|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.03.2010 01:00:02
|
|
|
tänud timbergile odava ja hea key eest sai ka täna mängu hakatud mängima:D
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
05.03.2010 01:02:12
|
|
|
| Wiltz, BC2 on rohkem mõeldud MP-na mitte SP.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
05.03.2010 01:02:14
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
keegi seda SP'd ka mängib/mänginud on? jubedalt scriptitud ja lineaarne ikka, täiesti õudne! lausa mänguisu läks ära ja tuli teha ragequit  |
ega keegi eriti ei ostagi battlefield mänge SP jaoks endale SP meeldib siiani, bugge on palju ainult.
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.03.2010 01:02:38
|
|
|
| kitten kirjutas: |
Tuletan siis meelde pisut, et avatud ka wedontcare server.
Nimi: Shoot // wedontcare.org
IP: 91.198.152.241:19570 |
loll küsimus, aga kuidas krt ma server browseris selle üles leian inimese moodi:P
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
05.03.2010 01:17:29
|
|
|
Setup.exe asendamine oli abiks. Tänud m6mmikiisu,-le Eset ikkagi hooras midagi ära.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
05.03.2010 01:20:46
|
|
|
| g3n1us kirjutas: |
| wanawoll kirjutas: |
| g3n1us, Kas ma tunnen postist pettumuse hõngu? |
Tunned!
See "i'm a sniper!" probleem on battlefieldi seeriat vaevanud vist juba 1942'st saati, mulle tundub. Igatahes, leidsin omale ühe super serveri, kus idlemise eest kickitakse, seega no more douchebags, huzzah!  |
Dunno man... snipadest täiesti savi.
rahvas peaks spottima õppima.. see on nagu täiesti hull, hullem kui betas
Üldiselt mis ma siin 4h täristasin... impressive shiat.. mingit lagi ja hit detection kammi pole.
ainuke asi see server browser ja connectimine on küll täiesti bugine. kord mängu sain siis pold enam probleemi
viimati muutis ottf 05.03.2010 01:21:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.03.2010 01:20:48
|
|
|
krt aru ma ei saa... 5-10 minti saab mängida, siis on connection lost...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
05.03.2010 01:24:11
|
|
|
Endal sama seis, et connectimine õnnemäng. Kui sisse saab siis juba korras välja ei viska
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
05.03.2010 01:38:38
|
|
|
ma sain nüüd mõnuga mängida i3d.net servus. Ei visanud välja ega midagi
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
05.03.2010 01:44:30
|
|
|
Kas kellelegi LE unlockidega ei ole probleeme, panin koodi siise, aga midagi lahti ei saanud
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
05.03.2010 01:46:42
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
g3n1us, see super server, kus idlemise eest kickitakse, oleks teretulnud:) |
Kõikidel serveritel on idle kick peal, 5min liikumatult ja väljas oledki. Seda hetkel ühegi adminiprogega muuta ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
05.03.2010 01:59:28
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
krt aru ma ei saa... 5-10 minti saab mängida, siis on connection lost...  |
Vähemalt tea, et sa ei tee midagi valesti.
See all riba, mis mägnus jookseb, kinnitab, et nad teavad connection problemist ning see on nende poolne viga ja et nad fixivad seda.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
05.03.2010 02:12:26
|
|
|
Kenake tore mäng on. Kust nüüd saaks kõige parema hinnaga MP.i ?
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
05.03.2010 07:56:41
|
|
|
Gamepood.ee 265.- vms.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeroj
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2002
|
05.03.2010 08:59:53
|
|
|
| Munapea kirjutas: |
Btw kui kiiresti mäng kohale peaks jõudma? Tellisin game.co.uk lehelt, valisin selle tavalise delivery vms ja tellisin vist esmaspäeval. Kangesti näpud sügelevad juba mängu järele. |
Mul ka game.co.uk'st tellitud ja nad panind juba 3.ndal Limited Edition'i teele. Euroopa reliisi kuupäev ju alles viies. Näis kuna kohale jõuab...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
05.03.2010 09:07:36
|
|
|
| Praegu installing mängu. Key sain täna öösel kella 2 ajal.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
05.03.2010 09:10:51
|
|
|
mul ei leia millegi pärast ühtegi serverit keegi ei tea milles probleem võib olla?
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bad_mf
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2010
|
05.03.2010 09:16:22
|
|
|
pole veel õnnestunud ühtegi serverit leida
_________________ unbef*ckliveable |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
05.03.2010 09:34:39
|
|
|
Servereid ei leia kuna EA auth servud ja master servud on täiesti koomas.... tüüpiline reliis nagu ikka.
Kui pole veel jõudnud siis tehke SP osa rahulikult läbi ning normaalset MP toimivust võite alles 15+ märtsist loota.
