
Ma ise sain 5.ndal mängu kätte ja siiani olen mänginud mingi 17h kokku,,ja mäng on ikka oma hinda väärt + kellel orikad saavad mingeid punkte mille eest saab auhindu nagu nt. mingi eriline kaart "Auditore family crypt" ja Altair'i riided.. et uplay.com's on sellest info kui kedagi huvitab
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
08.03.2010 15:27:43
|
|
|
Panin ka tähele jah, et mingi family crypt, altairi riided, extra throwing knifes mahutavus ning siis desktopi pilt võimalik osta.
Scart: BC2 SP küll läbi taotud, ent MP nüüd küll ei kutsuks mängima võrreldes AC II-ga nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.03.2010 15:40:16
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Scart: BC2 SP küll läbi taotud, ent MP nüüd küll ei kutsuks mängima võrreldes AC II-ga nüüd. |
Siis sa oled BC2 mõttest küll väga valesti aru saanud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
08.03.2010 16:20:27
|
|
|
| Krt peab ka ära ostma. Kus saab Tallinas AC2 odavalt?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
08.03.2010 16:24:47
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| ....... et BC2 tõttu ei koti see mäng kedagi. |
,tra ei saa olla ühest pelast niiiiii vaimustuses. Mine kilka ja kiida BC2 õiges foorumis.
DefXtreme,kasutaja zpsy käest saad key.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
08.03.2010 16:43:37
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| ....... et BC2 tõttu ei koti see mäng kedagi. |
,tra ei saa olla ühest pelast niiiiii vaimustuses. Mine kilka ja kiida BC2 õiges foorumis.
DefXtreme,kasutaja zpsy käest saad key. |
Mul mängu ka vaja, mitte ainult keyd.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
08.03.2010 16:48:56
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
| villu70 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| ....... et BC2 tõttu ei koti see mäng kedagi. |
,tra ei saa olla ühest pelast niiiiii vaimustuses. Mine kilka ja kiida BC2 õiges foorumis.
DefXtreme,kasutaja zpsy käest saad key. |
Mul mängu ka vaja, mitte ainult keyd. |
ega see khmm khmm või kuda tee teda siin foorumis kutsute ei ole keelatud tirida ja siis originaal key'd kasutata )
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
08.03.2010 16:55:51
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| DefXtreme kirjutas: |
| villu70 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| ....... et BC2 tõttu ei koti see mäng kedagi. |
,tra ei saa olla ühest pelast niiiiii vaimustuses. Mine kilka ja kiida BC2 õiges foorumis.
DefXtreme,kasutaja zpsy käest saad key. |
Mul mängu ka vaja, mitte ainult keyd. |
ega see khmm khmm või kuda tee teda siin foorumis kutsute ei ole keelatud tirida ja siis originaal key'd kasutata ) |
Khmm khmm versioon tirib minu netiga nädal aega.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
08.03.2010 17:07:11
|
|
|
| Gamepood.ee-st saad venekeelse versiooni...see nagu kõige odavam variant kui tahad ingliskeelset siis vist andrico-st.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
08.03.2010 23:07:45
|
|
|
Andricos maksab AC2 5 sotti. Tuttuue myngu eest pole palju küsitud.
Ent Ubi serverid jälle vist maas, mängust läksin korra välja ja nüüd õiendab, et ei saa ühendust ubi master servuga p*ask lugu ikka see DRM.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kethmar
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2006
|
09.03.2010 00:47:23
|
|
|
| jacuzzy kirjutas: |
| Gamepood.ee-st saad venekeelse versiooni...see nagu kõige odavam <b>variant</b> kui tahad ingliskeelset siis vist andrico-st. |
Vene keele keyst piisab, et inglise keelset mängida?
