Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin's Creed II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 22:54:59 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ahh, et polegi veel lahti häkitud kräkitud - seda ma imestan jahh, et teems aint 30 uut posti mitte 300 nagu muude mängude puhul peale väljuatulekut...


Täiesti edukalt töötab ka klaveridriverite poiste versioon. Rohkem on hetkel tegu sellega, et BC2 tõttu ei koti see mäng kedagi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanDuuu
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2009




sõnum 08.03.2010 15:06:17 vasta tsitaadiga

Ma ise sain 5.ndal mängu kätte ja siiani olen mänginud mingi 17h kokku,,ja mäng on ikka oma hinda väärt + kellel orikad saavad mingeid punkte mille eest saab auhindu nagu nt. mingi eriline kaart "Auditore family crypt" ja Altair'i riided.. et uplay.com's on sellest info kui kedagi huvitab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 15:27:43 vasta tsitaadiga

Panin ka tähele jah, et mingi family crypt, altairi riided, extra throwing knifes mahutavus ning siis desktopi pilt võimalik osta.
Scart: BC2 SP küll läbi taotud, ent MP nüüd küll ei kutsuks mängima võrreldes AC II-ga nüüd.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 15:40:16 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:

Scart: BC2 SP küll läbi taotud, ent MP nüüd küll ei kutsuks mängima võrreldes AC II-ga nüüd.


Siis sa oled BC2 mõttest küll väga valesti aru saanud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 16:20:27 vasta tsitaadiga

Krt peab ka ära ostma. Kus saab Tallinas AC2 odavalt?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 16:24:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
....... et BC2 tõttu ei koti see mäng kedagi.


doh.gif ,tra ei saa olla ühest pelast niiiiii vaimustuses. Mine kilka ja kiida BC2 õiges foorumis.
DefXtreme,kasutaja zpsy käest saad key.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 16:43:37 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Scart kirjutas:
....... et BC2 tõttu ei koti see mäng kedagi.


doh.gif ,tra ei saa olla ühest pelast niiiiii vaimustuses. Mine kilka ja kiida BC2 õiges foorumis.
DefXtreme,kasutaja zpsy käest saad key.


Mul mängu ka vaja, mitte ainult keyd.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 16:48:56 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
villu70 kirjutas:
Scart kirjutas:
....... et BC2 tõttu ei koti see mäng kedagi.


doh.gif ,tra ei saa olla ühest pelast niiiiii vaimustuses. Mine kilka ja kiida BC2 õiges foorumis.
DefXtreme,kasutaja zpsy käest saad key.


Mul mängu ka vaja, mitte ainult keyd.


ega see khmm khmm või kuda tee teda siin foorumis kutsute ei ole keelatud tirida ja siis originaal key'd kasutata icon_smile.gif)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 16:55:51 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
villu70 kirjutas:
Scart kirjutas:
....... et BC2 tõttu ei koti see mäng kedagi.


doh.gif ,tra ei saa olla ühest pelast niiiiii vaimustuses. Mine kilka ja kiida BC2 õiges foorumis.
DefXtreme,kasutaja zpsy käest saad key.


Mul mängu ka vaja, mitte ainult keyd.


ega see khmm khmm või kuda tee teda siin foorumis kutsute ei ole keelatud tirida ja siis originaal key'd kasutata icon_smile.gif)


Khmm khmm versioon tirib minu netiga nädal aega.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 17:07:11 vasta tsitaadiga

Gamepood.ee-st saad venekeelse versiooni...see nagu kõige odavam variant kui tahad ingliskeelset siis vist andrico-st.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 23:07:45 vasta tsitaadiga

Andricos maksab AC2 5 sotti. Tuttuue myngu eest pole palju küsitud.
Ent Ubi serverid jälle vist maas, mängust läksin korra välja ja nüüd õiendab, et ei saa ühendust ubi master servuga beer_yum.gif p*ask lugu ikka see DRM.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 09.03.2010 00:47:23 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
Gamepood.ee-st saad venekeelse versiooni...see nagu kõige odavam <b>variant</b> kui tahad ingliskeelset siis vist andrico-st.

Vene keele keyst piisab, et inglise keelset mängida?

