Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:13:36 vasta tsitaadiga

Keegi kõik viled ka saavad põhja keerata. Krt sealt peaks päris hea pilt välja tulema.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.03.2010 11:14:52 vasta tsitaadiga

xxlmaster, mina saan. mis siis? tahad scriine ve 1920x1200 viled põhjas?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:17:40 vasta tsitaadiga

NATAS999, jah aga ma tahan näha et KÕIK asjad põhjas on, max AA, AF, HBAO(või mis iganes see oli)
Lihtsalt huvitav oleks näha kuidas see asi välja näeb.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2010 11:19:01 vasta tsitaadiga

DICE: BF:BC2 NOT Competing With MW2
tsitaat:

Patrick Bach, a DICE representative, stated recently that BF:BC2 is not trying to compete with the popular CoD:MW2 game released in Novemeber, 2009. But instead, he states, "To me it's not beating, it's showing that you can do things differently and to a high quality while delivering both a single-player and multiplayer game." And that EA sees it as a goal to beat out Activision's popular game and take back the FPS world with BF:BC2 and the newest entry into the popular Medal of Honor series. Read more here: http://www.gamerzines.com/ps3/news/ea-goal-to-beat-modern-warfare.html

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.03.2010 11:26:03 vasta tsitaadiga

xxlmaster, saab tehtud. AA'ga võib aega minna, see kurivaim ei viitsi kõike siluda, vb peab CCC'st peale panema hoopis.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:42:53 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 see jälle PR jutt. Enamasti tuleb nii ettevõtete kui eraisikute tasandil kasuks, kui ei ütle otse välja vaid hämad.

Loomulikult on BC2 konkreetne MW2 konkurent ja kohe kindlasti on praegusel hetkel MW2 kokku rohkem müüdud (mäng rohkem väljas olnud). Eks aeg näitab, kumb jääb müüginumbritelt peale.

Väga tuleohtlik teema. Igatahes mingit bc2 vs mw2 arutelu siia teemasse ärge postitage. VÕitlustandris on vastav teema olemas.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:43:40 vasta tsitaadiga

Timberg, oled kaineks saanud ? Paar kasutajat otsis sind siin juba icon_biggrin.gif Me olime mures icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nightfire
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:45:09 vasta tsitaadiga

Keegi teab milles probleem?
Lähen server browserisse aga ühtegi serverit sinna ei ilmu.
Olen teinud refreshe, proovinud "play now" jne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:48:33 vasta tsitaadiga

no tra küll... täna hommikul siis uus trend, kicked from the game by punkbuster. manual update tehtud, ühtegi uuendust ei leia... vastik vastik vastik beta.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 07.03.2010 11:48:46 vasta tsitaadiga

Nightfire kirjutas:
Keegi teab milles probleem?
Lähen server browserisse aga ühtegi serverit sinna ei ilmu.
Olen teinud refreshe, proovinud "play now" jne.

Sul BC2 ikka läbi tulemüüri läbi lastud?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:49:29 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Timberg, oled kaineks saanud ? Paar kasutajat otsis sind siin juba icon_biggrin.gif Me olime mures icon_biggrin.gif

Praegu jah. Kõik vast vastused oma küsimustele kätte ka saanud nii, et yeee chiiil icon_razz.gif
Nightfire kirjutas:
Keegi teab milles probleem?
Lähen server browserisse aga ühtegi serverit sinna ei ilmu.
Olen teinud refreshe, proovinud "play now" jne.

Üritad piraversiooniga mängida? icon_razz1.gif
etc_Shelob kirjutas:
no tra küll... täna hommikul siis uus trend, kicked from the game by punkbuster. manual update tehtud, ühtegi uuendust ei leia... vastik vastik vastik beta.