_________________ Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
09.03.2010 08:02:03
|
|
|
| Kethmar kirjutas: |
| jacuzzy kirjutas: |
| Gamepood.ee-st saad venekeelse versiooni...see nagu kõige odavam <b>variant</b> kui tahad ingliskeelset siis vist andrico-st. |
Vene keele keyst piisab, et inglise keelset mängida? |
küll...... soovitan zpsy, käest hageda, usaldusväärne tüüp
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
09.03.2010 15:33:07
|
|
|
Ka vene key käes nüüd. Mis värk selle BC2ga on. See on jumala käkk ju
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
09.03.2010 17:38:48
|
|
|
| Sakurai kirjutas: |
Ka vene key käes nüüd. Mis värk selle BC2ga on. See on jumala käkk ju  |
Mulle ka ei meeldi...ei saa aru miks seda BC2 nii ülistama peab.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
09.03.2010 18:26:25
|
|
|
| Ostsin täna ära, aga ei saa mängu sisse. Kas UBI server vms ikka maas?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
09.03.2010 19:22:36
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
| Ostsin täna ära, aga ei saa mängu sisse. Kas UBI server vms ikka maas? |
võib olla külll....sellega pidevalt jama...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
09.03.2010 20:04:11
|
|
|
| DefXtreme, kui jääb nagu loadima sinna servusse vms, siis jah server paneb villast.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
09.03.2010 20:06:56
|
|
|
kellelegi vist ei meeldi see drm värk
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
09.03.2010 22:33:40
|
|
|
Olen hädas mänguga ,kel asi pooleli ärgu spoilerit lugegu.
Spoiler 
Värskelt õprtas onu teist korda võitlus võtteid ja ka relva vastase käest ära võtmist.
Peale seda anti käsk minna teise linna ja uus "target". Olen posu tornide juures kus iga otsas on paar meest.
Kõikida tornide vennad notin maha pluss veel ports ümruskaudseid "rüütleid".
Kõik on ilus aga see punane "target" ära ei kao. Mida ma valesti teen või mida tegemata jätan?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.03.2010 22:36:16
|
|
|
villu70, kas sa mitte onuga rääkima ei pea minema
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
09.03.2010 23:07:36
|
|
|
| villu70, mul aitas selle vastu missiooni restart.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
11.03.2010 14:20:30
|
|
|
| Mitte et ma enne ei teadnud seda aga räigelt kõva mäng. Aga ma loodan et kräkipoisid kräkivad selle ära ikka, just sellepärast et kui ei kräki nii pea, siis Ubisofti patsikutid saavad aru et nende kaitsesüsteem toimus ja hakatakse seda edaspidi ka rakendama ja no see oleks rõve
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jungleman
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.08.2005
|
11.03.2010 14:27:10
|
|
|
krt mulle ei mahu pähe kuidas saab nii olla, et mängu mängimiseks NÕUTAKSE internetiühendust. vabalt on olemas gamereid, kes kuskil metsas istuvad ja pelavad kuskil krdi k6u taga v6i absull ilma netita.
ja veel see asi et just need vennad on ju need, kes rahhi maksavad mängu eest m6tlemata. netiga vend sikutab kohe alla "demo" ja siis vaatab kas ostab v mitte.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
11.03.2010 14:27:17
|
|
|
| Eksole
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.03.2010 20:44:10
|
|
|
Ma nii ootasin seda mängu ja nüüd kui see on olemas pole ma siiamaani seda kätte saanud kuigi teisipäeva õhtu tellisin juba ... tahtsin küsida et kes selle mängu originaali on ostnud kas saate momendil ilusti mängida?selles mõttes et lugesin siin mingi ubisofti serverid olid maas kas nüüd on korras ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
11.03.2010 21:07:16
|
|
|
| jungleman kirjutas: |
krt mulle ei mahu pähe kuidas saab nii olla, et mängu mängimiseks NÕUTAKSE internetiühendust. vabalt on olemas gamereid, kes kuskil metsas istuvad ja pelavad kuskil krdi k6u taga v6i absull ilma netita.
ja veel see asi et just need vennad on ju need, kes rahhi maksavad mängu eest m6tlemata. netiga vend sikutab kohe alla "demo" ja siis vaatab kas ostab v mitte. |
Oot, te ei taha ometi öelda, et nüüd tänu Ubisoftile nõuab ka singleplayeri mängimine netiühendust? Täielik porno ju. Sellisel juhul ma protestiks jätan just mängu ostmata ja annan enda panuse piraatlusesse. Uploadi kiiruse keeran ka põhja
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.03.2010 21:16:21
|
|
|
Neti ühendust nõuab alguses sisse logimine, max 10-15 sek. Sealt edasi läheb täiesti lepase reega, ei märka absoluutselt mingit serverisse salvestamist.
