|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
VIVO
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2002
|
14.08.2002 21:15:00
EI TEA |
|
|
Küsisin siis ühelt vennalt mis masin sul on? Tema vastab
Tema: "P3 800"
Mina: "Palju vahemälu"
Tema: "Ei tea"
Ja sama iga asja kohta. Lõpuks küsisin et mis f´irma ja kui kiire. Tema vastab eitea ja vihastades ütleb et tema selliseid asju ei uuri.
Nojah. Ajas naerma küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
14.08.2002 21:22:00
|
|
|
Heh... oh kooliaeg, oh kooliaeg...millal Sina tuled....
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
14.08.2002 21:22:00
|
|
|
jõle naljakas ... hahahahaaaa
igaüks ei peagi teadma, mis tal täpselt seal sees on ...
oma vend (kes arvutimaailmast suht kaugel, kuna tal teised huvid) teab et tal on pentium 233MMX ja 128MB EDO simm mälud ja 4MB videokaart ja mingi helikaart ja mingi võrgukaart ja 15" IBM molu ja mingi jõle kehv emaplaat (viimast ütlesin mina talle muidugi) ... hea et niigi palju teab ... mõni ei tea sedagi
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
14.08.2002 21:42:00
|
|
|
| tsitaat: |
14.08.2002 21:22 tommionu kirjutas:
jõle naljakas ... hahahahaaaa
igaüks ei peagi teadma, mis tal täpselt seal sees on ...
oma vend (kes arvutimaailmast suht kaugel, kuna tal teised huvid) teab et tal on pentium 233MMX ja 128MB EDO simm mälud ja 4MB videokaart ja mingi helikaart ja mingi võrgukaart ja 15" IBM molu ja mingi jõle kehv emaplaat (viimast ütlesin mina talle muidugi) ... hea et niigi palju teab ... mõni ei tea sedagi
|
ega minagi oma arvutist suurt rohkemat ei tea... kui siis iga jubina nime(tootjat) aga kui palja m6nes head on, seda mitte.
_________________ Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
14.08.2002 21:43:00
|
|
|
Tõsi ta on, et naljakat pole siin midagi.
Ega kõik pole paandunud arvutifriigid kes oma kasti konfi unepealt teavad.
Ja muide miks sa küsisid ta käest palju ta 800 P3 vahemälu on? Kui sa nii tark oled peaksid isegi teadma, et 800 P3 on toodetud ainult 256KB cache'ga.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
14.08.2002 21:45:00
|
|
|
ei tea ka mina palju mul seda vahem2lu on... tegelt ei tea yldse miks ta hea on. no ega sellest mu masin aeglasem ka pole
_________________ Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel131
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2002
|
14.08.2002 21:50:00
|
|
|
Tõesti ei maksa poisi üle naerda. Mina küsisin ka ühelt vennalt, mis masin on, tema aga vastas, et windows 98.
Norm.
_________________ GOOGLE |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
14.08.2002 22:05:00
|
|
|
| tsitaat: |
14.08.2002 21:50 tanel131 kirjutas:
Tõesti ei maksa poisi üle naerda...
|
Sõltub...millise poisi üle siin naerdakse?!
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
14.08.2002 22:09:00
|
|
|
paistab, et raikul on silma paistev m6istus ja taiplikkus.
_________________ Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.08.2002 23:57:00
|
|
|
taiplikus - jutulind
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marti341
külaline
|
15.08.2002 00:07:00
|
|
|
mina siin mõne sõbra käest olen kysinud siis mulle vastatakse pentium 950 athlon,
ja kui kysisin et mitme mb`ne videokaart tal oli siis ta ütles et 64 aga kui kysisin et milline siis ta ütles et ei tea aga kõige parem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.08.2002 06:59:00
|
|
|
| tsitaat: |
14.08.2002 23:57 libekala kirjutas:
taiplikus - jutulind
|
taiplikkus - emakeel ?
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.08.2002 10:26:00
|
|
|
kehva klaver?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.08.2002 12:32:00
|
|
|
... liiga palju ?
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.08.2002 13:04:00
|
|
|
kehva klaver + 23:57 -
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.08.2002 13:32:00
|
|
|
| tsitaat: |
15.08.2002 13:04 libekala kirjutas:
kehva klaver + 23:57 -
|
OK, nu siis vabandab välja !
