|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.03.2010 11:13:36
|
|
|
| Keegi kõik viled ka saavad põhja keerata. Krt sealt peaks päris hea pilt välja tulema.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.03.2010 11:14:52
|
|
|
xxlmaster, mina saan. mis siis? tahad scriine ve 1920x1200 viled põhjas?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.03.2010 11:17:40
|
|
|
NATAS999, jah aga ma tahan näha et KÕIK asjad põhjas on, max AA, AF, HBAO(või mis iganes see oli)
Lihtsalt huvitav oleks näha kuidas see asi välja näeb.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
07.03.2010 11:19:01
|
|
|
DICE: BF:BC2 NOT Competing With MW2
| tsitaat: |
Patrick Bach, a DICE representative, stated recently that BF:BC2 is not trying to compete with the popular CoD:MW2 game released in Novemeber, 2009. But instead, he states, "To me it's not beating, it's showing that you can do things differently and to a high quality while delivering both a single-player and multiplayer game." And that EA sees it as a goal to beat out Activision's popular game and take back the FPS world with BF:BC2 and the newest entry into the popular Medal of Honor series. Read more here: http://www.gamerzines.com/ps3/news/ea-goal-to-beat-modern-warfare.html |
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.03.2010 11:26:03
|
|
|
xxlmaster, saab tehtud. AA'ga võib aega minna, see kurivaim ei viitsi kõike siluda, vb peab CCC'st peale panema hoopis.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.03.2010 11:42:53
|
|
|
KuriVaiM1 see jälle PR jutt. Enamasti tuleb nii ettevõtete kui eraisikute tasandil kasuks, kui ei ütle otse välja vaid hämad.
Loomulikult on BC2 konkreetne MW2 konkurent ja kohe kindlasti on praegusel hetkel MW2 kokku rohkem müüdud (mäng rohkem väljas olnud). Eks aeg näitab, kumb jääb müüginumbritelt peale.
Väga tuleohtlik teema. Igatahes mingit bc2 vs mw2 arutelu siia teemasse ärge postitage. VÕitlustandris on vastav teema olemas.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
07.03.2010 11:43:40
|
|
|
Timberg, oled kaineks saanud ? Paar kasutajat otsis sind siin juba Me olime mures
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nightfire
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2009
|
07.03.2010 11:45:09
|
|
|
Keegi teab milles probleem?
Lähen server browserisse aga ühtegi serverit sinna ei ilmu.
Olen teinud refreshe, proovinud "play now" jne.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
07.03.2010 11:48:33
|
|
|
| no tra küll... täna hommikul siis uus trend, kicked from the game by punkbuster. manual update tehtud, ühtegi uuendust ei leia... vastik vastik vastik beta.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
07.03.2010 11:48:46
|
|
|
| Nightfire kirjutas: |
Keegi teab milles probleem?
Lähen server browserisse aga ühtegi serverit sinna ei ilmu.
Olen teinud refreshe, proovinud "play now" jne. |
Sul BC2 ikka läbi tulemüüri läbi lastud?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.03.2010 11:49:29
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
Timberg, oled kaineks saanud ? Paar kasutajat otsis sind siin juba Me olime mures  |
Praegu jah. Kõik vast vastused oma küsimustele kätte ka saanud nii, et yeee chiiil
| Nightfire kirjutas: |
Keegi teab milles probleem?
Lähen server browserisse aga ühtegi serverit sinna ei ilmu.
Olen teinud refreshe, proovinud "play now" jne. |
Üritad piraversiooniga mängida?
| etc_Shelob kirjutas: |
| no tra küll... täna hommikul siis uus trend, kicked from the game by punkbuster. manual update tehtud, ühtegi uuendust ei leia... vastik vastik vastik beta. |
Shelob sa mõne mänguga rahul ka olnud launch ajal?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.03.2010 11:49:39
|
|
|
ma vaatain siit igast osast mõned pildid, aega läheb veel natuke päris mitu minutit. snowblind juures praegu.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
07.03.2010 11:49:53
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
Kellelgi veel sellist jama win7-s siis nvidia kaardiga SP-s,et pilt jõnksutab kuigi fps 40-75 profiilis oleva kooslusega?Peal uusim driver või viga dx10.1 mängul aga kaardil dx10 toetus  |
Minumeelest mul ka veits jõnksutab nagu.. St et jooksed siis vahepeal poob nagu kinni iga paari-kolme sammu tagant?
_________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // • |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
07.03.2010 11:50:59
|
|
|
Keegi ennist küsis 8xAA 16xAF screenshotti.
1680*1050 näeb asi välja nii. VSYNC on HBAO on.
