Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 01:00:02 vasta tsitaadiga

tänud timbergile odava ja hea key eest icon_biggrin.gif sai ka täna mängu hakatud mängima:D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 01:02:12 vasta tsitaadiga

Wiltz, BC2 on rohkem mõeldud MP-na mitte SP.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 01:02:14 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
keegi seda SP'd ka mängib/mänginud on? jubedalt scriptitud ja lineaarne ikka, täiesti õudne! icon_confused.gif lausa mänguisu läks ära ja tuli teha ragequit icon_eek.gif

ega keegi eriti ei ostagi battlefield mänge SP jaoks icon_biggrin.gif endale SP meeldib siiani, bugge on palju ainult.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 01:02:38 vasta tsitaadiga

kitten kirjutas:
Tuletan siis meelde pisut, et avatud ka wedontcare server.

Nimi: Shoot // wedontcare.org
IP: 91.198.152.241:19570


loll küsimus, aga kuidas krt ma server browseris selle üles leian inimese moodi:P
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 01:17:29 vasta tsitaadiga

Setup.exe asendamine oli abiks. Tänud m6mmikiisu,-le thumbs_up.gif Eset ikkagi hooras midagi ära.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.03.2010 01:20:46 vasta tsitaadiga

g3n1us kirjutas:
wanawoll kirjutas:
g3n1us, Kas ma tunnen postist pettumuse hõngu?


Tunned!

See "i'm a sniper!" probleem on battlefieldi seeriat vaevanud vist juba 1942'st saati, mulle tundub. Igatahes, leidsin omale ühe super serveri, kus idlemise eest kickitakse, seega no more douchebags, huzzah! icon_lol.gif


Dunno man... snipadest täiesti savi.

rahvas peaks spottima õppima.. see on nagu täiesti hull, hullem kui betas


Üldiselt mis ma siin 4h täristasin... impressive shiat.. mingit lagi ja hit detection kammi pole.

ainuke asi see server browser ja connectimine on küll täiesti bugine. kord mängu sain siis pold enam probleemi


viimati muutis ottf 05.03.2010 01:21:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 01:20:48 vasta tsitaadiga

krt aru ma ei saa... 5-10 minti saab mängida, siis on connection lost... icon_sad.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 01:24:11 vasta tsitaadiga

Endal sama seis, et connectimine õnnemäng. Kui sisse saab siis juba korras välja ei viska icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.03.2010 01:38:38 vasta tsitaadiga

ma sain nüüd mõnuga mängida i3d.net servus. Ei visanud välja ega midagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 05.03.2010 01:44:30 vasta tsitaadiga

Kas kellelegi LE unlockidega ei ole probleeme, panin koodi siise, aga midagi lahti ei saanud icon_confused.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 01:46:42 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:

g3n1us, see super server, kus idlemise eest kickitakse, oleks teretulnud:)

Kõikidel serveritel on idle kick peal, 5min liikumatult ja väljas oledki. Seda hetkel ühegi adminiprogega muuta ei saa.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 05.03.2010 01:59:28 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
krt aru ma ei saa... 5-10 minti saab mängida, siis on connection lost... icon_sad.gif


Vähemalt tea, et sa ei tee midagi valesti.
See all riba, mis mägnus jookseb, kinnitab, et nad teavad connection problemist ning see on nende poolne viga ja et nad fixivad seda.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 02:12:26 vasta tsitaadiga

Kenake tore mäng on. Kust nüüd saaks kõige parema hinnaga MP.i ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.03.2010 07:56:41 vasta tsitaadiga

Gamepood.ee 265.- vms. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 05.03.2010 08:59:53 vasta tsitaadiga

Munapea kirjutas:
Btw kui kiiresti mäng kohale peaks jõudma? Tellisin game.co.uk lehelt, valisin selle tavalise delivery vms ja tellisin vist esmaspäeval. Kangesti näpud sügelevad juba mängu järele. icon_biggrin.gif

