Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Helista tasuta->www.skype.com probleemid ja jutud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2003 23:15:28 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
kas nett on ikka? icon_rolleyes.gif

Ikka on jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2003 23:24:29 vasta tsitaadiga

ok, problem solved... lasin setupi maha, ning tirisin uuesti... õhtul on mõtlemine veidi kinni icon_razz.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marvex
HV kasutaja


liitunud: 24.09.2003




sõnum 24.09.2003 16:41:33 Skype vasta tsitaadiga

Minagi katsetanud seda juba mõningat aega ja ei saa öelda et sidega oleks probleeme mul sõber USA-s ja suhtlen nagu kulda ju siis Üeterburi Dial-in ei ole tegija ja sama ütleb ka Skype minimum nõue et võiks ikka vähemalt:
PC running Windows 2000 or XP
400 Mhz processor
128 Mb RAM
10 MB free disk space on your hard drive
Sound Card, speakers and microphone
Dial-up Internet connection (minimum 33.6 Kbps modem)
-et jus siis peterburi ühendus nadim icon_smile.gif

aga väikse miinuse avastasin või äkki keegi oskab midagi targemat selle kohta öelda.. et nimelt saab sama kasutajaga kahes kohas korraga sees olla.. aga kui sama kasutajaga teise masinaase lähed siis sõbru sul enam listis ei ole.. ja neid sinna saada peaed need sinna uuesti lisama icon_sad.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jossi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.11.2001




sõnum 25.09.2003 13:21:47 vasta tsitaadiga

Helistasin linuxi purgi tagant jagatud võrgust tartu stv võrgus olevale sõbrale ja kuna ei olnud otsesidet võimalik luua, käis kogu kõne läbi ameerika. Täpsemalt Arizona State University masinast läbi. Kõne hakkis kuna osa pakete läks ilmselt kaduma. Selle info sain kätte trafficu jälgimisel. Tartu stv ühendus on tegelikult jagatud adsl.

JA midagi eriti huvitavat. Kuigi skype kodukal download lehel punane lätakas, mis teatab, et no spy and no adaware, leidsin jälgides skype tegevust filemonitoriga, et skype millegipärast tunneb huvi minu internet exploreri history vastu. No mida sealt otsitakse???

13:04:11.093_Skype.exe:1756_QUERY INFORMATION_E:\Temporary Internet Files\Content.IE5\index.dat_SUCCESS_Length: 933888
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.10.2003 14:26:31 vasta tsitaadiga

mul siuke asi, et kui samal ajal üksteisega rääkisid, siis hakkas droppima, muidu ok. ahjaa, ära katkes ka vahest.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2003 00:59:13 vasta tsitaadiga

Muidu see skype on kõik ok, kvaliteet jms normaalne.
Aga üks asi mis mulle üldse kohe ei meeldi on kontaktihaldus...
Krt mul mitu arvutit, tööl ja kodus ning kui ma arvutit vahetan siis pean jälle kõik kontaktid ükshaaval sisse panema... võiks olla nagu messengeril. samas see vist nõuab mingit serverit, mis neid kontakte salvestab ja siis läheb asi keeruliseks?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.11.2001




sõnum 03.10.2003 19:18:09 vasta tsitaadiga

Sõbralist on esialgu salvestatud jah masinasse. Skype kodukal kirjas, et tulevikus on lootust ka nende serverist see kätte saada. Alates ver 0.92 on võimalus saata oma kontakte teisele, kuid see ei aita ilmselt sind. Pole ise katsetanud, et mis siis saab kui kahest eri masinast olen sama kasutajaga sees. Selle variandiga saab ilmselt sõbralisti saata edukalt ainult teisele kasutajale.
Ise proovisin edukalt skype reinstallil varianti:
Enne skype uninstalli tegin koopia C:\Documents and Settings\(sinu win kasutaja)\Application Data\Skype\(sinu skype kasutaja) folderist ja peale uue installi asendasin andmed selle koopiaga vanast. Ning sõbralist oli täitsa paigas nagu ennem.
Win98 korral asub see kaustik kuskil mujal ilmselt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.11.2001