Shelob sa mõne mänguga rahul ka olnud launch ajal? icon_lol.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.03.2010 11:49:39 vasta tsitaadiga

ma vaatain siit igast osast mõned pildid, aega läheb veel natuke päris mitu minutit. snowblind juures praegu.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 07.03.2010 11:49:53 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Kellelgi veel sellist jama win7-s siis nvidia kaardiga SP-s,et pilt jõnksutab kuigi fps 40-75 profiilis oleva kooslusega?Peal uusim driver või viga dx10.1 mängul aga kaardil dx10 toetus icon_rolleyes.gif

Minumeelest mul ka veits jõnksutab nagu.. St et jooksed siis vahepeal poob nagu kinni iga paari-kolme sammu tagant?

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:50:59 vasta tsitaadiga

Keegi ennist küsis 8xAA 16xAF screenshotti.

1680*1050 näeb asi välja nii. VSYNC on HBAO on.


Spoiler Spoiler Spoiler




Frapsiga sai kiiresti tehtud. Muidu sain PB käest kicki kui fraps jooksis icon_biggrin.gif


viimati muutis Pätu 07.03.2010 11:53:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:51:32 vasta tsitaadiga

Timberg, ma oleks BC2'ga väga rahul kui mängida saaks. Reede-Laupäev olid EA serveri jamad, täna hommikul viskab punkbuster mind välja... missest et kell 3 öösel mängisin ja kõik ok oli... EA on lihtsalt järjekordse rahamasina välja visanud, et pohhui, et mäng ei tööta, aga raha võiks ikka küsida.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:57:07 vasta tsitaadiga

etc_Shelob, Räägid nagu oleks ulme miljoni nüüd välja käinud. Ole rahul et odavalt said key ja kui ei istu siis müü maha mäng. Siin foorumis EA kirumine ei vii sind kuhugi icon_idea.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:01:23 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
Timberg, ma oleks BC2'ga väga rahul kui mängida saaks. Reede-Laupäev olid EA serveri jamad, täna hommikul viskab punkbuster mind välja... missest et kell 3 öösel mängisin ja kõik ok oli... EA on lihtsalt järjekordse rahamasina välja visanud, et pohhui, et mäng ei tööta, aga raha võiks ikka küsida.

Sul ju naine olemas, tehke süüa vms icon_razz.gif Ei pea ju terve nädalavahetuse bc2 mängima icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:04:59 vasta tsitaadiga

Sain siis lõpuks eile kesköö paiku korralikku serverisse ja mõnuga uhatud (nii viieni hommikul). Mängul on muidugi mõned tõsised puudujäägid seoses tehnilise tasemega, kuid asi ise töötab ja on megafun. Üks neist on näiteks täiesti aiateibaid näitav pingide number ingame, mis väitis mu pingi olevat 600 ja kohe mitte ei tahtnud sealt alla tulla hoolimata sellest, et serveri brauseris oli ping 70 ja reaalselt ingame ka sama. Aga sellised kerged probleemid elab üle, võrreldes serverisse saamise missiooniga- see on raskem, kui Everesti otsa ronimine.

Graafika on suht Crysise tasemel, heli on nagu ikka fantastiline tänu DICE'i audiomeestele ja mängitavus on klassikaline Battlefield. Sattusin kohe algatuseks ka HC serverisse ja peale tavalise proovimist ei ole küll mitte mingit soovi peale HC midagi enam teha. Mehed kukkusid kahe kuuliga ja combat oli kiire ja vihane. Senimaani küll mõlemad pöidlad peaaegu püsti- serverite asi on vaja korda saada, siis on tegu legendaarse MPga. Koticku Bobby on ilmselt kergelt paanikas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:07:04 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Siin foorumis EA kirumine ei vii sind kuhugi icon_idea.gif

Palju ühes teises foorumis ühte teist firmat kiruti? icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 07.03.2010 12:09:39 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
tsitaat:
Keegi ennist küsis 8xAA 16xAF screenshotti.

1680*1050 näeb asi välja nii. VSYNC on HBAO on.