Mul ka game.co.uk'st tellitud ja nad panind juba 3.ndal Limited Edition'i teele. Euroopa reliisi kuupäev ju alles viies. Näis kuna kohale jõuab...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 09:07:36 vasta tsitaadiga

Praegu installing mängu. Key sain täna öösel kella 2 ajal.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 05.03.2010 09:10:51 vasta tsitaadiga

mul ei leia millegi pärast ühtegi serverit keegi ei tea milles probleem võib olla?
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bad_mf
HV vaatleja
bad_mf

liitunud: 04.03.2010




sõnum 05.03.2010 09:16:22 vasta tsitaadiga

pole veel õnnestunud ühtegi serverit leida icon_sad.gif
_________________
unbef*ckliveable
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.03.2010 09:34:39 vasta tsitaadiga

Servereid ei leia kuna EA auth servud ja master servud on täiesti koomas.... tüüpiline reliis nagu ikka.
Kui pole veel jõudnud siis tehke SP osa rahulikult läbi ning normaalset MP toimivust võite alles 15+ märtsist loota.


Sai siin veel täristatud ja no üldmulje on ikka suht epic.. uued mapid on ikka koooooooordades paremad kui see faking lume crapp, see oli jube.

gameplay ja kõik on täiesti sujuv.. mingeid bugisid jne ei täheldanud, netcode on väga 5+ (va. jah see server browser ning muu connectimise jama)
esimese 3-4 tunniga peaaegu lvl4... et ma ei teagi kas on ikka leveldamine raskemaks tehtud, roundi jooksul 5k ümber punkte saada endiselt täiesti tavaline värk.

aa.. ainuke ingame bugi oli mingis metsa mapis kus tuule käes kõikuva puu juurde olid mõned kastid pandud.. need miskipärast kõikusid puuga ühte takti icon_biggrin.gif selline minor bug.

MW2 läks mõtlemata uninstalli.. kui ikka dedi servusti mängus ple siis online pelaks seda kutsuda on suts palju.

KUI ea/dice kätte võtab ning kõik menüüd korda patchib nagu nad lubasid siis minu silmis on nende maine nüüd tõusnud küll icon_razz.gif


viimati muutis ottf 05.03.2010 09:56:15, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 09:40:43 vasta tsitaadiga

Sain mängida natuke. Väga viis on kõik. Server browsi üle võib natuke nokkida, kuid perf on hea.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 09:51:44 vasta tsitaadiga

Aaaargh ärge rääkige.. pela kodus tõmbab alles..peale tööd saab laskma hakata icon_biggrin.gif
Kella 5ni olge kuss siin teemas nüüd..suren muidu icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 10:00:56 vasta tsitaadiga

Sama siin, ootan kuna raha üle tuleb, et saaks ära osta. Vesistan siin teiste juttude peale, YT-st pole ühtegi videot lahti löönud :]
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 10:17:50 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
keegi seda SP'd ka mängib/mänginud on? jubedalt scriptitud ja lineaarne ikka, täiesti õudne! icon_confused.gif lausa mänguisu läks ära ja tuli teha ragequit icon_eek.gif

No see oli juba ammu teada, et SP on rohkem scripted, kui see oli BC1'es. Isegi DICE ütles seda, rääkimata preview'dest ja review'dest. Eks nad üritasid paari viimase CoD seeria mängu SP'd jäljendada, kuna neid ju nii palju kiideti ja läks massidele hästi peale. Natuke kahju on, kuid kui hakkad juba selle teadmisega mängima, et sind kätt pidi mööda scriptitud rada pidi edasi lohistatakse, siis eriti ei sega. Pealegi SP mängid sa 6 tunniga läbi, MP'd mängi palju tahad.

Ja millest see ragequit siis tuli? icon_biggrin.gif Kas ei saanud scriptitud vastastest jagu? icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.03.2010 10:21:36 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Wiltz kirjutas:
keegi seda SP'd ka mängib/mänginud on? jubedalt scriptitud ja lineaarne ikka, täiesti õudne! icon_confused.gif lausa mänguisu läks ära ja tuli teha ragequit icon_eek.gif

No see oli juba ammu teada, et SP on rohkem scripted, kui see oli BC1'es. Isegi DICE ütles seda, rääkimata preview'dest ja review'dest.


