Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2010 02:36:42 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
tsitaat:

Siis sa ei ole mitte keegi icon_rolleyes.gif

seda sa ütled lihtsalt kadedusest kuna sa ei suuda sõpradeta inimest tuvastada ja öelda kes ta on icon_lol.gif thumbs_up.gif
Mõistlik järeldus icon_smile.gif
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 28.01.2010 04:45:49 vasta tsitaadiga

Jhael kirjutas:
Andium kirjutas:
Kui tahate kõike näha mustas valguses siis palun väga. elu halb ning kõik on pahad. beer_yum.gif
On väga hea ütlus. Näita minule oma sõpru ning ma ütlen kes sa oled. inimene muutub just selliseks nagu ta sõbrad on, kus ta ringi hängib, kellega suhtleb. Vastavalt sellele on ka tema maailma vaade.
Mis siis, kui ei hängi, ei suhtle? Kes sa siis oled?


Sinu küsimusest ei saanud aru. Tõid näite inimesest, kes on ühiskonnast eraldunud ja küsid kes ta on? ta ongi ühiskonnast eraldunud inimene, kellel pärast võib olla suuri raskusi ühiskonda tagasi sulanduda. soovitan otsida abi. inimene ei ole nii loodud, et suudaks üksi eksisteerida ning elada sedasi normaalset elu.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2010 09:27:51 vasta tsitaadiga

Kes ütleb, mis on normaalne elu?
_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsjuun
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2010




sõnum 30.01.2010 22:49:58 vasta tsitaadiga

Küsimused siis Polüka kohta. Lugesin siin samuses teemas ka Polüka muljeid, aga küsin veel.

Kuidas seal olukord oleks minusugusele ?
Matemaatika ning keemia 3. Kaldun sellele poole, et matemaatikas olen rohkemaks suuteline, kui praegu. Ning IT huvitab küll.

Milline näeks välja sisseastumise eksam ?

Ja ei ole tegelt ju midagi seal niiniinii karm, kui räägitakse ? Tavaline kutse kool nagu Tartu KHK, kuigi nimi on petlik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 30.01.2010 22:56:44 vasta tsitaadiga

On plaan kooliellu end kaasata põhi- või keskkooli baasil?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsjuun
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2010




sõnum 30.01.2010 23:09:26 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
On plaan kooliellu end kaasata põhi- või keskkooli baasil?


Põhi, ikka põhi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 31.01.2010 00:17:14 vasta tsitaadiga

tsjuun kirjutas:
Küsimused siis Polüka kohta. Lugesin siin samuses teemas ka Polüka muljeid, aga küsin veel.

Kuidas seal olukord oleks minusugusele ?
Matemaatika ning keemia 3. Kaldun sellele poole, et matemaatikas olen rohkemaks suuteline, kui praegu. Ning IT huvitab küll.

Milline näeks välja sisseastumise eksam ?

Ja ei ole tegelt ju midagi seal niiniinii karm, kui räägitakse ? Tavaline kutse kool nagu Tartu KHK, kuigi nimi on petlik.

Sisseastumise eksamit ära karda, puhas Sudokude lahendamine pidi olema. Ise küll ei teinud, et räägiti, et ülimalt lihtne.

Keemia.. noh, mina oma nullilähedaste teadmistega sain keemia eksami viie. icon_wink.gif

Aga no üldiselt polüka kohta. Seal saad sa tõesti ainult algteadmised, seega enamuse pead ise õppima. Aga kui IT huvitab, siis ei tohiks sellega probleeme tulla. Mina näiteks olen enamuse ise õppinud, koolist üpris vähe teadmisi siiani saanud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsjuun
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2010




sõnum 31.01.2010 00:24:21 vasta tsitaadiga

Q. kirjutas:
tsjuun kirjutas:
Küsimused siis Polüka kohta. Lugesin siin samuses teemas ka Polüka muljeid, aga küsin veel.

Kuidas seal olukord oleks minusugusele ?
Matemaatika ning keemia 3. Kaldun sellele poole, et matemaatikas olen rohkemaks suuteline, kui praegu. Ning IT huvitab küll.

Milline näeks välja sisseastumise eksam ?

Ja ei ole tegelt ju midagi seal niiniinii karm, kui räägitakse ? Tavaline kutse kool nagu Tartu KHK, kuigi nimi on petlik.