Spoiler 
Frapsiga sai kiiresti tehtud. Muidu sain PB käest kicki kui fraps jooksis
viimati muutis Pätu 07.03.2010 11:53:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
07.03.2010 11:51:32
|
|
|
| Timberg, ma oleks BC2'ga väga rahul kui mängida saaks. Reede-Laupäev olid EA serveri jamad, täna hommikul viskab punkbuster mind välja... missest et kell 3 öösel mängisin ja kõik ok oli... EA on lihtsalt järjekordse rahamasina välja visanud, et pohhui, et mäng ei tööta, aga raha võiks ikka küsida.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.03.2010 11:57:07
|
|
|
etc_Shelob, Räägid nagu oleks ulme miljoni nüüd välja käinud. Ole rahul et odavalt said key ja kui ei istu siis müü maha mäng. Siin foorumis EA kirumine ei vii sind kuhugi
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.03.2010 12:01:23
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| Timberg, ma oleks BC2'ga väga rahul kui mängida saaks. Reede-Laupäev olid EA serveri jamad, täna hommikul viskab punkbuster mind välja... missest et kell 3 öösel mängisin ja kõik ok oli... EA on lihtsalt järjekordse rahamasina välja visanud, et pohhui, et mäng ei tööta, aga raha võiks ikka küsida. |
Sul ju naine olemas, tehke süüa vms Ei pea ju terve nädalavahetuse bc2 mängima
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.03.2010 12:04:59
|
|
|
Sain siis lõpuks eile kesköö paiku korralikku serverisse ja mõnuga uhatud (nii viieni hommikul). Mängul on muidugi mõned tõsised puudujäägid seoses tehnilise tasemega, kuid asi ise töötab ja on megafun. Üks neist on näiteks täiesti aiateibaid näitav pingide number ingame, mis väitis mu pingi olevat 600 ja kohe mitte ei tahtnud sealt alla tulla hoolimata sellest, et serveri brauseris oli ping 70 ja reaalselt ingame ka sama. Aga sellised kerged probleemid elab üle, võrreldes serverisse saamise missiooniga- see on raskem, kui Everesti otsa ronimine.
Graafika on suht Crysise tasemel, heli on nagu ikka fantastiline tänu DICE'i audiomeestele ja mängitavus on klassikaline Battlefield. Sattusin kohe algatuseks ka HC serverisse ja peale tavalise proovimist ei ole küll mitte mingit soovi peale HC midagi enam teha. Mehed kukkusid kahe kuuliga ja combat oli kiire ja vihane. Senimaani küll mõlemad pöidlad peaaegu püsti- serverite asi on vaja korda saada, siis on tegu legendaarse MPga. Koticku Bobby on ilmselt kergelt paanikas.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
07.03.2010 12:07:04
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Siin foorumis EA kirumine ei vii sind kuhugi  |
Palju ühes teises foorumis ühte teist firmat kiruti?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
07.03.2010 12:09:39
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| tsitaat: |
Keegi ennist küsis 8xAA 16xAF screenshotti.
|
1680*1050 näeb asi välja nii. VSYNC on HBAO on.
Spoiler 
|
| tsitaat: |
| Frapsiga sai kiiresti tehtud. Muidu sain PB käest kicki kui fraps jooksis icon_biggrin.gif |
Mul ei kicki ,tee manuaalne uuendus.
Mul vist vanem versioon. Küsimus ,kas xfire in game menu tuleb ette kui vajutan x ja scroll locki? Kui nii siis minul ei tule see ette.
EDIT: Kas tõesti on paljudel bc2 mängijatel paremad prosed ,kui minu E8400? Asi selles ,et teised on ammu mängus ,kui minna mängu jõuan ,sest mapi laeb kauem... rahvas esimese lipu endale võtnud ja osad juba teisel pool kaarti...
EDIT: Soovitage head 4 tuumalist 775 socketile.... kui on olemas... ema Gigabyte GA-P35-DS3L
viimati muutis Killzone88 07.03.2010 12:38:53, muudetud 10 korda |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.03.2010 12:10:28
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Siin foorumis EA kirumine ei vii sind kuhugi  |
Palju ühes teises foorumis ühte teist firmat kiruti?  |
IWst räägid
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.03.2010 12:10:39
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Siin foorumis EA kirumine ei vii sind kuhugi  |
Palju ühes teises foorumis ühte teist firmat kiruti?  |
Teist firmat võib ühes teises foorumis kiruda
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
07.03.2010 12:12:28
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| villu70 kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Siin foorumis EA kirumine ei vii sind kuhugi  |
Palju ühes teises foorumis ühte teist firmat kiruti?  |
IWst räägid  |
Karta on
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rassmuss
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2009
|
07.03.2010 12:14:36
|
|
|
patrick615, Meil on suht sarnane komplekt, et kas sul jookseb kõik põhjas normaalselt ? Mul kõik põhjas muutub hiir ainult uimaseks, aga fps 40-50 siiski.. Seega mängin mediumiga, et paremat gameplay'd saada..
