Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  EI TEA märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
VIVO
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2002




sõnum 14.08.2002 21:15:00 EI TEA vasta tsitaadiga

Küsisin siis ühelt vennalt mis masin sul on? Tema vastab
Tema: "P3 800"
Mina: "Palju vahemälu"
Tema: "Ei tea"

Ja sama iga asja kohta. Lõpuks küsisin et mis f´irma ja kui kiire. Tema vastab eitea ja vihastades ütleb et tema selliseid asju ei uuri.

Nojah. Ajas naerma küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2002 21:22:00 vasta tsitaadiga

Heh... oh kooliaeg, oh kooliaeg...millal Sina tuled....

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2002 21:22:00 vasta tsitaadiga

jõle naljakas ... hahahahaaaa

igaüks ei peagi teadma, mis tal täpselt seal sees on ...
oma vend (kes arvutimaailmast suht kaugel, kuna tal teised huvid) teab et tal on pentium 233MMX ja 128MB EDO simm mälud ja 4MB videokaart ja mingi helikaart ja mingi võrgukaart ja 15" IBM molu ja mingi jõle kehv emaplaat (viimast ütlesin mina talle muidugi) ... hea et niigi palju teab ... mõni ei tea sedagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.08.2002 21:42:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

14.08.2002 21:22 tommionu kirjutas:
jõle naljakas ... hahahahaaaa

igaüks ei peagi teadma, mis tal täpselt seal sees on ...
oma vend (kes arvutimaailmast suht kaugel, kuna tal teised huvid) teab et tal on pentium 233MMX ja 128MB EDO simm mälud ja 4MB videokaart ja mingi helikaart ja mingi võrgukaart ja 15" IBM molu ja mingi jõle kehv emaplaat (viimast ütlesin mina talle muidugi) ... hea et niigi palju teab ... mõni ei tea sedagi icon_wink.gif

ega minagi oma arvutist suurt rohkemat ei tea... kui siis iga jubina nime(tootjat) aga kui palja m6nes head on, seda mitte.

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2002 21:43:00 vasta tsitaadiga

Tõsi ta on, et naljakat pole siin midagi.
Ega kõik pole paandunud arvutifriigid kes oma kasti konfi unepealt teavad.
Ja muide miks sa küsisid ta käest palju ta 800 P3 vahemälu on? Kui sa nii tark oled peaksid isegi teadma, et 800 P3 on toodetud ainult 256KB cache'ga.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.08.2002 21:45:00 vasta tsitaadiga

ei tea ka mina palju mul seda vahem2lu on... tegelt ei tea yldse miks ta hea on. no ega sellest mu masin aeglasem ka pole icon_razz.gif

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel131
HV kasutaja


liitunud: 14.02.2002




sõnum 14.08.2002 21:50:00 vasta tsitaadiga

Tõesti ei maksa poisi üle naerda. Mina küsisin ka ühelt vennalt, mis masin on, tema aga vastas, et windows 98.
Norm.

_________________
GOOGLE
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2002 22:05:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

14.08.2002 21:50 tanel131 kirjutas:
Tõesti ei maksa poisi üle naerda...

Sõltub...millise poisi üle siin naerdakse?! icon_biggrin.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.08.2002 22:09:00 vasta tsitaadiga

paistab, et raikul on silma paistev m6istus ja taiplikkus.

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.08.2002 23:57:00 vasta tsitaadiga

taiplikus - jutulind icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marti341
külaline






sõnum 15.08.2002 00:07:00 vasta tsitaadiga

mina siin mõne sõbra käest olen kysinud siis mulle vastatakse pentium 950 athlon,
ja kui kysisin et mitme mb`ne videokaart tal oli siis ta ütles et 64 aga kui kysisin et milline siis ta ütles et ei tea aga kõige parem
tagasi üles
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2002 06:59:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

14.08.2002 23:57 libekala kirjutas:
taiplikus - jutulind icon_rolleyes.gif

taiplikkus - emakeel ?
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.08.2002 10:26:00 vasta tsitaadiga

kehva klaver?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2002 12:32:00 vasta tsitaadiga

... liiga palju beer_yum.gif ?
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.08.2002 13:04:00 vasta tsitaadiga

kehva klaver + 23:57 - icon_wink.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2002 13:32:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15.08.2002 13:04 libekala kirjutas:
kehva klaver + 23:57 - icon_wink.gif

thumbs_up.gif OK, nu siis vabandab välja !
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cobra
külaline






sõnum 16.08.2002 13:12:00 vasta tsitaadiga

Tartus mul on eriti kaval tuttav. Siiamaani arvas, et Riva Tnt2 on maailma parim vidjokas. Kogu aeg sokkis, et mina ei oska ta arvutit installida, et GTA3 ei jooske ja Caunteri FPS nii 30-60 vahel kõlgub. Endal PIII 64 SDRAM.
tagasi üles
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 15.10.2003 17:27:08 vasta tsitaadiga

mis vahet sel on kas sa oskad peast öelda mis tehnilised näitajad sinu arvutil on. töötab ta ikka sama hästi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 17:34:50 vasta tsitaadiga