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cobra
külaline
|
16.08.2002 13:12:00
|
|
|
| Tartus mul on eriti kaval tuttav. Siiamaani arvas, et Riva Tnt2 on maailma parim vidjokas. Kogu aeg sokkis, et mina ei oska ta arvutit installida, et GTA3 ei jooske ja Caunteri FPS nii 30-60 vahel kõlgub. Endal PIII 64 SDRAM.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
15.10.2003 17:27:08
|
|
|
mis vahet sel on kas sa oskad peast öelda mis tehnilised näitajad sinu arvutil on. töötab ta ikka sama hästi
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
15.10.2003 17:34:50
|
|
|
Suurem osa inimestest siiski kasutavad arvutit mitte ei maga sellega .....
Tarbeese nuh!! Mind ei huvita auto kapotialune vaid salongi mugavus ja töökindlus ja turvalisus ja ... remontigu seda iks teised vennad
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorp
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2002
|
15.10.2003 17:36:06
|
|
|
Tean üht venda kes müügieesmärgil vastab ei tea.
Kord küsiti kas monitor 17".tema vastu:ei tea võib-olla 17.
Ise teadis täpselt,et 15
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
15.10.2003 17:41:16
|
|
|
| VIVO kirjutas: |
Küsisin siis ühelt vennalt mis masin sul on? Tema vastab
Tema: "P3 800"
Mina: "Palju vahemälu"
Tema: "Ei tea"
Ja sama iga asja kohta. Lõpuks küsisin et mis f´irma ja kui kiire. Tema vastab eitea ja vihastades ütleb et tema selliseid asju ei uuri.
Nojah. Ajas naerma küll. |
*********************
vivo sa oled üks ********
umbe killu panid maha nüd ju
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
viimati muutis Noname 15.10.2003 19:24:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
15.10.2003 18:24:04
|
|
|
| tsitaat: |
Küsisin siis ühelt vennalt mis masin sul on? Tema vastab
Tema: "P3 800"
Mina: "Palju vahemälu"
Tema: "Ei tea"
Ja sama iga asja kohta. Lõpuks küsisin et mis f´irma ja kui kiire. Tema vastab eitea ja vihastades ütleb et tema selliseid asju ei uuri.
Nojah. Ajas naerma küll.
|
Hmm, pole naljakas, kõik ei teagi ju mis tema arvuti juppide nimed ja igasugused numbrid on, ja ei peagi teadma
Muidugi, kui ta sulle seda P3 800 müüa üritas, siis oleks võinud ikka enda jaoks arvuti omadused selgeks teha, kergem müüa
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
15.10.2003 19:31:42
|
|
|
Tahtis ta üldse müüa?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
15.10.2003 19:45:30
|
|
|
asd, ma autoga sõidan pea iga päev, ega se tähenda, et ma nüüd täpselt tean, mis seal kaane all on ja kuidas nimetatakse
remondimehed kindlasti pärast naeravad pool tundi, kui ma teeninduses käinud olen, ei julge nende foorumi vaadatagi.
ehk siis moraal, igast prahti poolegi vaja teada, ainult see, mida tõesti vaja on
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V126
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2003
|
15.10.2003 21:12:57
|
|
|
| Spacefly kirjutas: |
asd, ma autoga sõidan pea iga päev, ega se tähenda, et ma nüüd täpselt tean, mis seal kaane all on ja kuidas nimetatakse
remondimehed kindlasti pärast naeravad pool tundi, kui ma teeninduses käinud olen, ei julge nende foorumi vaadatagi.
ehk siis moraal, igast prahti poolegi vaja teada, ainult see, mida tõesti vaja on |
Kui talvel suure külmaga kusagil metsavahel istud, siis oleks vaja teada küll. Kas remondimeestel on oma foorum ka, äkki tead aadressi?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maksuamet
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
16.10.2003 00:32:21
|
|
|
| No sitt nali kll, ma ema käest küsisin ka mis kell ta täna ahju küdema paneb, siis ta ka vastas, et ta just konfis 2qw panel'i ära
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tigrjonok
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2002
|
16.10.2003 09:48:10
|
|
|
Talvel ja autoga, suvel ja arvutiga....
Ideeliselt ei ole tarvis teada, mis mudel või mis kiiruse, mis õli või mis suurusega/materjalist tihendid...