Spoiler Spoiler Spoiler
tsitaat:
Frapsiga sai kiiresti tehtud. Muidu sain PB käest kicki kui fraps jooksis icon_biggrin.gif
Mul ei kicki ,tee manuaalne uuendus. thumbs_up.gif
Mul vist vanem versioon. icon_rolleyes.gif Küsimus ,kas xfire in game menu tuleb ette kui vajutan x ja scroll locki? Kui nii siis minul ei tule see ette.


EDIT: Kas tõesti on paljudel bc2 mängijatel paremad prosed ,kui minu E8400? Asi selles ,et teised on ammu mängus ,kui minna mängu jõuan ,sest mapi laeb kauem... rahvas esimese lipu endale võtnud ja osad juba teisel pool kaarti... icon_confused.gif

EDIT: Soovitage head 4 tuumalist 775 socketile.... kui on olemas... ema Gigabyte GA-P35-DS3L


viimati muutis Killzone88 07.03.2010 12:38:53, muudetud 10 korda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:10:28 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Siin foorumis EA kirumine ei vii sind kuhugi icon_idea.gif

Palju ühes teises foorumis ühte teist firmat kiruti? icon_lol.gif

IWst räägid icon_question.gif whistle.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:10:39 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Siin foorumis EA kirumine ei vii sind kuhugi icon_idea.gif

Palju ühes teises foorumis ühte teist firmat kiruti? icon_lol.gif

Teist firmat võib ühes teises foorumis kiruda icon_razz1.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:12:28 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
villu70 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Siin foorumis EA kirumine ei vii sind kuhugi icon_idea.gif

Palju ühes teises foorumis ühte teist firmat kiruti? icon_lol.gif

IWst räägid icon_question.gif whistle.gif

Karta on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rassmuss
HV vaatleja
Rassmuss

liitunud: 05.01.2009




sõnum 07.03.2010 12:14:36 vasta tsitaadiga

patrick615, Meil on suht sarnane komplekt, et kas sul jookseb kõik põhjas normaalselt ? Mul kõik põhjas muutub hiir ainult uimaseks, aga fps 40-50 siiski.. Seega mängin mediumiga, et paremat gameplay'd saada..
_________________
(:
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:16:38 vasta tsitaadiga

Rassmuss, Proovi oma prose kellata saad kindlalt parema tulemuse.
Kui abi vajad sellega siis selle jaoks see teema https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=262302&start=14000
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 07.03.2010 12:22:06 vasta tsitaadiga

SLI/CF annab tulemust muidu?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:29:40 vasta tsitaadiga

Kas te mängida ka saate? PB kickib mind igalt poolt välja ja seda isegi peale manuaalselt PB uuendamiset.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 07.03.2010 12:31:46 vasta tsitaadiga

Pole siiani ühtegi probleemi olnud mänguga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:32:45 vasta tsitaadiga

mul ka kickib aga mitte kõikidest serveritest.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feerer
HV kasutaja
Feerer

liitunud: 01.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:34:20 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kas te mängida ka saate? PB kickib mind igalt poolt välja ja seda isegi peale manuaalselt PB uuendamiset.

Ei saa, absoluutselt igast serverist saan kicki, kuigi tegin ka kõikvõimalikud uuendused ära.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:47:04 vasta tsitaadiga

Kuskil meeld jäänud et aprillis siis uusi mappe oodata(map pak 2) ei tea kas kõikidele platvormidele tulevad?
E: krt ei olegi mingeid mappe
tsitaat:
Map Pack 2 DLC: (Free)

* Arica Harbour gets new life with a addition of Conquest Mode.
* Laguna Presa gets enhanced with Rush Mode.


viimati muutis xxlmaster 07.03.2010 12:51:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 07.03.2010 12:50:53 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
SLI/CF annab tulemust muidu?