_________________ (: |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
07.03.2010 12:22:06
|
|
|
SLI/CF annab tulemust muidu?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.03.2010 12:29:40
|
|
|
| Kas te mängida ka saate? PB kickib mind igalt poolt välja ja seda isegi peale manuaalselt PB uuendamiset.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
07.03.2010 12:31:46
|
|
|
Pole siiani ühtegi probleemi olnud mänguga
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
07.03.2010 12:32:45
|
|
|
mul ka kickib aga mitte kõikidest serveritest.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Feerer
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2006
|
07.03.2010 12:34:20
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Kas te mängida ka saate? PB kickib mind igalt poolt välja ja seda isegi peale manuaalselt PB uuendamiset. |
Ei saa, absoluutselt igast serverist saan kicki, kuigi tegin ka kõikvõimalikud uuendused ära.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.03.2010 12:47:04
|
|
|
Kuskil meeld jäänud et aprillis siis uusi mappe oodata(map pak 2) ei tea kas kõikidele platvormidele tulevad?
E: krt ei olegi mingeid mappe
| tsitaat: |
Map Pack 2 DLC: (Free)
* Arica Harbour gets new life with a addition of Conquest Mode.
* Laguna Presa gets enhanced with Rush Mode.
|
viimati muutis xxlmaster 07.03.2010 12:51:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
07.03.2010 12:50:53
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| SLI/CF annab tulemust muidu? |
video pole oluline, prose on põhiline.
Endal profiilarvutiga, reso 1920:1080 AA ja AF natuke peal, medium-low settingutel min 35 , max 100, avg 50-60 ehk suht mängitav. Lagi näen vahel aga olen harjunud. Tavaline lagi-script on noaga löömine, verd lendab kui lööd pidevalt aga vahel suudab ikka vastane sind maha võtta.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rassmuss
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2009
|
07.03.2010 12:53:55
|
|
|
xxlmaster, Ma ei julge jamada selle kellamisega, pärast keeran veel kõik piiksu kui keegi mingit täpset õpetust just ei tee, et kuidas ma oma prose kellama peaks, siis ei hakka igaks juhuks jändama sellega.. veel mitte igal juhul, sest seal liiga palju asju, mida peab jälgima jne ning see maailm suht võõras minu jaoks..
_________________ (: |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.03.2010 13:05:44
|
|
|
| AHV idel mingid oma lemmik map ka välja kujunenud v on kõik head. Muide kuida see port valdez nüüd fullis välja näeb?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
07.03.2010 13:11:06
|
|
|
| Rassmuss, ma jooksutan High peal ja 2xAA ja 4xAF. 8xAA ja 16xAF on fps 35-40. Peaks vb proovima natuke klokkida oma Q9400. Killzone88 ma soovitan sulle Q9400 või midagi Q9xxx seeriast. Oleneb mis su rahakott lubab.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
07.03.2010 13:11:49
|
|
|
| Feerer kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Kas te mängida ka saate? PB kickib mind igalt poolt välja ja seda isegi peale manuaalselt PB uuendamiset. |
Ei saa, absoluutselt igast serverist saan kicki, kuigi tegin ka kõikvõimalikud uuendused ära. |
TNT serverist ei kicki, aga seal on miski imelik seltskond koos... ronivad kõik ühele poolele, et siis peale roundi öelda.... you guys suck ... missest, et mäng on vahepeal 15vs10
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
07.03.2010 13:11:52
|
|
|
| Feerer kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Kas te mängida ka saate? PB kickib mind igalt poolt välja ja seda isegi peale manuaalselt PB uuendamiset. |
Ei saa, absoluutselt igast serverist saan kicki, kuigi tegin ka kõikvõimalikud uuendused ära. |
sama siin :S
http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/430565.page
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.03.2010 13:21:07
|
|
|
NoNii. Pilte tegin sitaks, mõned on paremad, mõned halvemad, paljud ingame, osad ka cutscened. Igast peatükist midagi. Mitte päris igast peatükist, paar vist jäi välja, kuna ei old mõtet nii põhjalikult asja ette võtta. Kuna pilte on metsikult, siis panen thumbid kõik ühte spoilerisse.