sõnum 21.10.2003 23:52:00 vasta tsitaadiga

Skype uus versioon 0.93 väljas juba mõned päevad. Toetab nüüd ka helikaardi valikut ja saab ise porti määrata. Skype Forumis tuhnides võib leida oma vastuse. Näiteks selgub, et skype langeb half-duplexi reziimi kui kaja on liiga suur, seega parem ikkagi kõrvaklappe kasutada http://forum.skype.com/bb/viewtopic.php?t=156

NAT probleemid: http://forum.skype.com/bb/viewtopic.php?p=718&highlight=#718 Tuleb välja, et praegune skype versioon ei proovigi kontrollida, kas sissetulevaid ühendused on lubatud, niipea kui avastab, et teil on privaat IP aadress. Seega polegi võimalik NATi taga olevale masinale otseühendusega sissehelistada ja kõne toimib läbi kolmanda masina, mistõttu paketikadu on sageli suur ja kõne katkendlik.
skype currently detects that if you have a private IP, then NAT is assumed and no attempt is made to check whether it can accept incoming sessions

Samas on viide udp_dloose kasutamisele 2.2.x kernelite korral.
Katsetamisel õnnestus otseside coyote ruuteri tagant (kernel 2.2.19) teise masinasse, mis asus iptables kerneliga 2.4 ruuteri taga, kui coyote ruuteris oli lubatud udp_dloose ja mõlema poole ruuterites oli püsiv portforwarding kehtestatud. Kuidas seebikarbid käituvad oleneb neis kasutatvast softist ilmselt.

Edaspidistes versioonides lubatakse täiustada NAT taha ja tagant helistamist. Elame näeme. Momendil 1,65 miljon allatirimist !!!

_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2003 11:58:34 vasta tsitaadiga

Proovisin skyped http://www.communitech.com/riparius/computer_handsets.asp sellega
peab ütlema et nii mul kui teisel poolel oli helikvaliteet hea. enne oli mul mikker ja kõrvaklapid eraldi aga see variant meeldis miskipärast rohkem
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ain
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2003




sõnum 21.11.2003 17:30:52 Skype vasta tsitaadiga

Laadisin alla viimase ver.o.95.Uninstallisin ver.0.94.Installeerisin ver.0.95,aga arvuti näitab ikka ,et on installeeritud ver.0.94 ja ühendusega ka midagi ei muutunud Win98 all.Siiani iga uue ver. installiga näitas ka uut ver.numbrit.Midagi on vist mäda versiooniga 0.95???

Ain
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.11.2001




sõnum 21.11.2003 20:12:26 vasta tsitaadiga

Kui sul netisettingud kasutavad proxy serverit, siis võis juhtuda, et said cachest vana versiooni. Proovi kas otse või oota kuni caches fail uueneb.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ain
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2003




sõnum 21.11.2003 21:07:56 Skype vasta tsitaadiga

Proxy servereid ei kasuta.Latest version is:0.95 "Download latest version" .Kontrollides "properties"-ga on allalaetud installi paketid 0.94 ja 0.95 erinevate mahtudega.Ainult arvuti näitab mõlmal juhul,et on installitud ver.0.94.Arvan,et on versioonis 0.95 "näpukas"??Eks edaspidi saab selgust !?