Sai siin veel täristatud ja no üldmulje on ikka suht epic.. uued mapid on ikka koooooooordades paremad kui see faking lume crapp, see oli jube.
gameplay ja kõik on täiesti sujuv.. mingeid bugisid jne ei täheldanud, netcode on väga 5+ (va. jah see server browser ning muu connectimise jama)
esimese 3-4 tunniga peaaegu lvl4... et ma ei teagi kas on ikka leveldamine raskemaks tehtud, roundi jooksul 5k ümber punkte saada endiselt täiesti tavaline värk.
aa.. ainuke ingame bugi oli mingis metsa mapis kus tuule käes kõikuva puu juurde olid mõned kastid pandud.. need miskipärast kõikusid puuga ühte takti selline minor bug.
MW2 läks mõtlemata uninstalli.. kui ikka dedi servusti mängus ple siis online pelaks seda kutsuda on suts palju.
KUI ea/dice kätte võtab ning kõik menüüd korda patchib nagu nad lubasid siis minu silmis on nende maine nüüd tõusnud küll
viimati muutis ottf 05.03.2010 09:56:15, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
05.03.2010 09:40:43
|
|
|
| Sain mängida natuke. Väga viis on kõik. Server browsi üle võib natuke nokkida, kuid perf on hea.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
05.03.2010 09:51:44
|
|
|
Aaaargh ärge rääkige.. pela kodus tõmbab alles..peale tööd saab laskma hakata
Kella 5ni olge kuss siin teemas nüüd..suren muidu
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
05.03.2010 10:00:56
|
|
|
| Sama siin, ootan kuna raha üle tuleb, et saaks ära osta. Vesistan siin teiste juttude peale, YT-st pole ühtegi videot lahti löönud :]
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
05.03.2010 10:17:50
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
keegi seda SP'd ka mängib/mänginud on? jubedalt scriptitud ja lineaarne ikka, täiesti õudne! lausa mänguisu läks ära ja tuli teha ragequit  |
No see oli juba ammu teada, et SP on rohkem scripted, kui see oli BC1'es. Isegi DICE ütles seda, rääkimata preview'dest ja review'dest. Eks nad üritasid paari viimase CoD seeria mängu SP'd jäljendada, kuna neid ju nii palju kiideti ja läks massidele hästi peale. Natuke kahju on, kuid kui hakkad juba selle teadmisega mängima, et sind kätt pidi mööda scriptitud rada pidi edasi lohistatakse, siis eriti ei sega. Pealegi SP mängid sa 6 tunniga läbi, MP'd mängi palju tahad.
Ja millest see ragequit siis tuli? Kas ei saanud scriptitud vastastest jagu?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
05.03.2010 10:21:36
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Wiltz kirjutas: |
keegi seda SP'd ka mängib/mänginud on? jubedalt scriptitud ja lineaarne ikka, täiesti õudne! lausa mänguisu läks ära ja tuli teha ragequit  |
No see oli juba ammu teada, et SP on rohkem scripted, kui see oli BC1'es. Isegi DICE ütles seda, rääkimata preview'dest ja review'dest. |
Mõni mees pole vist cod-i singlesid mängind suht suva mis mängu sp.. AVP3.. mw-d... blabla... ma ei tea mis mängu single poleks script.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.03.2010 10:35:49
|
|
|
| pents kirjutas: |
Aaaargh ärge rääkige.. pela kodus tõmbab alles..peale tööd saab laskma hakata
Kella 5ni olge kuss siin teemas nüüd..suren muidu  |
Nu mäng käes? Mitme tunniga ära tuli?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
05.03.2010 10:36:40
|
|
|
| ottf kirjutas: |
Mõni mees pole vist cod-i singlesid mängind suht suva mis mängu sp.. AVP3.. mw-d... blabla... ma ei tea mis mängu single poleks script. |
No FPS'idest tulevad Farcry (1 ja 2) ja Crysis meelde, kuid ka nendes oli omajagu scriptimist. BC1'te pole mänginud, kuid seal olevat väidetavalt saanud suht palju ise otsustada, kuidas objective'le läheneda ja missiooni teha.