Spoiler 
Edit: panin thumbidele vahed vahele, et oleks paremini eraldatud.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
viimati muutis NATAS999 07.03.2010 13:27:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.03.2010 13:25:35
|
|
|
NATAS999,
Muide mis see controlside all "hiire kiirendi" teeb? Palju kaeblevad uimase hiire pärast kas see ei muuda midagi?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
07.03.2010 13:27:19
|
|
|
väga vinge mäng ,parimaid
_________________ Special boy
viimati muutis Mr Jason 07.03.2010 13:28:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.03.2010 13:27:48
|
|
|
xxlmaster, muudab hiire uimaseks imho
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
07.03.2010 13:30:38
|
|
|
Kurat, kui beta jooksis 1280x720 ja low peal ikka ~20 fps koguaeg, ehk sitasti, siis full jookseb 1680x1050 mediumi peal pideva ~40 fpsiga
Väga hea, serveritega probleemid parandagu ära ainult.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
07.03.2010 13:33:41
|
|
|
Ainuke anomaalia mis mul esineb on see, et kui unlockisin med ja ammo packi siis neid sinna ei ilmu kuhu peaks ilmuma...samas shotgun on ilusti lahti
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
07.03.2010 13:33:54
|
|
|
Üldiselt kenad pildid, asi on küll maitses aga see kuidas siin mängus püstolit käes hoiab on ikka väga nõme. reconi käed on veel rohkem tardilikud ( maskeering)
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.03.2010 13:38:36
|
|
|
Timo1337, mis seal siis nõmedat on? jumala normaalselt hoiab ju relva.
ingames mõtled seda püstoli hoidmist või cutscenes või seal, kus lennukist alla hüppab ja seal püssi hoiab?
aga need tomkläänsi mängud mulle ei meeldi kah, nagu mingi reumahaige roomab ringi ja joosta ka korralikult ei oska.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
viimati muutis NATAS999 07.03.2010 13:39:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.03.2010 13:39:40
|
|
|
| Ärge nüüd näkku lööge aga kuidas ma teisi relvi saan oma kitti panna? Engi sai SCARi lahti, aga ma ei saa seda defaultiks panna kittide sättimise lehel, täht ikka selle summutatud MP5 peale.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
07.03.2010 13:41:29
|
|
|
Spoiler 
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
07.03.2010 13:42:29
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
EDIT: Kas tõesti on paljudel bc2 mängijatel paremad prosed ,kui minu E8400? Asi selles ,et teised on ammu mängus ,kui minna mängu jõuan ,sest mapi laeb kauem... rahvas esimese lipu endale võtnud ja osad juba teisel pool kaarti... |
Ma olen pea alati üks esimesi, kes mapile jõuab. Ma kahtlustan, et osa rahvast vahib seal oma statse ja ei vajuta kohe join.
Kusjuures see on üks asi, mida oleks vaja parandada. Roundi alguses võiks ikka mingi väike ootamis aeg olla, et aeglasemate arvutitega inimesed ka sisse jõuaks. Rääkimata muudest halbadest tagajärgedest, ei saa nad tänu sellele ka kunagi alguses tanke ja koptereid.
| ot: |
| Killzone88 kirjutas: |
| EDIT: Soovitage head 4 tuumalist 775 socketile.... kui on olemas... ema Gigabyte GA-P35-DS3L |
Suht kirve hinnaga on need korralikud 775 Quadid. Mul jäi praegu karp lahti, kui ma lugesin, et Q9650 maksab 4500 krooni (võrdluseks i7 920 on alla 4k). Need muidugi poe hinnad, ma sinu asemel prooviks siit HV'st midagi leida.
Tegelikult on minu meelest praegu high-end 775 protsessori ostmine suht koht raha maha viskamine. Parem kuluta natuke rohkem ja saad endale korraliku Intel 1366 või AMD AM3 socket süsteemi kokku panna. Mul läks i7 920 + ASUS P6T + 2GB DDR3 RAM kokku alla 6000 krooni maksma (HV'st ostetud).
Kuid kui ikka kindel soov osta 775 Quad, siis võta Q9550. Parim hinna ja jõudluse suhe. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
07.03.2010 13:48:01
|
|
|
Kuidas AMD-ga jookseb asi kas mul on mõtet seda ostma minna sest just multiplayer huvitav mind? MIngi MP demo ei ringle?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
07.03.2010 13:48:31
|
|
|
| tsitaat: |
Ma olen pea alati üks esimesi, kes mapile jõuab. Ma kahtlustan, et osa rahvast vahib seal oma statse ja ei vajuta kohe join.
Kusjuures see on üks asi, mida oleks vaja parandada. Roundi alguses võiks ikka mingi väike ootamis aeg olla, et aeglasemate arvutitega inimesed ka sisse jõuaks. Rääkimata muudest halbadest tagajärgedest, ei saa nad tänu sellele ka kunagi alguses tanke ja koptereid.
|
Ma olen üks viimaseid ja ei vaata statse ega midgai, ootan kuna tuleb join ja siis pärast eriti mõnus suures mapis enda baasist kuhugi jooksma hakata mingi 2-3 minti jookseb vast.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|