Ain
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 05.12.2003 22:28:19 vasta tsitaadiga

kas kuidagi konverentskönet ei saa pidada?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadMan
Kreisi kasutaja
MadMan

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.12.2003 02:39:27 vasta tsitaadiga

Üks tähelepanek: kui mul oli mikrile pandud +20dB boost, siis teisel pool häkkis täiega (kuulsin oma juttu kuna teises otsas tuleb heli suurtest kõllidest, endal kõrvaklapid) - tõmbasin mikrofoni võimenduse maha ja asi läks korda. Mikrofon mingi 20-30 eeku K-august ja helikaart Live!.
_________________
Ikka Saab
~~NetMusique~~
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ylar123
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2002




sõnum 21.02.2004 15:03:46 vasta tsitaadiga

Probleem selline, et kui tahan teha kasutaja tuleb veateade, et ei saa serveriga ühendust.
Ühendus kodu adsl ja win xp pro
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 21.02.2004 18:28:14 vasta tsitaadiga

firewall es? Või p
ordid kinni....
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sa00
HV kasutaja


liitunud: 03.07.2002




sõnum 21.02.2004 19:19:22 vasta tsitaadiga

Reixx kirjutas:
firewall es? Või p
ordid kinni....


no.....mina olen skype-ga ühenduse saanud üsna turvalisse intranetti....mis on mitme tulemüüri ja krt teab veel mille taga....aga skype tuli ilusti läbi--- icon_lol.gif

nii et portides küll asi kinni ple ja firewallis kah
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 21.02.2004 19:23:52 vasta tsitaadiga

Skype on täitsa hää asi. Kui olen proovinud, siis kvaliteet on enam vähem korralik olnud. Vahel on ka räigelt hakkinud. Ootan kuupäeva, millal tegijad ka konverentsikõne võimaluse sisse panevad...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylar123
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2002




sõnum 21.02.2004 22:59:56 vasta tsitaadiga

firewalli pole, portidest ei tea. Kas kodu adsl iga ei saagi äkki kasutada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ain
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2003




sõnum 25.02.2004 18:23:24 infot vasta tsitaadiga

Siiani ei töötanud Skype Win-98-ga normaalselt,aga nüüd ver.o.97-ga on OK.Proovisin mitme sõbraga, kellel on Win 2000,Win 98, XP,kõigega oli ühendus VÄGA hea.Ka kaks Win98 arvutit töötavad omavahel väga hästi!!!! Minul onWin 98,Skype kasutaja "ainlepik"on minul.


Ain.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mumuu
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2002




sõnum 27.02.2004 00:43:08 vasta tsitaadiga

mure järgmine:mina kuulen teise poole muusikat ideaalselt aga juttu mitte grammigi.ise võin teha midaiganes aga kuulda on kõik.mõlemil xp ja viimane vers. skypest.no selline müstika minu jaoks et ei oska millestki kinni hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmik
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004




sõnum 27.02.2004 02:03:46 vasta tsitaadiga

mumuu kirjutas:
mure järgmine:mina kuulen teise poole muusikat ideaalselt aga juttu mitte grammigi.ise võin teha midaiganes aga kuulda on kõik.mõlemil xp ja viimane vers. skypest.no selline müstika minu jaoks et ei oska millestki kinni hakata.


teisel pool peaks nad panema record mixerist sisendiks mic ja ongi olemas. samas skypes ei ole oluline et mic ka playmixerist sees oleks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2004 01:11:24 vasta tsitaadiga

selline tähelepanek, et viimase kolme päeva jooksul olen üsna intensiivselt mänginud jippii-s piljardit ja iga viimase kui vastase käest küsinud, kas nad skype'i kasutavad. mingi 90% ei tea üldse, misasi see on, ja ülejäänud 10% teavad, aga ei kasuta... kolme päeva jooksul ei püüdnud ma seal kinni mitte ühtegi skype'i kasutajat. ma ei saa aru, milles on probleem, asjast on ju ka meie ajakirjanduses piisavalt palju lällatud. ja suurim põhjus, miks need, kes teavad, mis skype on, seda ei kasuta, on minu meelest üsna jobulik "aga igaühel on ju mobiil"

muidu mul win98 ja töötab ideaalselt, ainult ükskord pärast pealesunnitud ctrl+alt+del olid pooled kontaktid haihtunud nagu tina tuhka ja mõnele, mis alles jäid, tahtis uuesti autentimissoovi saata, mõni kontakt jäi ka ilusasti selliseks nagu ennegi oli
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2004 08:36:15 vasta tsitaadiga