Tarvis oleks teada ainult põhilisi parameetreid - auto puhul seega mõned asjad, mida vaadata, kui auto jääb lihtsalt nö. teepervele(sest remondiga tegelevad ikkagi kokkuvõttes remondimehed). Arvuti puhul peaks tavakasutaja tegema nii palju vahet, et mis on OS, mis on Office ja mis on Internet(et ei oleks selliseid küsimusi a'la Kas ma saaks interneti Cd peale, kas see on viimane versioon, kas ma siis win2000-ga trükkida ei saagi, ma tahan wordi tagasi, sellel openoffice'l on tekstil kast ümber...jne)
Ja põhimõtteliselt võiks teada, et on olemas kõvaketas, emaplaat ja protsessor ja mida nad selles arvutis teevad - umbes nii palju, kui teavad inimesed autost - aku, radiaator, immobilaiser(teate teie kuidas immo TÄPSELT töötab?).
PS .Ma ei tea, kui palju teile õpetati autoehitust kui tegite juhilube, aga nt. isegi mu armas naine sai B kat juhilubade tegemisel autost nii palju teada, et võib julgelt remondimehele "varba peale astuda"(muidugi kui on vajadust) st naljalt ei saa hr remonimees öelda, et seal ja seal viga ja siuke ja teie palun makske lolliks.
_________________ "Nothing in this world worth having comes easy" |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inferno
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
16.10.2003 11:56:53
|
|
|
Elus tuleb kõike teada,arvutit sest see on tulevik , autode teadmistest varsti enam kasu pole uute autode puhul eriti ise ei tee seal enam midagi ära... isiklikult tunnen mõlemat piisavalt ja parandada oskan ka mõlemat enamasti
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maksuamet
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
16.10.2003 12:02:27
|
|
|
selles, et arvutid on tulevik, kipun ma kahtlema
pigem, arvutid on saatuslikud
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juss71
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002
|
16.10.2003 15:50:49
|
|
|
Ise samu asju küsinud,lihtsalt nalja pärast.Paremad vastused mis ma olen saanud on kõlanud nii:"Mis arvuti sul on?"küsin mina.
Ja siit siis vastused:
"Windows 2000"mõnikord veel ütlevad 98 või xp.
"gf4"ja"p4" kah suht tihti
Ja minu arust oli kõige parem vastus mis mulle öeldud on:"OFFICE 2000".Njah
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
16.10.2003 15:58:31
|
|
|
| VIVO kirjutas: |
Küsisin siis ühelt vennalt mis masin sul on? Tema vastab
Tema: "P3 800"
Mina: "Palju vahemälu"
Tema: "Ei tea"
|
Mis on VW Passati 84( 1,6 ) kolvi ümbermõõt ?
ei tea
Mis on täpne töömaht ?
ei tea
Plokikaane tihendi paksus ?
ei tea
jne.
Keegi ei saagi teada kõigest kõike. Nendele kes iga päev selliseid masinaid remondivad tundub tõesti naljakas, et neid asju ei teata - on nii ?
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
16.10.2003 15:59:11
|
|
|
| tsitaat: |
Mis arvuti sul on
|
Ütle ühesõnaga mis arvuti sul on
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TechZone
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003
|
16.10.2003 17:11:54
|
|
|
teame vaid seda mis meid ennnast kõige rohkem huvitab
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaalapoeg
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
17.10.2003 12:47:30
|
|
|
| nu mis siin ikka imestada, selliseid tammjuusereid ikka leidub. Paar aastat tagasi ka üks sõber ütles et ostab arvuti ja masin juba välja ka vaadatud. Ex ma siis huvist kysisin et mis masin on, vend vastu et hea masin on, win95 on peal ja puha
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
i-squad
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2003
|
17.10.2003 14:15:15
|
|
|
üks tüüp klassist sai ka mingi arvuti ja küsiti siis, et mis arvuti on - ütles, et 286. küsiti palju kõvaketast on - ütles 7000. 7000 mida? - seda tavalist.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
20.10.2003 19:13:55
|
|
|
teema algataja näide pole kõige naljakam imo kui võrrelda seda nt. Q:mis masin sul on? A: windows98, gf4 jne... issand jumal niipalju peaks ikka teadma ju, või mida ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
22.10.2003 17:05:48
|
|
|
Sellest esimesest naljas ma aru ei saanud, aga see läbu mis siis teemas on võtab küll muigama
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
22.10.2003 17:08:29
|
|
|
| vaalapoeg kirjutas: |
| nu mis siin ikka imestada, selliseid tammjuusereid ikka leidub. |
Mõnda inimest vist ei huvita eriti arvutid ja sellepärast nad ei uurigi nende kohta, järelikult pole vaja. Omalajal ajas küll naerma muidu kui küsid mis arvuti on siis ütleb windows. Või siis tuleb mingi vant küsib mis windows on, vastan näiteks 98 ta ütleb mul 2000 järelikult mul parem arvuti.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|