Suurem osa inimestest siiski kasutavad arvutit mitte ei maga sellega .....
Tarbeese nuh!! Mind ei huvita auto kapotialune vaid salongi mugavus ja töökindlus ja turvalisus ja ... remontigu seda iks teised vennad

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorp
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2002




sõnum 15.10.2003 17:36:06 vasta tsitaadiga

Tean üht venda kes müügieesmärgil vastab ei tea.
Kord küsiti kas monitor 17".tema vastu:ei tea võib-olla 17.
Ise teadis täpselt,et 15
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 17:41:16 vasta tsitaadiga

VIVO kirjutas:
Küsisin siis ühelt vennalt mis masin sul on? Tema vastab
Tema: "P3 800"
Mina: "Palju vahemälu"
Tema: "Ei tea"

Ja sama iga asja kohta. Lõpuks küsisin et mis f´irma ja kui kiire. Tema vastab eitea ja vihastades ütleb et tema selliseid asju ei uuri.

Nojah. Ajas naerma küll.



*********************
vivo sa oled üks ********
umbe killu panid maha nüd ju icon_evil.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates


viimati muutis Noname 15.10.2003 19:24:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 15.10.2003 18:24:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Küsisin siis ühelt vennalt mis masin sul on? Tema vastab
Tema: "P3 800"
Mina: "Palju vahemälu"
Tema: "Ei tea"

Ja sama iga asja kohta. Lõpuks küsisin et mis f´irma ja kui kiire. Tema vastab eitea ja vihastades ütleb et tema selliseid asju ei uuri.

Nojah. Ajas naerma küll.


Hmm, pole naljakas, kõik ei teagi ju mis tema arvuti juppide nimed ja igasugused numbrid on, ja ei peagi teadma icon_exclaim.gif
Muidugi, kui ta sulle seda P3 800 müüa üritas, siis oleks võinud ikka enda jaoks arvuti omadused selgeks teha, kergem müüa icon_neutral.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 19:31:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kergem müüa


Tahtis ta üldse müüa?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 19:45:30 vasta tsitaadiga

asd, ma autoga sõidan pea iga päev, ega se tähenda, et ma nüüd täpselt tean, mis seal kaane all on ja kuidas nimetatakse
remondimehed kindlasti pärast naeravad pool tundi, kui ma teeninduses käinud olen, ei julge nende foorumi vaadatagi.

ehk siis moraal, igast prahti poolegi vaja teada, ainult see, mida tõesti vaja on
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V126
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 15.10.2003 21:12:57 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
asd, ma autoga sõidan pea iga päev, ega se tähenda, et ma nüüd täpselt tean, mis seal kaane all on ja kuidas nimetatakse
remondimehed kindlasti pärast naeravad pool tundi, kui ma teeninduses käinud olen, ei julge nende foorumi vaadatagi.

ehk siis moraal, igast prahti poolegi vaja teada, ainult see, mida tõesti vaja on

Kui talvel suure külmaga kusagil metsavahel istud, siis oleks vaja teada küll. Kas remondimeestel on oma foorum ka, äkki tead aadressi?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 21:14:14 vasta tsitaadiga

http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php

Siin on üks foorum
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 16.10.2003 00:32:21 vasta tsitaadiga

No sitt nali kll, ma ema käest küsisin ka mis kell ta täna ahju küdema paneb, siis ta ka vastas, et ta just konfis 2qw panel'i ära
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tigrjonok
HV vaatleja
Tigrjonok

liitunud: 28.11.2002




sõnum 16.10.2003 09:48:10 vasta tsitaadiga

Talvel ja autoga, suvel ja arvutiga....
Ideeliselt ei ole tarvis teada, mis mudel või mis kiiruse, mis õli või mis suurusega/materjalist tihendid...