betas on nüüd ka konverentskõne võimalused sees , proovin täna järgi thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sashaobrok
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 17.03.2004 12:19:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ma ei saa aru, milles on probleem, asjast on ju ka meie ajakirjanduses piisavalt palju lällatud. ja suurim põhjus, miks need, kes teavad, mis skype on, seda ei kasuta, on minu meelest üsna jobulik "aga igaühel on ju mobiil"


kas sa yldse aru saad ka mida sa r22gid:)??
kas sellep2rast et v6imalus on tekitatud peaksid k6ik seda kasutama?
milleks mulle see skype yldse??
milleks mulle mingit m6ttetud k6ned? m6ttetu m8la?
kas t6esti on nüüd k6ik kohustatud kasutama kuna see on ju "TASUTA"?????
enamus inimesi 6nneks veel siiski ei istu 24h arvuti taga.. küll aga on neil telefon sees
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2004 13:06:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas sellep2rast et v6imalus on tekitatud peaksid k6ik seda kasutama?

t6e1ine 1337 vastus, ei ole y1ds3gi m81a, nagu y1dis31t siin on thumbs_up.gif

põhipoint oli mu jutul üldiselt selles, et inimesed (kusjuures need, kes kasutavad aktiivselt internetti suhtlemiseks - n. jipii keskkond) ei tea, misasi skype üldse on, kuigi sellest on palju räägitud ja see on minu meelest üsnagi kummaline. kas suurem osa inimesed lihtsalt ajalehti lugedes näiteks mingist tehnikaleheküljest lihtsalt siis tõesti lähevad mööda ja kuskil veebiuudistes lihtsalt ei klõpa lingi peal, kus mingi tundmatu sõna sees on
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.03.2004 13:14:09 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

kas sellep2rast et v6imalus on tekitatud peaksid k6ik seda kasutama?
...põhipoint oli mu jutul üldiselt selles, et inimesed (kusjuures need, kes kasutavad aktiivselt internetti suhtlemiseks - n. jipii keskkond) ei tea, misasi skype üldse on, kuigi sellest on palju räägitud ja see on minu meelest üsnagi kummaline. kas suurem osa inimesed lihtsalt ajalehti lugedes näiteks mingist [b]tehnikaleheküljest lihtsalt siis tõesti lähevad mööda ja kuskil veebiuudistes lihtsalt ei klõpa lingi peal, kus mingi tundmatu sõna sees on[]/b
Unustad ära, et inimestel on väga, väga erinevad huvid. Nii mõnigi vaatab lähemalt vaid seda mis kohe paugupealt tema spetsiifiliste huvidega haakub ja kõik muu on lihtsalt koormav.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 17.03.2004 13:20:34 vasta tsitaadiga

sõber minut.ee vahendab The Registeri lugu, mis servapidi haakub ka skypega.
tulevik on tume seltsimehed icon_rolleyes.gif
http://www.minut.ee/article.pl?sid=04/03/16/0840209&mode=nested

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PontuLontu
HV kasutaja


liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 12:42:41 vasta tsitaadiga

blas kirjutas:
sõber minut.ee vahendab The Registeri lugu, mis servapidi haakub ka skypega.
tulevik on tume seltsimehed icon_rolleyes.gif
http://www.minut.ee/article.pl?sid=04/03/16/0840209&mode=nested

Kellel see hele tulevik on olnud , seltsimehed.
On ju selge, et tüürime ülemaailmse diktatuuri poole.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 15:26:43 vasta tsitaadiga