Siis on muidugi hunnikute viisi neid open world mänge, kuid see on juba teine žanr.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
05.03.2010 10:43:01
|
|
|
| Noh selliste story telling mängude juures ei saa ilma scripted eventsideta...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
05.03.2010 10:48:36
|
|
|
Njah, scriptitusest jäi kõige rohkem meelde lõik kus nurga tagant välja hüpates nägin mingit tüüpi seismas. Lasin terve salve pähe, midagi ei juhtunud. Sekund hiljem hiilis üks mu kaaslastest talle seljataha ja tõmbas noaga kõri läbi
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.03.2010 10:50:15
|
|
|
| Mina ostsin kasutajalt Timberg key mille sain kätte 5 minutiga, installisin oma torrentist sikutatud dvd pealt mängu ära, valisin Online Authentication, updates mängu ära, hakkasin sisse logima küsis key'd, panin key sisse ja korra veel online minnes küsis uuesti key. Siis sai ilusti mängida ... loo moraal on see, et kui sul juba on sikutatud mäng, siis ei pea EA downloaderiga seda uuesti sikutama:D Kahjuks väga suurt mänguelamust eile polnud, kuna need connection probleemid just eriti mängida ei lasknud:(
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
05.03.2010 10:52:08
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| ottf kirjutas: |
Mõni mees pole vist cod-i singlesid mängind suht suva mis mängu sp.. AVP3.. mw-d... blabla... ma ei tea mis mängu single poleks script. |
No FPS'idest tulevad Farcry (1 ja 2) ja Crysis meelde, kuid ka nendes oli omajagu scriptimist. BC1'te pole mänginud, kuid seal olevat väidetavalt saanud suht palju ise otsustada, kuidas objective'le läheneda ja missiooni teha.
Siis on muidugi hunnikute viisi neid open world mänge, kuid see on juba teine žanr. |
BC1's oli suur map ja kui objective ära tegid, siis laienes edasi. Läheneda sai jah praktiliselt igast küljest. Ja võibolla mulle tundus ainult, aga kui surma said liiga palju ka ühest küljest ainult lähenesid, siis nagu oleks kaitse just sinna suunda kogunenud. No võibolla oli ainult minu luulu.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
05.03.2010 11:05:53
|
|
|
Einoh ofc aga ega sinna mingit vaatemängulisust ja muud kokku ei kompunni, suht võimatu...
samas oleks olnud kift lihtalt BC2-s kui nad oleks lihtalt lisanud selle lineaarse madina vahele mingeid ala skirmish eventse kus satud kuhugi karup. vastaste baasi ning öeldakse "säh... ei saa baasiga ühendaust ja edasi on su oma vaba maa kuidas siit baasist teise otsa jõuad põrutada ning näiteks helikopteri kaaperdada"
aga noh oleks ja oleks ja mis poleks jne on omaette teema
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
05.03.2010 11:21:45
|
|
|
| ottf kirjutas: |
Einoh ofc aga ega sinna mingit vaatemängulisust ja muud kokku ei kompunni, suht võimatu...
samas oleks olnud kift lihtalt BC2-s kui nad oleks lihtalt lisanud selle lineaarse madina vahele mingeid ala skirmish eventse kus satud kuhugi karup. vastaste baasi ning öeldakse "säh... ei saa baasiga ühendaust ja edasi on su oma vaba maa kuidas siit baasist teise otsa jõuad põrutada ning näiteks helikopteri kaaperdada"
aga noh oleks ja oleks ja mis poleks jne on omaette teema  |
No anyway, kes ostis üldse selle mängu SP pärast?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
05.03.2010 11:23:35
|
|
|
@etc_Shelob Pane UPnP kinni. http://192.168.1.254/cgi/b/games/cfg/?be=0&l0=3&l1=4
Kaua muidu aega võtab ,kui game.co.uk-st pela kätte saab? On kellelgi kogemusi? Ise soovitan hmv.com-i sealt saab 3 päevaga kätte.
Ei tellinud sealt ,sest seal ei olnud CE-ed aga praegu vaatan kas sellel mõtet on,sest 6 unlocki on ja 2 saad juba level 11 peal, dart püstol ja see usa automaat 2 MS oma...
viimati muutis Killzone88 05.03.2010 11:40:19, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
05.03.2010 11:23:38
|
|
|
| pro kirjutas: |
| mul ei leia millegi pärast ühtegi serverit keegi ei tea milles probleem võib olla? |
Käivita mäng sellest updaterist. Sul lihtsalt patch tirimata.
Kui see tehtud, siis serverite browsimisel tee x bunkpusteri ja rated serverite ette. Siis leiab servereid küll, iseasi kas sinna ka sisse saad
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.03.2010 11:31:07
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
@etc_Shelob Pane UPnP kinni.
Kaua muidu aega võtab ,kui game.co.uk-st pela kätte saab? On kellelgi kogemusi? Ise soovitan hmv.com-i sealt saab 3 päevaga kätte.
Ei tellinud sealt ,sest seal ei olnud CE-ed aga praegu vaatan kas sellel mõtet on,sest 6 unlocki on ja 2 saad juba level 11 peal, dart püstol ja see usa automaat 2 MS oma...  |
UPnP ruuterist kinni või... ?
game pakid on muutuv nähtus... ise saanud 3 ja 5 ja ka 14 päevaga...