Sisseastumise eksamit ära karda, puhas Sudokude lahendamine pidi olema. Ise küll ei teinud, et räägiti, et ülimalt lihtne.

Keemia.. noh, mina oma nullilähedaste teadmistega sain keemia eksami viie. icon_wink.gif

Aga no üldiselt polüka kohta. Seal saad sa tõesti ainult algteadmised, seega enamuse pead ise õppima. Aga kui IT huvitab, siis ei tohiks sellega probleeme tulla. Mina näiteks olen enamuse ise õppinud, koolist üpris vähe teadmisi siiani saanud.


Tegelikult ei ole ju Polükal ja Tartu KHK mitte mingisugust vahet ? Saab sama hariduse, sama taseme, sama väärilised töökohad koos palgaga jn. (kui tööle saada)

On õigus ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 31.01.2010 00:25:45 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei oska kommenteerida, kuna ei ole kogemusi Tartu KHK'ga.

Tööle saamise kohapealt mina kooli nimele lootma ei jää. Loevad siiski oskused. Töö võid ju saada, aga kui sa seal midagi teha ei oska, saad peagi kinga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 31.01.2010 00:36:36 vasta tsitaadiga

Haridus ja tase on sinu enda teha. Kui sa ise ennast harida ei viitsi üldse, ei tasu kutsekoolidesse ka IT-d õppima minna. Seal sa saad nii napid teadmised ja ainult alused mõistmaks reaalselt kõike seda. Kokkuvõttes jääb kahjuks kogu üleasanne ennast harida sinu kanda (mõne puhul siiski õnnistus, kellele õppida meeldib). Koolist saad paberi, et tööandjal oleks meelepärasem ja illusioon "tasemest".
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 31.01.2010 03:22:33 vasta tsitaadiga

tsjuun, pythagorase teoreem ja lihtsamate sudokude lahendamine selge, ning pisut loogilist mõtlemist omad siis test väga lihtne, vähemalt 2008 oli.
_________________
ANIMIST
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 31.01.2010 03:26:08 vasta tsitaadiga

Kellele see test seal on? Minu arust tuli kirjutada oma hinne ja pingerea alusel kutsuti matsid ülesse allkirja vastu. Nii mulle räägiti.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 31.01.2010 03:59:52 vasta tsitaadiga

MarioA., kui kõik hinded 4-d 5-d siis sai ilma testita. Vb nüüd midagi muutunud, mina igastahes pidin testi tegema.
_________________
ANIMIST
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 31.01.2010 04:06:20 vasta tsitaadiga

Ei tea. Mulle rääkis, et matemaatika ja füüsika hinne tuli eraldi avaldusele vm. välja kirjutada. Oli matemaatika kolm ja füüsika neli. Pingereas esimeses veerandis 60-st inimesest. Ju siis vaadati ka teisi hindeid, ei tea.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 31.01.2010 04:12:38 vasta tsitaadiga

Mul oli matemaatika eksam 5 muidu matemaatika 4 ja füüsika oli ka 4 või 5 ei mäleta. Muidu põhikooli lõputunnistusel oli 7 kolme vist icon_biggrin.gif
_________________
ANIMIST
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 31.01.2010 10:17:13 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Ei tea. Mulle rääkis, et matemaatika ja füüsika hinne tuli eraldi avaldusele vm. välja kirjutada. Oli matemaatika kolm ja füüsika neli. Pingereas esimeses veerandis 60-st inimesest. Ju siis vaadati ka teisi hindeid, ei tea.

No mina läksin dokumente viima, vaatas korra hinnetelehele peale ja ütles, et olen sees. Hinded olid neljad-viied.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 03.02.2010 22:29:46 vasta tsitaadiga

juhtuski see, mida kartsin kõige rohkem - sain re õppekohale ennistatuks. olin juba koolimineku sellel poolaastal maha kandnud oma plaanidest. pole sinna üle aasta vist jõudnud thumbs_down.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005




sõnum 03.02.2010 22:31:22 vasta tsitaadiga

akadeemiline ehk?
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 03.02.2010 22:36:23 vasta tsitaadiga