Oma hinda väärt mäng, tõeliselt põnev ja tegevus rohke pela.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.03.2010 21:26:57
|
|
|
| RedFusion kirjutas: |
| Oot, te ei taha ometi öelda, et nüüd tänu Ubisoftile nõuab ka singleplayeri mängimine netiühendust? |
Kus kivi all sa elanud oled? .Nõuab jah SP jaoks kah netti
| villu70 kirjutas: |
| Neti ühendust nõuab alguses sisse logimine, max 10-15 sek. Sealt edasi läheb täiesti lepase reega |
Tõmba netikaabel välja ja vaata kuidas su regi kraavi mutta kinni jääb .
Seda eeldusel, et Ubi serverid üldse püsti on ja mängu lasevad.Kui ei vea siis ei jõua nii kaugele isegi
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.03.2010 21:32:14
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| RedFusion kirjutas: |
| Oot, te ei taha ometi öelda, et nüüd tänu Ubisoftile nõuab ka singleplayeri mängimine netiühendust? |
Kus kivi all sa elanud oled? .Nõuab jah SP jaoks kah netti
| villu70 kirjutas: |
| Neti ühendust nõuab alguses sisse logimine, max 10-15 sek. Sealt edasi läheb täiesti lepase reega |
Tõmba netikaabel välja ja vaata kuidas su regi kraavi mutta kinni jääb .
Seda eeldusel, et Ubi serverid üldse püsti on ja mängu lasevad.Kui ei vea siis ei jõua nii kaugele isegi  |
Mida te hädaldate...... ei saa pira panna?
Miks ma peakski kaabli läbi ampsama, nagunii arvuti 24/7 sees.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
11.03.2010 21:35:35
|
|
|
| Mul praegu tõmbaba torrentiga AC2te ja kui installimiseks läheb siis sisestan vene cd key. Kas nii ikka saab ilusti mängida? Keelt saab ikka ingliskeelseks tagasi muuta? Ning kas seda loetakse kah piraatluseks?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.03.2010 21:36:39
|
|
|
| estplayer kirjutas: |
| Mul praegu tõmbaba torrentiga AC2te ja kui installimiseks läheb siis sisestan vene cd key. Kas nii ikka saab ilusti mängida? Keelt saab ikka ingliskeelseks tagasi muuta? Ning kas seda loetakse kah piraatluseks? |
Saab, installikas sisaldab 5-6 keelt.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.03.2010 21:41:21
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
Mida te hädaldate...... ei saa pira panna?
Miks ma peakski kaabli läbi ampsama, nagunii arvuti 24/7 sees. |
Sellest on lausa eraldi teema siin foorumis olemas, mine sära seal. Ajuhiiglane.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
11.03.2010 21:43:00
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| RedFusion kirjutas: |
| Oot, te ei taha ometi öelda, et nüüd tänu Ubisoftile nõuab ka singleplayeri mängimine netiühendust? |
Kus kivi all sa elanud oled? .Nõuab jah SP jaoks kah netti
| villu70 kirjutas: |
| Neti ühendust nõuab alguses sisse logimine, max 10-15 sek. Sealt edasi läheb täiesti lepase reega |
Tõmba netikaabel välja ja vaata kuidas su regi kraavi mutta kinni jääb .
Seda eeldusel, et Ubi serverid üldse püsti on ja mängu lasevad.Kui ei vea siis ei jõua nii kaugele isegi  |
Mida te hädaldate...... ei saa pira panna?
Miks ma peakski kaabli läbi ampsama, nagunii arvuti 24/7 sees. |
Proovi lihtsalt natukene kellegi teise mätta otsast vaadata. Üpriski palju on inimesi, kes elavad maakohas ning ainukene ühendus on üsnagi ebastabiilne kõu, mis üga kümne minuti tagant kukub tagant.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.03.2010 21:46:59
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| RedFusion kirjutas: |
| Oot, te ei taha ometi öelda, et nüüd tänu Ubisoftile nõuab ka singleplayeri mängimine netiühendust? |
Kus kivi all sa elanud oled? .Nõuab jah SP jaoks kah netti
| villu70 kirjutas: |
| Neti ühendust nõuab alguses sisse logimine, max 10-15 sek. Sealt edasi läheb täiesti lepase reega |
Tõmba netikaabel välja ja vaata kuidas su regi kraavi mutta kinni jääb .