3 maailma, 3 juhti : usa - bush(kelly?)
venemaa- putin
euroopa (liit) - schröder?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
user6
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2002




sõnum 20.03.2004 16:44:45 vasta tsitaadiga

Konverentsikõne puhul on nagu aru saan max lubatud 4 kasutajat korraga.
Kui kasutajaid rohkem (3 riiki 6 inimest kokku kolmes eri ruumis), kuidas siis kõige lihtsamalt kahed mikrofonid-klapid ühe masina külge ühendada ilma teist kasutajat sisse logimata? Panna teine helikaart juurde ja peaks toimima? On keegi proovinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PontuLontu
HV kasutaja


liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 14:46:57 vasta tsitaadiga

Eile sain väikse koguemuse juurde.
Helistasin sõbrale, aga tema miskipärast mind ei kuulnud, mina teda küll ja hästi.
paar kolm minutin proovitud, pani sõber toru ära.
Hea et mobla taskus, võtsime siis ühendust mobiili kaudu. Samal ajal helistas sõber skypega tagasi.
Seekord oli kõne parem,kuid...
Eelmise kõne ajal minu poolt mikrofoni räägitud jutt hakkas sõbral alles nüüd kõlaritest välja tulema.
Päris huvitav oli. Viivis ca 3-4 minutit.
Seega on asi operatiivsidest kaugel. icon_lol.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2004 19:17:43 vasta tsitaadiga

niii... lasin mõned päevad tagasi peale uue versiooni 0.98, aga sellest ajast saadik jookseb skype umbes 50% käivitumistest alati kokku. täielik mahavõtmine/uuestipanemine ei aidanud mitte sugugi. vana versioon (vist oli 0.97 või 0.96, ei mäletagi enam seda numbrit) käivitus täiesti tõrgeteta. kas kellelgi veel jupsib niimoodi?

(võib-olla on probleem selles, et mul on win98, mida nad ametlikult ei toeta... aga vanemad skype'id töötasid küll ilusasti)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2004 19:34:40 vasta tsitaadiga

viga vist ikkagi sinu windows98 sas. sõpradega sai mitmetunniseid konverentskõnesid maha peetud, samal ajal delta force team sabret taotud, ja kokkujooksmisi ei esinenud.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 26.06.2004 17:38:46 vasta tsitaadiga

skype lehel oli vist kirjas, et ei toeta win 98
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 14.08.2004 23:45:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi helistaks?
formathv
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2004 15:47:44 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

kas sellep2rast et v6imalus on tekitatud peaksid k6ik seda kasutama?

t6e1ine 1337 vastus, ei ole y1ds3gi m81a, nagu y1dis31t siin on thumbs_up.gif


mitte et siin mingit reeglit tõmmata üritaksin, aga nii palju kui mina jippii kasutajaid tean, on tegemist reeglina 13 aastaste plikatirtsudega, kelle teadmised arvutist/internetist jagunevad 3 järku: 1. java-jutukad 2. irc-jutukad 3. (kõige kõrgem oskuste tase) telnet-jutukad

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2004 20:38:11 vasta tsitaadiga

jee 1337 im upping!
enivei , selle viimase versiooniga tundub mingi kamm olevat ?
kui ma sõbraga räägin skaibiga, siis terve masin hakib, lehtede kerimisel jätab kaadri vahele, isegi teksti trükkimisel esineb seda kui tähed äkki ilmuvad kiiremini. täiesti eba - äkki mul helisettingutes midagi lahti? (sai just uued mobo draiverid peale pandud - heli jms )
oleks hädasti abi vaja, enne sai CS. Source pelatud skype lahti väha prolt, nüüd jätab ainult kaadreid vahele

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 04.12.2004 16:52:34 vasta tsitaadiga

Krt...eile kasutasin ja nett oli kohe 6 korda aeglasem icon_exclaim.gif icon_eek.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 04.12.2004 23:41:35 vasta tsitaadiga