Tarvis oleks teada ainult põhilisi parameetreid - auto puhul seega mõned asjad, mida vaadata, kui auto jääb lihtsalt nö. teepervele(sest remondiga tegelevad ikkagi kokkuvõttes remondimehed). Arvuti puhul peaks tavakasutaja tegema nii palju vahet, et mis on OS, mis on Office ja mis on Internet(et ei oleks selliseid küsimusi a'la Kas ma saaks interneti Cd peale, kas see on viimane versioon, kas ma siis win2000-ga trükkida ei saagi, ma tahan wordi tagasi, sellel openoffice'l on tekstil kast ümber...jne)
Ja põhimõtteliselt võiks teada, et on olemas kõvaketas, emaplaat ja protsessor ja mida nad selles arvutis teevad - umbes nii palju, kui teavad inimesed autost - aku, radiaator, immobilaiser(teate teie kuidas immo TÄPSELT töötab?).

PS .Ma ei tea, kui palju teile õpetati autoehitust kui tegite juhilube, aga nt. isegi mu armas naine sai B kat juhilubade tegemisel autost nii palju teada, et võib julgelt remondimehele "varba peale astuda"(muidugi kui on vajadust) st naljalt ei saa hr remonimees öelda, et seal ja seal viga ja siuke ja teie palun makske lolliks.

_________________
"Nothing in this world worth having comes easy"
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 11:56:53 vasta tsitaadiga

Elus tuleb kõike teada,arvutit sest see on tulevik , autode teadmistest varsti enam kasu pole uute autode puhul eriti icon_razz.gif ise ei tee seal enam midagi ära... isiklikult tunnen mõlemat piisavalt ja parandada oskan ka mõlemat enamasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 16.10.2003 12:02:27 vasta tsitaadiga

selles, et arvutid on tulevik, kipun ma kahtlema

pigem, arvutid on saatuslikud
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 16.10.2003 15:50:49 vasta tsitaadiga

Ise samu asju küsinud,lihtsalt nalja pärast.Paremad vastused mis ma olen saanud on kõlanud nii:"Mis arvuti sul on?"küsin mina.
Ja siit siis vastused:
"Windows 2000"mõnikord veel ütlevad 98 või xp.
"gf4"ja"p4" kah suht tihti
Ja minu arust oli kõige parem vastus mis mulle öeldud on:"OFFICE 2000".Njah icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 16.10.2003 15:58:31 vasta tsitaadiga

VIVO kirjutas:

Küsisin siis ühelt vennalt mis masin sul on? Tema vastab
Tema: "P3 800"
Mina: "Palju vahemälu"
Tema: "Ei tea"

Mis on VW Passati 84( 1,6 ) kolvi ümbermõõt ?
ei tea
Mis on täpne töömaht ?
ei tea
Plokikaane tihendi paksus ?
ei tea
jne.
Keegi ei saagi teada kõigest kõike. Nendele kes iga päev selliseid masinaid remondivad tundub tõesti naljakas, et neid asju ei teata - on nii ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 15:59:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis arvuti sul on



Ütle ühesõnaga mis arvuti sul on
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 16.10.2003 17:11:54 vasta tsitaadiga

teame vaid seda mis meid ennnast kõige rohkem huvitab icon_razz.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaalapoeg
HV kasutaja


liitunud: 21.06.2003




sõnum 17.10.2003 12:47:30 vasta tsitaadiga

nu mis siin ikka imestada, selliseid tammjuusereid ikka leidub. Paar aastat tagasi ka üks sõber ütles et ostab arvuti ja masin juba välja ka vaadatud. Ex ma siis huvist kysisin et mis masin on, vend vastu et hea masin on, win95 on peal ja puha
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
i-squad
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2003




sõnum 17.10.2003 14:15:15 vasta tsitaadiga

üks tüüp klassist sai ka mingi arvuti ja küsiti siis, et mis arvuti on - ütles, et 286. küsiti palju kõvaketast on - ütles 7000. 7000 mida? - seda tavalist. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 19:13:55 vasta tsitaadiga

teema algataja näide pole kõige naljakam imo kui võrrelda seda nt. Q:mis masin sul on? A: windows98, gf4 jne... issand jumal niipalju peaks ikka teadma ju, või mida ? icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 22.10.2003 17:05:48 vasta tsitaadiga

Sellest esimesest naljas ma aru ei saanud, aga see läbu mis siis teemas on võtab küll muigama icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 22.10.2003 17:08:29 vasta tsitaadiga

vaalapoeg kirjutas:
nu mis siin ikka imestada, selliseid tammjuusereid ikka leidub.


Mõnda inimest vist ei huvita eriti arvutid ja sellepärast nad ei uurigi nende kohta, järelikult pole vaja. Omalajal ajas küll naerma muidu kui küsid mis arvuti on siis ütleb windows. Või siis tuleb mingi vant küsib mis windows on, vastan näiteks 98 ta ütleb mul 2000 järelikult mul parem arvuti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  EI TEA
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.