Mõni mees pole vist cod-i singlesid mängind icon_biggrin.gif suht suva mis mängu sp.. AVP3.. mw-d... blabla... ma ei tea mis mängu single poleks script.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 10:35:49 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
Aaaargh ärge rääkige.. pela kodus tõmbab alles..peale tööd saab laskma hakata icon_biggrin.gif
Kella 5ni olge kuss siin teemas nüüd..suren muidu icon_lol.gif beer_yum.gif

Nu mäng käes? Mitme tunniga ära tuli?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 10:36:40 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
Mõni mees pole vist cod-i singlesid mängind icon_biggrin.gif suht suva mis mängu sp.. AVP3.. mw-d... blabla... ma ei tea mis mängu single poleks script.

No FPS'idest tulevad Farcry (1 ja 2) ja Crysis meelde, kuid ka nendes oli omajagu scriptimist. BC1'te pole mänginud, kuid seal olevat väidetavalt saanud suht palju ise otsustada, kuidas objective'le läheneda ja missiooni teha.

Siis on muidugi hunnikute viisi neid open world mänge, kuid see on juba teine žanr.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.03.2010 10:43:01 vasta tsitaadiga

Noh selliste story telling mängude juures ei saa ilma scripted eventsideta...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 10:48:36 vasta tsitaadiga

Njah, scriptitusest jäi kõige rohkem meelde lõik kus nurga tagant välja hüpates nägin mingit tüüpi seismas. Lasin terve salve pähe, midagi ei juhtunud. Sekund hiljem hiilis üks mu kaaslastest talle seljataha ja tõmbas noaga kõri läbi icon_lol.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 10:50:15 vasta tsitaadiga

Mina ostsin kasutajalt Timberg key mille sain kätte 5 minutiga, installisin oma torrentist sikutatud dvd pealt mängu ära, valisin Online Authentication, updates mängu ära, hakkasin sisse logima küsis key'd, panin key sisse ja korra veel online minnes küsis uuesti key. Siis sai ilusti mängida ... loo moraal on see, et kui sul juba on sikutatud mäng, siis ei pea EA downloaderiga seda uuesti sikutama:D Kahjuks väga suurt mänguelamust eile polnud, kuna need connection probleemid just eriti mängida ei lasknud:(
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 05.03.2010 10:52:08 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
ottf kirjutas:
Mõni mees pole vist cod-i singlesid mängind icon_biggrin.gif suht suva mis mängu sp.. AVP3.. mw-d... blabla... ma ei tea mis mängu single poleks script.

No FPS'idest tulevad Farcry (1 ja 2) ja Crysis meelde, kuid ka nendes oli omajagu scriptimist. BC1'te pole mänginud, kuid seal olevat väidetavalt saanud suht palju ise otsustada, kuidas objective'le läheneda ja missiooni teha.

Siis on muidugi hunnikute viisi neid open world mänge, kuid see on juba teine žanr.


BC1's oli suur map ja kui objective ära tegid, siis laienes edasi. Läheneda sai jah praktiliselt igast küljest. Ja võibolla mulle tundus ainult, aga kui surma said liiga palju ka ühest küljest ainult lähenesid, siis nagu oleks kaitse just sinna suunda kogunenud. No võibolla oli ainult minu luulu.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.03.2010 11:05:53 vasta tsitaadiga

Einoh ofc aga ega sinna mingit vaatemängulisust ja muud kokku ei kompunni, suht võimatu...