Ja kuidas seal server browseris miskit serverit käsitsi sisestada... eile otsisin seda wedontcare'i serverit....
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
05.03.2010 11:34:31
|
|
|
gamesettings.ini vms failis peaks kuskil lõpus olema favorites blablablbaa
sinna pistad IP-d ritta ning ongi olemas - kahjuks pole veel ingame menüüs mingit kavalat nuppu implementitud.
ma täpselt ei mäleta toda rida mis pidi kirjutama _KUI_ seda favorites blabla seal pole.. google abiks või official foorumid kus oli vist isegi õpetus.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
05.03.2010 12:03:06
|
|
|
Hetkel kuskil 7 tundi mängimist selja taga. Mängin mingis rootsi HC serveris, ping üsna korralik, saab KÕU-ga isegi pelada
PS. Tagasi mängima
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
05.03.2010 12:11:27
|
|
|
kas teil ka serveri ping ei näita?
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
05.03.2010 12:14:34
|
|
|
| tsitaat: |
saab KÕU-ga isegi pelada
|
Hurraaa! :]
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
05.03.2010 12:17:35
|
|
|
| ottf kirjutas: |
| Noh selliste story telling mängude juures ei saa ilma scripted eventsideta... |
| ottf kirjutas: |
| Einoh ofc aga ega sinna mingit vaatemängulisust ja muud kokku ei kompunni, suht võimatu... |
Minu meelest annab story't väga edukalt arendada ka avatud maailmaga mängudes (eelpool mainitud Farcry'd, Crysis, lisaks neile veel teistest žanritest mängud, nagu GTA'd, Mafia, Fallout 3, jne). Eks kõigil neil ole ka omajagu scriptingut sees, isegi rohkem, kui esmapilgul silma paistab, kuid vähemalt ei ole sellist läbi tunnelite lohistamis tunnet.
Kuid eks igaüks peab ise teadma, et kui "tunnel shooterid" ei istu, siis tasub sellistest mängudest lihtsalt eemale hoida.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
05.03.2010 12:27:04
|
|
|
Keegi võiks sellise tanki mängu teha nagu sp-s oli üks mission
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
05.03.2010 12:28:21
|
|
|
| See oli päris kena tankimissioon jah, võiks tulla mõni "only air" map kah.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
05.03.2010 12:31:25
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| pents kirjutas: |
Aaaargh ärge rääkige.. pela kodus tõmbab alles..peale tööd saab laskma hakata
Kella 5ni olge kuss siin teemas nüüd..suren muidu  |
Nu mäng käes? Mitme tunniga ära tuli? |
Pidi olema ära tõmband jah
Mingi 3 tunniga tuli alla..mul sitt nett..maainimene
Peale trenni 7-8 ajal saab laskma hakata
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
05.03.2010 12:46:25
|
|
|
| pents kirjutas: |
Peale trenni 7-8 ajal saab laskma hakata  |
Treenid näpulihased punni ja laksad steroide peale, et korralikult õhtul pwnaazima hakata?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
05.03.2010 12:51:28
|
|
|
| ki55eLL kirjutas: |
| See oli päris kena tankimissioon jah, võiks tulla mõni "only air" map kah. |
Siis tuleks raudselt teamkillimine lubada, neid helikopteri kämpereid ei jõua muidu kokku lugeda.
Samas, olen tänu just nendele saanud paar multikilli vms. Engineeriga üks Carl Gustav pundi keskele, granaat järgi ja mõni salvetäis XM8C'd otsa ja ongi vastasmeeskond poole võrra õhem.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
05.03.2010 13:05:25
|
|
|
Vastaste tanki peaks saama repair tooliga õhku lasta...keegi võiks proovida
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
05.03.2010 13:12:50
|
|
|
| ottf kirjutas: |
| pents kirjutas: |
Peale trenni 7-8 ajal saab laskma hakata  |
Treenid näpulihased punni ja laksad steroide peale, et korralikult õhtul pwnaazima hakata?  |
Krt täna on õlg ja triits
Aga sellegi poolest tuleb õhtul suurem pwnzrd
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
05.03.2010 13:14:15
|
|
|
| invension kirjutas: |
Vastaste tanki peaks saama repair tooliga õhku lasta...keegi võiks proovida  |
Misasja, võtad "mutrivõtme" ja lammutad vastase tanki keset lahinguvälja algosadeks ? See on küll originaalne lahendus, palun proovige järgi jah. Vastase insener ühel pool tanki parandab ja sa teiselt poolt lammutad, krdi hea pilt oleks.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|