Minu kasutaja siis Laurikre ja HV head kõned on alati oodatud icon_wink.gif thumbs_up.gif
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scorp
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2002




sõnum 29.01.2005 23:08:46 vasta tsitaadiga

Et kas skype´le saab ka tavatelefonilt helistada?Kas ka mingi numbri saab skypeout-iga?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 29.01.2005 23:21:18 vasta tsitaadiga

ei saa
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorp
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2002




sõnum 29.01.2005 23:36:53 vasta tsitaadiga

Kurb muidugi.Siis ei saa ka sellest elionist ikka loobuda.Ja skype´l arenemisruumi on.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 31.01.2005 12:00:38 vasta tsitaadiga

PontuLontu kirjutas:

Eelmise kõne ajal minu poolt mikrofoni räägitud jutt hakkas sõbral alles nüüd kõlaritest välja tulema.
Päris huvitav oli. Viivis ca 3-4 minutit.
Seega on asi operatiivsidest kaugel. icon_lol.gif


MÕH? Ma lobisen õega soomes pea viivisevabalt kui liini peal istuvad tirimistropid maha on tõmmatud ja vähemalt ~4.5 KB bandwithi pruukida mõlemas suunas on...

Kuid masina võimuse alampiir on on tugev. P1 peal ei saa... prose ei saa codeerimise decoderimisega hakkama....

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorp
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2002




sõnum 09.02.2005 18:28:34 vasta tsitaadiga

Mis jama,kes teab.Tahan teha Skypeout ja maksta hansapanga krediitkaardiga aga nevad kirjutavad et cantcelled.Juba 3 korda teinud ja kohe vaatan ,et tühistatud.Mis nad ei söö Hansapanga kaarti vä.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2005 18:46:17 vasta tsitaadiga

Skype on jah tore programm, mida ma kasutan juba umbes aasta. Seda on hetkel tõmmatud 69 miljonit korda icon_lol.gif. Mulle meeldib Skype rohkemgi kui msn, tüdinenud juba 5 aastat sama interface vahtimisest.

Skype'iga heli puhas, ükskõik kellega rääkida; failivahetus (tavaliselt) kiirem kui msnil; chat sama hea, pluss Eestis tehtud ikkagi icon_biggrin.gif. Praegu üritan msni inimesi Skype'i poole vaatama hakata, paljud on juba üle tulnud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorp
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2002




sõnum 10.02.2005 12:10:00 vasta tsitaadiga

scorp kirjutas:
Mis jama,kes teab.Tahan teha Skypeout ja maksta hansapanga krediitkaardiga aga nevad kirjutavad et cantcelled.Juba 3 korda teinud ja kohe vaatan ,et tühistatud.Mis nad ei söö Hansapanga kaarti vä.

No asi hullemaks läheb.Proovisin täna veel ja nüüd kadus VISA kaart üldse nimekirjast,jäi ainult Moneybookers icon_cry.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darcen
HV kasutaja
darcen

liitunud: 09.03.2002




sõnum 10.02.2005 17:09:48 vasta tsitaadiga

Ma juba nädal aega ootan vastust kuhu krt mu 10 eurot ettemaksu SkypeOUT-i kontolt kadus. Lisasin selle eelmise aasta juulis. Siis oli kirjas, et aega ettemaksu kasutamiseks on 1,5 aastat.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 11.02.2005 17:08:39 vasta tsitaadiga

darcen kirjutas:
Ma juba nädal aega ootan vastust kuhu krt mu 10 eurot ettemaksu SkypeOUT-i kontolt kadus. Lisasin selle eelmise aasta juulis. Siis oli kirjas, et aega ettemaksu kasutamiseks on 1,5 aastat.


1,5 aastat! mina kui novembris tegin sis leping oli midagi 170 päeva millegagi,arvata kui see reegel kehtima hakkas, nulleeriti sinu kontojääk samuti

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darcen
HV kasutaja
darcen

liitunud: 09.03.2002




sõnum 17.02.2005 11:07:47 vasta tsitaadiga

toredad mehed.. üldiselt ma ei tea, et reegleid saaks tagantjärgi rakendada
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Helista tasuta->www.skype.com probleemid ja jutud mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.