Peaks tegema nii jah, peab uurima
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pahataun
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2004




sõnum 06.03.2010 13:25:29 Arvutitehniku eriala Tartu Ülikoolis vasta tsitaadiga

Tervist, kas siin foorumis liigub inimesi kes on lõpetanud või õpivad hetkel(või miks mitte ka plaanivad uuest aastast asuda õppima) Tartu ülikooli, Arvutitehniku eriala?
Tahaks saada paremat ettekujutust sellest, mida seal õpetatakse ja kuivõrd selle eriala lõpetajal ka tööturul valikuid on?
Kas õppejõud on tasemel või on palju sellised kes ainult power pointi esitlusi mõistavad maha lugeda?
Endal plaan minna uuest aastast õppima seda eriala, aga oleks tore kui keegi targem valgustaks, mida sealt oodata.

Päikest ja ilusat talve kõigile!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 06.03.2010 13:27:34 vasta tsitaadiga

IT-mehi midi olema ainukestena puudu. Samas nõuavad enamused kohad töökogemust. Ainult teooria lõpetanud nagu ei saakski kunagi tööle icon_rolleyes.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2010 19:08:57 vasta tsitaadiga

selge, siis it kolledŽisse minek thumbs_up.gif
tsitaat:

IT-mehi midi olema ainukestena puudu.

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cpole
HV vaatleja
Cpole

liitunud: 30.01.2008




sõnum 06.03.2010 20:45:03 Re: Arvutitehniku eriala Tartu Ülikoolis vasta tsitaadiga

Praegu ongi nii, et kui vaatad töökuulutusi, siis põhimõtteliselt igal pool tahetakse mõnda IT-tegelast. Kurb asi ongi see et kui hakkad neid kuulutusi vaatama, siis öeldakse, et tahetakse 1a või 2a kogemust, aga kuskohast sa seda saad kui igal pool nõutakse seda ja ilma tööle eih võeta?


Pahataun kirjutas:
Tervist, kas siin foorumis liigub inimesi kes on lõpetanud või õpivad hetkel(või miks mitte ka plaanivad uuest aastast asuda õppima) Tartu ülikooli, Arvutitehniku eriala?
Tahaks saada paremat ettekujutust sellest, mida seal õpetatakse ja kuivõrd selle eriala lõpetajal ka tööturul valikuid on?
Kas õppejõud on tasemel või on palju sellised kes ainult power pointi esitlusi mõistavad maha lugeda?
Endal plaan minna uuest aastast õppima seda eriala, aga oleks tore kui keegi targem valgustaks, mida sealt oodata.

Päikest ja ilusat talve kõigile!


Aga kas sa TU kodulehelt oled vaadanud seda arvutitehniku eriala kohta? Nii palju kui paistab/tundub, on see suht praktikale suunatud eriala, ning selle õppejõudude meetodite kohta ütlen nii palju, et eks igaüks õpetab erinevalt, on neid kes loevad ainult esitluselt maha ja on neid, kelle loengus on lausa väga huvitav käia.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.03.2010 21:00:24 vasta tsitaadiga

Cpole: Nutikamad õppurid loobuvad kooli ajal pidutsemistest icon_cool.gif ning lapsepõlve pikendamisest ja tegelevad töötamisega kooli kõrvalt ning selliselt saadaksegi vajalikud, praktilised oskused. thumbs_up.gif icon_wink.gif

Kes aga kooli ajal ainult pidu paneb, see peabki arvestama sellega, et pärast kooli tal neid praktilisi oskusi pole olemas. icon_wink.gif
------------------------------------------------
Ja see on lugu aeg nii olnud, mitte üksnes praegu. Ise suutsin kah - kunagi ammu-ammu - aastakümneid tegasi juba pärast teist kursust TPT-s erialasele tööle saada.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 06.03.2010 21:45:09 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Cpole: Nutikamad õppurid loobuvad kooli ajal pidutsemistest icon_cool.gif ning lapsepõlve pikendamisest ja tegelevad töötamisega kooli kõrvalt ning selliselt saadaksegi vajalikud, praktilised oskused. thumbs_up.gif icon_wink.gif

Kes aga kooli ajal ainult pidu paneb, see peabki arvestama sellega, et pärast kooli tal neid praktilisi oskusi pole olemas. icon_wink.gif
.


Lisaks sellele nupukamad ka lõpetavad kooli varem ära kui teised.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.