_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 08:02:03 vasta tsitaadiga

Kethmar kirjutas:
jacuzzy kirjutas:
Gamepood.ee-st saad venekeelse versiooni...see nagu kõige odavam <b>variant</b> kui tahad ingliskeelset siis vist andrico-st.

Vene keele keyst piisab, et inglise keelset mängida?

küll...... soovitan zpsy, käest hageda, usaldusväärne tüüp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 15:33:07 vasta tsitaadiga

Ka vene key käes nüüd. Mis värk selle BC2ga on. See on jumala käkk ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 17:38:48 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Ka vene key käes nüüd. Mis värk selle BC2ga on. See on jumala käkk ju icon_biggrin.gif


Mulle ka ei meeldi...ei saa aru miks seda BC2 nii ülistama peab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 18:26:25 vasta tsitaadiga

Ostsin täna ära, aga ei saa mängu sisse. Kas UBI server vms ikka maas?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 19:22:36 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Ostsin täna ära, aga ei saa mängu sisse. Kas UBI server vms ikka maas?


võib olla külll....sellega pidevalt jama...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 20:04:11 vasta tsitaadiga

DefXtreme, kui jääb nagu loadima sinna servusse vms, siis jah server paneb villast.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 20:06:56 vasta tsitaadiga

kellelegi vist ei meeldi see drm värk icon_cool.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 22:33:40 vasta tsitaadiga

Olen hädas mänguga ,kel asi pooleli ärgu spoilerit lugegu.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 22:36:16 vasta tsitaadiga

villu70, kas sa mitte onuga rääkima ei pea minema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 22:36:43 vasta tsitaadiga

villu70,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 22:45:26 vasta tsitaadiga

heretic666,
Spoiler Spoiler Spoiler

edit:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 23:07:36 vasta tsitaadiga

villu70, mul aitas selle vastu missiooni restart.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 11:21:56 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
villu70, mul aitas selle vastu missiooni restart.

Spoiler Spoiler Spoiler

heretic666, xxlmaster, tänud aitamast thumbs_up.gif
edit:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 14:20:30 vasta tsitaadiga

Mitte et ma enne ei teadnud seda aga räigelt kõva mäng. Aga ma loodan et kräkipoisid kräkivad selle ära ikka, just sellepärast et kui ei kräki nii pea, siis Ubisofti patsikutid saavad aru et nende kaitsesüsteem toimus ja hakatakse seda edaspidi ka rakendama ja no see oleks rõve
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 11.03.2010 14:27:10 vasta tsitaadiga

krt mulle ei mahu pähe kuidas saab nii olla, et mängu mängimiseks NÕUTAKSE internetiühendust. vabalt on olemas gamereid, kes kuskil metsas istuvad ja pelavad kuskil krdi k6u taga v6i absull ilma netita. icon_evil.gif
ja veel see asi et just need vennad on ju need, kes rahhi maksavad mängu eest m6tlemata. netiga vend sikutab kohe alla "demo" ja siis vaatab kas ostab v mitte.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 14:27:17 vasta tsitaadiga

Eksole
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.03.2010 20:44:10 vasta tsitaadiga

Ma nii ootasin seda mängu ja nüüd kui see on olemas pole ma siiamaani seda kätte saanud icon_neutral.gif kuigi teisipäeva õhtu tellisin juba ... tahtsin küsida et kes selle mängu originaali on ostnud kas saate momendil ilusti mängida?selles mõttes et lugesin siin mingi ubisofti serverid olid maas kas nüüd on korras ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 11.03.2010 21:07:16 vasta tsitaadiga

jungleman kirjutas:
krt mulle ei mahu pähe kuidas saab nii olla, et mängu mängimiseks NÕUTAKSE internetiühendust. vabalt on olemas gamereid, kes kuskil metsas istuvad ja pelavad kuskil krdi k6u taga v6i absull ilma netita. icon_evil.gif
ja veel see asi et just need vennad on ju need, kes rahhi maksavad mängu eest m6tlemata. netiga vend sikutab kohe alla "demo" ja siis vaatab kas ostab v mitte.
Oot, te ei taha ometi öelda, et nüüd tänu Ubisoftile nõuab ka singleplayeri mängimine netiühendust? Täielik porno ju. Sellisel juhul ma protestiks jätan just mängu ostmata ja annan enda panuse piraatlusesse. Uploadi kiiruse keeran ka põhja icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 21:16:21 vasta tsitaadiga

Neti ühendust nõuab alguses sisse logimine, max 10-15 sek. Sealt edasi läheb täiesti lepase reega, ei märka absoluutselt mingit serverisse salvestamist.
Oma hinda väärt mäng, tõeliselt põnev ja tegevus rohke pela.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 21:26:57 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Oot, te ei taha ometi öelda, et nüüd tänu Ubisoftile nõuab ka singleplayeri mängimine netiühendust?