samas oleks olnud kift lihtalt BC2-s kui nad oleks lihtalt lisanud selle lineaarse madina vahele mingeid ala skirmish eventse kus satud kuhugi karup. vastaste baasi ning öeldakse "säh... ei saa baasiga ühendaust ja edasi on su oma vaba maa kuidas siit baasist teise otsa jõuad põrutada ning näiteks helikopteri kaaperdada"

aga noh oleks ja oleks ja mis poleks jne on omaette teema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 05.03.2010 11:21:45 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
Einoh ofc aga ega sinna mingit vaatemängulisust ja muud kokku ei kompunni, suht võimatu...

samas oleks olnud kift lihtalt BC2-s kui nad oleks lihtalt lisanud selle lineaarse madina vahele mingeid ala skirmish eventse kus satud kuhugi karup. vastaste baasi ning öeldakse "säh... ei saa baasiga ühendaust ja edasi on su oma vaba maa kuidas siit baasist teise otsa jõuad põrutada ning näiteks helikopteri kaaperdada"

aga noh oleks ja oleks ja mis poleks jne on omaette teema icon_biggrin.gif


No anyway, kes ostis üldse selle mängu SP pärast?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 05.03.2010 11:23:35 vasta tsitaadiga

@etc_Shelob Pane UPnP kinni. http://192.168.1.254/cgi/b/games/cfg/?be=0&l0=3&l1=4 thumbs_up.gif

Kaua muidu aega võtab ,kui game.co.uk-st pela kätte saab? On kellelgi kogemusi? Ise soovitan hmv.com-i sealt saab 3 päevaga kätte. thumbs_up.gif
Ei tellinud sealt ,sest seal ei olnud CE-ed aga praegu vaatan kas sellel mõtet on,sest 6 unlocki on ja 2 saad juba level 11 peal, dart püstol ja see usa automaat 2 MS oma... icon_rolleyes.gif


viimati muutis Killzone88 05.03.2010 11:40:19, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.03.2010 11:23:38 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
mul ei leia millegi pärast ühtegi serverit keegi ei tea milles probleem võib olla?


Käivita mäng sellest updaterist. Sul lihtsalt patch tirimata.
Kui see tehtud, siis serverite browsimisel tee x bunkpusteri ja rated serverite ette. Siis leiab servereid küll, iseasi kas sinna ka sisse saad icon_smile.gif
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 11:31:07 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
@etc_Shelob Pane UPnP kinni. thumbs_up.gif

Kaua muidu aega võtab ,kui game.co.uk-st pela kätte saab? On kellelgi kogemusi? Ise soovitan hmv.com-i sealt saab 3 päevaga kätte. thumbs_up.gif
Ei tellinud sealt ,sest seal ei olnud CE-ed aga praegu vaatan kas sellel mõtet on,sest 6 unlocki on ja 2 saad juba level 11 peal, dart püstol ja see usa automaat 2 MS oma... icon_rolleyes.gif


UPnP ruuterist kinni või... ?

game pakid on muutuv nähtus... ise saanud 3 ja 5 ja ka 14 päevaga...

Ja kuidas seal server browseris miskit serverit käsitsi sisestada... eile otsisin seda wedontcare'i serverit....
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.03.2010 11:34:31 vasta tsitaadiga

gamesettings.ini vms failis peaks kuskil lõpus olema favorites blablablbaa

sinna pistad IP-d ritta ning ongi olemas - kahjuks pole veel ingame menüüs mingit kavalat nuppu implementitud.


ma täpselt ei mäleta toda rida mis pidi kirjutama _KUI_ seda favorites blabla seal pole.. google abiks või official foorumid kus oli vist isegi õpetus.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 05.03.2010 12:03:06 vasta tsitaadiga

Hetkel kuskil 7 tundi mängimist selja taga. Mängin mingis rootsi HC serveris, ping üsna korralik, saab KÕU-ga isegi pelada icon_biggrin.gif
PS. Tagasi mängima icon_razz1.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 05.03.2010 12:11:27 vasta tsitaadiga

kas teil ka serveri ping ei näita?
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 12:14:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

saab KÕU-ga isegi pelada

Hurraaa! :]
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 12:17:08 vasta tsitaadiga

Täna sain isegi serveri browseriga mingi imeliku teksti (Serveri nime ma ei sisestanud)

http://www.upload.ee/image/428108/clipboard_upped.png

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 12:17:35 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
Noh selliste story telling mängude juures ei saa ilma scripted eventsideta...

ottf kirjutas:
Einoh ofc aga ega sinna mingit vaatemängulisust ja muud kokku ei kompunni, suht võimatu...