Seda eeldusel, et Ubi serverid üldse püsti on ja mängu lasevad.Kui ei vea siis ei jõua nii kaugele isegi  |
Mida te hädaldate...... ei saa pira panna?
Miks ma peakski kaabli läbi ampsama, nagunii arvuti 24/7 sees. |
Võiks pira panna aga mäng pole seda väärt .Kui oleks väärt siis ostaks orika.Paraku seoses selle uue DRM-ga ei kavatse ühtegi mängu osta kus see peal on
Nu vot.ISP midagi kihva keerab siis nett läinud ja tadaa mängimine
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dadec
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
11.03.2010 21:48:01
|
|
|
Krt, ei saagi mängida.. ostma vist küll ei hakka, kui imet ei teki.
Haige värk, ikka pole suudetud ära crackida :S
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andyco
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
11.03.2010 22:18:24
|
|
|
| Paar sotti venekeelse mängu eest maksta pole palju ju. Torrentiga tirib ingliskeelse versiooni ning ongi korralik orikas olemas.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
12.03.2010 00:56:02
|
|
|
| andyco kirjutas: |
| Paar sotti venekeelse mängu eest maksta pole palju ju. Torrentiga tirib ingliskeelse versiooni ning ongi korralik orikas olemas. |
Aga see ei lahenda ju DRM muret ? Või lahendab ? NEtt peab ikkagi olema.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
12.03.2010 01:37:07
|
|
|
| Peab peab see nett ka olema.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
12.03.2010 08:39:12
|
|
|
| Dadec kirjutas: |
Krt, ei saagi mängida.. ostma vist küll ei hakka, kui imet ei teki.
Haige värk, ikka pole suudetud ära crackida :S |
Ma arvan, et kui isegi ära cracitakse, siis hakkab sõda pihta. Selles mõttes, et Crack saab valmis, ubisoft teeb update(piraadid mängida ei saa), tuleb uus crack jne. Esimene lahing on juba peetud. Crack oli valmis, Ubi lasi 1.01 update välja.
Ma ei tea kuidas praegu, aga samamoddi oli ka MW2-ga.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
12.03.2010 14:09:06
|
|
|
Ma ei mäletagi sellist juhust, et mõni mäng nii kaua oleks kräkkimatta olnud.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.03.2010 14:50:46
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| Ma ei mäletagi sellist juhust, et mõni mäng nii kaua oleks kräkkimatta olnud. |
Kunagi oli siuke mäng nagu Sacred millel läks iga kräkiga sada aastat aega (mul oli orikas koos expansiooniga, et keegi ei möliseks). Lisaks veel PoP TT mida ma ei teagi nüüdseks kas täitsa mugavalt crack ja mängid on või saigi aint igast starfu*ker progedega mängida või IDE kabla tagant ära võttes jne.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
12.03.2010 15:08:39
|
|
|
| GTA IV'l oli kah suht probleemne crack esimesed nädalad.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
12.03.2010 15:35:23
|
|
|
Mingit ''käkki'' ei eksisteerigi, kui just eelkõnelejad igat suvalist ''exet'' selleks ei pea:)
Mis puudutab aega, siis ajaloost on näiteid kamaluga kus isegi yle poole aasta pole suudetud asjaga valmis saada. Isegi lähiminevikust. 2005a oli eriti tore aeg:>
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dadec
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
12.03.2010 17:15:00
|
|
|
Njah, hetkel MW2 ka ikka suht julm sõda MP teemal aga vot krt see ju ajuvaba, et mingit netti vaja
Krt tuleb vist venekeelne osta
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
12.03.2010 21:06:05
|
|
|
| keegi oskab öelda kas neti kaudu ma saan praegu kuskilt key osta ?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|