video pole oluline, prose on põhiline.
Endal profiilarvutiga, reso 1920:1080 AA ja AF natuke peal, medium-low settingutel min 35 , max 100, avg 50-60 ehk suht mängitav. Lagi näen vahel aga olen harjunud. Tavaline lagi-script on noaga löömine, verd lendab kui lööd pidevalt aga vahel suudab ikka vastane sind maha võtta.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rassmuss
HV vaatleja
Rassmuss

liitunud: 05.01.2009




sõnum 07.03.2010 12:53:55 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Ma ei julge jamada selle kellamisega, pärast keeran veel kõik piiksu icon_lol.gif kui keegi mingit täpset õpetust just ei tee, et kuidas ma oma prose kellama peaks, siis ei hakka igaks juhuks jändama sellega.. veel mitte igal juhul, sest seal liiga palju asju, mida peab jälgima jne ning see maailm suht võõras minu jaoks..
_________________
(:
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 13:05:44 vasta tsitaadiga

AHV idel mingid oma lemmik map ka välja kujunenud v on kõik head. Muide kuida see port valdez nüüd fullis välja näeb?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 13:11:06 vasta tsitaadiga

Rassmuss, ma jooksutan High peal ja 2xAA ja 4xAF. 8xAA ja 16xAF on fps 35-40. Peaks vb proovima natuke klokkida oma Q9400. Killzone88 ma soovitan sulle Q9400 või midagi Q9xxx seeriast. Oleneb mis su rahakott lubab.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 13:11:49 vasta tsitaadiga

Feerer kirjutas:
Scart kirjutas:
Kas te mängida ka saate? PB kickib mind igalt poolt välja ja seda isegi peale manuaalselt PB uuendamiset.

Ei saa, absoluutselt igast serverist saan kicki, kuigi tegin ka kõikvõimalikud uuendused ära.

TNT serverist ei kicki, aga seal on miski imelik seltskond koos... ronivad kõik ühele poolele, et siis peale roundi öelda.... you guys suck ... missest, et mäng on vahepeal 15vs10
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 07.03.2010 13:11:52 vasta tsitaadiga

Feerer kirjutas:
Scart kirjutas:
Kas te mängida ka saate? PB kickib mind igalt poolt välja ja seda isegi peale manuaalselt PB uuendamiset.

Ei saa, absoluutselt igast serverist saan kicki, kuigi tegin ka kõikvõimalikud uuendused ära.
sama siin :S

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/430565.page
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.03.2010 13:21:07 vasta tsitaadiga

NoNii. Pilte tegin sitaks, mõned on paremad, mõned halvemad, paljud ingame, osad ka cutscened. Igast peatükist midagi. Mitte päris igast peatükist, paar vist jäi välja, kuna ei old mõtet nii põhjalikult asja ette võtta. Kuna pilte on metsikult, siis panen thumbid kõik ühte spoilerisse.
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: panin thumbidele vahed vahele, et oleks paremini eraldatud.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik


viimati muutis NATAS999 07.03.2010 13:27:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 13:25:35 vasta tsitaadiga

NATAS999, thumbs_up.gif beer_yum.gif
Muide mis see controlside all "hiire kiirendi" teeb? Palju kaeblevad uimase hiire pärast kas see ei muuda midagi?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 13:27:19 vasta tsitaadiga

väga vinge mäng ,parimaid thumbs_up.gif
_________________
Special boy


viimati muutis Mr Jason 07.03.2010 13:28:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.03.2010 13:27:48 vasta tsitaadiga

xxlmaster, muudab hiire uimaseks imho icon_biggrin.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 07.03.2010 13:30:38 vasta tsitaadiga

Kurat, kui beta jooksis 1280x720 ja low peal ikka ~20 fps koguaeg, ehk sitasti, siis full jookseb 1680x1050 mediumi peal pideva ~40 fpsiga thumbs_up.gif
Väga hea, serveritega probleemid parandagu ära ainult.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 07.03.2010 13:33:41 vasta tsitaadiga

Ainuke anomaalia mis mul esineb on see, et kui unlockisin med ja ammo packi siis neid sinna ei ilmu kuhu peaks ilmuma...samas shotgun on ilusti lahti icon_rolleyes.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 13:33:54 vasta tsitaadiga