Kus kivi all sa elanud oled? icon_lol.gif .Nõuab jah SP jaoks kah netti icon_neutral.gif
villu70 kirjutas:
Neti ühendust nõuab alguses sisse logimine, max 10-15 sek. Sealt edasi läheb täiesti lepase reega

Tõmba netikaabel välja ja vaata kuidas su regi kraavi mutta kinni jääb icon_lol.gif .
Seda eeldusel, et Ubi serverid üldse püsti on ja mängu lasevad.Kui ei vea siis ei jõua nii kaugele isegi icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 21:32:14 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Oot, te ei taha ometi öelda, et nüüd tänu Ubisoftile nõuab ka singleplayeri mängimine netiühendust?

Kus kivi all sa elanud oled? icon_lol.gif .Nõuab jah SP jaoks kah netti icon_neutral.gif
villu70 kirjutas:
Neti ühendust nõuab alguses sisse logimine, max 10-15 sek. Sealt edasi läheb täiesti lepase reega

Tõmba netikaabel välja ja vaata kuidas su regi kraavi mutta kinni jääb icon_lol.gif .
Seda eeldusel, et Ubi serverid üldse püsti on ja mängu lasevad.Kui ei vea siis ei jõua nii kaugele isegi icon_lol.gif

Mida te hädaldate...... ei saa pira panna?
Miks ma peakski kaabli läbi ampsama, nagunii arvuti 24/7 sees.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 11.03.2010 21:35:35 vasta tsitaadiga

Mul praegu tõmbaba torrentiga AC2te ja kui installimiseks läheb siis sisestan vene cd key. Kas nii ikka saab ilusti mängida? Keelt saab ikka ingliskeelseks tagasi muuta? Ning kas seda loetakse kah piraatluseks?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 21:36:39 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
Mul praegu tõmbaba torrentiga AC2te ja kui installimiseks läheb siis sisestan vene cd key. Kas nii ikka saab ilusti mängida? Keelt saab ikka ingliskeelseks tagasi muuta? Ning kas seda loetakse kah piraatluseks?

Saab, installikas sisaldab 5-6 keelt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 11.03.2010 21:39:12 vasta tsitaadiga

estplayer, Ei loeta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 21:41:21 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:

Mida te hädaldate...... ei saa pira panna?
Miks ma peakski kaabli läbi ampsama, nagunii arvuti 24/7 sees.


Sellest on lausa eraldi teema siin foorumis olemas, mine sära seal. Ajuhiiglane.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 21:43:00 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Oot, te ei taha ometi öelda, et nüüd tänu Ubisoftile nõuab ka singleplayeri mängimine netiühendust?

Kus kivi all sa elanud oled? icon_lol.gif .Nõuab jah SP jaoks kah netti icon_neutral.gif
villu70 kirjutas:
Neti ühendust nõuab alguses sisse logimine, max 10-15 sek. Sealt edasi läheb täiesti lepase reega

Tõmba netikaabel välja ja vaata kuidas su regi kraavi mutta kinni jääb icon_lol.gif .
Seda eeldusel, et Ubi serverid üldse püsti on ja mängu lasevad.Kui ei vea siis ei jõua nii kaugele isegi icon_lol.gif

Mida te hädaldate...... ei saa pira panna?
Miks ma peakski kaabli läbi ampsama, nagunii arvuti 24/7 sees.

Proovi lihtsalt natukene kellegi teise mätta otsast vaadata. Üpriski palju on inimesi, kes elavad maakohas ning ainukene ühendus on üsnagi ebastabiilne kõu, mis üga kümne minuti tagant kukub tagant.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 21:46:59 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Oot, te ei taha ometi öelda, et nüüd tänu Ubisoftile nõuab ka singleplayeri mängimine netiühendust?