Minu meelest annab story't väga edukalt arendada ka avatud maailmaga mängudes (eelpool mainitud Farcry'd, Crysis, lisaks neile veel teistest žanritest mängud, nagu GTA'd, Mafia, Fallout 3, jne). Eks kõigil neil ole ka omajagu scriptingut sees, isegi rohkem, kui esmapilgul silma paistab, kuid vähemalt ei ole sellist läbi tunnelite lohistamis tunnet.

Kuid eks igaüks peab ise teadma, et kui "tunnel shooterid" ei istu, siis tasub sellistest mängudest lihtsalt eemale hoida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 05.03.2010 12:27:04 vasta tsitaadiga

Keegi võiks sellise tanki mängu teha nagu sp-s oli üks mission thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 12:28:21 vasta tsitaadiga

See oli päris kena tankimissioon jah, võiks tulla mõni "only air" map kah.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 12:31:25 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
pents kirjutas:
Aaaargh ärge rääkige.. pela kodus tõmbab alles..peale tööd saab laskma hakata icon_biggrin.gif
Kella 5ni olge kuss siin teemas nüüd..suren muidu icon_lol.gif beer_yum.gif

Nu mäng käes? Mitme tunniga ära tuli?

Pidi olema ära tõmband jah icon_razz.gif
Mingi 3 tunniga tuli alla..mul sitt nett..maainimene

Peale trenni 7-8 ajal saab laskma hakata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.03.2010 12:46:25 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
Peale trenni 7-8 ajal saab laskma hakata thumbs_up.gif



Treenid näpulihased punni ja laksad steroide peale, et korralikult õhtul pwnaazima hakata? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 05.03.2010 12:51:28 vasta tsitaadiga

ki55eLL kirjutas:
See oli päris kena tankimissioon jah, võiks tulla mõni "only air" map kah.


Siis tuleks raudselt teamkillimine lubada, neid helikopteri kämpereid ei jõua muidu kokku lugeda. icon_lol.gif

Samas, olen tänu just nendele saanud paar multikilli vms. Engineeriga üks Carl Gustav pundi keskele, granaat järgi ja mõni salvetäis XM8C'd otsa ja ongi vastasmeeskond poole võrra õhem.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 05.03.2010 13:05:25 vasta tsitaadiga

Vastaste tanki peaks saama repair tooliga õhku lasta...keegi võiks proovida icon_smile.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 13:06:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Engineeriga üks Carl Gustav pundi keskele, granaat järgi ja mõni salvetäis XM8C'd otsa ja ongi vastasmeeskond poole võrra õhem.

thumbs_up.gif
Wedontcare serveri reklaam digi.ee saidil kah olemas: http://www.digi.ee/foorum/index.php?action=vthread&forum=214&topic=35869
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 13:12:50 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
pents kirjutas:
Peale trenni 7-8 ajal saab laskma hakata thumbs_up.gif



Treenid näpulihased punni ja laksad steroide peale, et korralikult õhtul pwnaazima hakata? icon_biggrin.gif

Krt täna on õlg ja triits icon_razz.gif
Aga sellegi poolest tuleb õhtul suurem pwnzrd thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 05.03.2010 13:14:15 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Vastaste tanki peaks saama repair tooliga õhku lasta...keegi võiks proovida icon_smile.gif

Misasja, võtad "mutrivõtme" ja lammutad vastase tanki keset lahinguvälja algosadeks icon_lol.gif ? See on küll originaalne lahendus, palun proovige järgi jah. Vastase insener ühel pool tanki parandab ja sa teiselt poolt lammutad, krdi hea pilt oleks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.