Üldiselt kenad pildid, asi on küll maitses aga see kuidas siin mängus püstolit käes hoiab on ikka väga nõme. reconi käed on veel rohkem tardilikud ( maskeering) icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.03.2010 13:38:36 vasta tsitaadiga

Timo1337, mis seal siis nõmedat on? jumala normaalselt hoiab ju relva. icon_cool.gif

ingames mõtled seda püstoli hoidmist või cutscenes või seal, kus lennukist alla hüppab ja seal püssi hoiab?

aga need tomkläänsi mängud mulle ei meeldi kah, nagu mingi reumahaige roomab ringi ja joosta ka korralikult ei oska.thumbs_down.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik


viimati muutis NATAS999 07.03.2010 13:39:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 13:39:40 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd näkku lööge aga kuidas ma teisi relvi saan oma kitti panna? Engi sai SCARi lahti, aga ma ei saa seda defaultiks panna kittide sättimise lehel, täht ikka selle summutatud MP5 peale.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 07.03.2010 13:41:29 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 13:42:29 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
EDIT: Kas tõesti on paljudel bc2 mängijatel paremad prosed ,kui minu E8400? Asi selles ,et teised on ammu mängus ,kui minna mängu jõuan ,sest mapi laeb kauem... rahvas esimese lipu endale võtnud ja osad juba teisel pool kaarti... icon_confused.gif

Ma olen pea alati üks esimesi, kes mapile jõuab. Ma kahtlustan, et osa rahvast vahib seal oma statse ja ei vajuta kohe join.

Kusjuures see on üks asi, mida oleks vaja parandada. Roundi alguses võiks ikka mingi väike ootamis aeg olla, et aeglasemate arvutitega inimesed ka sisse jõuaks. Rääkimata muudest halbadest tagajärgedest, ei saa nad tänu sellele ka kunagi alguses tanke ja koptereid.
ot:
Killzone88 kirjutas:
EDIT: Soovitage head 4 tuumalist 775 socketile.... kui on olemas... ema Gigabyte GA-P35-DS3L

Suht kirve hinnaga on need korralikud 775 Quadid. Mul jäi praegu karp lahti, kui ma lugesin, et Q9650 maksab 4500 krooni (võrdluseks i7 920 on alla 4k). Need muidugi poe hinnad, ma sinu asemel prooviks siit HV'st midagi leida.

Tegelikult on minu meelest praegu high-end 775 protsessori ostmine suht koht raha maha viskamine. Parem kuluta natuke rohkem ja saad endale korraliku Intel 1366 või AMD AM3 socket süsteemi kokku panna. Mul läks i7 920 + ASUS P6T + 2GB DDR3 RAM kokku alla 6000 krooni maksma (HV'st ostetud).

Kuid kui ikka kindel soov osta 775 Quad, siis võta Q9550. Parim hinna ja jõudluse suhe.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 07.03.2010 13:48:01 vasta tsitaadiga

Kuidas AMD-ga jookseb asi kas mul on mõtet seda ostma minna sest just multiplayer huvitav mind? MIngi MP demo ei ringle?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 07.03.2010 13:48:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Ma olen pea alati üks esimesi, kes mapile jõuab. Ma kahtlustan, et osa rahvast vahib seal oma statse ja ei vajuta kohe join.

Kusjuures see on üks asi, mida oleks vaja parandada. Roundi alguses võiks ikka mingi väike ootamis aeg olla, et aeglasemate arvutitega inimesed ka sisse jõuaks. Rääkimata muudest halbadest tagajärgedest, ei saa nad tänu sellele ka kunagi alguses tanke ja koptereid.


Ma olen üks viimaseid icon_biggrin.gif ja ei vaata statse ega midgai, ootan kuna tuleb join ja siis pärast eriti mõnus suures mapis enda baasist kuhugi jooksma hakata icon_biggrin.gif mingi 2-3 minti jookseb vast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.