Kus kivi all sa elanud oled? icon_lol.gif .Nõuab jah SP jaoks kah netti icon_neutral.gif
villu70 kirjutas:
Neti ühendust nõuab alguses sisse logimine, max 10-15 sek. Sealt edasi läheb täiesti lepase reega

Tõmba netikaabel välja ja vaata kuidas su regi kraavi mutta kinni jääb icon_lol.gif .
Seda eeldusel, et Ubi serverid üldse püsti on ja mängu lasevad.Kui ei vea siis ei jõua nii kaugele isegi icon_lol.gif

Mida te hädaldate...... ei saa pira panna?
Miks ma peakski kaabli läbi ampsama, nagunii arvuti 24/7 sees.

Võiks pira panna aga mäng pole seda väärt icon_rolleyes.gif .Kui oleks väärt siis ostaks orika.Paraku seoses selle uue DRM-ga ei kavatse ühtegi mängu osta kus see peal on thumbs_up.gif
Nu vot.ISP midagi kihva keerab siis nett läinud ja tadaa mängimine icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 11.03.2010 21:48:01 vasta tsitaadiga

Krt, ei saagi mängida.. ostma vist küll ei hakka, kui imet ei teki.
Haige värk, ikka pole suudetud ära crackida :S
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 11.03.2010 22:18:24 vasta tsitaadiga

Paar sotti venekeelse mängu eest maksta pole palju ju. Torrentiga tirib ingliskeelse versiooni ning ongi korralik orikas olemas.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 00:56:02 vasta tsitaadiga

andyco kirjutas:
Paar sotti venekeelse mängu eest maksta pole palju ju. Torrentiga tirib ingliskeelse versiooni ning ongi korralik orikas olemas.


Aga see ei lahenda ju DRM muret ? Või lahendab ? NEtt peab ikkagi olema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 01:37:07 vasta tsitaadiga

Peab peab see nett ka olema.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 08:39:12 vasta tsitaadiga

Dadec kirjutas:
Krt, ei saagi mängida.. ostma vist küll ei hakka, kui imet ei teki.
Haige värk, ikka pole suudetud ära crackida :S


Ma arvan, et kui isegi ära cracitakse, siis hakkab sõda pihta. Selles mõttes, et Crack saab valmis, ubisoft teeb update(piraadid mängida ei saa), tuleb uus crack jne. Esimene lahing on juba peetud. Crack oli valmis, Ubi lasi 1.01 update välja.
Ma ei tea kuidas praegu, aga samamoddi oli ka MW2-ga.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 12.03.2010 14:09:06 vasta tsitaadiga

Ma ei mäletagi sellist juhust, et mõni mäng nii kaua oleks kräkkimatta olnud.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 14:50:46 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Ma ei mäletagi sellist juhust, et mõni mäng nii kaua oleks kräkkimatta olnud.
Kunagi oli siuke mäng nagu Sacred millel läks iga kräkiga sada aastat aega (mul oli orikas koos expansiooniga, et keegi ei möliseks). Lisaks veel PoP TT mida ma ei teagi nüüdseks kas täitsa mugavalt crack ja mängid on või saigi aint igast starfu*ker progedega mängida või IDE kabla tagant ära võttes jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 15:08:39 vasta tsitaadiga

GTA IV'l oli kah suht probleemne crack esimesed nädalad.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 15:35:23 vasta tsitaadiga

Mingit ''käkki'' ei eksisteerigi, kui just eelkõnelejad igat suvalist ''exet'' selleks ei pea:)
Mis puudutab aega, siis ajaloost on näiteid kamaluga kus isegi yle poole aasta pole suudetud asjaga valmis saada. Isegi lähiminevikust. 2005a oli eriti tore aeg:>
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 12.03.2010 17:15:00 vasta tsitaadiga

Njah, hetkel MW2 ka ikka suht julm sõda MP teemal aga vot krt see ju ajuvaba, et mingit netti vaja icon_confused.gif

Krt tuleb vist venekeelne osta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 21:06:05 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda kas neti kaudu ma saan praegu kuskilt key osta ?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin's Creed II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.